'Hakkertsweg ontevreden over gritberm Nieuwe burgemeester moet verbindende factor zijn Open NK Motocross in Harfsen: een dag voor de hele familie Scheperspad officieel geopend m Harry Sjoers nieuwe chef politiekorps Holten-Rijssen Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht Agenda Passage Holten begint met nieuw seizoen u Startzondag in Dorpskerk Voetbalvelden bespeelbaar Cd landschap in Overijssel SOS hulpdienst zoekt vrijwilligers Nachtwacht in Bathmen w Holtens Nieuwsblad MpONDRRDAG 4 SEPTEMBER 2003 HOLTENS NIEUWSBLAD s Dijkerhoek - De gemeente heeft r9 onlangs grit gestort op enkele bermstukken van de Hakkerts- weg. De bewoners zijn daar niet ^^echt blij mee. Zij denken dat hun ""kinderen daar mee gaan spelen. ïn de bermen van de Hakkerts- iweg zitten plastic roosters ver- jwerkt om het geheel te verstevi- NG jgen. De bedoeling was dat hier gras doorheen zou gaan groeien, inaar op sommige plekken wil jdat niet echt lukken. Waar schijnlijk doordat er auto's op worden geparkeerd. iEr kwamen klachten bij de ge meente binnen dat mensen uit gleden op deze stukken. Daarom werd naar een alternatief ge zocht. Dit had zwarte grond kun nen zijn, maar waarschijnlijk verandert dit in blubber wanneer het hard heeft geregend. Dit kan ook weer gaan zorgen voor on gewenste glijpartijen. Daarom is er grit gestort op de kale plekken. Met de betrokken bewoners is volgens de gemeen te duidelijk overlegd dat het om een proef gaat. Mocht deze niet voldoen, dan kan worden geke ken naar een betere oplossing. Volgens een woordvoerder van ril Arts Maatschap Huisartsen Holten, Keizersweg 32, telefoon 0548- I 363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp I buiten kantooruren (17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en I feestdagen bellen met Centrale Huisartsenpost Salland, telefoon I 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111. Geopend op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. W. Pot, telefoon 0547-272279. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, te lefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tele foon 362835, b.g.g. 06-53372156. or Hervormde Kerk Zondag 7 september: 9.30 uur, ds. H. Gijsen. nevendiensten. 19.00 uur, ds. H. Gijsen. Eerste collecte: werelddiaconaat; tweede collecte: kerkvoogdij. Okkenbroek, 9.30 uur: ds. J.C.A. Kruithof-Looije. Collecte: we relddiaconaat. Gereformeerde kerk Zondag 7 september: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder, HA (lopend). 19.00 uur, ds. H.P. Mulder, HA (zittend). Eerste collecte: kerk, tweede collecte: algemene christelijke doeleinden. Interkerkelijke wijdingsdienst Diessenplas Woensdag 10 september 19.00 uur, dhr. Vogely. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten, zondag 7 september: 9.30 uur, eucharistieviering. Voor ganger pastor Wolters. Met jeugdkoor Power of Misic uit Heeten. Nieuw-Heeten, zaterdag 6 september: 19.00 uur: eucharistievie ring, past. B. Wolters, herenkoor; zondag 7 september: 09.00 uur: viering van Woord en Gebed, werkgroep Liturgie, dameskoor. Maandag Vorige week werd het in de nacht minder fris door de bewolking, de minimumtemperatuur bedroeg 14.7 graden. In de hele morgen waren er veel wolkenvelden de zon de baas, af en toe zon Het de zon zich maar zien. In de middag prachtig zomerweer, met perio den met zon, afgewisseld door platte stapelwolken. Ook de tem peratuur deed goede zaken, het werd 24.5 graden als maximum. De zoveelste warme dag van deze geweldige zomer. Dinsdag In de avond van maandag was het onbewolkt, we konden nog even buiten zitten, maar toen de zon was onder was gegaan koel de het snel af. In de eerste helft van de morgen hadden we veel zon, daarna minder zon door wolkenvelden, 's Middags geregeld zon, afgewisseld door stapelwolken, toch weer een mooie zomer dag. Nog steeds een mooie temperatuur van 23.7 graden. De nacht verliep met opklaringen en wolkenvelden. In de weerhut werd een minimum gemeten van 15.6 graden. In de morgen had de zon veel last van wolkenvelden, tijdens enkele opklaringen liet de zon zich zien. Ook in de middag viel het met de zon tegen. Uit de bewolking viel soms wat lichte motregen, maar het stelde niets voor. Voor het eerst na een lange tijd geen 20.0 graden meer, het werd niet warmer dan 18.6 graden. Donderdag De avond van woensdag was het bewolkt, ook in de nacht veel be wolking maar het bleef wel droog. Wel worden de nachten gelei delijk frisser nu september in beeld komt, het werd 13.8 graden. De morgen zag er best vriendelijk uit met nu en dan zon, afgewis seld door wolkenvelden. In de middag kregen we de zon geregeld zon te zien. Het was aangenaam met 21.1 graden. Vrijdag In de avond van donderdag was het bewolkt, er viel een enkel buitje. In de nanacht opnieuw regen, minimum bedroeg 12.4 gra den. De hele morgen was het zwaarbewolkt, hierbij was het re genachtig. Een groot deel van de middag viel er ook nog regen. Daarna kwam de zon er wazig even bij. Nog wat later werd het droog. Holten kreeg in totaal 13.0 mm, en Espelo 11.5 mm. Deze regen kon de natuur heel goed gebruiken na die lange droogte. Zaterdag De avond van vrijdag verliep droog, ook in de nacht geen neer slag, we hadden opklaringen en wolkenvelden. Een groot deel van de morgen zag er aardig uit het was onbewolkt en zonnig. Daarna jvormde zich stapelwolken, 's Middags opbollende stapelwolken afgewisseld door perioden met zon. De verwachte buien bleven luit. De maximumtemperatuur was nog goed met 20.7 graden. Zondag De nacht verliep helder en droog, hierdoor koelde het aardig af. In de ochtend wees de thermometer 9.2 graden aan. In het begin van de morgen viel er een buitje. Verder waren opklaringen en zon. In de middag ook nog een enkel licht buitje. De zon liet zich gere geld zien tussen de stapelwolken door. Meteo Holten, Freddie Paalman de Hakkertsweg bleek er bij de gemeente slechts een klacht bin nengekomen. Zij beklaagde zich erover dat een kind was uitge gleden over een stuk berm. Daarna heeft de gemeente over tollig grit, dat nog bij de molen lag, over deze stukken heen ge strooid. Intrillen bleek geen re sultaat op te leveren. De bewo ners van de straat schrokken be hoorlijk toen ze ineens al dat grit zagen liggen. Zelfs de klaagster had het anders voorgesteld. 'De gemeente heeft dit zonder over leg met de rest van bewoners ge daan. Het gras wilde inderdaad niet goed groeien op sommige plekken, maar dat heeft ook met de droogte te maken. Iedereen was meer tevreden met de oude situatie dan nu met al die steen tjes.' Holten - Na meer dan dertig jaar juridische strijd was het afgelopen dinsdagavond dan zover: het eeuwenoude Scheperspad in Holten is weer begaanbaar. De boomstammen, takkenbossen, en het struikgewas zijn verwijderd. Een grondvertzetbedrijf heeft grond verzet én het ontbre kende straatnaambordje is geplaatst. De Raad van State in 1977, 1987 en 2002, de rechtbank in Zwolle in 1997, Gedeputeerde Staten in 1980 en daarvoor het gemeentebestuur van Holten in 1973-en 1976, allemaal kwamen ze tot de conclusie dat het Scheperspad openbaar en dus hersteld moest worden. Omdat de sympathisanten van Vrienden van het Hoolterpad van de gemeente niet zoveel verwacht wat een ope ning betreft, hebben zij'het heft zelf in handen genomen en de champagneflessen ontkurkt. (Foto: Sander Scheperman) Harfsen - Een sportieve dag met gezelligheid voor de hele familie, dat beoogt de Stich ting Motorsport Harfsen met de hele organisatie van het Jumbo Open Nederlands kam pioenschap, de motocrosswed- strijden die voor aanstaande zondag op het programma staan. Dagje uit? Dagje Peppelenbos! Dat is de slogan die zij voor deze dag hanteren. De liefhebber van de cross komt er alleszins aan zijn trek ken. De wedstrijd heeft inmid dels een mondiaal karakter met deelnemers uit de hele wereld, zoals: Afrika, Nieuw-Zeeland, Rusland, Letland, Polen, Fin land, Engeland en België. Veelal broodrijders die afko men op de vette prijzenpot. Er wordt gereden in de klasse Inters 125 cc en de klasse In ters Open, waarna de Jumbo superfinale volgt met de eerste vijftien geklasseerde coureurs uit de 125 cc klasse, samen met de eerste vijftien geklasseerde rijders uit de open klasse die om de titel zullen strijden. In de loop van de middag zal De Motorband optreden met Bennie Jolink, Gijs Jolink en Hendrik Jan Lovink. Voor de kinderen is er een draaimolen, een springkussen en een kinderquadcircuit. Allemaal gratis. De hele kleintjes kunnen veilig spelen op een afgeschermd ter rein. Er is een optreden van clowns, disco voor de jeugd in de tent, er staan marktkraam- pjes met koopwaar en de Hur ricane, bekend van de tractor- puiling, is te bezichtigen. Het circuit is op een speciale manier aangelegd met de at tracties eromheen zodat het een groot, gezellig geheel wordt waar iedereen bij be trokken is. Dit grote motorevenement be gint om 13.00 uur op circuit Peppelenbos. Vanuit het dorp Harfsen, ook per bus bereik baar, kan men per huifkar naar het circuit. Kinderen tot en met 16 jaar hebben gratis toegang tot de motocross. Holten - Om het kerkelijk sei zoen feestelijk in te luiden houdt de Hervormde gemeente op 14 september een startzondag. De ze begint om 9.30 uur in de dorpskerk aan de Smidsbelt, Het gaat om een kerkdienst voor jong en oud, met als thema We gaan ervoor! De dienst wordt muzikaal begeleid door een spe ciaal voor deze gelegenheid sa mengestelde groep jongeren uit Holten. Ne de dienst wordt de startzondag voortgezet in en rondom gebouw Irene met ver schillende activiteiten. Bijvoor beeld uit grote Holtense fotospel en een diapresentatie van oud- Holten. Kinderen wordt ge vraagd de skates mee te nemen. Holten - Het speelverbod voor de sportvelden in de gemeente Rijssen-Holten is met ingang Holten - De zich in een extra raadsvergade ring op donderdag 11 september over de profielschets van en de te volgen procedure voor de nieuwe burgemeester. De Com missaris van de Koningin van de provincie Overijssel is tijdens deze vergadering aanwezig. Tij dens de vergadering wordt ook een vetrouwenscommissie inge steld, die de beoordeling van de sollicitanten voor haar rekening neemt. De openbare vergadering begint om 19.30 uur en wordt gehouden in de raadzaal van het gemeentehuis in Rijssen. Deze week kwam de voorberei dingsgroep (waarin alle fractie voorzitters zitten) naar buiten met de profielschets. „We willen Holten - De christelijke maat schappelijke vrouwenbeweging Passage afdeling Holten heeft het jaarprogramma voor het sei zoen 2003/ '04 weer gereed. Pas sage is een vereniging, die van uit haar christelijke identiteit vrouwen bewust wil laten bezig zijn in gezin, maatschappij en andere levensbanden. Wat de landelijke en provinciale activiteiten betreft, zijn er jaar vergaderingen en studiedagen voor de vrouw. Belangstellen den zijn altijd welkom. Voor meer informatie kan men zich wenden tot voorzitter J. Heemskerk-Beldman telefoon 0548-363879 of secretaris M. Stam-Ebrecht, telefoon 0548- 363271. De bijeenkomsten wor den gehouden in de Kandelaar, aanvang 20.00 uur. Meestal op donderdagavond. Donderdag 11 september 2003: uit stapje naar museumboerderij Wen- dezoele in Ambt Delden. Vertrek 13.00 uur vanaf de Kande laar; donderdag 25 september 2003: Halussy uit Deventer zal vertellen over haar zendingsperiode op de Molukken; donderdag 30 oktober 2003: Herman ter Harmsel uit Hol ten komt vertellen over diepzeedui- ken; donderdag 27 november 2003: de dames Lamberts Freriks ko men deze avond spreken. Zij hebben een praktijk voor psychosociale hulpverlening; donderdag 18 de cember 2003: kerstviering. Deze avond begint om 20.15 uur; woensdag 7 januari 2004: nieuw jaarsbijeenkomst in de Kandelaar. Aanvang 10.00 uur; donderdag 29 januari 2004: jaarvergadering. Na het huishoudelijk gedeelte wordt begonnen met het project Voedsel Wereldwijd; woensdag 11 februari 2004: creatieve middag. Aanvang 14.00 uur; donderdag 26 februari 2004: Minie Paalman uit Holten laat de klederdracht zien; woensdag 11 februari 2004: creatie ve middag. Aanvang 14.00 uur; donderdag 25 maart 2004: Gerard Middelhuis uit Goor komt vertellen over zijn voet tocht naar Santiago de Compostella in Spanje. Het seizoen wordt afgesloten met een reisje in april of mei. Holten - Met de cd-rom De land schappen van Overijssel: bele ven en begrijpen kan men thuis op een interactieve en originele manier door de provincie reizen en zelfs een leuke fiets- of wan delroute uitprinten. De cd-rom is gemaakt voor ie dereen die houdt van de natuur en nieuwsgierig is naar de ge schiedenis van het landschap en de invloed van de mens hierop. De cd-rom geeft antwoord op vragen als: 'hoe is de Lemeler- berg ontstaan en welke planten treffen we aan op een smeltwa- terberg?' Of: 'hoe ontstaat een beekdal en. welke planten en die ren hebben daarvan geprofi teerd?' De cd-rom is bij VVV's en boek handels te verkrijgen voor 18,00 euro en bij Natuur en Milieu Overijssel (verzendkosten 1,50 euro), www.natuurmilieu.nl/be- stelcd.html, e-mail: info@na- tuurmilieu.nl, tel: 038-4250 960. niet het schaap met vijf poten binnenhalen. Daar voldoet nie mand aan en dat schept alleen maar verwachtingen", geeft H. Dul, voorzitter van de voorberei dingsgroep, aan. Toch is het nog een hele lijst waaraan de nieuwe burgemees ter (man of vrouw) moet vol doen. Nadrukkelijk wordt gewe zen op het bijzonder belang van een goede samenwerking met de buurgemeenten Hellendoom en Wierden. Ook het ontwikkelen en houden van een goede relatie met het provinciebestuur is be langrijk. Binnen de gemeente moet de burgemeester openstaan voor alle sociale en culturele as pecten van de gemeente. Hij moet zijnhaar gezicht laten zien. Dul benadrukt dat dit een zwaarwegend item is. ..Het is een van de meest belangrijke za ken die we hebben bepaald. De nieuwe burgemeester moet een verbindende factor zijn en in het brede culturele scala dat we in Rijssen-Holten hebben, aanwe zig zijn." Er wordt van de nieu we burgemeester zonder meer verwacht dat hij/ zij tenminste één ambtsperiode blijft. De advertentie verschijnt 15 september in de Staatscourant. Kandidaten kunnen tot 6 oktober solliciteren. Rond februari/ maart 2004 is bekend wie de nieuwe burgemeester wordt. van zaterdag 6 heven. opge- Deventer - De SOS Telefonische Hulp- en Dienstverlening (SOS THD) is een organisatie die dag en nacht bereikbaar is voor een gesprek. Gesprekken kunnen gaan over elk onderwerp, alles wat mensen bezighoudt. Het uit voerende werk aan de telefoon wordt verricht door vrijwilli gers. De vrijwilligers ervaren het werk als heel zinvol en verrij kend. De SOS THD is op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Man nen en vrouwen die, naast ande re bezigheden, tijd en energie willen steken in zinvol vrijwilli gerswerk. Vrijwilliger doen gemiddeld vier keer per maand dienst, waarvan een nachtdienst. Daar naast is er eenmaal per maand een avond voor een groepsbij eenkomst. De informatiebijeenkomsten worden gehouden op donder dagmiddag om 15.00 uur en donderdagavond om 20.00 uur. Plaats wordt bekend gemaakt bij aanmelding. Voor meer informatie: Telefoni sche Hulp- en Dienstverlening Oost Nederland, locatie Deven ter, 0570-619749 of 0570- 611022. Of: www.thdon.nl Door de droogte en het berege- ningsverbod van het Waterschap zijn de sportvelden een aantal weken niet bespeelbaar geweest. Met de regen die nu is gevallen en de lagere temperaturen, is be sloten het speelverbod per 6 sep tember op te heffen. Aan Excel sior is toestemming gegeven de bekerwedstrijd van dinsdag 2 september op het hoofdveld te spelen. De stabiliteit van de velden is nog zwak. Het vocht zit in de bovenste drie centimeter. Hier door is het noodzakelijk dat di rect na afloop van de wedstrij den de ernstigste speelschade wordt hersteld. De verenigingen is verzocht de ze ernstigste speelschade te her stellen. Deventer/ Bathmen - Woon-, Zorg- en Dienstencentrum 't Dijkhuis in Bathmen en Thuis zorg Zuidwest Overijssel teken den woensdag 3 september een samenwerkingsovereenkomst. Doel is tot een gemeenschappe lijk zorgaanbod te komen voor de bewoners van het zorgcen trum en de aanleunwoningen en het te ontwikkelen van zorgar- rangementen voor ouderen. (Vervolg van voorpagina) Holten - De voorgaande politie chefs woonden niet in de ge meente. Sjoers wel. „Het groot ste voordeel daarvan is je kennis van het gebied. Ik ken Holten en Rijssen op mijn duimpje. De Rijkspolitie Holten werkte vroe ger al samen met Rijssen, dus ik ken het gebied heel goed. En als inwoner van de gemeente volg ik wat er reilt en zeilt. De Hoge Wal, het winkelcentrum, lastige verkeerssituaties, de horeca in het centrum, Lucky." Hij heeft de indruk dat het uitgaansleven rond Lucky netjes en goed geor ganiseerd is. „Maar ik ga me er straks wel verder in verdiepen. Het uitgaansleven in Rijssen moet veilig zijn." Een ander groot voordeel vindt hij, dat hij op onder^ndere fami liefeestjes 'gevoed' wordt. „Dan hoor je bepaalde dingen die spe len in een plaats en waar je als politie ook iets aan hebt. De mensen moeten begrijpen dat de meeste misdrijven worden opge lost door middel van getuigen. Zie je iets verdachts, geef het dan door! Bel, klamp een poli tieagent en vertel watje zag. Het is beter iets door te geven dat niks oplevert dan helemaal niets. Want je weet niet of het soms Inloopavond ontwerp gemeen tehuis. Gemeentehuis Rijssen. donderdag 4 september 2003. 20:00 - 21:30 Blijspel OCH. Irene, vrijdag 5 september 2003, 20:00 Seventies Eighties Party. Café 't Klavier, vrijdag 5 sep tember 2003, 21:00 Jaarlijkse fietstocht School- kring Dijkerhoek. Bonte Paard, zaterdag 6 september 2003. 9:30 - 17:30 Wandeling met Dick van den Dool. Dagcamping Holterberg. zaterdag 6 september 2003, 10:00 - 12:30 Overijsselse Molendag. Molen Dijkerhoek, zaterdag 6 septem ber 2003, 10:00- 16:00 Darten om Keunetrofee. Bierlo- kal am Bahnhof, zondag 7 sep tember 2003, 13:30 Puzzelrit MAC Holterberg. Beusebergerweg 37, zondag 7 september 2003, 14:00 Expositie Schilderskring Hol ten, Natuurdiorama, maandag 8 september 2003 - donderdag 28 augustus 2003 Collecte Beatrixfonds. Holten, maandag 8 september 2003 - zaterdag 13 september 2003 Danstheater voor jeugd. Tent Kalfstermansweide, donderdag 11 september 2003, 12:00 Bijeenkomst Passage, Kande laar, donderdag 11 september 2003, 13:00 Optreden Boswachters, Tent Kalfstermansweide, donderdag 11 september 2003, 20:30 Keunefeesten, Kalfstermans weide, donderdag 11 september 2003 - zondag 14 september 2003 Bedrijvenborreluur. Tent Kalf stermansweide, vrijdag 12 sep tember 2003, 16:30 Optredens 'André Hazes' en 'René Froger', Tent Kalfster mansweide, vrijdag 12 septem ber 2003, 20:30 Vrije Markt, supportersvereni ging HMV, Holten, zaterdag 13 september 2003, 9:00 - 16:00 Optredens Kleufkluppels en Sjonnies. Tent Kalfstermans weide, zaterdag 13 september 2003, 11:30 Wein, Weiber und Musik door Holtense clubs, Tent Kalfster mansweide, zaterdag 13 sep tember 2003, 16:00 Optreden Roofgarden, Tent Kalfstermansweide, zaterdag 13 september 2003, 20:30 Startzondag hervormde ge meente, Dorpskerk en Irene, zondag 14 september 2003. 9:30 Opening klimtoestel en spon sorloop etc, Holterenkschool. vrijdag 19 september 2003, 13:30 Open Huis kinderopvang, Lie- zenboerderij, Larenseweg 102, zaterdag 20 september 2003 Flessenactie scouting. Holten, zaterdag 20 september 2003 net niet dat is, wat de politie wel gebruiken kan. Burgers moeten meer doorgeven en geen schroom hebben om naar de po litie te gaan." Hij speelt zaalvoetbal bij Blauw Wit. is lid van de Gereformeerde Kerk De Kandelaar en zingt bij gospelgroep Rejoice waar hij ook voorzitter van is. „Werk en privé heb ik altijd goed kunnen scheiden. Als iemand dronken van de voetbal rijdt en ik sta toe vallig te controleren, dan laat ik hem niet even doorrijden omdat hij toevallig van mijn club is. Ik ben politieagent, en dan mag men van mij verwachten dat ik die taak ook uitvoer.' Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur: W.H. Bevers, secretaris. Kollingserf 4, 7451 XC Holten, Abonnementen- Kcrkhofsweg 18 7451 BG Holten, telefoon 0548-363803 Klachten bezorging: 053 - 484 24 46 of 055-5389053 Eindredactie: Peter Bulthuis Telefoon: 0548-36 67 99 Fax:0842-11 67 34 E-mail: p.bulthuis(4;whk.wegener.nl Adres redactie: Kcrkhofsweg 18. 7451 BG Holten, telefoon 0548-36 38 03, fax 0548-36 64 97 Extra inleverpunten kopij: Het Bonte Paard, Deventerweg 87, telefoon 0548-361202. uiterlijk inle veren: dinsdags 9.00 uur Bosschool, Raalterweg 44. telefoon: 0572-321622. Uiterlijk inleveren' maandags 12.00 uur Advertenties: Getfertsingel 41. 7513 GA Enschede, telefoon 053-484 24 50 Advertentie adviseurs: kantoor: al leen op dinsdag tot 14.00 uur telefoon 0548-368295"en fax 0548-366497: andere werkdagen telefoon 0548- 519797 en fax 0548-519798. Otto IJspeert, mobiel 06-51 19 83 42 Henk Schottert, mobiel 06-51 19 83 21 Advertenties kunt u in Holten opge ven bij: Albert van de Maat, Smids belt 7. 7451 BL. telefoon 0548- 361538 tot dinsdag 12.00 uur, of het kantoor aan de Kerkhofsweg 18. Directie: J.V.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advertcnuccontracten en aanbie dingen daartoe zi jn van toepassing de Alge mene Advertentievoorwaarden huis-aan huiskranten Wegener XV. Hen exemplaar van de .Algemene Advertentievoorwaarden wordt op uw verzoek kosteloos toegezon- Wegener Huis-aan-huiskranten BV is een onderdeel van het Wegcner-concern. De door u aan ons verstrekte gegevens hebben wij opgenomen in een bestand, dar wordt ge bruikt door onze administratie en om u te (laten) informeren over voor u relevante diensten en producten van de titels en de werkmaatschappijen van Wegener of door ons zorgvuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt, dan kunt u dit schriftelijk melden bij Wegener Huis-aan- huiskranten BV, t.a.v. de heer A.T Kooij Hoofd Marketing, postbus 692, 7500 AR Enschede.

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 3