Zinvol de dag door m 2j( 15 r i l J ShowFlitsen ShowFlitsen ShowFlitsen ShowFlitsen Concerten Concerten Concerten optiek IS 11 MOBIELE TELEFOONS BKR-LAST? Thuiszorg Noord West Twente: voor iedereen, overal en altijd! Bobbus opstapplaatsen Thuiszorg Noord West Twente Giro 37071 HERBAUFE HCB GRO€P E3Ï Bel gratis 0800-0223345 www.hcbgroep.nl Carrière in de makelaardij Corné van Dis is makelaar en werkt het liefst zelfstandig. Daar ondersteunen we hem dan ook graag bij. MAKELAARS o.z. ASS. MAKELAARS o.z. Donderdag 5 februari 2004 HO 4 Doobie Brothers: 4 febru ari in de Heineken Music Hall Amsterdam Randy Newman: 4 febru ari in de Oosterpoort Groningen. 5 februari in Chassé Breda. 7 febru ari in Anton Philips Den Haag. 8 februari in Pepsi Stage Amster dam. 12'februari in Vre- denburg Utrecht en 13 februari in Frits Philips i Eindhoven The Grand Mothers: 4 fe bruari in het Paard Den Haag en 5 februari in De Kade Zaandam Kamino: 4 februari in Ek- ko Utrecht en 5 februari in Rotown Rotterdam The Rasmus: 4 februari in de Effenaar Eindhoven Trijntje Oosterhuis: 4 fe bruari in De Vest Alk maar, 6 februari in het Theaterhotel Almelo, 7 februari in de Twentse Schouwburg Enschede, 13 februari in Geert Teis Stadskanaal, 14 februari, in Theater Markant Uden, 16 februari in Luxor Rotterdam en 17 februari in het Cultureel Centrum i Harderwijk D-Rangers Felchers Lulabelles Wiseguy: 4 februari in Paradiso Amsterdam Gabriel Gordon: 4 febru ari in Maloe Melo Am sterdam en 5 februari in de Witte Bal .Assen Normaal: 4 februari in Chassé Breda en 6 fe bruari in de Nobelaer Etten Leur Slagerij van Kampen: 4 februari in de Meenthe Steenwijk, 5 februari in de Oosterpoort Gronin gen en 6 februari in de Verecniging Nijmegen Jack Poels Leon Gies- sen: 4 februari in de Groe ne Engel Oss en 6 fe bruari in de Schouwburg Deventer Blof: 4 februari in Ahoy Rotterdam Golden Earring: 4 febru ari in het Stadstheater Zoetermeer Arrested Development Lifesavas Spooks: 5 fe bruari in de Melkweg Amsterdam en 6 februari in Tivoli Utrecht Jeffrey Lewis: 5 februari in Paradiso Amsterdam Henk Koom: 5 februari in de Elegast Deventer Mindfok PCP: 5 febru ari in Simplon Gronin gen Thé Lau: 5 februari in de Stadsgehoorzaal Lei den en 6 februari in het Koningstheater Den Bosch High Tone Vogels: 5 februari in Waterfront Rotterdam Hooverphonic: 5 februari in 013 Tilburg Jaya The Cat 'Wagtale: 5 februari in Tivoli Utrecht Zero 4 Ever: 5 februari in de Boerderij Zoeter meer Guus Meeuwis: 5 februari in De Kampanje Den Helder. 6 februari in De Naald Naaldwijk, 11 februari in de Stads schouwburg Sittard. 12 februari in Frits Philips Eindhoven, 13 februari in 't Speelhuis Helmond en 20 februari in Cine Sneek Sneek Hardcore Superstar: 5 fe bruari in Patronaat Haarlem Xander de Buisonjc: 5 fe bruari in De Tamboer Hoogeveen, 7 februari in de Schouwburg Til burg, 15 februari in het Kennemer Theater Be verwijk en 18 februari in Kunstmin Dordrecht Air: 6 februari in Paradiso Amsterdam Committee Gunmen: 6 fe bruari in Plato Hel mond. 13 februari in Id- una Drachten. 14 febm: ari in Fenix Sittard en Steun de strijd tegen littekens! 21 februari in Donkey Shot Heemskerk Dreadlock Pussy: 6 febru ari in de Goudvishal Arnhem en 14 februari in Scum Katwijk Dwele: 6 februari in Pa radiso Amsterdam en 7 februari in Tivoli Utrecht Opgezwolle: 6 februari in de Gigant Apeldoorn, 7 februari in Willemeen Arnhem en 12 februari in Ekko Utrecht The Selecter: 6 februari in Mezz Breda en 7 febru ari in Nighttown Rot terdam Uriah Heep: 6 februari in de Boerderij Zoeter meer, 7 februari in het Po dium Hardenberg en 8 februari in de Bosuil Weert Cuby The Blizzards: 6 februari in liet Kruispunt Barendrecht en 7 febru ari in het Rabotheater Hengelo Disconnect Locos As- sesinos: 6 februari in Mu sicon Den Haag Alex Chilton: 6 februari in Patronaat Haarlem E-Life Postmen: 6 fe bruari in Plato Hel mond Epica: 6 februari in de Ta grijn Hilversum Jan Akkerman: 6 februari in het Munttheater Weert en 7 februari in Mads Waalwijk Curtis Stigers: 7 februari in het BIM-Huis Amsterdam De Heideroosjes High Tone Riplets Vogels: 7 februari in de Melkweg Amsterdam Burma Shave: 7 februari in Pannonica Den Haag Lawn Telefünk Ve nus Flytrap: 7 februari in Atak Enschede Dying Fetus Hate Eternal: 7 februari in Doornroosje Nijmegen en 8 februari in Vera Groningen 16 Down Woost: 7 fe bruari in de Groene Engel Oss Soulvation: 7 februari in de Boerderij Zoeter meer Frank Anthony The Las Vegas Train: 7 febru ari in De Schalm Veld hoven De Heideroosjes: 7 febru ari in de Melkweg Am sterdam, 13 februari in Brogum Zierikzee, 14 februari in De Koog Noord Scharwoude en 20 februari in Vera Gro ningen Luciano Live: 7 februari in Paradiso Amsterdam Ricardo Villalobos: 7 fe bruari in Paradiso Am sterdam Adam Green: 10 februari in Ekko Utrecht The Darkness: 10 februari in de Melkweg Amsterdam The Alarm: 11 februari in Patronaat Haarlem, 12 februari in de Tagrijn Hilversum, 13 februari in het Bolwerk Sneek en 14 februari in Plato Helmond Moya Brennan: 11 febru ari in Paradiso Amster dam Selfish: 12 februari in de Q-Bus leiden Fine Friday: 12 februari in Ridderhof Koudekerk aan den Rijn Rodenstock Office. Meer: zien. Meer comfort. Prettig en ontspannen leven. Rodenstock Office vergroot uw gezichtsveld aanzienlijk in vergelijking met de conventionele leesbril. Van heel dichtbij tot méér dan 2 meter krijgt u met de Rodenstock Office brillenglazen een scherp beeld met onzichtbaar verloop. Komt u zelf eens kijken. Wij verheugen ons op uw bezoek. rodenstock HOLTEN, Dorpsstraat 4 Tel. 0548-36 35 01 TWELLO, van Ghentstraat 15 Tel. 0571-27 32 71 Vordert, De Herberg 2140Wamsveld, kruising Vooslerallee -Kapperallee 21.50Eefde. De Uitrusting 21:55 'Almen, Kazerne 22:00Borculo, Busstation 21:45 Geesteren. Baan 21:55GelseiaarFtoryn 22.00 Lochem, Wolters Keukens 22:10Ruurto Café De Tappenj 22:30 Barchem, Kerk 22:40Lochem, Wolters Keukens 22:50 Epse, Rosentuin 22:30Gorsset, Gemeente huis 22:45 Harfsen, Buitenlust 22:55Holten, Klavier 22:30Dijkerhoek. Bonte Paard 22:35Bathmen, Brink 22.45. Voor meer info kijk op WWW.WITKAMP.COM ONDERSTEUNING BU DAGBESTEDING Moeite om de dagen goed en prettig in te vullen? Onze medewerkers helpen u graag een handje. Heel praktisch: een activiteitenbegeteider van Thuiszorg Noord West Twente komt. bij u thuis om die hulp te bieden. Dagbesteding, een van de vele diensten van Thuiszorg Noord West Twente. ALLES ONDER ÉÉN DAK Bij Thuiszorg Noord West Twente vindt u alles onder één dak: Jeugdgezondheidszorg, verzorging en verpleging, voedingsvoorlichting en dieetadvisering en de Thuiszorgwinkels, het Cursusbureau en de aan-huis-services. Om maar enkele voorbeelden te noemen. Van jong tot oud kan bij ons terecht. Samen met u maken we afspraken over de gewenste zorg. Zorg die direct wordt ingezet en die zoveel mogelijk door dezelfde medewerkers wordt verleend. Bovendien maken we het u makkelijk door samen te werken met andere (zorg)organisaties. U kunt op ons rekenen: We zijn in het bezit van het kwaliteitscertificaat en hebben al 100 jaar ervaring In zorgverlening! WAAR VINDT U ONS? U vindt ons in de gemeenten Almelo, Hellendoorn, Rijssen-Holten. Wierden, Tubbergen, Twenterand en Wierden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen via het telefoonnummer 0900-0678 (lokaal tarief). Gezondheid Sarah Brightman geeft op donderdag 13 mei een extra concert in de Hei neken Music Hall in Am sterdam. Haar concert op 12 mei is bijna uitver kocht. De Engelse diva is op 10 januari jongstleden begonnen aan een we reldtournee, die haar tus sen 21 april en 13 mei langs zalen in twaalf Eu ropese landen voert. Af gelopen jaar kwam haar nieuwe cd 'Harem' uit. Sarah Brightman is een fenomeen. Van haar al bums 'Dive', 'Time To Say Goodbye', 'Eden'. 'La Luna' en 'Sarah Bright man: Classics' verkocht zij wereldwijd meer dan 15 miljoen exemplaren. 'Harem' is haar meest re cente cd, waarvoor ze thema's uit het Midden Oosten bewerkte. Het EN TOCH KRIJGEN SOMMIGE MENSEN GEEN CONTACT vww.legerdesheils.nl Ook voor herschikken van nieuwe leningen/hypotheken. Lening-op-maat-lijn 0900-5005007 isocPm, mat/m/vr 09.00 - 21.00 uur. -Verantwoord afslanken -Vitaler -Gezonde voeding Ineke Schot Onafh. Herbalife distr. 0548-366 333 www.vitaler.hl werd geproduceerd door Frank Peterson, de man achter het onwaarschijn lijk succesvolle debuut van Enigma. Op 'Harem' weet Brightman zich om ringd door gastmuzikan ten van naam: Nigel Ken- nedy-violist. De Irakese zanger Kazem Al Sahir. Natasha Atlas en een ge- sampelde Ofra Haza. Haar bekendste album is ongetwijfeld 'Time To Say Goodbye' uit 1997. Het stond 35 weken bo venaan in de Amerikaan se Billboard Classical Crossover lijst en er wer den wereldwijd drie mil joen exemplaren van ver kocht. Daarvoor werd ze bekroond met goud en platina platen in 21 lan den. Starkoo is al jaren de ab solute nummer 1 party house artiest. Met vele optredens per week, een stuk of wat chart hits op zijn naam en duizenden fanatieke fans, staat Star koo bovenaan de lijst als het gaat om party mu ziek. Zijn nieuwe single heet 'Anne', een house cover van de grote Clou- seau hit, met als tweede track een superopzwe- pende house versie van 'Vrij Zijn'. Twee gega randeerde feestknallcrs op 1 cd-single. 'Anne' is de eerste release die Star koo bij de platenmaat schappij Digidance uit brengt. Starkoo zal de komende carnavalsperio de ongetwijfeld hard sco ren met 'Anne'. Hij staat de komende weken al tientallen keren geboekt, waaronder op het grote 'Go Apres Ski' evene ment. waar tienduizend bezoekers komen. 'Love Me Right' is een hit getekend van Ministry of Sound in Engeland. Deze hit is gecoverd van de hitsingle 'Oh Sheila' van Ready For The World, die in 1985 een megahit was. De track is herge- produceerd als 'Love Mé Right' door twee Neder landse producers in 1998 en de nieuwe bootleg daarvan is nu te horen op elk radiostation en mu ziek tv-zender in Neder land. 2 x 15 minuten bewegen per dag op minimaal 5 dagen in de week is voldoende om de gezondheid te bevorderen. Maari maal 30 minuten mag ookl 0900 - BEWEGEN (2393436) www.sport.nl/nib Laat u niet gek maken door de zogenaamde goedkoopste aanbiedingen. De laagste rente betekent beslist niet altijd goedkopere maand lasten! Wij bieden u de ideale hypotheekvorm met uiterst lage rente die ook écht resulteert in de laagste maandlasten. Bij vastwerk (praktisch) geen afwijzing. Vraag voor lagere hypotheek- en leen- lasten een offerte aan bij uw hypotheek- en geldspecialist: de HCB Groep Benut de overwaarde van uw woning voor een extra aanvulling op uw pensioen en profiteer nu al meteen van extra voordeel waardoor uw maandlasten zo goed als zeker ook nog eens beduidend lager worden! HCB Groep Enschede Hengelosestraat 201 7521 AC Enschede Tel. 053 - 484 85 86 Fax 053 - 431 50 98 ma-vr. 08.30-20.00 uur VOOR INFORMATIE: H3 HCB Groep Hengelo Enschedesestraat 128 7552 CK Hengelo Tel. 074 - 259 40 50 Fax 074 - 259 40 40 ma-vr. 09.00-20.00 uur *Individueel maatwerk. Informeer naar uw persoonlijke mogelijkheden. Corné n;n Di- Snul- 21102 RL/MAX makelaar 'Klantgericht zijn. Luisteren. Wensen vervullen, service. Dat zijn voor mij de kernbegrippen van een goede makelaar Dankzij de sleun van de RE/MAX organi sa tie, kan ik mij 100% richten op waar het werkelijk om gaat het maximale bereiken voor je opdrachtgever Zelfstandig ondernemen. Verantwoordelijk voor je eigen succes. Maar met de steun van een fantastisch verkoopapparaat. Dat is de gouden formule van RE/MAX. En het werkt! RE/MAX is wereldwijd de meest succesvolle makelaarsorganisatie met momenteel meer dan 85.000 zelfstandige makelaars verdeeld over 47 landen over de gehele wereld, o.a. in geheel West-Europa (m.u.v. Frankrijk). In Nederland zijn alleen al in 2003 circa 20 kantoren geopend. Voor uitbreiding op onze kantoren zoeken wij contact met: (m/v) i.b.v. SVM diploma (m/v) (in bezit van of studerend voor SVM diploma) die zich, op zelfstandige basis, willen aansluiten bij deze succes volle internationale makelaarsorganisatie en ons huidige team wil len versterken Wij bieden u: Een 100% zelfstandige functie Ondersteuning in reclame en marketing Op persoonlijk succes gerichte opleidingen en trainingen Professionele kantoorlocatie Management ondersteuning Interesse Indien u ons uw c v. toestuurt of faxt met uw motivatie waarom u zou willen werken met RE/MAX makelaars nodigen wij u graag uit voor een persoonlijk gesprek. 'f REEUPXMakelaars Singel 17411 HV Deventer e-mail: deventer@remax.nl tel. (0570) 662 650 fax (0570) 662 655 www.remax.nl

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4