Fokveedag ook sociaal evenement Blauw Wit bekert verder Goed en betaalbaar eten in Herbergh De Keun Ballonnenstrijd Rondje Start EHBO-cursus Holtens Cultuur(hus) Okiajeugd naar toernooi touwtrekken in Engeland Zakelijk Bekeken Holtens milieuadviesbureau Planet Milieu gaat van start Kroamschudd'n bij Dondertman Nieuwe leden welkom bij C-jeugd handbal Lezers Schrijven Bijeenkomst bejaardensoos Cursussen muziekschool Collecte kankerfonds Wandeling rond Markelo Flessenactie Controle inhaalverbod Trainingen hockey Donderdag 2 september 2004 Holtens Nieuwsblad Holten - Het Holtense milieuadviesbureau Planet Milieu is per 1 september van start gegaan. Lokale en regionale bedrijven die te maken hebben met de vaak moeilijke wetten en regels op milieugebied, kunnen bij Planet Milieu terecht voor advies en ondersteuning. Het eerste Holtense milieuadviesbureau beschikt over veel kennis op milieugebied. Daarnaast beschikt het bureau over praktijkerva ring bij zowel het bedrijfsleven als de overheid. Deze ervaring wordt door Planet Milieu ingezet voor het overbruggen van de vaak aanwezige kloof tussen overheid en bedrijven. Het werkge bied betreft alle aspecten van het milieuterrein zoals geluidhinder, energiebesparing en bodemverontreiniging. Planet Milieu ver zorgt onder meer milieuadviezen, begeleidt bedrijven bij de ver gunningenprocedures en ondersteunt bij het opzetten van milieu zorgsystemen. Het netwerk binnen de overheid en het bedrijfsle ven wordt vanzelfsprekend optimaal ingezet voor de dienstverle ning. Wie vrijblijvend nadere informatie wil. kan contact opnemen met ir. Piet van Riel, telefoon 06-44620419 of emailadres info@planetmilieu.nl. Espelo - Kinderboerderij Dondertman werd vorige week vrij dag verblijd met de geboorte van Mara. Een gezond bontge kleurd ezelveulentje dat kort voor middernacht het levenslicht zag. Het kleine merrieveulentje kwam op wel heel bijzondere wijze in contact met Moeder Aarde, want ze belandde direct in een flinke regenplas in de ezelwei. Gelukkig was beheerder Ab Paalman snel ter plekke om het jonge dier op een droge plek te leggen. Eenmaal aanbeland in het nachthok duurde het niet lang voordat Mara op haar benen stond. Inmiddels huppelt ze vrolijk en kerngezond naast moeder Teddy door de wei. De nieuwste aanwinst van de kinderboerderij had zaterdag en zon dag al veel bekijks. Zijn er nog meerderen die nog willen komen 'kroamschudd'n' dan zijn zij van harte welkom. Tot en met eind oktober is Dondertman elke dag geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Holten - Met ingang van het nieuwe seizoen, start de handbal in Holten als zelfstandige vereniging onder de naam HV Hol ten. Op donderdag 2 september starten de trainingen in sport hal 't Mossink. Belangstellenden zijn van harte welkom en kunnen ter kennismaking vier weken meetrainen. De trainingstijden zijn: Mini's en D jeugd, 16.00 - 17.00 uur; Meisjes B en C jeugd, 17.00 - 18.00; Jongens B jeugd, Dames A2, 18.00 - 19.00 uur; Dames A jeugd. 19.00 - 20.30 uur; Recreanten, 19.00 - 20.00 uur; Dames 2. 20.00 - 21.00 uur; Dames 1, 20.30 - 22.00 uur; Heren, 21.00 - 22.00 uur. Vooral bij de C-jeugd 1 1 tot en met 13 jaar zou de vereniging graag enkele nieuwe leden begroeten. Dan zou er namelijk in de /.aalcompetitie met twee teams kunnen worden gestart. Voor verdere informatie kan men terecht bij ,1. Traanman, Deven- terweg 57, telefoon: 0548-364233 of in de sporthal tijdens de trai ningen op de donderdag. Midgetgolfbaan In het artikel over de midgetgolfbaan op de voorpagina van Het Holtens Nieuwsblad van donderdag 25 augustus wordt een aantal zaken onjuist weergegeven. Het is pertinent niet waar dat omwonenden bezwaar hebben ge maakt tegen de aanleg van de nieuwe midgetgolfbaan. Er is geen enkele reden om bezwaar te maken, want het bestem mingsplan is hierin heel duidelijk: een midgetgolfbaan is toege staan. Wie hierover klaagt, klaagt onterecht. Er is wèl bezwaar gemaakt tegen drie zaken: 1Werkzaamheden waarvoor de vereiste aanlegvergunning ont breekt. 2. De praktisch volledige kaalslag die er is gepleegd en die door de gemeente Rijssen.' Holten als opschonen van het bos wordt beti teld. 3. De recreatieve activiteiten die binnen het huidige bestemmings plan niet zijn toegestaan en waarvoor door de gemeente geen ver gunning verleend mag worden. Tegen deze niet-legale activiteiten is via de bestaande procedures bezwaar aangetekend. De opmerking dat er maar drie omwonenden bezwaar hebben, is niet correct. Velen hebben hun ongenoegen geuit over de gang van zaken. Het is de taak van de gemeente toe te zien op een correcte naleving van het bestemmingsplan en geen uitzonderingen te maken. Bij herhaling is de verantwoordelijke wethouder gevraagd een bij eenkomst te beleggen met gemeente, ondernemers en bewoners. Tot op heden echter zonder resultaat. Wij zijn niet tegen ondernemers die activiteiten ontwikkelen bin nen de wettelijke mogelijkheden, maar tegen een gemeente die geen consistent beleid voert. Gelijke monniken gelijke kappen. Bestuur Kring Bewoners Halter berg Een deelnemertje laat zien hoe je met een kalf aan een lijn loopt. (Foto: Johan Bolink) Espelo- Hoe groot de kommer en kwel in het boerenbestaan ook mag zijn, hoe moeilijk de toekomst voor vele agrariërs is, de deelname en belangstel ling voor de jaarlijkse fokvee dag in Espelo blijft stabiel. Een enkeling moest deelname dit jaar achterwege laten wegens drukke werkzaamheden op het bedrijf maar daarvoor in de plaats had zich alweer een nieu we deelnemer gemeld. Maar liefst vijftien bedrijven leidden in totaal 133 koeien voor aan de jury en daarnaast waren er na tuurlijk weer de leden van de Kalveropfokclub, de jongeren die het afgelopen seizoen alle tijd en aandacht hebben ge schonken aan het opfokken van hun kalf met veel zorg en aan dacht en natuurlijk oefenen met het lopen aan een touw. De fok veedag, de 41ste. is naast de keuring ook een sociaal gebeu ren voor het hele gezin. Hoewel er veel werk aan vast zit in de hele voorbereiding, het wassen, scheren van de uiers, kortom: het hele toilet van koeiendames. het vervoer en de installatie op het terrein, brengt zo'n dag ook veel gezelligheid met zich mee. Holten - Na de 1-2-zege bij TKA in Apeldoorn op dinsdag 24 augustus, had Blauw Wit in de uitwedstrijd tegen Witkam pers aan een gelijkspel genoeg om verder te kunnen bekeren. In een redelijk goedgespeelde wedstrijd werd het zaterdag in Laren 2-2, voldoende dus voor de volgende kekerronde. In de beginfase had de thuisclub het betere van het spel. Dat le verde een grote kans op die door keeper Arjan Nijhuis knap werd gepareerd. Geleidelijk aan nam Gezinnen installeren zich met tuinsets bij de koeien, koffie en brood mee, ouders wisselen nieuws en wetenswaardigheden uit en kleine, misschien wel aan staande boeren of boerinnen proeven de sfeer die ze zich waarschijnlijk later als heel ple zierig zullen herinneren. De zon deed zaterdag nog een extra duit in het zakje, het was een prachti ge dag. Voor degenen die niet zulke beste resultaten haalde bij de keuring viel er tenminste nog iets te genieten. Uitslagen Oudere koeien roodbont Werna 9v: Liza's 97 Allure, Mts.Steeg- ink-Boode; Annie 37v Lorka Magma. Mts.Blankcna-Krikkink: Marleen 7v: Beverlake Nick. Mts.Stevens-Tempel man. Grada 183v: Koerier 114, Mts Me- ïjerink-Baltes. Middenklasse roodbont Frida 213v: Woodstart Red, Mts.Steeg- ink-Boode; Spechthorst Dina 379v: Hol land Bronson. Mts.Bronninkreef-Bos- man. Corrie 123v: Hammingview Reu ben. GJ Veneklaas. Melks aarzen roodbont Heerenbrink Jannic 9%: Rouwendaals Win, Mts.Steegink - Okkenbroek: Hee renbrink Gravin 8v: Mts.Steegink - Ok kenbroek; Molenhoeve Cora 398v: Ru bens, Mts.Fakkert-Markvoort - Lettele. Beatrix 25v: Faber Red, GJ Veneklaas Oudere koeien zwartbont Bertha 21 v Etazon Celsius, Mts.Ste- Blauw Wit het initiatief over. Jurrian Paalman kreeg een vrije kans maar hij strandde op de doelman. Even daarna kwam de thuisclub enigszins onverwacht op voorsprong toen de spits een voorzet van rechts hard en on houdbaar inschoot (1-0). Blauw Wit ging bepaald niet bij de pakken neerzitten en ging op jacht naar de gelijkmaker. Voor de rust echter zonder succes. In de tweede helft hield Blauw Wit de wedstrijd goed onder vcns-Tempelman: Adema 69v: Dixellen Design, Mts.Steegink-Boode. Vaarzen zwartbont NNv: Noorden Exponent. Melkveebe drijf Aaftink. Uierkampioenschappen Oudere koeien roodbont Wilmav: Subliem Tulip, Mts. Biankena- Knkkink Middenklasse roodbont Annie 65v: Stadel-Red, GJ Vencklaas Melks aarzen roodbont Heercnbnnk Toos 62v: Taco, Mts.Steeg ink - Okkenbroek Oudere koeien zwartbont Heerenbrink Adema 69%: Stoneham. Mts Stecgink - Okkenbroek Jonge koeien zwartbont NNv Noorden Exponent, Melkveebe drijf Aaftink Benenkampioenschappen: controle. De beste kansen waren voor de goedspelende spitsen Dirk Jan Beldman en Merijn Of- fringa. Uit een van die kansen wist Merijn fraai te scoren (1-1). Witkampers moest toen weer aan de bak en was enkele keren gevaarlijk uit vrije trappen, maar de geconcentreerd spelende ver dediging wist overeind te blij ven. Tien minuten voor afloop kwam Blauw Wit niet onver diend op voorsprong toen Arjan Aanstoot uit een vrije trap van Ton Veldhuis op de lat kopte en Oudere koeien roodbont Norma 89v: Stadel-Red. Mts. Blankena- Knkkink Middenklasse roodbont Frida 213v: Woodstar Red, Mts. Steeg- mk-Boode Melks aarzen roodbont Spechthorst Dma 39ChMidw older Ge orge Red, Mts. Bronninkreef-Bosman Oudere koeien zwartbont Adema 69v: Dixellen Design. Mts Steegink-Boode Jonge koeien zsvartbont Klaasje 90s Skalsumer Sunny Boy. Mts. Meyerink-Baltes Bedrijfsgroepen Melks aarzen roodbont (3 stuks): Mts Steegink uit Okkenbroek Koeien roodbont (4 en5 stuks): Mts Blankena-Krikkmk: Mts. Steegink uit Okkenbroek (Beste bedrijfsgroep van de de net voor zijn broer Dirk Jan ingevallen Harald Beldman de terugspringende bal beheerst in kopte (1-2). Witkampers gooide daarna alles op de aanval en met hoge ballen werd getracht ge vaar te stichten. Enkele minuten voor afloop leverde dat de ge lijkmaker op toen Youri Noor- lander uit een vrije trap ongeluk kig in eigen doel kopte (2-2). In de volgende ronde weer ccn uitwedstrijd en wel op dinsdag 7 september tegen Sp. Wesepe, aanvang 18.30 uur. dag). Koeien zwartbont (3 en 4 stuks) Mts Steegink uit Okkenbroek Kampioenschap individueel Oudere koeien roodbont Kampioene Marinda 14v: Kom. Dakota. Mts Steegink-Boode: Reserve: Annie 37% Lorka Magma, Mts. Blaneka-Krik- kink Middenklasse roodbont Kampioene: Hermicn 39%Luuk. GJ Ve ncklaas; Reserve: Frida 213% Woodstar Red. Mts. Steegink-Boode. Melkvaarzen roodbont Kampioene Heerenbrink Gravin 8v: Mts Steegink - Okkenbroek: Reser%'e: Chrisla 18v: Nelson 2, Mts. Stevens- Tempelman Oudere koeien zwartbont Kampioene: Blonde Mientje 244v: STBVQ Rubens, Mts. Steegink-Boode; Reserve: Adema 69v: Dixellen Design. Mts. Steegink-Boode Jonge koeien zwartbont Kampioene: NNv: Noorden Exponent, Melkveebedrijf Aaftink; Reserve: Setske Iv. Dixellen Design, Mts. Stevens-Tem pelman Uitslagen Kalver Opfok Club (KOC). Exterieur Kampioene roodbont; Henry Boode met Delta Warsa 18; Reservekamp. rb: Mar lijn Bronninkreef met Spechthorst Dora 107. Kampioene z%vartbont; Vera Stevens met Bertha 71. Reservekamp. zb: Bas ten Have met Anna 509 Voorbrengen Senioren: Jody Stevens met Marleen 9, Junioren: Miranda Veneklaas met Corrie 138. Toilet Senioren: Arjan Stevens met Marijke 126, Junioren. Wout Bronninkreef met Spechthorst Woutertje Algemeen puntenkampioenschap Senioren: Jody Ste%'ens met Marleen 9; Junioren: Vera Stevens met Bertha 71 Holten - Bejaardensociëteit Holten begint dinsdag 7 sep tember om 14.30 uur met haar eerste bijeenkomst van het nieuwe seizoen. Deze wordt ge houden in gebouw Irene. Naast het gezellig samenzijn en de onderlinge contacten zijn er ook leuke activiteiten. Er wordt gestart met bingo. Iedereen is welkom. Vooral mannen zijn op dit moment nog in de minderheid. De kosten zijn alleen de koffie. Boschkamp - Het Muziek On derwijs Centrum in De Bosch kamp begint weer met haar cursussen. Ook voor de cursus Voorbereidend Instrumentaal Onderwijs (VIO) kunnen kin deren zich inschrijven. VIO is eigenlijk een proefperio de van een jaar, waarbij kinde ren verschillende instrumenten uit kunnen proberen. Daarna kunnen ze een goede keuze ma ken welk instrument ze willen leren bespelen. Voor meer informatie kan maan dags en dinsdags worden gebeld naar dorpshuis De Boschkamp. telefoon: 0548-362755. Holten - De collecte voor de KWF Kankerbestrijding, wordt in de week van 6 tot en met 11 september gehouden. Er is een middel tegen kanker en dat middel heet geld. Dat is het thema van de collecteweek. Met het geld is het mogelijk meer on derzoek te doen, waarmee betere en minder ingrijpende behande lingen ontwikkeld kunnen wor den. Hierdoor kan kankerpatiën ten en hun dierbaren veel leed worden bespaard, waardoor kan ker voor steeds minder mensen het einde betekent. Wie de collectant mist, kan een gift overmaken op giro 26000. Holten - Tijdens het evene ment Rondje Holtens Cul- tuur(hus) op zaterdag 5 juni. vond een ballonnenwedstrijd plaats. Veel kinderen (en ook volwassenen) hebben een bal- Ion met een kaartje de lucht ingelaten na het startsein van burgemeester Bort Koelewijn. Er zijn veel kaarten terugge stuurd door mensen die de kaar ten vonden in onder meer wei landen en bossen. In totaal zo'n zestig stuks. Vervolgens zijn de namen door de organisatie op een grote landkaart geplakt, waardoor al snel bleek dat de windrichting op 5 juni naar het zuiden stond. Deze kaart is te zien in het gemeentehuis aan de Smidsbelt in Holten. De ballon nen zijn gevonden in een rechte streep naar het zuiden, van Hol ten tot aan de kust in Zuid- Frankrijk. Er zijn veel kaarten gevonden in Nederland, Duits land en enkele kaarten in Frank rijk en zelfs Zwitserland. Hieronder volgen de namen van de kinderen waarvan de ballon nen zijn gevonden: Pim Ver beek, Dennis Alberda, Viktor Vervolg van voorpagina) Holten - 'Goed en goed betaal baar eten. Een warme, sfeer volle inrichting waar iedereen zich thuisvoelt. Daarom heb ben we ook gekozen voor 'her- bergh',' zegt Dinie. 'Overdag hebben we een kleine kaart voor fietsers, wandelaars, de toeristen maar ook voor de za kenlieden. Men kan hier te recht voor een uitsmijter, een pannenkoek maar ook voor een patatje satéh of gewoon een kop koffie met appelge bak. 's Avonds hebben we de grote kaart. We willen ook be ginnen met catering voor be drijven en feestjes en met maaltijdbezorging.' Grote plannen dus, maar wie gaat dat allemaal runnen? 'Dat ga ik doen', zegt Dinie enthou- Koning, Zoe van der Linde, Ta mara Oosterude, Bart Poliste, Nicole Pekkeriet. Jarno Hart kamp. Kimberly Schaper, Janine Roozenboom, Isabel Spikker, N. Vruwirk. Rebecca Radenborg. H. Willemse, Stan Berenpas, David Doeterom, Arjan Faber, Romée Brands. Joey Aanstoot. Romy Stam, Mandy de Jonge, Pieter Nijhuis, Stef Nijenhuis, Willemien, Maud Nales, Marit Vernoij. Sophie Fransen. Tom Poligte, Gijs Beukers, SvenNie- haus, Ilse Klokman, Jessica Blankena, Britt Spijker, Lichel- le, Karine Gruijters, Mart Vru- wink, Jasper Kampman, Mike Zweers, Yaser Schilpzand, Manon de Heer, Anouk Hoog land, Frank de la Haye, Joris Nijzink, Femke Cornelissen, Lynn Vroom, Jorien Nijboer, Marit Zuurveld en Simone Lam- mertink. Wethouder J. Flim-Gerritsen maakt woensdag 8 september om 13.30 uur de prijswinnaars bekend en reikt de prijzen uit. Alle kinderen zijn woensdag middag van harte welkom in het gemeentehuis aan de Smidsbelt 6 in Holten. siast. 'Ja', zegt Peter. 'Dat is Di me's pakkie-an'. Peter blijft op de andere post, grandcafé 't Keuntje. 'Oh', zegt Dinie. 'Maar daar ben ik straks ook nog wel hoor. Op de vrijdagavond en de zaterdag, want dat wil ik toch echt niet missen'. Aan de binnenkant van het pand zullen de nodige veranderingen worden aangebracht maar ook aan de buitenkant en Peter laat zien welke plannen ze daarmee hebben. 'Als het allemaal moge lijk is, willen we aan de voor kant een veranda maken en aan de tuinkant een terras. De struiken snoeien zodat het pand vanaf de weg goed zicht baar is, speeltoestelletjes plaat sen en gaas om dat gedeelte, zo dat kinderen veilig kunnen spe len. We doelen met de herbergh Holten houdt vanaf maandag 4 oktober een EHBO-cursus in scholenge meenschap De Waerdenborch. De cursus zal aandacht schenken aan: de vitale functies (ademha ling, bloedsomloop en bewust zijn) van het slachtoffer in stand houden; verbandleer (dat wil zeggen het aanleggen van ver schillende soorten verbanden): eerste hulp verlenen aan diverse verwondingen (bijvoorbeeld breuken, verstuiking, bloedin gen, brandwonden en onderkoe ling); onder deskundige leiding hartreanimatie geven. De cursus wordt gegeven door een bevoegd kaderinstructeur van EHBO Holten met onder steuning van een deskundige arts. Zowel de theorie als de praktijk (met personen die een slachtoffer uitbeelden) komen voldoende aan de orde. De EHBO-cursus wordt gehou den op de maandagavond van 19.45 tot 21.45 uur in de scho lengemeenschap de Waerden borch en duurt ongeveer veer tien weken. De cursus wordt af gesloten met een examen. Bij een gunstig resultaat krijgen deelnemers een officieel erkend diploma. er vooral ook op dat gezinnen hier voor een betaalbare prijs kunnen eten. Als je zelf kinderen hebt dan weetje dat het allemaal erg duur is tegenwoordig.' Om het geheel af te maken heb ben de Jansens het plan om het pand aan de buitenkant licht crè mekleurig te spuiten en de kozij nen in groen of blauw, tinten die vroeger voor dit soort etablisse menten gebruikt werden. De wens is om Herbergh De Keun op 1 december te openen maar of dat allemaal lukt? Dinie weet het niet. Er moet nog nog zoveel gebeuren. 'We zullen zien, Dien, we zullen zien', is de rustige re actie van Peter. De Preuters zijn blij met hun nieuwe buren en dat het bedrijf op zo'n enthousiaste manier wordt voortgezet. Om aan de cursus deel te nemen moet men minstens zestien jaar zijn. Om het diploma geldig te hou den. moet men jaarlijks een ze stal herhalingslessen volgen. De kosten van deze EHBO-cur sus bedragen 95 euro. In dit be drag is inbegrepen het lesboek, materiaal en de kosten van aan- Holten - Een elf man tellende, beresterke club van Holtense jongelui vertrok vorige week vrijdag richting Engeland om daar deel te nemen aan een in ternationaal jeugdtoernooi, georganiseerd door afgevaar digden van touwtrekbonden uit Engeland. Duitsland. Bel gië, Zwitserland en Nederland. Jeugdploegen uit de hele wereld kunnen zich inschrijven voor dit toernooi van aan het kortste of langste eind trekken, onder de ti tel GENSB-toemooi. Met een luxe touringcar ging het richting Calais waar de over steek over het nogal woeste Ka naal moest worden gemaakt. Hierdoor raakte menigeen zwaar zeeziek. In Canterburry speelde zich de strijd af. De ploeg moest eerst gewogen worden en werd in eer ste instantie te zwaar bevonden. melding van het examen. Enkele ziektekostenverzekeraars geven een tegemoetkoming in de cur- suskosten. Opgave en inlichtingen bij Henk Mark voort, e-mail: ehbo.hol ten «planet.nl of telefoon: 0548- 36 16 48. Kijk ook op de websi te: www.home.zonnet.nl/ehbo- holten/ De hele club was samen acht ki lo te zwaar maar na een zware training en wat andere trucjes kwam men uiteindelijk op de vereiste 560 kilo. Twee ploegen kwamen niet op dagen. hetgeen Okia punten op leverde. De poule waarin Okia- jeugd was ingedeeld, was echter zo zwaar dat er verder geen kans meer w as om punten binnen te halen. Drie ploegen uit hun pou le kwamen uiteindelijk in de kwartfinales, hetgeen genoeg zegt over de sterkte van de teams. 's Avonds op de afscheidsparty dachten de jongens nog even te genieten van en welverdiend biertje. Maar helaas, de Engelse wet stelt dat er geen alcohol ge schonken mag worden aan jon geren onder de achttien. Kleine tegenvaller maar toch een leuk en leerzaam toernooi en week end gehad. Markelo - IVN Markelo houdt zondag 12 september een na tuurwandeling. De wandeling heeft als thema: Op zoek naar natuur in Stad en Land. Aan de hand van een routebe schrijving kan men een mooie en leerzame wandeling maken langs groene plekjes in en vlak bij Markelo. Met een goed ingevulde vragen lijst over allerlei zaken die men tijdens deze wandeling tegen komt, maakt men kans op een natuurprijs. Start is tussen 13.00 en 15.00 uur vanaf't Wapen van Markelo, Grotestraat 3. De duur van de wandeling is 2 tot 2,5 uu. Onder weg is er mogelijkheid om te pauzeren. Voor de routebeschrijving met vragenlijst wordt een vrijwillige bijdrage op prijs gesteld. Meer informatie: H. Ziggers. te lefoon: 0547-352999 of www.ivnmarkelo.tk Holten - De Holtense Scou tinggroep de Waardenborch houdt zaterdag 4 september de jaarlijkse flessenactie. De scouting komt tussen 10.00 en 15.00 uur huis aan huis langs om statiegeldflessen op te halen. De opbrengst hiervan komt ten goede van de Scouting Het liefst alvast de flessen binnen of buiten klaar te zetten. Holten - De politie controleer de afgelopen maandag 30 au gustus van 15.30 tot 17.00 uur op de A 1 op de naleving van het inhaalverbod voor vracht wagens. In totaal zeven chauffeurs wer den bekeurd wegens het negeren van het inhaalverbod. Een auto mobilist werd bekeurd wegens het onnodig links blijven rijden. Holten - De hockeytrainingen voor de jeugd worden voor taan op woensdagmiddag ge geven. Er wordt woensdag 8 september begonnen met de Benjamins en de F-jeugd. Roel Leeuwenburg is aangesteld als nieuwe jeugd trainer. De jeugd van Okia deed mee aan het GENSB-toemooi in Enge land.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5