Lint hardlopers door besneeuwd landschap Jovink en Di-Rect treden op in feesttent p. a a Lovende woorden over organisatie NK Veldloop Uitslagen BC Holten BC Holten 5 VAKANTIE MEDEWERKERS -ENKCO. SportAgenda SV Holten tegen Wesepe Blauw Wit naar Harfsen RESTAURANT 'DE POPPE' Dartclub Wie Spoort Nie 1 blijft in race voor 2de plek Perron Nul wint van aardsrivaal Enkco sponsort Mintonette Verlies handbaldamesteam .''.V>ACh, Holten - De door AV Holten georganiseerde NK Veldloop verliep af gelopen zondag zeer goed. Vooral het mooi parcours en de vele toe schouwers zorgden voor vele lovende woorden van verscheidene atleten. Daarnaast werkte het weer erg mee. De grond op de Holter- berg sloeg nog behoorlijk wit uit toen de eerste atle ten aan hun NK Veldloop begonnen. Op het veld naast Cam ping De Holterberg van Willy Veneklaas had AV Holten met de hulp van de Koninklijke Land macht een grote witte tent neergezet. Aan de zijkant een grote ruimte voor de start en daarnaast was de finish gesitueerd. Om uit te komen met de lengtes van de verschil lende crosslopen, waren er twee verschillende routes door het bos uitge zet. Een met een lengte van drie kilometer en een kortere van een kilometer lang. De langste liep onder meer door de Oranjekuil achter de Canadese Be graafplaats. Hier hadden zich veel kijkers gebivak keerd. Net als de NOS, die er met een motorteam zat te wachten op de doorkomst van de eerste topatleten. Het werkte nogal op de lachspieren toen de cameraman een sprintje ging trekken, achter de atleten aan de Rob de Bruin deed als enige Holtenaar mee aan de twaalfkilometerafstand. (Foto: HNB) helling op, om met de motor de kop te kunnen volgen. Hijgend kwam een lint van hardlopers langs, over het rulle en vaak al door smeltend sneeuw, blubberige zand. De uitstekende boom stronken in het parcours waren zorgvuldig wit ge markeerd. Misschien in eerste instantie niet zo'n goed gekozen kleur, om dat deze natuurlijk weg valt in de witte sneeuw deken. Later op de dag vermengde de sneeuw zich met de modder, waardoor de stronken toch duidelijk zichtbaar waren. Uiteindelijk won Kamiel Maase de twaalfkilome terafstand in een tijd van 36.44 minuten. Voor AV Holten deed Rob de Bruin mee. Hij eindigde op een 76ste plek in een tijd van 46.55 minuten. Anita Looper was de bes te loopster bij de vrou wen. Zij kwam als eerste over de streep bij de zes- kilometerafstand in een tijd van 20.52 minuut. Rob Steegink deed voor AV Holten mee aan de vijf kilometer. Hij ein digde als 65ste in een tijd van 18.06 minuut. Pim ten Brinke werd op deze afstand 80ste in een tijd van 19.29 minuut. Marco Rensen werd 88ste in 20.13 minuut. Op de afstand drie kilo meter bij de vrouwen werd Joke Stevens ne gentiende in 14.22 mi nuut en Ans Meijerink twintigste in 14.40 mi nuut. Gijs Marissink eindigde op de 34ste plek in de ca tegorie Jongens acht kilo meter. Rob Marissink deed mee bij de Jongens zes kilometer en eindigde als 36ste in een tijd van 24.08 minuut. Andere Holtense uitsla gen: Meisjes vier kilome ter: 28. Marije Dangre- mond. 18.51 minuutj Man 40-49 negen kilo meter: 28. Dirk Hoek-].0 man, 33.36 minuut; Mai 50+ zeven kilometer: 3 Leo J.M. Marissink, 28.43 minuut; Vrouw) 35+ vijf kilometer: Dinii Pasman, 22.36 minuut;? Vrouw 35+ vijf kilome-l- ter: Marjet Marissink-?1 Cents, 24.56 minuut. 51 Holten - Het eerste team van badmintonclub Hol ten speelde afgelopen woensdag thuis tegen het derde team van DIOK uit Enschede. Een lastige partij bleek achteraf. De heren van BC Holten verloren beide hun enkelpartij. De da mes daarentegen wonnen hun enkelpartijen met groot gemak. Lidy Kui per deed dat in 11-3 en 11-1. Gea Stam in 11-7 en 11-5. Ook in de dub- belpartijen wisten Harold en Bastiaan Konijnenbelt de wedstrijd niet naar zich toe te trekken, de da mes daarentegen wonnen opnieuw met 15-2 en 15- 5. Met een stand van 3-3 moesten de mixpartijen worden gespeeld. De eer ste mix bestaande uit Li dy en Harold verloren in een lange partij. De twee de mix bestaande uit Rolph Rikkering en Gea Stam wonnen in 3 games. Eindstand 4-4. Holten - Het vijfde team van badmintonclub Hol ten trof dezelfde week het vijfde team van Tref zeker. De uitwedstrijd werd dik gewonnen met 0-8 door BC Holten. Dit keer diende het team uit Holten een invalster op te stellen wegens een blessure van de eerste da me. Diane Stevens nam de plaats in van Ali Bij en. Ook de eerste heer van Holten 5. Rob Kelder kon in verband met een blessure geen enkelpartij spelen en daardoor dien den zowel Harrie Menk- horst als Harry Knuiman dit te doen. Harry Kn uiman verloor zijn single in drie games, Harrie Menkhorst won in slechts twee games. De Holtense dames ver loren beide hun single. Het herendubbel werd wel door Holten gewon nen: de dames van Tref zeker bleken in de dubbel ook te sterk voor de Hol tense dames. De mixen werden daar entegen sterk gespeeld door Holten. Zowel Rob en Marie Diepenbroek als Harrie en Diane w is ten in respectievelijk drie 15-12 8-15 en 15-6) en twee games 17-14 en 15-9) te winnen waar door ook deze eindstand 4-4 werd. Enkco 8.V. is een groeiende dynamische onderneming, die zich richt op het produceren van diepgevroren- en verse vleesproducten met een hoog gemaksgehatte en deze afzet in supermarkt- en ambachtelijke slagerijen, thuisdiensten, industrie en export alsmede in de out óf home markt zoals horeca, catering en instellingen. Enkco mag als toonaangevend worden bestempeld wanneer we het hebben over haar omvang (circa 280 werknemers), haar kwaliteitsfilosofie, het assortiments beleid en haar commerciële aanpak. Gezien de huidige positieve ontwikkelingen binnen onze marktsegmenten zoeken wij gedreven en enthousiaste medewerkers voor de volgende functie: Voor de vakantieperiodes zijn wij op zoek naar enthousiaste en flexibele vakantiemedewerkers die beschikbaar zijn voor dag- en/of avonddienst. Als vakantiewerker is het jouw taak om bij te dragen aan de goede kwaliteit van ons product tijdens het productieproces en om het product met zorg te verpakken. Als vakantiemedewerker geef je zelf aan wanneer je inzetbaar bent. Minimum leeftijd is 16 jaar en je kennis van de Nederlandse taal is goed in woord en geschrift. Interesse? Aanmeldingsformulieren voor vakantiewerk kunt je telefonisch aanvragen bij de afdeling bedrijfsbureau, telefoonnummer 0548-373723. Een brief schrijven kan natuurlijk ook. Het adres is: Enkco B.V., t.a.v. afdeling Bedrijfsbureau, Postbus 10, 7450 AA in Holten. slagerskwaliteit Blauw Wit Zaterdag 6 maart Harfsen 1 - Blauw Wit 1, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); WHCZ 3 - Blauw wit 2, 13.00 uur (vertrek 11.30 uur); Blauw Wit 3 - CJV'ers 4, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Eversberg 2, 14.30 uur: BAS 5 - Blauw Wit 5, 13.00 uur (vertrek 11.15 uur): Blauw Wit Al - Diepen veen Al. 14.30 uur; Blauw Wit BI - Heino B2, 14.45 uur (vertrek 13.30 uur); Blauw Wit Cl - Heino C2, 12.00 uur, Rohda R. D7 - Blauw Wit Dl, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Blauw Wit D2 - Heeten D2, 11.00 uur; Blauw Wit El - Haarle E2, 9.30 uur; Le- melerveld E4 - Blauw Wit E2, 11.00 uur (ver trek 9.45 uur); Lemeler- veld E6 - Blauw Wit E3, 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); DES E3 - Blauw Wit E4, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Haarle F2 - Blauw Wit Fl, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Blauw Wit F2 - Hulzense Boys F3, 10.30 uur; Blauw Wit F3 - Rohda R. Fl 1, 9.30 uur. Zaalvoetbal Donderdag 4 maart Blauw Wit 1 - Schalk haar 2, 22.00 uur; Helios 8 - Blauw Wit 2, 20.30 uur (vertrek 19.30 uur). SV Holten Zondag 7 maart Holten 1 - Wesepe 1, 14.00 uur; Holten 2 - Le- melerveld 3, 10.00 uur; SOS 3 - Holten 3. 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten 5 - De Zweef 6, 10.00 uur; Buurse 6 - Holten 6, 9.00 uur (ver trek 7.45 uur); Holten 7 - Sportlust Vr 4, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); SDOL 4 - Holten 8, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); NEO 16 - Holten 9, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur). Zaterdag 6 maart Epe A2 - Holten Al, 14.30 uur; Rohda R B3 - Holten BI, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Hol ten Cl - Rohda R C2, 14.30 uur; Rohda R D3 - Holten D19.00 uur (ver trek 8.00 uur); Holten El - Omhoog E3, 10.00 uur; Holten E2D - SVZW E4. 10.00 uur: RKSV El - Holten E3. 11.15 uur (vertrek 10.30 uur); Enter F2-Holten Fl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Hol ten F2 - Enter Vooruit F2. 11.00 uur; Holten F3 - GFC F3. 11.00 uur: De Eversberg MCI - Holten MCI, 10.00 uur (vertrek 8.00 uur). Handbal Zaterdag 4 maart Meisjes Cl - Voorwaarts 4. 11.30 uur; Meisjes Dl - Achilles. 12.00 uur: Meisjes D2 - ABS2. 12.45 uur. Zondag 5 maart Dames 1 - Zwolle, 13.10 uur; Heren - DSC, 15.30 uur; Dames 2 - Lettele 1 11.00 uur; Dames Al - Voorwaarts, 14.25 uur; Dames A2 - Lettele, 12.05 uur; Grol - Jongens B, 11.45 uur. Mintonette Vrijdag 5 maart Sporthal 't Mossink Dames 1 - Wevo '70 3, 19.30 uur; Dames 3 - Vo- cluma 3, 19.30 uur; He ren 3-HVC 2, 19.30 uur; Dames 2 - Rabobank-Ha- voc 3, 21.00 uur; Heren 1 - Flevoll 1, 21.00 uur; Heren 2 - Rosstars 2, 21.00 uur. Holten - Mits de weergo den het toelaten, speelt SV Holten komende zon dag de thuiswedstrijd te gen Wesepe. Destijds eindigde de uit wedstrijd in een sensatio neel gelijkspel (3-3). In een chaotische slotfase gaven de Holtemaren een 3-0-voorsprong uit han den. Beide ploegen bevinden zich nu in de midden moot. De winnaar van dit duel krijgt weer aanslui ting met de subtop. De wedstrijd op sport park Meermanskamp be gint om 14.00 uur en staat onder leiding van scheidsrechter H. Nijen- huis. Harfsen - Trainer Dick Brands en zijn man schappen gaan zaterdag op bezoek in Harfsen. De ploeg waar de trainer van Blauw Wit mooie succes sen behaalde. Harfsen is na een periode in de tweede klasse al weer enkele jaren terug in de derde klasse. Vorig seizoen wist de ploeg de gradatie net te ontlopen. De ervaring van enkele belangrijke spelers kwam toen goed van pas. Ook dit seizoen heeft de ploeg het moeilijk. Eer der dit seizoen werd op 't Vletgoor na een goede eerste helft verloren van Blauw Wit. De ploegen onder in deze derde klasse hebben ech ter goed overwinterd, ge tuige de resultaten op de eerste speeldag na de her vatting. Blauw Wit wacht dus een moeilijke wed strijd in Harfsen. Aan vang van de wedstrijd is om 14.30 uur. Recreatieoord en Zalencentrum Holterweg 23 - Tel. 0547 - 361206 Markelo Bruiloften Partijen Familie-diner Koude/warme buffetten A la carte Reünies Personeelsfeesten Airco in div. zalen Donderdag 4 maart 2004 h——HO r In het begin van de tweede helft (8-5) wist Holten de voor rust opgelopen ach terstand langzamerhand in te lopen. Bij 8-8 was Holten weer bij en ging de strijd gelijk op. Holten speelde wat slordig en had de pech dat meerdere malen schoten op paal cn lat eindigden. Holten kwam nog met 8-9 en 9-10 voor. maar wist toen niet door te drukken. SDOL had dat geluk in de slotfase wel en w ist zo met 12-10 de punten in eigen huis te houdenT Scores: Jessica Smit 5; Judith Tiekink, Margot ter Schure 2: Bianca Smit 1 Dames 2 had niet veel in te brengen tegen CVO in Vaassen. Via een 12-4-rust- stand werd met een ruime 20-7 verloren. Dames Al startte goed en nam in de wedstrijd tegen Wesepe het initiatief. Me de daardoor leidde Holten bij rust met 4-5. Na rust ging het allemaal w at min der. Wesepe kwam voor. maar Holten vocht zich terug cn kwam bij 7-7 gelijk. In de slotfase drukte Wesepe goed door en won het toch nog ruim met 13-8. A2 was een maatje te klein voor CVO. De gastvrouwen uit Vaassen wonnen ruim met 23-5. Meisjes B liet zich in de eerste helft inpakken door Wesepe en keek bij rust te gen een 2-6-achterstand aan. Na rust gooide Holten de schroom van zich af. Met een beetje geluk had er zelfs meer in gezeten, maar nu verloor Holten nipt met 10-12. Jongens B speelde tegen koploper Reehorst waarvan enkele weken geleden nog kans loos met 28-5 van was verloren. Holten leert snel. De gasten misten enke le spelers door de vakantie, maar dat deed Holten ook. In de eerste helft leidde Holten zelfs enige tijd. Pas vlak voor rust liep reehorst uit naar 5-8. In het begin van de tweede helft liet Holten het even lopen, maar daarna deed men weer goed mee. De 9-16-eindstand was dan ook een goed resultaat tegen deze sterke tegenstander. Meisjes C w on van HHZD. Na een wat aarzelende eerst helft 5-5 zette Holten na rust goed door en won verdiend met 8-5. Meisjes Dl speelde na een pauze van drie weken met twee invalsters van D2 te gen Nijhof Broekland. Na een wat onwennig begm kwam Holten steeds beter in haar spel. Via een 2-4-stand werd ruim met 4-10 gewonnen. Raalte was te veel te sterk voor Holten D2 Holten deed haar sportieve plicht, maar meer dan de 15-2 zat er echt niet in. Holten - Na een paar weken rust te hebben gehad, was het afgelopen maandag weer zover. Dartclub Wie Spoort Nie 1 moest aan de bak en meteen tegen de tweede plaats. Alle voorbeschouwingen lieten niets te wensen over. Dit zou een van de mooi ste potten moeten gaan worden van de competitie. Gunia (allen NS-medewer- kers) was de tegenstander van de avond, gezeteld in het NS-station in Ensche de. Dat het een spannende avond ging w orden, tekende zich al meteen af in de eer ste wedstrijd. Bert. die de spits mocht afbijten, liet het op de laatste leg aanko men. Helaas gooide zijn tegenstander de dubbel. En het eerste puntje ging ver loren. Rik Deijk en Rik Paalman lieten zich niet de kaas van het brood eten en wonnen ook hun partij. Overigens ook in vijf legs. In de partij van Jan zag het er alle maal niet zo rooskleurig uit. De eerste twee legs werden verloren. Maar in de derde leg kwam Jan gelukkig op stoom en liet geen spaan meer heel van zijn te genstander. Alle drie volgende legs werden met grote overmacht gewonnen, in de dubbels werden de punten verdeeld beide partijen twee punten. Na de sin gel cn dubbel partijen: 5-3. Nu alleen nog de bierronde. Deze zou de belangrijkste pot van de avond gaan worden. Het verschil tussen een punt of drie punten inlopen op de nummer twee van de competitie. Dit werd ook weer zeer spannend. Gelukkig hield Rik Paal man zijn zenuwen goed onder controle en checkte de bierronde. Voor Wie Spoort Nie 1 werd het 6-3 en dus goede zaken in de strijd om de tweede plaats. Holten - In het zevende competitiejaar van dartclub Perron Nul was dit de zes de confrontatie met aardsrivaal Twist Again. De wedstrijden die altijd met het kleinste verschil worden gewonnen dan wel verloren, verschilde deze avond niet van eerdere partijen. Namen de Perronis- ten in een goedgevulde Bierlokal nog een 4-2-voorsprong, zag men deze in de komende partijen verdwijnen in 4-4. De captainsgame moest de beslissing brengen en daar waren twee gegadigden voor: Roy van Sientje en Potmario. Potmario kreeg van de technisch-directeur de kans om de wedstrijd te winnen cn nam gedecideerd een 2-0-voorsprong maar weer werd deze weggegeven zo dat de allerlaatste leg van de avond de beslissing moest brengen. De spanning was nu ook bij soepotters duidelijk merkbaar en nadat beide spelers een dubbel i hadden gemist was het Potmario die met het zweet in de bilnaad de wedstrijd naar zich toetrok en de overwinning was daar 5-4. Loo Bathmen - Jovink the Voederbietels en Di- Rect treden zaterdag 3 april op in Loo Bathmen. De tent is vanaf20.00 uur open. De entree kost 12,50 euro in de voorver koop (onder meer bij 't Bonte Paard) en 14,50 euro aan de kassa. De organisatie stichting Loo, is er trots op twee topacts gecontracteerd te hebben. Voor Jovink zal dit optreden de première zijn van hun tournee 2004. Daarom verwacht de organisatie zeer veel bezoekers uit het hele land, maar ook veel men sen uit de regio. Jovink treedt al jaren op in de buurtschap Loo en het is dan volgens zowel de band als de bezoekers altijd supergezellig. Naast Jovink, treedt ook Di-Rect op. In de korte tijd dat deze band bestaat is het een daverend suc ces geworden: veel hits, veel radio, tv en veel op tredens. De jonge rockers uit Den Haag vinden het prachtig allemaal en ze hebben de juiste bandspi rit om nog veel verder te groeien, namelijk zo veel mogelijk optreden om sa men nog beter te worden. Tim, Spike. Bas en Jamie zijn goed bevriend met de Jovinks en zij verheu gen zich er op om samen de tent in Loo helemaal plat te rocken. De afgelopen drie maan den hebben de Jovinks niet stilgezeten. Voor het negende album doken de Achterhoekse rockers een maand de studio in. De nieuwe tournee werd voorbereid en er werd een dvd opgenomen. De dvd is een live-registratie van verschillende concer ten. Holten - Met Enkco is een meeijarencontract afgesloten om niet alleen het Min- tonetteteam van MB1 (zie foto) te sponsoren maar daarnaast ook nog Heren 1 en 2 en Dames 2. Haarle - Het handbaldamesteam 1 verloor in Haarle afgelopen zaterdagavond pas in de slotfase van SDOL. Na een wat matige start waarin Holten al snel op achterstand werd gezet, kwam Holten langzamerhand beter in de wedstrijd.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 8