Laat de mug niet op de huid zitten! IC EZONDHEID (Keizigers)diarree behandelen? 1 AUTAIST Neem voetschimmel voortaan zélf onder handen >P 'Die incontinentieluiers heb ik de deur uitgedaan' SlankVitaal afslanktabletten als beste getest Riemini Ultravit UltraVit UltraVit UltraVit Lrvizan UltraVit 'Koele' spierhersteller werkt binnen vijf minuten. Gezond op reis? Kijk op www.gezondheidsnet.nl Diacure nu ook als smell labiel Nieuwe pijnpen. Pijnbestrijding zonder geneesmiddel Hoe zorg je voor een natuurlijke stoelgang? Zonnen zonder zorgen Zes miljoen voeten... Synovitab Isla Mint <2* UltraSnooze UltraVit r Voor veel mensen zijn stekende insecten een grote bron van irritatie. Vandaar dat thuisblijvers en vakantievier- ders in eigen land of het buitenland beslist niet zonder een goede muggenverjager kunnen. Autan, dat wereldwijd door 200 miljoen mensen wordt gebruikt, is in Nederland de meest populaire muggenverjager. In ons land leven zo'n jl5 tot 20 soorten Isteekmuggen. die jrooral 's zomers las tig zijn. Hun aanhou dende gezoem zorgt voor slapeloze nach ten. terwijl een mug genbult niet bepaald aantrekkelijk is om te zien. Om ongestoord van het aangename zomerse buitenleven te kunnen ge nieten, moe ten we deze lastposten dus op grote af stand houden. Overigens ste ken niet alle muggen: al leen vrouw tjesmuggen hebben deze onhebbelijk heid. Muggenverjager Onderzoek heeft uitgewezen dat mugafwerende middelen waarin DEET zit (diethyl-m-toluamide) de beste bescherming bieden. Autan bevat DEET en is er in verschillen de varianten zoals stick, spray en lotion. Het wordt op de onbedekte huid aangebracht en vormt een zogenaam de 'geurmantel' die on aangenaam is secten Autan werkt 6 tot 8 uur. Het houdt niet al leen gewone muggen op afstand, maar werkt ook de tropen tegen insecten en muggen die ziektes overbren gen, zoals malariamuggen, gele-koorts-muggen en tse-tse- vliegen. Bovendien werkt het ook tegen dazen (paardenvlie gen), vlooien, mijten, wandlui zen, teken 4? (2 tot 3 uur be scherming) en bloedzuigers. Tips Breng Autan altijd recht streeks aan op de huid. Een stick of flesje dat naast het bed staat, of Autan op kleding of lakens, werkt niet! •Houd er rekening mee dat muggen door dunne zomer kleding heen kunnen prikken. Gebruik Autan dus ook onder deze kleding De werkzaamheid van Autan (6 tot 8 uur) is afhan kelijk van temperatuur, luchtvochtigheid en wind. Sterke transpiratie, ;mmen of douchen kunnen de werkingsduur beïnvloeden. Autan is verkrijgbaar bij drogist en supermarkt. Voor meer informatie: Bayer, tel. (0297) 28 06 66 of kijk op www. gezond- heidsnet.nl of wwwautan.com mcriom vmmoomc: mssmims posnus 262 - 3/40 as urn Eén op de drie Nederlandei's heeft wel eens last van jppt voetschimmel. Gelukkig is voetschimmel, ook wel zwemmerseczeem ge noemd, prima zelf te behandelen met Canesten derma van w Bayer. Canesten derma is verknijgbaar als crème, handige huidspray en als strooipoeder. Lees voor gebruik de bij sluiter. Verkrijgbaar bij drogist en apotheek. Voor meer informatie, bel Bayer: (0297) 28 06 66. Een overactieve blaas hoeft een actief leven niet in de weg te staan. Met behulp van medicijnen kun je genieten van het leven, ook al doet je blaas niet al tijd wat je wil. Dat bewijst Elly Salamone. 'Ik voel me nu weer zeker.' /jElly heeft een erfelijke spier- ziekte, die onder meer tot gevolg ^heeft dat ze de controle over I haar blaas is kwijtgeraakt. 'Op I de meest ongepaste momenten I deed ik het in mijn broek. Een II vreselijk probleem, dat je in een I groot isolement plaatst. Tben ik rook mijn werk niet meer kon I volhouden viel ik in een zwart I gat. Ik hèb wat boeken gelezen. I Zelfs het gezellige jaarlijkse uit- I stapje met mijn vriendinnen I wilde ik niet meer, want er I moest toch altijd een toilet in de I buurt zijn. Ik bleef liever thuis. I in mijn eigen veilige omgeving I Vanaf het moment dat ik medicijnen kreeg ging het stukken beter met me. Daarnaast heb ik mezelf getraind om mijn plas lan ger op te houden. Ik doe nu weer zo veel mogelijk aan alles mee. Ga naar het theater. Ieder jaar lekker lang op reis. Ik luister naar mijn li chaam en weet precies hoe het re ageert. Die luiers heb ik de deur uit gedaan. En ik maak er geen probleem van. Het is een ziekte, ik kan er toch niks aan doen dat ik het heb?' Sinds kort is er een medicijn dat een totaalaanpak aan biedt: tabletten én pias training met behulp van de Decontroller. Dat leert u de plas steeds langer op te hou den. Vraag uw dokter ernaar of kijk op Internet: www.gezondheidsnet.nl Snel, eenvoudig en gezond afvallen SlankVitaal maakt haai' be lofte waai'. Onlangs werden deze afslanktabletten uitge breid getest door tientallen lezers van het weekblad Weekend. Het gemiddelde gewichtsverlies bedroeg maar liefst 7,5 kilo in drie weken. Patty Brard is niet echt verbaasd over dit spec taculaire resultaat. Met SlankVitaal ben ik zelf ook in één maand 12 kilo kwijtgeraakt," zegt de populaire TV- presentatrice. "Dat was nadat een bekend week blad 'Foei Patty, let op je Afslanken met AppelAzijn gefermenteerd knoflookpreparaat de natuurlijke vetvreter 60 capsules Haar en Nagels Complex Chroom Complex versterkt de nagels tabletten vermindert de eetlust 60 tabletten E Forte Multi Extra legen ouderdomsversehijnselen 60 capsules 60 capsules Lippenblaasjes creme Sint Jans Complex geestversterkend 60 tabletten Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 124, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal buikje' had geschreven. Normaa.1 trek ik me niets aan van wat de media over me schrijft. Maar nu vond ik toch dat ik in de tegenaanval moest. Met SlankVitaal ging het afval len eigenlijk bijna vanzelf. De kuur is gemakkelijk vol te hou den, want je mag er normaal bij blijven eten. Dus niemand hoeft met deze kuur honger te heb ben". Viervoudige werking SlankVitaal afslanktabletten hebben een unieke viervoudige werking De ingrediënten be vorderen allereerst de vetver- branding. Voorts vullen deze af slanktabletten het te kort aan vitaminen en mineralen in het li chaam aan, waardoor de vetstofwisseling krachtig wordt gesti muleerd. Verder zorgt SlankVitaal er voor, dat overtollige vochtophopingen ver sneld worden afge voerd. Ook is er een werkzame dosering chroom aan SlankVitaal toegevoegd. Dit mi neraal remt de vraag naar zoe tigheid door het lichaam zeer drastisch af. Ook bevat de for mule vitamine C en B-complex voor meer energie. Keiharde belofte Tientallen lezers hebben aange toond, dat SlankVitaal als één van de weinige afslankers haar belofte waarmaakt.. Gemiddeld vielen zij 7,5 kilo in drie weken af. Zonder honger en zonder een lusteloos gevoel. SlankVitaal is verkrijgbaar bij drogist, reform winkel en apotheek. Er is een 15 daagse kuur (tot 5 kilo afvallen) en een maandkuur (tot 12,5 kilo afvallen). Meer informatie: Distributie Care, tel: 0900- 2020091 of Internet: www.ge- zondheidnet.nl Fysiotherapeut Ruben enthousiast over vernieuwde China Balsem "Veel mensen tobben onnodig lang met stijve en pijn lijke spieren. De reden daarvan is, dat ze de verkeer de spierolie gebruiken. Deze preparaten verwarmen, waardoor de doorbloeding van het spierweefsel ge blokkeerd wordt. Na een kwartier zal de spierpijn dan ook in alle hevigheid terugkeren. China Balsem werkt echter volgens het eeuwenoude, maar zeer lo gische principe van verkoeling. Daardoor geeft deze verbeterde spierhersteller al binnen vijf minuten een duurzaam resultaat." Aan het woord is fysiothera peut Röben uit Volendam. Hij wijst nadrukkelijk op het zin loze effect van verwarming bij spier klachten. "Daardoor wordt het bloed uit het be schadigde spierweefsel ge trokken", legt hij uit. "Na een kwartier is de doorbloeding van het spierweefsel zo slecht geworden, dat vocht en afval stoffen niet meer kunnen wor den afgevoerd. Deze gaan zich ophopen en vervolgens pijn lijk tegen de zenuwuiteinden aandrukken," Verbeterde doorbloeding China Balsem is de eerste spierhersteller met een ver koelende dieptewer- king. Deze for mule wordt ver vaardigd uit 18 Oosterse kruiden, die al vele eeuwen door Chinese artsen worden toegepast om 34,95 spierklachten te behandelen. "De balsem koelt de spieren di rect af. Daardoor wordt er juist extra bloed naar het ge kwetste spierweefsel getrans porteerd. Afvalstoffen en vocht kunnen zo optimaal uit de spieren worden afgevoerd, zodat pijnüjke ophopingen in het spierweefsel worden voor komen. De verbeterde door bloeding zorgt daarbij ook voor een verhoogde aanvoer va.n zuurstof en eiwitten. Deze heeft het beschadigde spier weefsel hard nodig om zich weer volledig te kunnen her stellen. De verkoelende diep tewerking geeft binnen vijf minuten een duurzaam resul taat bij spierpijn, stijve spie ren en bloeduitstortin gen", aldus fysiothe rapeut Röben. China Balsem is verkrijg- I baar bij apotheek, dro- gist en reformhuis Een royale verpak- I 5 king (90 ml) kost 2 Voor meer informatie: Distributie Care, tele foon 0900-2020091 of op www.gezondheidsnet.nl Adviezen, tips en gratis checklist Reisapotheek Je leest wel eens dat diarree een natuurlijke reactie is van het lichaam om schadelijke stoffen kwijt te raken en je dus beter kunt wachten met behandelen. Maar wat te den ken, als de diarree het gevolg is van stress of (vlieg)angst? Dan is er geen sprake van schadelijke stof fen. Meestal wordt diarree echter veroorzaakt door een bacterie of een virus. Maar die hebben het lichaam vaak al bij de eerste dunne ontlasting verlaten. De diarree wordt met in stand ge houden door de verwekker, maar door een aangetast of ont regeld darmslijmvlies. Een snel le aanpak van de diarree staat een natuurlijk herstel van de Diacure is hèt middel dat de diarree snel stopt, vaak al bin nen een uur. Diacure is er sinds enige tijd ook als smelttablet. Deze tablet lost vrijwel onmid dellijk op in de mond en laat een lichte mmtsmaak achter. darm niet in de weg. Integendeel. Snel stoppen Er is meestal een heel goede reden om de diarree snel te stop pen. Vérder verlies aan vocht, h- chaamszouten en immuunstof- fen wordt zo voorkomen. Om maar niet te spreken over het ongemak van diarree voor jezelf en je medereizigers. Diacure Makkelijk als er geen betrouw baar water in de buurt is. Besmet drinkwater is immers de belangrijkste bron van diarree, dus ook water waarmee groen ten worden gewassen en de ijs blokjes in je drankje. Makkelijk innemen De smelttablet is prettig bij slik- p roblemen en echt een uitkomst, als je door reisziekte of een an dere oorzaak misselijk bent en een tablet tegen diarree niet bin nenkrijgt of binnen kunt hou den. Een uitgebraakte tablet werkt natuurlijk niet! Lees voor gebruik altijd even de bijsluiter. Diacure is verkrijgbaar bij apo theek en drogist. Voor meer in formatie: tel. (036) 549 19 19 of kijk op www.gezondheidsnet.nl De unieke Pain Gone is een nieuwe en handzame pen (30 jaar beproefde medische methode) om acute en chronische pijn te behandelen. Zeer geschikt bij tennis- elleboog en spierpijnen, rug- en schouderpijn, hoofdpijn, artritis, whiplash, etc. Voor gratis informatiepakket, bel: 0900-724 64 64 (ss ot of sclu-ijf naar: HCP Take Care B.V. Antw.nr. 2305, 3940 WB Doorn. Door ons drukke leven eten we steeds vaker onregelmatig. Lunches worden overgeslagen of vervangen door een snel le hamburger of snack. En 's avonds ook even eten dan weer naar een vergadering of naar de sportclub. Een en kele keer snel iets eten is niet erg, maar als dat vaker voor komt kan dat leiden tot problemen met de stoelgang. Om de darmen goed te laten functioneren is regelmaat en ge zond eten van groot belang. Voedsel dat rijk is aan ballast- stoffen, zoals verse vruchten, goed gewassen rauwe groenten en volkorenproducten, is goed voor een gezonde spijsvertering. Er ontstaat dan een stuwende beweging die ervoor zorgt dat de darminhoud in de endeldarm komt en uiteindelijk tot het ont lastingsproces leidt. Natuurlijke hulp Voor die mensen welke dagelijks een goede na tuurlijke stoelgang wil len hebben, is het raad zaam eet- en leefge woonten aan te passen. Als je toch nog 'iets ex tra's' nodig hebt dan is er nu een natuurüjk middel, Wapiti Darmfunktie dragees. Deze zijn samengesteld uit natuurlijke kruidenextracten. Om bet ge wenste resultaat te bereiken, hoeven ze slechts 1 maal per dag te worden ingenomen. Op gewicht Wapiti Darmfunktie dragees zorgen niet al leen voor een natuur lijke stoelgang, maar bevorderen ook de in wendige reiniging en werken te vens mee om uw ideale gewicht te bereiken. Ze zijn verkrijgbaar bij drogist, apotheek en reform huis. waar ook proefmonsters en folders beschikbaar zijn. Voor meer informatie: Emonta B.V. tel. (0512)51 80 85 Jeukende huiduitslag, blaasjes en rode pukkeltjes na het zonnen? Gebruik dan voor, tijdens en na het zonnen Urtizon: veilig en 100% natuurlijk. Dit voorkomt en ge neest zonne-uitslag en verbranding. Voor en tijdens het bruikt u de homeopathische Urtizon Complex korrels (120 stuks) en Urtizon Plus druppels (30 ml). Tijdens het zon nen beschermt Urtizon Zonnemelk u tegen ver branding. Deze Zonne- melk (150 ml) is ver krijgbaar in factor 8,15, 20 en nieuw Waterproof Spray factor 21 (125 ml)! Na het zonnen is After Sun Balm (150 ml) een weldaad voor uw huid en uw lippen beschermt u met Lipbalm factor 15. Bel voor informatie en verkoop adressen: TS Products Infolijn, (0341)42 76 26. Me u w Wa terprooi Spray factor 21: zui nig in gebruik, trekt snel in. bevat overge voeligheidsprotector en hoge UV-A en UV- B filter. Aantrekkehjk geprijsd f 29.95. Zweetvoeten: een lastig probleem Meer dan 3 miljoen Nederlanders heb ben last van zweetvoeten. Uit angst een doordringende geur te verspreiden houden zij de voeten angstvallig in hun schoenen opgeborgen. Dit kan tot pijnlijke situaties leiden, bijvoorbeeld als ergens vanwege de nieuwe vloer bedekking wordt gevraagd de schoe nen uit te trekken De Nederlandse uitvinding PediSpray maakt binnen 1 week een einde aan voeten- geur. PechSpray gaat de ooi-zaak van /.weel- voeten tegen en normaliseert overmatige zweetvorming. Na een kuurweek is 1 be handeling per week meestal al afdoende. Voeten zullen voortaan schoon, droog en heerlijk fris aanvoelen. Verkrijgbaar bij elke drogist, apotheek en reformhuis. Info.: tel. (0513) 64 56 63. --vcn='- 60/120 tabletten voor soepele gewrichten Pastilles streelt de stembanden *tr •- SSjgpjjj Slaap lekker vermoeid? lusteloos? prikkelbaar? 60 capsules Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 124, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 13