Holtense Handelsvereniging minder acties houden B en W willen toch lichtmastreclame Knijff Toernooi verloopt prima 'Europa belangrijk voor Oad en toeristenbranche' X Jeugd Okia goed op 3de touwtrektoernooi Handbal Holten scoort bij Schuitert Toernooi Zoektocht naar meer natuurlijke levenswijze luto-excursie Sprengenberg Blauw Wit MB zoekt spelers Stoelmassage bij Carinova SportAgenda Open Dag Blauw Wit Klassiekerrit MAC Holterberg Uitslagen Bergvliegers Beachhandbal dag 21 mei 2004 Holtens Nieuwsblad lauw Wit Dl en D2 tegen KNVB-selectieteam letgoor - Tussen een selectie van de Blauw Wit'66-pupillen- uns Dl en D2 en een KNVB-selectieteam van meisjes onder de atien, werd afgelopen donderdag 13 mei een voetbalwedstrijd speeld. |t team was samengesteld uit de beste speelsters van voctbal- nbs uit de regio Oost (van Apeldoorn tot de oostgrens). Deze eiden speelden voor de eerste keer met elkaar, en al gauw bleek ft er talentvolle speelsters bij zaten. Voor de Blauw Wit-voetbal- rs was het een uitdaging om te laten zien wat zij in hun mars dden. Er volgde een leuke wedstrijd met kansen aan beide kau ri. Bij rust had Blauw Wit een voorsprong genomen van 2-0. De eindclijke eindstand was 2-1De wedstrijd werd gespeeld vol- ns de 'Fair Play'-richtlijn, dat wil zeggen zonder grensrechters, iarbij de spelers zelf bepalen of de bal uit of achter gaat en wie bal mag ingooien. Ook met de buitenspelregel werd op een- lfde wijze omgegaan: niet meters naar voren, maar je opstellen lof er wel een grensrechter aanwezig is. (Foto: Johan Bolink) lauw Wit E3 kampioen tegen Hellendoorn auw Wit voetbalde deze wedstrijd voor het kampioenschap. Ie reen was ook wat zenuwachtig aan het begin van de wedstrijd, tar dit zorgde er wel voor dat er heel goed gevoetbald werd door en. JC werd de eerste helft geheel op eigen helft teruggedron- n. In de twintigste minuut wist Leander het eerste doelpunt te iken: rust 1-0. In de tweede helft was het al na drie minuten 2-0 or Leander, die daarna ook de 3-0 wist te maken. Het publiek ng uit zijn dak. Vaders, moeders, oma's en opa's waren ook ge- jige van de doelpunten van René en Thorn en van het feestje dat nwege het kampioenschap gevierd werd. Na de medailles, bloe- jn en patat was er de ronde per huifkar door Holten, w aar ook g shirtsponsor Marjo werd vereerd met een bezoekje. Henk immers van Marjo feliciteerde Blauw Wit E3 met het kam- lenschap en daarna ging de toch terug naar het Vletgoor. on van Oijen voltooit hattrick olten - Twee weken geleden won Ton van Oijen het Fischer ernooi, vorige week bracht hij het intern kampioenschap weder- n op zijn erelijst en afgelopen maandag won Ton de finale van interne beker tegen Dick van der Knaap. Kortom een hattrick .twee weken. Daarmee bracht Ton zijn totale bekertotaal op 20, yerigens nog altijd zo'n tien stuks minder dan Dick van der naap. En daarbij blijft het dan ook dit seizoen. b progressiecup zal op de laatste speeldag (aanstaande maan- |g) beslist. Momenteel is er een nek-aan-nekrace bezig tussen fnant van Beek en Roelf de Jonge, die nagenoeg gelijk staan, en outsiderskans is er nog voor Johan Klein Teeselink maar dan joeten zowel Roelf als Dinant punten verliezen, b clubkampioen mag dan al bekend zijn maar om de daaropvol- jnde plaatsen is de strijd nog in volle gang. In de strijd om de reede plaats staat Cees 01 ij er goed voor maar Dinant zou Cees |ig net kunnen achterhalen mocht hij volgende maandag het vol- punt binnenhalen. Mocht Dinant echter verliezen dan komt zijn ïrde plaats in gevaar. Dick van der Knaap zou dan kunnen pro ieren. Gerrit Luggenhorst lijkt zeker van de vijfde plaats. De isde plaats gaat naar Henk van Beek of Gerrit Stevens terw ijl ertus van Beek en Bas van Beek om de achtste plaats strijden, itgeen belangrijk is voor een plaats in het eerste team. Ook de le plaats belangrijk voor de opstelling van het tweede team is j>g in het geding. Gegadigden hiervoor Erik Bosman. Aloys eulenbroek en Teun Scheurwater. ekerfinale: Ton van OijenDick van der Knaap, 1-0. iterne competitieronde 31: Dinant van Beek - Gerrit Luggen- prst, remise; Henk van Beek - Gerrit Stevens, 0-1: Karl Heinz pisten - Bertus van Beek, 0-1Bas van Beek - Alrik Baltus. 1 -0; ob Gervedink Nijhuis - Teun Scheurwater. 0-1; Johan Klein eeselink - Ronald Klein Teeselink, 0-1. iolten-Rijssen - Paul Akkerman uit Holten verzorgt zondag 23 lei een lezing tijdens de bijeenkomst van de Vrijzinnige Geloofs- emeenschap 'Aan de Regge', in De Rozengaard, Rozengaarde 59 iRijssen. Aanvang 11.00 uur. 'et thema is Zoektocht naar een natuurlijke manier van leven, ikkerman komt met verhalen uit eigen ervaringen, anekdotes, ge- jchten en hier en daar wat boekenwijsheid of een kleine demon- ratie. Iedereen is van harte welkom. Er is een collecte ter dek ing van de kosten. ide inleiding van zijn boek uit 1986, getiteld: 'Op Zoek naar An- rren', schrijft Paul Akkerman: 'Het is een oud verlangen naar een atuurlijke manier van leven, een manier van leven die past bij lijn natuur en bij de natuur zelf. Maar ik wist niet hoe zo'n leven fin deze tijd uit moest zien. Wel heb ik ervaren dat het leven in (brieken en kantoren stijf en saai is. het is een straf.' lij vertelt over zijn zoektocht naar een natuurlijk leven waaraan y in 1986 na een aantal tegenslagen min of meer bewust begon- cn is. Het werd een verhaal over werken in de fabriek, over in- jrnationale werkkampen, ontwikkelingswerk in Afrika. Over efdesgeschiedenissen en over zijn liefde voor de natuur en het jerk voor het I VN. Over vriendschap en vaderschap. jij zi jn Afrikaanse vrienden in het dorp Bedanda dacht hij de ul- fcme natuurbeleving gevonden te hebben. Dat was ook zo. Toch pat zijn weg verder-met natuurbeleving op de Holterberg. Avon- ren met onzichtbare natuurenergieën en natuurwezens. 'Uitein- :1 ijk', zegt Akkerman, 'vinden wij onszelf op deze aardbol, als eine mensen of mogelijk als grote mensen. Welke zin kunnen jc daarin ontdekken en eventueel ontvangen?' Hij spoort de luis- Iraars aan mee te doen aan een vruchtbare bijeenkomst, want 'u js luisteraar bent even belangrijk als de verteller'. 'ereniging Natuurmonumenten en IVN, afdeling Hellendoorn/ lijverdal houden donderdag 27 mei weer de jaarlijkse auto-ex- arsie voor mensen met een handicap in het prachtige natuurge- ied Sprengenberg bij Haarle. jensen die slecht ter been, dus niet ver kunnen wandelen en over in auto beschikken, kunnen nu toch van het uitgestrekte gebied pnieten. Vooral de bloeiende rododendrons en Schotse hooglan ds zijn het bezoeken waard. Deelnemers kunnen tussen 14.30 en 5.30 uur vertrekken bij informatieschuur De Pas. Aanmelding )oraf is niet nodig en deelname is gratis. Vanaf de N 35 neemt u ssen Raalte en Nijverdal de afslag Haarle. U rijdt het dorp in. ij de kruising linksaf. Nadat u restaurant De Haarlerberg bent :passeerd, slaat u op de T-splitsing bij de kerk rechtsaf de Mo- nweg in. Na circa 500 meter linksaf de Oude Deventerweg in. yen verder rechts is informatieschuur De Pas. Holten - De Holtense Handels vereniging wil weer een ouder wetse Decemberactie. In plaats van het huidige systeem waar mee een auto was te winnen, kunnen klanten straks een kas sabon met adres inleveren in ro de actiebussen. 'Moet je acties wel of niet doen. Je stopt er geld in. maar levert het ook wat op?', hield bestuurs lid Bert Wansink voor. Je kunt mooie acties verzinnen, maar werkt het ook?' Zo zijn de Valentijnsactie en de Paasactie niet doorgegaan. 'Van de klanten hebben we hierover geen reactie gehad. Daarom houden we ook» geen Vaderdag actie. Zo komt er geld vrij voor andere acties.' Een voorbeeld hiervan is de te houden Oude Ambachtenmarkt. Ingrid Nij- kamp: 'Het is allemaal nog in een pril stadium, maar we zijn Vletgoor - Blauw Wit'66 MB speelde afgelopen seizoen nood gedwongen in een zeven-tegen- zeven-competitie omdat er voor een elftal onvoldoende spelers zijn. Het merendeel van de groep wordt voor het komende seizoen te oud voor MB, waardoor zij door moeten naar een MA-team. Dit houdt dan tevens in dat ze met elf tegen elf moeten spelen op een groot veld. De huidige enthousiaste groep wil dit graag waarmaken echter zij komen hiervoor nog enkele spelers te kort. Daarom wordt aan alle meiden in Holten gevraagd, om dit team te versterken en uit de brand te helpen. Wie zich wil aanmelden bij kan dit doen via telefoonnummer: 0548-361091. van plan drie Oude Ambachten markten op Smidsbelt te gaan houden.' De data staan al wel vast: donderdag 24 juni, donder dag 22 juli en zaterdag 29 au gustus. 'We proberen in de zomermaan den weer elke week minimaal een activiteit te organiseren voor de toeristen', geeft voorzitter Jan-Herman ten Velde aan. Naast de oude ambachten, ko men daar onder meer de brade rieën en de kermis bij. Op het vorig jaar gedane ver zoek richting Holtense vereni gingen om ook een activiteit in die periode te plannen, is geen reactie gekomen. Ondanks dat de handelsvereniging daarvoor geld wil geven. Een andere activiteit is de bloe menmarkt. Deze ging vorig jaar niet door, omdat er te weinig animo bestond om mee te helpen met de organisatie ervan. Wel werd er naderhand door di rect belanghebbenden gevraagd waarom de markt niet door was gegaan. De draad werd dit jaar voornamelijk weer opgepakt door vrijwilliger Wim de Maag. De braderieën van de Holtense Handelsvereniging gaan wel door. Vletgoor - Het elfde Meester Knijff Toernooi is ook dit jaar prima verlopen. Aan het eind van de dag konden de organisa toren Gerard Weijenberg en Bastiaan ten Tije en hun mede werkers terugkijken op een vlot en onder ideale weeromstandig heden verlopen evenement op sportpark 't Vletgoor. Al vroeg in de ochtend waren de organisatoren in de weer met de laatste voorbereidingen voor het toernooi. Om 9.00 uur gingen de F-pupillen van start met hun wedstrijden. Er waren vier pou les waarin de ploegen om de hoofdprijs streden. In poule F4 werd Davo F3 kam pioen. In poule F3 werd Wit kampers nummer een en in pou le F2 was Enter F1 de sterkste. In poule F1 ging Davo met de hoofdprijs aan de haal. Een vlot verlopen eerste onderdeel dat om 10.30 uur werd afgeblazen. Vanaf 10.30 uur was het de beurt aan de E-pupillen. Hier waren de krachtsverhoudingen goed ingeschat. Slechts een en kele maal was er een grote een zijdige uitslag. In poule E4 werd De Zweef E6 kampioen. In pou le E3 was het de organiserende vereniging die de hoofdprijs op eiste. In poule E2 was Heino de sterkste en ABS E2 zegevierde in poule El Bij de D-jeugd, onder het toe ziend oog van de heer Knijff. haalde Blauw Wit Dl een twee de plaats achter Davo Dl. In de andere poule was het net anders om, hier haalde Blauw Wit D2 de eerste prijs voor Davo D2. Bij de C-jeugd moest Blauw Wit Cl Victoria '28 voor zich dulden en in de andere poule was Dos '37 de sterkste en kwam Blauw Wit C2 uit op een keurige derde plaats. Het toernooi werd beslo ten door de dames junioren MB. Het team van Blauw Wit deed goede zaken en won al haar wedstrijden. GFC werd tweede en Witkampers derde. Bij de prijsuitreiking werd geconclu deerd dat alles vlotjes verlopen was. Holten - OAD president-com missaris J.G.J. ter Haar en alge meen directeur G.W. Boven ont vingen vorige week een CDA- delegatie onder leiding van Eu ropakandidaat Corien Wort- mann-Kool, vierde op de kandi datenlijst. Zij neemt na 10 juni zitting in de transport- en recreatiecommissie van het Europese Parlement. Ook aanwezig waren ondermeer CDA-Tweede Kamerlid Annie Schrei jer-Pierik, CDA-kandi- daat Bert de Wilde en CDA-wet- houder Wim Stegeman. Burge meester Bort Koele wijn nam van deze gelegenheid gebruik om met de OAD-leiding en de CDA-delegatie kennis te maken. Europa is heel belangrijk voor OAD en de toerisme en recre atie-branche, zo benadrukte Ter Haar. Maar er moet nog veel werk ver zet worden om de infrastructuur op orde te krijgen en om echt één Europa te zijn in de markt van Toerisme. Zo mag een Ne derlandse reisleider bijvoorbeeld niet als gids optreden in een Ita liaanse kerk. Corien Wortmann gaf aan zich hier sterk voor te maken: We zien nog te vaak dat Europa mooie regels vast stelt, maar dat die in de praktijk niet gelden of niet goed uitwer ken. Landen proberen vaak toch hun eigen positie te bescher men." Eerder die dag bracht de delegatie een bezoek aan Trans portonderneming Nijhof Was- sink en daar bleek dat ook de transportsector hiermee te ma ken heeft. „Goed voorbeeld zijn de ingewikkelde regels voor rij en rusttijden van chauffeurs die eigenlijk praktisch niet uitv oer baar zijn. CDA-kandidaat Wort mann vindt dat het Europese Parlement zich minder moet be zighouden met nieuwe regels maken en veel meer met goede uitvoering en handhaving van de regels die we al hebben en terug dringen van de bureaucratie. Re gels als de rij- en rusttijden van chauffeurs moeten vereenvou digd worden'", benadrukte Wort mann. Tijdens het OAD-werkbezoek onderstreepte Ter Haar nog eens het grote economische belang van de luchthaven Twente voor deze regio. CDA-kamerlid An nie Schrcijer-Pierik riep de regio op met één plan te komen over de toekomst van de luchthaven, met een goede economische on derbouwing. ..Het kabinet gaat te onduidelijk om met deze kwestie. Voor minister Kamp lijken alleen de defensiebelan- gen te spreken, en verschillende ministers hebben maar voor een deel met de luchthaven te ma ken. Daardoor wordt onvoldoen de integraal naar de risico's van sluiting en kansen van openblij ven gekeken", aldus Schreijer- Pierik. Zij maakt zich er in Den Haag sterk voor dat één minister aanspreekbaar is en zich dus ook verantwoordelijk voelt voor een goede afweging. ..Dan is ook duidelijk met wie de regio het overleg moet voeren om echt se rieus naar toekomstkansen te kijken." Veiligheid en security hebben ook forse gevolgen voor de branche. OAD is hier goed op voorbereid en flexibel, als men sen minder willen vliegen dan zijn er bijvoorbeeld voldoende mogelijkheden voor bus- en au tovakanties. Nederland komt met eigen regels en heffingen, bijvoorbeeld in de luchtvaart, die afwijken van die van andere Oad Reizen kreeg bezoek van een CDA-delegatie. landen. Europese harmonisatie is dringend gewenst, zodat Ne derland zich niet uit de markt prijst. Eibergen - Tijdens het derde toernooi van gewest Oost waren de ploegen van Okia weer goed bezig. In het touwtrekmekka Ei bergen wisten de jeugd en de 640-kiloploegen beide een twee de plaats af te dwingen. Bij de jcugdploegen was het goed te zien dat er de avond er voor geen feest was geweest en dat de trainingen hun vruchten beginnen af te werpen. De jon gens hadden nu alleen nog een probleem met de kilo's, maar de ze waren snel weggewerkt. Al leen in de ploeg van Heure moesten zij hun meerdere be kennen. Verder liep alles ge smeerd. De tweede jeugdploeg deed het een beetje minder, maar deze werden toch nog zevende, dus een goede middenmoter. De senioren van de 680 kilo hadden een probleem omdat et- enkele spelers niet waren. Toen werd er zo gekozen dat iedereen aan het touw moest. Het resul taat- was lang niet slecht, want met achttien punten, toch nog een vierde plaats. De 640 ploeg was direct goed onder het gewicht dus daarover geen zorgen. Maar omdat de competitie hier niet zo groot is, zijn de ploegen nog meer aan el kaar gewaagd. Dit bleek ook zondag wel weer. Was Okia vo rige keer nog dagkampioen, nu wist de ploeg van Heure er be slag op te leggen. Direct gevolgd door Okia. Hierdoor blijft het wel spannend want Okia staat met Eibergen aan de kop van het klassement. Holten - Burgemeester en wet houders zullen de gemeenteraad van Rijssen-Holten nogmaals voorstellen om in te stemmen met het invoeren van lichtmast reclame in Holten. Op de volgende weggedeelten dient die reclame te komen: Deventerweg vanaf de grens van de bebouwde kom tot aan de ro tonde Burgemeester van der Borchstraat, Larenseweg vanaf de grens van de bebouwde kom tot de rotonde met de Koningin Wilhelminastraat, de Oranje straat vanaf de grens van de be bouwde kom tot de Noorden bergstraat en op industrieterrein Vletgaarsmaten de Transport- weg, Handelsweg, Onderne- mersweg en Ambachtsweg. Het college w il het aflopende con tract met het reclamebureau op 1 juli 2005 met vijfjaar verlengen. Het gaat de gemeente in de eer ste plaats om een inkomstenver- hogende maatregel. Zo ligt de gemiddelde opbrengst voor Rijs- sen tussen de 65.000 en 70.000 euro per jaar. Voor Holten wor den de inkomsten geschat op 20.000 euro. Het voorstel komt nog in de commissie Grondge bied. In Rijssen wordt vanaf 1990 lichtmastreclame gevoerd op de wegen die daarvoor aangewezen zijn. Het contract met reclame bureau Marcel Eilders loopt vijf jaar en werd telkens v erlengd. In 2001 2002 is ook de vraag aan de orde geweest of enkele we gen in Holten aangewezen moe ten worden voor lichtmastrecla me. Dat kwam aan de orde in het kader van harmonisering van be leid. Toen kwamen er 47 zienswijzen binnen tegen de aanvraag om lichtmastrcclame te voeren op een gedeelte van de Deventer weg, Larenseweg en Oranje straat. De commissie openbare werken adviseerde op 15 januari en 14 mei unaniem om geen Deventer - Last van stress? Hoofdpijn of nekklachten voor komen of verminderen? Of ge woon behoefte aan een korte ontspannende massage? Bij Ca rinova kan men vanaf heden ook terecht voor stoelmassage. Door drukpunten in hoofd, nek en schouders, armen te masseren wordt de bloedsomloop gesti muleerd en worden afvalstoffen sneller uit het lichaam afge voerd. De stoelmassage vindt plaats op vrijdagochtenden in het gebouw van Carinova aan de Zwolseweg in Deventer. Meer informatie: telefoon: 0570-686000. lichtmastreclame te voeren in Holten en ook in Rijssen de lichtmastreclame te beëindigen. Het college besloot vervolgens geen lichtmastreclame in te voe ren in Holten, maar in 2004 2005 bij afloop van het contract op 1 juli 2005, de lichtmastrecla me in de hele gemeente te her overwegen. Blauw Wit Zaterdag 22 mei Open Dag Blauw Wit. 9.00 uur. Donderdag 27 mei Combinatie 3/4 - Combinatie 1/2, 19.30 uur. Zaterdag 29 mei Markvogelcup - Blauw Wit 1, 10.00 uur. Dinsdag 1 juni Gemeentcbokaal bij SV Holten - Blauw Wit 119.00 uur. Zaterdag 5 juni Stratentoernooi. 9.00 uur Donderdag 10 juni Simply the best - De Wheeme Boys. 20.00 uur. Zaterdag 12 juni Totaaldag. 9.00 uur. Handbal Beachhandbal toernooi Zaterdag 22 mei Dames A1eerste wedstrijd om 10.10 uur; Meisjes BI. eerste wedstrijd om 10.20 uur. Zondag 23 mei Dames 1, eerste wedstrijd om 10.10 uur; Dames 2. eerste wed strijd om 10.10 uur; Heren, eerste wedstrijd om 9.30 uur. Vletgoor - Na het grote succes van de vorige vier edities, houdt voetbalvereniging Blauw Wit '66 zaterdag 22 mei een Open Dag op sportpark 't Vletgoor. Meer dan veertig vrijwilligers van Blauw Wit staan vanaf 9.00 uur klaar om alles in goede banen te leiden. Alle kinderen uit de groepen twee en drie van de basisscholen zijn welkom voor een ochtend met spel, voetbal, gezelligheid en vooral heel veel lol. Een intensief programma vol met verrassingen zorgt ervoor dat het een Open Dag w ordt om niet meer te verge ten. Ook ouders die willen meege nieten van de belevenissen van de kinderen, zijn van harte uitgeno- digd. Het einde van de open dag is ge pland rond 12.15 uur. Via de basisscholen in Holten hebben de kinderen zich voor de Open Dag kunnen opgeven. Aan melden kan ook nog op de Open Dag zelf, om 9.00 uur bij het toe gangshek van Blauw Wit. Meer informatie over de Open Dag is te verkrijgen bij Dirk Jan Beldman en Frederique Oolbek- kink, telefoon 0570-516446. Holten - MAC de Holterberg houdt zondag 23 mei haar jaarlijk se Voorjaarsklassiekerrit. Een tourtocht voor veteraan- en klas- siekermotoren. De rit heeft een lengte van onge veer 90 kilometer en er wordt ge reden met voorrijders. Uiteraard zijn er ook routebeschrijvingen aanwezig. Vanaf 10.00 uur zullen de motoren voor bezichtiging worden opgesteld bij clubgebouw 't Stuurhuus aan de Beuseberger- weg 37. Gestart wordt er om 11.00 uur. Voor informatie kan men terecht bij Ap Vukkink, tele foon 0548-361298 of bij Dirk Jan Schooien, telefoon 0548- 362528. Holten - Voor de duiven van de Bergvliegers stond zaterdag er de eerste midfondvlucht op het pro gramma. Dit zijn de vluchten tus sen 300 en 500 kilometer. Door het mooie weer kon er al om 8.00 uur gelost worden in het Franse St. Quentin (348 kilome ter). Met een zachte w ind uit wes telijke richtingen wist H. Jansen als eerste een duif te klokken. Hij klokte de duif om 12.05 uur wat een gemiddelde snelheid oplever de van 85.2 kilometer per uur. Na negentien minuten was een kwart van de duiven terug en werd het concours gesloten. De eerste tien plaatsen werdén als volgt ver deeld: 1-5-8 H. Jansen, 2-3^4-6-9- 10 A. Kaspers, 7 A. ten Dam 2. Luttenberg - Het jaarlijkse Ger- da Schuitert Toernooi werd dit jaar gehouden op de velden van SDOL in Luttenberg ter gele genheid van hun vijftigjarig be staan. Op dit grootste veldtoernooi in de regio - georganiseerd door de afdeling Oost - nam Holten op zaterdag en zondag met in totaal vijf jeugdteams deel. Op zater dag verraste de D-jeugd met een koppositie in hun klasse. Terwijl de C-jeugd als derde eindigde. Op zondag pakte de B-jeugd de volle winst in hun poule. Ze wonnen al hun wedstrijden. De beide A-jeugd teams eindigden als derde en vijfde. Voor de competitie speelde da mes Al vorige week donderdag tegen Voorwaarts. In een gelijk- opgaande wedstrijd leidde Hol ten bij rust met 8-6. Na rust leek Holten de w inst naar zich toe te kunnen trekken toen het met nog tien minuten te spelen op een 17-13-voorsprong kwam. Voor waarts kwam toch nog terug en met een 18-18 eindstand deelden de teams de punten. Komend weekeinde nemen di verse Holtense teams deel aan het regionale beachhandbaltoer- nooi op Stroombroek bij Doetin- chem. Twee damessenioren- teams, de heren, De Al-jeugd en meisjes B nemen daar namens Holten deel.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7