Valkenier krijgt vrijstelling voor buitengebied 1 Schaakteam Holten wint tegen Borne 2 Foto's Sportverkiezing na afloop op cd-rom Tyfoon blijkt toch stap te hoog SportAgenda Resultaten Blauw Wit Dartclub Perron Nul bekert gewoon verder Overwinning Mintonette MB1 Interne beker schaken Uitslagen Eendracht Uitslagen Handbal Blauw Wit thuis DONDERDAG 5 FEBRUARI 2004 HOLTENS NIEUWSBLAD Jessica Smit van Holten scoort in de wedstrijd tegen koloper Tyfoon. (Foto HNB) Holten - Het eerste handbaldamesteam Holten heeft in de topper tegen koploper Tyfoon niet voor een verrassing kunnen zorgen. In een goed bezette sporthal 't Mossink startte Holten sterk en lag het initiatiefin de beginfase bij de thuisploeg. Dit leidde tot een 6- 4-voorsprong. Naarmate de wedstrijd vorderde, stelde Tyfoon zich beter in op het Holtense aanvalsspel. Met nog tien minuten te spelen voor rust kwam Tyfoon op gelijke hoogte. Holten miste in de eerste helft twee strafworpen, waardoor Tyfoon de rust met een 7-1 O-voorsprong in kon gaan. Na rust liep Tyfoon verder uit, geholpen door de beide heren in het geel, die diverse malen de bal wel erg makkelijk op de stip legden. Bij de stand 9-14 begon Holten aan een prima inhaalrace. Met goed spel en het benutten van twee strafworpen kwam Holten tot enthousiasme van het publiek terug tot 13-14. Het ervaren Tyfoon wist net op tijd de bakens te verzetten en speelde in de slotminuten de wedstrijd eenvoudig uit naar de 14- 19-winst. Scores: Matgot ter Schurc 4: Monique Plantinga 3: Jes sica Smit, Paulien Schooien, Judith Tiekink 2; Bianca Smit 1On danks deze zege behoudt Holten de vierde plaats in de top van de eerste klasse. De heren wonnen wel van Tyfoon. Holten startte voortvarend en leidde via snelle breaks al vlot met 6-1Daarna vervlakte het spel wat, maar Holten behield tot de rust de voorsprong (11-7). Na rust moest Holten door een lichte blessure de goed op dreef zijnde Freddy Wolterink missen. Tyfoon bleef gevaarlijk en Holten kon niet echt afstand nemen. Bij de stand 18-16 was het Thys Jeurissen die met een fraai doel punt de voorsprong opnieuw vergrootte. In de laatste minuten hield Holten die vast en won verdiend met 20-17. Scores: Thys Jeurissen 9; Freddy Wolterink 4; Meino v. Beek. Ton Muller 3: Menno Koerse 2; Carlos Tempelman. Stefan Jansen 1. Rob Steegink is een van de genomineerden voor Sportman van het Jaar 2003. (Foto HNB) Regio - Voor Gerrit en Janny Zand voort was de nieuwjaarsre ceptie van de Jagersvereniging in Hoge Hexel een heuglijke bij eenkomst. Zij kregen voor hun valkerij vrijstelling voor het vliegen met roofvogels in het buitengebied tijdens educatieve demonstraties. Annie Schrcijer-Pierik. lid van de Tweede Kamer, liet weten dat minister C. Veerman toegezegd had de zo felbegeerde ontheffing aan de Rijssense valkenier te verlenen. Een fax met de toezeg ging heeft Zandvoort inmiddels in zijn bezit. In 2000 trad de Flora- en Fauna wet in werking die het vliegen met roofvogels en uilen in het buitengebied verbood. Voor val kenier Gerrit Zandvoort bete kende dit dat hij moest stoppen met het geven van demonstraties in het veld, zoals de maandelijk se demonstraties in het Natio naal Park bij Staatsbosbeheer. Wel mocht hij binnen de be bouwde kom zijn roofvogels la ten vliegen. De Rijssense valke nier nam daar echter geen ge noegen mee. Hij wilde zijn vo gels ook in het buitengebied weer laten vliegen. „Voor de vo gels zelf is het heel belangrijk om in een mooie grote ruimte te vliegen, ook in verband met de trainingen." Tijdens de nieuw jaarsreceptie van de Jagersver eniging vorig jaar schoot Zand voort het daar aanwezige Twee- Terug van een midlifecrises was het Koolmees die in eerste partij na een afwezigheid van vijf maanden geen enkel par don kende met zijn tegenstan der en deze met een 3-0 naar huis stuurde. Ook Roy van Sientje en Pot- mario en de droge Suvee wis- de Kamerlid Annie Schreijer- Pierik aan om zijn probleem voor te leggen. Het CDA-Twee- de Kamerlid maakte een af spraak en kwam een zaterdag morgen praten bij de familie Zandvoort. Vervolgens zette ze alles in het werk om een ont heffing voor het vliegen met roofvogels in het buitengebied rond te krijgen. „Dat heb je zo nog maar niet voor elkaar. Het is een gigantische papierwinkel die je dan in moet vullen. Gelukkig stelde mijn buurman. Jan Har- bers, voor mij de brieven op." Toevalligerwijs werd Zandvoort uitgenodigd om in november aanwezig te zijn bij de opening van het Nationaal Park bij het Lauwersmeer. Het park werd ge opend door minister Veerman en de valk van Zandvoort moest de sleutel aanvliegen. Zandvoort zat een kwartier met de minister op de boot en nam de kans waar: hij bepleitte zijn zaak bij de mi nister, gaf hem zijn visitekaartje mee. „Als hij dan later die dag in z'n jaszak voelt, denkt hij daar weer aan", aldus Zandvoort. Aan het welles-nietes gedoe van de afgelopen jaren is definitief een einde gekomen. Schreijer-Pierik liet weten dat de minister haar had meegedeeld dat de ont heffing voor valkenier Zand voort rond was. „Voor educatieve demonstraties met roofvogels kan ontheffing ten hun partijen met een 3-0 te winnen. De koppels werden dan ook begonnen met een ruime 4-0- voorsprong en moest er nog een partij gewonnen worden. Dit laatste punt werd bekwaam binnengehaald door de inmid dels natte Suvee en koolmees met een 3-2. De mooiste afsluiting kwam echter door Roy van Sientje die een 100 finish gooide met twee dubbele bullen, die voor af aangekondigd waren door hem. Einduitslag 9-0 met een leg- stand van 26-3. De return is dan ook een for maliteit geworden want er moeten slechts vier legs bin nengehaald worden. worden verleend als een derge lijke demonstratie past binnen het educatieve programma van de instelling of instantie die zich bezighoudt met natuureducatie. In het kader van beheer en scha- debestrijding kunnen andere roofvogels of uilen ingezet wor den, bijvoorbeeld om aanvarin gen tussen vogels en vliegtuigen te voorkomen. Bome - Mintonette MB1 speel de zaterdag 31 januari in Bome tegen A via/ Apollo MB3. De meiden van Mintonette be gonnen goed aan de wedstrijd. De eerste punten gingen gelijk op, maar bij de stand 8-13 was er al een voorsprong van vijf pun ten die niet meer uit handen werd gegeven. De set werd ge wonnen met 17-25. De tweede set begon voor de Holtense mei den erg goed, en Apollo had geen antwoord op de grote servi- cedruk van Mintonette. Deze set werd gewonnen met 11-25. In de derde set was de servicedruk op nieuw erg groot, en met mooi aanvallend spel ging ook deze set vrij gemakkelijk naar Minto nette, setstand 13-25. In de laat ste set liep het allemaal niet zo lekker meer en door met name veel passfouten aan de kant van Mintonette ging het de hele set gelijk op. Het leek erg spannend te worden, maar aan het einde van de set vonden de meiden hun eigen spel weer terug, en de set werd met 18-25 gewonnen door Mintonette. Hierdoor staat Mintonette MB1 op dit moment met veertien punten uit drie wedstrijden gedeeld eerste. Holten - Wat hebben Mark Tui- tert, Rob Steegink, Erik Davids, Dries Willems, Jan Maneschijn, Henri Bronsvoort, Robert Dan- nenberg, Niek Rolleman en M. Bogaard-van de Burg, Dick San- derman, Jonny Wennekes, Ma- rije Dangremond, Joey Bak, An- tonie ter Harmsel en Hendrika Bakker met elkaar gemeen? Het zijn allemaal genomineerde sporters die vrijdag 13 februari bij Lucky op het podium staan. Dat geldt ook voor de teamleden van Rivo dames 1. motorzij- spanduo Ten Veen/ Van Aalst uit Holten, Okia 640 kilotouw- trekteam. SV Holten 1. zwem vereniging Verstandelijk Gehan dicapten. dressuurviertal van de Bergruiters, het Acrogymtrio. het menteam Noltes, badminton- tcam 1het jeugdteam van de ta feltennisvereniging en het he renhockeyteam. Sportieve pres taties. inzet en afzien werden be loond door een nominatie voor individuele sporters en teams. Inmiddels is de jury bezig met Holten - Schaakteam Holten 1 is de tweede helft van de externe competitie begonnen met een overwinning op Bome 2. Met maar liefst vier invallers moest de wedstrijd in Bome worden gespeeld. Uiteindelijk bleken de invallers wel de meeste punten te pakken. Henk van Beek was als eerste klaar-. Met een pion minder ging hij het eindspel in. maar Henk wist alle pionnen af te ruilen. Verbazing alom bij de toeschou wers toen de Bornenaar in een honderd procent remisestelling bleef doorspelen. Stoïcijns schoof Henk zijn stukken heen en weer totdat de tegenstander remise aanbood. Invaller Erik Bosman speelde zijn debuutwedstrijd in het eer ste team. Helaas wist hij zijn wedstrijd niet tot een goed einde te brengen; hij verloor. Een andere invaller, Bertus van Beek, kan men gerust een oude rot in het vak noemen. Hij liet zien dat hij het niveau nog steeds aankon. In een gelijk waardige stelling zette hij par does zijn tegenstander mat in het vaststellen van de winnaars in elke categorie en dat blijkt, zoals elk jaar. een moeilijke taak. Maar vrijdag 13 februari kunnen FC-Twenteman Jan van Halst en presentator Arjan te Lintelo toch zie winnaars be kendmaken. Naast de oorkonde, de bloemen en toejuichingen krijgen winnaars (en de andere genomineerden) na de Sportver- kiezingsavond een cd-rom met foto's van dit evenement over handigd. De foto's worden ge maakt door Elan video multi media uit Wierden. Vanaf tien uur 's avonds, als het officiële gedeelte afgelopen is, staat de feestband B-trix bij Luc ky op het podium. De verwach tingen zijn groot: B-trix is een feestband met een zeer breed re pertoire. dat in sneltreinvaart van ieder evenement een gigan tisch feest maakt. B-trix speelde in 2003 met veel succes op de Boeskool is Los te Oldenzaal en treedt regelmatig op tijdens gro te zakelijke evenementen. De band kent de actuele Top 40, een wirwar van pionnen, lopers en paarden Zijn broer Dinant speelde een solide remise. Gerrit Luggenhorst kreeg een goed aanvalsspel. maar op het moment suprème waren er zo veel aanvalsmogelijkheden dat hij zijn verdediging vergat. In écn zet werd de gewonnen stel ling rijp voor de sloop gemaakt. Gerrit sputterde nog even tegen, maar kon de nederlaag niet ver mijden. Bas van Beek was nummer vier van de familie die meedeed. Zijn grote aanval liep dood, maar hij hield wel naast een toren een heel peloton pionnen over. De lopers van de tegenstander wa ren tegen de overmacht aan klei ne houtjes niet opgewassen. Met een 3-3-stand waren nog twee wedstrijden bezig. Dick van der Knaap stond ge wonnen, de stelling bij Ton van Oijen was ongeveer gelijkwaar dig; kortom niets aan de hand. Dick begon echter te klungelen. Hij had geforceerd de dames kunnen ruilen, maar liet dat na. De tegenstander zette een aanval brengt de sfeer van de jaren '70 en '80 en is ook niet bang om een schlager in te zetten. Ze speelt jazz, blues en soul. In hun op die Dick verkeerd pareerde. Toen de tegenstander een pion van Dick terugwon, bood hij op gelucht remise aan. Hij had een verloren stelling omgebogen in een remise. De omstanders had den echter allen gezien dat Dick volstrekt verloren stond. Toen hij het remiseaanbod snel accep teerde. dacht een aantal perso nen dat Dick opgaf; verwarring alom. Ton van Oijen wist ondertussen een v rijpion te krijgen. De te genstander ruilde alle zware stukken af. maar dit bleek alleen maar in het voordeel van Ton te zijn. Hij speelde zijn voordeel goed uit en won de partij. Eind stand 4,5 - 3,5 voor Holten. Ronde 6 (27 januari 2004) Bome 2 - Holten 1: E. Mijnheer (1630) - T van Oijen (1872), 0 - 1; C. van Bree - G. Luggenhorst (1700), 1 - 0: H. Matthiaskamp - H. van Beek (1798), 1/2 -1/2; H. Heeregrave - D. van Beek (1600), 1/2 -1/2; D. Ver meulen (1617) - D. v.d. Knaap (1659), 1/2 -1/2; E. Witteveen (1612) - B. van Beek jr. (1545), 0 - 1; J. Alberts - B. van Beek sr. (1572), 0- 1: H. Kroeze (1552) - E. Bosman (1365), 1 - 0; 31/2 - 41/2. repertoire bevinden zich onder andere namen als The Trampps. Dan Hartman. Aretha Franklin, Tavares, Stevie Wonder. Labelle en James Brown. De musici ma ken mede door hun onuitputte lijk repertoire elk feest tot een ware muziekhappening. Wat aan deze band vooral opvalt is het ij- zersterke repertoire en de manier van spelen. Maar ook de goede arrangementen, het perfecte ge luid en de mooie lichtshow en het enthousiasme waarmee de band haar nummers brengt. ..Voor de Sportverkiezing heb ben we bewust voor deze band gekozen omdat we denken hier mee het publiek een groot ple zier doen. Het is een topband waar zowel jong als oud een fan tastische avond mee beleeft. De ze band is perfect voor de invul ling van dit evenement." vertelt Manfred Körbl, organisator van Holten - De drie resterende schaakpartijen van de kwartfina le van de fnteme beker werden afgelopen maandag gehouden. Dick van der Knaap won vlot van Dinant van Beek. Henk van Beek en Gerrit Luggenhorst was te sterk voor respectievelijk Ger rit Stevens en Roelf de Jonge. Uitslag kwartfinale: Ton van Oijen - Cees Olij. 1-0; Gerrit Stevens - Henk van Beek, 0-1; Dick van der Knaap - Dinant van Beek. 1-0, Roelf de Jonge - Gerrit Luggen horst, 0-1 Lucky co. De Sportverkiezing 2003 Rijs- sen-Holten wordt gehouden bij Lucky co aan de Morsweg. Aanvang 20.00 uur: zaal open 19.30 uur. De entree voor de Sportverkiezing 2003 Rijssen- Holten is gratis. Alleen op ver toon van een entreeticket kan men naar binnen. Deze tickets zijn. zolang de voorraad strekt, verkrijgbaar bij de VVV-kanto- ren in Rijssen en Holten. Holten - De uitslag van de on derling competitie van schiet vereniging De Eendracht. Geweer klasse A: 1W. Paal man. 171 punten: 2. M. Aan stoot, 162 punten: 3. G. Jansen. 148 punten: 4. G.J. van Aefst. 131 punten. Klasse B: 1. D. Vin cent. 150 punten: 2. J. Deijk, 109 punten. Klasse C: 1J. Slui ter. 127 punten; 2. E. Hulsman. 102 punten. Pistool: 1. H. Nek kers. 146 punten: 2. H. Paalman. 145 punten. Vuurbuks: 1. D Overmeen. 82 punten: 2. H. Bakker. 74 punten: 3. J. Reinaar- dus, 67 punten; 4. E. Grootent- raast, 66 punten: 5. S. Kools, 64 (1x10): 6. J. F.ertink, 64 punten. Opgelegd 55+ klasse A: 1. G. Haverslag, 189 punten: 2. W. Leeftink. 184 punten: 3. D. Jan sen, 183 punten: 4. G. Schup- pert. 179 punten; 5. A. Paalman. 174 punten. Klasse B: I.E. Grootentraast, 175 punten; 2. D. Tiekink, 162 punten; 3. J. Kloos ter, 152 punten; 4. F. Hase, 138 punten. Blauw Wit Zaterdag 7 februari Blauw Wit I - DES 1. 14.30 uur: Blauw Wit 2 - Vroomshoopse Boys 2. 12.30 uur: Blauw Wit 3 - Den Ham 4, 14.30 uur; SSSE 4 - Blauw Wit 4, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Elspeet 5 - Blauw Wit 5, 15.00 uur: ABS Al - Blauw Wit Al. 14.00 uur (vertrek 12.45 uur): Marienhcem Cl - Blauw Wit Cl, 14.00 uur (vertrek 12.45 uur): Blauw Wit C 2 - Over- wetcring C3, 12.00 uur. JC Hcllen- doorn MB2 - Blauw Wit MBI. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Blauw Wit DI - Colmschate D110.30 uur: Blauw Wit D2 - Colmschate D2. 10.30 uur; Blauw Wit El - Blauw wit E2, 10.30 uur: Blauw Wit E3 - Blauw Wit E4. 10.30 uur: Blauw Wit F1 - Blauw Wit F2, 9.30 uur. Zaalvoetbal Donderdag 5 februari Blauw Wit 1 - V en K 3. 22.00 uur. SV Holten Zondag 8 februari Wij he 92 I - Holten I. 14.00 uur: GFC 1 - Holten 1Marienhcem 3 - Holten 3. 10.00 uur. Zaterdag 7 februari Wilp Al - Holten Al, 15.00 uur; Marienhcem BI - Holten BI, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur): Holten MB - Vroomshoopse Boys MB, 14.00 uur: Holten Cl - Kon.UDC I. 14.30 uur; BWO C5 - Holten C2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur): Vrooms hoopse Boys Dl - Holten Dl, 9.45 uur (vertrek 8.45 uur); Holten MCI - Klein Dochteren MCI, 14.00 uur; Daarlc Dl - Holten D2. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Daarle El - Hol ten El, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur): Daarle ME - Holten E3. 9.30 uur (vertrek 8.30 uur): Holten Fl - Daarle FI. 11.00 uur; Enter F3 - Holten F2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F3 - Daarle F2, 11.00 uur. Handbal Zaterdag 7 februari Meisjes C - Goosen/ Wijhe, 16 45 uur; Meisjes D2 - HHZD, 16.00 uur. Zondag 8 februari Dijkoraad Kwiek 3 - Dames 1. 11.55 uur (vertrek 10.45 uur); Avanti - Heren 1, 13.05 uur (vertrek 12.00 uur): Dijkoraad Kwiek 4 - Dames 2, 9.45 uur (vertrek 8.45 uur); Dijkoraad Kwiek 2 - Dames Al, 10.50 uur (vertrek 9.45 uur). Holten - Handbaldamesteam 2 speelde tegen koploper Voor waarts. Deze ploeg is een klasse apart in de poule en liet dat ook nu weer blijken. Holten speelde met veel inzet, maar het technisch kunnen en balsnelheid lag bij de tegenstan der veel hoger. Voorwaarts leid de bij rust al overtuigend. Ook na rust eenzelfde spelbeeld Holten probeerde wel maar kwam gewoon te kort. Voor waarts speelde de wedstrijd een voudig uit naar de 31-6-eind- stand. Handbaldamesteam Al speelde een goede wedstrijd tegen DSC'. Holten was sterker en benutte de kansen goed. Ook de beide keepsters van Holten waren goed op dreef en stopten enkele strafworpen. Direct na rust wist Holten de druk niet vast te hou den en werd er weinig gescoord. De slotfase was wel weer goed en leidde naar de 15-5-overwin- ning. Handbaldames A2 verloor uit kansloos van Goosen/ Wijhe.(2- 16) In Holten gaf men heel wat beter partij. De gasten waren sterker, maar Holten scoorde soms uit fraaie aanvallen. Rust stand 5-9. Ook na rust bleef Holten goed partij geven, maar verdedigend liet men iets meer steken vallen. De eindstand werd 10-20. Handbalmeisjes B speelde een leuke wedstrijd in Vaassen tegen CVO. Holten was de betere ploeg en via een 5-8-stand bij rust werd een keurige 8-15-over- winning geboekt. Handbalmeis jes C verloor van Swift. De gast vrouwen waren sterker en via een 3-1-stand bij rust werd met 7-3 verloren. Meisjes Dl ver kleinde de kans op een kam pioenschap door ook van Swift te verliezen. Beide teams deden weinig voor elkaar onder. Via een 1 -1 -ruststand eindigde Hol ten met 3-2 aan de verkeerde kant van de score. Vletgoor - Indien de weersom standigheden het toelaten speelt Blauw Wit zaterdag de moeilij ke thuiswedstrijd tegen Des uit Nijverdal. Deze ploeg heeft na een matige eerste seizoenshelft nog het een en ander goed te maken. De ploeg kwam terug uit de tweede klasse en wil dit terrein zo snel mogelijk goed maken. In de thuiswedstrijd in Nijverdal had de ploeg een groot overwicht te gen Blauw Wit. Blauw Wit won toen een punt dankzij een gelijk spel. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Blauw Wit '66 Cl-Marienheem Cl Blauw Wit Cl moest deze ingelaste wedstrijd tegen nieuwko mer Mariënheem al weer vroeg in het nieuwe seizoen beginnen op een prima bespeelbaar veld ondanks de .winterse omstandig heden. Blauw Wit begon goed aan de wedstrijd wat leidde tot een aantal goede kansen. Mariënheem daarentegen kwam een aantal keren goed uit, maar dat leidde niet tot gevaarlijke mo menten voor het doel van Blauw Wit. Een paar minuten voor rust was het Gijs die naar een prachtige solo de bal op maat leg de voor spits Wouter die de 1-0 voor Blauw Wit aantekende. Ruststand 1-0. Na de rust maakte nieuwe aanwinst Akgiil zijn debuut in het team van Blauw Wit. Na veel speurwerk in de winterstop bleek dit de juiste vervanger voor Joël die het team gaat verlaten en gaat voetballen in Rotterdam bij de plaatselijke Excelsior. Blauw Wit begon de tweede helft weer aanvallend riiet veel bal len over links richting de nieuwkomer. Dit leidde tot veel gevaar in het doelgebied van Mariënheem maar niet tot doelpunten. Na tien minuten was het toch Mariënheem dat uit het niets een af standschot loste op het doel van Blauw Wit die er mooi in ging: 1-1Blauw Wit raakte hier niet van slag en ging weer vol goede moed richting het doel van Mariënheem. Met nog tien minuten te gaan was het Marten die met een schoonheid van een doel punt de 2-1 voor Blauw Wit scoorde. Deze voorsprong werd ook niet meer uit handen gegeven dus drie belangrijke punten voor Blauw Wit Cl om het gevecht voor de eerste plaats in deze com petitie. Eindstand 2-1. Blauw Wit teams op derde en vierde plaats Na niet minder dan 26 strafschoppen, mochten de B-junioren van DES uit Nijverdal zich zaterdagmiddag winnaar noemen van het zaaltoernooi van Blauw Wit. In de finale tegen het team van Twenthe uit Goor werd er niet gescoord. Er moesten daarom strafschoppen worden genomen om uit te maken wie de hoofd prijs. de traditionele taart, in ontvangst mocht nemen. Nadat 25 maal de bal rechtstreeks tegen de touwen was geschoten, was het een speler uit Goor die de bal naast het doel mikte en daar mee grote vreugde teweeg bracht in het Nijverdalse kamp. De poulewedstrijden. In beide poules waren de teams goed tegen el kaar opgewassen. Alleen het tweede team van MVV '29 uit Har- brinkhoek bleek wat minder en zij eindigden in poule A op de vierde plaats. De overige teams haalden allen vijf punten en de klassering moest op doelsaldo worden bepaald. Het team DES 2 werd daar door derde. Blauw Wit 1 kwam op de tweede plaats en Twenthe 1 was poulewinnaar. In poule B verloor het tweede team van Twenthe in het laatste duel ook zwaar en werd daardoor op doel saldo vierde voor in de poule vóór het eerste team van MVV '29. Blauw Wit 2 wist twee keer te winnen maartegen de uiteindelij ke poulewinnaar DES werd met 0-1 verloren. Door deze resulta ten werden zij wel tweede in hun poule. In de strijd om de derde plaats wonnen ze met 2-1 van Blauw Wit 1. De einduitslag: 1. DES 1 (Nijverdal) 2. Twenthe 1 (Goor) 3. Blauw Wit 2 (Holten) 4. Blauw Wit 1 (Holten) 5. DES 2 (Nijverdal) 6. MVV '29 1 (Harbrinkhoek) 7. Twenthe 2 (Goor) 8. MVV '29 2. Holten - In de competitie zit het de jongens van dartclub Perron Nul nog niet helemaal mee om bovenin mee te doen, maar in de bekercompetitie zijn ze niet te verslaan. Ondanks dc afwezigheid van cupfigther Paulus en de lang geblesseerde Glb, werd er kor te metten gemaakt met het al tijd lastige Dibo the City.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9