Veldloop trekt nationale topatleten naar Holterberg Mark Tuitert haalt titel Sportman 2003 binnen Handbal Holten morst punten tegen AAC Mintonette wint tegen Pallegarste Resultaten Blauw Wit Agend a Resultaten SV Holten Uitslagen Eendracht Blauw Wit naar Den Ham Avond medewerkers Darttoernooi bedrijven Donderdag 19 februari 2004 Holtens Ni euwsblad 9 Blauw Wit Al - Overwetering A2 Blauw Wit begon goed aan deze wedstrijd. Stefan Aanstoot schoot de 1-0 binnen, waarna Blauw Wit de hele eerste helft de overhand hield. Rust: 1-0. Na rust ging het voor Blauw Wit hele maal verkeerd. Alles wat gezegd was in de kleedkamer werd niet gedaan. Het was dan ook slappe hap. Doordat de uitspelende ploeg beter ging spelen werd het al gauw 1-3. Blauw Wit probeer de wel wat terug te doen en scoorde de 2-3. maar Overwetering bleef druk zetten en het werd 2-4. Eindstand: 2-4. Blauw Wit MBl - Heino MB1 Blauw Wit begon goed en Irene scoorde al snel de 1-0. Evelien ging goed verder en scoorde 2-0. Anne Ruth scoorde twee keer en Irene ook nog een keer. waardoor het in de rust 5-0 was. De ver dediging liep lekker waardoor de dames de nul hielden. Ook de tweede helft ging goed en Irene scoorde twee keer. Blauw Wit bleef in de aanval en kreeg daardoor veel kansen. Inge speelde haar eerste wedstrijd en kreeg ook veel kansen en speelde goed samen. Heino scoorde nog een goal, waardoor de eindstand 7-1 werd. Eindstand: 7-1. Overwetering D2 - Blauw Wit Dl In de eerste helft speelde Dl een goede partij. Er werd voortdu rend aangevallen, maar de afwerking stokte. Gaandeweg kreeg ook Overwetering goede kansen, maar Jochem redde en ook de verdediging stond als een huis. Kort voor rust viel dan toch het doelpunt voor Blauw Wit. Na rust miste Manouck een kans, maar Casper wist bij zijn tweede poging de bal over de keeper te spe len. In de tweede helft werd Overwetering sterker. Voortdurend met de rug tegen de muur werd het doel echter schoongehouden. Een zwaar bevochten overwinning dus, maar wel verdiend. Eind stand: 0-2. Blauw Wit Cl - Nijverdal Cl Blauw Wit Cl moest zaterdag aantreden tegen het sterke Nijver dal. dat op dat moment op de derde plaats stond. Beide elftallen begonnen sterk aan de wedstrijd wat veel kansen over en weer op leverde. Het was toch Blauw Wit dat op voorsprong kwam. Mar ten die na een solo gevloerd werd in de 16 meter en daar voor een strafschop kreeg die zuiver werd ingeschoten door onze doelman Frank. Rust stand 1-0. Na rust kwam Nijverdal er een paar keer gevaarlijk uit maar het was deze middag de verdediging van Blauw Wit die als een muur stond. Na een kwartier in de tweede helft kreeg Blauw Wit een vrije trap op een afstand van 25 meter van het doel van Nijverdal. Deze vrije trap werd zeer mooi inge schoten door Derren Bieleman. Een juweel van een doelpunt en Blauw Wit op 2-0. Nijverdal probeerde er hierna nog wel een wedstrijd van te maken maar de verdediging van Blauw Wit had deze middag het motto 'Sterker door Strijd'! met als resultaat een 2-0 overwinning tegen het op papier sterkere Nijverdal. Eindstand: 2-0. Prins Bernhard 3 - Blauw Wit 2 p een goed bespeelbaar maar hobbelig veld in Uddel ging Blauw Wit goed van start. Prins Bernard kwam de gehele eerste helft niet in de buurt van het Blauw Witte doel maar Blauw Wit was te on nauwkeurig om tot scoren te komen. In de 42c minuut was het Jacco die de bal meekreeg van John Paul en voor de 0-1 zorgen. Even later werd Amoud neergelegd in het strafschopgebied en be nutte Jacco de toegekende penalty. Ook nog yoor rust wist Erwin te scoren via een vloeiende aanval over rechts. De tweede helft was Blauw Wit de grootste tegenstander van zichzelf. Men wilde graag maar mede door het hobbelige veld was de passing niet zorgvuldig genoeg. Toch wist Ernst Jan nog een keer te scoren uit een scrimmage waardoor de eindstand 0-4 werd. Eindstand: 0-4. CSV Apeldoorn 12 - Blauw Wit 5 Vanaf de start had onze tegenstander een overwicht. De bal ging beter rond en ook de duels werden vaker gewonnen. Dit werd ook in de score tot uitdrukking gebracht. Bij een hoekschop stonden drie man op rij vrij, waarvan één vrij kon inkoppen. Ruststand 1- 0. Na de rust werden de gasten uit Holten sterker en gevaarlijker. De gekozen oplossing was vaak zodanig moeilijk dat het geen treffer opleverde. De spitsen Martin Kerkdijk en Gerard Wilden- borg misten koelbloedigheid, zuiverheid in de passing en oog voor elkaar als medespeler w aardoor een levensgrote kans op een verdiende puntendeling verloren ging. Herman van Eden werd node gemist. Eindstand: 1-0. De Oranjekuil zal waarschijnlijk als scherprechter gaan dienen tijdens de NK Veldloop. (Foto HNB) Holten - Mede-koploopsters Mintonette MB 1 vertrokken vrijdag 13 februari vol goede moed naar Beerzerveld. De eer ste set was niet echt spannend. De meiden van Mintonette speelden de tegenstander hele maal weg en de set werd dan ook gewonnen met 25-12. In de tweede set keek Mintonet te al snel tegen een achterstand aan en ze konden de aansluiting I met Pallcgarste niet vinden. Tot het einde van de set bleef Minto nette achter de feiten en fouten aan eigen kant aanlopen. Deze l set werd daardoor verloren met 19-25. I Mintonette wil dit jaar kampioen I worden en wilden ook deze wedstrijd tot een goed einde brengen. Ze gingen er vol voor in de derde set. Het werd een hc- j le spannende set. Pallegarste I bleef heel dichtbij en bleef goed serveren. Aan het einde van de set trok Mintonette toch aan het langste eind, ze wonnen deze set met 25-23. Ze stonden met 2-1 voor in sets en de vierde moest de be slissende set worden. Ook in de ze set keek Mintonette in de be ginfase tegen een achterstand aan. Ze maakten het goed door goed te blijven serveren. Hierdoor werd de achterstand omgezet in een voorsprong. Mintonette hield stand en won ook deze set met 25-19. Na een spannende wedstrijd werd er met 3-1 van Pallegarste gewonnen. Hiermee hielden de meiden de aansluiting met de top van de competitie en bleef het kampioenschap in zicht. De volgende wedstrijd zal vrij dag 20 februari om 19.30 plaats vinden in sporthal 't Mossink in Holten. De meiden zullen dan tegen het Almelose RAC spelen. Holten - Atletiekvereniging Hol ten zal zondag 29 februari aan de voet van de Holterberg het Nederlands Veldloop Kam pioenschap houden. Deze veldloop kampioenschap pen worden algemeen gezien als het sterkst bezette hardloopeve nement in Nederland. Niet dat er enorme aantallen hardlopers naar de Holterberg komen, maar wel kwalitatief gezien de top van Nederland. De mensen van de atletiekver eniging zijn al een jaar lang be zig met de voorbereidingen. Na tuurlijk is het parcours een van de belangrijkste onderdelen van het geheel. In de eerste opzet zou sportpark Meermanskamp als middelpunt dienen. Grootste nadeel hieraan was de afstand tot de Holterberg. Tijdens een NK veldloop wordt er door vele atleten op spikes gelopen en een verharde weg kan dan ook abso luut niet in het parcours. Door de fantastische medewerking van Willy Veneklaas van camping de Holterberg en de grondeige naren rondom deze camping, werd het mogelijk om de accom modatie meer richting de Holter berg te verplaatsen. Toen ook de Koninklijke Landmacht nog sponsor werd van het evene ment, werd het pas echt feest. De Landmacht levert de comple te accommodatie zoals catering- en genodigdentent. kleedtenten, stroomaggregaten, afzetmateri- aal, geluidsinstallatie. Onder lei ding van een aantal militairen zullen de vrijwilligers in twee dagen het geheel opbouwen. Na tuurlijk kan er ook weer hele maal op de MAC worden gere kend. Ook de pers zal prominent aanwezig zijn. Alle landelijke bladen sturen journalisten en ook Studio Sport maken opna mes en zenden op de reguliere tijden van zondagavond 19.00 uur uit. Verder zijn er de vele sponsoren, want zonder hen is zo'n evenement niet te organise ren. En dan de wedstrijd, want daar draait het natuurlijk allemaal om. Het kampioenschap is de fi nale van het KNAU-crosscir- cuit. Dit circuit is de eredivisie van het veldlopen en in Holten zullen de beslissingen in de di verse categorieën vallen en of het allemaal niet op kan, de hardlopers kunnen zich alleen in Holten kwalificeren voor de we reldkampioenschappen veldlo pen. Het parcours is niet eenvoudig, zeg maar gerust zwaar. Veel vals plat en als vermoedelijke scherprechter: de Oranjekuil achter de Canadese Begraaf plaats. Er zijn twee rondes: een kleintje van 900 meter en een grote ronde van 3000 meter. Hierdoor zullen de meeste cate gorieën diverse keren door de Oranjekuil moeten en de heren lange cross zelfs viermaal. Deze heren zullen een kleine 10 minu ten over een grote ronde lopen. Op een stuk land waar deze zo mer de maïs nog groeide, is een lus van 250 meter uitgezet waar door het publiek in de gelegen heid wordt gesteld om de lopers lang in het vizier te houden. Zoals gemeld, zijn er diverse ca tegorieën. De veteranen starten allemaal in een serie en hoewel het veteranen zijn. zullen de eer ste lopers wat snelheid betreft niet veel onder doen voor de se nioren. Vervolgens is het de beurt aan de junioren. Hier zul len namens Holten Rob Maris- sink en Pint ten Brinke van de partij zijn. Hoewel zij niet in aanmerking zullen komen voor de prijzen, zijn beide atleten ab soluut talentjes en indien zij zich blijven ontwikkelen heeft Hol ten eindelijk weer opvolgers voor het illustere drietal Jan Jan sen (Menum), Meindert Koop man en Egbert Veneklaas. Na de junioren zullen vanaf 13.50 uur respectievelijk de da mes en heren korte en lange cross lopen. Vooral de heren korte cross (5 kilometer) lopen snoeihard. Dit zijn voornamelijk baanatleten die als specialiteit de korte af stand hebben en in de winter en kele crossjes lopen. Voor Holten zullen hier de triatleten Marco Rensen en Rob Steegink van de partij zijn, waarbij vooral Rob zich de afgelopen tijd heeft ont wikkeld als een sterke loper. Bij de heren lange cross is na tuurlijk Kamiel Maasse de te kloppen man. Hij zal waar schijnlijk letterlijk en figuurlijk met kop en schouders boven de rest uitsteken, maar daar achter kan het een spannende strijd worden. De Holtenaren zijn verwend om in de zomer te genieten van de triatlon, maar een veldloop in de w inter en dus vaak in de modder heeft zeker zijn charmes. Het is dan ook de moeite waard om zondag een kijkje aan de voet van de Holterberg te nemen. Aanbevolen wordt om niet met de auto te komen maar zoveel mogelijk per fiets of nog mooier net als de hardlopers te voet. Blauw Wit Zaterdag 21 februari Den Ham 1 - Blauw Wit 1. 14.30 uur (vertrek 12.45 uur): Den Ham 3 - Blauw Wit 2. 14.30 uur; Vesos 3 - Blauw Wit 3. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur). Blauw Wit 4 - Den Ham 7. 14.30 uur; Blauw Wit 5 - CSV Apeldoorn 12, 14.30 uur: Blauw Wit Dl - Colmschate D2. 10.30 uur; Blauw Wit D2 - Colmscha te D3, 10.30 uur; Blauw Wit El - Blauw Wit E2. 10.30 uur: Blauw Wit E3 - Blauw Wit E4. 10.30 uur: Blauw Wit F1 - Blauw Wit F2, 9.30 uur Zaalvoetbal Donderdag 19 februari Blauw Wit 2 - Colmschate 4. 22.00 uur. Mintonette Vrijdag 20 februari Sporthal 't Mossink Dames 1 - ROC Oost-Neder- land/ Devoc 1. 19.30 uur; Da mes 3 - Vrivo 2. 19.30 uur: Meisjes B - RAC 1. 19.30 uur: Dames 5 - Vrivo 5. 21.00 uur: Heren 1 - Dynamiek 2, 21.00 uur: Heren 2 - ROC Oost-Neder land/ Devoc 2. 21.00 uur. Gymzaal Haarstraat Dames 2 - Markel-Up 1, 19.30 uur. Holten - De uitslagen van de on derlinge competitie van schiet vereniging De Eendracht. Geweer klasse A: 1H. Aanstoot 162; 2. J.A. Paalman 152; klasse B: I D. Vincent 156; 2. B. Paal man 152; 3. F. Hoes 152: klasse C: 1. B Kolkman 153: 2. D Sluiter 126; 3. M. Oostervelt 101 pistool: I H. Nekkers 159: 2. H Paalman 146: vuurbuks: 1 D. Overmeen 912. S. Kools 76: 3. J. Eertink 67: 4. J. Rcinaardus 615. G. Möring Opgelegd 55+ klasse A: 1. G. Haverslag 182 (8x10); 2. G. Schuppert 182 (6x10); 3. D Jansen 170: 4. A. Paalman 168: 5. W. Leeftink 164: klasse B: I.E. Grootent- raast 175: 2 F. Hase 167: 3. J. Nijendijk 156: 4. D. Tiekink 151. WW '34 7 - Holten 6 SV Holten 6 mocht zondagochtend voor het eerst weer aantreden in 2004. Na de winterperiode waarin vele spelers hun winterslaap hadden gehouden en zich geestelijk hadden voorbereid op de tweede helft van het seizoen, was het dan zover. WW '34, de kampioen van het vorig seizoen, was de tegenstander. De wedstrijd was net zoals de vorige edities zwaarbevochten, waarbij beide teams weinig voor elkaar onderdeden. Holten was vaker en langer in balbezit, WW wist met snelle uitvallen gevaar te stichten. Dat het spel vaak op en neer golfde was te herleiden aan het feit dat er vaak balverlies werd geleden. Oorzaken hiervoor waren een tekort aan spelritme en waarschijnlijk de zwelklci in Hengelveldc. De bal kwam vaker achter de man dan in de voeten, maar éénmaal in de voeten bleef de speler vaak plakken aan de zwelklei. Na vele mogelijkheden (paal en lat en goed keeperswerk) bleef het 0-0 bij rust. Na rust werd het tempo lager en kregen beide par tijen enkele levensgrote kansen. Dat het duel uiteindelijk zou wor den beslist door 'lucky' goal was voorspelbaar. Dat WW '34 de winnaar werd was zuur voor Holten en had een nare nasmaak. Holten 6 relativeerde in derde helft de wedstrijd onder het motto: volgende keer beter. Rijssen-Holten - 'Jarenlang kei hard trainen en afzien, gecombi neerd met een flinke dosis talent maakten dat 2003 voor hem een memorabel jaar werd. Menig Rijssenaar zal - misschien voor het eerst - blij zijn geweest met de gemeentelijke herindeling. Want de sportman van het jaar 2003 is van Holten, maar nu ook een beetje van Rijssen.' En toen dat vanaf het podium voorgele zen was, wist iedereen die bij Lucky aanwezig was vrijdag avond, wie hier bedoeld werd... De lijst met prestaties volgde nog, maar was in wezen niet meer nodig. Schaatsgrootheid Mark Tuitert werd sportman van het jaar 2003. Druk was het bij Lucky Co aan de Morsweg. De belangstel ling voor het jaarlijkse sportgala was groot. Het was een sportgala waarin veel gebeurde. Een touw trekwedstrijd op het podium waarbij een delegatie van het ge meentebestuur het opnam tegen een team van touwtrekvereni ging Okia. telefoongesprekken met Mark Tuitert en oud-burge meester Jan Lonink (over zijn gewicht) en natuurlijk de be kendmaking van de winnaars van het jaar 2003 zelf. Mark Tuitert werd sportman van het jaar, amazone Hendrika Bakker sportvrouw, het vrouwenteam van Rivo sportploeg, motor crosser Joey Bak sporttalent en Dick Sanderman werd senior sporter van het jaar 2003. Presentator Arjan te Lintelo en gast-presentator FC Twenteman Jan van Halst bekwaamden zich in woordelijke een-tweetjes tij dens het bekend maken van de sporthelden van 2003. Jan Bak ker, jarenlang voorzitter van het sportgala, reikte de prijs voor het sportteain 2003 uit aan de mei den van Rivo. De volleybalmei den zorgden volgens het jury rapport voor een uniek moment in de geschiedenis van de vol leybalvereniging: een titel en promotie naar de nationale derde divisie. Dick Sanderman werd seniorsporter 2003. De Rijssense hardloper behaalde vorig jaar tij dens regionale wedstrijden klin kende zeges in zijn leeftijdscate gorie. Hij kreeg de prijs uitge reikt door de seniorsporter van vorig jaar. scheidsrechter Diek Beltman. Sportraadvoorzitter Ruud Vermaas maakte het sport talent van 2003 bekend: de elfja rige motorcrosser Joey Bak. De Rijssenaar werd regiokampioen in de klasse 65cc grote wielen, hoewel hij in de competitie zijn pols brak. De motorcrosser hoef de hierdoor slechts één wedstrijd te missen. 'Ware sportgeest', was Holten - Blauw Wit speelt zater dag vriendschappelijk in en te gen Den Ham. Deze ploeg kwam enkele jaren terug nog uit in de eerste klasse. Inmiddels is de ploeg een van de sterkere ploegen uit de tweede klasse. Het zal voor Blauw Wit een las tige opgave worden om tot een goed resultaat te komen, maar in een oefenwedstrijd kan net als vorig seizoen tegen onder meer SVZW bekeken worden hoe de ploeg zich tegen dit soort tegen standers houdt? De wedstrijd in Den Ham begint om 14.30 uur. Vletgoor - De jaarlijkse mede werkersavond van Blauw Wit staat dit jaar in het teken van de Boerenbruiloft. Alle medewerkers hebben de originele uitnodiging ontvangen met daarin opgenomen het ver zoek om de kleding aan te pas sen aan dit onderwerp. Dit is echter niet verplicht. De gezellige avond die gehou den wordt door de activiteiten commissie in samenwerking met een groot aantal vrijwilligers be gint om 20.00 uur en zal rond middernacht met een slinger aan de bel worden beëindigd. Bonte Paard - Dartclub Dijker hoek en Partycentrum 't Bonte Paard zijn van plan een darttoer nooi te houden voor bedrijven en verenigingen. Dit toernooi wordt gehouden in de week van maandag 1 tot en met 5 maart in de Dijkerhoekse dart-arena ofte wel partycentrum 't Bonte Paard te Dijkerhoek. Een team. bestaande uit vier spe lers. speelt op één avond een voorronde. Voorrondes vinden plaats op maandag, dinsdag en eventueel donderdag. De eindronde finale w ordt gespeeld op vrijdagavond. Per bedrijf vereniging kunnen meerdere teams deelnemen. Het inschrijfgeld bedraagt 12.50 euro per team (hierin is inbegre pen een kopje koffie en wat hap jes). Wie interesse heeft, kan voor 22 februari contact opnemen met partycentrum 't Bonte Paard 0548-361202 of via e-mail: in- fo(«:bontepaard.nl. t Holten - De handbaldames van Holten hebben thuis tegen het derde team van AAC '89 een on nodige nederlaag moeten incas seren. Holten startte zeer attent en leid de na een kwartier spelen zeer verdiend met 5-1Daarna ver flauwde Holten en kwamen de gasten uit Arnhem terug in de wedstrijd. Toch wist Holten de marge bij rust nog op 10-8 vast te houden. Na rust werd AAC sterker en kwam het al snel op gelijke hoogte met Holten. Daar na ging het enige tijd gelijk op tot 13-13. Holten had toen de pech dat het niet mee zat met de niet erg sterk fluitende mannen in het geel. Twee onterechte tijd- straffen en een twijfelachtige strafworp brachten AAC op voorsprong. Holten kwam nog wel terug tot 15-16. In een laatste poging om nog de gelijkmaker te scoren ging Holten 1 op 1 spelen. Dat pakte niet goed uit en leverde AAC de 15-17 eindstand op. Scores: Jessica Smit 6; Monique Plantinga 4: Margot ter Schure 3; Paulien Schooien 2. De heren speelden tegen HHZD een goede wedstrijd. Holten spoot uit de startblokken en met goed veldspel werd al vlot een 8-2-voorsprong genomen. Bij rust had Holten die w eten te ver groten tot 13-5. Na rust ging Holten door en werd met soms fraaie combina ties een 18-7-voorsprong geno men. Na tien minuten in de tweede helft verslapte de aan dacht. HHZD kwam beter in haar spel en strafte de fouten in de Holtense verdediging goed af. In de slotfase nam Holten meer afstand en won het toch nog ruim met 27-18. Scores: Thys Jeurissen 9: Fred dy Wolterink 6: Tristan Dorlas 4; Ton Muller 3: C'arlos Tempel man 2: Andy de Jong. Stefan Jansen. Erik Kraan 1; Dames 2 wist het niet te bolwer ken tegen HHZD. De eerste helft was nog wel aantrekkelijk, maar HHZD trok langzaam het initia tief naar zich toe. Het leidde ver diend met 4-8 bij rust. In de tw eede helft verloor Holten door kleine blessures zijn wissels, waardoor HHZD het eenvoudi ger kreeg en de .wedstrijd met 7- 14 naar zich toe wist te trekken. Dames Al speelde ook tegen HHZD en verloor ook. De eerste helft telde weinig doelpunten. HHZD was iets sterker, maar Holten kwam vlak voor rust knap terug tot 5-6. In de tweede helft behield HHZD het initiatief en werd uiteindelijk met 12-15 gewonnen. Dames A2 trof het tegen Schalk haar niet. Een speelster van Schalkhaar was zeer dominant aanwezig en scoorde maar liefst 10 keer! Holten deed wel het no dige terug, maar speelde te af wachtend. ^ia een 4-5-stand bij rust werd met 9-16 verloren. Meisjes B was duidelijk een maatje te klein voor Nijhof Broekland. Via een 8-0-stand bij rust werd met 16-3 verloren. Meisjes C speelde een prima eerste helft en leidde verdiend met 5-7. Na rust werd Broekland sterker en wist het toch met 11-7 te winnen. Jongens B speelde een prima partij tegen Duiven. Lange tijd leidde Holten zelfs. De rust kwam met 8-9. In de slotfase werd Duiven sterker en wonnen zij de wedstrijd met 22-18. „Ga ervan uit dat je team slecht speelde. In de kleedkamer komt Ko Adriaanse met z'n laptop. Vanachter z'n schermpje meldt Adriaanse het percentage aan vallen en scoringskansen van zowel de eigen ploeg als de te genstander." Op humoristische wijze gaf Van Halst aan hoe elke speler een cij fer kreeg en hoe de spelers ook elkaar cijfers moesten geven om de onderlinge communicatie te bevorderen. Geen goed idee, volgens Van Halst. Bij de imita tie van de donderpreek-in-het- Duits van trainer Hans Meijer kreeg Van Halst helemaal de la chers op zijn hand. Meijer brul de niet in de kleedkamer, maar in een keetje in de nabijheid, waar de voetballers zich met z'n allen moesten melden. „Al snel hielp het niet meer. De spelers spraken over het 'schreeuw hok' en staken watten in hun oren', aldus Van Halst, die vergelijkingen trok tussen de voetbaltrainers en de managers in het bedrijfsleven. de conclusie van de jury. De bekendmaking van sport vrouw en sportman 2003 kwam vervolgens aan bod. In de cate gorie sportvrouw was maar één nominatie binnengekomen. Nu wilde dat niet zeggen dat dan de prijs automatisch naar de ene ge nomineerde gaat: tijdens een eerder gehouden verkiezing, toen er in een bepaalde categorie ook weinig sporters genomi neerd waren, werd de prijs hele maal niet uitgereikt. Maar de jury vond de prestaties van Hendrika Bakker van de Oosterhoffruiters zeker de moei te waard. Ze veroverde een na tionale titel in de klasse L van de hippische sportdicipline even ting, oftewel dressuur, springen en crosscountry en werd daar naast reservekampioen van Overijssel. De prestaties van Mark Tuitert in 2003 bleven landelijk niet on opgemerkt, en dat is voorzichtig uitgedrukt. De held van Holten (en ook van Rijssen) werd sport man van jaar. Tuitert had griep en nam de prijs telefonisch in ontvangt in zijn huidige woon- Jan Manenschijn feliciteert Bas Tuitert met zijn broer Mark. (Foto HNB) plaats Heerenveen. Zijn suppor tersclub. die hij bedankte voor hun steun. reageerde enthou siast. Daarmee was het officiële gedeelte van het Sportgala voor bij en trad de band B-trix aan. Voorafgaand aan het sportgala hield FC Twenteman Jan van Halst een referaat tijdens het etentje voor de sponsoren. Dro ge humor is de ex-voetballer niet onbekend. Hij vergeleek de wij ze van communiceren van de trainers die hij meemaakte met elkaar en spaarde ook zichzelf niet.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9