fateq Info Gemeente Holten Gemeente 4# tiENKMHl&Z Afscheidsconcert van Batmobile in Atak Gemeente MC Tankservice bestaat 10 jaar Tot Ziens aan de Larenseweg 48 Met spoed gezocht koop- of huurwoning Tel. 06 51 30 73 18. fotografie Jan Smit zingt op nieuwe album Engelstalig werk Amerikaanse band Slobberbone in De Lantaarn |l ■I i I i I i ^oostElyke uieEkbLadpers bu DONDERDAG 8 JUNI 2000 HO 4 ZA4 m Gemeentehuis: Smidsbeit 6. 7451 8L HOLTEN Telefoon 0548-37 38 39 Fax 0548-36 10 25. E-mail-adres: gemttolleniSdaxis nl (s.v p. onderwerp en persoon voor wi bestemd is vermelden) Gemeenlewerf: Waagweg 4, telefoon 0548-36 19 72. fax 0548-36 62 21. Middags van 13.30 lot 18 00 uur is bezoek op afspraak mogelijk. Op de vrijdagmiddagen van de ever, weken is het gemeentehuis gesloten Voor de komende periode houdt dit in. dat het gemeentehuis op de vrijdagmiddagen 16 en 30 0e gemeentewerl is van maandag tot en met vrijdag geopend van 13 00 tot 15.30 uur en op zaterdag van 13.00 tot 15.00 uur. GEMEENTEBESTUUR Burgemeester drs. N. Gerzee Portefeuille- Openbare Orde en Veiligheid: Algemene en Bestuurlijke Zaken inclusief Regionale Samenwerking, Personeel en Organisatie; Automatisering; Recreatie en Toerisme, Protect Ontwikkeling Liezen en Project Herinrichting De Kol Wethouder J. A. Stegeman Portefeuille Gemeentewerken, Wegen: Ruimtelijke Ordening. Bouv/en en Wonen inclusief Monumenten. Beheer Gemeente-eigendommen en Grondzaken: Agrarische Zaken en Plattelandsvernieuwing inclusief Landschap- en Natuurbeheer. Wethouder R M. C. Delahalje Portefeuille: Verkeer en Vervoer; Milieuzaken en Afvalbeheer; Riolering, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, WVG. SPREEKUUR BURGEMEESTER EN WETHOUDERS De burgemeester en de wethouders houden spreekuur op afspraak, Voor het afspraak kunt u contact opnemen 37 3812 (rechtstreeks). HOLTER INFORMATIEPUNT Voor al uw vragen over arbeid, inkomen, welzijn, wonen (huur- en zorgsector) en zorg. Locatie en postadres zie gemeentehuis. Geopend op werkdagen van 8 30 tot 12.30 uur Telefoon 0548-36 27 04. BIBLIOTHEEK Rörikstraat*TH*3, tel. 36 64 14, fax 36 64 17 Maandag en vrijdag van 14 00 tot 17,30 uur en van 18.30 tot 20.30 uur. woensdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tol 17,30 uur, zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur, In juli en augustus op zaterdagochtend gesloten OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN 1. Bouwvergunning is verleend voor: - bouwen woning Erve Teeselink 20; 2. Kapvergunning is verleend voor: -1 berk Canadastraat 29; - 2 eiken Postweg 43; - 3 berken Oude Deventerweg 13; -1 iep Landuwerweg 12; 3. Voorts is vergunning, ontheffing, toestemming e.d. verleend voor: - opstijgen heteluchtballonnen (14 juli 2000); - kinder run-bike-run (14 juli 2000); - mountainbike-wedstrijd (17 september 2000); - sponsorloop Stichting Vrienden van de Diessenplas (29 september 2000). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7450 AA Holten. Over de uiterste indieningsdatum van een bezwaarschrift kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling algemene zaken, tel. 37 38 39. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat op de daarbij aangegeven data aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend voor. - bouwen garage/berging Boemchterstraat 3 (9 mei 2000); - vernieuwen schuur Liezenweg 14 (9 mei 2000); - bouwen bedrijfsgebouw Ondernemersweg 3 (11 mei 2000); - bouwen dakkapel Mossinkserf 14 (17 mei 2000); - bouwen dakkapel Industriestraat 30 (17 mei 2000); - wijzigen gevels woning Verzetstraat 73 (19 mei 2000); - wijzigen gevels woning Verzetstraat 76 (19 mei 2000); - wijzigen gevels woning Verzetstraat 103 (19 mei 2000); - bouwen erker Bergmanstraat 38 (22 mei 2000); - wijzigen dakkapel Het Landeweerd 103 (23 mei 2000); - wijzigen dakkapel Het Landeweerd 105 (23 mei 2000); - bouwen garage/carport Bergmanstraat 24 (24 mei 2000); - vergroten rundveestal Oosterveldsweg 1 (26 mei 2000). Bouwaanvragen liggen gedurende de openingstijden van het gemeentehuis ter inzage bij het bureau bouw- en woningtoezicht van de afdeling gemeentewerken. Smidsbelt 6 te Holten. BOUWPLANNEN MET TOEPASSING VAN ARTIKEL 50, LID 4, WONINGWET Vanaf 9 juni 2000 liggen voor een periode van vier weken op de afde ling algemene zaken in het gemeentehuis de plannen ter inzage voor: - het uitbreiden van een woning aan het Mossinkserf 2 te Holten; - het uitbreiden van een woning aan de Kenemansstraat 1 te Holten. Burgemeester en wethouders zijn van plan medewerking te verlenen aan deze plannen met toepassing van artikel 50, lid 4, van de woning wet. Tijdens de termijn dat deze plannen ter inzage liggen, kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent deze aanvragen kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders van Holten. Holten, 8 juni 2000. nn GOEDKEURING BESTEMMINGSPLAN "BUITENGEBIED", jpm 15E WIJZIGING (PERCEEL GESKESDIJK 34)" Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat Gedeputeerde Staten van Overijssel bij hun besluit van 25 mei 2000, kenmerk RWB/2000/1551, hebben goedgekeurd het bestemmingsplan „Buitengebied, 15e wijziging (perceel Geskesdijk 34)". vastgesteld bij besluit van burgemeester en wet houders van 25 april 2000, nr. 9/IJm. Het onderhavige plan betreft een wij ziging met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening van de bestemming „agrarische gebied met landschappelijke waarde" ten behoeve van een uitbreiding/wijziging van de bestemming „agrarische bedrijfsdoeleinden" (agrarisch bouwperceel) voor het perceel Geskesdijk 34. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het goedgekeurde plan liggen met ingang van 9 juni 2000 ter gemeentesecretarie, kamer 4 (naast de hoofdingang) voor een ieder ter inzage. Tegen het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring kan een belanghebbende binnen 6 weken, aanvangende met ingang van de dag na die waarop dit besluit is bekendgemaakt, beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treeft in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Holten, 8 juni 2000 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, J. P. Stegeman de burgemeester, drs. N. Gerzee INSPRAAK VOORONTWERP-BESTEMMINGSPLAN „BUITENGEBIED, PARTIELE HERZIENING BEGRAAF PLAATS OUDE DEVENTERWEG" Burgemeester en wethouders van Holten maken ter voldoening aan het bepaalde in de „Inspraakverordening 1995" bekend, dat, in verband met een partiële herziening van het bestemmingsplan „Buitengebied", met ingang van 9 juni 2000 gedurende vier weken voor inspraak ter gemeentesecretarie, kamer 4 (naast de hoofdingang) ter inzage ligt het voorontwerp-bestemmingsplan „Buitengebied, partiële herziening begraafplaats Oude Deventerweg". Met deze partiële herziening wordt beoogd de planologische medewerking te verlenen aan een uitbreiding van de algemene begraafplaats aan de Oude Deventerweg aan de zuidzijde van genoemde weg. Op verzoek kan bij de inzage ambtelijke bijstand worden verleend. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke of rechtspersonen naar keuze schriftelijk of mondeling hun zienswijze over de beleidsvoornemens zoals verwoord in het voorontwerp-plan naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen, gericht aan burgemeester en wethouders, Postbus 13, 7450 AA Holten, moeten uiterlijk 6 juli 2000 om 24.00 uur zijn ingediend. Deze schriftelijke zienswijzen worden bij het voorontwerp-plan ter inzage gelegd. De persoonlijke gegevens van inspreker worden - indien daarom uitdrukkelijk wordt gevraagd - niet bekend gemaakt. Voor het naar voren brengen van mondelinge zienswijzen kan een afspraak worden gemaakt met de heer J. IJmker (tel. 37 38 41) en/of de heer H. de Blaauw (37 38 40), afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie. Op deze inspraak is verder van toepassing de door burgemeester en wethouders vastgestelde inspraakprocedure, die bij het voorontwerp-plan ter inzage ligt. Uitdrukkelijk wordt hiebij opgemerkt dat deze inspraakmogelijkheid niet bedoeld is als en dient ter vervanging van de officële bestemmingsplanprocedure ingevolge de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Daarvoor wordt op een later tijdstip nog gelegenheid gegeven. Holten, 8 juni 2000 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, J. P. Stegeman de burgemeester, drs. N. Gerzee Wijziging lediging containers gemeente Holten: Maandag 12 juni (2e pinksterdag); de groene containers worden op zaterdag 10 juni geleegd. N.B. Op de gewijzigde dag wordt om 7.00 uur gestart met de inzameling. U bent dus mogelijk eerder aan de beurt dan normaal". Zet daarom uw container bijtijds aan de weg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Afval-Informatie-Lijn; tel. 0575-585 685, tijdens werkdagen van 9.00-12.30 en 13.00-16.00 uur. Aktiedag op Zaterdag 10 juni2000 Op 10 juni 1990 passeerde de verkoopaktie bij de notaris en mocht MG bv zich eigenaar noemen van het tankstation aan de Larenseweg 48 te Holten. 10 jaar later, 10 juni 2000, maken we er een klein feestje van: Van lOsOOu tot 16:00u is er voor de kids een springkussen en ballenbad. Iedere tankende klant ontvangt een MG boeketje, U kunt kennis maken met onze interessante korting. nabij centrum Holten. Koopprijs tot f 450.000.-. speciale kortingen levens een PASFOTO AANBIEDING Nu lijdelijk de 2e set pasfoto's naar keuze halve prijs!!! Holten. Tel. 0548-36 18 89 Oranjestraat 2 De rock 'n roll Lantaarnfavoriet Slobberbone uit de States geeft donderdag 8 juni een concert in Hellendoorn. De band maakt een porde pure rock 'n roll met een countryfccl. Eerlijk, hard, recht voor zijn raap en boven dien erg goed. Hun laatste album 'Barrel Chested' werd geproduceerd door John Keanc bekend van on der andere R.E.M., Robert Earl cn Cowboy Junkies cn knalt, zoals het hoort uit je speakers. Live doet Slobberbone daar nog een schepje bovenop. Een Amerikaanse journa list schreef naar aanleiding van een live optreden: "Slobberbone was astonishing that night, fierce and shatp enough to dnll a hole through 10 feet of steel. The played harder -and louder than ever before..." Frontman Brent Best doet daar live -altijd nog een stapje bij. Totale gekte op het podium onder zijn leider schap. Hij weet de band altijd een le vel hoger ie brengen. Kortom, een ultieme live band donderdag 8 juni aanstaande op het podium van Caf De Lantaarn in Hellendoorn. Aanvang van het concert is 21.30 Nadat Atak de band Batmobile had geboekt, kwam het treuri ge bericht dat de band na 17 jaar besloten heeft om ermee te stoppen. Het goede nieuws is dat het optre den van deze legendarische Nederlandse psvchobillyband vrijdag 9 juni in Atak gewoon doorgaat. Dus de laatste kans om deze jongens in Nederland aan het werk te zien. Batmobile is mo menteel bezig om haar laatste re lease voor te bereiden. Deze 'Tribute To Batmobile' met daarop 25 bands cn de heren zelf, zal worden uitgebracht op het Japanse label On The Hill Records cn de laatste show zal tij dens het Hallowccnweekend plaatsvinden in New York. Het trio dat begon in 1983 gaat om persoonlijke redenen van de bandleden uit elkaar cn zal bij ons toch zeer gemist worden. Het voorprogramma wordt verzorgd door The Jaguars. Deze heren staan garant voor een rockabilly feestje. Dat moet vrijdag dus een legendarisch avondje worden bij Atak in Enschede. Zijn ster steeg razendsnel. Vanuit het niets was die kleine Jantje Smit, ruim drie jaar gele den, een grootheid. De de- buutsinglc 'Ik zing dit lied voor jou alleen' ging als een komeet door de hitlijsten en landde meteen in de eerste week op nummer "n in de Ra- bo Top 40. De toen elfjarige Jantje was d' sensatie in artie- stcnland. Zijn eerste, gelijkna mige album schoot ook in tur botempo naar de hoogste posi tie. Op elljarige leeftijd was de Volendamse Jantje Smit we reldberoemd in Nederland. Al die aandacht bleef ook niet on opgemerkt in het buitenland. Het vermaarde Guiness Book of Re cords maakte melding van die droomstart. Jantje Smit was niet alleen de eerste Nederlandse zan ger die dit unieke feit bereikte, maar tevens de jongste... Hij stond maar liefst zeven weken nummer "n in ons land, terwijl hij die hoogste trede ook twee weken bij onze zuiderburen bezette. In tussen is Jantje een paar jaar en O RAKETJES N" mor Hollens d I L I JA,;. L k De Zakengids 11 Om een rubrieksadvertentie op te geven voor Holtens IMieuwsblad/De Zakengids Plaatsingsdatum(s) - Plaats hier uw advertentietekst Per vakje één leesteken of spatie gebruiken. (Denk aan adres en/of telefoonnummer en vergeet niet om belangrijke details te vermelden). REGEL BON 1 De kosten van uw advertentie: Prijzen zijn incl. 17,5% BTW t/m 3 regels per regel meer f 6.e Hoe opsturen De volledig ingevulde bon, voorzien van uw eigen banknummer en handteke ning of met bijgevoegde giro-betaalkaart of bankcheque, dient 2 dagen voor plaatsing in ons bezit te zijn. Opdrachten die te laat zijn worden doorge schoven naar de volgende week. In gesloten envelop toezenden aan: Oostelijke Weekbladpers b.v. afd. Telefonische Verkoop Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede (een postzegel is niet nodig) Hoe betalen Vul op de bon uw eigen bankrekeningnummer in en plaats uw handtekening. Daarmee stelt u ons (éénmalig) in de gelegenheid om het bedrag te incasseren. Ook kunt u een ingevulde en ondertekende girobetaalkaart of bankcheque bij de bon opzenden. Ondergetekende: verleent hierbij een éénmalige machtiging aan Media Collect om het verschuldig de bedrag af te schrijven ten laste van zijn/haar rekening. i i i drie albums verder. Hij is veertien en gaat nu als Jan "Smit door het leven."Zo heet ik ook. Je kunt toch niet altijd Jantje blijven heten. Je moet keuzes ma ken in het leven. Dat heb ik nu ook gedaan met mijn nieuwe Engelstalige album. Ik ben benieuwd wat de mensen ervan vinden. Ik blijf bij optre dens ook gewoon Nederlandse nummers zingen. Daarmee ben ik doorgebroken en daar komen de fans voor. Maar ik vind het ook leuk om eens in andere talen te zingen. En Engels ligt mij." Het nieuwe al bum 'Jan Smit 2000' is een rijk ge orkestreerde verzameling num mers, bijeengezocht door de drie J's: Jack Veerman, Jan Keizer en Jan Tuijp. Dit beroemde BZN- trio kent Jan Smit als geen ander. In nauw overleg met de Volendamse zanger selecteerden zij twaalf songs. Jan Smit: "Als ik een nummer niet lekker vind klin ken, gaat het niet door. Ik moet er -Handtekening rekeninghouder:- Administratiekosten bij niet-kontante betaling f 6.50 Advertentie onder nummer/brieven buro v/d blad f 6.50 extra Bewijsexemplaar op aanvraag per post f 6.50 Telefonische opgave advertenties: 053-484 24 50 niel alleen nu achter staan, maar over een tijdje ook nog. Denk maar aan 'Ik zing dit lied voor jou alleen'. Dat zing ik nog altijd. En met plezier!" Uit het nieuwe aanbod van 'Jan Smit 2000' pikt de zanger een aan tal nummers die de vari%teit van de cd weergeven. "'El Mediterra nen' is een typisch terrassennum- mcr. Ik zie het helemaal voor me, zonnetje erbij en dan lekker mee zingen." Er staat zelfs een countrynummer op: 'Riding The Country' en de Ierse folksong 'The Belle of Belfast' is een van Jans favorieten. Daar heeft hij iets mee, net als met 'Sailing A way'. Jan Smit is gek op het water. Dat Volendammers •Mother Earth' veel de genen. het milieu. Het is een rustig num mer over vervuiling, de over stromingen. Het tekent de Volen damse zanger die bewust een an dere richting inslaat, zonder zijn roots - het Nederlandstalige lied- uit het oog te verliezen. Momenteel volgt Jan Smit zang lessen in Alkmaar bij de gerenom meerde zangleraar Tom de Graaf die onder meer Marco Borsato cn Gerard Joling onder zijn hoede heeft. De Graaf schat in dat het effect van die beruchte baard in de keel voor Jan zal meevallen. "Ik heb van mezelf al niet zo'n he le hoge stem. Tom verwacht dat het heel geleidelijk zal gaan en ik daar dus relatief weinig last van zal hebben. Dat is een goed teken, want ik wil graag nog jaren door gaan."

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 4