W Holten: leuke goals, strijd en zonnetje erbij Slechte competitieopening voor Blauw Wit in Dinxperlo Henk Potman wint Keunetrofee Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten SportAgenda Geslaagd debuut voor Jan Manenschijn Uitslagen Bergvliegers Herwi en Bemei sponsors jeugdteams Blauw Wit '66 HERWI Blauw Wit tegen Blauwwitters Inschrijving Erwin Autocross W Holten speelt eerder Donderdag 9 september 2004 Holtens Nieuwsblad 7 Blauw Wit F4 - Lemelerveld F5 In de eerste helft was het Blauw Wit F4 dat de tegenstan der met snelle aanvallen bezighield. Doelpunten konden niet uitblijven en door scores van Jeffrey, Riekus en weer Jeffrey, kwamen de jonge Blauw-Witten op een 3-0- voorsprong. Door prima keeperswerk van Erik werd ach ter in de nul gehouden zodat er met 3-0 gepauzeerd werd Na rust was Lemelerveld duidelijk van plan iets aan de achterstand te doen. Halverwege de tweede helft lukte het de ploeg te scoren. Gelukkig voor Blauw Wit scoorde Jeffrey vrij snel daarna zodat de marge weer drie goals was. Eindstand: 4-1. SVVN F3 - Blauw Wit F2 Vanaf het begin werd het SVVN-doel opgezocht. Na en kele mislukte doelpogingen was het Dennis die de 1-0 binnenschoot. Goed samenspel zorgde ervoor dat Blauw Wit uitliep naar een 4-0-ruststand. In de tweede helft werd weer goed gevoetbald. De verdediging, met Jasper, Job en Jasmijn, hield het doel schoon en voorin werd goed gespeeld waardoor het meegereisde publiek veel doelpunten zag. Dennis was op dreef en scoorde in totaal zes keer. Mike schoot twee keer raak. Zeer mooie doel punten van Jarno, Roy en Job resulteerden in een mooie 0-11-eindstand. Eindstand: 0-11. Blauw Wit F1 - Wijhe F2 Blauw Wit dat alle oefenduels met grote cijfers had ge wonnen, trof in Wijhe een heel andere opponent. De gas ten waren goed opgewassen tegen Blauw Wit. Het team moest vol gas geven en kwam met 1-0 voor. Wijhe kwam snel op 1-1. Het bleef een mooie wedstrijd met veel doel punten. Rust 3-3. In de tweede helft ging Blauw Wit goed van start en kwam met 4-3 voor. De verdediging van Blauw Wit deed het heel goed. Vaak stonden ze tegen een overmacht aan aanvallers, maar ze konden vaak goed ingrijpen. Eindstand: 5-4. Blauw Wit D2 - Rohda Raalte D7 Blauw Wit begon goed aan de eerste wedstrijd in de com petitie op het grote veld. De ploeg speelde goed samen en kreeg heel veel mooie kansen. Het geluk bij de afwerking ontbrak. Als je zelf niet scoort doet de tegenstander dat wel. Rohda Raalte nam voor rust de leiding: 0-1. Na tien minuten in de tweede helft werd het 0-2 voordat Jeroen 1-2 scoorde. Hierna was het Rohda dat de betere ploeg was en over meer inhoud beschikte en iets meer geluk aan haar kant had. Eindstand: 1-7. Rohda Raalte D3 - Blauw Wit Dl Vanaf het begin werd er gretig en zeer geconcentreerd gevoetbald. Binnen twee minuten werd de 1-0 gemaakt. Vlotte combinaties, afgewisseld met een individuele ac tie gaven een prachtig staaltje voetbal te zien. Vooral ge waardeerd door de Blauw Wit-supporters. Bij de rust was de stand van 0-6 al bereikt. Een groot compliment voor de spelers was dat ze ook in de tweede helft gediscipli neerd bleven spelen. Afstandschoten, een kopbal, een volley, het was heel mooi om te zien. Eindstand: 0-13. Nieuw-Heeten Cl - Blauw Wit C2 In de eerste helft kregen beide teams goede kansen maar alleen Blauw Wit wist er een te benutten. Na een prima combinatie tussen Kay Schuppert en Glenn ten Berge wist laatstgenoemde te scoren (0-1). Direct na de hervat ting ontstond er een scrimmage voor het Holtense doel waarbij de thuisclub de gelijkmaker binnentikte 1 -1De fysiek sterkere thuisclub, met drie (dispensatie) B-spe- lers, kreeg nu een overwicht. Ondanks heldhaftig verzet van de defensie onder leiding van Nick Dijkink kwamen de gastheren op 2-1. Blauw Wit probeerde nog een slot- offensief op te zetten, maar het warme weer eiste zijn tol en ze kwamen niet meer tot scoren. Gezien het spelbeeld was een gelijkspel zeker verdiend geweest. Eindstand: 2-1. Blauw Wit Al - BZSV De Blauwwitters Al Blauw Wit Al gaat voor de beker. Vorig seizoen lukte het niet. Nu ging de ploeg goed van start en Arjen scoor de 1-0. Voor rust maakte Christian er 2-0 van. Na rust overrompelde Al de gasten en door doelpunten van Ar jen en tweemaal Rolff was er een onoverbrugbare kloof opgebouwd. BZSV drong nog wel sterk aan, maar meer dan een treffer stond Blauw Wit niet toe. Eindstand: 5- 1. Blauw Wit Al - SVZW A2 Blauw Wit begon goed aan de wedstrijd tegen SVZW uit Wierden. De gasten kwamen na een foutje in de verdedi ging nog wel op, 0-1, maar door het eigen spel te blijven spelen, raakte Blauw Wit niet in paniek. Marco scoorde 1-1. Niels 2-1 en bij rust stond door een doelpunt van Jasper 3-1 op het bord. Blauw Wit speelde ook een gede gen tweede helft en via treffers van Marco en Gerko werd de 5-1 eindstand bereikt. Eindstand: 5-1. Holten E2 - GFC E3 Holten E2 had aan het begin van het nieuwe seizoen een moeilijke start van de wedstrijd en stond al na twee mi nuten met 0-1 achter. Al snel werd dit weer recht gezet door een goede aanval die werd afgerond door Jelte. Di rect daarop maakte GFC weer 1-2. De achterstand prik kelde Holten zodanig dat er een schepje bij op werd ge daan. De extra inzet resulteerde in doelpunten van Rens en Jelte(2x). Aan het eind van de eerste helft was de con centratie een beetje weg en de spitsen van GFC konden twee maal scoren. Ruststand 4-4. Na rust stonden de ver dedigers Roland, Jordi en Hugo weer goed op de plek en kon GFC geen doelpunt meer maken. Door veel inzet en ook goed spel wist Holten nog drie keer het net te vinden door Remco en weer twee van Jelte. Eindstand: 7-4. Wierden El - Holten El Blijkbaar niet gewend aan het vroege tijdstip van aan vang. stond Holten na 5 minuten al op een 3-0 achters tand. Te afwachtend en weinig strijdlustig werd er ge speeld tegen een tegenstander die zelf ook geen een al te grote indruk maakte maar de kansen wel doeltreffend af rondde. Pas na 4-0 wist Bart V. tegen te scoren. Na de rust een geheel ander beeld. Een veel sterker en aanval lend Holten dat helaas vele, vele kansen miste. Het leek erop dat Holten dichterbij zou komen maar vlak na een mooie treffer van Kevin scoorde Wierden niet geheel verdiend 5 en 6-2. Bart H. maakte er met nog 2 goals een doelpuntrijke wedstrijd van. Eindstand: 6-4 L'itslag Omhoog MB2 - Holten MB2 Holten begon goed de meiden hadden er zin in, na een aantal missers van Holten weet Omhoog weg te komen en scoorf het eerste doelpunt. Dat laat Holten niet op zich zitten en Natasja maakt er een 1-1 van, zo komt Holten terug in de wedstrijd en dan komt Nienke zij speelt links achter naar voren zij heeft alle ruimte en zij scoort de 2- 1Na de rust weet Ilse er nog twee in te tikken zodat het zij er 4-1 van weet te maken, de meiden worden moe en het is warm maar ze vechten door, Anouk tikt er ook nog eentje in en als afsluitertje maakt Joyce er de uitslag 6-1 van een leuke wedstrijd. Eindstand: 1-6. Meermanskamp - Vlekkeloos was het nog niet, maar zonder kleerscheuren overleefde VV Holten de eerste competitie wedstrijd tegen Lettele. Een klinkende 4-2-overwinning, met de aantekening dat er nog wel wat dingen te verbeteren zijn. Want tegen gerenom meerde ploegen als Helios en de Gazelle moet Holten toch echt uit een ander vaatje gaan tappen. Het was ook zeker niet slecht wat Holten liet zien, zondag op Holten - De leden van duiven- vereniging de Bergvliegers werden afgelopen zaterdag verrast door hun eigen duiven. Normaal kunnen de liefhebbers redelijk de snelheid inschatten wat de duiven gaan maken, maar nu gingen de duiven sneller dan verwacht. Om 8.45 uur werd het startsein gegeven in het Belgische Lom- mei (141 kilometer). Anderhalf uur later om 10.15 uur wist A. Kaspers als eerste een duif te klokken. Deze haalde een snel heid van 93.3 kilometer per uur. Dertien minuten later was een kwart van de duiven terug en kon het concours worden geslo ten. De eerste tien plaatsen werden als volgt verdeeld: 1-2-7 A. Kas pers; 3-10 A. ten Dam 2: 4-6 H. Jansen; 5 A. v.d. Heide; 8 E. Ve neklaas; 9 G. Jurjens. het bloedhete Meermanskamp. Maar de manier waarop de goals werden weggegeven en hoe er met de eigen kansen werd omge sprongen geeft, de nieuwe trai ner nog wel een reden om hard te trainen. Het was zondag niet alleen de aftrap voor een nieuw seizoen, maar ook voor een heel nieuw tijdperk in de historie van de Holtense club. De afdeling voet bal van de sportvereniging Hol ten heet vanaf deze zomer voet balvereniging Holten en maakt geen deel meer uit van een om- nivereniging. Het eerste elftal heeft een nieu we trainer, Edwin van de Berg die van DAVO overkwam, en ook binnen het elftal zelf is een aantal nieuw gezichten binnen gekomen. Nadat er vijf vaste krachten van vorig seizoen om uiteenlopende redenen stopten, moesten er vervangers worden gezocht. Een nieuwe keeper werd aangetrokken. De onerva ren Jeroen Bakker werd gestrikt voor deze klus en doet het tot nu toe niet onverdienstelijk. Een verloren zoon werd terugge haald uit de Domstad in de per soon van Laurens Dekker, die laat zien een rustpunt voorin te zijn. En van Avanti Twello kwam Arno Jager over, die al menig duel had uitgevochten te gen Holten als speler van Blauw Wit. Een nieuwe naam. een nieuwe trainer en nieuwe spelers, alleen achter het doel was het nog als vanouds. Erg gezellig. Met de steun van het publiek begon de thuisploeg dan ook sterk en vooral Freek Knapen kreeg veel ruimte aan de rechterkant. Al na vijf minuten kreeg hij een Ie- Op de foto staand v.l.n.r.: de heer Ter Beest, Skipp van Assem, Ruben Bolink, Justin Mossink, Thijmen oogt. Mike Kolkman, Bouke Nijland, Frank Aanstoot, Paul de Vrijer en v oorzitter Wim Klein Nagelvoort. Voorste rij v.l.n.r. Kevin Aanstoot, Stijn de Vrijer, Nick Dijkink, Rick Jan Bolink. Robert Stam. Kay Schuppert, Marcel Beldman en Matthijs Hulsman. Vletgoor - Aan de vooravond van het nieuwe voetbalseizoen 2004-'05 presenteren Bemei BV en Herwi Kunststof Me taalbewerking zich als spon soren bij de jeugdafdeling van Blauw Wit '66. Herwi, een combinatie van de voornamen van mevrouw en de heer ter Beest, is sinds oktober 2003 sponsor van de Blauw Wit C2-junioren. Met de ondersteu ning van de sponsor werd Blauw Wit C2 tweede in de competitie. Deze knappe prestatie geeft na tuurlijk een hoog verwachtings patroon voor het nieuwe sei- Staand v.l.n.r.: Henri Breuker, Gerald Meijerink. Rudolff van de Molen, William Beldman. Rens Buschers en de heer L. ter Beest. Voorste rij v.l.n.r. Freddy Dijkink. Dennis Rietman. Lars Stegeman, Djowin Meijerink, Robin Breuker en Timo Sjoers. Bemei BV werd in het vorig sei zoen de nieuwe sponsor van Blauw Wit Fl. Binnen de zeer jonge F-groep een mooi stukje ondersteuning. En die onder steuning kon de groep beginnen de voetballers goed gebruiken. De voorjaarscompetitie werd als springplank gezien naar dit sei zoen. Opleiden en later de vruchten plukken. Bemei BV: een jong constructiebedrijf dat met name gericht is op de voedingsmidde lenindustrie. Er worden allerlei (Foto: Johan Bolink) vensgrote kans, maar in plaats van de bal rustig binnen te schie ten, schoot hij de knikker rich ting de Borkeld. Even later was het toch raak. Na goed opkomen van de volledig vrije Van der Pluijm. kon Re- mon Muller voor het eerste doel punt van dit seizoen zorgen. Geen vuiltje aan de strak blauwe hemel, zo leek het. Totdat na ruim een kwartier een vrije trap van de linkerkant helemaal vrij ingekopt mocht worden door een speler van Lettele. Holten bleef wel de betere ploeg en combineerde goed, maar had moeite om binnen de zestien tot kansen te komen. Schoten van afstand waren wel gevaarlijk, maar de keeper van de gasten stond een aantal malen op de goede plek. Dat leek hij ook te staan bij een schot van Edwin Knapen, op slag van rust, maar hij liet op knullige wijze de bal toch over de doellijn rollen. Volgens Knapen zelf kwam het door de Braziliaanse curve die de bal gehad zou hebben, maar daar had het merendeel niets van in de gaten gehad. Met een voor sprong konden de Holtense spe lers zich gaan verkoelen in het kleedlokaal. Muller bleef er ge blesseerd achter en Paalman kwam voor hêm in de plaats. Holten bleef kansen creëren, maar het vizier stond nog niet helemaal op scherp. De gasten zagen in dat ze er voetballend echt niet aan te pas kwamen en gingen nog meer de lange bal hanteren. Na iets meer dan twin tig minuten kwam Stam in het veld voor Van der Wal en ging Dekker op het middenveld spe len. Het vlotte combinatiespel werd minder en het werd steeds meer een wedstrijd, waarbij het om de duels ging. De 3-1 viel ook uit een dergelijke situatie. Stam won tot twee keer toe een scrimmage in de zestien en schoot toen hard binnen. Holten dacht de wedstrijd nu rustig te kunnen uitspelen, maar de hoge ballen in de zestien van Bakker bleven voor problemen zorgen. Zeker toen Bakker een bal leek te vangen, maar hij toch het (warme) leder op de hak van Reijlink liet vallen, waarna een Lettele-speler de bal zo voor het intikken had. Deze poedel, die niet had misstaan in een show van Martin Gaus, zullen we dit seizoen niet meer zien. aldus de debuterende Bakker. Het werd dus nog benauwd ook en dan niet door de hitte, maar door de stand op het scorebord en het geloof dat helemaal terug was bij de gasten. Maar vijf mi nuten voor tijd werd dat geloof de kop ingedrukt door Freek Knapen, die op aangeven van Stam de bal oog in oog met de doelman koeltjes binnenschoof. Twee poedels, leuke goals, veel strijd en een zonnetje erbij. In grediënten die hopelijk het Hol tense publiek doen besluiten om een volgende keer weer te ko men kijken, te beginnen aan staande zondag in Deventer bij Go Ahead. Die wedstrijd begint al om 12.00 uur Dit. omdat er nog ergens een feestje in Holten schijnt te zijn. zoen. Met drie C-juniorenteams is tevens de groei die Blauw Wit doormaakt aangegeven. De sponsor van Blauw Wit C2 maakt allerlei attributen van kunststof en metaal. Uiteindelijk zijn dat de verbindingsstukken die iets compleet maken. Aan- drijfwielen op maat gemaakt voor de klant, zorgen ervoor dat alles soepel loopt. Net als de jeugdspelers van Blauw Wit die met elkaar een team moeten vor men. Met de ondersteuning van Herwi moet dat ook dit seizoen lukken. Herwi is te vinden aan de On- dernemersweg in Holten. Dinxperlo - Blauw Wit had zich een heel andere competi tiestart gewenst. Op een war me zaterdag in Dinxperlo kreeg de ploeg een lesje in ef fectiviteit en koelbloedigheid. De goede openingsfase met enorme kansen stond in schril contrast met de eerste tien mi nuten na rust. De wedstrijd was toen al beslist, maar er was zoveel meer mogelijk. Blauw Wit begon goed aan de wedstrijd tegen DZSV. De thuisploeg had alle moeite om Blauw Wit in toom te houden Scheidsrechter Baars uit Henge lo gaf al in de vierde minuut een verbale reprimande aan Roy Hollander toen deze voor de tweede keer over de schreef ging. Youri Noorlander was het slachtoffer van deze ongecontro leerde dadendrang. Blauw Wit zocht in de openings fase snel en gevarieerd de voor- waartsen. De middenvelders konden aansluiten en op deze manier voor extra druk zorgen. Jurrian Paalman kreeg de eerste kans maar zag zijn inzet net over en net naast het doel gaan. Maar ten Kruimelaar zag eveneens zijn inzet na een goede actie naast gaan. Dirk Jan Beldman bracht Merijn Offringa in stel ling, maar ook Merijn kwam niet tot scoren. Luc Nederhof schoot vlak voor doelman Arjen Nij- huis over en aan de andere kant zag Merijn zijn inzet via de lat over het doel verdwijnen. Na een foutje van Thijs ten Eisen kon Luc Nederhof alleen op Ar jen Nijhuis afgaan, maar de inzet ging naast het doel. Vrije trap pen van Ton Veldhuis en Arjan Aanstoot leverden geen treffer op. Het was tot dat moment een echte wedstrijd met kansen over en weer. Blauw Wit had meer met de riante mogelijkheden moeten doen De ploeg kreeg hiervoor de rekening gepresen teerd. Via een aanval over rechts, werd het 1-0. De 2-0 was er al zes minuten later en in de 44e minuut stond de 3-0 op het bord. Oplettendheid, concentra tieverlies het is moeilijk aan te geven wat de oorzaak was. Het eerste half uur zag er keurig uit. maar daarna ging er veel mis. Enkele omzettingen na rust moesten een ommekeer bren gen. In de eerste tien minuten na rust pakte dat heel anders uit Blauw Wit leed heel veel knullig balverlies. Er was weinig ver trouwen waardoor het spel in geen verhouding tot dat van voor rust stond. Gelukkig kon DZSV er niet van profiteren. maar de gastheren hadden waar schijnlijk ook een heel ander Blauw Wit verwacht. Langzamerhand werd het spel van Blauw Wit wat beter. De combinaties gingen weer wat beter lopen en al snel kwamen er opnieuw vele en goede kansen. Jurrian kopte in goede positie over, Gert jan Prins schoot al leen voor de keeper via die doel man naast. Gijsbrecht Beldman kon alleen voor de keeper ook niet scoren, waarna de tegenaan val de 4-0 opleverde. In de 25e minuut werd wel het net gevon den. Youri Noorlander ging goed door en tikte alleen voor de keeper wel binnen. Dit succesje was van zeer korte duur. Gert Jan Prins werd een minuut later op pure snelheid geklopt door Luc Nederhof 5-1 Voor de gastheren was echter Martijn Bulsink met drie doel punten de man van de wedstrijd. De tweede helft probeerde Blauw Wit met de snelle Gijs brecht Beldman als laatste ver dediger dit gevaar in te dammen. Echter, met de achterstand als uitgangspunt was dit een riskan te maar wel goede oplossing. Voor DZSV een onverwachte mooie opening van het seizoen met een ruime winst: 5-1. Blauw Wit Zaterdag 11 september Blauw Wit 1 - Blauw Witters I. 14.30 uur; Blauw Wit 2 - Ocken 2. 12.30 uur; AZSV 6 - Blauw Wit 3. 12.30 uur (vertrek 11.00 uur); Excelsior '31 II - Blauw Wit 4. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur): Hulzense Boys Al - Blauw Wit Al, 12.15 uur (vertrek 11.00 uur); ABS BI - Blauw Wit BI. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Rohda R. C3 - Blauw Wit Cl. 13.00 uur (vertrek 11.45 uur); Blauw Wit C2 - Lcmelc Cl. 12.30 uur; Blauw Wit C3 - Hei- no C5, 10.30 uur; Blauw Wit MA 1 - GFC MA 11 1.30 uur; Blauw Wit Dl - Hcino D2, 10.30 uur; Nieuw-Heeten D2 - Blauw Wit D2. 1 1.00 uur (ver trek 10.00 uur): Blauw Wit El - Lemelerveld E2. 10.30 uur; Blauw Wit E2 - Heeten E2. 9.30 uur; Blauw Wit E3 - Broekland E3. 10.30 uur: Overwetering Fl - Blauw Wit Fl, 10.00 uur (ver trek 9.00 uur): Blauw Wit F2 - Heeten F3. 9.30 uur. Wijhe'92 F5 - Blauw Wit F3. 8.45 uur (vertrek 7 45 uur): Wijhc'92 F7 - Blauw Wit F4, 10.45 uur (ver trek 9.45 uur). Zaalvoetbal Vrijdag 10 september Club HAC 1 - Blauw Wit 1. 19.30 uur (vertrek 18.30 uur); RDC 3 - Blauw Wit 2, 18.30 uur (vertrek 17.30 uur). VV Holten Zondag 12 september Go Ahead 1 - Holten I. 12.00 uur (vertrek 10.45 uur): Holten 8 - SDOL 6. 9.00 uur Holten - Blauw Wit krijgt za terdag de gelegenheid om thuis voor eigen publiek iets recht te zetten. Dat zal echter geen makkelijke opgave zijn. Vorig seizoen werd nog vriend schappelijk tegen BZSV ge speeld en toen werd ruim verlo ren. BZSV opende de competitie tegen Voorwaarts Westerhaar met een 1-3-nederlaag en zal ook gebrand zijn om punten te halen. De wedstrijd op 't Vlet goor begint om 14.30 uur en R. van Hal is de leidsman. Holten - De inschrijving voor de Erwin Autocross wordt dinsdag 14 september om 20.00 uur gehouden in MAC- clubhuis 't Stuurhuus aan de Beusebergerweg 37. De autocross zelf w ordt zondag 19 september om 13.00 uur ge houden aan de Schuppertsweg. De keuring van de wagens be gint om 10.30 uur. Er wordt gestreden om het club kampioenschap in de klassen Heren, Dames en Veteranen. De spectaculaire Afvalrace sluit de cross af. Voor meer informatie. Harry van Coeverden. telefoon: 06-53 89 32 88. Holten - De uitwedstrijd voor zondag 12 september van VV Holten tegen Go Ahead Deventer is in verband met de Keunefeesten vervroegd naar 12.00 uur. De Deventernaren hadden een slechte competitiestart en verlo ren de stadsderby tegen Helios met 1-4. VV Holten kwam goed uit de startblokken en won verdiend van Lettele (4-2). De wedstrijd in Deventer wordt gespeeld op het sportpark aan de Rielerenk. op maat gemaakte roestvrijsta len producten gemaakt en gele verd. Hierbij kan worden gedacht aan apparatenbouw, maar ook bij voorbeeld aan een ergostep of werkstoelen. Arbo-diensten ad viseren werknemers steeds va ker gebruik te maken van hulp middelen. Bemei zorgt hiervoor. Blauw Wit Fl is blij met de on dersteuning van vakmensen. In het seizoen 2004-'05 zal het team zeker meer punten pakken dan in het voorgaande. Hamburg - Jan Manenschijn heeft een geslaagd debuut ge maakt in het W ereldbekercir cuit. In Hamburg kwam hij in 1.51.44 uur als 24e over de fi nish. Winnaar werd Europees Kam pioen Rasmus Henning. die vier minuten eerder over de finish ging. Voor de tweehonderddui zend toeschouwers was de wed strijd een waar spektakel. Tij dens het zwemmen bleven de meeste atleten dicht bij elkaar. Manenschijn kwam van de veer tig atleten als 32ste uit het water en kon nog net aansluiten bij een groepje dat binnen 5 kilometer de kopgroep te pakken had. Daarna werd er constant door enkele atleten gepoogd weg te komen. In de vierde van de acht fietsrondes heeft ook Manen schijn even geprobeerd weg te komen, maar hij kreeg weinig ruimte van het peloton. Pas in de zesde ronde had een poging van twee Duitsers en een Italiaan succes, aangezien de andere Duitsers toen het tempo uit de groep hielden. Na het fietsen was de achterstand van het pelo ton dan ook al opgelopen tot meer dan een minuut. Manen schijn kon na de wissel het moordende tempo van de profat leten niet meer volgen en liep in zijn eigen tempo de rest van de race verder, waarbij hij later nog weer enkele atleten die te hard van start waren gegaan bij kon halen. De Deen Henning be schikte over de sterkste loopbe nen en haalde al snel de vluch ters bij, waarna hij onbedreigd naar de winst liep. Oud-Euro pees Kampioen Ospaly werd tweede, nadat hij Vladimir Poli- karpenko weggesprint had. Het niveau van de wedstrijden was zeer hoog. Dit blijkt wel uit het aantal maximale scores van 180. Robin Koning (tweemaal), Henk Potman(eenmaal). Bert Jan Schaapherder (eenmaal) en Ingo Mulder (eenmaal). De hoogste finish kwam op naam van Rick Paalman (160: driemaal 20. driemaal 20 en D20). Na afloop w erden de Keunetro fee en de geldprijzen uitgereikt door Gerda Brands van Bierlo- kal am Bahnhof. Holten - Henk Potman heeft het darten om de Keunetrofee gewonnen. Dit singledarttoer- nooi werd zondag 5 september gehouden bij Bierlokal am Bahnhof. Na de poulewedstrijden in de eerste ronde gingen 16 van de 28 deelnemers door naar de finale ronde en de ov erige 14 naar de verliezersronde. In de finale van de verliezers ronde won Rik Paalman met 3-1 van Dennis Jansen. In de halve finales van de win naarsronde won Henk Potman met 3-2 van Nick Veltkamp en Robin Koning met 3-2 van Ri chard Maas. Om de derde; vierde plaats won Nick Veltkamp met 3-0 van Ri chard Maas. In de finale was Henk Potman te sterk voor Robin Koning. Hij won met 4-1 De uitslag in het kort: eerste prijs: Henk Potman (Keunetro fee 75.00 euro): tweede prijs: Robin Koning (53.00 euro): der de prijs: Nick Veltkamp (32 eu ro): vierde prijs: Richard Maas 16,00 euro): hoogste finish: Rik Paalman (25,00 euro); eerste prijs verliezersronde: Rik Paal man (16.00 euro).

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7