2e ronde korting tot Ruime zege Blauw Wit op CJV'ers Plan overgroen structuur Handbalsters winnen dik van Dalfsen 2 Wie Spoort Nie 1 laat punten liggen Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Eerste schaakteam pakt winnende draad op SportAgenda Gestolen auto weer terecht l.deHcion Donderdag 11 december 2003 Blauw Wit El - Lemelerveld E4 Blauw Wit wist toch voor rust op een 1-O-voorsprong te ko men In de tweede helft wist Blauw Wit via nieuwkomer Ti- mo vrij snel de 2-0 te maken, gevolgd door de 3-0 via Mat- tia. De gasten bleven zoeken naar de aanval, creëerde kan sen, maar afmaken leek toch te moeilijk. Blauw Wit ging nog steeds wel goed met haar kansen om en via Thomas en Max werd de winst, voor zover dat nog niet zo was, zeker gesteld. Eindstand: 6-1. Blauw Wit E2 -Nijverdal El Blauw Wit begon aan de wedstrijd op volle sterkte. Joey is weer terug na een blessure. Omdat keepen nog wat moeilijk gaat, werd het doel verdedigd door Jordi. De eerste helft za gen we een gelijkopgaande partij voetbal. Toch had Nijver- dal gaandeweg de wedstrijd meer grip op de wedstrijd wat resulteerde in een 0-2-stand bij rust. Geluk had Blauw Wit niet in de afwerking. Edwin zag een mooi schot op de paal belanden. In de tweede helft bouwde Nijverdal de score ver der uit. Blauw Wit bleef echter goed aanvallen en Niels schoot mooi de 1-4 binnen. Nijverdal schoot snel weer 1-5 binnen. Jeroen Baltes ging weer voorop in de strijd en met een schitterende soloactie wist hij 2-5 te scoren. Ook Michel speelde weer een goede partij en maakte twee goede doel punten. Ook Nijverdal kreeg nog goede kansen en wist nog twee keer te scoren. Eindstand 4-7 Blauw Wit Dl - Overwetering D2 Wegens een griepgolf kon Blauw Wit maar met tien spelers het veld op komen. Er werd ontzettend hard gewerkt, maar Blauw Wit kon geen vuist maken tegen het sterke Overwete ring. De verdediging stond als een rots waardoor de tegen partij maar weinig kansen kreeg. Na rust werd het duel har der maar ook toen wist geen van beide partijen te overheer sen. Toch scoorde Overwetering na een hoge bal waarvoor invalkeeper Dirk te klein was. Een gelijkspel was verdiend geweest maar helaas ging Overwetering er met de drie pun ten vandoor. Eindstand 0-1. Blauw Wit Al - DAVO Al Het spel was redelijk. De gasten wisten 0-1 te scoren en voor rust uit buitenspel ook de 0-2 aan te tekenen. Uit een voorzet van Arian Vorkink scoorde Rutger via een kopbal 1- 2. Na rust probeerde Blauw Wit de gelijkmaker te scoren, maar dit lukte niet. De gasten wisten van de ruimte te pro fiteren en scoorden 1-3, wat tevens de beslissing was. Eind stand 1-3. CJV'ers 2 - Blauw Wit 2 Blauw Wit ging vanuit de aftrap in de aanval en kreeg hier uit direct een hoekschop. Het schot van Erwin werd geblokt waarna Bennie vanaf de 16 meter de bal met een fraaie krul over de keeper schoot waardoor het na 53 seconden al 0-1 was. Beide ploegen speelden vol op de aanval. Eerst raakte Jurgen de lat, in de vijfde minuut werd het alweer gelijk na een misser achterin. De beste kans in de eerste helft was nog voor Jurgen die wederom de lat raakte. In de tweede helft voor beide ploegen weinig uitgespeelde kansen. Jurgen scoorde na een half uur maar werd teruggefloten voor ver meend buitenspel. In de negentigste minuut was er toch de winst voor Blauw Wit toen John Paul uit een hoekschop raak kon koppen. Eindstand 1-2. Blauw Wit 3 - Oene 4 Blauw Wit moest vandaag winnen om directe concurrent Oene voor de derde plaats achter zich te houden, en aanslui ting te behouden met de koploper. Blauw Wit begon goed maar desondanks was het Oene dat op voorsprong kwam 0- 1. Hiernaar was Blauw Wit beter en creëerde ook kansen. Blauw wit kreeg een penalty nadat Marlijn neer was gelegd m het penalty geoieci maar üe penalty werd gemist door Marcel van Engbrink. Ruststand O-'l. Na de rust begon Blauw Wit ook weer goed en was het Werner Stam die de 1- binnenkopte. Hiernaar leek Blauw Wit door te kunnen drukken maar was het Oene die 1-2 maakte. Blauw Wit nam risico's en uit counters scoorde Oene nog tweemaal. Eindstand 1-4. Blauw Wit kan het kampioenschap nu uit het hoofd zetten nu de achterstand op koploper en de tegenstander van volgende week acht punten is. Eindstand 1-4. Blauw Wit 4 - SWN 5 Hoewel Blauw Wit zaterdag absoluut niet minder kwaliteit had verloor het toch van SVVN. Blauw Wit speelde vooral in de eerste helft te ongeconcentreerd en dit leverde veel kansen voor de tegenpartij op. Deze ging hier zeer goed mee om in tegenstelling tot Blauw Wit dat een aantal opgelegde kansen wist te missen. Een aantal onnodige tegentreffers waren het gevolg. Blauw Wit ging slecht met haar kansen om en liet verdedigend ook teveel steken vallen. Dit kan en moet beter. Eindstand: 0-4. Blauw Wit 5 - Sp. Teuge 6 Vanaf de start had de thuisploeg een overwicht. Jan Klein Nagelvoort strooide met passes. Uit één daarvan drong Her man Van Eden door naar de achterlijn waarna Jan Paalman - zonder helm - zijn voorzet kon inkoppen. Uit een andere kon gelegenheidsspits Jan Paalman een voorzet geven op Martin Kerkdijk en werd de russtand 2-0. De wissels in de rust en omzettingen bij de tegenstander leidden tot een ommekeer. Ineens liep niets meer en al gauw werd het 2-1De verdedi ging kreeg het steeds drukker, wat tot aan het eindsignaal met onderling gekijf gepaard ging. Uit een mislukte corner van Henk Smit schoot Jan Klein Nagelvoort tegen een te genstander op, waarna de bal voor de voeten van Appie Nij- huis viel. Die kon met een half rake trap de 3-1 op zijn naam bijschrijven. Mede door goed verdedigen van 'man of the match' Kees de Bie, bleef het bij deze score. Eindstand 3-1. Excelsior E9 - Holten E3 Op bezoek bij een club. die twee weken geleden het kam pioensfeest al had gevierd, dan hoopje een redelijk resultaat te kunnen behalen. Want, zo denk je dan, het is voor de kam pioen toch allemaal niet zo belangrijk meer. Niets is minder waar en bleek die hoop al gauw volledig ten onrechte. Mede door de eenmalige versterking van Jur en Koen was Holten in staat de eerste tien minuten redelijk overeind te blijven en zelfs nog een kansje te scheppen. Daarna was het helemaal over en uit. Onze jongens werden aan alle kanten overlopen en met name de verdediging kreeg geen enkele vat op het goede spel van Excelsior. Jurjen zorgde weliswaar nog voor een tegengoal, maar het was vooral aan het uitstekende keeperswerk van Leon te danken, dat we slechts twaalf doel punten tegenkregen. Eindstand: 12-1. SDOL D2 -Holten D2 Door het eerste verlies dit jaar, tegen Excelsior vorige week, werd wat aarzelend begonnen aan de laatste wedstrijd van het najaar. SDOL (Luttcnberg) wilde met Holten om de tweede plek strijden. En een strijd was in het in het begin zeker. De spelers van Holten begonnen met weinig wils kracht en passten onnauwkeurig. Pas na twintig spannende minuten waarin Holten wel de betere ploeg was, wist Hessel mei een pracht schot vanaf links de score te openen. Door de bevrijdende voorsprong werd ook beter gespeeld. Thomas en Mickey zorgden nog voor rust voor een veilige marge van 0-3. De nieuwe speler Koray was een lust voor het oog. Zijn passes zorgden voor openingen waaruit onder andere Tho mas de 0-4 maakte. Holten kon zonder problemen alle vijf tien meegekomen spelers spe.eltijd gunnen. Koray zorgde met fraaie rushes voor de 0-5 en 0-6. Eindstand: 0-6 HO 7 Holten - Een verdiende, maar geslagen. Even later een vrije Na rust dachten de CJV'ers door doelman niet goed opgesteld. (Vervolg van voorpagina) gemeente er niet overal e enigszins geflatteerde overwin- trap op 25 meter van het te kunnen drukken, hadden een Halverwege de tweede helft een best uitzag. „Het kan wel een ning behaalde Blauw Wit '66 in CJV'ers-doel wegens onderuit extra aanvaller ingezet (Fuad El Blauw Wit wissel. Hans Stam Holten - PvdA-fractievoorzitter opwaarderinu ucbruiken Holten - Een verdiende, maar enigszins geflatteerde overwin ning behaalde Blauw Wit '66 in de uitwedstrijd tegen de CJVers uit Deventer. Voor rust had een beter combi nerend CJV'ers al een 2-0-voor- sprong moeten hebben, echter de uitstekend spelende Blauw Wit doelman Hans Bekkemens was deze middag niet te passeren. Na rust deed Blauw Wit "66 er een schepje bovenop en de eerste goal van Alfred Beldman, die de CJV'ers doelman Gordon Gose- wisch met een scherpe voorzet compleet verraste, was het sein om de druk nog wat op te voe ren. De CJV'ers begonnen per soonlijke fouten te maken en Blauw Wit kon toch nog vrij simpel uitlopen naar een hoge score. Bij het verlaten van het sportpark op de Zandweerd stond er een mooie eindstand op het scorebord: 0-5. Blauw Wit begon vanaf het be gin met een goede instelling. Na acht minuten een aanval van Dirk Jan Beldman, die door de CJV'ers-doelman werd onder schept met een verkeerde balbe handeling, echter in tweede in stantie kon de bal toch nog over de zijlijn worden gewerkt. Als Dirk Jan dit op tijd had gezien, had hij een droomkans gehad. Het eerste kwartier was er toch sprake van een rommelig spel op het middenveld met een beter combinerend CJV'ers en een hardwerkend Blauw Wit. Echte kansen deden zich nauwelijks voor. Na twintig minuten mocht Blauw Wit de eerste corner ne men maar de bal werd door de keeper vakkundig uit zijn gebied geslagen. Even later een vrije trap op 25 meter van het CJV'ers-doel wegens onderuit halen van Dirk Jan. De door Marco Schuiterd genomen vrije trap werd echter hoog overge schoten. Daarna een voorzet van Maarten Kruimelaar welke door een verdediger van de CJV'ers over de achterlijn werd gewerkt. De corner werd laag genomen en door het overstapje van Arjan Aanstoot belande de stuiterende bal op het hoofd van Dirk Jan die over kopte. Door het aan dringen van Blauw Wit kwamen er heel gevaarlijke uitvallen van de CJV'ers. Met messcherpe counters kwam men tweemaal vrij voor doelman Hans Bekker- nens, die echter op vakkundige wijze zijn doel schoon hield. Bij de eerste mogelijkheid werd een van dichtbij hard ingeschoten bal uit de.kruising van paal en lat geranseld terwijl bij de volgende aanval de bal strak en laag naar de uiterste hoek werd geschoten echter Hans maakte zich liggend breed en had de bal op de grond klem vast. Even later kreeg Blauw Wit weer een mogelijkheid, een inzet van Merijn Offringa kwam uit de rebound voor de voeten van Maarten, doch hij schoot de bal recht in de handen van de CJV'ers doelman. Vervolgens een vrije trap van de CJV'ers welke vakkundig door Marco uit het doelgebied werd gekopt. Een aantal corners over en weer le verden niets op en Blauw Wit was blij dat met een 0-0-stand de rust was aangebroken. De beste kansen waren toch voor de CJV'ers echter gepareerd door de voortreffelijke Hans Bekker- nens. Na rust dachten de CJV'ers door te kunnen drukken, hadden een extra aanvaller ingezet (Fuad EI Kanouni, hun topscoorder) om zo de druk te kunnen vergroten. Hans Bekkemens moest direct enkele malen handelend optre den en deed dit zeer bekwaam. Even later kreeg Merijn een droom van een kans, net buiten het 16-meter gebied kreeg hij de bal van Maarten op borsthoogte en probeerde met een diagonaal schot de CJV'ers-doelman te verrassen echter de bal werd nog net geraakt en tot corner ver werkt. Hierna werd Merijn ge wisseld voor Alfred Beldman die op de rechtervleugel ging spelen. Nog maar enkele minuten in het veld gaf Alfred een scherpe voorzet die tot ieders verbazing achter de keeper in de uiterste hoek verdween (0-1). Een be oordelingsfout van de keeper door de geweldige curve die aan deze bal zat. De CJV'ers waren geknakt en Blauw Wit rook meer. Nog geen vijf minuten la ter een vrije trap voor Blauw Wit op twintig meter afstand van het doel van de CJV'ers. Marco schoot hard en strak in, de keep er had de bal niet klemvast waardoor deze terugsprong en de toegesnelde Dirk Jan was er als de kippen bij om de bal ach ter de doelman in het net te schieten (0 - 2). Blauw Wit bleef komen en zette de tegenstander extra onder druk. Hun laatste man (Eimert van Heerde), fel op de huid gezeten door de broers Dirk Jan en Alfred Beldman, kopte halflangs de bal waardoor deze zomaar in het CJV'ers doel verdween (0-3). Weer stond de doelman niet goed opgesteld. Halverwege de tweede helft een Blauw Wit wissel. Hans Stam verving Jurrian Paalman (een middenvelder voor een aanval ler) om meer rust in het spel te krijgen na de ruime niet gedach te voorsprong. Hierna een corner voor Blauw Wit na een moeilijk redding van een der CJV'ers. De door Marco keurig ingedraaide hoekschop werd door de hoog opspringende Blauw Wit verde diger Gert-Jan Ulfman vakkun dig in de uiterste rechterhoek ge kopt (0-4). Nog geen vijf minu ten later mocht Marco weer een vrije trap nemen, afstand 25 me ter van het CJV'ers doel. Hij schoot hard en strak net naast de muur op het doel, de bal schampte nog een verdediger uit de muur waardoor hij iets van richting veranderde en de doel man was geslagen (0-5). Hierna mocht Ton Veldhuis Maarten Kruimelaar komen vervangen De CJV'ers kon nog een keer ge vaarlijk worden. Een vrije trap net buiten het Blauw Wit doel gebied werd keihard in de muur geschoten. Hierna waren de laat ste kansen voor Blauw Wit. Een schot van Alfred ging nog rake lings over en kort daarna blies de goedleidende scheidsrechter Wemmenhove uit Apeldoorn het laatste fluitsignaal. Blauw Wit had een verdiende maar ook ge flatteerde zege behaald. Opstelling Blauw Wit: Hans Bek kemens, Gert-Jan Ulfman. Marco Schuiterd, Youri Noorlander, Arjan Aanstoot, Arno Jager, Gert-Jan Prins. Merijn Offringa (Alfred Beld man). Maarten Kruimelaar (Ton Veldhuis), Jurrian Paalman (Hans Stam) en Dirk Jan Beldman. Holten - PvdA-fractievoorzitter R. de la Haye, die overigens ak koord ging met het Groenstruc tuurplan, wees er op dat een aan tal groenstroken illegaal bij de tuin aangetrokken werden. „Wat doen we daar mee, mogen deze burgers die strook kopen of is er een generaal pardon?" CDA-raadslid H. Kuipers vond het een goede zaak dat er nu een eenduidig beleid gevoerd werd. Wel wilde hij nog graag weten hoe het precies zat in het gebied Dijkerhoek en wat de verschil lende prijzen van de groenstro ken worden Ook Gemeentebe lang toonde zich positief ten op zichte van de visie, maar teken de wel aan dat het groen in de gemeente er met overal best uitzag. „Het kan we opwaardering gebruiken" E. van Schooten. Wat de groen strook in Dijkerhoek betrof, die moet wat Van Schooten betreft, blijven. Wethouder W. Stegeman bena drukte nog eens dat het Groen structuurplan voor de gemeente een bindende leidraad is in rela tie tot verzoeken van particulie ren die een stuk gemeentegrond willen kopen of huren. Hij gaf ook aan dat illegaal gebruik niet beloond wordt. Het voorstel wordt nog voorzien van prijzen en prijsdifferentiatie. Het plan wordt vier weken ter inzage gelegd en burgers kunnen in die tijd hun zienswijze geven ten aanzien van het plan. Holten - In de laatste thuiswed strijd van dit jaar kwam Dalfsen 2 op bezoek in Holten. Een lasti ge ploeg die een goed verzorgd technisch handbalspelletje op de vloer kan leggen. Holten startte echter geconcentreerd en kwam al snel op voorsprong. Ook ver dedigend sloot het prima bij Holten en kregen de gasten wei nig kansen. Al na vijftien minuten kreeg een speelster van Dalfsen direct rood na een zware verdedigingsfout op Judith Tiekink. Holten speel de de eerste helft rustig uit en leidde met 9-6. In de tweede helft werd Holten sterker en vooral via enkele fraaie onder scheppingen liep Holten uit tot een 17-11-voorsprong. In de slotfase wist Dalfsen door enkele slordigheden bij het af spelen aan Holtense zijde nog enkele keren te scoren. Holten behield echter de voorsprong en won verdiend met 19-15. Door de winst houdt Holten aanslui ting bij de vier koplopers. Ook de heren pakten de winst en wel tegen Reflex 2. De tegen stander uit Varseveld bleek een taaie opponent die weinig weg gaf. Ook de keeper van Reflex 2 speelde een prima wedstrijd en wist tal van goed Holtense kan sen onschadelijk te maken. De heren wist en bij rust dan ook pas een minimale 10-9 voor sprong te nemen. Na rust liep Holten verder uit en ging ook de conditie bij Reflex - ze hadden geen wissels - meespelen. Hol ten had in deze fase meer af stand moeten nemen, maar ging matig met de kansen om. De winst met 23-18 was echter ver diend. Door deze zege heeft Goor/ Holten - Een medewerker van een bedrijf uit Goor deed maandag 8 december aangifte van diefstal van een witte Volks wagen bestelauto met kenteken VR-PR-31, hetgeen plaatsvond tussen zaterdag 6 en maandag 8 december vanaf een parkeer plaats aan de Van Kollaan in Goor. De bestelauto werd dinsdagmor gen 9 december aangetroffen op een parkeerplaats aan de A 1 in Holten en is inmiddels terug bij de eigenaar. Holten een duidelijke plaats in de middenmoot verworven en kan het uitzien naar de confron tatie met Heeten 2. Na tien wedstrijden boekte da mes 2 haar eerste overwinning. In de thuiswedstrijd tegen Hee ten 3 pakte Holten vanaf het be gin de zaken goed aan. In het eerste kwartier werd weinig ges coord (1-1) daarna bouwde Hol ten tot de rust aan een 7-4 voor sprong. Na rust bleef Holten sterker en werd de voorsprong uitgebouwd tot de verdiende 16-9 winst. Door deze zege heeft Holten de laatste plaats overgedaan aan Heeten 3. Dames A2 leek ook haar eerste zege te gaan boeken. Tegen Kla- renbeek werd met goed pel een 7-2 voorsprong genomen. He laas wist Holten deze niet vast e houden waardoor men bij rust toch tegen een 7-10-achterstand aankeek. Na rust kwam Holten sterk terug tot 12-13. daarna ver slapte men opnieuw en kon Kla- renbeek uitlopen naar de 12-16 eindstand. SDOL 2 was te sterk voor Holten B via een 1 -9-stand bij rust werd met 3-19 verloren. Dc tegenstander van jongens B. Grol 1, kon geen team op de been brengen waardoor Holten met 10-0 reglementair wint. Meisjes blijft het goed doen. Te gen Voorwaarts 4 werd opnieuw gewonnen. Na een 5-0 ruststand werd het 9- 3 voor Holten. Ook Dl blijft winnen. Thuis tegen Haarle 2 werd een kleurige 12-2 overwin ning geboekt. D2 verloor op nieuw. Toch werd driemaal ges coord. Klarenbeek won echter met 3-11 Holten - De schakers van Holten 1 speelden afgelopen maandag avond hun vierde externe wed strijd. Het was alweer de derde thuiswedstrijd. Na de nederlaag in de vorige ronde was het nu zaak om weer te scoren. De te genstander was het Wierdense Mat Ador 1. Van een walk over was aller minst sprake. Integendeel, het was een gelijkopgaande strijd. Holten kwam dan wel voor na een overwinning van Gerrit Luggenhorst en een remise van Cees Olij maar aan de overige borden was het verre van duide lijk. Ton van Oijen zag zich zelfs genoodzaakt om tweemaal een remise aanbod van de hand te wijzen. Na nederlagen van Dinant van Beek en Henk Jongman, een overwinning van Karl-Heinz Leisten en een remise van Henk van Beek stond het gelijk. Aan de resterende twee borden zag het lange tijd echter verre van rooskleurig. Gerrit Stevens die zijn tegenstander in de opening volledig overspeelde liet dit voordeel bijna volledig glippen Een klein voordeel bleek ten slotte toch nog een aanknopings punt voor de zwaar bevochten winst. Ton van Oijen was weer eens de laatste die klaar was. Na tweemaal remise te hebben afge slagen liet Ton zich verrassen Echter in plaats van voor dc een voudige winst te gaan probeerde de gastspeler zijn vrije pluspion te behouden. Dit lukte niet. Bovendien had dit plan zoveel bedenktijd kostte dat dit een beslissende factor zou worden. Ton, ook in tijdnood hield het hoofd koel, hij behoef de echter niet te winnen. In deze tijdnoodfase overspeelde de Wierdenaar zijn hand waar door Ton zelfs dc w inst kon grij pen. Al met al was het een zwaar bevochten zege, 5-3 voor Holten Gedetailleerde uitslagen: Ton van Oijen (1872) - V. Woolderink 1740), I -0; Henk van Beck 1798) - B Aseti. 1/2-1/2; Gerrit Luggen horst 1700) - P. Mug 15461-0: Cees Olij (1675) - M. Tjoonk (1566), 1/2-1/2; Dinant van Beek (1600) - G. Bruins (1579). 0-1: Henk Jongman 1576) - F. Kuizenga (1497)0 - I: Karl-Heinz Leisten 1581- B. van Kootwijk 1609) 1 -0. Gerrit Stevens (1602)- P. Brouwer (1525), 1-0. In de interne competitie werden ook enkele wedstrijden gespeeld. De uit slagen: Johan Klein Teesclink- Bcr- tus van Beek, 0-1; Erik Bosman- Rob Gervedink Nijhuis. .1-0; Bas van Beek- Roelf de jonge. 0-1 U bent van harte welkom voor een gratis hoortest. Geopend: maandag t/m vrijdag van 9.00 - 12.30 uur en 13.30 - 17.00 uur. Hoorapporaten €lsenerstroot 32 7461 DP Rijssen Tel.: 0548-515275 Internet: ujujiu.LdehQan.nl €-moil: info@LdehaQn.nl Blauw Wit Zaterdag 13 december Blauw Wit 1 DES 1, 14.30 uur; Blauw Wit 2 - Vrooms- hoopse Boys 2, 12.30 uur; Groen Wit'62 11 - Blauw Wit 3, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); ASV'57 3 - Blauw Wit 4, 12.00 uur (vertrek 10.45 uur); Pr. Bernhard 6 - Blauw- Wit 5, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); ABS Al - Blauw Wit Al, 14.00 uur (vertrek 12.45 uur); Marienheem Cl - Blauw Wit •Cl, 14.00 uur (vertrek 12.45 uur); Blauw Wit C2 - Overwe tering C3, 12.00 uur; JC Hel- lendoorn MB2 - Blauw Wit MB1, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Blauw Wit Dl - Nieuw- Fleeten Dl, 10.30 uur; DES D2 - Blauw Wit D2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Biauw Wit El - De Zweef E3, 9.30 uur; Wijhe'92 E5 - Blauw Wit E2, 8.45 uur (vertrek 7.45 uur); Blauw Wit E3 - Sp Lemele El, 10.30 uur: Wijhe'92 E6 - Blauw Wit E4, 8.45 uur (ver trek 7.45 uur); Hulzense Boys F2 - Blauw Wit Fl, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Blauw Wit F2 - ASC'62 F4. 10.30 uur; JC Hellendoorn F5 - Blauw Wit F3. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Zaalvoetbal Donderdag 11 december Blauw Wit 1 - ZVV'56 1. 22.00 uur. SV Holten Zondag 14 december Wijhe 92 1 - Holten 1, 14.00 uur (vertrek 11.45 uur); Hee ten 3 - Holten 2, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten 3 - Rietvogels 3, 9.30 uur; Sport- lust Vr 2 - Holten 5, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten 6 - Bentelo vv 3, 9.00 uur; Holten 7 - De Zweef 11, 10.00 uur; Enter 7 - Holten 8, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Holten 9 - PH 11, 9.00 uur. Zaterdag 13 december Wilp Al - Holten Al, 14.30 uur; Marienheem B1 - Holten BI, 14.00 uur; Holten Cl - Kon UD Cl, 14.30 uur; BWO C5 - Holten C2D, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Vrooms- hoopse Boys Dl - Holten Dl, 9.45 uur (vertrek 8.30 uur); Holten D2 - Heeten D3, 11.00 uur; Holten E2D - SVZW E3, 10.00 uur; Excelsior'31 E10 - Holten E3, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); GFC Fl - Holten Fl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F2 - SC Rijssen Fl, 11.00 uur; Hector F3 - Holten F3, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten MB - Vroomshoopse Boys MB, 14.00 uur; PH MCI - Holten MCI, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur). Handbal Zaterdag 13 december ESCA 1 - Dames 1, 19.00 uur (vertrek 17.30 uur): Atlantis - Jongens B, 13.00 uur (vertrek 11.30 uur); Atlantis - Meisjes C, 13.55 uur (vertrek 12.30 uur); Dalfsen 2 - Meisjes Dl 13.20 uur (vertrek 12.00 uur): Wessels/ Heeten 3 - Meisjes D2, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur). Zondag 14 december Wessels/ Heeten 2 - Heren 1, 15.25 uur (vertrek 14.30 uur); Nieuw-Heeten 2 - Dames 2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); HCD'97 1 - Dames A2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Mintonette Vrijdag 12 december Sporthal 't Mossink Dames 1 - Vosta 1, 19.30 uur; Heren 1 - Sans/ Flash 3. 19.30 uur; Meisjes B - Sans/ Flash 1 19.30 uur; Heren 2 - Lutheria 2, 21.00 uur; Heren 3 - Time Out 4, 21.00 uur; Dames 5 - Dick Peters Dcvcko, 21.00 uur. Gymzaal Haarstraat Dames 2 - Medusa 1, 21.00 uur. Gymzaal Vrijheidslaan Dames 3 - Isivol 4, 21.00 uur. Enschede - Dartteam Wie Spoort Nie 1 speelde maandag 8 december in het Enschedese café Friends Too. Dit zou een cruciale dag gaan worden voor Wie Spoort Nie 1. Met een belangrijke wed strijd voor de deur tegen de nummer een moest er een goe de wedstrijd gegooid worden om in de top mee te blijven doen. Echter het pakte deze avond niet zo uit als de spelers van WSN1 hadden gehoopt. Bert Paalman en. Jan Deijk pakten de punten in de singel partijen en Jan en Rik Deijk een puntje in de dubbel. Dit zouden dan ook de enige pun ten zijn voor WSN: uitsïag 6-3. WSN probeerde wel uit alle macht om meer puntjes te pak ken maar ze konden geen over wicht krijgen. Rik Paalman die nog een mooi staaltje liet zien met een 180 en een paar scores meer boven de 130, was ook niet opgewassen tegen zijn te genstander. Rik Deijk gooide ook een fenomenale pot maar zijn tegenstander liet geen en kele pijl liggen op zijn dub bels. VERBOUWINGS OPRUIMING 607. Grotestraat 2 - Rijssen

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7