Holten wint derbycup van Blauw Wit Vijftien jaar Triathlon Holten T enniscompetitie HOLTENS NIEUWSBLAD Straatvoetbaltoernooi bij sportpark Vletgoor Resultaten Blauw Wit Hemelvaartconcours van De Bergruitertjes DONDERDAG 27 MEI 1999 Holterbergrit motorclub Motor- en Automobielclub Holterberg houdt op zondag 30 mei een Holterbergrit voor veteranen en klassieke moto ren. De 90 kilometer lange route gaat door de achter hoek. Vanaf 10.00 uur kunnen de meedingende motoren worden bezichtigd. De start is tussen 11.00 en 12.00 uur bij het Stuurhuis aan de Beuse- bergerweg 37 (achter jonge- rencafé De Schure). Dc motoren die meedoen heb ben een bouwjaar tot ongeveer 1970. Zowel groepen als indivi- duelen kunnen zich voor dc Holterbergrit inschrijven. Solo rijders kunnen de rit volgen met een kaart, terwijl groepen met een voorrijder de route afgaan. Er zal in twee gedeelten worden gereden. Tussentijds is er koffie met krentenwegge. Blauw Wit naar Markvogels Evenals vorig seizoen sluit het eerste elftal van Blauw Wit het seizoen af met deel name aan het toernooi om de Markvogelcup in Markelo. Op zaterdag 29 mei ontmoe ten de Blauw-Witters in de poule de volgende tegenstan ders: om 10.00 uur tegen de organise rende vereniging, om 11.10 uur tegen G.F.C. (Goor) en om 12.20 uur tegen Sp. Daarle. In de andere poule komen uit: ZZW (Zuidwolde), SSSE (Ei bergen), Hulzense Boys en SV Perkouw (Berkcnwoude). Beslissing valt al in de eerste helft De s.v. Holten won na het kampioenschap in de vijfde klasse H ook de jaarlijkse wedstrijd om de derby-cup tegen plaatsgenoot Blauw Wit '66. Beide ploegen kon den niet beschikken over en kele basisspelers, waarbij bij Blauw Wit het gemis het grootst was. In de 30e en de 31e minuut besliste Holten het duel door twee maal te scoren. Na rust was Blauw Wit opnieuw meer in balbe zit, maar de ploeg van "t Meermanskamp speelde bij zonder effectief en won uit eindelijk verdiend met 1-4. Onder leiding van dc prima scheidsrechter P.Q. Afman be gonnen Blauw Wit en Holten voorzichtig aan hun wedstrijd om de Derby-Cup, De eerste tien minuten waren ook de minst aantrekkelijke minuten van het duel dat door ongeveer 250 mensen werd bekeken. Hierna kwam er meer lijn in het spel van beide ploegen, waarbij opviel dat Blauw Wit het meeste balbezit had, maar Holten het gevaarlijkst zag worden. De ver trekkende spits van Holten, mark Nijland was in die fase nog het dichtst bij de openingstref fer. Nadat een corner door Blauw Wit gedeeltelijk kon wor den weggewerkt, was Nijland ter plekke om hard in het zijnet, naast Hans Bekkernens te schie ten. In de 18e minuut zocht spits Marcel Jager van Holten de lin kerkant op, hier kwam hij broer Arno die bij Blauw Wit speelt De zevende tenniscompeti- rieweek was afgelopen week. De zaterdag en zondagteams waren vrij wegens Pinkste ren. Zij spelen dit weekend hun zevende en laatste com petitiewedstrijd. De dinsdag-, woensdag-, don derdag- en vrijdagteams hebben afgelopen week hun vijfde wed strijd gespeeld en spelen nu nog twee keer. Dinsdag (na 5x) dames-1 derde klas: zijn nog ongeslagen, staan eerste, maar hebben niet de meeste punten; dames-2 vijfde klas: staan twee- dee en hebben kans op eerste, wanneer Haambrink nu verliest; dames-3 zesde klas: laagste klas se en staan onderaan. Donderdag (na 5x) Dames-1 vierde klas: staan vijf de/ zesde en nog niet helemaal zeker van handhaving in de klas- Woensdag jeugd (na 5x) mix-1: staan op dc tweede plaats; jongens-1staan onderaan; jongens-2: staan derde en moe ten nu tegen de sterkste. Jansen wint vlucht Etampes Voor dc eerste fondvlucht vanaf Etampes (524 km) werden door de "Bergvlicgers" 87 duiven in- gekorfd. Winnaar van deze vlot verlopen vlucht werd H. Jansen voor G. Jurjens en EI. van Beek. Dc volledige uitslag luidt: H. Jansen: 1,4,5,8,9,11,12,19; G. Jurjens 2,7,10,14,18; PI. v. Beek: 3,21; G. Jansen: 6,16; J. v. Wer ven: 13,22; G. Koetsier: 15; M. Lodeweges: 17; G. Kwinten- berg: 20. Dames-2 vijfde klas: laagste klasse, staan op vierde/vijfde plaats; Dames-3 vijfde klas: laagste klasse, staan onderaan. Vrijdag (na 5x) Heren-1 derde klas: staan twee de/ derde; Heren-2 vijfde klas: laagste klas se, staan vierde. Zaterdag jeugd (nog lx) mix-1 15 jr kunnen niet verder komen dan dc derde plaats (in de poule van 4). Zaterdag se nioren (nog lx) mix-1 tweede klas: staan nu vijf de, maar nog niet zeker van behoud van de klasse; mix-2 vijfde klas: ongeslagen, staan eerste en drie punten voor op nummer twee; mix-3 vijfde klas: staan zevende met alles verloren, kunnen de klasse niet behouden; heren-1 vijfde klas: staan zesde en lijken veilig voor behoud van de klasse. Zondag jeugd (nog lx) mix-1 tweede klas: zijn uitge speeld en verliezen zeer waar schijnlijk hun klasse; mix-2 vierde klas: laagste klasse, staan 4e. Zondag senioren (nog lx) mix-1 zesde Idas: staan vijfde en lijken veilig voor behoud van de klasse; mix 35+ vijfde klas: laagste klas se, staan op de zesde plaats; heren 35+ tweede klas: staan op dc tweede plaats. Hier volgen de uitslagen van tegen. Het onderlinge duel ein digde onbeslist. De inzet ver dween ruim naast het Blauw Wit doel. Blauw Wit dat wel kansen kreeg, was echter in die eerste helft veel minder scherp dan dc gasten. Hierdoor kregen goede van achter uit opgezette aanval len onvoldoende vervolg. Uit een vrije trap knalde marco Schuiterd in de handen van doelman Rik Koetsier. In de 24e minuut leek Holten de score te gaan openen. Marcel Jager om zeilde de buitenspel val en ging alleen op doelman Hans Bek kernens af. In plaats van de bal af te leggen op de mee opgeko men mark Nijland ging marcel voor eigen succes. Hans Bek kernens pakte de inzet echter klemvast. Enkele minuten later vi'as het Erik Reilink die zijn lob over het doel van Blauw Wit zich gaan. In de fase die volgde was Blauw Wit onvoldoende bij de les. Holten profiteerde slim. Mark Nijland werd in dc 16 meter aangespeeld, draaide han dig weg bij zijn directe tegen stander en scoorde fraai 0-1. Nog geen minuut later wees scheidsrechter Afman uit Hen gelo naar dc stip. Gerrit Klaas- scs werd onderuit gehaald en Reilink passeerde Bekkernens voor de tweede maal. Met Je roen Hendriks voor de gebles seerd geraakte Frank Sletterink en Hans Stam voor de niet fitte Uilko Spijker ging de wedstrijd verder. Blauw Wit drong na dc achterstand aan en had bepaald pech dat scheidsrechter Afman niet naar dc stip wees toen Mar co Schuiterd onderuit werd ge lopen. Doelman Rik Koetsier moest enkele malen in actie ko men om onheil voor zijn ploeg te voorkomen. André Schup- pert zag zijn inzet door Koetsier tot corner verwerkt worden. De druk van Blauw Wit nam toe, maar Holten speelde niet op de counter, maar liet zich wel iets meer terugzakken, gesteund door de 0-2 voorsprong. In de blessuretijd van de eerste helft kwamen de gasten zelfs op 0-3 toen Mark Nijland alleen op doelman Bekkernens afging. In eerste instantie kon de verdedi ging nog redding brengen, maar in de rebound verdween de bal toch in het doel. Rust 0-3. Na rust speelde Blauw Wit feller en beter dan voor rust. De ploeg zocht het doel op van de tegen- van de sportcommissie, Schuchard, overhandigt de Derbycup aan SV Holten. parti) en was duidelijk meer be ducht voor de gevaarlijke aan vallen van de tegenstander. Hierdoor kreeg de wedstrijd die eigenlijk al beslist was toch een leuk vervolg. Dc wedstrijd bleef het aanzien meer dan waard. Al na vijf minuten verkleinde Blauw Wit de achterstand tot 1-.3 door een prachtig genomen vrije trap van marco Schuiterd. Samen met Leo Aanstoot was hij aan Blauw Wit kant een uit blinker. Blauw Wit had Holten in deze fase goed onder druk, maar het centrum van de verde diging met de degelijk spelende Marco Jansen moest slechts en kele malen gevaar toestaan. Grote kansen kreeg Blauw Wit pas toen Holten in een tegen aanval via Wilfried van der Pluym dc paal raakte en Mark Nijland ter plekke was om de bal binnen te tikken 1-4. Blauw Wit kreeg hierna de bal uit een scrimmage niet in het doel acli- ter Koetsier. Ook een volgende aanval leverde niet een doelpunt op. Paal en verdediger stonden succes in de weg. In de slotfase van deze aantrekkelijke partij voetbal veroorzaakte doelman hans Bekkernens nog een straf schop, maar hij wist met een fraaie redding deze actie weer recht te zetten. Na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Afman werd in de middencirkel de derby-bokaal uitgereikt door de voorzitter van dc Holtense Sportcommissie de heer ].A. Schuchard. Hij overhandigde de bokaal met de kleine oren aan aanvoerder Gerrit Klaasses, maar gaf hierbij aan dat hij de beker opdroeg aan de twee ver trekkende mensen bij Holten tw. Trainer Heek die een punt achter zijn carrière zet en Mark Nijland die zijn geluk bij dc amateurs van Colmschate gaat beproeven. Beiden zijn echter op 16 juli a.s nog wel actief bij de wedstrijd van Blauw Wit en Holten tegen De Graafschap. Trainer Heek gaf na afloop van de wedstrijd aan dat zijn ploeg qua voetbal minder had ge speeld dan dat hij verwacht had, maar dat zijn oorzaak vond in dc festiviteiten na het behalen van het kampioenschap. Wel was hij content met de effectiviteit van de ploeg. Dit was duidelijk de basis voor het succes. Trainer de Velde Harsenhorst van Blauw Wit gaf aan dat zijn ploeg in dc eerste helft te weinig mentaliteit, een gezonde dosis inzet had ge toond. Hierdoor had het vele balbezit geen rendement. Dc tweede helft was er wel de juiste instelling, maar waren de vaste patronen door het niet aanwezig zijn van diverse spelers de oor zaak van het niet kunnen door drukken na de 1-3. Hoewel de invallers wel goed presteerden, werd er aanvallend te weinig gebracht om Holten nog in dc problemen te brengen. Hoewel de zege misschien wat ruim uit viel was de winst niet onver diend. Volgend seizoen gaan beide ploegen op herhaling op 't Mcermanskamp. Dc Triathlon Holten viert dit jaar dubbel feest. Voor het eerst is Holten decor voor het Open Nederlands Kam pioenschap Olympic Distan ce, maar bovendien is het de vijftiende keer dat het evene ment plaatsheeft. Het derde lustrum wordt komend na jaar luister bijgezet. Enkele Holtense ."eremgmgen week 20: Dinsdag: dames-1 3-2; da mes-2 5-0; dames-3 2-3. Woensdag junioren: mix-1 1-4; jongens-1= 0-5; jongens-2 4-1. Donderdag: dames-1 3-2; damcs-2 - 5-0; dames-3 1-4. Vrijdag: heren-1 4-1; heren-2 4-1. organiseerden in augustus 1985, gesteund door het gemeentebe stuur en de gemeentelijke sport commissie, in samenwerking met het personeel van het ge meentelijk recreatiebad Twcn- haarsveld, de eerste Triathlon Holten. Dit nieuwe sportevene ment, op touw gezet in en rond het zwembad, was nog eenvou dig van opzet, maar trok direct ruim 150 deelnemers. Na het eerste jaar groeide het evenement snel, niet alleen wat betreft het niveau van de deelne mers, ook qua organisatie. Ter bescherming van alle betrokke nen werd in 1987 de Stichting Alle Triathlon Holten (STFI) in het leven geroepen, met in het be stuur de mensen van het eerste uur. Een toenemend aantal van de eerste triatlon in Holten SV Holten Handbal; Zaterdag 29 mei: Meisjes BI thuis tegen SDOL 2 om 11.50 uur; Meisjes Cl thuis tegen Nw. Hcctcn om 11.00 uur. Zondag 30 mei: Dames 1 thuis tegen Nijhof/Broekland om 12.15 uur; Heren uit tegen Tyfoon om 13.00 uur (vertrek 11.45 uur); Dames 2 thuis tegen Tyfoon om 11.00 uur. Sporthal: Donderdag 27 mei t/m 31 mei: Scholengemeen schap De Wacrdenborch Exa mens. Woensdag 2 juni: 8.00 - 17.00 uur, Waterloo B.V. twee kleedkamers; 18.00 - 19.00 uur, Enkco b.v. dhr. S. Lohuis; 19.00 - 22.30 uur, Badmintonclub Holten. Weekendreserveringen vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur bij dc beheerders van sporthal 't Mos- sink. Reserveringen uiterlijk re gelen voor vrijdagavond 20.00 uur. (tel. 36 31 80). 3. Noordenbergstraat-Look 11.40 uur 1. Bcuseberg-Dijkerhoek 2. Dorpsstraat-Lukensveld 1 3. Erve Joost-Kollingserf 12.10 uur 1. Kieftcnbelt-Holterbroek 2. Verzctstraat-Lukensveld2 3. Churchillstraat-Look 13.00 uur 1. Beusebcrg-Lukensveld 1 2. Dorpsstraat-Kollingserf 3. Erve Joost-Dijkerhoek 13.30 uur 1Kicftenbelr-Lukensveld 2 2. Vcrzctstraat-Holterbroek 3. Noordenbergstraat-Larense- weg 14.20 uur 1 Beuscbcrg-Kollingscrf 2. Lukensveld 1-Dijkerhock 3. Dorpsstraat-F.rvejoost Er wordt weer Straatvoetbal toernooi gehouden op don derdag 5 juni op sportpark 't Vletgoor. Hieronder dc inde ling van de wedstrijden: 09.00 uur 1Bcuseberg-Dorpsstraat 2. Lukensveld 1-Erve Joost 3. Dijkcrhoek-Kollingserf 09.30 uur 1Kicftenbelt-Verzetstraat 2. Larenseweg-Look 3. Churchillstraat-Noorden- bergstraat 10.20 uur 1Beuseberg-Ervejoost 2. Dorpsstraat-Dij kerhoek 3. Lukensveld 1-Kollingserf 10.50 uur 1Holtcrbroek-Lukensveld 2 2. Churchillstraat-Larcnseweg plaatselijke deelnemers leidde dat jaar tot invoering van het nog steeds succesvolle Holtense Kampioenschap. Door organi satorische verbeteringen en pro fessionalisering van de nog jon ge sport, stegen dc kosten van het evenement. Het zoeken van sponsors werd daarom noodza kelijk. Mede dankzij de toenma lige hoofdsponsor Aegon-Re- creatie, konden ook dc volgende jaren kostendekkend worden af gesloten. Ruimere opzet Doordat zowel de deelname als het aantal toeschouwers bleef toenemen, koos de STFI bij de vijfde triatlon in 1989 voor een ruimere opzet. Na intensief overleg met gemeente, sport commissie, politie en Holtense Handelsvereniging, werd het fiets- en loopgcdcclte verplaatst naar het dorpscentrum. Vooral voor het publick een aanzienlij ke verbetering, want in combi natie met dc enorme belangstel ling ontstond in de jaren daarna rond het centrum dc thans zo kenmerkende 'triatlonsfeer'. Een van dc aantrekkelijkste fa cetten van de Triathlon Holten voor zowel publiek als deelne mers. Deze aanpak, alsmede de door het stichtingsbestuur ge kozen strategie van 'beheerste en beheersbare groei van de Tn- athlon Holten met behoud van de kwaliteit van de organisatie', stelde evenwel nog hogere eisen aan de organisatie, waardoor een gericht sponsorbcleid werd ontwikkeld. Eind 1989 ver scheen zodoende de eerste prc- sentatiegids voor sponsors. Een ander uitvloeisel van het spon sorbcleid was dc inrichting van de zogenoemde VIP-tent - in 1991 eenvoudig begonnen, in middels een volwaardige ruimte met daaraan gekoppeld een compleet, middagvullend geno digdenprogramma voor spon sors en relaties. In het voorjaar van 1990 slaagde de STH er in om op uitnodiging van de Nederlandse Triathlon Bond (NTB) binnen twee we ken het Nederlands Kampioen schap Run-Bike-Run te organi seren op dc Holterberg. Halver wege datzelfde jaar verscheen ook dc- eerste huis-aan-huis- krant. Hoewel dc Run-Bike-Run succesvol verliep, besloot de STH toch alle aandacht bli|vcnd te richten op de tnathlon. Dc uitnodiging voor dc organisatie van het Nederlands Kampioen schap Run-Bike-Run 1991 kon daarom niet worden gehono reerd. Begin 1992 werd aan de STH, als blijk van waardering voor de sporueve promotic van Holten, de prijs 'Sportploeg van het jaar 1991' uitgereikt door de gemeentelijke sportcommissie. Allure Door uitbreiding van het be stuur en benoeming van com missies kon de STH zich con centreren op onder meer de uit breiding van omlijstende activi teiten, die inmiddels niet meer weg te denken zijn. Het triatlon- weekend begint al op donderdag met een bedrijvenborrélüurtje en dc Tour d'Overijsscl, een groots muzikaal festijn - vrijdag avond is er de Run-Bike-Run voor de jeugd, staat de Triathlon Ballooning op het programma met aansluitend een voetbal wedstrijd tussen de 'superboe ren' van De Graafschap en een Holtens gelegenheidsteam en op de wedstrijddag is er Sport en Promotiemarkt, kan dc jeugd zich vermaken in de tot Kinder straat omgedoopte Kerkstraat en is er 's avonds live muziek. Het sportieve element voert echter altijd de boventoon. Het credo van de organisatie luidt ten slotte niet voor niets 'De atleet hoeft enkel zijn prestatie te leveren, onze organisatie zorgt voor de rest'. Dat de orga nisatie in die opzet slaagt, blijkt uit het feit dat parallel aan de groei, ook de kwaliteit van het deelnemersveld sterk verhoog de. De Triathlon Holten heeft zowel, bij de dames als bij dc heren, winnaars van internatio nale allure. Dat Holten is opge nomen in het Elitecircuit en het NK mag organiseren versterkt dat enkel. Aan dc Ehtecompeu- tie nemen uitsluitend topadeten deel. Ook kwantitatief zit de Triathlon Holten in de lift. Het aantal deelnemers gaat inmid dels naar de achthonderd en door uitbreiding van de organi satie zijn op de wedstrijddag honderden vrijwilligers in touw. Bijeenkomst Blauw Wit Na afloop van het Meester Knijff Toernooi begint de ac- tiviteitencommissie in sa menwerking met de club huiscommissie met de voor bereidingen op de uitgestel de medewerkersavond. Alle medewerkers hebben infor- dercen tijd aanv kunnen lezen. stijl van dc jaren 20.00 uur en ie- ordt verzocht sript op :zig te zijn. Blauw Wit 3-Den Ham 4 Blauw Wit had een slechte ope ningsfase tegen de a.s. kampioen Den Ham. Al vroeg stond Blauw Wit met 0-2 achter. De thuisploeg kwam echter sterk terug en scoorde niet ongelukkig 1-2. Den Ham had het in het laatste half uur van de eerste helft moeilijk met de goed spelende thuisploeg. Na rust kon Blauw Wit het opbouwende spel van voor rust niet voortzetten. Toch moest risico genomen worden om iets aan de achterstand te doen. Hierdoor vielen er veel gaten in de verdediging waar Den Ham maximaal van profiteerde en het kampioenschap met een 1-5 zege bekroonde in een sportieve ontmoeting. Blauw Wit 4- D.V.O, 4 Met Henk in de goal werd begon nen en het werdeen leuke wedstrijd. Henry voetbalde een puike eerste helft, waardoor Blauw Wit enkele mooie kansen kreeg. Hetwasechter D.V.O. dat scoorde- Blauw Wit kon voetballend wel tegen D.V.O. op, maar de afwerking van de gasten was veel beter. Voor Blauw Wit waren de mooiste kansen nog te moeilijk om te maken. Rust 0-3. Na rust en zonder Henry ging het spel op dezelfde voet voort. Blauw Wit kwam slechts één maal tot scoren uit vele goede kansen. D.V.O. wist met de ruimte wel goed om te gaan en scoorde 1-8. O.Z.C. A2 - Blauw Wit A1 Blauw Wit begon zwak en kwam al snel op achterstand. Hierna werd de wedstrijd beter opgepakt en Alfred scoorde 1-1. Na een briljante assist van Jarno wist Gijsbrecht nog voor rust 2-1 te maken. Blauw Wit begon de tweede helft iets scherper, maar goals bleven uit tot de trainer met een tactische omzetting kwam. Bertram Welink ging linksbuiten spelen en deze omzetting leverde binnen een minuut succes op. Hij knikte een voorzet keurig binnen. Een hoogtepunt in zijn carrière! Welink kwam nu pas goed op dreef en scoorde ook zijn tweede goal. Technische hoogstandjes lieten zien dat hij zich op die positie in zijn elementvoelde.Naeentegentreffer scoorde hij de 5-2 wat tevens de eindstand werd. Blauw Wit B1 - Wierden B1 Blauw Wit begon sterk aan de wedstrijd-Wierden werd onderdruk gezet en na een prachtige voorzet van Youri scoorde Jurgen 1-0. Wierden nam hierna het initiatief over en scoorde voor rust nog twee maal 1-2. Vlak na rust kwam Wierden op 1-3. Blauw Wit kreeg enkele kansjes, maar de vele schoten misten nethetdoel.Arnoud scoorde toch nog de 2-3 waardoor de spanning terug kwam. Jurrian scoorde hierna bekeken de 3-3. Blauw Wit dacht dat er een overwinning in zat, maar Wierden strafte onachtzaamheden goed af en won uiteindelijk met 3-5. Blauw WitC1 - Juliana C1 Blauw Wit begon sterk aan de wedstrijd. Na tien minuten na een afstandsschot scoorde Erwin Prins 1-0. Blauw Wit dicteerde de wedstrijd en na een mooie aanval via Erwin Prins scoorde Harald Beldman 2-0 door de benen van de keeper. In de tweede helft controleerde Blauw Wit de wedstrijd en gaf nauwelijks kansen weg. Keeper Arjan Nijhuis was anders ter plekke om schade te voorkomen. Ook de doelman van Juliana liet goed keeperswerk zien. Een hard schot werd door hem prachtig verwerkt en leverde niet de derde treffer op voor Blauw Wit Eindstand 2-0. Op Hemelvaartdag werd het jaarlijkse concours hippique van de Bergruitertjes verre den. Met 550 inschrijvingen heeft de organisatie van dit ponyspektakel haar maxi mum aan deelnamecapaci teit bereikt. Ondanks het wat mindere weer sop de ochtend, en een enorme plensbui op het moment dat de parrade van de ochtenddeelne mers zou worden gereden was het toch de hele dag een drukte van belang op het terrein aan op dc Borkeld. Bij dit concours, dat al voor het vijfde achtereenvol gende jaar gesponsord werd door automatiseerder Axias vie len dc volgende Holtense deel nemers in de prijzen: B-dres- suur: Laura Tijhaar met Saskia derde; Helena van Lies met Fue- go vijfde. L-dressuur: Lia Ver hoeven met Karaat tweede. L-selectie ring: Joanna Spakman met Kierow eerste; Marjet Drost met Kadanz tweede; Es ter Lammers met Kanou zesde. M-2 dressuur: Lucinda Ander son met Kim tweede. Z-I dres suur: Marian Nooteboom met Romadour eerste. Springen: L-springen Joanna Spakman met Kierow vierde; Nanette Melse met Luckv zesde. M-springen Annelies Drost met Mark eerste; Nicolle Koebrugge met Duke vierde. ZZ-springen Mariët Drost met King Kadanz eerste. Plvenals voorgaande ja ren stelde Axias prijzen ter be schikking voor de winnaars en had daarnaast voor iedere deel nemer een aardige attentie.

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 19