Mobiel Bellen Fiscus helpt mee bij verhuizing voor nieuwe baan 112 Concerten GRATIS TELEFOON MODERN DAAR RED JE LEVENS MEE nu bij ons 8,95* per maand debjrt&" inclusief headset GEEN AANSLUITKOSTEN GEEN AFSLUITKOSTEN FOTO VIDEO CD SHOP TEN VELDE REGIO OOST GEEFT UW KEUKEN NET DAT IETSJE MEER! KLASSIEK OF regio oost Ervaren zonweringsmonteurs (m/v) Ervaren woningstoffeerders (m/v) Leerling zonweringsmonteur (m/v) Voor een goed advies en een gegarandeerd laagste prijs gaat u natuurlijk naar Keukenstudio Regio Oost Caesar: 21 april in Le Monde Enschede, 23 april in Paradiso Amsterdam en 5 mei op het Bevrijdingsfestival Almerc John Cale: 21 april in Paradiso Amsterdam Postmen: 21 april in AOR Eindhoven, 23 april in Tavenu Waalwijk, 24 april in de Gigant Apeldoorn, 1 mei in CafE Notre Dame Maassluis, 5 mei op Bevrijdingsfestival Haarlem en Leeuwarden Fountains Of Wayne: 21 april in Tivoli U treent en 2 mei in de Effenaar Eindhoven Skik: 22 april in 013 Tilburg, 23 april in de Boerderij Zoctermeer, 24 april in de Koog Noord-Scharwoude 29 april in Muziekcentrum Enschede, 30 april in dc Openlucht Voorthuizen, 1 mei in LVC Leiden, 5 mei op de Bevrijdingsfestivals in Assen Amsterdam Rotterdam Groningen Earth Crisis: 22 april in de Melkweg Amsterdam, 23 april in 013 Tilburg, 24 april in Simplon Groningen en 25 april in Doornroosje Nijmegen 3 Colours Red 59 Times The Pain Bombshell Rocks: 22 april in de Melkweg Amsterdam en 23 april in Willem II Den Bosch George Devore The Roam: 22 april op Night Live Maastricht, 23 april in de Lantaarn Hellendoorn, 24 april op het Take A Walk Festival Sittard, 25 april op Taaipop Lutjebroek en 26 april in Paradiso Amsterdam New Born Creation: 22 april in Luxor Arnhem, 24 april in LVC Leiden en 25 april in de Effenaar Eindhoven Trancelators: 22 april in 013 Tilburg en 24 april in Hedon Zwolle UB 40: 22 en 23 april in Ahoy'/Rotterdam Annihilator: 23 april in Podium Hardenberg en 25 april in dc Maaspoort Den Bosch Bovd Small Band: 23 april in Laumen Sittard, 24 april in de Lantaarn Hellendoorn, 25 april in 013 Tilburg, 8 mei op Bluesfestival Kwadendamme, 14 mei in Hedon Zwolle en 20 mei in Patronaat Haarlem Solex: 23 april in de Vlerk Rotterdam Head First: 23 april in Hedon Zwolle en 24 april in Willemeen Arnhem Bushbaby Tourniquet: 23 april in Luxor Arnhem Disabuse: 23 april in 013 Tilburg Duotang: 23 april in Kwatro Alpen a d Rijn Alan Haynes: 24 april in de Kleine Kunst Hengelo, 25 april in Wilhelmina Eindhoven, 1 mei in Stuyvesant Zundert en 2 mei op het Jazzfestival Steenbergen Great White: 24 april in Park 44 Lemelerveld Mike Henderson The Bluebloods: 24 april op de Markt Sittard, 26 april in Paradiso Amsterdam, 29 april in dc Koninginnenach Den Haag en 1 mei in de öosterpoort Groningen Selecter: 24 april op Night Live Maastricht en 25 april op Taaipop Lutjcbrock Grip Ine: 25 april in de Maaspoort Den Bosch en 22 mei op Dynamo Open Air Mierlo Steve Wynn: 25 april in Paradiso Amsterdam, 29 april in Tom Tom Heythuysen en 29 mei in Rotown Rotterdam Meatloaf Picture House: 27 april in Ahoy'/Rotterdam Sans Secour: 28 april in Studiomstel Amsterdam en 29 april in Vera Groningen TE KOOP: Holten. Molenbelterweg 9-310/311 Aan de voet v/d Holterberg gelegen twee luxe appartementen met berging, op de 3e verd. in het complex „De Molenbelt". Ind.. o.a. woonkamer met schuifpui naar ruim balkon en openhaard, open keuken v.v. inb.app., slaapkamer annex badkamer. Vraagprijs: f 230.000.- k.k. f 160.000.- k.k. Voo/info: Leverink Assen makelaars o.g. Borne: telnr. 074-266 15 02. Het Mobiele Netwerk Bellen vanaf 35 cent incl BTW 1 Jarig contract Bellen en gebeld worden in 76 landen Dorpsstraat 39 T. v. Amerongenstraat 1 Langestraat 37 Flora 73 Tel. 0548-36 18 50 Tel. 0547-36 40 32 Tel. 074-376 62 05 Tel. 0570-65 74 35 HOLTEN MARKELO DELDEN DEVENTER Voor een snelle afhandeling geldig lcgitunalie&bank/giro afschrift meenemen (niet ouder dan 30 dagen) Aansluiting in +/- 25 muinulen gereed! Geldig tot 2-5-99 pnjwijzigingen voorbehouden,op=op, u knjgl 12 x 6,- 72 ci v iafi en Siemens fv\et granieten 245 cm f^Tpe^aancl. htlpA Www.keukenstudio.nl email adress: documentatie@keukenstudio.nl leaseinfo@keukenstudro.nl keukenstudio rijssen Molendijk-Noord 88a 7461 JE Rijssen Tel. 0548-521771 Fax. 0548-521881 etc /->" 0rnbioven o( f148.65 per maand 9.3% bij looptijd van 10 jaar) I DONDERDAG 22 APRIL 1999 Leverink Assen makelaars o.g. almelo borne hengelo enschede HO 8 ZA 5 'My Love Is Your Love' Het album 'My Love Is Vour Love' van Whitney Houston is twee weken geleden bekroond met goud. 'My Love Is Your Love' is het eerste studio album van Whitney sinds acht jaar. De singles 'When Y'ou Believe' (duet met Mariah Carey) en 'It's Not Right, But It's Okay' werden grote hits. Whitney is de afgelopen tien jaar uitgegroeid tot een internationale superster op het gebied van muziek en film. Haar debuutalbum is het best verkochte debuutalbum van een zangeres ooit, de soundtrack van 'The Bodyguard' verkocht wereldwijd meer dan 33 miljoen exemplaren. 'I Believe In You' Het heeft een hele tijd geduurd voordat we weer iets vernamen van de succesvolle Canadese zangeres Amanda Marshall. Haar eerste cd 'Amanda Marshall' was in ons land goed voor de verkoop van meer dan 50.000 stuks, mede door haar hits als 'Beautiful Goodbye' en 'Let It Rain'. Na een periode van rust is Amanda weer helemaal terug met een nieuwe single 'I Believe In Y'ou', die deze week uitkomt en een nieuw album met de titel 'Tuesday Child' dat eind mei verschijnt. Amanda Marshall komt eind deze week voor promotic van haar nieuwe album naar Nederland. 'Shakespeare In Love' De film 'Shakespeare In Love' werd liefst genomineerd met derden oscars. De jonge Britse componist Stephen Warbeck schreef de originele soundtrack van de film en het orkest stond onder leiding van Nick Ingman. Dc soundtrack van 'Shakespeare In Love* omvat Elizabethan melodieln en Engelse hofmuziek. En dat kan ook niet anders, want dc film speelt zich af in 1593, en .handelt over de jonge ster van het Engelse theater William Shakespeare. Stukken op dit album als 'The Beginning Of T's Rhyme Syndicate Cartel en maakte in 1990 het album 'Forever Everlasting'. Met Danny Boy en D.J. Lethal vormde Everlast naderhand House Of Pain en maakte drie albums. Sindskort gaat Everlast solo en kwam op de proppen met de cd 'Whitey Ford Sings The Blues', complect met soulful klinkende gitaren en uiteraard de Everlast-eigen hip hop-beats. Hij laat country getinte muziek confronteren met hip hop; 'Neil Young of Willie Nelson meets Everlast'. Als single werd gekozen voor 'What It's Like' en dal bleek een goede keuze, want de single staat al in dc Mega Top 100 genoteerd. Everlast heeft een nieuwe stijl gevonden en kan het niet afwachten om alweer een nieuw album te maken. gulden). Werknemers die dich terbij hun werkgever gaan wonen krijgen onder bepaalde voorwaarden de mogelijkheid om verhuiskosten af te trekken. Er moet dan binnen twee jaar na de datum van indiensttreding of overplaatsing worden verhuisd naar een huis dat binnen een straal van 10 kilometer van de arbeidsplaats ligt en verder dan 10 kilometer van de plek waar de oude woning staat. Werknemers die een tijdelijke woning betrekken omdat bij voorbeeld het definitieve huis nog niet is gevonden of af is. waardoor de verhuizing in ver band met de nieuwe baan gefa seerd moet plaatsvinden, heb ben recht op tweemaal het 'ver- huisopstekertje'. LUGO is een dynamische onderneming actief op de markt voor zonwerings- en raambekledingsproducten. Tot het assortiment behoren onder andere: rolluiken, terrasschermen, rolgordijnen en jaloezieën. LUGO richt zich met haar activiteiten op het particuliere segment van de markt. De buitendienst bij LUGO vormt het laatste traject in de orderdoorloop. De buitendienst medewerkers zorgen voor een perfecte montage van de producten aan de gevels of in de woningen. Snelheid en nauwkeurigheid in de afliandeling vormen hierbij de sleutelwoorden. Voor deze afdeling binnen ons bedrijf zoeken wij met spoed Wij bieders: Een afwisselende baan met continue uitdagingen, waarbij u dagelijks in contact komt met een veelheid aan mensen. Een enthousiast en gemotiveerd team, waarmee u in de dagelijkse praktijk nauw samenwerkt. Een beloning passend bij uw functie en ervaring. Wij vragen: Voor deze functie's zoeken wij gegadigden met ervaring in de branche en tevens gegadigden die interesse hebben voor het zonweringsvak. Bent u timmerman of metaalbewerker en op zoek naar een nieuwe uitdaging, dan nodigen wij u ook uit om op deze advertentie te reageren. Wij verwachten van u dat u flexibel bent ingesteld en dat u beschikt over goede contactuele eigenschappen. Uw leeftijd bij voorkeur.tussen de 20 en 35 jaar. Reacties: Heeft u interesse voor één van deze functie's, dan nodigen wij u uit schriftelijk of telefonisch te reageren. Uw brief met C.V. en pasfoto kunt u sturen naar: LUGO Zonwering Raambekleding T a v. De heer J.P.A. Lubbers Kalanderstraat 16 Postbus 261 7460 AG Rijssen Tel: 0548 - 520239 Fax: 0548 - 522009 zonwering - raambekleding Ad de Korte en zijn gezin zijn van Delft naar Alkmaar verhuisd. Toen Ad in Alkmaar een nieuwe baan kreeg aan geboden, besloten hij en zijn vrouw Marianne er ook te gaan wonen. Ze vonden nog voor Ad in zijn nieuwe baan begon een fraai koophuis, even buiten Alkmaar. Het enige wat hen tegenzat was de opleveringsdatum van het The Partnership', 'The De Lesseps' Dance', 'Greenwich' en 'The Play The Marriage' geven de Elizabethan sfeer op perfecte wijze weer. 'Whitey Ford Sings The Blues' Vele hip hop bands zijn geOnspireerd door de groep House Of Pain, ofwel de groepsleider Everlast. Voorheen was hij lid van Ice- huis. In november van dit jaar krijgen zij namelijk pas de sleutels. Ze wonen nu tijdelijk in een huurhuis. Een dure grap? Integendeel, want over de kosten van de dubbele ver huizing hoeven zij niet in te zitten. Ad mag van de belastingdienst de werkelijke kosten van beide verhuizingen en tweemaal 12 procent van het jaarloon in aftrek brengen (tot een maxi mum van 12.000

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 8