Succesvolle Worldcup voor Mark Tuitert Hoolter Daansers winnaar Zaagmolentrofee Verlies en winst voor schaakteam Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten SportAgenda Hockeyclub wint overtuigend Darttoernooi Gouden Keun Mintonette Potstoten SV Holten tegen Lettele DONDERDAG 27 NOVEMBER 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD 8 Blauw Wit El - Heeten El Blauw Wit ging afgelopen zaterdag zeer gretig van start, maar verzuimde enkele posities goed bezet te houden. Dit was de oor zaak van een zeer snelle achterstand. Blauw Wit bleef echter ge loven in de gelijkmaker, die ook gemaakt werd. Vervolgens wa ren er kansen voor beide ploegen, maar Heeten wist de kansen te verzilveren in tegenstelling tot Blauw Wit. Na rust bleef de thuis-, ploeg geloven in elk geval een gelijkspel en zette alles op alles om dat te behalen. Na enkele doelpunten aan beide kanten stond het opeens 3-4 in het voordeel van Heeten. Blauw Wit wilde gelijk maken maar zag helaas Heeten nogmaals scoren. Eindstand: 3-5. Blauw Wit E3 - Overwetering E3 Al na vijf minuten werd het eerste doelpunt gemaakt. Na een prachtig schot van Niek. Hierna kwam de tegenpartij aan bod. Hoewel Blauw Wit zich goed verweerde, wist Overwetering voor rust vijf keer te scoren. Blauw Wit schoot vervolgens nog een keer raak via Robin, na een goede voorzet van Tom. In de tweede helft heeft Blauw Wit, ondanks haar zeer goede spel, niet meer gescoord. Eindstand: 2-8. Heeten E4 - Blauw Wit E4 Blauw Wit kwam deze week opnieuw met een vernieuwde opstel ling op de proppen. De eerste tien minuten leek dit een goede keu ze te zijn, maar na enige tijd zakte het verband weg en kon de te genpartij toch doorbreken. Dit zette de tegenstander ook in de tweede helft door, hoewel Blauw Wit bleef zoeken naar een goe de aansluiting tussen de spelers. Eindstand: 8-0. Blauw Wit Dl - Nijverdal Dl Hoewel de stand anders deed vermoeden, was Nij verdal absoluut niet de mindere. Blauw Wit nam na een kwartier toch de leiding, maar miste vervolgens een aantal opgelegde kansen waardoor de score niet kon worden verbeterd. Na een aantal wisselingen werd er beter aan de tweede helft begonnen. Nu werd er wel een aantal keer snel gescoord waardoor de verdediging van Nijverdal haar strijd moest opgeven. Er werd toch nog een redelijk gemakkelijke overwinning geboekt. Eindstand: 6-0. CSV Apeldoorn 6 - Blauw Wit 3 CSV Apeldoorn was; een van de slechtste tegenstanders waar Blauw Wit dit seizoen tegen gespeeld heeft. Gelukkig voor de Apeldoorners was Blauw Wit ook niet in goeden doen en creëer de het niet veel kansen. Na vijf minuten was het echter wel Wou ter Smit die alen reageerde toen de keeper de bal los liet: 0-1Tot aan de rust was het een bedroevende wedstrijd. Ruststand: 0-1. Ook na de rust speelde Blauw Wit niet goed maar na een tactische meesterzet van trainer Johan Bolink was het Werner Stam die de 0-2 en de 0-3 maakte. Vlak voor tijd was het CSV dat nog terug kwam tot 1-3 maar daar bleef het bij. Wederom drie punten voor Blauw Wit 3. Blauw Wit 5 - Prins Bernard 6 De gasten uit Uddel trokken het initiatief naar zich toe. maar Eg- ben Beldman en Jan Harbers speelden op de as van het veld een goede wedstrijd. Richard Beldman stond aan de basis van de on verwachte 1-0. Hij ging op rechts goed door en uit zijn prima voorzet scoorde Manin Kerkdijk. Even later moest Richard met een gebroken neus uitvallen, na een ongelukkige actie. In de tweede helft, een Blauw Wit dat op veel plaatsen gewijzigd was. Vroeg in de tweede helft werd het 2-0 door Harry Paalman en een minuut later leek Martin de wedstrijd te beslissen 3-0. Prins Ber nard kwam echter sterk terug en scoorde 3-1 en vijf minuten voor tijd ook 3-2. Eindstand 3-2. Verslag Bentelo 3 - Holten 6 Holten 6 had in Bentelo een gelijkwaardige tegenstander. Holten startte goed en Bentelo had goede uitvallen. Holten was een stuk scherper en Benno Vincent wist na een goede voorzet de bal in te koppen. 0-1. Binnen enkele minuten wist spits Rick door de ver dediging te slalommen en punterde de 0-2 binnen. Helaas wist de zeer sterke spits van Bentelo er snel 1-2 van te maken. Holten dacht een gevoelige tik uit te delen toen Wim Bouwhuis de 1-3 liet aantekenen, met een omhaal. Na dit moment was het Bentelo wat de klok sloeg. Nog voor rust was men er in geslaagd om twee maal te scoren: 3-3. Na rust stond Holten met de rug tegen de muur. Bentelo w ist hun strijdlust beter om te zetten naar daad kracht. Hierdoor wisten zij uiteindelijk nog twee keer te scoren en kon Holten ondanks enkele goede mogelijkheden niet het net vin den. Eindstand 5-3. Holten E3 - RKSV El Twee ploegen die niet voor elkaar onderdeden, hebben er voor ge zorgd dat deze wedstrijd vanaf het begin tot in de laatste minuut heel erg spannend bleef. Er werd voor elke meter geknokt en de fysiek sterkere tegenstander werd met leuke combinaties, prima tegenstand geboden. Helaas kon er niet worden voorkomen dat RKSV uit een corner, via keeper Leon. 0-1 scoorde. Holten toon de zich beslist niet aangeslagen en wist met veel inzet de tegen stander flink onder druk te zetten. Hieruit ontstonden zeker drie opgelegde kansen, die echter om onbegrijpelijke redenen niet werden benut. Uiteindelijk was het Jurjcn, die na goed doorzetten van Bart V, de dikverdiende gelijkmaker scoorde. Het laatste offensief van RKSV werd door onze verdediging, waarin-met na me Wouter veel en goed werk verzette, prima weerstaan. Eind stand: 1-1. Holten D2 - Heino D6 Koploper Holten was duidelijk een maatje te groot voor hekken sluiter Heino. Vanaf het moment dat Mickey in de derde minuut de score opende, liep Heino achter de feiten aan. De 4-3-3 opstel ling met een brede voorhoede liep als een trein. Holten combi neerde prachtig, won elk duel en bleef het overzicht houden. Bij de rust was het al 10-0 door doelpunten van Mickey (vijfmaal). Thomas (tweemaal). Hessel (tweemaal) en Jard. In de tweede helft kregen ook verdedigers en middenvelders de kans om voor in te spelen en te scoren. Bas, Laurence, Marco (tweemaal). Ties (tweemaal), Steven (tweemaal) en Hessel brachten de totaalscore op negentien terwijl Nick, Arno, Arjan en Martijn de zeldzame te genaanvallen onschadelijk maakten. Eindstand 19-0. Holten Dl - Raalte Dl Vanwege het ontbreken van keeper Thijs moest Kevin dit keer het doel van Dl verdedigen. Het begin van de wedstrijd was voor Holten en het leek erop alsof de punten dit keer in Holten zouden blijven. Maar na enkele gevaarlijke aanvallen van Raalte wist Holten dat het moeilijk zou worden. Na twintig minuten was het raak voor de Raaltenaren, een goed opgezette aanval over rechts werd uitstekend binnen getikt (0-1). Nog voor rust wist de tegen stander de score op te voeren tot 0-2. Na de rust probeerde Holten met enkele omzettingen in de verdediging het tij te keren. Aan vankelijk leek dit te slagen echter, weer was het Raalte dat op een schlemielige manier de derde treffer scoorde. Holten zette alles op de aanval en nam de nodige risico's, maar kwam niet tot scoren. Raalte prikte er nog twee in en vlak voor tijd was het, net als vori ge week, Coen die met een rush vanaf het middenveld de verdedi ging omspeelde en het enige doelpunt voor Holten scoorde. Eind uitslag: 1-5. Holten MC 1 - Quick MC 1 Omdat Holten wist dat Quick een sterke tegenstander was, begon Holten gelijk vanaf de eerste minuut met goed voetbal. Voor de toeschouwers waren er een paar mooie combinaties te zien. De voorhoede, met Janiek en Karin voorop, probeerde uit alle macht te scoren maar dit lukte niet. De strijd ging gelijk op, tot Quick uit een klungelbal wist te scoren: 0-1. Holten liet het zich niet op de kop zitten en ging meteen de strijd weer aan. Anouk scoorde dan ook verdiend de gelijkmaker: 1-1. En hoewel de kansen over en weer aanwezig waren, wist Quick toch wel onverdiend te scoren en de goed keepende Eline te passeren: 1-2. Holten zette alles op alles om de gelijkmaker te scoren, maar het geluk was dit keer niet hun zijde. Eindstand 1-2. Holten - Het herenteam van Hockeyclub Holten (HCH) won afgelopen zondag op Sportdal van hun tegenstanders uit Dalf- Hamar/ Erfurt/ Heerenveen - Mark Tuitert is dit seizoen goed van start gegaan bij de World- cups. Begin november vond de Eerste Worldcup plaats in het Noorse Hamar. Hier kwam Mark op zo wel de 1500 meter als de 5000 meter in actie. Op de 1500 meter nam Mark het op tegen olym pisch kampioen Derek Parra. Mark won de rit in 1.47.55 en moest in het eindklassement al leen Erben Wennemars voor zich laten gaan. Een schitterende tweede plaats voor de Holtenaar. De 5000 meter verliep ook zeer Bierlokal - De eerste dartwed strijd in het geloot koppeltoer- nooi om het Gouden Keun, werd zondagmiddag 23 november ge houden in Bierlokal am Bahn- hof. De achttien deelnemers werden aan elkaar gekoppeld door mid del van loting. Na de twee voor rondepoules bleven er een fina lepoule en een verliezerpoule over. Verrassende winnaar van de winnaarsronde werden André Weigraven en Gerrit Paalman. Zij wonnen in de finale met 4-2 van Joop Wormmeester en Bert Blaauw. In de kleine finale om de derde/ vierde plaats wonnen Mans Potman en Dennis Jansen met 3-1 van Rorbert en Marco van Menum. Winnaar van de verliezerronde werden Gerrit Meijer en Seino Voortman. Zij wonnen in de finale met 3-0 van Henk Potman en Torsten War- tjen. Bert Blaauw en Marco van Menum gooiden de maximale score van 180; Gerrit Paalman (Tippie) gooide de hoogste fi nish: 104. De volgende wedstrijddata zijn: 18 januari 2004: 't Klavier; 7 maart 2004: Bierlokal am Bahnhof; 4 april 2004: 't Klavier. voorspoedig. De rondetijden waren zeer vlak en tot in de laat ste ronde reed Mark nog op het schema van zijn persoonlijk re cord (6.27.92) maar met een slotronde van 31.1 kwam hij uit op een eindtijd van 6.28.32. Goed voor de zevende plek. Na het Noorse Hamar werd er afgereisd naar het Duitse Erfurt. Op de 1500 meter reed Mark een prachtige race tegen Carl Verhe- ijen. Tot op 1100 meter reed Mark nog boven de tijd van Ha mar maar met een prachtige slot ronde van 29.3 finishte hij in een tijd van 1.47.35. Goed voor een eerste plek en bovendien een baanrecord. De 5000 meter werd dit weekend niet gereden. De laatste van deze reeks Worldcup-wedstrijden vond het afgelopen weekend plaats in Heerenveen. Dit weekend was ook de kleine vierkamp in het programma opgenomen. De eer ste afstand, de 500 meter, won Mark in 36.26. Op de 5000 me ter reed Mark tegen Jens Boden. Hij won de rit in 6.37.66. In het eindklassement werd Mark ne gende. Hij staat nu in het World- cup-klassement op deze afstand op een elfde plaats met 72 pun ten. Op zijn favoriete afstand, de 1500 meter, reed Mark wederom tegen Derek Parra. Na een wat moeizame start kwam hij toch door in een tijd van 23.79. De winst ging ook deze keer weer naar Mark in een tijd van 1.47.84. De dagzege ging naar de Rus Lalenkov. In het Worid- cupklassement staat Mark eerste op deze afstand met 260 punten. Twintig punten boven de num mer twee Erben Wennemars. Voor de laatste afstand van deze vierkamp, de 3000 meter, had Mark zich evenals Carl Verhe- ijen en Jochem Uytdehaage af gemeld. De vermoeidheid begon na vier zware weekenden toch toe te slaan en met het oog op de Nederlandse Kampioenschap pen Allround is het dan toch zaak om even een klein stapje terug te doen. Deze Nederlands Kampioen schappen vinden plaats op 20 en 21 december in Eindhoven. Holten - Na twee gewonnen wedstrijden verloor het eerste schaakteam vorige week vrijdag de uitwedstrijd tegen De Oppo sitie uit Deventer met 5-3. Holten kwam op achterstand door nederlagen van Cees OIij en Bas van Beek. Na gelijke spe len van Dinant van Beek en Al- rik Baltus leek er een kentering te komen. Gerrit Stevens bracht na een correct paardoffer het eerste volle punt op het score bord. Het was zijn derde over winning in de externe competi tie. Helaas kwam er geen alge heel herstel. In de tijdnoodfase verloor Gerrit Luggenhorst een stuk en daarmee de partij, liet was overigens Gerrits eerste ne derlaag extern. Daartegenover stond dat Ton van Oijen dankzij de tijdnoodfactor zijn partij tot winst wist te voeren. Afgelopen maandag speelde het tweede team zijn tweede wed strijd en wel uit tegen ENO 4. Na de lichte tegenvaller thuis te- Dat het Sportdal vroeger werd gebruikt door de SV Holten bleek wel uit de vele supporters die na het voetballen een kijkje kwamen nemen. HCH begon voorspoedig met een snelle goal door Pieter. De gasten uit Dalfsen kwamen to taal niet in hun spel. Dit bleek ook wel uit een mooie aanval, afgerond door Wouter B. Echter moest het mooiste doelpunt nog komen. Deze kwam op naam van Wouter van W. die in de cir kel verwoestend uithaalde met zijn stick.Nadat beide teams al lebei nog eenmaal hadden ges coord werd de eindstand 4-1 Komende zondag hoopt HCH de punten in Holten te houden. Dan wordt er gehockeyd tegen Sal- land en de bal begint met rollen om 14.30 uur. Iedereen is van harte welkom om aan te moedi gen. gen Almelo 5 (3-3) werd nu fors uitgehaald met 51/2 - 1/2. Alrik Baltus, Bas van Beek, Bertus van Beek, Ronald Klein Tcese- link en Rob Gervedink Nijhuis wisten hun partijen te winnen. Alleen Roelf de Jonge moest een punlcndeling toestaan. In de interne competitie werden ook nog enkele partijen ge speeld. Dick van der Knaap won knap van Ton van Oijen die daarmee zijn eerste puntverlies leed. Gerrit Luggenhorst en Ger rit Stevens speelden een wilde partij waarin Luggenhorst uit eindelijk aan het langste eind trok. Het was wel het avondje voor de Van Bccks. Bertus en Bas won nen hun externe wedstrijd ter wijl Dinant en Henk datzelfde deden in de interne competitie respectievelijk tegen Cees Olij en Karl Heinz Leisten. Erik Bos man won ten slotte nog van Jo han Klein Teeselink waardoor er geen enkele puntendeling op het bord kwam. Blauw Wit Zaterdag 29 november Avanti Tl - Blauw Wit 1, 14.30 uur (vertrek 12.45 uur); Avanti T2 - Blauw Wit 2, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Blauw Wit 3 - EZC'84 4, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Excelsi- or'31 7, 14.30 uur: Sc Klarenbeek 3 - Blauw Wit 5. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit Al - IJssels- treek Al. 14.30 uur: SVVN BI - Blauw Wit B111.00 uur (vertrek 9.45 uur); Haarle Cl - Blauw Wit C112.30 uur (vertrek 11.15 uur); Blauw Wit C2 - Deto C2, 12.00 uur; Wcsepe Dl - Blauw Wit Dl. 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Blauw Wit D2 - Lemelerveld D3. 10.30 uur: Overwetering E2 - Blauw Wit El, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Wesepe El - Blauw Wit E2. 9.30 uur (ver trek 8.30 uur); Lemelerveld E3 - Blauw Wit E3, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit E4 - Over wetering E5, 10.30 uur. Zaalvoetbal Donderdag 27 november Blauw Wit 2 - CJV'ers 6, 22.00 uur. Vrijdag 28 november V en K 2 - Blauw Wit 1, 21.30 uur (vertrek 20.30 uur). SV Holten Zondag 30 november Holten 1 - Lettele 1, 14.00 uur; Hol ten 2 - Wesepe 2, 10.00 uur: Rohda R. 11 - Holten 3, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Holten 5 - Wierden 4. 10.00 uur; Markelo 6 - Holten 6. 11.30 uur (vertrek 10.30 uur): Haar le 7 - Holten 7, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 8 - SC Balkbrug 4, 10.00 uur; Almelo 8 - Holten 9, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur). Zaterdag 29 november Holten Al - WSV A2, 14.30 uur; Overwetering Cl - Holten Cl. 12.30 uur (vertrek Tl.30 uur): Holten C2D - SVZW C3, 13.00 uur; Holten Dl - JC Hellendoorn Dl, 11.00 uur; Ex- celsior'31 D5 - Holten D2, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Bomerbroek El - Holten El, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): SC Rijssen El - Holten E2D, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur): Holten E3 - SVZW E4, 10.00 uur; Omhoog MB - Holten MB. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten MCI - Rood Zwart MCI, 14.00 uur. Handbal Zaterdag 29 november Achilles 2 - Meisjes Dl, 10.05 uur (vertrek 8.45 uur); ABS 2- Meisjes D2, 12.05 uur (vertrek 11.15 uur). Zondag 30 november Zwolle - Dames 1. 14.10 uur (ver trek 12.45 uur); DSC 1- Heren 1, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Lettele 1 - Dames 2, 12.10 uur (vertrek 11.00 uur); Voorwaarts - Dames Al. 11.05 uur (vertrek 9.45 uur); Lettele 1 - Dames A2, 11.05 uur (vertrek 10.00 uur); Reehorst - Jon gens B. 13.00 uur (11.30 uur). Mintonette Vrijdag 28 november Sporthal 't Mossink Dames 1- WA 1, 19.30 uur; Heren 3 - Vocluma 119.30 uur; Meisjes B - Dynoma Tubbergen 2, 19.30 uur; Dames 2 - Vocluma 1, 21.00 uur; Dames 3 - Vocluma 2, 21.00 uur; Dames 5 - GW Lonneker 2, 21.00 uur. Gymzaal de Vrijheidslaan Heren 2 - MTSH 5,21.00 uur. Holten - De volleybalmeiden van Mintonette speelden afgelo pen vrijdag tegen Aastad. Het team uit Almelo staat hoog op de ranglijst dus het werd een zware wedstrijd. Toen de wedstrijd begon, stond iedereen actief in het veld. Er waren veel mooie en vooral lan ge rally's. De eerste set eindigde pas na 30 minuten met 25-19 voor Mintonette. De tweede set eindigde met bij na dezelfde setstand, 25-18. De derde en vierde set ging niet zo goed en Mintonette verloor met 17- 25 en 18-25. Er kwam dus nog een vijfde set. De vijfde set liep gelijk op maar vanaf de stand 8-8 liep Aastad weg. Helaas verloor het goedspelende Mintonetteteam de laatste sei met 10-15. Ondanks dit verlies was het een sportieve, leuke en ook spannen de wedstrijd. Klavier - De jaarlijkse potstoot- avond van biljartvereniging 't Klavier wordt vrijdag 28 no vember om 21.30 uur gehouden in Café 't Klavier. Er zijn leuke prijzen te winnen met de diverse onderdelen. Holten - SV Holten speelt zon dag de thuiswedstrijd tegen Let tele. Door de nederlaag tegen ABS is SV Holten afgezakt naar de vijf de positie. VV Lettele heeft een degelijke ploeg en staat momen teel in de middenmoot van de ranglijst. De wedstrijd op sportpark Meer manskamp en begint om 14.00 uur. Meermanskamp - Voor de spelers van SV Hollen E3 was het dan eindelijk zover. De lang verwachte nieuwe outfit van sponsor Rei- link Elektro Service werd officieel aan het team overgedragen. Het gehele team verzamelde zich. in het nieuwe tenue op het hoofdveld. Daar werden voor reclamebord van Reilmk Elektro Service, de officiële elftalfoto's genomen. De heer en mevrouw Reilink waren hoogstpersoonlijk naar ons sportpark getrokken om de overdracht bij te wonen. Zij werden toegesproken door jeugd- voorzitter Wim Mollink die de familie Reilink bedankte voor dit prachtige voetbaltenue en drukte de spelers nog eens op het hart om bij elektrotechnische problemen thuis, hun ouders te wijzen op hun shirtsponsor. De heer Reilink sprak de spelers toe om dit tenue waardig te dragen en wees erop dat het plezier in voetballen belangrijker is dan het resultaat. Verder wenste hij spelers en be geleiders alle succes toe. Door de sponsorcommissie werd me vrouw Reilink in de bloemetjes gezet en werd aan de heer Reilink een fles wijn overhandigd. Dijkerhoek - De zeventiende Zaagmolentrofee werd gewonnen door het eerste team van de Hoolter Daansers. Vorige week vrijdag kreeg deze vereniging de wisselbe ker uitgereikt tijdens de prijsuitreiking van dit evenement (gehouden op 3, 10, 14, 15,16, 17,24 en 31 oktober) in gebouw Bethanië in Dijkerhoek. Er deden dit jaar maar liefst 107 teams mee tegen 105 vorig jaar. Weer een record. Er is iets beter geschoten dan vorig jaar. tenminste voor wat betreft de bovenste helft van het klassement. Het gemiddelde was dit jaar 340,98 terwijl dit vorig 340.40 was. De Hoolter Dansers staan voor de elfde keer in de top vijf, waarvan vier keer win naar; 1988, 1989, 1993 en 2003. Ze zijn daarmee op gelijke hoogte gekomen met scholengemeenschap De Waerdenborch. Vanaf 1997 waren ze steeds in de top drie te vinden. Nu dus eindelijk weer een eerste plaats met 396 punten. De Kloeke Leute staan voor de eerste keer in de top vijf, al zijn er behoorlijke over eenkomsten met Blauw Wit vier: de winnaars van vorig jaar. Ze bereikten de twee de plaats met 392 punten. Bouwbedrijf Pinkert is voor het tweede achtereenvolgende jaar derde. Ze scoorden 384.punten, een punt meer dan vorig jaar. De verschillen tussen de vierde en achtste plaats waren zeer klein, slechts twee pun ten. Metalin, winnaar in 1992, eindigde voor de vierde maal in de top vijf. De laatste keer was in 1996 met een tweede plaals. Nu zijn ze vierde met 375 punten. Ook de atletiekvereniging scoorde 375 punten maar schoot minder tienen. Ze ein digden voor de derde maal in de top vijf. De vierde plaats in 2000 was de beste sco re. Op de zesde plaats stond buurtvereniging De Beuseberg met dezelfde score. Ze schoten alleen wat minder negens dan de atletiekvereniging. Op de zevende en acht ste plaats eindigden de Ikkinksbuurt en HMV met respectievelijk 374 en 373 pun ten. De winnaars van de afgelopen jaren eindigden in de subtop. Blauw Wit vier werd elfde (358 punten) en scholengemeenschap De Waerdenborch eindigde op de ze ventiende plaats (354 puntcnj.Oude Deventerweg viel voor het eerst bi j de dames in de prijzen. Ze waren wel ooit tweede en derde bij de jeugd. De score van 337 pun ten was voldoende voor de eerste plaats. De Hoffesstraat is bijna een vaste klant ift de top drie. Slechts viermaal vielen ze buiten de prijzen. De laatste maal was vorig jaar. Ze waren zes keer winnaar. In to taal is dit de twintigste prijs voor deze buurtvereniging (heren en junioren meegere kend) en dat is een record. Met een score van 325 punten werden ze dit jaar tweede. Op de derde plaats vinden we de plattelandsvrouwen uit Dijkerhoek met 322 pun ten. Deze dames bleken in het verleden ook grootverdieners; drie keer winnaar, vier keer tweede en tweemaal derde. De Ikkinksbuurt viel bi j de jeugd voor de eerste maal in de prijzen. Met 325 punten werden ze eerste. Bij de dames eindigde de lkkinkinsbuurt als derde. Voor de tweede geklasseerde buurtvereniging Beuseberg (318 punten) was dit de eerste prijs die in welke categorie dan ook behaald werd. Met een zesde plaats bij de heren waren ze er al dichtbi j. Het 'trainingskamp' schijnt zijn vruchten af te werpen. De Dijkerhoekse CJV, ook een grootverdiener (winnaar in 1999 en 2000 en vanaf 1999 steeds in de prijzen) eindige met 311 punten als derde. De beste individuele schutters werden ook beloond met een beker. Dit waren re spectievelijk Frans Floes (SV Holten afdeling voetbal) met 111 punten, José Koop man (Hakkertsweg) met 108 punten en Hans Coster (Buurtvereniging de Beuse berg) met 106 punten. -ciiin) 'f reijink

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 8