Haaienkraakbeenpoeder maakt gewrichten soepel Nü bij uw "Een natuurlijke multivitamine doet écht meer voor je lichaam" Nieuwe aanpak voor vermoeide, zware benen Pijn? alle info, nieuws, tips Natuurlijke miaraine-capsules wer ken al binnen luttele minuten Pijnbestrijding zonder geneesmiddel Gezond afslanken (Jeugd)Piustjes en mee-eters te Hoge nood? Geen nood met Mini Potti! Over botontkalking... 'Super Slim* Vetfiltertjes - sportief afslanken! Echinaforce van Vogel helpt bij griep en verkoudheid! Arizona Knoflook leidt bloed in goede banen THERMO SOKKEH y 54-jarige tenni.slegen.de Nastase nog even lenig als in topjaren Tennisveteraan lila Nastase is een vaste gebruiker van het tot poeder verpulverde kraakbeen van haaien. Deze voormalige win naar van menige Grand Slam-titel heeft ervaren dat dit een ideale manier is om alle gewrichten soepel te maken. 'Dankzij haaien- kraakbeen heb ik weer soepele gewrichten. Ik ben nu weer even lenig als in mijn topjaren", zegt de 54-jarige Nastase, die nog steeds samen met andere tennislegendes overal ter wereld toer nooien speelt. meer dan 400 miljoen jaar in de we- De haai is de meest succes- reldzeeën rond. volle creatie van de natuur. Deze Het geheim van deze sterke over- vervaaiiijke roofvis zwemt al levmgsdrang is liet kraakbeen. De weke beenderen bevatten bijzon dere stoffen die deze roofvis ge zond én in goede conditie houden. Haaienkraakbeen heeft echter ook een opvallend effect op gewrich ten van mensen. Het beschermt op zeer krachtige wijze bij veroude ring van deze vitale onderdelen van ons bewegingsapparaat. Acht op de tien mensen krijgen hier op latere leeftijd te maken met pro blemen aan de gewrichten. Arthrelan Haaienkraakbeen levert dan ook een grote bijdrage aan het be houd van soepele gewrichten. Het concentraat versterkt het af weersysteem tegen schadelijke stoffen die het kraakbeen van de gewrichten aanvallen. Ook sti muleert het de aanmaak van nieuwe kraakbeencellen en remt het ontstekingen in de gewrich ten. Dit leidt tot minder pijn en meer bewegingsvrijheid. In ons land is sinds kort haaienkraak beenpoeder verkrijgbaar. Het gaat om Arthrelan. Dit voe dingssupplement bevat het 100% natuurzuivere concentraat van deze diepzeevissen. Een uniek product dat een grote bij drage levert aan het verkrijgen van soepele en comfortabele ge wrichten. Arthrelan is verkrijg baar bij drogist, apotheek en re formwinkel. Meer informatie: Distributie Care, telefoon 0900-2020091 of kijk op Internet: www.gezond- heidsnet.nl "Loodzware, vermoeide be nen of gezwollen en koude voeten, liet gevoel dat uw schoenen te klein zijn en uw benen van lood. Tien tegen één dat uw bloedcirculatie om extra aandacht vraagt." Een veelvoorkomend j probleem met een hele j logische oorzaak. Vermoeid heid, erfelij ke eigen schappen, zwanger schap, lang durig staand werk resulte ren vaak in v deze klachten. Als de aderen in uw benen hun elasticiteit verliezen, wordt de bloedcirculatie nadelig beïn vloed. De klepjes die ervoor zor gen dat het bloed de goede kant op stroomt, werken daardoor I minder efficiënt. De oplossing voor deze problemen is sinds kort vrij eenvoudig. Nieuw: Andaven Sinds mei jl. is ANDAVEN in Nederland verkrijgbaar Een pro duct met natuurlijke ingrediënten, dat de aderen hun oorspronkelijke soepelheid weer teruggeeft. Op 2 manieren: via de bloedbaan (Andaven Beentabletten) en via de huid (Andaven Beencrème). Het gebruik van beide producten is de juiste combinatie voor een opti maal resultaat. De Beentabletten geven al binnen enkele dagen, soms zelfs binnen enkele uren, re sultaat. Indien de vermoeidheid voortkomt uit bijvoor- ij beeld staande werk zaamheden, sport of overbelasting van de benen, dan is het ge bruik van Andaven Beencrème voldoende. Een juiste massage (van beneden naar boven) geeft een snel ef fect waardoor binnen 20 minuten de eerste vermoeidheidsverschijn selen zijn verdwenen. Natuurlijk Andaven Beentablet ten zijn volledig natuur lijk en bevatten geen stoffen die bijwerkingen veroorzaken. Ze zijn makkelijk in te nemen en vnj van suiker, gist, gluten en lacto se. De verpakkingen van 30 Andaven Beentabletten en 75 ml Andaven Beencrème zijn ver krijgbaar bij drogist, apotheek, reformwinkel en schoonheids specialist en kosten 14,95 per stuk. Iter kennismaking kunt u een gratis proefmonster Anda ven Beencrème folder aanvra gen bij Christiaens B.V.. OTC Divisie, Antwoordnummer 10099, 480Ó VB Breda (postzegel niet nodig), tel.: (076) 548 16 00, e-mail adres: info@christiaens.nl Of kijk voor meer informatie op www.gezondheidsnet.nl www.gezondheidsnet.nl Nieuw middel biedt snelle oplossing voor één miljoen Nederlanders Volgens een recente schatting lijden één miljoen Nederlanders aan migraine. Maar liefst 15% van de vrouwen en 5% van de mannen worden geregeld gecon fronteerd met deze heftige vorm van hoofdpijn. Schedel Een aanval van migraine kan rionr uiteenlo pende oorzaken worden uitgelokt Vaak dient een aanval zich echter geheel onver wachts aan De patiënt krijgt last van een hevig kloppende pijn in het hoofd die meest al aan één zijde van de schedel voorkomt Ook gaat migraine veelvuldig gepaard met misselijkheid, braken en overgevoeligheid voor licht en geluid. De duur van een aanval kan variëren van een paar uur tot zelfs drie dagen. Pijnsignalen De afgelopen jaren is er een uitgebreid kli nisch onderzoek verricht naar de werking van Moederkruid bij migraine De ruim 2000 proefpersonen waren razendenthousiast over de verkregen resultaten. Sinds kort is dit onderzoekspreparaat onder de naam Lucovit Miguro Caps* ook in ons land verkrijgbaar. Het bevat per capsule een gestandaardiseer de dosering van 225 mg Moederkruid De aanwezige parthenoliden in Moederkruid blijken verantwoordelijk te zijn voor de snel le werking van Lucovit Miguro Caps*. Deze natuurlijke stof heeft een ontkrampend effect op de gezwollen bloedvaten rond de hersenen, Bovendien worden de pijnsignalen vanuit de zenuwen geblokkeerd. Kalmerend Daarnaast bevat Lucovit Miguro Caps* nog twee natuurlijke stoffen, die voor extra ver lichting zorgen bij migraineaanvallen. Het gaat om gemberextrad, dat een sterk kalmerende invloed heeft op het spijsverte ringsstelsel. Dit bestrijdt misselijkheid en bra ken. Het toegevoegde aminozuur DLFA werkt als een extra pijn-bestrijder. Overigens is DLFA absoluut niet verslavend. Lucovit Miguro Caps* is het eerste natuur lijke middel tegen migraineaanvallen. Binnen een paar minuten zijn de werkstof- fen al actief in het lichaam en treedt er een duidelijke verbetering in de situatie op Met een onderhoudsdosering van twee capsules per dag kunnen nieuwe aanvallen zelfs helemaal voorkomen worden. o betaalt geen 47 slechte Verkrijgbaar bij: Dorpstraat 10 - Holten - Keizerserf 32 - Nijverdal 11 illeke Alberli merkt het verschil met MultiTotaal: "Sinds ik ben overgestapt op een natuurlijke multivitami ne, voel ik me geestelijk en lichamelijk super. Al binnen een paai- dagen merk je, dat MultiTotaal ook echt wat met je lichaam doet. Logisch, want dit is het eerste product ter wereld dat door Moeder Natuur zélf is samengesteld." Willeke Albert! is razendenthou siast over MultiTbtaal. Geen won der, want deze uit Amerika af komstige multivitamine onder scheidt zich op belangrijke pun ten van soortgelijke producten. Zo bevat MultiTbtaal alleen na tuurlijke vitamines en mineralen. Deze zijn 'verpakt' in verse ex tracten van planten, groenten en vruchten die qua voedingswaar de het hoogste scoren. Zoals bij voorbeeld acerolakers die 66 keer meer vitamine C bevatten dan si naasappels en 20% meer vitami ne A dan wortelen Verder bevat MultiTbtaal de vitamines D, E, H, het volledige B-complex en maar liefst negen mineralen, waaron der calcium, ijzer en selenium. Gezondheid MultiTbtaal is momenteel het beste alternatief voor mensen die hun gezondheid willen bescher men en zowel geestelijk als licha melijk beter willen presteren. Natuurlijke vitamines en mine ralen hebben immers een krach tigere werking, omdat ze beter door het lichaam worden her kend. Niet vreemd, want de mens is altijd ingesteld geweest op het opnemen van vitamines en mine ralen uit natuurlijke voedings bronnen. Veroude ringsproces MultiTbtaal doet echter meer. In de natuur zijn vitamines en mineralen omgeven door heilza me stoffen die weerstand, doorbloeding en spijsvertering verbeteren en ge heugen plus concentratie stimu leren. Bovendien bevat deze eer ste geheel natuurlijke multivita mine een zeer krachtig antioxi- dantensysteem Dit vertraagt het verouderingsproces en be schermt tegen welvaartsziekten. MultiTotaal is verkrijgbaar bij drogist, apotheek en reformwin kel Meer informatie: Distri butie Care, telefoon 0900- 2020091 of Internet: www.gezondheids- net.nl zondheid ver beteren Muit; loiaa bevat dus ook ingre diënten die De unieke Pain®Gone is een nieuwe en handzame pen om acute en chronische pijn thuis, op het werk of waar je ook bent te behandelen. De methode is luut veilig en zonder bijwerkin- al jaren in ge- gen. De pen is zeer geschikt bij bruik bij pijnpoli- tenniselleboog, muishand, GTS klinieken. abso- (RSI), spierpijn, rug- en schou derpijn, hoofdpijn, migraine, art- Vermeld wel uw pijnklacht. ritis, whiplash en andere geloka- Prijs Pain® Gone Pen 97,50. liseerde en uitstralende pijnen. Bel 0900 724 64 64 (65 ct/min) voor een gratis informatieset of schrijf naar HCP T@ke Care BV, Antwoordnr. 2305, 3940 WB Doorn (postzegel niet nodig). Pijn? Bel 0900 724 64 64 voor een gratis informatieset Overgewicht? Meestal gepaard gaande met een te hoog cholesterolgehalte en te hoge bloeddruk?Er is iets aan te doen! Nu is er Ultra Therapy- Overgewicht. Ontwikkeld door een team wetenschappers o.l.v. Dr. Timmermans. Een product dat zorgt voor een blijvende verlaging van uw gewicht, uw cholesterolgehalte re guleert en ook een positieve invloed heeft op een te hoge bloeddruk. U kunt de werking van Ultra Therapy-Overgewiclit aan den lijve ondervinden! Voor slechts 14,95 krijgt u een proefverpakkmg voor 5 dagen Wanneer u daarna een gewone verpakking koopt, krijgt u bij inlevering van de lege proefverpak kmg uw 14,95 als korting weer terug! Vanaf 15 no vember verkrijgbaar bij uw drogist en reformzaak A iemr ran Thursday Plantation Een eerste vereiste om je gezicht vrij van puistjes en mee- eters te krijgen én te houden, is je gezicht te reinigen. Gebruik daarvoor Tea Tree Daily Face Wash. Dit is een huidzuiverende schuimgel op basis van de antiseptische Tfea Tree Oil. Vervolgens stip je de puistjes en mee-eters met Ttea Tree Daily Face Gel aan. een kleurloze, niet vettige gel. De kennismakings set ligt nu voor Mini Potti is een wegwerptoilet, speciaal ont worpen voor elke gelegenheid waar geen (schoon) toilet beschikbaar is. Mini Potti be staat uit een stootvast, plastic omhulsel ge vuld met superabsorberende korrels die door toevoeging van vocht binnen 10 seconden in gel worden omgezet en ca. 50 keer in volume toenemen. Mini Potti is voor iedereen ge schikt cn makkelijk mee te nemen. Het pro duct is absoluut lekvrij, geurloos en kan twee maal gebruikt worden en daarna in de vuilnisbak. Bij de betere dro gist. Voor informatie: Ttendem B.V.. tel.: (038) 421 77 47. Extra kalk roor gezonde bollen Bent u de 35 al gepasseerd? Dan is het verstandig om naast de normale voeding extra calcium te gebruiken. Calcium is immers het -belangrijkste bestanddeel yan uw botten. Optunax Oesterkalk is een compleet verzorgingsproduct voor het behoud van een sterk skelet. Met natuurzuivere Australische Oesterkalk, minerale opbouwstoffen en vitami ne D. Dit maakt een goede botaanmaak mogelijk. Eén tablet per dag is meestal al voldoende. Optimax Oesterkalk vitamine D' 90 tabletten 16,95 Info: (0513) 64 56 63. Oester- je klaar met American Sports-producten worden gemaakt voor topsporters, leuke attentie! maar jij kan ze ook gewoon gebruiken om gemakkelijker af te val- Vragen? e-mail len. 'Super Slim' Vetfiltertjes bijvoorbeeld halen het vet uit je voe- teatree@ ding. zodat je veel minder calorieën binnenkrijgt. Eén capsule voor tramedico nl elke maaltijd en je vetpercentage gaat rustig omlaag. Sneller als of bel (0294) je aan sport doet, maar het hoeft met. 'Super Slim' Vetfiltertjes kos- 41 59 09. ten 24,95 per 60 capsules en zijn verkrijgbaar bij o.m. drogis terijen van Etos. De Tinnen, V&D en DA. Voor informatie tel.(020) 435 00 00 of www.vitamins.nl 'Super Slim' vetfiltertjes mciiom mimoomio. mssmwins mms 26? 3hoag urn 'IV in de maand kotnl: Oppassen! Je ledematen voelen lood zwaar aan, je hoofd zit vol met watten en je keel is net schuurpapier... Voor veel men sen het teken dat de herfst weer in aantocht is! De eerste symptomen van griep of een fikse verkoud heid, iedereen kent ze. Som mige mensen lijken extra vatbaar te zijn! Echinaforce van Vogel verhoogt de weer stand en beschermt het hele gezin tegen winterkwaaltjes. De beste bescherming tegen griep en andere winterkwaaltjes komt van binnen uit! Want als je weerstand op peil is. kan het li chaam de ziekmakende binnen dringers zélf onschadelijk maken. Het menselijk lichaam be schikt over verschillende verdedi gingslinies die bacteriën en vi russen buiten proberen te hou den. De slijmvliezen in keel en neus bijvoorbeeld! Bacteriën en vi russen moeten eerst deze barrière nemen om binnen te kunnen dringen. Als dat toch gebeurd is, treedt een tweede verdedigings systeem, speciale cellen in het bloed, in werking om de indrin gers onschadelijk te maken. Hoe sterker de weerstand, des te beter deze verdedigings- limes functioneren <srA- - en hoe kleiner de kans dat je ziek wordt. Echinaforce, van Vogel Echinaforce van Vogel is een homeopa thisch genees- middel dat het lichaam helpt bij het opbouwen en in stand houden van een goede weer stand. Echinacea purpurea Moench. de grondstof van Echi naforce van Vogel, versterkt het immuunsysteem. Begin nu met de Echinaforce-weerstands-kuur! Echinaforce tabletten en drup pels helpen u het griepvirus bui ten de deur te houden! Lees voor het gebruik de aanwijzingen op de verpakking. Gratis boekje Let u erop dat u Echinaforce van Vogel gebruikt, dat is een ga rantie voor goede kwaliteit! Echinaforce, de échte van Vogel, is naast druppels ook verkrijg baar als tabletten. Genieten van elk jaargetijde, dus ook van een typische Hollandse herfst is mo gelijk! Met een goede weerstand kun je tegen een stootje! Meer in formatie of andere vragen Bel gratis met de A. Vogel-Gezond- heidslijn: 0800 - 864 35 46, of x kijk op Internet: f— www.gezondheids- net.nl. Vraag om -■ het gratis boekie Extra Weerstand Van knoflook weet u natuurlijk dat het erg' lekker kan zijn in sommige gerechten. Maar wist u ook dat dit gewas een bij zonder positieve invloed kan hebben op uw bloedcirculatie? Knoflook werkt met name positief op hart en bloedvaten, zo blijkt mt onderzoek. Het bevordert niet al leen de doorbloeding van uw bloedvaten, maar het heeft tevens een gunstige invloed op de sa menstelling van uw bloed en het cholesterolgehalte. Daarnaast helpt het de bloeddruk te verla gen. Dit alles draagt bij aan de op bouw van een gezonde weerstand en maakt dat u zich energiek en vitaal voelt Ook helpt knoflook u om sneller van uw verkoudheid af te komen en beschermt het de (bo venste) luchtwegen. Rauw Wellicht bent u nu geneigd om wat vaker knoflook aan uw voe ding toe te voegen. Helaas moeten we u dan melden dat u de vele voordelen van knoflook pas zult ervaren wanneer u het in rauwe vorm nuttigt. Nu is rauwe knof look niet echt smakelijk en bo vendien zal uw omgeving de on aangename geur niet waarde ren. Gelukkig is rauwe knof look daarom te verkrijgen in ge concentreerde tabletten en cap sules. Deze zijn gemakkelijk m te nemen en verspreiden geen vervelende geurtjes. Speciaal proces Knoflook- producten van hoge kwaliteit komen uit de 1 Amerikaanse staat Arizona. j Deze regio be- staat voor een groot deel uit beschermd natuurgebied en heeft een bijzonder voe- dingsrijke bodem Met grote zorg wordt hierop al tientallen jaren knof look verbouwd en volgens een speciaal verwerkingsproces tot Arizona Knoflookproducten ver werkt. Dankzij dit proces be houdt de Arizona Knoflook al haar heilzame inhoudsstoffen en de natuurlijke enzymactivi teit. Arizona Knoflook wordt op natuurlijke wijze geconserveerd en bevat geen chemische toevoe gingen. Arizona is verknjgbaar bij drogist, reformhitis en apo theek Meer informatie? Bel (0513) 64 56 63 of kijk op Internet. www.gezondheidsnet.nl Nu ïq' 3 paar tijdelijk voor NOOIT MEER KOUDE VOETEH MET DE NAPROZ per paar 8,95 Dorpstraat 10 - Holten - Keizerserf 32 - Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 15