Beginnend zijspanduo sluit seizoen goed af Blauw Wit zonder punten naar huis Perron Nul blijft onverslaanbaar Uitslag tweede cross Twentse competitie Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Trufctrailer Blauw Wit thuis tegen Avanti Biljarters Kally in topvorm SportAgenda Judo Volleybaltoernooi Blauw Wit thuis tegen Avanti Uitslagen De Eendracht Handbaldames winnen tegen team Zwolle 2 DONDERDAG 5 DECEMBER 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD Blauw Wit E2 - Kloosterhaar ME2 De meisjes van Kloosterhaar begonnen sterk aan de wedstrijd en kwamen op voorsprong. Nog voor rust wist Blauw Wit dit rechtte zetten en kwam op voorsprong. In de tweede helft kon Blauw Wit de voorsprong uitbrei den, maar moest ook een tegentreffer incasseren. Eindstand 5-2. Blauw Wit Cl - Lemelerveld C2 Na enkele kansen aan beide kanten wist Blauw Wit zaterdag als eerste te scoren. Eric schoot de bal met de buitenkant van zijn schoen in het doel, de keeper was kansloos. Lemelerveld liet het er echter niet bij zitten en bleef druk zetten op het doel van Blauw Wit. De scheidsrechter gaf een terechte penalty aan Lemelerveld, die werd ingeschoten. In de tweede helft moest Lemelerveld in Blauw Wit haar meerdere erkennen. Via doelpunten van Kjell (tweemaal) en een bekeken goal van Frank werd Blauw Wit de terechte winnaar. Eindstand: 4-1. Hoonhorst BI - Blauw Wit BI Blauw Wit had een voortdurend veldoverwiqht maar wist zich in het strafschopgebied nauwelijks echte kansen te creëren. Ruststand: 0-0. Ook na de pauze bleef Hoonhorst volharden in hun spel. In de allerlaatste minuut werd alsnog de ban gebroken toen Jasper Lahuis de bal tegen de touwen kon werken Eindstand: 0-1. De Hoven MB1 - Blauw Wit MB 1 Blauw Wit domineerde in deze wedstrijd tegen De Hoven MB1. Keer op keer werd de aanval gezocht en voor rust werd er gemakkelijk vijf keer gescoord. Ook na rust bleef Blauw Wit doeltreffend. Het team scoorde zeven keer. Eindstand: 0-12. De Zweef F6 - Blauw Wit F3 Het F3-pupillenteam van Blauw Wit '66 is zaterdag 23 november kam pioen geworden in hun klasse. Via een klinkende 6-2 overwinning op de Zweef F6 werden de laatste punten binnengehaald. De spelers kregen een mooie medaille en een rode roos uitgereikt en de trainers en begeleiders een mooie bos Blauw-Witte bloemen. Op de foto in willekeurige volgorde: Ruben en Daniël Wegstapel, Joriek Milz, Youri Wesseldijk, Leon Vermeulen, Rudolf v.d. Molen. Martin Flores en Remon ter Brake. De begeleiding bestaat uit Agnes v.d. Molen en Carlos Flores en de trainers zijn Erwin Prins en Jurgen Kolkman. Blauw Wit 3 - AZSV 8 Het werd al heel vroeg in de wedstrijd 1-0 door een doelpunt van Henk Bolink. Vlak daarna maakt Marcel van Engbrink de 2-'0. Na een mooie voorzet van Gerrit Bronsvoort maakte Wouter Smit 3-1. Vlak daarvoor had de tegenstander iets teruggedaan. De 4-1 werd gemaakt door Henk Westerik na een schitterende pass van Rcindcr Vruggink. Eelco Jager scoorde vlak hierna 5-1. En net voor rust werd het ook nog 6-1 door Werner Stam. Na rust vielen er nog vier doelpunten. Allemaal gemaakt door Blauw Wit. De doelpunten makers heten André Schuppert, Marcel, Werner en Gait. Eindstand 10-1. Blauw Wit 4 - Rietvogels 6 In de eerste helft leek Blauw Wit een goede kans te maken. Blauw Wit scoorde voor rust de 1-0. Daarna zwakte Blauw Wit af en Riet vogels zag zo haar kans om weer op gelijke stand te komen. Eindstand: 1-4. Elspeet - Blauw Wit 5 Al na twee minuten kreeg de tegenstander een penalty mee omdat de laat ste man zijn handjes niet thuis gelaten had. Ondanks een zwakkere bezet ting speelde het vijfde met Erik Aanstoot en Herman van Eden op het midden toch een goede wedstrijd. Martin Kerkdijk wist daarvan te pro fiteren en speelde de bal links naast de keeper in doel. Ook Freddy Hulle- man kreeg nog een dot van een kans, maar wou het te gewiekst doen. Na de rust werd het toch wat minder, zeker nadat Martin met een hamstring blessure het veld moest verlaten. De tegenstanders slaagden er in nog een keer te scoren. Eindstand 2-1. Holten 6- Lochenhuizen 5 Het duurde een kwartier toen Wilco K. een schot van Ilennie K. van rich ting veranderde en de keeper kansloos liet: 1-0. Holten liet zich meer en meer meeslepen in het zeer trage spel van de tegenstander. Kort voor rust wist René L. een goede voorzet in te tikken: 2-0. Op slag van rust was het Henk F. die met zijn hoofd de bal in wist te koppen. Holten wist na de rust door Tonnie W. nog tot 4-0 uit te lopen, maar daar bleef het dan ook bij. Eindstand 4-0 Holten E4-RKSV E3 Deze wedstrijd was er een met twee totaal verschillende helften. In de eerste helft had RKSV maar zes mannen, dus werd er zes tegen zes ge speeld. Holten had een goed veldoverwicht wat resulteerde in een goede 4-0-voorsprong tijdens de rust. Na een lange pauze had Rijssen plots klaps ergens twee boomlange voetballers vandaan gehaald, wat niet ge tuigde van sportief gedrag aan de kant van RKSV. De wedstrijd ging dan ook in de tweede helft voor Holten onverdiend verloren. Eindstand: 5-0 Enter E2 - Holten E2 Het was Enter die de score opende en het betere van het spel had. In de rust stond Holten dan ook achter met 3-1. Het eerste kwartier van de tweede helft liet zien dat Holten met deze opstelling ook wel uit de voe ten kan. Ondanks het verlies goed gevoetbald jongens. Eindstand 5-1. Excelsior '31 El - Holten El Guus schoot een aantal keren net naast en ook Mark was enkele keren ge vaarlijk. Twee uitbraken van Excelsior zorgden echter voor even zovele tegendoelpunten. Ties zette op rechts wel alle zeilen bij om de tegenstan der het scoren te beletten. Met goed spel wist Excelsior het onrustig en onzuiver spelende Holten te overtroeven. De.tweede helft ging Holten veel beter spelen. Een prachtig afstandschot van Nick zorgde voor het eerste Holtense doelpunt. Helaas hield Excelsior het overwicht en was vooral uit de vele hoekschoppen gevaarlijk. Eindstand: 7-1. IJsselstreek MC 1 - Holten MC 1 Na tien minuten lagen er al twee ballen in het doel bij gelegenheidskeep- sfer Inge R. Al snel vielen de doelpunten achter elkaar. Rustand: 0-5. Holten trok na rust ten aanval maar kreeg al snel nog een tegengoal. On danks deze nieuwe tegenslag werd er in de tweede helft beter gespeeld. Er ontstonden diverse kansen die werden gepareerd door lat en keeper. Eindstand 6-0. Holten Dl - SWN Dl Het eerste doelpunt van Holten kwam uit een goed genomen vrije trap van Koen, die de bal hoog in de uiterste hoek joeg. De eerste helft speel de zich voornamelijk af op de helft van de tegenstander, maar de goed- spelendc achterhoede van SVVN hield de deur potdicht. Pas in de twee de helft werd er een goede combinatie over links opgezet, waarbij Daan werd vrijgcspeeld op zestien meter. Hij bedacht zich geen moment en met een afstandschot verraste hij de SVVN-goalie: 2-0. Vlak voor het eind werd het nog even spannend, toen SVVN uit een hoekschop tegen scoorde. Einduitslag: 2-1. 6 Bakkenist Harold ten Veen en bestuurder Paul van Aalst (Foto: Johan Bolink) Holten- Binnen de kring van zes 'a zeven motorzijspanteams in Holten heeft zich een nieuw duo aangekondigd: Paul van Aalst en Harold ten Veen. Paul aan 't stuur en Harold als bakkenist. Sinds een jaar werken ze samen en brachten het aan 't eind van het seizoen tot een vierde plaats. Ze werken allebei op hun eigen 'eilandje'de een op de motor, de ander in 't bakkie ernaast en toch weten ze precies van elkaar hoe en wanneer ze reageren in bepaalde situaties. De perfecte basis voor een samenwerking voor zijspancross. Terwijl ze el kaar maar oppervlakkig kenden. Ze kenden elkaar van de LTS, kwamen mekaar later tegen tij dens brommercrossen waar Paul voor de prijzen naar toe ging en Goor - De tweede cross van de Twentse crosscompetitie werd afgelopen zaterdag gelopen in Goor op de Herikerberg. Bij de pupillen C over een af stand van 1.2 kilometer: Luuk Kaffener, vierde in 7.32, Koen Kaffener, tweede in 5.58, Made lief Uijen, eerste in 7.16. Bij de pupillen B over een af stand van 1.2 kilometer: Stijn Uijen, derde in 5.48. Bij de pupillen A over een af stand van 1.6 km: Wouter Jan- Harold uit hobby. Hun materieel werd vervoerd met de veewagen van de PAP-combinatie. In de volgende periode hield Harold zich bezig met off-the-road-rit- ten en Paul met de 500 cc. Totdat het moment kwam dat de motor van Paul was kapot gelo pen tijdens een cross en er ei genlijk een nieuwe moest wor den aangeschaft. Of moest het een zijspan worden? Overleg met Harold wees onmiddellijk uit dat dat maar moest gebeuren, ze waren het er meteen over eens. Maar eerst wel testen of ze elkaar wel zouden passen en zouden kunnen samenwerken. Drie weken later hadden ze hun eerste sponsor gevonden en hun eerste zijspan, met MTH-blok draaide voor 't eerst mee met de sen, twaalfde in 8.30 minuut. Bij de junioren D over een af stand van 1.6 kilometer: Marije Dangremond, tweede. Bij de Junioren C over een af stand van 2.5 kilometer: Rob Marissink, eerste in 9.13 Bij de Junioren A over een af stand van 5 kilometer: Gijs Ma rissink, vierde in 20.58 Bij de veteranen over een af stand van respectievelijk 5 en 10 kilometer: Marjet Marissink, tweede in 23.07, Leo Marissink, zevende in 38.46 minuut. cross. Beetje duur voor begin ners. Volgens het nieuwe zij spanduo, liep het supergoed maar is het kapotgelopen tijdens een cross. Inmiddels hadden ze gelukkig al een aantal sponsoren die achter hun activiteiten staan en hen steunen, niet alleen met geld maar ook met materieel. In de belangrijke wedstrijd te gen Zwolle 2 - de nummer drie uit de tweede klasse - heeft het Holtense dames - handbalteam een prima visite kaartje afgegeven. Holten startte zeer geconcen treerd. De verdediging sloot als een blok en aanvallend werd met sterk gevarieerd spel veelvuldig gescoord. Jessica Smit was in topvorm en nam meer dan de helft van de Hol tense scores voor haar reke ning. Zwolle keek bij rust al tegen een kansloze 4-12-ach- terstand aan. Paul en Harold rijden nu met een Hondablok, het frame gedeelte lijk omgebouwd en daar hebben ze geen spijt van. In de eerste wedstrijd gingen ze d'r wel af maar hebben hem toch uitgere den. Langzamerhand reden ze steeds betere wedstrijden, gin gen beter corrigeren en kregen In de slotfase gooide Holten er nog een schepje bovenop en werd Zwolle naar een terechte 10-19-nederlaag gespeeld. Door deze zege is Holten vier punten los van Raalte en heeft het al een marge van acht pun ten voorsprong op overige ti telkandidaten. De thuiswed strijd over veertien dagen te gen Raalte wordt bepalend voor het verloop van de com petitie. Scores: Jessica Smit 10; Judith Tiekink 3; Kristel Meerman, Bianca Smit 2; Dörte van Oijen, Ellen Teeselink 1. Deventer - Na een gedwongen rust van twee weken werden de adonissen van dartteam Perron Nul weer opgeroepen voor het vervolg van de competitie. Te genstander van deze week waren The Arrows uit Deventer. Het café waar moest worden ge speeld heet De Gulle Lach maar die werd hier die avond door de tegenstander niet getoond. In het begin van de partij werd echter al snel duidelijk dat twee weken rust niet voor iedereen gunstig was verlopen. Het waren Paul en Hans die hier duidelijk problemen mee hadden waar door deze twee partijen na een zeer lange lijdensweg dan ook werden verloren. Of het moeten de verleidelijke blikken van de tegenstandsters zijn geweest waardoor deze heren de scherpte verloren. Dat na deze partijen al tegen een 2-0-achterstand aan werd geke ken deed voor de rest van de avond het ergste vrezen. De technisch-directeur (TD) besloot hierdoor de samenstelling van het team te wijzigen wat een duidelijke vooruitgang was. In hoog tempo werden de vol gende vijf partijen gewonnen en was de buit binnen. In het laatste koppel moesten Hans en Paul samen aantreden tegen wederom de twee dames uit de singles. Deze partij leverde soms hache lijke situaties op die het een en ander van de lachspieren van de Perron Nul leden vergden. Dat deze partij verloren ging met 3-2, was dan ook helemaal op het conto van duo Peppie en Kokkie van Perron Nul te wij ten. Uiteraard werd de bierronde overtuigend gewonnen met 2-0 waardoor de boys met een 6-3 overwinning in een ontspannen de sfeer in de spelersbus stapten om in het clubhuis Bierlokal am Bahnhof de wedstrijd onder het genot van een sapje te evalueren. Maandag moet er weer in het buitenland worden aangetreden meer vertrouwen in elkaar. Tijdens de nationale wedstrijden eindigden ze op de vijftiende plaats van de 36 deelnemers en tijdens de uitwisselingswedstrij den op de zevende plaats van de 28 deelnemers. Lang niet slecht als je nog maar net een jaartje bezig bent. Vletgoor - Blauw Wit treft zater dag thuis in competitieverband Avanti uit Twello. Vorig jaar maakte Avanti een prima seizoen door in de derde klasse. De ploeg speelde lang mee om promotie. In de nacom- petitie ging het net mis. Dit sei zoen begon de ploeg matig. Af gelopen zaterdag werd van SS- SE uit Eibergen gewonnen en heeft de ploeg wat lucht voor de onderste drie plaatsen. Wil Blauw Wit mee blijven doen in de top vij f dan moet de ploeg de ze wedstrijd in winst omzetten. Niet makkelijk, maar wel moge lijk met volledige inzet spelend. De wedstrijd begint om 14.30 uur. tegen de toppers van Murphy's. Helaas is de bus voor deze avond echter al vol zodat som mige fans op eigen houtje achter het team moeten aanreizen. De laatste thuiswedstrijd van Perron Nul dit jaar zal zijn op donderdag 12 december wan neer het altijd lastige Red Buil op visite komt. Hiervoor zijn nog enkele kaarten beschikbaar en deze kunnen besteld worden bij de voorzitster van de suppor tersvereniging: Chantal Wer- mers. Maar voorkom teleurstel lingen en boek vlug want vol is vol. Kally 5 stal wederom menig hart Na het spelen van een mooi stukje biljart Marnix ging als eerste spelen Om weer de eerste klap uit te de len Zijn spel was uiteraard enorm Hij verkeert al weken in top vorm De eerste partij werd dus ge wonnen De avond werd dus weer goed begonnen Hierna pakte Janus zijn keu Hij was het verliezen een beetje beu De wedstrijd winnen was zijn opdracht En die taak heeft hij meesterlijk volbracht Met de tussenstand van 4-0 op de klok Pakte 100% Jopie moedig zijn stok Zijn ongeslagen status zou hem weer niet nekken Jammer dat in zijn tegenstander de partij wist gelijk te trekken Met een 5-1 voorsprong en heel veel zin Ging onze Buffie hierna zijn partij dus in De wedstrijd was weer van een hoog niveau En Buffie gaf weer niks cadeau Zijn winst werd met gejuich ont haald En bij de Rijssense tegenstan ders w erd gebaald Na de wedstrijd werd er weer tlink gebierd Want een 8-1 overwinning moet goed worden gevierd Ja het is buiten kijf Niemand is zo goed als Kally 5 Uitslag: Kalfsterman 5 - Femi's 3 8-1 Gemiddelde: Marm.x( 1,59), Ja- nus(1.30), I00%Jopie(l,00). Buffie(0,81) Blauw Wit Zaterdag 7 december Blauw Wit 1 - Avanti Twello 1, 14.30 uur: Avanti Twello 2 - Blauw Wit 2, 12.30 uur (vertrek I 1.00 uur); Blauw Wit 3 - AZSV 7, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Markvogels 2, 12.30 uur; Blauw Wit 5 - Pr, Bernhard 6, 14.30 uur; Blauw Wit AI - Heeten A1 12.30 uur; Vilsteren BI - Blauw Wit BI, 12.15 uur (vertrek 10.45 uur); Blauw Wit Cl - De Zweef C3, 12.30 uur: Hector MB1 - Blauw Wit MB 1, 12.00 uur (ver trek 1 1.00 uur); Markelo Dl - Blauw Wit Dl, 11.00 uur (ver trek 10.00 uur); Blauw Wit D3 - Rohda R. D3. 10.30 uur; ASC'62 D3 - Blauw Wit D2. 8.30 uur (vertrek 7.15 uur); Blauw Wit El - Hulzense Boys E2, SVVN E4 - Blauw Wit E2, 9.00 uur (vertrek 8.15 uur): Blauw Wit F4 - V en K F2, 9.30 uur. Zaalvoetbal Vrijdag 6 december Helios 8 - Blauw Wit 2, 21.30 uur (vertrek 20.30 uur). SV Holten Zondag 8 december: Sallandia 1 - Holten 1, 14.00 uur (vertrek 1 1.55 uur); Holten 2 - NEO 3, 10.00 uur; Twenthe G 2 - Holten 3, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten 4 - Rohda R. 8, 9.30 uur; De Tukkers 5 - Holten 5, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 6 - Bon Boys 8, 9.00 uur; La Pre miere 5 - Holten 7, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 8 - Heracles AVC 7, 10.45 uur. Zaterdag 7 december: Holten A1 - Juliana Al, 14.30 uur; Holten BI - Be Quick Z. BI. 14.30 uur; Rohda R. C2 - Holten Cl. 14.30 uur (vertrek 13,30 uur); Markelo C2 - Holten C2, 12.30 uur (ver trek 11.30 uur); Holten Dl - Bentelo Dl. 11.00 uur; Holten D2 - Excelsior '31 D5, 11.00 uur; Holten El - SVZW El. 10.00 uur; Enter Vooruit E2 - Holten E2, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); SVZW E4 - Holten E3. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): SVZW E5 - Holten E4, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten F1 - Enter Vooruit Fl, 11.00 uur; Enter F2 - Holten F2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F3 - Twenthe G. F3, 11.00 uur; Hol ten MC1D - V en L MCI, 14.00 uur; Holten MC2 - KSH MCI, 14.00 uur. Handbal Zaterdag 7 december: Meisjes D - Leerkes/ Haarle 2, 12.00 uur; Meisjes C - Voorwaarts 3. 12.45 uur; Dames 1 - Achilles 1, 19.00 uur. Zondag 8 december: Heren 1 - Achilles 5, 13.10 uur: Dames 2 - Klarenbeek 2, 14.15 uur; Da mes Al - Nieuw-Heeten 1. 12.05 uur: Dames A2 - Wessels Heeten 3, 11.00 uur. Holten - De judoka's van SV Ba- to hebben zaterdag 30 november meegedaan aan de jaarlijkse dis trictskampioenschappen voor jongens en meisjes tot 12 jaar. De wedstrijden werden gehou den door de Judobond Oost-Ne derland in de sporthal de Haver kamp in Markelo. In totaal heb ben meer dan zeshonderd judo ka's deelgenomen, ingedeeld in klassen op basis van gewicht, leeftijd en wedstrijdervaring. Op het sterk bezette toernooi zijn drie Holtense judoka's als kampioen binnen het district Oost-Nederland geëindigd. In de categorie jongens tot 31 kilo was Guido Cornelis weer de sterkste. De categorie meisjes tot 40 kilo werd overtuigend gewonnen door Nienke Schoolkate. De klasse tot 37 kilo voor wedstrijd judoka's werd gewonnen door Robbert van Riel. Naast de drie eerste plaatsen zijn tweede plaatsen behaald door Karlijn Bekkernens, Frank Jansen, Iris Paalman, Ronald Poorterman en Steven van Riel. Derde plaatsen zijn verder behaald door Peter Akkerman, Marlou Bronsvoort. Omar Cornelis, Bart van Dam, Thom Derks, Martin Flores, Eli- se Hoff, Mike Hoogland. Peter Kappert, Joy Kloosterman, Sen na Kloosterman. Maxime van Leeuwen, Kristn Lodder, Bruno Mooiweer, Sem Muller, Lauri Paalman, Roy Pasman, Niels Reinardus, Dennis Roelvink, Jessica Rose, Philipp Rose, Na dya Schaper, Simon Tjoonk, Frank Wechstapel en Gerth Wil- lighagen. Holten - Het jaarlijkse recrean- tentoernooi van de volleybalver eniging Mintonette wordt vrij dag 3 januari gehouden. Door straten-, familie- en ver enigingsteams wordt vanaf 19.00 uur in de sporthal gestre den om de Enkco Wisselbokaal. Wie mee wil doen en een team kan vormen met minimaal twee dames en waarvan de deelne mers niet hoger spelen dan de tweede klasse, kan zich aanmel den bij Cor van Iperen. 362126 of Johan Rietman. 363352. Doetinchem - Het is Blauw Wit afgelopen zaterdag niet gelukt om de goede prestaties tegen hooggeklasseerde clubs voort te zetten. Na de fraaie winst tegen koploper WHcZ en het gelijke spel in Deventer tegen runner-up CJVers werd in Doetinchem te gen het op de tweede plaats staande SVDW'75 een 2-0-ne- derlaag geleden. Gelet op het verloop van de wedstrijd mocht de thuisclub ook de meeste aan spraak maken op de volle winst. Beide ploegen wisten zich wei nig kansen te creëren, maar de Doetinchemmers gingen met de schaarse kansen die er waren ef fectiever om. In de beginfase zag het er voor Blauw Wit allemaal nog wel goed uit. Vanaf de aftrap werd op de aanval gespeeld en direct al enkele hoekschoppen gefor ceerd. Uit een daarvan kreeg Ton Veldhuis van dichtbij een goede kans, maar hij schoot slap naast. Vooral Gerben Beldman bleef veel aandacht van de SVDW- verdedigers vragen, maar het ontbrak nogal eens aan accura- Vletgoor - Blauw Wit treft zater dag thuis voor het eerst in com petitieverband Avanti uit Twel lo. Beide ploegen speelden wel eens vriendschappelijk tegen el kaar, maar niet eerder werd om de punten gestreden. Vorig jaar maakte Avanti een prima sei zoen door in de derde klasse. De ploeg speelde lang mee om pro motie. In de nacompetilic ging het net mis. Dit seizoen begon de ploeg matig. Afgelopen zater dag werd van SSSÈ uit Eibergen gewonnen en heeft de ploeg wat lucht voor de onderste drie plaatsen. Wil Blauw Wit mee blijven doen in de top vijf dan moet de ploeg deze wedstrijd in winst omzetten. Niet makkelijk, maar wel mogelijk met volledi ge inzet spelend. Scheidsrechter R. Sidhoe die Blauw Wit meest al in uitduels treft, komt deze keer naar 't Vletgoor om een du el van Blauw Wit te fluiten. De wedstrijd begint om 14.30 uur. tesse bij de voorzetten. Ook aan enkele afstandschoten ontbrak de zuiverheid. Geleidelijk aan kreeg de thuis club door agressiever te gaan spelen meer vat op de wedstrijd. Er kwamen enkele kansen, maar de Blauw Wit-verdediging kon ten koste van enkele hoekschop pen een achterstand voorkomen. Toen halverwege de wedstrijd er meer evenwicht was gekomen, kwam SVDW echter toch onver wacht op voorsprong. Uit een hoekschop van rechts wist de mee opgekomen lange rechtsback de bal keihard achter de kansloze doelman Hans Bek kernens te koppen (1-0). Blauw Wit was hierdoor even van slag. Hans behoedde enkele minuten later zijn ploeg voor een grotere achterstand door een hard laag in de hoek ingeschoten bal fraai te pareren. De Holtenaren pro beerden wel op jacht te gaan naar de gelijkmaker, maar de hechte verdediging van de thuis club kon vrij eenvoudig over eind blijven. Ook hadden sommige spelers nogal wat moeite met het kleine hobbelige veld en waren er nog al eens irritaties over het vele protesteren tegen scheidsrech terlijke beslissingen door de SVDW'ers. De goed en strak lei dende scheidsrechter Van Hal uit Gendringen liet zich daar door echter niet beïnvloeden. Trainer Dick Brands probeerde in de rust zijn ploeg een nieuwe impuls te geven en bracht Jurgen Kolkman en Youri Noorlander in voor Hans Stam en Ton Veld huis. Aanvoerder Arno Jager ging wat meer teruggetrokken spelen en Gerald Jansen vanaf links op het middenveld. De thuisclub had in de beginfase van de tweede helft duidelijk moeite met deze aanpassingen. Vooral Jurgen zorgde voor nog al wat onrust in de roodzwarte verdediging. Toch wist Blauw Wit daarvan echter niet te pro fiteren. De hardwerkende Remon Jager kreeg tot twee keer toe een goe de kopkans, maar beide keren mikte hij juist naast het doel. Blauw Wit bleef wel de meest aanvallende ploeg, maar de mooiste kansen waren voor de counterende thuisclub. Eerst ging uit een aanval over rechts de bal nog juist voor langs, maar in de 68ste minuut was het wel raak. De steeds op kansen loe rende spits Marco Bartelds (voorheen DZC '68) wist toen een aanval over rechts met een fraai schot onbereikbaar voor Hans goed af te ronden (2-0). Blauw Wit zocht hierna nog meer de aanval. De steeds harder spelende SVDW-verdedigers moesten en kele vrije trappen toestaan, maar de afstand tot het doel was steeds wat te ver. De specialisten Gerald Jansen en Arjan Aan stoot mikten naast of zagen hun schot stranden in de SVDW- De Blauw Wit-verdediging wist met kunst en vliegwerk overeind te blijven bij enkele snelle SVDW-counters. Het lukte Blauw Wit echter niet de aan sluitingstreffer te scoren om zo doende in de slotfase nog 'alles of niets' te kunnen spelen. De mee naar het front gestuurde Dirk Jan Beldman kreeg daar voor een grote kans. toen hij op rechts op volle snelheid goed werd aangespeeld door de voor Remon in het veld bekomen Maarten Kruimelaar. Dirk Jan schoot echter rakelings voorlangs. Blauw Wit bleef het nog wel proberen, maar het was toen al wel duidelijk dat de tien de wedstrijd van dit seizoen de tweede nederlaag moest worden geïncasseerd. Opstelling Blauw Wit: Hans Bek kernens, Dirk Jan Beldman, Arjan Aanstoot, Jacco Schuppert, Ton Veldhuis (Youri Noorlander), Gert- Jan Prins, Gerald Jansen. Hans Stam (Jurgen Kolkman), Remon Jager (Maarten Kruimelaar), Arno Jager en Gerben Beldman. Holten - De uitslagen van de on derlinge competitie van schiet vereniging De Eendracht. Geweer klasse A: W. Paalman 165; F. Hoes 163 (3x10); J.A. Paalman 163 (2x10); B. Paal man 148: G.J. v. Aefst 146. Klasse B: M. Aanstoot 154; G. Jansen 152 (3x10); D. Vincent 152 (1x10); D. Tiekink 124. Klasse C: J. Sluiter 122; E. Hulsman 100; S. Kolkman 61. Pistool: H. Nekkers 177; H. Paalman 160. Vuurbuks: 1. D. Overmeen 86: 2. E. Grootentraast 72; G. Mö- ring 65: S. Kools 63. Opgelegd 55+: G. Schuppert 183; A. Pekkeriet 180; G. Ha verslag 172 (3x10): W. Leeftink 172 (2x10); D. Jansen 170; F. Hase 163; E. Struik 154; J. Klooster 151.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7