AH blijft u verrassen!!! s Gall Gall Albert Heijn Holten 4.38 3.90 Stoffer Blik Aanleg riolering Borkeld start in 2de kwartaal Bal voor Prins Carolus de Galliër yw v/cn<- Het kan nu nog! In overleg met onze leveranciers, kunt u nog steeds profiteren van de oude prijzen!!! voortman keukens Weer monsterscore schakers Holten 2 Culinair genieten Hamlapje overklaar Nu 500 gram voor 4.20 2e halve prijs Diverse Douwe Egberts koffie 2.35 Unox magere rookworst 3 zakken 275 gram 5sr Unox Gelderse rookworst 3 zakken 275 gram SM unox /vorst De weg kwijt 2.98 4.50 2.98 3.98 2.98 5.98 Voor betaalbare topkwaliteit mmmm PROFITEER mp i rsKQ €639, €375,- €995, €605,- Perron Nul laat op gang Klaverjassen bij Blauw Wit Opgave voor carnavaloptocht Verlichting op Borkeld Inrichting Vianenweg Wapen Weduwe Visser jonge jenever lOOcl van LUét/ voor 10.49 Gorter jachtbitter 70cl van 1Q99 voor 9.29 Wiin van de maand: Vega Robledo reserve 1998 75cl Cabernet-Sauvignon/Tempranillo, La Mancha Spanje van voor 3.99 Met uw wijnkaart 3.59 Donderdag 6 februari 2003 HO 7 (Vervolg van voorpagina) Holten - VVD'er J. Ke- velam vond dat de ge meente zorgvuldig ge handeld had in dezen en ging akkoord met de hoogte van de eigen bij drage. Ook het feit dat de eige naren zich eerst kunnen melden op basis van vrijwilligheid, en dat de gemeente pas maatrege len neemt als het vrij willig niet lukt, vindt hij correct. .,We hopen op voldoen de bereidheid om mee te werken aan het aan leggen van de riolering, en anders moet er maar baatbelasting geheven worden", aldus de VVD'er. Raadslid W. Veneklaas van Gemeentebelang schaarde zich achter de woorden van Kevelam. „We moeten zo snel mogelijk proberen tot uitvoering te komen, dat kan de prijs aan zienlijk verminderen in verband met de werk- honger in de sector", verwachtte hij. Ook CDA, PvdA en SGP gingen akkoord. De ChristenUnic, bij monde van raadslid J. Tijhof wilde echter een maximale eigen bijdra ge van 3.404 euro, maar vond hiervoor geen me destanders. De perceelseigenaren van De Borkeld krijgen binnenkort een brief van de gemeente, waar in de gemeente de eige naren op de hoogte stelt van de bijdrage in de hoogte van de aansluit kosten. De gemeente hoopt dat de perceelei genaren in De Borkeld op basis van vrijwillig heid mee zullen werken aan de aanleg van de riolering op De Bor keld. De slager van Albert Heijn Holten maakt voor u elke week een exclusief vleesprodukt. Deze week: Een lekker pittig gekruid hamlapje op een bedje van stoverijsaus, op basis van paprika en een takje verse rozemarijn. Dit in een ovenvast bakje met braadzak. 45 minuten in een voorverwarmde oven van 175 graden, en smullen maar!!! bijv, aroma rood snelftltermaUng of grove maling pakken A 250 gram 3-,-W - w«s.s.2ö Bij niet vrijwillige me dewerking gaat de ge meente bekijken in hoe verre en op welke wijze een beroep gedaan wordt op de Wet Be lemmering Privaat recht. Je zult toch padvinder zijn in Holten Je zou de weg kwijt raken! Heb je jaren gewerkt aan een prachtig onderkomen. Tevens aan de teamgeest van gelijk gezindte. Heb je de beschikking over een prachtige blokhut geheel in padvinderstijl. Bepalen de "grote heren" ,in dit geval een "dame" dat een stelletje opgeschoten jongeren, die op zoek zijn naar een eigen nest, over je hut kunnen beschikken. Zijn ze nou helemaal van de route af. Als de gemeente nou gewoon hun lidmaatschap betaalt. Dan beginnen de jongeren hun eigen 16+scouting groep. Ze trekken een uniform aan en is er geen vuiltje aan de lucht! Stoffer en Blik Vervolg van pagina 3. Dat deerde eigenlijk niet, omdat het toch om een kort maar krachtig to neelstukje ging. Drie Beusebarger Boys op een rij bij het toilet die elkaar hielpen met plassen, zo dat ze ondertussen ook een sigaretje konden ro ken. Het optreden van NDK was een beetje vergelijk baar .met de kroegenpraat van Velocitas. De leden hadden kort ervoor het verhaal nog in elkaar ge zet. Het kwam echter niet feilloos door de keuring. Nadat het was ontdaan van minder passende woorden, bleek er een mooi en humoristisch stuk over te blijven. Herman en Jan Deijk van De Weel'n hadden hun act ook in de vorm van kroegenpraat gegoten. Deze keer echter een ter rasscène. 'Beestje Beestje had laatst een feestje en werd onderweg aange houden door de politie. Drankcontrole', begint een van beiden. 'Aan de andere kant gebeurde op dat moment echter een ongeval dus de politie snel over de vangrail om polshoogte te nemen. Beestje Beestje: "Ja, daar ga ik dus niet op blijven zitten wachten." Hij pak te de auto en reed snel naar huis. Daar aangeko men vertelt hij het ver haal aan zijn vrouw José. "Als de politie komt zeg je maar dat ik de hele tijd in bed lag en dat de auto in de schuur staat".' In derdaad, een uur later komt de politie eraan en vertelt José wat ze van Beestje Beestje tegen hen moest zeggen. 'De politie gaat controleren of de au to daadwerkelijk in de garage staat en doet de garagedeuren open. En wat denk je: staat daar een auto met blauwwitte strepen en de zwaailich ten nog aan!' Als slot was Coen van Hoevelaak uitgenodigd. Altijd goed voor scherpe opmerkingen. Deze keer was hij niet alleen geko men, maar had zijn broer Edwin van Hoevelaak (bekend van het RTV Oost-programma Regio- tap) meegenomen. Edwin woont inmiddels in Espe- lo en wilde zijn broer wel begeleiden op het key board. 'Het verkeers- structuurplan wordt wel erg serieus genomen, als zelfs Tox zich ermee gaat bemoeien', vindt Coen. 'Hij wil graag een door gaande weg door zijn ou de pand aan de Dorps straat. Dan kan hij mooi die pruttel verkopen.' Volgens Coen wordt er echter iets vergeten: 'Die weg loopt dan ook over de parkeerplaats van de Kandelaar. Dus zal de weg zondags enkele uren gesloten moeten worden. Ja, je zult maar net rond die tijd op de weg rijden. Ben je mooi klaar mee.' Na de toneelstukken gin gen de tafels aan de kant om ruimte te maken voor de dansvloer. Blind Date verzorgde daarna de mu ziek. Holten - Na een wissel vallig begin met een ne derlaag, een remise en een monsterzege heeft het tweede team zich uit stekend hersteld door af gelopen maandagavond (wederom) met grote cij fers te winnen en wel te gen Almelo 6. Eindstand 2 Bos narcissen met blad Dubbeldikke bos rozen (20 stuks) Mooie azalea Blauwe druifjes in sierpot Narcissen tête a tête 3 potjes Gemengde bollen in glas Geldig: donderdag, vrijdag, zaterdag bloerr bloemen en planten Holten, Dorpsstraat 12 51/2-1/2. Teamleider Dinant van Beek gaf het goede voor beeld en was het aller eerst klaar. Dinant won in de opening twee pion nen. Hij moest nog wel een aanval via déze open lijnen pareren maar daar na speelde hij het vak kundig uit. Ronald Klein Teeselink (met zwart spelend) bracht de stand op 2-0. Bij een grote afruil wist hij twee twee verbond vrij pionnen te creëren. Omdat alle stukken al van het bord waren was de witte koning gebon den aan het in bedwang houden van deze uiter mate gevaarlijke pion nen. Ronald kon onder tussen de overige pion nen opeten waardoor hij met zijn derde pion kon doorlopen naar Dame. Cees Olij zorgde met een remise in een strategische partij dat de overwinning wel erg dichtbij kwam. Die kwam er dan ook door een overwinning van Bertus van Beek. Bertus kwam slecht uit de Franse opening. Hij wist echter op tijd de ba kens te verzetten en kreeg de beheersing over het centrum. Met een mooie combinatie wist Bertus een Dame tegen Toren te winnen, waarna de winst geen probleem meer opleverde. Gerrit Stevens speelde wederom de Poolse ope ning oftewel de Orang Oetan. Lange tijd bleef de stelling onduidelijk mede door onnauwkeurig spel van beide kanten. Toch wist Gerrit een win nend eindspel op het bord te krijgen. In zijn haast om dit te verzilveren ver slikte hij zich echter en verloor een stuk. Door te passief spel van zijn te genstander kreeg Gerrit wederom de overhand. Een blunder van zijn Al melose opponent maakte een definitief einde aan de partijHet laatste punt wist Teun Scheurwater in de wacht te slepen. Na een gelijkwaardige ope ning nam Teun (met zwart spelend) langzaam maar zeker het initiatief WEGENS HET ENORME SUCCES GAAN WE NOG STEEDS BOOR MET DEZE PRACHTIGE ACTIE Voortman zet nog eenmaal alle acties op een rij. Bi] aankoop van een keuken mag u nu een keus maken uit grab's vaatwasser of grab's combi-magnetron of grab's huishoudelijke artikelen of een diner voor 2 personen in een gerenommeerd restaurant. Vaatwasmachme Schouwkap snelheden, ofoet jilneembore cosseffehllefs |me*xjj. eledronisch mef timen Van €.699 evd&|A),geschtavasr l2covrefts Van f.119,- Nu bn Voortman Nu bg Voortman Inductiekookplaat Combi-magnetron tcokzones. High Trans dos, Iweh-cortrol, ICD indicatie, 2 standen, thermische Eledtanische bediening, binnen roesMijstoal 5 vermogens, 30 b, 850 W 1250 W. 2 losen token /an 929. OOK DE APPARATUUR HEBBEN WE NOG STEEDS (MEDE IN OVERLEG MET DE LEVERANCIERS) VOOR U INTERESSANT GEPRIJSD geruisloos pendelsysteem Van 1.799, Nu bij Voo Gezellige en sfeervolle drukte met regelmabg bakdemonstrabes tevens verzoeken wij u, om een goed vergelijk te krijgen, de offertes andere keukenzaken mee te nemen U kunt dan zelf oordelen wie het meest te bieden heeft Donderdag en vrijdag koopavond: Rijssen Vrijdag koopavond: Rijssert en Oldenzaal Oldenzaal is 's maandags gesloten RUSSEN: Nijverheidsstraat 40, tel. (0548) 515055 OLDENZAAL: Essenlaan 123, tel. (0541) 536275 Voortman Keukens ook in Apeldoorn, Steenwijk Emmeloord, Elburg, Eist, Zeist www.voortmankeukens.nl Degelijk, betrouwbaar, en Voortman Keukens maakt sfeer betaalbaar in het middenspel. Door een centrumpion (de d- pion) op te schuiven kwam zijn gefianchet- teerde loper plotskaps tot leven hetgeen kwaliteits winst opleverde. Na ver der afruil hield Teun 2 gezonde vrijpionnen op de Damevleugel over. Echter Teun begon een beetje te knoeien, waard- door eeuwig schaak een dreiging begon te wor den. Echter de tijd was Teun's belangrijkste bondgenoot. Ronde 5 (3 februari 2003) Holten 2 - Almelo 6 D. van Beek, (1674)- R. van Faassen, 1 - 0; Bertus van Beek, (1566)- J. Vro lijk, (1543) 1 - 0; C. Olij, (1597)- G.H. Pater, (1438) 1/2 -1/2; Scheurwater, (1636)- J. Lamberts, (1429) 1 - 0; G. Stevens, (1614)- E. de Weer, (1369) 1 - 0; R. Klein Teeselink, (I486)- H, van Faassen, (1269) 1 - 0; 51/2- 1/2. Holten - Dartteam Perron Nul moest donderdag aantreden tegen het lasti ge Matenbull uit Apel doorn. Deze tegenstander staat erom bekend een saaie en trage tegenstander te zijn, wat dan ook in praktijk werd gebracht. Waren de singles niet om aan te zien. in de couples kwamen de gedreven spelers van Perron Nul op gang en werden er goede partijen op de mat gelegd. De singles werden met groot puntenvoorsprong gegooid maar het kwam veel te vaak op rondje bord uit met het uitchec- ken, en werd er vaak op een dubbel een uitgeko men. Voor de spelers vaak een ramp. De singles werden met een 3-1-voorsprong afge werkt waarin vaak een achterstand in legs moest worden goedgemaakt. In de couples werd echter veel van slechte spel goedgemaakt en waren de twee 180'ers van GTB slechts een kleine voor bode van wat er aan hoogstandjes getoond werd. Het in groten getale aan wezige publiek had op dat moment weinig aan dacht voor Kally 5 die in dezelfde arena hun kop positie moest verdedigen en dit ook zeer bekwaam deed. Na de couples was de stand al opgelopen naar een ruime 6-2-voor- sprong en moest er alleen nog de bierronde ge speeld worden. Perron Nul deed de aan wezige toeschouwers een aanbod om via een loting een gast-Mastercaller uit te nodigen. Een eer die na de loting te beurt viel aan Bert Paalman en die dit dan ook met veel verve vervulde. Na de eerste paar zenuw achtige schrijfbeurten werd het Bert dan ook niet moeilijk gemaakt en werd er over de tegen stander heengewalst. Eindstand werd dan ook een 7-2-overwinning en kan Perron Nul zich gaan opmaken voor de topper die voor 13 februari op papier staat tegen de kop loper Twist Again uit Dieren. Deze week komt Perron Nul niet in actie omdat het Open Nederland in Veldhoven op het pro gramma staat. Vletgoor - De klaveijas- competitie bij Blauw Wit gaat vrijdag 7 februari de vierde ronde in. Een lastige avond, omdat er concurrentie is van de sportverkiezing in Rijs sen. Omdat Blauw Wit 1 als sportploeg van het jaar 2002 genomineerd is, zal een deel van de vaste bezoekers de avond laten schieten zo is de verwachting. De organi satie laat de. vierde ronde toch doorgaan, omdat de deelnemers voor de eind- prijs de twee minste re sultaten mogen wegstre pen. De avond begint om 20.00 uur en het clubhuis is vanaf 19.30 uur geo pend. Holten - Carnavalsvereni ging De Fienpreuvers houdt zaterdag 1 maart haar optocht door het centrum van het dorp. Wie hieraan mee wil doen, kan zich nu opge ven. Voor meer informatie over de optocht, deelna meformulieren, regle menten, vragen over start- en prijzengelden op opgave, kan bellen met G. Grave, telefoon 0548- 361199 of H. Jalving, te lefoon 0548-364184. Holten - Burgemeester en wethouders willen terug houdend te werk gaan ten aanzien van het aanbren gen van openbare ver lichting in het buitenge bied. Alleen op gevaarlijke punten wordt een licht mast geplaatst. In overleg met de werkgroep Ver lichting/ Nutsvoorzie ning van De Borkeld wil de gemeente voor het re creatieterrein een uitzon dering maken, omdat dit gebied relatief dicht be woond is, en er sprake is van een groot aantal in- en uitritten langs de door gaande wegen. Er wordt verlichting aan gebracht op de verharde wegen op en rondom het Borkeldterrein, met uit zondering van de Via- nenweg. Er komt ook verlichting aan de Bor- keldsweg, die gebruikt wordt als fietspad naar de kern Holten. De licht masten staan zo'n 110 meter uit elkaar en wor den zoveel mogelijk ge plaatst bij in- en uitritten van de particuliere pa den. Holten - in overleg met de werkgroep Wegen van recreatieterrein De Bor keld heeft het college be sloten om de Vianenweg niet te verharden. De weg wordt zodanig ingericht, dat er aan één zijde een verhard fietspad komt, en aan de andere zijde een onverhard rui terpad. Langs het fiets pad en langs het ruiterpad (aan de andere kant van de weg) liggen kleine tussenbermen, waarin pa len met een witte kop ge plaatst worden. De Vianenweg wordt wel versterkt en wel met Gra- vilux, een kalk/leemhou- dend zand. Holten - De Hoge Raad van Adel heeft een ont werp gemaakt voor het nieuwe gemeentewapen van Rijssen-Holten. Daarbij worden de Ries- sentak en de Holtense everzwijnskoppen sa mengevoegd, en wel op zo'n manier dat de kernen iedere dé helft van het wapen voor hun rekening nemen. Burgemeester en wethou ders vinden dat uitgang punt goed, maar willen de 'oude' kleuren behou den, het blauwe van Rijs sen en het rood van Hol ten. Een volle kruidige vrij complexe maar soepele wijn

Holtens Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7