'We worden behandeld als een grote groep criminelen' Sprinters en tijdrijders in de Ronde van Nederland Jtuil CONCEE TEN Zendpiraten tot driemaal toe gepakt, maar goede doel houdt hen op de been - Ruïnefeesten zijn erg succesvol verlopen Opstapdag verkeersscholen Darten voor Keunetrofee in Bierloka! am Bahnhof DONDERDAG 26 AUGUSTUS 1999 Holtens NIEUWSBLAD Het Skylineteaw haaide 2700gulden bij eikaar voor de brandwondenstichting in Beverwijk. (Foto: Johan Boiink) Toen Romi aanbelde deed Robs moeder open. 'Hoi Romi, hoe is het met je?', vroeg ze bezorgd. 'Prima hoor, ik ben weer hele maal van de schrik bekomen hoor. Is Rob thuis', antwoordde Romi. 'Ja hij is boven, moet ik hem even voor je roepen?', vroeg Rob's moeder. 'Nee hoor, ik ga wel naar hem toe', bedankte Romi en liep de trap op naar Robs ka mer. Voor de deur haalde ze de enve-loppe met de kaart tevoor schijn en klopte zachtjes op de deur. 'Wat is er?', hoorde ze Rob vra-gcn. 'I-Iai, ik ben het', zei Romi ter-wijl ze haar hoofd om de hoek van de deur strak. Rob stond snel op en gaf haar een zoen. 'Hoi lieverd, wat doe jij hier?'vroeg hij ver-baasd. 'Nou niets eigenlijk, ik kwam je gewoon even opzoeken. Kom ik ongele gen?', vroeg Romi. 'Nee natuurlijk niet, jij komt toch nooit ongele gen', antwoordde Rob quasi bele digd. Romi keek zijn kamer eens rond. Het zag er even opgeruimd als al-tijd uit, met het kleine ver schil dat zijn bureau vol lag met boeken en paperassen en dat hij zijn compu-ter aan had staan. Romi probeer-de te begrij-pen wat er op het beeldscherm stond, maar ze werd er helemaal draaie rig van. Dit was haar toch echt iets te ingewikkeld. 'Ben je huis werk aan het ma-ken?', vroeg Romi. 'Ja, maar dat kan wel wach ten hoor', zei Rob en sloot het pro-gramma af. 'Je mag het best eerst afmaken hoor', zei Romi ter wijl Rob de computer uitschakel de. 'Ik zei toch dat het wel kon wachten. Kom eens bij me zit ten', sprak Rob haar tegen en ging op zijn bed zitten. Romi kwam naast hem zitten en probeerde de enve-loppe zo te houden dat Rob hem niet kon zien. Nu ze hier zat schaamde ze zich toch wel een beetje en ze wist niet zeker of ze de kaart nog wel wilde geven. 'Wat heb je daar in je hand?', vroeg Rob nieuwsgierig. 'Nou, tot zover mijn eigen keus om de kaart wel of niet te geven', dacht Romi. Maar ze vond het helemaal niet erg en gaf de enveloppe met een glimlach aan Rob; hier had ze 'em tenslotte ook voor geschreven. Daantje Dartel (Net als je broertje, nawens de redactie, noggefeiiciteerd wetje verjaardag!) De zendpiraten die onder de naam Skylineteam een weck non-stop hebben proberen uit te zenden voor een goed doel, hebben 2700 gulden aan giften binnengehaald. Dit bedrag werd zondag 22 augustus aan geboden aan de Nederlandse Brandwondenstichting in Beverwijk. Het was de bedoeling de hele laat ste week van de bouwvakvakantic een marathonuitzending te ma ken. Dit mocht helaas niet lukken, want tot drie keer toe werd de zit ruw verstoord door een bezoek van de Rijksdienst voor Radio communicatie (RDR). Nog steeds hebben de zendama teurs er geen woorden voor. 'Je doet het allemaal voor een goed doel, en dan krijg je dit!' Jasper Zwiers had het tijdens de laatste inval niet meer. Met veel machts vertoon werden deze ingezet. 'De eerste keer op maandagmorgen kwam de politie met wel zeven man', zegt Jasper nog steeds woe dend. 'Er zat toen een jochie van veertien te draaien die zich echt wild schrok!', vult Jan Kreijkes aan. 'Kijk daar zit-ie! Nou, daar zit toch geen enkel greintje agressie in.' Hoge boete De zender en studio werden de eerste keer in beslag genomen. Verder kreeg het piratenteam een waarschuwing en een boete van 1000 gulden voor de kiezen. Zoals een goede piraat betaamt, is deze niet voor een gat te vangen. 'De middags zaten we alweer in de lucht met een nieuwe zender', vertelt Jasper. Ze verhuisden daarvoor met dc gele keet waaruit de uitzendingen plaatsvonden en de zendmast, naar de buurman. Om zo min mogelijk op te vallen werd het draaien van muziek op een laag pitje gezet. Het mocht niet baten, want de ochtend erop stond Theo Brouwer en consorten van de RDR weer op de stoep. Voor de tweede keer werd de zender mee genomen, maar ook jingles en an der plaatmateriaal. 'Normaal ne men ze alleen de zender mee, maar ik vind het erg lullig dat ze nu gewoon alles hebben meege nomen', zegt Jan strijdlustig. 'Brouwer dreigde de volgende keer zelfs de feesttent in beslag te nemen.' Deze stond achter een boerderij op dc Lichicnber- gerweg, waar zaterdags een slot feest is gehouden met als enig en tree een vrije gift voor het goede doel. Twee keer gepakt geeft wel aan dat de controledienst het duidelijk op het Skylineteam gemunt heeft. Toch hielden de zendamateurs het vol. Vooral het doel om geld in te zamelen voor de brandwon denstichting, hield hen op de been. Uitkijkposten Weer werd een zender tevoor schijn gehaald, maar het Skylineteam deed nu extra voor zichtig aan. Elke inval kost mini maal de zender en een boete van 1000 gulden. 'De hele buurt stond achter ons en hielp mee met pos ten langs de weg', geeft |an dank baar aan. Er werd besloten om nu niet meer 24 uur in de lucht te zijn, zoals de bedoeling was. Dit zou een te grote opgave worden om de kust in de gaten te houden. Het liep die woensdag perfect. Geen vuiltje aan de lucht en geen controledienst te bekennen. Totdat er-de dag erna een melding binnenkwam van een van de pos ten. Meteen werd de uitzending gestaakt en de zender diep opge borgen. De controledienst had deze keer naast politie ook de brandweer meegebracht. Naar de cel 'Brouwer kwam de tent binnenlo pen maar kon geen zender vin den', zegt Jasper. 'Hij zei toen: "of jullie overhandigen mij de zender of hij gaat mee naar het bureau", terwijl hij naar onze initiatiefne mer Ard Meuten wees.' Ard re ageerde daarop door meteen de handen kruislings vooruit te ste ken. 'Die jongen heeft toen zes uur in een klein kamertje moeten doorbrengen', geven de twee nog steeds beduusd aan. Jasper: 'Ik was op dat moment he lemaal van de kaart, echt! Ze had den het gewoon op ons gemunt, terwijl we het juist voor een goed doel deden.' Jan gaat verder: 'Er zaten genoeg andere illegale zen ders in de lucht, maar die lieten ze gewoon lopen. Ze zaten gewoon te wachten totdat wij de zend- knop aandeden.' Net criminelen Alhoewel de zender de derde keer niet werd gevonden, kreeg de brandweer toch de opdracht de zendmast af te breken. 'Zij kun nen daar ook niets aan doen, zij krijgen ook alleen maar opdracht', weet Jasper. 'De brandweerlieden hebben zelfs met ons in de tent een biertje zitten drinken.' De mast werd voor dc helft afgebro ken, omdat het verder niet wilde lukken. Het team laat het er niet bijzitten. 'We zijn de derde keer niet op he terdaad betrapt, dus mogen ze ons helemaal niets maken', vinden de twee woordvoerders. 'We denken er dan ook sterk over na om een advocaat in handen te nemen.' Jasper: 'Het is toch schandalig hoe ze met ons om zijn gegaan. We worden gewoon behandeld als een grote groep criminelen.' Na de derde keer gepakt te zijn, hield het team het uitzenden voor gezien. Zaterdag volgde een be- rengezellig feest, wat weer extra geld opleverde voor het goede doel. Toekomst Of de normale zondagse uitzen dingen van Skyline na deze hache lijke week ooit weer terug zullen komen, blijft de vraag. Jasper en Jan denken van niet. 'Het Skylineteam kan nu nooit meer met fatsoen draaien. Misschien dat we onder een ande re naam verder gaan, maar dat is nu nog niet zeker.' Het avontuur heeft ook een posi tieve wending: 'We hebben er enorm veel vrienden bij gekregen. Iedereen stond achter ons.' Habib Koitc: 25 augustus in Noor-der- zon/Groningen augustus in de Mclkwcg/Tieh en 2" au gustus in Wcerstand/Kortrijk Benjamin B.: 25 augustus in RSG/- Rotterdam Osdorp Posse: 25 augustus in dc Buze/Stccnwijk Todd Terry's Resolutions: 25 augustus in de Melkweg/Amsterdam Supersub: 25 augustus in RSG/Rottcrdam Gluecifcr: 26 augustus in Vera/- Groningen, 27 augustus op l-owlands- /Biddinghuizcn en 4 september op Huntenpop/Varsseldcr Big Rude Jake. 27 augustus in Porgy Bess/Tcrneuzen Gluecifcr/Mambo Kurt: 27 augustus op Lowlands/Biddinghuizcn Jah Prec/Vibronics: 27 augustus in Nighttown Theater/Rotterdam Johnny Dowd: 27 augustus in Noorderzon/Groningen en 29 augustus in Doornroosje/Nijmegen Slackers: 27 augustus in Rotown/- Rottcrdam en 30 augustus op Torenpop/ - Amersfoort I-loax: 27 augustus in Night Live Music/Maastricht, 3 september in Dc Kade/Zaandam4 september in het Doolhof/Tegelen en op Huntcnpop/- Varsseldcr, 5 september in Popwerk/Deil Bosch en 17 oktober in 013/TiIburg Postmen: 27 augustus op Pukfcclpop- /Hasselt, 4 september op Westerpop/-Delft en de Wereldhavendagen/-Rottcr-dam en 5 sep tember in Tivoli/Utrccht Project 2000: 27 augustus op dc Uitmarkt/Amsterdam en 4 september op Wcsterpop/Dclft Eliadcs Ochoa V Cuartcto Patria: 28 au gustus in de Gigant/Apeldoorn L.A. Doors: 28 augustus in het Bluescafé/Apel doorn, 7 „ktober in Tagrijn/Hilversum, 8 oktober in Dc Kade/Zaandam. 9 oktober in Manifesto/Hoorn en 10 oktober in Plaza/Arnhem Tckamcli: 28 augustus in Noorderzon/ Quazar: 28 augustus in Massive/ Rotterdam en 4 september in J.VC/- Lcidcn KingTaky And The Afro Roots: 29 augus tus in Odeon/Zwolle Masters Of Reality: 29 augustus op Diwlands/Biddinghuizcn, 8 september in dc Melkweg/Amsterdam, 9 september in de Effenaar/Eindhoven, 10 september in Metropool/Hengelo en 12 september in dc Vlerk/Rotterdam Sly Robbic: 29 augustus in dc Steve Wynn: 29 augustus in Doornroosjc- /Nijmegen, 1 september in 013/Tilburg. 4 september op Popfestival/-Kllcwoutsdijk en 5 september in Popwcrk/Den Bosch Vieja Trova Santiaguera: 29 augustus in Irphcus/Apeldoorn DJ Spinna: 29 augustus in Paradiso Amsterdam Lucky Dubc: 30 augustus in dc Melkweg/Amsterdam, 31 augustus in Nighttown/Rotterdam, I september in 013/Tilburg en 2 september in de )osterpoort/( ironingen Walter Trout: 30 augustus in Paradiso/Amsicrdam, 1 september in dc Oosterpoort/Groningen, 2 september in N igh ttown/Rotterdam, 3 september in de Lamaarn/Hellendoorn, 4 september in Doolhof/Tegelen en op Huntenpop/-Varsselder Pharcydc: 31 augustus in Paradiso/Amstcrdam, 1 september in Nighttown/Rotterdam, 2 september in Doornroosje. 'Nijmegen en 3 september in de Effenaar/Eindhoven Wielertopper komt vrijdag ook door Holten Inschrijfprocedure Onderhoudsplan Kalfstermansweide Nagelhoutcollectie Het linedancen trok veel bekijks. (Foto: Johan Boiink) De Ronde van Nederland mag zich steevast verheugen op een deelnemersveld met vele be kende toppers. Zo waren de af gelopen jaren Jan Ullrich als winnaar van de tour de France 1997 en Bjarne Riis (tourwin naar 1996) present. En Lancc Armstrong meldde zich twee maal: vlak voor hij ziek werd en vol zijn toppositie aan het Naast deze ronderenners zijn het vooral de sprinters en de tijdrij ders die graag naar Nederland ko men, want een goede tijdrit - stee vast de vierde etappe en een puike prestatie in de Limburgse koning- innerit op zaterdag - betekent veelal een hoge eindklassering in de Ronde van Nederland. In to taal zullen dit jaar 120 renners deelnemen, verdeeld over vijftien ploegen van elk acht renners. Op dit moment staan deze ploegen vast, maar de ploegleiders kunnen tot en met de accreditatiedag in Gouda op maandag 23 augustus de renners invullen. Niettemin valt op basis van voorlopige opga ven al te concluderen dat vele toppers het presentieblad zullen tekenen.In dc Rabobankploeg zullen waarschijnlijk Michael Boogerd, Nederlands kampioen Maarten den Bakker, Leon van Bon, Erik Dekker en Champs Elyseé-winnaar sprinter Robbie McEwen present zijn. TVM- FarmErites zal sprintkanon Jeroen Blijlevens aan de start brengen, maar ook ronde van Vlaanderen-winnaar Peter van Pctcgem (vorig jaar tweede in de Ronde van Nederland en tweede op het WK te Valkenburg) en de tempobeulen Servais Knaven, Tristan Hoffman en Bart Voskamp worden verwacht. Bij Mapei zal dc troefkaart Tom Steels worden getrokken. De Belg, drievoudig etappewinnaar in de tour, verdiende zijn opname in de Mapei-wereldplocg toen hij als 22-jarige beloftevolle renner in de Vlaanderen 2002-ploeg in de ron de van Nederland 1995 maar liefst twee etappes in massaprints wist te winnen.Bij Telekom zullen naar verwachting ex-tourwinnaar Jan Ullricht en sprinter Erik Zabel, die al drie jaar opeenvolgend een etappe in de Ronde van Nederland en vier maal de Groene trui in dc tour won, pre sent zijn. Maar bij US Postal zal Tour dc France winnaar Lance Armstrong (tweede en vierde in de Rondes van Nederland 1996 en 1998) helaas niet van de partij zijn, omdat de fietssponsor van hem verwacht, dat hij een aantal tainbike wedstrijden in Amerika rijdt. George Hincapie en tijdrijder Tyer Hamilton, al vaak present, worden wel ver wacht. In de Italiaanse ploegen van Polti, Lampre en Vinicaldirola zitten traditioneel veel sprinters, maar ook tijdrij ders, zoals de wereldkampioen tijdrijden 1997, de Rus Sergei Eloncar, die overigens in 1998 de rijd rit in Groningen won. In de Franse ploegen van la Francaise desjcux en Crédit Agricole zullen ook topsprinters opgenomen zijn. Zo wordt de grote Franse belofte Jimmy Casper verwacht, maar ook de Australische Nederlander Henk Vogels en de Ausiralische krachtpatser Stuart O'Gradv. Naast de tien Trade Team 1-ploc- gen, zijn er nog vijf Trade Team 1- ploegen waaronder het Nederlandse Batavus - Bank Giro Loterij - Big Star Jeans mei onder andere Rudi Kemna, het Duitse Team Cologne met Jans Koerts en Raymond Mevs.De last voor de mensen van voorzitter Paul Nouwen wordt elk jaar zwaarder, maar ze worden jaarlijks gesteund door de het Korps Landelijke Politie Diensten om de karavaan veilig door het land te loodsen. Door de komst van tientallen ver- keersrotonden, vluchtheuvels en verkeersdrempels moet het pelo ton meer op deze obstakels wor den gewezen. Daarvoor is, net als vorige jaren, dc steun ingeroepen van een speciale beveiligingsfor matie, die eveneens op de motor, deze specifieke verkeerssituaties zal beveiligen. De wielersuppor- ters krijgen an 24 tot en rriet 28 augustus alle kans om hun favo rieten in actie te zien. Immers, naast de Oranje Visa-leiderstrui moeten ook de overige tricots, als de groene trui voor het punten klassement van de Rabobank, de traditionele rode sprinttrui van Zwitserleven en de witte trui van Jersey Eclairs voor de beste cou reur van het jongerenklassement, worden verdeeld.De prestaties worden beloond met zo'n 178.400 gulden prijzengeld. Het etappeschema voor 1999 is: le etappe 24 augustus Gouda- Tilburg 178.3 km; 2e etappe 25 augustus Utr.echt-Couvorden 186.1 km; 3e etappe 26 augustus v.m. Coevorden-Denekamp 85.5 km; 4e etappe 26 augustus n.m. Nordhorn-Denekamp- Oldenzaal-Dcnekamp (incl. tijd rit) 26.2 km; 5e etappe 27 augus tus Nijverdal-Veiilü 187.6 km; 6c etappe 28 augustus Blerick- Landgraaf 225.4 km. Op initiatief van Motorrijschool Twente en Verkeersschool te Morsche in Rijssen wordt op zaterdag 28 augustus van 9.00 tot 17.00 uur op een terrein aan de Handelsweg een Informatie Opstapdag voor verkeersdeel nemers en aspirant verkeers deelnemers gehouden. Tegenover Motorschool Twente staan komende zaterdag alle brommers, scooters, motoren, auto's, vrachtwagens, aanhangers en combi-naties opgesteld waar mee dc beide rijscholen hun les sen verzorgen. Belangstellenden kunnen die dag niet alleen deze voertuigen bekij ken, maar ook alle mogelijke in formatie vragen over de verschil lende ver-keerscursussen, die bij deze twee Rijssense rijscholen worden gege-ven. Verder is er een stand van Unive- verzekeringen en ook VVN-afde ling Rijssen is vertegenwoor-digd. De Informatie Opstapdag is be doeld voor iedereen die meer wil weten over snor- en bromficts- cur-sussen en rijopleidingen voor moto-ren en pcr-sonenauto's tot en met vrachtwagen combinaties, en oplei-dingen voor hei CC V-di ploma en het ADR-certifi-caat. Motorrijschool te Morsche en Een aantal aannemers mag zich inschrijven voor het ver harden van de Kalfstermans weide. De kosten hiervoor zijn geraamd tussen de een en twee miljoen. Hierdoor is de gemeente verplicht dit werk via een meervoudige on derhandse aanbesteding te doen. Naast het verharden van de weide met klinkers, komt er een speel- tuintje en waarschijnlijk een skate- boardbaan. Rond de rand van de weide ko men verscheidene parkeerplaat sen. Met gekleurde klinkers wor den er speels lijnen aangelegd in het plein. Hierdoor wordt een fraai aanzien gecreëerd. Het naastliggende Zwartepad hoort niet bij renovatie. Deze wordt apart aangepakt. Intussen zijn al wel de grote gaten in deze zand weg gedicht. Vooral na veel regen verandert dit pad in een grote modderpoel. Een grote aanpak hiervoor is dan zeker ook nodig. De gemeente wil echter dit niet tegelijk met de Kalfstermans-wei de gaan doen, omdat dit anders de kosten te hoog zou doen oplopen. Daarom is gekozen dit probleem apart onder handen te nemen. Burgemeester en wethouders willen het onderhoudsplan van de Nagelhoutcollcctie van de gemeente Holten laten uitbe steden aan het Rijksmuseum Twente. Ongeveer een jaar geleden werd dc collectie geïnventariseerd en beschreven en daarmee op waar de geschat. Nu wil de gemeente graag een goed plan hebben om deze collec tie te kunnen onderhouden. Burgemeester D.). Verhoeven vertelt dat hiervoor deskundige hulp nodig is, die de gemeente zelf niet beschikt. Voor de start van het onderhoud, het advies en het onderhoudsplan hiervoor, is 25 duizend gulden be schikbaar in de begroting van de gemeente. Het Rijksmuseum Twente vraagt 11.750 gulden voor het opstellen van het behoudsplan. De bedoe ling is dat in het voorjaar van 2000 wordt uitgevoerd. De Nagelhoutcollectie is een waardevol bezit van de gemeente, dat vooral uit schilderijen en beel den bestaat.. Verkeersschool Twente verzor gen gezamenlijk sinds begin dit jaar de WN-brómfietsopleiding „Veilig Brommen,,. In samenwer-king met WN en de gemeente Rijssen krijgen cur sisten bij Verkeerschool te Morsche en Motorschool Twente een bromfiets-opleiding die be staat uit theorie en praktijk. Gediplomeerd KNMV-motorrij- instructeur Gerrit: Eeftink van Motorrijschool Twente vertelt dat er al heel veel bromfietsers bij hen de cursus hebben gevolgd. Voor de tweede keer wordt de Keunetrofee gehouden. Dit jaar is dat op zondag 5 september. Her toernooi wordt gei uganiseerd in samenwerking met kleine Toontje van Bierloka! am Bahnhof. De Keunetrofee (wisselbeker) wordt weer beschikbaar gesteld door de directie van dit Holtense café. Elet is altijd al een streven van de Keunefeestcommissie geweest om rond dc Kcunefeesten een aantal nevenactiviteiten te houden. Dit Dartstoemooi is hier een van. 1 let toernooi dat wordt gedaan met Steeldarts en dus niet elektro nisch, zal worden gehouden bij Bierlokal am Bahnhof. De voorin schrijving begint op 5 september om halftwee en sluit om twee uur. Maximaal kunnen 32 personen deelnemen. Het toernooi be gint om twee uur. Het inschrijfgeld bedraagt 5 gulden. Dus, heb je geen plannen voor zondag 5 september en mag je graag een pijltje gooien, kom dan naar Bierlokal am Bahnhofen doe mee aan dit gc- zelligheidstoernooi. De eerste Ruïnefeesten waren een groot succes. Na het optre den van de Afrikaanse band Distro Kuowboka op woensdag 12 augustus, werd de ruïne van dc Waerdenborch omgedoopt in countrystijl. Hiervoor was Billy Mack aanwezig. Net als de line- danccgroep The Balt Eagle Dancers. Om het geheel in sfeer te brengen waren er vuurkorven aanwezig en kon er met 'bier' worden gescho ven. Een snackkraam, een biertap en een kraam met cowboy-artike len maakten het geheel af. Om en om werd er opgetreden door Billy Mack met z'n band en de linedancegrocp. Billy Mack stond op de ruïne zelf, terwijl dc dansgroep zich tussen de bushok jes op de weg had verschanst. De organisatoren VW Holten en The Balloon Promotions zijn erg tevreden over de twee avonden en denken er zeker over om dit het volgende jaar weer te gaan hou den. Een nadeel is de grote afstand tus sen publiek en de optredende band. Hiervoor moet nog een ge schikte oplossing worden gevon den. Nadat The Sunclub ruim voor deze zomer al een hitje liet ho ren in de vorm van 'Wetsuit' dat zelfs in de clubs op Ibiza, in Spanje, Griekenland en Itali te horen was, komt The Sunclub nu met een nieuwe vette clubplaat uit. In de Nederlandse clubs is het nummer 'Splash' al volop te horen en zijn de re acties zeer goed. Dit komt mede door de geweldige remix van grootmeester DJ Jean die 'Splash' onder handen nam. Een opvallende vi deo zal de nieuwe single ondersteunen die 6 september in de winkels zal liggen. In deze video speelt een 'turbowesp', middels animatiebeel den, de hoofdrol terwijl hij The Sunclub achtervolgt in Spanje. Dat The Sunclub een patent heeft op sterke anima ties, heeft de act eerder in clips als 'Fista' en 'Single Minded People' al bewezen. Uiteraard speelt Adri, entertainer en zan ger van The Sunclub, een rol in de clip. Nieuw is het gezicht van Elles, die vanaf heden als zangeres/danseres de als we derhelft van het succesvolle duo zal fungeren. Elvis Presley staat 22 jaar na zijn overlijden weer volop in de belangstelling en worden zijn cd's verkocht alsof hij nooit is weggeweest. Zo staat de single 'Suspicious Minds', nadat dit nummer opnieuw werd uitgebracht, bij de beste twintig in de Mega Top 100. Een 3 cd-box met de titel 'Artist Of The Century', samenge steld door fans, artiesten, journalisten en discjockeys uit de hele wereld, is op het ogenblik een bestseller en kwam vorige week in een gelimiteerde oplage tevens als 5 LP-box in Nederland op de markt. Dat Elvis Presley ook op veel Nederlandse artiesten invloed heeft gehad, bleek wel uit een TV-special waarin onder ande re Herman Brood, Bennie Jolink, Jan Rot en Xandcr de Buisonje(Volumia!) zich lovend uitlieten over de artiest.

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 9