Geen podiumplaats voor schaatser Mark Tuitert ersport DelfÉts Deloitte De Handbalherenteam boekt eenvoudige zege op Grol 2 Wie Spoort Nie 1 wint Gemeentegids nu ook digitaal Mintonette pakt volle vijf punten Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten SportAgenda Kampioenschap judoka's Uitslagen Kally 5 W Holten uit naar Lettele Blauw Wit thuis tegen DZSV Uitslagen BC Holten Donderdag 2 december 2004 Holtens Nieuwsblad 11 SVV'N F3- Blauw Wit F2 Blauw Wit startte aanvallend maar had veel kansen nodig om op voorsprong te komen. Lars kwam enkele malen alleen voor de keeper maar deze had goede reddingen. In de tiende minuut was het Dennis die de score opende. Blauw Wit bleef de betere ploeg en bleef op de helft van SVVN spelen. Door nog twee doelpun ten van Dennis werd de ruststand 0-3. Na rust was Rogier keeper en ging Jasper in de spits spelen. Jas per speelde scherp en wist twee keer tot scoren te komen.Door goed samenspel bleef Blauw Wit gevaarlijk. Doelpunten van Mi ke, Lars en Dennis maakten hel Blauw Wit totaal elf. SVVN maakte ook nog twee doelpunten. Bijzonder was nog dat Dennis zijn veertigste doelpunt maakte in deze najaarscompctitic. Een unieke prestatie waar menig speler jaloers op zal zijn. Eind stand: 2-11. Blauw Wit F4 - Lemelerveld F5 Voor de derde keer dit seizoen stonden de F-jes tegenover Leme lerveld. De twee vorige keren werden door Blauw Wit gewon nen. Zaterdag ging de strijd gelijk op met enkele kleine kansjes voor beide teams. Het was Riekus die Blauw Wit in de eerste helft op een 1-O-voorsprong zette en omdat keeper Jasper zich verder niet liet verrassen, was dit tevens de ruststand. Na de pau ze was het weer in de zesde minuut raak. Jeffrey bracht de stand na een solo op 2-0. De verdediging van F4 stond zaterdag hartstikke goed zodat Le melerveld bijna geen kansen kreeg. Aan de andere kant viel er nog één keer te juichen. Teun was de aanstichter van dit feestje. Eindstand: 3-0. CJV'ers 2 - Blauw Wit 2 Blauw Wit kwam al snel op voorsprong toen Harald in de twee de minuut de bal wist te onderscheppen in de verdediging en be hendig de keeper passeerde. Een minuut later kreeg hij nog een goede kans maar schoot te gehaast in. Een lange bal van keeper Arjan werd verkeerd beoordeeld door CJV'ers. Twee verdedigers en de keeper gingen naar de bal maar geen van hen raakte hem. Johan Bosschers kon de bal eenvoudig oppikken en de 0-2 sco ren. In de tweede helft waren, ondanks dat er niet fantastisch werd gespeeld, de betere kansen weer voor Blauw Wit maar af ronden bleek moeilijk. Uit een vrije trap wist CJV'ers zelfs terug in de wedstrijd te ko men. Blauw Wit liet zich echter niet verrassen en maakte korte tijd later de 1-3. Maarten Kruimelaar zette Johan Bosschers met een bekeken pasje vrij voor de keeper die hij vervolgens behen dig omspeelde. Eindstand: 1-3. Groen-Wit '62 11 - Blauw Wit 5 Blauw Wit leverde in de eerste helft een goede prestatie. Met Erik Aanstoot op het middenveld was de controlerende factor bij Blauw Wit genoemd. Het behoudende spel leverde grote proble men op voor de gastheren. Ondanks dat Blauw Wit slechts spo radisch voor het doel van de thuisploeg kwam, scoorde het wel fraai via Martin Kerkdijk. Doelman Joop Hofstede hoefde niet handelend op te treden. Rust 0-1 In de tweede helft was alles anders. Posities werden niet meer gehouden en veel spelers brachten niet wat van hen verwacht mocht worden. Vanaf de aftrap werd het gelijk en Groen-Wit had kansen op veel meer. Bij Blauw Wit werd echter niet ingegrepen om de formatie van voor rust te herstellen. Dc thuisclub bleef hierdoor kansen krijgen en scoorde verdiend 2-1. Eindstand: 2- 1. Holten E2 - GFC E3 Eindelijk is het zover, de eerste overwinning van Holten E2. Tjonge wat waren ze blij en trots. Na eerst een keer met 12-0 van GFC te hebben verloren, heeft Holten zaterdag gewonnen met 5- 3. Maar liefst drie doelpunten van Jelte Jansen, een doelpunt van Kristen Lodder en een doelpunt van Rens Nijenkamp. Hoewel GFC genoeg kansen heeft gehad, maar door goed werk van keep er Kees Goïbach en de verdedigers Gerrit Jan Groenewoudt en Roland Bontius hebben we uiteindelijk gewonnen. Eindstand: 5-3. Holten E3 - SC Rijssen E2 Holten speelde een uitstekende eerste helft tegen SC Rijssen. Al snel kwam Holten op 1-0 door een doelpunt van Remco. Uit de beste combinatie van de wedstrijd, opgezet door Remco die de bal naar links speelde op Tom en door Tom uitstekend werd voorgezet, kon Jordi de B 2-0 aantekenen. Dc voorsprong maak te Holten iets minder attent en SC Rijssen kon snel op gelijke hoogte komen. De tegendoelpunten maakten Holten weer wak ker en Jordi de B schoot de 3-2 hard boven in de hoek. Nog voor rust bracht SC Rijssen de stand op 3-3. Na rust zakte het peil van de wedstrijd. De jongens deden goed hun best, maar de combina ties lukten minder goed en Holten kwam niet meer tot scoren. SC Rijssen maakte nog wel twee doelpunten. Eindstand: 3-5. Holten Dl -Blauw Wit Dl Blauw Wit was aanvankelijk de sterkere ploeg. Na tien minuten was het 0-1 en wat later uit een fraaie lob 0-2. Holten kreeg ge leidelijk iets meer greep op het middenveld en dat leidde tot een goede diepte pass van Ties, en de daarop volgende voorzet van Max was zo lastig dat de Blauw Wit verdediging hem in eigen doel werkte. Rust: 1-2. Na rust werd het een echte derby, zeker nadat Michel uit een lastige voorzet toch 2-2 scoorde. Daarna ging het lange tijd gelijk op, met verzorgd veldspel van beide ploegen. Blauw Wit bleek uiteindelijk toch over de langste adem te beschikken en scoorde in de laatste tien minuten nog drie keer. Eindstand: 2-5. Holten C2 - De Zweef C5 Holten C2 speelde zaterdag een uitstekende wedstrijd cn zorgde dat de punten in huis bleven. Vanaf de aftrap zette Holten goed druk en dit resulteerde in een handsbal van de Zwevers. Dc toe gekende strafschop werd door Glenn uitstekend binnen gescho ten (1-0). Het tweede Holtense doelpunt kwam uit een afgesla gen hoekschop, waarbij Martijn A. vanaf de zestien strak in de hoek schoot (2-0). Na de thee ging Holten op dezelfde lijn ver der, een combinatie met Glenn werd door de ingevallen Marco uitstekend ingeschoten (3-0). De 4-0 kwam van de voet van Glenn, welke de keeper met een afstandschot verraste. Marco scoorde vervolgens met z'n linker een prachtig doelpunt in de ui terste hoek en onhoudbaar voor de keeper. Het laatste doelpunt kwam van de voet van Martijn A. Met een geplaatst schot zette hij de keeper op het verkeerde been (6-0). Dc Zweef kwam niet verder dan een schot op de lat. Eindstand: 6-0 .Markelo - De judokampioen schappen van Oost-Nederland voor de jeugd tot twaalf jaar vonden afgelopen zaterdag plaats in de sporthal de Haver kamp in Markelo. Aan het sterk bezette toernooi met in totaal zo'n duizend deelne mers uit Overijssel, Gelder land en Flevoland werd ook door de judoka's van SV Bato deelgenomen. Van de Holtense judoka's zijn Kasper Arfman, Remi Erkelens, Senna Kloosterman en Sterre Mooiweer kampioen van Oost- Nederland geworden. Fraaie tweede plaatsen zijn behaald door Gitta Bekkcrnens, Karlijn Bekkernens, Hidde de Boer, Thorn Derks, Roma Klooster man. Gerben Kolkman, Melissa Roelvink en Jaimy van der Waal. Derde plaatsen waren er verder voor Sven Brands, Guido Cornelis, Luke Cornelissen, Geert Groot, Yung Di Homans Hannes Jansen. Roy Jansen, Gerben Kamperman. Joy Kloos terman, Kevin Kolkman. Thijs Luggenhorst. Steven van Riel. Tim Stegeman en Bowi Tossijn. Heerenveen - De Holtense sup porters waren in verhouding in grote getale aanwezig. On danks de luidruchtige aan moedigingen zat er deze mid dag geen podiumplaats in voor Mark Tuitert. Met een tijd van 1.47.89 werd Mark achtste. Met deze tijd werd hij verleden jaar tweede. Duide lijk is dat de concurrentie op de ze afstand enorm groot is. Wel staat Mark nog tweede in het klassement van de 1500 me ter achter de Amerikaan Chad Hedrick Mark gaat zich de komende we ken in Erfurt voorbereiden op het NK Allround dat ook in Heerenveen (18 en 19 decem ber) gehouden wordt. Hier wor den de tickets verdeeld voor deelname aan het EK Allround. (Foto: Gerhard Kolkman) Holten - Het handbalheren team won thuis ruim van Grol 2. De start was wat stroef waardoor Grol tot 4-4 bij kon blijven. Daarna liep Holten met goed spel uit naar de 16-9-ruststand. Na rust ging Holten onder lei ding van de prima fluitende Hennie Schrijver door en wist men de voorsprong uit te bou wen tot een zeer ruime 34-18- zege. De heren moeten komende week uit spelen tegen DSC. Dit team speelt de laatste weken erg goed. Holten zal dus op zijn hoede moeten zijn. Scores: Freddy Wolterink, Thys jeurissen, Trsitan Dorlas 7; Ton Muller, Andy de Jong, Jan Henk Kamphuis 3: erik Kraan 2; Men- no Koerse 1 Handbaldames 1 speelde afgelo pen weekeinde in Olst tegen koploper Overwetering. Geen gemakkelijke opgave omdat het vorig jaar gedegradeerde team de laatste weken goed draait. Holten trachtte de gastvrouwen, die bekend staan om hun over donderende starts, met hun ei gen wapen aan te pakken. Dit leek erg goed te lukken. Holten liep vlot uit naar een 0-3-voor- sprong. Daarna haperde de doelpunten- machine van Holten volledig. Het duurde tot de twintigste mi nuut alvorens Holten opnieuw wist te scoren. In de tussentijd had Overwete ring al een voorsprong opge bouwd die bij rust 9-4 bedroeg. Daarna ging de strijd gelijk op, maar Holten kon de opgelopen achterstand niet meer ongedaan maken. Ook het arbitrale duo was daar debet aan, omdat het weinig in greep in het te fysieke verdedi gen van de thuisploeg. Holten kreeg daardoor steeds minder kansen en het duel kreeg daar door een onnodig grimmig ka rakter wat leidde tot drie rode kaarten in de slotfase. Meer dan de 19-13-stand zat er deze mid dag voor Holten niet in. Holten kan zondag5 december om 12.05 uur thuis tegen SDOL de draad weer oppakken. Scores: Judith Tiekink 5; Moni que Plantinga 4: Jessica Smit 2, Paulien Schooien, Margot ter Schure 1. Dames 2 speelde uit tegen CVO Holten - Voor dartteam Wie Spoort Nie 1 (WSN) stond er afgelopen maandagavond een gewone competitiewedstrijd op het programma. WSN moest het opnemen tegen het altijd lastige team België uit Almelo. Na de gewonnen be kerwedstrijd van vorige week wisten de heren van WSN1 de draad direct weer op te pak ken. Jan van de Paapen begon in de eerste single weer zeer sterk en gooide zonder probleem zijn te genstander van het bord: 1-0. De tweede man was Tonie Paalman die ook geen enkele moeite had met zijn tegenstander en won de tweede singelpartij: 2-0. In de derde single moest Marco van Menum het opnemen tegen, wat later bleek, de sterkste te genstander, maar wist zijn con centratie te behouden en de winst naar zich toe te trekken: 3- 0. In de vierde partij was het Spi- key De ijk de eer gegund om de laatste single binnen te slepen. Even leek het niet goed af te lo pen maar hield het hoofd koel en won zijn partij: 4-0. Dc dubbels kwamen wat moei zaam op gang, maar Tonie en de Paapen wonnen de eerste dub bel: 5-0. De tweede dubbel pakte geheel tegen de verhouding in minder goed uit en ging helaas (Foto: Johan Bolink) 3. De thuisploeg had weinig in te brengen tegen Holten. Verdedi gend speelde Holten zo goed dat CVO niet tot scoren kwam. Via een 0-5-stand bij rust werd een prima 0-9-zege geboekt. Dames A1 verloor in de slotse conden van Overwetering. Na een gelijkopgaande wedstrijd met een ruststand van 6-6, kreeg de thuisploeg vlak voor tijd een onterechte strafworp waar door Holten met een 17-16-nederlaag naar huis moest. Dames A2 speelde thuis tegen de nummer 2 Goosen/ Wijhe. Holten bood uitstekend partij, maar keek bij rust toch tegen een 2-5-achterstand aan. Evenals de laatst de wedstrijden had Holten weer een uitstekende slotfase. Maar opnieuw was die net te kort en bleef Holten op een 7-9- eindstand steken. Het jongens B-team won met enige moeite van CVO. Tot de rust ging het gelijk op en wist Holten niet los te komen van zijn tegenstander. (7-7) Na rust liep het beter en werd een 13-18 zege geboekt. Meisjes C had het zwaar tegen ABS. Via een 11 -1-ruststand werd met 23-2 verloren. Meisjes D deed het opnieuw goed. Tegen de-D-jeugd van ABS werd gewonnen. Na een 0- 5-stand bij rust, werd de eind stand op 1 -9 bepaald. Rijssen-Holten - De nieuwe gemeentegids is uit. Burge meester B. Koelewijn kreeg dinsdagmiddag het eerste exemplaar aangeboden. In de nieuwe editie is ook de tele foongids Rijssen-Holten weer opgenomen. De gemeentegids Rijssen-Holten is voor het eerst ook digitaal in te zien. Dat kan via een link vanaf de website van de gemeentesite: www.rijssen-holten.nl Wegener Suurland, uitgever van onder meer gemeentegidsen, presenteerde dinsdagmiddag in de gemeente Rijssen-Holten de tweede uitgave van De gemeen tegids inclusief Uw telefoon- gids. De eerste uitgave van De ge meentegids inclusief Uw tele foongids vorig jaar was een groot succes. Marktonderzoek wees uit dat De gemeentegids inclusief Uw telefoongids in on derzochte gebieden al binnen een jaar de nummer twee was op de (directory)markt. Naast de vele gegevens van plaatselijke verenigingen en informatie over de gemeente Rijssen-Holten staan in de gids ook de platte gronden en straatnamen van Rijssen, Holten en Dijkerhoek. verloren door Menum en Spi- key, maar zij wisten nadat de Paapen en Tonie P. de derde dubbel hadden gewonnen ook de laatste partij te winnen: 7-1. Wat toen nog restte, was de bierronde die lange tijd spannend gelijk op bleef gaan. was het toch weer Tonie P. die het hoofd koel hield en de dubbel raakte. Eindstand, een verdiende 8-1-overwinning. De felicitaties van enkele vaste toeschouwers en een tevreden captain BePa. Maandagavond staat er een topper op het pro gramma. De nummers 1 en 2 ontmoeten elkaar dan in Vroomshoop en bij winst zal WSN1 wellicht de koppositie over kunnen nemen. Holten - De meiden van volley balclub Mintonette MB1 moesten vrijdag 26 november het opnemen tegen Cupico MB1. Mintonette stond op dat moment op de derde positie in de ranglijst en de meiden van Cupido op de tiende plek. De kans was dus groot dat Minto nette deze wedstrijd met ge mak met 4-0 zou winnen. Vol goede moed vertrok Minto nette, zonder spelverdeelster Myrthe de Vrijer, naar Henge velde. De wedstrijd begon en er was meteen al een duidelijk ver schil te zien. Cupido bood eigen lijk geen tegenstand in de eerste set. Na een goede opslagreeks van Ellen Wielaard en Sanne ten Kampe werd de eerste set ge wonnen door Mintonette met 25-12. In de tweede set was de overmacht van Mintonette nog steeds aanwezig. Na een aantal goede aanvallen van Mariska Dommerholt en Jette Wielaard werd ook deze set gemakkelijk gewonnen door Mintonette met 25-16. Het team van Mintonette heeft in het verleden al vaker met 2-0 in sets voor gestaan en dan nog een set verloren. Ook dit keer was het team daar bang voor, maar gelukkig werd ook de derde set gewonnen, na een geweldige pancakeredding van Ankie Veltkamp en goed spel van Mintonette, met 25-16. In de laatste set ging Mintonette er he lemaal veor om de volle vijf punten binnen te halen die ze hard kunnen gebruiken voor de weg naar de tweede plaats in de competitie, het kampioenschap is voor de meiden al niet meer haalbaar helaas. In de laatste set kwam Mintonet te alweer snel op voorsprong, door de goede aanvallen van Anouk Bruggink. De set werd door Leontien Voogt beslist door een tactische bal naar de overkant te spelen. Deze set werd gewonnen met 25-13. Na een niet al te moeilijke wedstrijd voor Mintonette was Cupido met 4-0 verslagen. De volle vijf punten zijn binnen. Holten - Het was weer don derdagavond, buiten was het donker en guur. Maar bin nen bij Bierlokal am Bahn- hof was het weer lekker ver toeven. De biljartballen wa ren gepoetst, de eerste bier tjes zaten erin. niks kon een fijne biljartavond voor Kally 5 meer in de weg staan. Maar het bijna onmogelijke gebeurde. Marnix, de eerste man en leider van dit zooitje, ging nipt onderuit. De iets wat laconiek ogende Marnix kon zijn ongeslagenheid status toch niet langer volhouden dan hij zelf had gehoopt. Zijn tegenstander leek wel de ze avond wel van een andere planeet, diezelfde planeet waar Marnix normaal zelf ook op zit. Totaal verbouwereerd en weer met de beide voetjes op de aarde onderging hij zijn pijnlijke nederlaag. En dan Jajum-Jopie. Na het pikketanissiedrama van vorige week leek Jopie in het begin van de partij zijn ontketende tegenstander goed bij te kun nen houden. Dik boven zijn gemiddelde, leken beide heren op een wereldgemiddelde af te stevenen. Maar helaas de klad kwam erin Jopie wist in de laatste elf beurten slecht een beschamende vier punten te maken. Ook Jopie moest een nederlaag aanvaarden. Zijn te genstander Oboema de Witte Neger nam lachend in zijn vuistje plaats achter de zoepta- fel. Net als vorige week stond Kal ly 5 na twee gespeelde partijen met 0-4 achter, met dien ver stande dat vorige week Jopie en Marnix nog de wedstrijden daarna wisten te winnen. Dit gaf dus eigenlijk geen goed perspectief voor de laatste twee wedstrijden deze avond. Toch dan juist komt de ware Kally 5-mentaliteit bovendrij ven. Als een kat die in het nauw gedreven is, bijt men dan van zich af en vat de koe weer bij de horens. Bazzz, de waarschijnlijk nieu we tweede man, is zo iemand die geweldig onder deze druk kan presteren. De eerste negen beurten had Bazzz nog geen enkel punt gemaakt. Pas toen de apfelkorn z'n werk ging doen en Bazzzie lekker cool werd. werden de punten weer gemakkelijk binnengetikt. Bazzz maakte er uiteindelijk weer een lekkere patsboeni- show van en degradeerde zijn tegenstander magistraal. Daarna was het ook een apfel- tje-eitje voor onze Buf. Ook Buffie kende deze avond geen genade. Zijn tegenstander kreeg een pak op z'n bolle bil letjes. gewoon niet mooi meer. Eindelijk was er weer eens een overwinning voor Buffie bij te schrijven, en dat hij daar al weer een tijdje op heeft moe ten wachten was wel te horen aan z'n vreugde kreet op het eind. Nadat de rekenknobbel had bepaald dat Kally 5 ook nog eens de bonuspunt had was het hek van de dam. Het rek met enveloppen werd opgekocht, drie rollades wer den gewonnen door Kally 5 en Jopie kreeg nog even biljartles van Marnix. Uitslag: Kalfsterman 5 - Fe- mi's 3, 5-4 Gemiddeldes: Marnix (1,73), Jopie (0,91), Bazzz (0,91), Buffie (0,73). Blauw Wit Zaterdag 4 december Blauw Wit I - DZSV 1. 14.30 uur; Blauw Wit 2 - Vios V. 2, 12.30 uur; DZC'68 6 - Blauw Wit 3. 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Enter V 8 - Blauw Wit 4. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Klarcnbeek 2 - Blauw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Overwetering Al - Blauw Wit Al. 14.30 uur (vertrek 13.00 uur): Haarle BI - Blauw Wit BI. 14.00 uur (vertrek 13.00 uur): Wijhe'92 C2 - Blauw Wit Cl, 12.00 uur (vertrek 10.45 uur): Blauw Wit C2 - Nieuw-Heeten Cl, 12.30 uur: Blauw Wit C3 - MVV'69 Cl. 10.30 uur: Blauw Wit Di - Rohda R. D3. 10.30 uur: Rohda R. D8 - Blauw Wit D2, 10.15 uur (vertrek 9.15 uur); Blauw Wit El - Lemelerveld E2, 10.30 uur: Blauw Wit E2 - Hee- ten E2, 9.30 uur: Blauw Wit E3 - Broekland E2, 10.30 uur. Zaalvoetbal Vrijdag 3 december CJV'ers 2 - Blauw Wit 1, 19.30 uur (vertrek 18.30 uur). VV Holten Zondag 5 december Lettele 1 - Holten 1. 14.00 uur (vertrek 11.45 uur); Epe 2 - Hol ten 2, 10.00 uur (vertrek 8.40 uur); Holten 3 - SOS 3, 9.30 uur; Holten 4 - NEO 14. 10.00 uur: Buurse 6 - Holten 5. 9.00 uur (vertrek 7.30 uur); Omhoog 7 - Holten 6, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Lemelerveld 8 - Holten 7, 12.00 uur (vertrek 10.45 uur); Holten 8 - SOS 6. 9.00 uur. Zaterdag 4 december Socii Al - Holten Al. 14.00 uur (vertrek 12.45 uur): Holten BI - DES BI. 14.30 uur; Holten B2 - De Zweef B3, 13.00 uur: Colm- schate '33 Cl - Holten Cl. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur): Holten C2 - Hulzense Boys C3, 13.00 uur; Enter Dl - Holten Dl. 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Excelsior '31 E8 - Holten E2, 9.00 uur (vertrek 8.15 uur); Ex celsior '31 Ell - Holten E3, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Holten MB1 - Almelo MBD. 14.00 uur: Holten MB2 - PH MB2. 14.00 uur. Handbal Zaterdag 4 december Jongens B - The Flyers, 12.00 uur; Meisjes B - SDOL 2. 13.40 uur; Meisjes C - Voorwaarts 3, 12.55 uur. Zondag 5 december Dames 1 - SDOL, 12.05 uur. DSC - Heren. 13.15 uur: Dames 2 - Lettele 2, 13.20 uur; Dames Al - Zwolle 1, 11.00 uur: Voor waarts - Dames A2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Holten- VV Holten gaat zon dag op bezoek in Lettele. Dit is de eerste wedstrijd van de tweede ronde. De thuiswedstrijd werd door VV Holten met 4-2 gewonnen. Voor beide ploegen staat er veel op het spel, gezien de minder roos kleurige stand op de ranglijst. De wedstrijd in Lettele wordt gespeeld op sportpark De Spil en begint om 14.00 uur. Vletgoor - Voor Blauw Wit be gint zaterdag de tweede helft van de competitie. Die tweede helft zal voor de Holtense for matie anders moeten lopen dan tot nu toe. Tegen de formatie uit Dinxperlo heeft Blauw Wit nog iets goed te maken. Tijdens de warme com petitie opening stonden diverse Blauw-Witters oog in oog met de doelman van de gasten. Sco ren was echter te moeilijk. Met de doelpunten aan de andere kant was het de wedstrijd op z'n kop. Blauw Wit treft een tegenstan der waar het zeker mogelijkhe den tegen heeft. Misschien dat voor het eerst dit seizoen de punten op 't Vletgoor kunnen blijven. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Holten - Het vijfde team san Badminton Club Holten moest 22 november in Hardenberg spelen tegen het vierde team van Hardenberg. Alle enkelpartijen verliepen re delijk vlot cn werden allemaal vrij gemakkelijk gewonnen. Merkwaardig genoeg werd de herendubbel daarna met duide lijke cijfers verloren. Gelukkig deden de dames het beter, zodat de wedstrijdpunten al snel in de knip zaten. De gemengd dubbel van Alie en Harrie werd vervolgens ook weer gemakkelijk gewonnen. Mane en Rob wonnen hun partij ook, maar met iets meer moeite.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 11