Hoorzitting in Hollen 10%-20%-30%-40%-50%-60% SCHUPPERT KORTINGEN TOT 60% Kampioenschappen tennis Rijssen-Holten Itollenaren doen mee aan Banthumloop Microtrlatlon bij Atletiek SV Holten Gebiedsfinale C/D-juniorencompetitie Wandelen met IVN Ld© Hoort Rende van laren. iedere le en 4e maandag Boorapparaten Bloem introduceert Natural Weight Plan Plezierig én gemakkelijk afslanken met ochtend capsule. middaacaosuie én avondcaosuie n Slank het klokje rond! UUR SLANK Kijk voor meer informatie op www.24uurslank.nl LINGERIE DAMESMODE HERENMODE JONGE MODE Donderdag 4 juli 2002 HO 7 Holten - Voor het eerst werden dit jaar de tennis kampioenschappen Rijs sen-Holten gehouden voor de jeugd- en senior leden van TC De Mors, TC Rijssen en TC Hol ten. Er werd in alle catego rieën getennist en ieder een had dus de mogelijk heid in zijn klasse te laten zien dat hij of zij daarin de sterkste was. In totaal namen er 198 seniorleden deel aan een of meerdere onderdelen van het toer nooi, waarvan er dertig uit Holten kwamen. Er waren 97 juniorleden die deelnamen waarvan 29 uit Holten, Johan Scherphofen Jan Martijn Kors zaten van de TC Holten in de organisatie en hebben vanuit Holten de zaken zo goed moge lijk geregeld. Bettie Johanns heeft veel werk verzet voor de juni orleden die vanuit Holten deelnamen. In de eerste week van het toernooi werd er bij de clubs in Rijssen en in Holten op drie banen gespeeld en in de tweede week in Rijs sen op vier en in Holten op twee banen. De laatste vrijdagavond zouden de halve finales allemaal in Rijssen wor den gespeeld, maar door dat het zolang en hard had geregend stonden de banen blank en werd er van het gravel uitgewe ken naar de kunstgrasba- nen in Holten Hierdoor kon het programma toch worden afgewerkt. Voor Holten waren de hieron der genoemde personen winnaar in hun klasse. Heren dubbel D1Jan Martijn Kors en Remco Faasse. Gemengd dubbel Dl: Jennifer Janssen en ümiel Snippert. Ge- mengddubbel D2: Truus Mulder en Anton Beu- wer. Meisjes enkel B: Marlot van Zooien. Meisjes dubbel B: Jollen Oldenmenger en Marlot van Zoelen. Jongens dubbel B: Wol ter Kevelam en Sebastian Anderson. Voor iedereen die alle uitslagen graag wil weten of die andere wetens waardigheden van dit toernooi wil bekijken, zie de website: http://www.tennis- clubrijssen.nl Bergentheim - Voor de achtste maal werd de Banthumloop gehouden in Bergentheim. Zo rond de duizend deel nemers, verdeeld over verschillende afstanden, liepen hun rondjes op een drukkend warme dag, maar dit kon niet verhin deren dat er diverse nieu we parcoursrecords wer den gevestigd. SV Holten was ook van de partij met een groep lopers en deze zetten allen een goede prestatie neer. Rob Marissink startte op 2.5 kilometer en liep naar een tijd van 8.47 min en een tweede plaats. Op de vijf kilometer startten drie atleten van SV Holten. Gijs Maris sink was de snelste van de drie en finishte in 19.01 min. Marjet Maris sink liep de 5000 meters in 23.59 min. En Ap Koetsier liep de twee rondjes van vijf kilome ter in een goede 24.47 min. Op de 10 kilometer start ten wederom veel Holte naren, Rob de Bruijn liep naar een veertiende plek bij de heren senioren en een tijd van 36.56 min. Leo Marissink eindigde als negentiende bij de veertigplussers in 38.54 min. Gerard Beldman en Ma- rinus Baltus, beide deel nemend in de categorie 50-+, en goed voor een vijfde en zesde plaats. Gerard viel met z'n vijfde plaats in de prijzen met een tijd van 39.58 min. en Marinus liep een tijd van 43.05 min en greep met z'n zesde plaats net naast de prijzen. Laren - In Laren wordt zondag 7 juli een wieler ronde gehouden. De start is om 13.30 uur met de Sportklasse A. Hier rij den verschillende cory feeën in mee, onder an dere Dick Hoeve uit El- burg (winnaar Ronde van Vorden, Henri Emens uit Deventer, Erik Cent uit Goor oud-winnaar Ronde van Laren bij de Elite. Lare is met twee man vertegenwoordigd te we ten; Alfred Mol tiende ronde van Vorden en Marco Loman Neder lands politiekampioen mountainbiken. Om 15.00 uur volgt het La- rense Kampioenschap Ploegentijdrit met ploe gen uit Borculo, Lochem, Laren en Holten; deze laatste bestaat uit de WVH-leden; Erwin de Valk, Marcel en Jaap Bruggeman, Bas Nieu- wenhuis en Wilfried Es- sink. Voordat om 16.00 uur het individuele La- rense Kampioenschap wordt verreden, is er eerst om 15.30 uur nog de Rabo Dikkebanden- race voor de Larense jeugd. Er hebben zich reeds dertig kinderen op gegeven. Ter afsluiting van het at- letiekseizoen 2001/ '02 heeft trainer Wim Brinks afgelopen maandag avond voor een speciaal programma gezorgd. Met alleen het gegeven dat men op de fiets moest ko men en dat men de zwemkleding mee moest nemen, verzamelde zich een groep atletiekleden zich op het Meermans- kamp. Van hieruit vertrok men om 19.45 uur met onbe kende bestemming rich ting de Poppe, alwaar bij de recreatievijver een mi crotriatlon was georgani seerd inclusief une origi neel pare fumée voor de fietsen. Nadat de start nummers, badhelmen en fietsmutsen waren uitge deeld kon de strijd begin nen. De organisatie had uit voorzorg een ondiep gedeelte van de waterplas uitgezocht, opdat ook de genen zonder zwemdi ploma veilig aan de over kant konden komen. Een enkele durfal heeft het gehele parcours (zwem men, fietsen en lopen) al leen in zwemkleding af- gelegd. Onder de arctische weer somstandigheden van die avond waren deze perso nen dan ook al snel ver kleumd, waardoor er in eens erg veel blauw op straat zichtbaar was! Te vens is er bij deze specia le gelegenheid een nieuw soort wetsuit getest. De resultaten hiervan waren dusdanig bevredigend, zodat de verwachting is dat dit pak binnenkort zijn opwachting zal ma ken tijdens officiële wed strijden. Voor meer in formatie hieromtrent kunt u contact opnemen met dhr. Brinks te Hol ten, of een kijkje nemen op de vernieuwde site van de holtense atletiek onder: http://www.- avholten.rijssen-hol- ten.net. Vanwege het feit dat elke deelnemer in een aparte categorie is ge start, vielen er alleen maar eerste prijzen te verdelen. Dit alles werd naderhand ter afsluiting gevierd met een kop koffie en een plak cake. Verder willen het bestuur en de leden van de atletiek eenieder een héél fijne vakantiepe riode toewensen en (mis schien) tot ziens bij de eerste training op twaalf augustus. Kaarten en cadeaus van Unicef zorgen Voor blije gezichtem! Vraag onze nieuwe catalogus aan, bel (070) 333 93 00 (tijdens kantooruren) www.unicef.nl giro 121 Belangrijk voor Slechthorenden van 16.00-16.30 uur Gebouw Thuiszorg, Gaardenstraat 31 ledereen met hoorproblemen is daar van harte (en gratis) welkom. Onze deskundigen geven u een uitgebreid en persoonlijk advies. Bij ons zijn uw oren in goede handen. Elsenerstraat"32, 7461 DP Rijssen, Tel. 0548-515275 internet: www.ldehaan.nl, e-mail: info@ldehaan.nl m vrijdag fietsdag afgesproken werk Apeldoorn - De gebieds- finale voor C/D-junioren atletiek werd zaterdag 22 juni gehouden in Apel doorn, op sportpark Or- derbos. SV Holten was van de partij met een jongens D- team en een meisjes C- team. Beide teams had den hun deelname afge dwongen door zich te plaatsen bij de districtsfi nales die plaatsvonden in Endschede en Hengelo. Helaas moest het jongens D-team bij deze wed strijd verstek laten gaan vanwege diverse bles sures. Het meisjes C-team was echter wel van de partij in Apeldoorn en presteer de naar behoren. Flet team is een combinatie team van de Atletiekver eniging van Holten met die van Rijssen en be staat uit de volgende le den: Floortje van Eijk en Marije Dangremond van de zijde van Holten en Annelijn van Dooren en Kim Kolthof van de Rijs- sense zijde. Na een défilé waar al de deelnemende teams deel in namen werd de wed strijd aangevangen. Dit leverde voor de atleten de volgende resultaten op: De estafette verliep goed in 45.6 sec. Floortje van Eijk, 80 meter horden 12.25 seconde, kogelsto ten 8.77 meter; Marije Dangremond Speerwer pen 15.61 meter, 1000 meter 3.31.8 minuut; An nelijn van Dooren ver 4.07 meter, 80 meter 12.15 seconde; Kim Kolthof hoog 1.35 meter, discus 25.21 meter. Met fijn atletiekweer, een gezellige sfeer en een grote en goede organisa: tie van een groot deelne mersveld kon het C- meisjesteam tevreden met een vijfde plaats naar huis. Marije Dangremond nam op de 15 en 16 juni deel aan de open Gelders/ Overijsselse kampioen schappen te Meppel. Ma rije deed mee in de cate gorie Meisjes Junioren D eerstejaars. Ze deed mee aan de 60 meter horden en aan de vijfkamp. Ma rije eindigde op een tien de plaats in een tijd van 13.50. Op de vijf onder delen van de vijfkamp, hoog, speer, ver, kogel en 600 meter, presteerde ze uitstekend. Zo sprong ze 1.25 meter hoog, wierp ze 20.43 meter met de speer, sprong ze 3.43 me ter ver, stootte ze 8.65 meter met de kogel en liep ze de 600 meter in een tijd van 1.54.79 mi nuut. Dit alles resulteerde in een puntenaantal van 2248, hiermee behaalde ze een vierde plek. Markelo - Het IVN houdt woensdagmiddag 10 juli een wandeling door het natuurgebied de Borkeld. Met aandacht voor ge schiedenis, heden en toe komst van dit gebied: grafheuvels, natuuront wikkeling en al het inte ressante aan planten en dieren. Daarnaast breng IVN een bezoek aan Mie- ke Boode, de herderin die met haar 140 dieren tel lende schaapskudde zorg draagt voor de begrazing van het gebied. De wandeling wordt be geleid door ervaren na- tuurgidsen. Deelname is gratis. Een vrije gift wordt op prijs gesteld. Vertrek om 14:00 uur vanaf de dagcamping 'n Witten aan de Borkeld- weg. Informatie bij: VVV Markelo, telefoon 0547- 361555 of Joke Vosman, telefoon 0547-361450. Er is nieuws te melden van het afslankfront Bloem introduceert dit voorjaar Natural Weight Plan 24 Uur Slank. Een afslankproduct dat goed is afgestemd op de dagelijkse cyclus van je lichaam. Daarom bestaat deze nieuwe formule niet uit één capsule die je drie keer per dag neemt, maar uit drie aparte capsules, waarvan je er 's morgens, 's middags en 's avonds één neemt. Want de behoefte van je lichaam is op verschillende momenten van de dag anders. En daar speelt Natural Weight Plan 24 Uur Slank met de drie verschillend samengestelde capsules goed op in. Helpt het klokje rond Natural Weight Plan 24 Uur Slank van Bloem bevat plantaardige extracten en andere natuurlijke stoffen die meer energie 1 geven, de vetverbranding verhogen én een rustgevende invloed op je lichaam hebben. Deze ingrediënten zijn op dusdanige wijze over de capsules verdeeld, dat je op het goede moment de goede werkstoffen binnenkrijgt. Daardoor worden je spijsvertering en stofwisseling op krachtige wijze gedurende de gehele dag gestimuleerd. En deze lichaamsprocessen heb je nu juist hard nodig om overtollige vetten te verbranden. Dat verschil merkje. Wantje kan het klokje rond overgewicht verliezen. - Natural Weight Plan 24uurslf tl Ochtendcapsule voor meer energie Moe en lusteloos? Dat is geen goed begin van de dag, wanneer je aan het afslanken bent. De ochtend- j capsule helpt dan ook je lichaam te activeren. Je I voelt je daardoor niet alleen fit, actief en opgewekt. Maar ook je stofwisseling en spijsvertering worden gestimuleerd. En dit heeft een gunstige invloed op i de vetverbranding. Deze ochtendcapsule bevat j dan ook de energiekruiden Rhodiola en Siberische ginseng. Grapefruit, Bromelaïne en Lactobacillen j om je spijsvertering te bevorderen. En Koninginne- gelei om je stofwisseling te stimuleren, j Met andere woorden: alle belangrijke processen van f je lichaam komen 's morgens goed op gang. Middagcapsule verhoogt de vetverbranding Gedurende de middag en het begin van de avond verhoogt de middagcapsule de vetverbranding. Dit doen de kruidenextracten Damiana, Artisjok en Garcinia combogia. De Chroom en Guargom helpen om dat vervelende hongergevoel rond 16.00 uur goed te verminderen. De energiekruiden Rhodiola en Siberische ginseng zorgen ervoor dat je ook 's middags fit, actief en alert blijft. Natural Weight Plan 24 Uur Slank is verkrijgbaar bij. Avondcapsule geeft je rust Uiteraard bevat de avondcapsule ook de vetverbranders Artisjok en Garcinia combogia. Maar ook Chitosan. een 'vetmagneet' die wordt gewonnen uit de schaal van schelpdieren. Deze vezels hebben een aantrekkings kracht op vetten. Ze worden gekoppeld en afgevoerd via je ontlasting. De Guargom en Chroom verminderen je hongergevoel, omdat ze zorgen dat je het verzadigingsgevoel goed vasthoudt. Een belangrijk ingrediënt in de avondcapsule is Hop. Dit kruid heeft een ontspannende invloed op lichaam en geest en bevordert een natuurlijke én gezonde nachtrust. Dit helpt je om 's morgens uitgerust wakker te worden. Er wacht immers weer een nieuwe afslankdag! Drogisterij Wedda Dorpsstraat 10 Holten m mm DAMES- HERENMODE B O R C U L O H O LT E N Dorpsstraat 31 Holten, 0548-361 347 maandagmiddag open en donderdag koopavond

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7