Stratenvoetbal in nieuwe uitvoering FBK-games Verzet tegen ereburgerschap Gemeentelijke ophaaldienst gaat vuil in Holten ophalen Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht w Examen met computer Agenda CDA-prominenten naar Parkgebouw weGeNeR Holtens Nieuwsblad 2oonderdag 3 juni 2004 Holtens Nieuwsblad 3 Holten - Voor de tweede maal wordt zaterdag 5 juni het ver nieuwde stratenvoetbaltoernooi gehouden. In het verleden werd dit toernooi georganiseerd door de Stichting Stratenvoetbal Hol ten. Enkele jaren geleden werd het laatste toernooi gehouden, waarna er één jaar geen straten- voetbal in Holten was. De besturen van de SV Holten afdeling voetbal en Blauw Wit [66 hebben de organisatie ter mand genomen. Vorig jaar was !op sportpark Meermanskamp de jeerste editie van de vernieuw [uitvoering. Vooral de deelname van spelers die niet uit de straat kwamen, wekte ergernis bij de deelnemers. Door vooraf een wijkindeling te maken waaruit spelers mogen meedoen, is dit probleem opgelost. Tevens wordt op de bijeenkomst van lei ders van de deelnemende straten de spelerslijst van elk team be sproken. Verder zijn daar de spelers verdeeld, die niet uit een van de deelnemende straten ko men maar wel graag w illen mee spelen. Vooraf zijn alle deelne mende teams akkoord gegaan met het reglement, waardoor er geen problemen worden ver wacht. De scheidsrechters krij gen het op voorhand dus moei lijk om de sportiefste ploeg aan Arts Maatschap Huisartsen Holten, Keizersweg 32, telefoon 0548- 363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren (17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centrale Huisartsenpost Salland, telefoon 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7. telefoon 361111 Geopend op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur. zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden is voor spoedrecepten geopend de Dienst Apotheek Salland, Fesevurstraat 7 te Deventer. De Dienst Apotheek is gevestigd in hetzelfde gebouw als de huisartsenpost, naast het Deventer Ziekenhuis, telefoon 0570-606202. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. F Houck, telefoon: 0548-361433. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, te lefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tele foon 362835, b.g.g. 06-53372156. Hervormde Kerk Zondag 6 juni: 9.30 uur, ds. H. Gijsen. nevendiensten. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Dijkerhoek, 9.30 uur: ds. S.M. Roozen- boom. Eerste collecte: diaconie: tweede collecte: kerkvoogdij. Okkenbroek, 9.30 uur: ds. Kest Jelsma, Leek. Collecte: plaatselij ke diaconie. Gereformeerde kerk Zondag 6 juni: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. F. van der Weij. Rijssen. Eerste collecte: kerk. tweede collecte: solidariteits fonds. Interkerkelijke wijdingsdienst Diessenplas Woensdag 9 juni 19.00 uur, Leger des Heils. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten, zondag: 9.30 uur,. Voorganger. Nieuw-Heeten, zaterdag: 17.30 uur,zondag: 09.00 uur, Maandag De nacht verliep met veel wolkenvelden en wat opklaringen. Hierdoor werd het minder koud met 6.2 graden, geen vorst dus. De dag begon met zon en geen bewolking, in de loop van de mor gen vormden zich al weer wolkenvelden, wel scheen de zon gere geld. Dit was in de eerste helft van de middag ook zo, daarna meer bewolking maar tot neerslag kwam het niet. Ook was het wat aan genamer met 18.2 graden als maximumtemperatuur. Dinsdag De nacht gaf een afwisseling van wolkenvelden en opklaringen, het bleef wel droog, 's Morgens dreven er veel wolkenvelden over. de zon kregen we niet te zien. Ook viel er een licht buitje. Dit had te maken met een zwak koufront dat van noordwest naar zuidoost over ons land trok. In de middag bleef de bewolking de zon de baas. Pas aan het eind van de dag kwam de zon erbij. Een tegenvallende dag dus. het werd 14.8 graden. Woensdag Begin van de nacht was het nog helder waardoor de temperatuur daalde naar 5.9 graden. Daarna dreven er wolkenvelden over. kouder werd het niet. In de morgen toch weer wat vriendelijker weer met meer zon, afgewisseld door stapelwolken, 's Middags maar af en toe zon en veel wolkenvelden waar we tegen aanke ken. Erg warm was het nog niet met 15.2 graden. Donderdag Het werd weer een koude nacht met in de weerhut 4.6 graden. Het was windstil waardoor het zo koud kon worden. In de vroege och tend kwamen er wolkenvelden voor. In de morgen zag het er nog redelijk uit met geregeld zon en stapelwolken, 's Middags viel het met de zon flink tegen, slechts af en toe kwam de zon tevoor schijn. Het kwam helaas niet tot neerslag. Vrijdag Opnieuw een heldere en koude nacht, de minimumtemperatuur bedroeg 3.9 graden. Aan de grond werd het 1.7 graden, in Espelo -0.6 graden. De dag begon eerst nog met wat wolkenvelden. Daar na in de morgen opklaringen, zon en stapelwolken. De middag zag er best aardig uit, we hadden perioden met zon afgewisseld door mooi-weerwolken. Het werd al 19.9 graden. Zaterdag De nacht v erliep weer onbewolkt maar minder koud, het werd 8.3 graden een stuk zachter dus. De dag begon dan ook met geen be wolking en de zon was er vroeg bij. De hele morgen zag er stra lend uit met al die zon en haast geen bewolking. In de middag was het vrij zonnig, alleen was er wat dunne sluierbewolking aanwe zig. Een prima dag dus met 23.5 graden. Eerste Pinksterdag In de nacht dreef er dunne sluierbewolking over. het was zacht met 13.3 graden. Ook was de luchtvochtigheid laag voor de nacht met 65 procent. In de morgen nog vrij zonnig, afgewisseld door hoge dunne sluierbewolking. In de loop van de middag geleidelijk minder zon op nadering van een storing. Het werd net geen zo merse dag met 24.9 graden, toch een prima dag. Meteo Holten, Freddie Paalman te wijzen. Want dat het vooral een gezellig en sportief toernooi moet worden, daar waren alle leiders en de organisatie het over eens. De poule-indeling en het wedstrijdschema kan men hier onder v inden. De finale begint om 14.30 uur. Het Köllingserf verdedigt de titel die het in 2003 op het Meermanskamp behaal de. Poule A: 09.00 uur: 11De Wheeme - 2. Noor denbergstraat; 09.25 uur: 13. Larense weg - 4. Dijkerhoek; 09.50 uur: 25. Lichtenberg - 1. De Wheeme (r): 10.15 uur: 22. Noordenbergstraat - 3. Larenseweg (r); 10.40 uur: 24. Dijker hoek - 5. Lichtenberg; 11.05 uur: 31. De Wheeme - 3. Larenseweg; 11.30 uur: 32. Noordenbergstraat - 4. Dij kerhoek; 11.55 uur: 15. Lichtenberg - 3. Larenseweg; 12.20 uur: 34. Dijker hoek - 1. De Wheeme; 12.45 uur: 32. Noordenbergstraat - 5. Lichtenberg. Poule B: 09.00 uur: 21. De Haar - 2. Dorps straat (r); 09.25 uur: 23. Kol-Noord - 4. Holterbroek; 09.50 uur: 35. Köl lingserf - 1. De Haar r 10.15 uur: 32. Dorpsstraat - 3. Kol-Noord; 10.40 uur: 34. Holterbroek - 5. Köllingserf; 11.05 uur: 11. De Haar - 3. Kol- Noord; 11.30 uur: 12. Dorpsstraat - 4. Hengelo - Aan de FBK-games in Hengelo afgelopen maandag, deden ook atleetjes mee van AV Holten. Hierbij de uitslagen van de Holtense deelnemers: Stef Schots, 4.01.82 min., 20e plaats; Chantal Pekkeriet, 4.11.46 min., 31e plaats; Jetske Nijland, 4.51.28 min., 45e plaats. (Foto: Johan Bolink) Holterbroek: 11.55 uur: 25. Köllings- 12. Dorpsstraat - 5. Köllingserf (r). Poule C: 09.00 uur: 31Vislandkieft - 2. Kene- mansstraat; 09.25 uur: 33. Beuseberg- Oost - 4. Look, Borkeld: 09.50 uur: 15. Erve Lukensveld - 1Vislandkieft; 10.15 uur: 12. Kenemansstraat - 3. Beuseberg-Oost; 10.40 uur: 14. Look Borkeld - 5. Erve Lukensveld: 11.05 uur: 21. Vislandkieft - 3. Beuseberg- Oost; 11.30 uur: 22. Kenemansstraat - Holten - Het voorstel van burge meester en wethouders om in de gemeente Rijssen-Holten ere burgerschap en erepenning in te voeren stuitte op verzet van de raadsfracties van CDA en (deels) PvdA. Niet wat de ere penning betrof, wel wat het ere- burgerschap aanging. Het colle ge wilde de bestaande verorde ningen harmoniseren. In de voormalige gemeente Rijs sen bestond een 'verordening be treffende het toekennen van het ereburgerschap en van de ere penning van de gemeente Rijs sen' en de voormalige gemeente Holten kende de 'verordening gemeentelijke onderscheidin gen'. 'Het ereburgerschap kan worden toegekend als blijk van waardering, genegenheid en dankbaarheid, zowel aan ingeze tenen als niet-ingezetenen van de gemeente, die zich jegens de gemeenschap van Rijssen-Hol ten op zeer uitzonderlijke wijze verdienstelijk hebben gemaakt (artikel 3 van de verordening). Toekenning van het ereburger schap geschiedt op voorstel van het college van burgemeester en wethouders bij besluit van de raad', aldus het voorstel. 'Het kan echter ook voorkomen dat ingezetenen of niet-ingezetenen van de gemeente Rijssen-Holten jegens de gemeenschap van Rijssen-Holten bijzondere ver diensten hebben verricht, of een menslievende daad die getuigt van moed, beleid en zelfopoffe ring hebben verricht, zonder dat dit direct aanleiding geeft tot het ereburgerschap. Om ook aan de ze personen erkentelijkheid te kunnen betuigen, kan op voor stel van het college van B en W besloten worden tot toekenning van de erepenning', luidde de rest van het voorstel. Zowel CDA als de meerderheid van de PvdA waren tegen het in voeren van het ereburgerschap. Deze fracties vonden de erepen ning voldoende. Wat CDA- raadslid H. Kuipers betrof hoef de er geen onderscheid in dezen te zijn. „Zo'n onderscheid is niet van deze tijd", aldus Kuipers. Ook de PvdA zag dat onder scheid niet zitten. „Voor het ere burgerschap komen bepaalde so ciale groepen niet in aanmer king. En de erepenning kan ie dereen verdienen", aldus PvdA- raadslid R.W. Meijerink. ChrU, SGP, Gemeentebelang, VVD en PvdA-raadslid J. Pluimers dach ten daar anders over en bena drukten de bijzonderheid van zo'n ereburgerschap. Burge meester Koele wijn gaf aan dat het ereburgerschap de maximale onderscheiding was, en dat di rect daaraan de erepenning grensde. Toen het complete voorstel in stemming werd ge bracht. werd de nieuwe verorde ning met 17 tegen 8 stemmen aangenomen. Tegen stemden CDA en drie raadsleden van de PvdA. 4. Look' Borkeld; 11.55 uur: 35. Erve Lukensveld - 3. Beuseberg-Oost; 12.20 uur: 24. Look,' Borkeld -1Vis landkieft; 12.45 uur: 22. Kenemans straat - 5. Erve Lukensveld. Holten-Rij ssen - Het CDA Overijssel sluit de campagne voor de Europese verkiezingen maandag 7 juni af met een grote manifestatie in het Parkgebouw aan de Oosterhofweg in Rijssen. Aanvang 19.30 uur. Naast de kandidaten voor de CDA-lijst, waaronder Bert de Wilde uit Markelo zijn voor de bijeenkomst in Rijssen onder meer justitie-minister Donner en oud-minister Ruding uitgeno digd. Onder andere staatssecre taris Clemence Ross-van Dorp voert het woord op deze bijeen komst die in het teken van zorg en pensioenen staat. De huidige Europarlementariërs Bert Doom en Maria Martens komen ook. Rijssen-Holten - De groene en grijze afvalcontainers worden binnen afzienbare tijd geleegd door de gemeentelijke ophaal dienst. Dat betekent voor Holten dat het contract met het particu liere inzamelbedrijf opgezegd wordt. De commissie Grondge bied taakveld Openbare Werken besprak vorige week woensdag het collegevoorstel om de ge meentelijke afvalinzameling af te stoten en over te brengen bij het bedrijf Twente Milieu. Na de bespreking van het rap port van het externe bureau, het pleidooi van G. Fokker voor be houd van de eigen inzameldienst en een aantal schorsingen be sloot de commissie toch nog om de gemeentelijke afvalinzame ling drie jaar de kans te geven om efficiënter en goedkoper te gaan werken. De afvalinzameling in Rijssen- Holten dient geharmoniseerd te worden. In Rijssen worden de grijze en groene containers inge zameld door het eigen gemeen telijk bedrijf en in Holten is het ophalen uitbesteed. Extern des kundige dr. ir. E. Bolhuis had zich over het probleem gebogen. Hij is niet de eerste de beste op het gebied van afvalinzameling. Hij was onder andere directeur van de inzamelingsdivisie afde ling Rijnmond en begeleidde de privatisering van de Haagse rei nigingsdienst. Bolhuis bracht drie mogelijkheden naar voren: privatiseren door een particulier bedrijf, door de eigen gemeente lijke reinigingsdienst of door Twente Milieu, de gemeen schappelijke o\erheidsdienst in deze regio. Volgens hem was de beste èn goedkoopste oplossing om de gemeentelijke ophaal dienst op te doeken en de inza meling uit te besteden aan Twente Milieu, waar onder an dere de grote Twentse gemeen ten in participeren. Burgemees ter en vier van de vijf wethou ders gingen met zijn voorstel mee. Wethouder J. Ligtenberg, die de afvalinzameling in zijn portefeuille heeft, nam een af wijkend standpunt in binnen het college. Hij koos voor de eigen dienst, maar moest in de com missie het collegestandpunt uit dragen, wat hij dan ook deed. Pas toen VVD-fractievoorzitter J. Kevelam hem naar zijn eigen afwijkende standpunt vroeg, lichtte Ligtenberg zijn mening toe. Na de toelichting van Bolhuis kreeg G. Fokker van de gemeen telijke dienst het woord. Hij haalde het onder de burgers ge houden onderzoek aan, waaruit bleek dat bijna 100 procent te vreden was over de gemeentelij ke inzameldienst. „Waarom dan de kwaliteit die nu geboden wordt op het spel zetten door de inzameling uit te besteden", vroeg hij zich af. Fokker be twistte een aantal door Bolhuis opgevoerde cijfers. Ook gaf hij aan dat de gemeentelijke dienst zelf nooit de kans kreeg om eni ge vernieuwingen door te voe ren. Vervolgens kwamen de com missieleden aan bod. ChrU- (Foto: Sander Scheperman) raadslid J. Tijhof beet de spits af. Hij noemde het rapport van Bolhuis een 'beslisdocument dat bol staat van onzekerheden' en vond het een éénzijdig docu ment, opgesteld met het doel de afvalinzameling onder te bren gen bij Twente Milieu. Hij pleit te ervoor om de kern Holten te betrekken bij de gemeentelijke afvalinzameling. „Dan wordt de productiviteit duidelijk vergroot (vervolg van voorpagina) Holten - Tijdens de examens kregen de kandidaten hun op drachten op papier maar werd de uitleg per computer gegeven waarbij voor een deel gebruik werd gemaakt van videofilms, grafieken werden getoond bij natuur scheikunde bijvoor beeld. Dat maakte de materie volgens sommige leerlingen levend. Onder de examenkandidaten is inmiddels een enquête gehouden en ook onder de docenten. De uitkomst daarvan moet nog wor den doorgesproken maar als het aan mij ligt doen we volgend jaar weer mee. Herbert van den Hof was als systeembeheerder zeer nauw be trokken bij het project. Ook hij onderkent de zwaarte van de voorbereidingen niet. maar is even enthousiast. "We zijn er van tevoren heel erg druk mee geweest", zegt hij. "Maar ook tijdens de examens. Er stonden meer dan zeventig computers opgesteld, je moet op alles voor bereid zijn. Dus ook dat er een uit kan vallen. Bovendien moe ten de gegevens van de leerlin gen gewaarborgd zijn. Maar al les is heel goed verlopen en dat motiveert om verder te gaan." en bestaat de mogelijkheid voor de aanschaf van een zij lader die ingezet kan worden in met name de buitengebieden." Naast kant tekeningen op het gebied van cijfers vroeg de ChrU zich ook af waarom de voordelen van de eigen dienst niet benoemd wer den in het rapport. Vraagtekens plaatste Tijhof ook bij de lagere prijs van Twente Milieu. „We worden nu met een financieel lokkertje binnengeloodst om la ter tot de conclusie te komen dat de kosten veel hoger oplopen dan geraamd." Tijhof wees er op dat de eigen gemeentemedewer kers snel kunnen reageren op klachten en een aanspreekpunt zijn voor burgers in de wijk. „Ook dat zal de ChrU meewe gen in het nemen van een beslis sing". aldus Tijhnf. De SGP sloot zich bij de ChrU aan en achtte onder andere de eigen dienst veel beter inzetbaar bij calamiteiten en het opruimen van markten. Voor de VVD was het belangrijk dat er goede kwa liteit geleverd werd tegen de laagste prijs voor de burgers. W. Veneklaas van Gemeentebelang vroeg zich af waarom de eigen dienst in het verleden dan niet efficiënter kon werken. „En dat begint bovenaan. De jongens langs de weg doen echt hun best, dat kun je constateren." Ook CDA-raadslid H. Kastenberg stelde vragen ten aanzien van de efficiency: „Waarom zijn er nooit stappen ondernemen om die te verbeteren? En hoe komt het dat de gemeentemedewer kers in 2003 verteld is dat ze on geveer op dezelfde kostprijs za ten als bij Twente Milieu? Zijn deze mensen niet met een kluitje in het riet gestuurd?" PvdA- raadslid J. Pluimers constateerde dat er bezuinigd kan worden als de druk opgevoerd wordt. Hij kreeg daar geen warm gevoel bij. Wethouder Ligtenberg bena drukte dat de eigen dienst niet zo goedkoop kan werken als Twen te Milieu, maar dat de prijs wel omlaag zou kunnen na maatre gelen. Op de vraag in hoeverre de grote gemeenten de dienst uitmaakten en de prijs bepaalde binnen Twente Milieu gaf Lig tenberg aan dat de gemeente Rijssen-Holten daar zelfbij was als het contract afgesloten wordt. Aan de andere kant: de gemeente Rijssen-Holten zou maar een aandeel van 5,7 pro cent hebben. „Ik kan niet in schatten wat dat betekent voor de beleidsvoering. De eigen rol van de gemeente is beperkt", al dus Ligtenberg. Bovendien, zo gaf hij aan, alle gemeenten die meedoen in 1 wente Milieu hebben een ho gere afvalstoffenheffing dan die van Rijssen-Holten. dat in dezen bij de goedkopere Twente ge meenten hoort. De commissie besloot na nog een schorsing unaniem dat de gemeentelijke dienst een kans gegeven moest worden, en dat na driejaar beke ken wordt hoe de kostprijzen liggen. Ligtenberg neemt het voorstel mee terug naar het college en het college komt binnenkort met een ander plan. geënt op het (voorlo pig) voortbestaan van de eigen ophaaldienst. Expositie Irma Reimert, ialerie Anam Cara, zaterdag 17 april 2004 - zondag 13 juni 2004 Foto-expositie Simone Gerard, Natuurdiorama. zaterdag 15 mei 2004 - zondag 20 juni 2004 Expositie Anne Versteyne. Bibli otheek Holten, dinsdag 25 mei 2004 - maandag 5 juli 2004 Finale Gemeentebokaal 2004. Meermanskamp, donderdag 3 ju ni 2004. 19:30 Vooijaarsfeest Beuseberg. Langstraat, vrijdag 4 juni 2004 - zaterdag 5 juni 2004 Straatvoetbaltoemooi. Vletgoor. zaterdag 5 juni 2004 Kabouterfeest. Kinderboerderij Dondertman. zaterdag 5 juni 2004.14:00-16:00 Rondje Holtens Cultuur(hus) Smidsbelt. zaterdag 5 juni 2004, 16:00-23:00 Nationale Verteldag Natuurdio rama, zondag 6 juni 2004. 14:00 Nationale Verteldag. Natuurdio rama. zondag 6 juni 2004, 15:30 Roefeldag. Holten, woensdag 9 juni 2004 Straatspeeldag. 1 lolten, woensdag 9 juni 2004. 13:00- 15:00 Kleintje Kermis. Boschkamp. za terdag 12 juni 2004, 10:00-16:00 Wereld Winkel. Rode pleintje, zaterdag 12 juni 2004. 10:00 - 16:00 Schaapscheerdersfeest, Kinder boerderij Dondertman, zaterdag 12 juni 2004, 13:30 Open Dag Scouting. Liezen weg 9. zaterdag 12 juni 2004, 14:00 - 18:00 Koningsschieten. Aalpolsweg. zaterdag 12 juni 2004, 18:00 Koetsenrit De Bergrijders. Hol ten, zondag 13 juni 2004 Puzzelrit. Beusebergerweg 37. zondag 13 juni 2004. 14:00 Regiofietsvierdaagse Sallandse Heuvelrug. Reggeland. Holten, dinsdag 15 juni 2004 - vrijdag 18 juni 2004 Fietspuzzeltocht NBvP Dijker hoek. Bonte Paard, donderdag 17 juni 2004. 18:45 - 19:30 Vogelschieten. Dijkerhoek, vrij dag 18 juni 2004 Open Rijssen-Holten Darttoer- nooi. Lucky Co, zaterdag 19 juni 2004, 12:00 - 20:00 Open Dagen biologische varkens boerderij Rietberg, Broekweg 24. zaterdag 19 juni 2004 - zondag 20 juni 2004 Hagepreek met Anne van der Meiden. Larenseweg 106, zondag 20 juni 2004, 14:00- 15:00 Oude ambachten. Smidsbelt, don derdag 24juni 2004 School Volksfeest Dijkerhoek. Dijkerhoek. vrijdag 25 juni 2004 - zondag 27 juni 2004 Scholierenkampioenschap Run- Bike-Run. Smidsbelt, vrijdag 2 juli 2004. 20:00 Triatlon. Holten, zaterdag 3 juli 2004 School- Volksfeesten Espelo Espelodijk. vrijdag 9 juli 2004 - zondag 11 juli 2004 Braderie. Holten, donderdag 15 juli 2004 Concours Hippique Bergruiters. Borkeld. zaterdag 17 juli 2004 - zondag 18 juli 2004 Oude ambachten. Smidsbelt, don derdag 22 juli 2004 Dorpsfeest. Kalfstermansweide. dinsdag 27 juli 2004 - zaterdag 31 juli 2004 Erwin Autocross. Schupperts- weg, donderdag 29 juli 2004, 18:00 huis-aan-huiskranten Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV. behorende tot Wegener NV. in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad Stichtings-bestuur: W H Bevers, secretaris. Köllingserf 4, 7451 XC Holten. Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842446 Abonnementen: tel. 053-4842383 of e-mail: abonnementen a wfak wcgcner.nl Eindredactie: Peter Bulthuis Tel: 0548-597370 Fax: 0548-597369 Adres Holtens Nieuwsblad: Maarstraat 100 7462 AT Rijssen E-mail: holtens.nieuwsbladfgjwhk.wegenernl Inleveradres: Blokker Van de Maat. Smidsbelt 7. 7451 BL Holten (tot dinsdags 12.00 uur) Advertentie-adviseurs: O. IJspeert, tel: 0548-597353. mobiel 06-51 19 83 42 H. Schottert. tel: 0548-597351. mobiel 06-51 19 83 21 Fax: 0548-597359 Hoofdredactie: H. Eskes Commercieel regiodirecteur: G. ter Hedde Directie: J.V.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdnik Twente Op al onze advertentieci biedingen daartoe zijn van toepassing de Algemene Advertentievoor-waarden huis- aan-huiskranten Koninklijke Wegener NV Een exemplaar van de Algemene Adver tentievoorwaarden wordt op tiw verzoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis- aan-huiskranten BV is een onderdeel het Koninklijke Wegener-concem. De door u aan ons erstrekte gegev ens hebben wij op genomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om u te laten) in formeren over voor u relevante diensten en producten van de titels en de werkmaat schappijen van Wegener of door ons zorg vuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij Wegener Huis-aan- huiskranten BV, afdeling Marketing, post bus 692. 7500 AA Enschede. ~games

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 3