Raad maakt haast met bestemming Holterberg Jubileumboekje als aandenken feest honderdjarige Bosschool Aandacht voor kerkbrieven Adriaan van Dis komt naar Waerdenborch Musical Dubbelspel Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht Jaarvergadering buurtvereniging Gezijisdienst buurtschappen 55+-Middag in gebouw Irene Mantelzorgers Agenda Battumse Bêkefeesten met Golden Earring en Normaal Holtens Nieuwsblad DONDERDAG 28 FEBRUARI 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD 3 Arts, weekenddienst: huisartsenmaatschap Holten, Keizersweg 32. telefoon 363553. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 1 1.00 en 16.00 uur, zonder afspraak. Zie verder op website: www.huisartsenholten.nl. Spoednummer 0548-536199 (alleen wanneer praktijk niet bereikbaar is). Vanaf 4 maart 2002: Buiten kantooruren (8.00 - 17.00 uur) en tij dens weekenden en feestdagen, bellen met Centrale Huisartsen post Salland, telefoon 0570-501777. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111 Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. A.J. Boerman, telefoon 0548-512535. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, te lefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54. tele foon 362835. b.g.g. 06-53372156. Hervormde Kerk Zondag 3 maart: 9.30 uur, ds. H. Gijsen, gezinsdiensten, Schrift en Tafel. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. zangdienst met Mo zaïek. Eerste collecte: voorjaarszendingwerk: tweede collecte: or gelfonds. Oppasdienst: 10.00 uur, mw. Bekkernens en Irma Gro- leboer. Espelo: 11.00 uur, ds. H. Gijsen, gezinsdienst, Schrift en Tafel. Okkenbroek: 10.00 uur, ds. J.C.A. Kruithof-Looije, met zang groep. Uitgangscollecte: zending. Gereformeerde kerk Zondag 3 maart: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. H.P. Mulder, Oud. Van dienst: br. H. Hulsman. Eerste collecte: kerk, tweede collecte: zending/SWO. Kindernevendiensten. Groep 2 en 3 o.l.v. Annemie Hoff: groep 4 en 5 o.l.v. Anja Spijker: groep 6 en 7 o.l.v. Ciska Mijsters. Interkerkelijke wijdingsdienst Diessenplas Woensdag 6 maart: 19.00 uur, mevr. van Engbrink. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten, zondag 3 maart: 10.00 uur, eucharistieviering. Voorgan ger past. Wolters, m.m.v. Dameskoor. Nieuw-Heeten, zaterdag 2 maart: 19.00 uur communieviering, werkgroep Liturgie, zang: dameskoor; zondag 3 maart: 09.00 uur eucharistieviering, past. Rademaker, zang: hcrenkoor. Maandag Vorige week in de avond en nacht vroor het eerst onder weinig bewolking licht met -0.6 graden, vlak boven de grond -2.9 graden. Espelo noteerde op klomphoogte -3.5 graden. Daarna nam de be wolking geleidelijk toe op nadering van een storing. Gevolg in het eerste deel van de morgen veel bewolking, ook viel er wat regen. Daarna wat opklaringen en af en toe zon. In de middag vielen er enkele regenbuitjes, afgewisseld door stapelwolken en wat zon. De temperatuur kwam uit op 8.4 graden. In de nacht kwam hel niet tol vorst. In de vroege ochtend en mor gen kregen we te maken een koufront behorend bij een depressie. Tijdens de passage ging dit gepaard met regen en veel wind. Ver der op de morgen vielen er enkele pittige buien met hagel en on weer. Tussen de buien door Wat opklaringen en zon. 's Middags enkele buien en zon. Holten 3.4 mm, Espelo 3.5 mm. 's Avonds en in de nacht kregen we te maken met een actief kou front dat van noordwest naar zuidoost over ons land trok. We kre gen hiervan veel regen. Holten registreerde 12.6 mm en Espelo 13.6 mm. In de morgen en middag hadden we opklaringen, afge wisseld door stapelwolken, geregeld zon en enkele buien. De maximumtemperatuur kwam uit op precies 10.0 graden. Donderdag Met de wind viel het gelukkig erg mee in de nacht. Ook viel er niet veel neerslag. In de vroege ochtend en begin van de morgen was het onbewolkt. Vlak boven de grond kwam het tot wat vorst met -0.6 graden en Espelo had -1.0 graden, 's Morgens waren"er opklaringen, afgewisseld door stapelwolken en geregeld zon. Ook de nriddag zag er best aardig uit met veel zon. Vrijdag In de nanacht daalde de temperatuur eerst naar 1.7 graden, daarna liep de temperatuur weer op. Regen viel er niet veel. De zuidwes ten wind was nadrukkelijk aanwezig. In de hele morgen was het geen best weer. We hadden perioden met regen, iater motregen. De zon kregen we dan ook niet te zien. In de middag af en toe zon, afgewisseld door enkele buien. Overdag viel er veel regen. Holten kreeg 8.4 mm, Espelo 8.1 mm. Zaterdag ln de nacht vielen er enkele winterse buien in de vorm van hagel, daarbij kwamen ook windstoten voor. Het minimum bedroeg 2.7 graden. De morgen verliep met geregeld buien, ook met hagel, verder waren er opklaringen en zon. In de middag meer bewol king en enkele winterse buien. Het werd 6.7 graden. Zondag ln de avond van zaterdag op zondag kregen we met een flinke nat te sneeuwbui te maken, waarbij het glad werd. Tijdens de bui on weer en een stevige wind. Aan de grond kwam het net iets onder nul. 's Morgens brede opklaringen, stapelwolken en geregeld zon. 's Middags viel er een enkel buitje. Later op de middag meer be wolking. Over 24 uur Holten en Espelo 7.0 mm. Meteo Holten, Freddie Paalman SG Waerdenborch - Schrijver en tv-presentator Adriaan van Dis (55) geeft donderdag 14 maart om 20.00 uur in de aula van scholengemeenschap De Waer denborch een lezing over eigen werk en leven. Van Dis is in het kader van de Boekenweek uitge nodigd door de openbare biblio theek in Holten in samenwer king met dc Stichting Kunst en Cultuur Holten. Kaarten zijn in voorverkoop verkrijgbaar bij de bibliotheek en 's avonds aan de zaal. De entreeprijs bedraagt 9 euro, maar donateurs van K en C en leden van de bibliotheek be talen 6 euro. Scholieren hebben toegang voor 4,50 euro en houders van een K Adriaan van Dis houdt een le zing in Holten. en C-passepartout betalen slechts 2 euro. Holten/ Rijssen - De gemeente raad heeft maandagavond op nieuw een voorbereidingsbesluit vastgesteld voor het bestem mingsplan Holterberg. Het punt werd net voor de raadsvergade ring extra toegevoegd aan de agenda. Hoewel de raad akkoord ging met het collegevoorstel, oogstte het feit dat de raadsleden zo kort voor de vergadering pas op de hoogte werden gesteld bij de fracties van WD, Gemeente belang en PvdA weinig lof. Maar wethouder W. Stegeman stelde dat het niet anders kon. Als we hier een openbare dis cussie over hadden gevoerd en er waren in de week voor het in werking treden van het tweede voorbereidingsbesluit (ver)bouwaanvragen ingediend, dan hadden we die moeten ho- In mei vorig jaar werd voor het gebied van het bestemmingsplan Dijkerhoek - Buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek houdt woensdag 6 maart om 20.00 uur een jaarvergadering in café Het Bonte Paard. Er wordt ook een bestuursver kiezing gehouden. Aftredend zijn daarbij Harry Sluiter, niet herkiesbaar en Allard Luggen- horst, herkiesbaar. Voor eerstge noemde vacature heeft het be stuur kandidaat gesteld Bertha Boode. Door de leden kunnen voor beide vacatures tegenkan didaten worden gesteld. Deze dienen voor aanvang van de ver gadering aan het bestuur bekend te zijn gemaakt, ondertekend door tenminste vijfiten leden. Ook is H. Meenderink van reis bureau MEVO Reizen uitgeno digd. Hij zal met behulp van dia's een verhaal vertellen over de Oostbloklanden. Verdere activiteiten van de buurtvereniging zijn op: 22 maart toneeluitvoering in sa menwerking met DAT. 1 april wandeltocht van 20 kilometer, 26 mei of 9 juni volleybal, 20 ju ni of 7 juli fietspuzzeltocht. Trefpunt - In Espelo wordt zon dag 3 maart een gezinsavond maalsdienst gehouden voor zo wel Espelo als Dijkerhoek. De dienst, die is voorbereid door de gezamenlijke zondagsscholen en wordt voorgegaan door ds. PI. Gijsen, begint om 11.00 uur. Vanaf 10.30 uur is er koffie/ li monade. In Dijkerhoek is die zondag geen dienst en geen zondags school. Ook gemeenteleden die geen kinderen op de zondags school hebben, zijn van harte welkom. Irene - In gebouw Irene wordt donderdag 7 maart om 14.30 urn- de tweede 55+-middag van dit seizoen gehouden. Het thema van deze middag is Samen op weg en in verband hiermee zal de video Denk aan uw l worden bekeken. De video laat iets zien van de historische en theologische ach tergrond van de drie kerken die samen op weg zijn. Onder leiding van ds. H. Gijsen kan hierover worden gepraat. Deventer - Het Coördinatiepunt Vrijwillige Thuiszorg (CVT) onderdeel van Thuiszorg Zuid west Overijssel houdt in samen werking met dr. Postma, geron- topsychiater een ontmoetings groep voor mantelzorgers van dementerenden. De groep start op woensdag 6 maart van 9.30 tot 12.00 uur en komt wekelijks bij elkaar tot 24 april. In het ge bouw van Thuiszorg Zuidwest Overijssel aan de Zwolseweg 180 te Deventer. Voor informa tie en opgave kan men contact opnemen met: Centrale Thuis zorgtelefoon 0570 - 686000. Holterberg (vastgesteld op 26 april 1968) een voorbereidings besluit vastgesteld. Dat beteken de dat vanaf die datum geen bouwaanvragen ingediend kon den worden voor nieuwbouw of uitbreiding in dit bestemmings plan. 'In dit gebied zijn onder meer woonbestemmingen opge nomen met voorschriften die niet meer passend zijn voor de huidige planologische inzichten. Met name de gronden bestemd voor bos en recreatieterrein met bebouwing bieden nog bebou wingsmogelijkheden die in strijd moeten worden geacht met de huidige inzichten,' aldus het col lege in haar voorstel. In een brief van 15 januari 2002 van de provincie aan de gemeen te wordt gesproken over een 'zwaar verouderd bestemmings plan'. In de eerste plaats kent het plan de mogelijkheid nog extra woningen te bouwen in dit bos gebied. En in de tweede plaats (Foto: Rinus Vrijdag) geldt voor de ongeveer negentig bestaande woningen in dit ge bied geen maximale inhouds maat. De provincie geeft in de brief aan dat het bestemmingsplan van 1969 al lang geactualiseerd had moeten zijn. 'Daarbij had den de bouwmogelijkheden op de Holterberg teruggebracht moeten worden conform het gel dende streekplanbeleid.' aldus de provincie die de huidige ge meenteraad een pluim op de hoed steekt omdat ze een be schermend voorbereidingsbe sluit genomen heeft waarmee ongewenste ontwikkelingen kunnen worden voorkomen. In diezelfde brief maakt de provin cie melding van het verschil van inzicht tussen de commissie Ruimtelijke Ontwikkeling in Rijssen en de provincie als het gaat om de toegestane inhoud van de woningen. De commissie wil namelijk voor alle woningen in dat gebied een maximumin- houd van 1500 kubieke meter hanteren. De provincie daarente gen gaat tot maximaal 600 ku bieke meter of zoveel meer als er nu aanwezig is. De gemeente wil daar nog verder overleg over voeren met de provincie. Daar door bestaat de mogelijkheid dat het ontwerpbestemmingsplan niet op tijd (dat wil zeggen voor 28 mei 2002) ter inzage kan worden gelegd. Vandaar dat het college opnieuw het voorberei dingsbesluit vast wil stellen. 'We willen in elk geval voor een deel van het gebied ruimere uit breidingsmogelijkheden realise ren. Als u met dit voorstel in stemt, hebben we nog een jaar de tijd een goed plan te maken, een bestemmingsplan met per spectief, hield wethouder W. Stegeman de raadsleden voor. De raad ging akkoord en het be sluit is op 26 februari 2002 in werking getreden. Espelo - Omdat de Bosschool in Espelo honderd jaar bestaat, wordt er een groot jubileumfeest gegeven. Zo is er een reünie en een openluchtspel. Om een aan denken mee naar huis te kunnen nemen, zal er een jubileumboek je worden uitgegeven. Ep Krik- kink, Henk Slijkhuis en Herman Boode zijn hiermee bezig. Ep houdt zich hoofdzakelijk be zig met het schrijfwerk en het zoeken van informatie. Herman en Henk helpen mee met het be denken van ideeën en het nale zen van de verhalen. Een jaar geleden werd al nage dacht over wat erin het jubi leumboekje zou moeten komen te staan. Ëp is daar vorig jaar zo mer mee aan de slag gegaan en met schrijven begonnen. 'Het boekje wordt breder van op zet dan alleen de Bosschool'. zegt hij. 'Zo worden ook alle verenigingen die met de school te maken hebben, erin vermeld.' Ep en zijn familie zijn altijd erg betrokken bij de school geweest. Zo heeft hij er zelf opgezeten. Ook zat hij acht jaar in de ouder raad, waarvan zeven jaar als voorzitter. 'Dat was in de tijd toen er veel gesproken werd De Bosschool bestaat 100 jaar. over het wel en niet blijven voortbestaan van de Bosschool.' Het leerlingenaantal schommel de namelijk heel erg. Het is vol gens hem niet de enige keer waarbij het voortbestaan van de Bosschool in gevaar kwam. 'Het was al een grote strijd om de school er te krijgen. Daarna moest er altijd weer worden ge vochten om deze te kunnen be houden', benadrukt Ep. 'Het is dan ook een grote voldoening dat nu het honderdjarig jubileum kan worden gevierd.' De schrijver heeft veel onder zoek gedaan naar de discussies over het voortbestaan. 'Alle raadsverslagen hierover liggen nog in het gemeentehuis. Die heb ik allemaal doorgelezen.' Ook zal in het boekje een lijst komen waarin wordt aangege ven wanneer welke hoofdmees- ter, zoals mr. Kornelis Bos en Gert-Jan van 't Holt, leiding had. Voor Ep is deze lijst ook interes sant om foto's te dateren. "Je kijkt naar het schoolhoofd op de foto staat en dan weet je meteen uit welke periode de foto stamt.' Een ander hoofdstuk in het boekje gaat over het ontstaan van het Splose Feest. Informatie verzamelt hij door veel te praten met Sploders die veel weten over de geschiedenis van de school of die een bepaal de periode zelf hebben meege maakt. Naast geschiedenis en veel foto's is er een deel in het jubileum boekje ingeruimd voor verhalen van oud-leerlingen en anekdo tes. Tot slot wordt de laatste tien jaar behandeld en gekeken naar de toekomst. Ep ziet deze roos kleurig. 'Het aantal leerlingen is groeiende. Er zitten nu maar liefst vijftig kinderen op de school.' Het boekje moet 1 mei klaar zijn, zodat de drukker ermee aan de slag kan. Daarna wordt het aangeboden tijdens het jubi leumfeest. Holten/ Rijssen - De raadsverga dering was maandag nauwelijks begonnen of werd al geschorst. SGP-fractievoorzitter H. Voort man stelde namelijk voor om de binnengekomen brieven van de kerken niet 'voor kennisgeving' aan te nemen, maar de brieven nog eens te bekijken en er door het college 'nader advies' over uit te laten brengen. Zouden die brieven voor nader advies naar het college gaan dan zou ook agendapunt 13. de be handeling van de harmonisatie in de sport, deze maandagavond van de agenda gehaald kunnen worden en verschoven kunnen worden naar een volgende raadsvergadering. Ten aanzien van de voorgestelde zondagopenstelling waren er brieven binnengekomen van de (Oud) Gereformeerden Gemeen ten (in Nederland) en vervolgens van de Hervormde Gemeente Rijssen en de Stichting Her vormde Evangelisatie Rijssen. Bathmen - De Battumse Bêke feesten wordt vrijdag 31 mei en zaterdag 1 juni gehouden in manege 't Ruiterkamp terug keert. Golden Earring komt vrijdags langs. Rowwen Hèze en Normaal doen dat op zater dag 1 juni. Onder bezoekers en medewer kers van de afgelopen edities van de Bêkefeesten is een en quête gehouden welke band men graag terug zou willen zien. Golden Earring stond hierbij hoog op het verlang lijstje. Reden te meer om Gol den Earring te contracteren. Ondanks dat deze band al ja ren in het vak zit, trekken ze nog steeds volle zalen met zo wel hun akoestische als elek trische concerten. De Battumse Bêkefeesten zor gen er voor dat er dit jaar twee dialectbands op de planken staan. Rowwen Hèze was me teen enthousiast, want ook in 1996 ging Bathmen al plat voor de Limburgers. Normaal is de tweede dialect band. Kaarten zijn te koop in Bath men bij Readshop/ postkan toor Van Gorssel, videotheek Van Ark, café De Brink en café Braakhekke. Tevens zijn kaarten verkrijgbaar in Deventer bij cd-shop Walk Inn. in Schalkhaar bij Hubo Westerbeek. in Dijkerhoek bij café-restaurant Het Bonte Paard, in Laren (Gld.) bij ho tel-café-restaurant De Wit kamp en via de website www.bekefeesten.nl Voor meer informatie: St. Bathmen voor Bathmen, Ton- ni Denneboom, Berkenscha kel 11, 7437 DE Bathmen, te lefoon 0570-54 04 40' 038- 421 18 43. toni@bekefees- ten.nl/www.bekefeesten.nl Voortman wees er op dat het college 'interactief beleid' (over leg met burgers, verenigingen en instanties) hoog in het vaandel had en dat dit een gelegenheid voor het college was om te over leggen met deze kerken, die een groot deel van de bevolking ver tegenwoordigden. Burgemeester J.A.H. Lonink gaf aan dat er gelegenheid genoeg geweest was voor de kerken om zich uit te spreken: zowel tijdens de bijeenkomst over de strategi sche visie als tijdens de commis siebehandeling. 'We hadden een overleg afgesproken met een groepering, maar dat overleg is door henzelf afgezegd.' Hij wees er op dat de brieven van de hervormde gemeente en de Evangelisatie eigenlijk te laat binnen waren voor behandeling in deze raadsvergadering. 'Maar we hebben ze toch maar op deze agenda gezet, omdat we ze be langrijk vonden. We hebben binnen het college uitgebreid over de brieven gesproken en B en W heeft hierover inmiddels een standpunt ingenomen.' Voortman handhaafde echter het voorstel, waarop dc vergadering tien minuten werd geschorst. Na heropening van de vergade ring bleek het SGP-voorstel geen raadsmeerderheid zou ha len. Zowel CDA, Gemeentebe lang, VVD als ChristenUnie steunden het college. 'We waar deren het dat u de brieven bij het behandelen van de sportharmo- nisatie mee wilt nemen.' sprak ChrU-fractievoorzitter W. Ot- ten. PvdA-voorman R. de la Haye wilde de sportharmonisa- tie sec behandelen, zonder daar bij de kerkelijke brieven te be trekken. Kortom, de behande ling van 'punt 13' kon deze raadsvergadering gewoon door gaan. De vanuit de geloofsge meenschappen binnengekomen brieven werden meegenomen bij de bespreking. Laren (G) - In de NH-gemeente Laren wordt dit jaar een musical gehouden. Een groots project, waaraan veel gemeenteleden meewerken. De uitvoeringen vinden plaats op 22, 23 en 24 maart op een groot podium voor in de kerk. Na ruim anderhalf jaar van voor bereidingen gaat op 22 maart de musical Dubbelspel van Ds. Hans van Solkema en pastoraal werker Jan Leijenhorst in pre mière. Een winterproject voor de NH-gemeente van Laren, maar dat zeker ook uit de hele regio veel publiek hoopt te trekken. Meer dan honderd medewerkers zijn in de laatste fase van de voorbereidingen, en volgens de stuurgroep loopt alles op sche- De kaartverkoop vindt komend weekend plaats, op vrijdag 22 februari van 19.30 tot 21.0(7 uur en op zaterdag van 15.00 tot 17.00 uur. De verkoop vindt plaats in 't Kruispunt, het ge meenschapscentrum naast de kerk. Vanaf maandag 25 februari zijn kaarten telefonisch te bestellen tussen 18.00 en 20.00 uur op nummer 401332. Het geld kan dan via de bank overgemaakt worden. Expositie I. Krebbers. Huis artsenpraktijk, 14 januari 2002 - 29 maart 2002 Bijeenkomst Passage, Kan delaar, 28 februari 2002, 20:00 Reünie. Café Wippert, 2 maart 2002 Open Huis. Diessenplas, 2 maart 2002, 12:00- 16:00 Fietsenbeurs. Boschkamp, 2 maart 2002, 13:30- 15:00 Belasting infoavond. Bosch kamp, 4 maart 2002, 19:30 - 21:30 Jaarvergadering Schoolkring Dijkerhoek, Bonte Paard, 6 maart 2002, 20:00 55+-Middag. Irene, 7 maart 2002. 14:30 Begunstigersavond Oudheid kamer Hoolfn. Kandelaar, 7 maart 2002, 20:00 Toneeluitvoering COC. 8 maart 2002 - 9 maart 2002 Themamiddag NBvP Holten. 12 maart 2002 Bijeenkomst Bejaardenso ciëteit Holten. Kandelaar, 12 maart 2002, 14:30 Dutch Open Enduro, Stuur- huus, Beusebergerweg 37, 16 maart 2002, 8:30 Lezing Adriaan van Dis, SG Waerdenborch, 14 maart 2002, 20:00 Kindertheater Kijk haar nou. Boschkamp, 17 maart 2002, 14:00 Jaarvergadering Anbo Hol ten. 21 maart 2002 Toneeluitvoering DAT, Bon te Paard, 22 maart 2002 Vooij aarsconcert HMV. Kandelaar, 22 maart 2002, 20:00 Vooijaarsshow SV Bato. Mossink, 23 maart 2002 Darten om Gouden Keun. Klavier, 24 maart 2002 Paasactie HHV, Novalux vd Maat, 28 maart 2002 Jaarvergadering De Riet voorn. De Poppe. 28 maart 2002, 20:00 Aansteken poasboakens. 31 maart 2002 Bijeenkomst Bejaardenso ciëteit Holten. Irene, 2 april 2002, 14:30 Rode Kruis bloedafname- avond, Mossink, 9 april 2002, 18:30 Jaarreisje Anbo Holten, 18 april 2002 Lezing Dick den Dool. Over Bijzondere krachten van de aarde, Julekesweg 118 april 2002, 20:00 Bijeenkomst Bejaardenso ciëteit Holten, Kandelaar, 23 april 2002, 14:30 Herdenkingsplechtigheid Canadese Begraafplaats, 4 mei 2002 Touwtrektoernooi Okia, Vletgoor, 5 mei 2002 Bevrijdingsloop, 6 mei 2002 Moederdagactie HHV. 6 mei 2002 - 11 mei 2002 Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten Oost, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad Stichtings-bestuur: W.H. Beyers, secretaris. Kollingserf 4, 7451 XC Holten, Abonnementen: familie Bouwhuis. Aalpolsweg 6, 7451 HK Holten, tele foon 0548-36 18 49. Van 17.00 tot 19.00 uur. Klachten bezorging: 0546 - 81 6666 Eindredactie: Peter Bulthuis Telefoon: 0548-36 67 99 Fax 0842-11 67 34 E-mai 1p bulthuis-a, who. Wegener,n 1 Adres redactie: kerkhofsweg 18. 7451 BG Holten, telefoon 0548-36 38 03, fax 0548-36 64 97 Extra inleverp unten kopij: Het Bonte Paard, Devcnterweg 87, telefoon 0548-361202. uiterlijk inle veren: dinsdags 9.00 uur Bosschool. Raalterweg 44, telefoon: 0572-321622. Uiterlijk inleveren: maandags 12,00 uur Advertenties: Getfertsingel 41, 7513 GA Enschede, telefoon 053-484 24 50 Advertentie-adviseurs: kantoor: al leen op dinsdag tot 14.00 uur telefoon 0548-368295 en fax 0548-366497; andere werkdaeen telefoon 0548- 519797 en fax 0548-519798. Otto Uspeert, mobiel 06-51 19 83 42 Henk Schottert, mobiel 06-51 19 83 21 Advertenties kunt u in Holten opge ven bij: Albert van dc Maat. Smids belt 7. 7451 BL. telefoon 0548- 361538 tot dinsdag 12.00 uur, of het kantoor aan de Kerkhofsweg 18. Directie: J.Y.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advertentiecontracten en aanbie dingen daartoe zijn van toepassing de Rege len voor het Advertentiewezen van de Stich ting ROTA, gevestigd te Amsterdam, zoals gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Amsterdam onder nummer 41198699 Een exemplaar van de Regelen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis-aan-huiskranten Oost BV is een onderdeel van het Wegener-concem. De door u aan ons verstrekte gegevens hebben wij opgenomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om u te (laten) informeren over voor u rele vante diensten en producten van de titels en de werkmaatschappijen van Wegener of door ons zorgvuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij We gener Huis-aan-huiskranten Oost BV t.a.v. de heer A T Kooij Manager MPRS&O. Postbus 28.7500 AA ENSCHEDE

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 3