Charles Heerze denkt aan beginnen beleggingsclub Okia 640-ploeg blijft ongeslagen GROTE OPRUIMING KLEINE PRIJZEN Resink Atletiekjeugd bezoekt 3e medaillewedstrijd EEN BOUWER MET ZORG. NU MET KORTINGEN TOT 50% OP VELE MODELLEN Resultaten Blauw Wit Sport Agenda Uitslagen Bergvliegers Motocross Harfsen Zaalseizoen handbal - /\l{ |yG/?<?/7 y ij 5 Donderdag 28 augustus 2003 HO 7 Blauw Wit maakt nuttige oefenperiode door Blauw Wit maakt een nuttige voorbereiding op het nieuwe sei zoen door. De ploeg is nog duidelijk in de opbouwfase en trainer Brands probeert diverse spelers in het team in te passen. Het niet meer beschikbaar zijn van drie spelers en Jacco Schuppert die voorlopig in het tweede elftal opereert moeten worden opgevan gen. Niet makkelijk, maar de jeugdige ploeg komt redelijk voor de dag. In de bekercompetitie werd in Laren nipt van Witkampers verloren 2-1. Afgelopen zaterdag werd 'thuis tegen H.T.C. ge speeld. Deze ploeg was duidelijk vaardiger, maar de thuisploeg liet zich van de goede kant zien. Bij rust was de stand 1-2 en de tweede helft wist Blauw Wit ook goed partij te geven. In de score kwam geen verandering meer, maar de ploeg moet met vertrou wen naar de moeilijke start van de competitie kijken. Hiervoor treft de ploeg nog o.a. Heeten op 't Vletgoor voor de beker (26-8) cn zaterdag 30 augustus komt opnieuw Lemele naar 't Vletgoor ook voor de beker (14.30 uur). Doordat de velden nog steeds niet bespeeld mogen worden, speelt Blauw Wit de bekerwedstrijden op het trainingsveld. Hierdoor kunnen er wijzigingen in de aan vangstijden worden aangebracht. Derby der reserves voor Blauw Wit '66 Afgelopen zaterdag traden de reserves van Blauw Wit '66 en sv Holten op 't Vletgoor tegen elkaar aan voor hun eerste echte con frontatie. Niet eerder troffen beide teams elkaar voor het regionaal Amstel Cup toernooi. Holten had twee spelers uit het kampioens team van vorig jaar in haar midden terwijl Blauw Wit Jacco Schuppert uit de hoofdmacht van vorig seizoen binnen de lijnen bracht. De openingsfase was voor Blauw Wit dat feller uit de startblokken kwam. Holten kon echter de aanvallen goed opvan gen en gaf in die openingsfase niets weg. Alfred Beldman was over rechts een voortdurende plaag voor Wilfried van de Pluym. Na rust moest hij dan ook plaatsmaken voor Lammertink. De ste vige maar sportieve wedstrijd, op het goed bespeelbare trainings veld op 't Vletgoor, kreeg een wending toen Blauw Wit de score opende. Holten moest hierna de meer verdedigende stellingen los laten op zoek naar de gelijkmaker. Enkele vrije trappen waren dr eigend. Scheidsrechter van de Weide moest duidelijk nog wennen aan het nieuwe seizoen want zijn optreden was wel erg eenzijdig. Blauw Wit kon de wedstrijd nog voor rust definitief beslissen. Na ruim een half uur werd de verdediging van Holten compleet uitge speeld, waarna de 2-0 een feit was. In de slotseconden voor rust werd het nog 3-0. Na rust consolideerde Blauw Wit de marge. Holten probeerde het niet echt meer, maar was wel op zoek naar de ere treffer. Na ruim 20 minuten in de tweede helft scoorde Jur- rian Paalman zijn tweede en Blauw Wits vierde treffer. Holten scoorde hierna nog tegen en bracht de eindstand op 4-1Een nut tige oefenpartij voor beide teams op weg naar een lange competi tie. Eindstand 4-1. Opstelling Holten: Bekkernens, Oolbekkink, Aaftink, Brinkers, Broek- maat, Egberts, v/'d Pluym (Lammertink), Stam, Reylink, Meijerman en Spakman. Opstelling Blauw Wit: Paalman, Beukenkamp. Bosman, Rete- rink. Schoemaker, Schuppert, Kruimelaar (Vruggink), Beldman, Beld man, Bosschers en Paalman. Blauw Wit BI - Heerde BI In de eerste (bekerwedstrijd van het seizoen heeft een zeer jeug dig Blauw Wit BI prima gepresteerd. Tegen een fysiek sterker Heerde B1 bleven ze voetballend goed overeind. De verdediging, onder leiding van libero Peter Teeselink, werkte resoluut en gaf de gasten weinig kansen. Toen aan de andere kant Dennis Bolink, bijna doorgebroken, onreglementair werd gestopt kreeg de thuisclub een vrije schop. Deze werd door Kjell van Zon verlengd tot in het doel van de tegenstander (1-0). Dit werd ook de ruststand. Na de pauze hetzelfde spelbeel'd. Een klein veld- overwicht voor Heerde, maar dat leidde maar zelden tot echte kansen voor het doel van Blauw Wit. Toch kwamen de bezoekers op gelijke hoogte. Uit een aanval over rechts werd de bal, na een goede steekpas, wonderschoon in de bovenhoek geschoten (1-1). Verder liet Blauw Wit het niet komen. Omdat ook een Holtens slotoffensief niet krachtig genoeg was werd een gelijkspel het eindresultaat. Binnenkort staan.de (uit)wedstrijden tegen de beide andere tegenstanders in deze poule (Óverwetering en Raalte) op het programma. Daarna is bekend of het bekeravontuur van Blauw Wit BI nog een vervolg krijgt. Eindstand 1-1. Blauw Wit Al Heeten Al Onder leiding van de nieuwe jeugdtrainer Rinus Leidekker uit Harfsen speelde Blauw Wit Al maandagavond op 't Vletgoor zijn eerste wedstrijd voor de bekercompetitie. De tegenstander was Heeten AlVanaf de aftrap werd er fanatiek gespeeld en Blauw wit creëerde zich een veldoverwicht. De verdediging van de gasten bleef echter lange tijd overeind. Eerst in de 35e minuut kon Jasper Lahuis, op een uitstekende pass van Leon Scheurwater, de bal tegen de touwen schieten (1-0). Na de rust kwam Heeten sterk opzetten, posteerde een extra man op het middenveld en Blauw Wit kwam onder druk. Met enig kunst en vliegwerk bleef de Blauw Wit defensie over eind, daarbij geholpen door onnauwkeurig afwerken van de gas ten. Vlak voor tijd besliste Stefan Aanstoot met een prachtig inge schoten vrije trap de wedstrijd (2-0). In de resterende tijd was Heeten niet meer bij machte om in deze stand verandering te brengen. Eindstand 2-0. Ontmoetingsgroep mantelzorgers Deventer- Het Steunpunt Mantel zorg Zuidwest Overijssel houdt in samenwerking met Dr. Postma, gerontopsychiater, een ontmoe tingsgroep voor mantelzorgers van dementerenden. Deze start donderdag 4 september om 10.00 uur tot 11.30 uur. Op zes achter eenvolgende donderdagen komt de groep bijeen in het gebouw van Thuiszorg Zuidwest Overijs sel aan de Zwolseweg 180 te Deventer. Om iedere deelnemer maximale ruimte te kunnen geven zal de groep uit ten hoogste tien perso nen bestaan. Deelname is koste loos. Voor informatie en opgave kunt u contact opnemen met het Steunpunt Mantelzorg Zuidwest Overijssel op werkdagen te berei ken van 9.00 tot 12.00 uur, tele foon 0570-686185. Holten- Heerze Investment Company, onafhankelijk advies bureau op het gebied van effec tenbeleggingen en vermogens beheer, is voornemens in Holten een investeerdersclub op te rich ten, vergelijkbaar met de functie van een internetcafé. 'Gewoon een ruimte waar men Holten - Voor de laatste keer dit jaar was het afgelopen weekend, dat er twee vluchten in hetzelfde weekend werden gehouden. De laatste vlucht was er voor de jonge duiven en tevens werd de eerste natourvlucht gevlogen. Tijdens de natour vluchten kun nen zowel de jonge als de oude duiven worden ingezet. De jonge duiven moesten nog een dag langer in de mand blij ven omdat er op zaterdag niet gelost kon worden in het franse St. Quentin (349 kilometer). Op zondag was het zover en werden ze om 8.15 uur losgelaten. H. Jansen wist net als vorige week als eerste een duif te klokken. Deze wist een gemiddelde snel heid van 1129 meter per minuut (67.7 kilometer per uur) te ha len. Op zaterdag stonden de duiven voor de natour eerst in Boxtel, rnaar door de mindere weersom standigheden werd besloten om terug te rijden naar Wijchen (70 kilometer). Daar werden de duiven om 14.45 uur gelost. Ook hier wist H. Jansen als eerste een duif te klokken om 15.35 uur wat een snelheid opleverde van 1414 meter per minuut (84.8 kilome ter). Harfsen - Bennie Jolink, Hendrik Jan Lovink en Gijs Jolink komen zondag 7 september naar de ONK Motocross in Harfsen. Onder de naam De Motorband acteert het drietal respectievelijk voortvloei end uit de Achterhoekse popfor matie Normaal en Jovink de Voederbietels op het Hamac-podi- um. Het trio brengt echte Rock Roll-muziek afgewisseld door gevoelige ballets waarbij vol gens de heren de meest stoere motorridder een traantje weg pinkt. Tijdens het optreden wordt het podium omgebouwd tot een wa re motorsaloon en de gitaarsolo's worden begeleidt door snerpende tweetaktgeluiden of het sonore geronk van de viertaktmachines. Het wordt 7 september een echt crossdag, waarbij serieus gestre den wordt om de titel All Round Motocross Kampioen van Ne derland en waar de Motorband serieus de boél op stelten zet. onder het genot van een kopje koffie alle informatie kan ver krijgen over beleggingen, koer- .sen en dergelijke via internet, de financiële- en economische dag en weekbladen, maar ook per soonlijk advies kan krijgen. Waar tijd genomen wordt om de bezoeker ruimschoots van infor matie te voorzien.' Dat is de wens van Charles Heerze, eigenaar van HIC, die zijn bureau in 1992 oprichtte. Zijn kennis en ervaring, opge daan in het effectenvak, het na tionale en internationale bank wezen, eigen commissionairs, advisering bij subsidies voor be drijven en credietverlening en de laatste elf jaar als onafhankelijk adviseur inzake effectenbeleg ging en vermogensbeheer. Jaar lijks geeft hij zijn visie voor het komende kalenderjaar en stelt zijn cliënten daarvan per brief op de hoogte. Hij diept de alge hele toestand in de wereld uit en betrekt de wereldpolitiek bij de economische ontwikkelingen zoals hij die voorspelt. 'Het effectenvak is heel breed', zegt Charles. 'Internationale ont wikkelingen zijn van groot be lang en elke beurs in Europa re ageert onmiddellijk op Amerika. (Foto: Sander Scheperman) De economische toestand is de laatste tijd verslechterd en hoe wel men de op dit moment denkt dat het er allemaal wat positie ver uit gaat zien, denk ik dat de ze toestand veel langer zal gaan duren dan men over het alge meen in de gaten heeft. 'Wil men gaan beleggen, investeren, dan zal men daar alle tijd voor moe ten nemen. Niet te snel reageren maar ook niet bang zijn om iets te verliezen. Kijk en voor dit soort zaken zou ik nu graag een club oprichten.' Wie meer informatie wil kan contact opnemen met de heer Heerze, telefoon 0548-366112. Holten - Negentien atleten ver trokken zaterdagmorgen 23 au gustus naar AC Tion voor de derde medaillewedstrijd van het seizoen. Bij aankomst begon het heftig te regenen en een aantal atleetjes zei dat het bij deze vereniging altijd regent. Maar bij aanvang van de eerste onderdelen hield het op met re genen en na een half uurtje brak zelfs de zon door. Het mooie weer was voor een aantal genoeg aanleiding om de persoonlijke records te doen sneuvelen. Madelief liep in haar eerste wedstrijd ruimschoots de limiet voor brons op de 600 me ter en Luuk sprong in zijn eerste wedstrijd over 75 centimeter. Dit belooft veel goeds voor vol gend jaar. Marieke haalde bij het balwer- pen bijna de limiet voor zilver en Lieke haalde op de duizend meter de limiet voor brons. Jas per haalde bij het hoogspringen de limiet voor zilver ruim schoots en Koen liep op de sprint bij de Jongens pupillen C de limiet voor goud. Bij de jongens pupillen B haal de Mathijs op twee onderdelen de limiet voor brons en Stijn op de sprint de limiet voor goud. De jongens pupillen A Gerjan en Sander passeerden op het verspringen de drie metergrens. Jelmer liep op de duizend meter waarschijnlijk de limiet voor brons maar hier liet de tijdwaar neming het afweten. Wouter verbeterde met kogel stoten (5,88 meter) zijn per soonlijk record. Bij de meisjes pupillen A wer den ook glanzende resultaten neergezet. Chantal haalde op twee van de drie onderdelen de limiet voor zilver. Silke haalde met hoog springen de limiet voor goud en Janneke verbeterde maar liefst twee van haar eigen records. Bij de meisjes junioren D sprong Marije met het grootste gemak over 1,40 terwijl Jette met een persoonlijk record 1,30 meter haalde. De enige aanwezige junior D Rob haalde op alle drie de on derdelen de limiet voor brons. Floortje haalde bij het versprin gen de limiet voor goud en bij de 600 meter en het speerwer pen de limiet voor zilver. Hond Kelly vermist Holten - Hona Kelly van de fa milie Oosterkamp aan de Kene- mansstraat wordt sinds vorige week donderdag 14 augustus vermist. Kelly is al elf jaar oud, heeft staar op haar oogjes gekregen en is waarschijnlijk door het lawaai van de wegwerkzaamheden in de Kenemansstraat, in paniek geraakt en weggelopen. Ze is gesignaleerd bij de schoon ouders aan de Abram Berg-Hof maar deze waren op dat moment op vakantie en konden haar daardoor niet opvangen. Daarna is de familie het spoor bijster geraakt. Wie hond Kelly heeft gezien of opgevangen, kan bellen naar fa milie Oosterkamp, Kenemans straat 18, telefoon 0548-367775 of 0548-362241. Blauw Wit Zaterdag 30 augustus Blauw Wit 1 - Sp. Lemele. 14.30 uur; Avanti T. 2 - Blauw Wit 2, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Ve- sos 5 - Blauw Wil 4. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 5 - Deto 9, 14.30 uur; Blauw Wit Cl - Sp. Daarle Cl, 12.00 uur; Blauw Wit C2 - Sp. Lochem C2, 10.30 uur; Enter V. Dl - Blauw Wit Dl 11.15 uur (vertrek 1.0.15 uur); Blauw Wit El - Rood Zwart El, 9.30 uur; Blauw Wit E2 - Enter Vooruit El, 10.30 uur; Blauw Wit E3 - Enter Vooruit E2, 10.30 uur; Blauw Wit E4 - Enter Vooruit E3. 9.30 uur; Witkampers F4 - Blauw Wit Fl, 10.15 uur; Witkampers F5 -Blauw Wit F2, 10.15 uur. Maandag 1 september Blauw Wit Al - Raalte Al, 18.30 uur: Raalte BI - Blauw Wit BI. 18.30 uur (vertrek 17.30 uur). Dinsdag 2 september Blauw Wit 3-Deto 4, 19.15 uur. Woensdag 3 september Blauw Wit C2 - Schalkhaar C3, 18.45 uur. Zaalvoetbal Dinsdag 2 september Blauw Wit 1 - Excelsior '31 1, 22.00 uur. Donderdag 4 september Blauw Wit 1 - V en K 2,21.00 uur. SV Holten Zaterdag 30 augustus Holten Al - Harfsen Al, 14.30 uur; DES BI - Holten BI, 12.45 uur; Sp Rijssen Cl - Holten Cl, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Hol ten C2 - Excelsior '31 C3, 13.00 uur; Holten Dl - Hector Dl11.00 uur; Holten D2 - DES D2. 11.00 uur; Holten El - Markelo El. 10.00 uur; SVZW F.4 - Holten E2. 9.45 uur (vertrek 8.45 uur); Holten E3 - DOS '37 E3, 10.00 uur; Hol ten F1 - DES F111.00 uur; Mar kelo F3 - Holten F2, 10.00 uur (9.15 uur); Holten F3 - SVZW F4, 11.00 uur; Omhoog MB - Holten MB, 11.30 uur (vertrek 10.30 uur): Holten MC - Heino MC, 14.00 Handbal Zaterdag 30 augustus Nieuw-Heeten - Meisjes B113.30 uur (vertrek 12.40 uur); N ij hof/' Broekland - Meisjes Cl, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Nieuw-Heeten 1 - Meisjes Dl. 10.50 uur (vertrek 10.00 uur). Zondag 31 augustus Dames A2 - Goosen/ Wijhe, 10.30 uur; Dames 1 - Hacol '90, 13.00 uur; Dames Al - SDOL, 14.30 Holten - Na al enige weken met de conditietraining bezig te zijn ge weest, start komende week het oe fenprogramma voor onder meer handbaldames 1. Het damesteam van Holten staat voor een sportieve uitdaging. Na twee achtereenvolgende promoties komt het team van trainster Ineke Kemper dit jaar uit in de eerste klasse. Komend weekeinde start Dames 1 met de eerste wedstrijd uit het oefenprogramma voor het komend zaalseizoen. Zondagmid dag speelt Holten om 13.00 uur een oefenwedstrijd tegen Hacol '90 in sporthal 't Mossink. Voor de start van de zaalcompetitie staan nog een viertal wedstrijden tegen sterke tegenstanders op het pro gramma tegen onder meer Kedin- gen, Óverwetering, Raalte en Haarle. Ook de A-selectie speelt zondag een oefenwedstrijd. Dit team, dat dit seizoen getraind en gecoacht wordt door John Lam ping, start met een wedstrijd tegen SDOL om 14.30 uur. Holten - Alle wedstrijden nog ongeslagen en dus de volledige punten heeft de Okia 640-ploeg behaald in de Oostelijke compe titie van de NTB. Toch staat de ploeg van Wim Marsman en Harrie Hermanns gelijk in pun ten met Heure. Dit komt omdat de ploeg één competitiedag verstek liet gaan. Ze gingen, als voorbereiding op de selectiewedstrijden voor het EK, naar België om daar een In ternationaal toernooi te trekken. Zo kreeg de ploeg achttien ver- li espun ten. Maar als de ploeg vorm behoudt, wat in de lijn van de verwach ting ligt, zullen ze op 7 septem ber in Oele kampioen worden van gewest Oost. Toch is dit niet de belangrijkste kampioenschap. De ploeg traint driemaal per week voor het Europees kam pioenschap in Assen om daar hun Europese titel in de ko ningsklasse te verdedigen. De 640-ploeg doet daarom ook mee in de zwaardere 680-kilo A- klasse in de Oostelijke competi- Ze draaien daar goed in mee en hebben een plaats in de top drie, met slechts 645 kilo. Het is een goede klasse om wedstrijderva ring op te doen voor het aan staande EK in Assen in het weekend van 20 en 21 septem ber. Ook de Okia 680 kilo B-ploeg doet het in de Oostelijke compe titie goed. De ploeg van Henk Pekkeriet is verzekerd van een tweede plek. Ook deze ploeg zal meedoen in Assen in de open EK. De ploeg met op het anker Johan Tuitert werkt hard om in Assen er zo sterk mogelijk te staan. De jeugd van Okia heeft echt de smaak te pakken. Iedere compe titie dag ziet men de ploegen groeien. De Okia 1 -ploeg schuift dan ook elke wedstrijddag in het klasse ment op. De jeugd traint hier voor elke dinsdag van half 8 tot half 9 op het OKIA veld naast het vletgoor aan de Larenseweg. Het adres voor algehele uitvoering van: Nieuwbouw Verbouw Onderhoud Het vervangen van al uw hang- en sluitwerk volgens politie keurmerk veilig wonen PAALMAN TEMPELMAN Maneschijnsweg 30 7451 LK Holten Telefoon; (0548) 361 387 Fax: (0548) 361 663 E-mail: info@paalman-tempelman.nl Webadres: www.paalman-tempelman.nl ALMELO, Woonboulevard, Weezebeeksingel, Tel: (0546) 812625 APELDOORN, Woonboulevard, Het Rietveld, Tel: (055) 3665465 ENSCHEDE, Woonboulevard, Schuttersveld 3, Tel: (053) 4358835 WIERDEN, hoofdkantoor. INTERNET: www.resinkwonen.nl

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7