Hockeyclub wil naar SV Holten I më m 'fff Jeugdgym erg in trek J> Kampioenschap dichtbij 1 Resultaten SV Holten HOLTENS NIEUWSBLAD Klassieke motorrace Sport agenda Okia begint goed met touwtrekkencompetitie /illem zora Mike de b; en. Via Thifij huisploegk kwam een: a een prim- de thuispl; iid van Stijr van de Tub het bord vi; jd geweldi; melo ver de eindstand Ulauw V roordePau samenspelj dsamenspi sepaalden jing Blauw' isen kreeg; an Joriskei fer toe. BI: nt via Gier. re tot 0-9 u DONDERDAG 22 APRIL 1999 Zonder komst kunstgras is voortbestaan van Hockeyclub Holten erg onzeker Hockeyclub Holten is druk in overleg met SV Holten om samen te gaan werken. Voorzitter Steven in 't Veld vertelt dat het erg belangrijk is om het voortbestaan van de club -zeker te stellen, dat er een samenwerkingsverband ontstaat. Verder is een ligging achter de Tennisclub Holten beter. Het is centraler, ook gezien vanuit Rijssen waar geen hockeyclub aanwezig is. »c van B; ijheidslas ïrkeerpk heeft! ingedie ;dekt uit! gWVG. t „De toekomst ligt bij de hoc key in het kunstgras," legt Steven de noodzaak van de samenwerking uit. „Bijna elke club in Nederland be schikt hier al over, maar wij kunnen de kosten daarvoor niet opbrengen." Volgens hem ontstaat er zo een duidelijke achterstand voor de hockey in Holten. „Met kunst gras heb je geen last van hob bels, zodat de bal veel sneller over het veld gaat." Wanneer Holtense teams tegenspelers krijgen die kunstgras zijn ge wend, is de achterstand duidelijk te merken. „SV Holten heeft ook voordeel bij het kunstgras. Zij kunnen bet gebruiken voor oefenwedstrij den van het voetbal of de atle tiek." Dit zou bijvoorbeeld uit komst kunnen bieden wanneer het gewone veld niet bespeel baar is door een slechte grasmat. „Wil je als vereniging bestaans recht hebben, dan moet je over naar kunstgras," benadrukt Ste ven. „Ik wil niet zeggen dat het volgend jaar al nodig is, maar wel snel. Straks hebben ze alle maal kunstgras, en wil er nie mand meer hockeyen in Hol ten." V ie gaat er dan nu naar Holten om hockey te spelen? De leef tijdsgroepen die er spelen be staan vooral uit jeugd tot en met 18 jaar. Daarna volgt een gat met aansluitend de veteranen. Volgens de voorzitter komt dat vooral omdat twintigers gaan studeren en naar de stad verhui zen. „Ze komen in hel: weekend vaak wel thuis, maar ze hebben geen tijd om doordeweeks te trainen." Vorig jaar bestond de hockey club 25 jaar. Dit werd gevierd met een grote familiedag, die werd gecombineerd met een ballonnenwedstrijd. „Oud speelde tegen de jeugd," legt hij uit. „Ouders kwamen met hun kinderen. Het was dan ook een mooie gelegenheid om de jeugd te interesseren voor deze sport." Verder heeft het 100-jarig be staan van de Nederlandse hoc- keybond meegeholpen de be kendheid te vergroten. Er wer den bijvoorbeeld schoolpro gramma's opgezet met hockey als thema. „Wij kunnen dan be geleiden bij de trainingen, sport lessen of schoolwedstrijdcn. Daarnaast kunnen ze ons veld gebruiken." Met de Hockeybond afdeling district oost, is de Holtense club in gesprek om technische trai ningen te krijgen. „Iemand uit het Nederlandse hockcyclftal komt dan langs. Deze laat de fijne kneepjes van de sport zien." Steven denkt dat hiermee volgend seizoen kan worden be gonnen. Er is op dit moment wel samen werking met omliggende clubs als Bathmen en Nijverdal. Bij de laatste zou wel gebruik kunnen worden gemaakt van het kunst gras dat er ligt, maar Steven ziet daar geen heil in. „Het is te ver weg. Om eerst naar Nijverdal op de fiets te rijden voor de hockev - trainingen, dat zien de meeste leden niet zitten." De samenwerking met Bathmen gaat wel ver. Er is zelfs een combiteam samengesteld. „Wc hebben een eigen meisjes C-tcam, maar met Bathmen vor men we er nog één." De club heeft nu Ka ans op overwinning is afhankelijk van de kwaliteit van het veld. Kunstgras is dan de beste oplossing. iventig leden ren." waarbij de meesten, 55, uit jeugdleden bestaan. Best een grote groep voor een plaatsje als Holten. Met de eventuele toe komstige samenwerking met SV Holten hoopt de voorzitter dit nog verder uit te kunnen brei den. „Zeker gezien de kans dat Rijssen bi; Holten komt, liggen hier mogelijkheden voor ons. Daar hebben ze geen hockey club, terwijl er wel genoeg men sen zijn die zich er in interesse- Veters Finale klaverjassen bij Blauw Wit Op vrijdag 23 april zal in het clubhuis van Blauw Wit de finaleronde van het klaverjas sen worden gehouden. Deze finaleronde was in eerste in stantie vast gesteld voor vrij dag 2 april. Vrijdag om ongeveer 23.00 uur zal de winnaar van het seizoen 1998/1999 bekend zijn. Echter nu al staat vast dat ook in het komende seizoen de klaverjas- competitie weer op de agenda coureurs, u komt. De aanvang van de avond buitenlanders, is om 20.00 uur. De Motor- en Automobiel- club De Holterberg houdt in samenwerking met de Histo rische Motorsport Vereni ging op Koninginnedag een en Klassieker Mo- 3. Dit is de zevende edi tie van deze regelmatigheids wedstrijd voor historische- en klassieke wegracemotoren. Het evenement mag zich dit jaar erheugen i deelnemers, de inmiddels de ncn. Van rui >rd aantal organisade heeft nschrijving bin- n tweehonderd ronder diverse Puzzelrit MAC Holterberg MAC De Holterberg houdt op zondag 25 april een puz zelrit voor auto's en motoren. De lengte is ongeveer 40 kilo meter rondom Holten. De uitzetters zijn bezig geweest om er een leuke en gezellige rit van te maken. De start is om 14.00 uur bij het clubhuis 't Stuurhuus aan de Beuseberger- weg 37 in Holten. De inschrij ving is vanaf 13.30 uur geopend. Literaard zijn er leuke prijzen te verdienen. Blauw Wit naar Eibergen Zaterdag a.s. speelt Blauw Wit de lastige uitwedstrijd in Eibergen tegen S.S.S.E. Deze ploeg neemt de tweede plaats op de ranglijst in achter pe riodekampioen D.Z.C. '68. De ploeg uit Eibergen kan door de stand op de ranglijst deelna- De race wordt gehouden op het circuit De Beuscbcrgring ronde het clubgebouw van MAC Hol terberg, "t Stuurhuus. Het fraaie parcours met een lengte van ongeveer 1700 is bi| de rijders bijzonder in trek en dit verklaard natuurlijk ook wel her grote aantal inschrijvers. Als primeur zal er dit jaar voor het eerst ook een speciale Nor ton Manx-klasse aan de start verschijnen. Op het binnenterrein zullen vele randaedviteiten platsvinden met onder meer diverse stands met onderdelen en ook het Automu- scum Deventer heeft haar me dewerking toegezegd. De wedstrijden beginnen om 13.00 uur en de toegangsprijs bedraagt 5 gulden (kinderen 2,50 gulden). O Blauw Wit Senioren: Zaterdag 24 april: S.S.S.E 1 - Blauw Wit 1, 14.30 uur (vertrek 12.30 uur); Sp Haarlo 2 - Blauw Wit 2, 12 30 uur (verlrek 11.15 uur); Sp. Daarle 2 - Blauw Wit 3, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Oranje Nassau 11 - Blauw Wit 4, 13.15 uur (vertrek 14 30 uur), M.V V '69 3 - Blauw Wit 5, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Dinsdag 27 april Markvogels 2 - Blauw Wit 4, 18 45 uur. Blauw Wit 5 - Vroomsh. Boys 6.18.45 uur. Junioren: Zaterdag 24 april: Blauw Wit Al, vrij; La Premiere Bi - Blauw Wit BI. 12.00 uur (vertrek 10.45 uur); Blauw Wit C1 - Haaksbergen Cl, 12.30 uur. Pupillen: Zaterdag 24 april: Blauw Wit 01 - Enter V. Dl, 10.00 uur, Blauw Wit E1 - Excelsior '31 E3. 10.00 uur; Blauw Wit E2 - Excelsior '31 E5, 11.00 uur; Excel sior '31 E4 - Blauw Wit E3, 10 00 uur (vertrek 9.15 uur); Meisjes E - Wierden E2, 1000 uur; Oranje Nassau F1 - Blauw Wit F1, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Excelsior '31 F4 - Blauw Wit F2, 11 00 uur (vertrek 10.15 uur). Enter F3 - Blauw Wit F3, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur). .mpcmio nfdwin- Zaal-G.enw.dstrijd.n gen. Oranje Nassau is hierbi een concurrent:, maar gelet op de stand in de derde periode kan Eibergen de nacompetitie haast niet meer ontgaan. Blauw Wit zal in Eibergen vier vaste krachten moeten missen. Gerbcn Bcldman, Dirk Jan Bcl- dman, Hans Slam en Gerald Jansen zijn waarschijnlijk niet van de partij. Voor de invallers I de kans zich in de kijkci* te spelen bi) de trainer. F.G.j. Hat- tum is in F.ibcrgen de leidsman en luj zal om 14.30 uur de wed strijd laten beginnen. SV Holten Senioren: Donderdag 22 april; Hardenberg '85 1 - Holten 1, 18.30 uur (vertrek 17.15 uur); Holten 2 - Hengelo 2, 18.30 uur; Holten 8 - Helios 9, 18.30 uur; Holten 10 - Wijhe '92 9, 18.30 uur; Wijlic '92 10 - Holten 11. 18.30 uur (vertrek 17.15 uur). Zondag 25 april: Holten 1 - Nijverdal 1, 14.30 uur; Wilhelminaschool 2 - Hol ten 2, 10 00 uur (vertrek 8.45 uur), Holten 3 - ABS 3. 10.45 uur; Rietvogels 3 - Holten 4, 10.45 uur (vertrek 10 45 uur); Holten 5, speelt niet. Hector 6 - Holten 6, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten 7 - Rietvogels 4, 9.30 uur;Wijhe 9 - Holten 8. 12.00 uur (verlrek 11.00 uurl.Deventer 5 - Holten 9, 12 00 uur (vertrek 11.00 uur); Holten 10 - Activia 6, 9.00 uur; SDOL 5 - Holten 11, 9 30 uur (vertrek 8.30 uur); Heeten 7 - Hol ten 12, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur). Junioren: Zaterdag 24 april: Holten A1 - Broek land A1. 14.30 uur; Holten A2 Daven- tria A2. 13.00 uur; Holten B1 - Rijssen B1. 14,30 uur; SVVN B3 - Holten B2. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten C1vrij; Holten C2. vrij Maandag 26 april AZC C1 - Holten Cl. 19 00 uur (vertrek 18.00 uur); Holten C2 - Voorwaarts C3,19 00 uur. Pupillen: Zaterdag 24 april' Holten Dl - Luctor Dl, 11.00 uur; Voorwaarts D3 - Holten D2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Hol ten E1 - Stevo El. 10.00 uur; Enter E3 - Holten E2, 10 00 uur (vertrek 9.00 uur); PH E8 - Holten E3, 12.00 uur (vertrek 11.00 uur); Enter F2 - Holten Fl, 11.00 uur; Holten F2 - Rijssen Fl. 11.00 uur; Holten F3 - Wierden F1, 1100 uur; Rijssen F3 - Holten F4, 11.00 uur (ver trek 10 15 uur). Volleybal: Sporthal: 19.30 uur: D1 Mintonette - Vocluma 1; D2 Mintonette - Markel Up 1; H1 Mintonette - HVC 2. 21.00 uur, D3 Mintonette - Markel Up 3; H2 Minto nette - SNS/MTSH 6; H3 Mintonette - Markel Up 2 Gymzaal Haarstraat 19 30 uur, D5 Mintonette - Time Out '75 3. 21.00 uur, D4 Mintonette Voclu ma 3. Sporthal; Donderdag 22 april: 21.00 - 22.00 uur, Blauw Wit zaal KNVB; 22.00 - 23.30 uur, SV Holten All Stars. Vrij dag 23 april; 19.00 -23.00 uur, Minto nette competitie. Zaterdag 24 april:. Zondag 25 april: Maandag 26 april: Scholengemeenschap De Waerden- boroh Dinsdag 27 april" 15 30 - 18.00 uur, Mintonette mini's halve bal; 19.00 - 22.00 uur, Mintonette hele hal; 22.00 - 23.00 uur. Blauw Wit zaalafde ling, Woensdag 28 april: 18.00 - 19.00 uur Enkco BV dhr. S. Lohuis; 19.00 - 22.00 uur Badmintonclub Holten; 22.30 - 23.30 uur Zaalvoetbal dhr. J. ten Wolthuis. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.00 uur bij de beheer ders van sporthal 't Mossink. Reserve ringen uiterlijk regelen voor vrijdag avond 20.00 uur, (tel. 363180). Het doel van de hockeyclub in Holten is beslist geen topsport: „Wc willen deze tak stimuleren. Maar het moet vooral leuk zijn. Alhoewel vorig jaar de meisjes A wel drie keer kampioen zijn ge- arden, draaien we vooral mee de middenklasse." dat de huidige plek Het met niet meer geschikt is voor de sport. „Het is een heel mooi veld." Maar onderdeel zijn van De afrondingsfase van de competitie in de vijfde klasse H is ingegaan. Holten, de koploper in deze klasse, speelt elke week een finale in de race om het kampioen schap. Afgelopen zondag was het We- sepe die de drie punten thuis wilde houden. Want plaatsing voor de nacompetitie is bij winst nog altijd mogelijk voor de Wc- sepenaren. Holten miste in deze belangrijke wedstrijd midden velder Erik Brockmaat die door een kwetsuur aan de grote teen moest afhaken. De thuisploeg Wist het de HVC knap lastig te maken. Na een tweetal defensie fouten kwam Holten in een moeilijke situatie, 2-0 achter. Maar doon veel inzet en bepaal de momenten goed voetbal wis ten de roodzwarten zich te be- vrijddcn un deze benarde situa tie, een 2-3 overwinning. Het kampioenschap komt hierdoor voor de ploeg van trainer Ge rard Heck steeds dichterbij. Het begin van de .wedstrijd le verde voor de toeschouwers weinig eenervcrendc momenten op. De schaarse kansen voor de thuisploeg werden afgewisseld met kansen voor de HVC. Maar in de 20ste en 22ste minuut ontsnapte Frwin Kerkmeijer twee keer aan de Holtense de fensie. Door op gemakkelijke wijze een aantal Holtense spe lers op de achterlijn uit te kap pen wist de middenvelder in de korte hoek de 1-0 te scoren. Holten leek na deze treffer nog niet wakker te zijn geschrokken. Enkele minuten later was het alweer raak. De Holtense goalie- Rik Koetsier beoordeelde een lange bal verkeerd en kwam daardoor te laat zijn doel uit. Hans Kocrhuis troefde dc Hol tense doelvcrdediger af en be diende Kerkmeijer, die vervol gens zijn tweede treffer van de middag kon laten aantekenen. Het leek wel dat door deze twee de treffer van de thuisploeg de 'Floltensc luistervinken ont waakten uit hun slaap. In de 33ste minuut wist dc Holtense spits, Marcel Jagger, een te zach te teruggespeelde bal van verde diger Koen Vosscbelt simpel af te ronden. Deze belangrijke te gentreffer gaf dc Holtense bur ger moed. Er werden vlak voor rust nog enkele kansen ge creëerd maar die werden niet benut. Na rust kwamen dc roodzwar ten fris uit de startblokken. Met een duidelijk vcldovenvicht wist Holten zich alleen nog niet van honderd procent kansen te voorzien. Tot dat in de 75ste minuut Mark Nijland in stelling werd gebracht. Nijland tekende zijn zestiende seizoenstreffer aan door van dichtbij dc bal in het vijandelijke doel te schieten. Een doelpunt met een luchtje. Doordat W'esepcnaar Graham Beltman de bal met dc hand uit doel wilde slaan werd Holten bijna een doelpunt ontnomen. Maar goede oplettendheid door de scheidsrechter van dienst voorkwam dat. Na deze treffer gingen de roodzwarten gewoon door. Holter nam geen genoe gen met een gelijkspel. De vrien- denploeg wist dc Wesepenaren goed onder druk tc houden. In 85ste minuut werd door het on reglementair vloeren van een Holtense speler een vrije trap toegekend aan dc HVC'ers. Achter de bal Marco Spekreijse. Deze speler is voorzien van een gouden linkerbeen zoals vaak op de training wordt bewezen. W'esepe doelman Mark Vukkink had het nakijken, de bal sloeg in als een granaat, 2-3. Holten verstevigde de kopposi tie door de overwinning. Door dat Ommen met 4-0 wist te winnen van Sallandia zijn de Deventcrnaren uitgeschakeld voor race om het kampioen schap. Dc beslissing in dc vijfde klasse H zal waarschijnlijk vallen wanneer de twee rechtstreekse duels Holten-Ommen worden uitgevochten. Vandaag speelt Holten de uitwedstrijd tegen Hardenberg die dc punten hard nodig om zich te behoeden voor degradatie. Voor de jeugdgymnastiek in Holten bestaat grote belang stelling. Op dit moment wor den al meerdere lessen gege- en op de maandagmiddag, de woensdagavond, de donderdagavond en de vrij dagmiddag. De lessen voor jongens en meis jes worden gegeven in verschil lende leeftijdsgroepen. Voor dc selectie zijn daarnaast aparte 'ainingsuren beschikbaar. Door de groei van het aantal leden en dc toename van de wachtlijst voor de kleuters heeft het bestuur van SV BATO be sloten het lesprogramma voor de junioren en dc kleuters uit te breiden. Dc uitbreiding van het pro gramma voor de junioren be treft: een extra lesuur op de vrij dagmiddag in bet gymnastieklo kaal aan de Vrijheidslaan. Door deze uitbreiding beeft: trainster Tonny Buiten weer een extra groep voor de junioren kunnen vormen. Door de uitbreiding van de lesuren is enige ruimte ontstaan in alle jeugdgroepen op deze middag voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar. Voor de klcutcrgymnastiek voor kinderen vanaf 3 l/2 jaar be staat reeds enige tijd een grote wachtlijst. Ook voor deze groep is SV BATO erin geslaagd een extra lesuur te verzorgen, en wel op de woensdagmiddag van 14.30 tot 15.30. Deze extra les wordt gegeven door trainster Janneke Meerman in liet gym nastieklokaal aan dc Tuinstraat. Alle kinderen op dc wachtlijst hebben reeds bericht gehad over dc nieuwe lesmogclijkheid. Nadc-rc inlichtingen over de uit breiding van het lesprogramma kan worden verkregen bij het secretariaat van SV BATO, M.G. Eggink, telefoon 36 60 30. ge publiek heeft een combivereniging past beter in het straatje. Voor informatie of opgeven van lidmaatschap is Steven in 't Veld bereikbaar: 0548-362540 of Nancy Bossink, 0548-363926. Holten 6- Hector 6 Het drama van Almelo is weggewist een tot de tanden toe opgefokte Hol ten 6 zocht revanche en heeft deze ook bewerkstelligd Het arme Hector moest er het eerst aan geloven op een regenachtige donderdag avond werden ze van het kassie naar de muur gestuurd .De gevierde man alias de hakkelaar is momenteel of-li- ne en kan zodoende z,n hele ziel en zaligheid op het veld gooien.Vier doelpunten in een helft je ziet het niet vaak maar de hakkelaar doet het ge woon Een terechte overwinning op een goeie tegenstander. Uitslag 4-1 Holten 6- PH 11 Een Engels weekend is voor Holten 6 een reden om nog eens extra de mou wen op te stroken. Met interim coach KOEN op de bank had Holten 6 maar 1 taak maak PH11 neutraal .Koen die net zo als zijn voorganger Lucas van aan vallend voetbal houd stuurde zijn ït veld met de drang om te spelen Deze wedstrijd winnaars opgeleverd Hol- I met grote getale aanwezi- want wat Holten 6 hier ART .Een prima coach KOEN ,nu maar hopen dat je behouden kunt blijven voor het zesde. Uitslag 7-1 Holten 10-Voorwaarts.T Holten 10speeldeeen sterke wedstrijd en scoorde dan ook al snel in de eerste helft. Maar Voorwaarts liet het er niet bij zitten en zetteeen offensief in dat resulteerde in twee goals de rust werd dan ook bereikt meteen 1 -2stand. In de tweede helft was het Holten dat de wedstrijd maakte en Voorwaarts moest terug op eigen helft met name Tonnie Woltman was de man die de goals voor Holten moest Maken of voorbereiden. Maar al die inzet die het tiende vertoonde mocht niet baten de punten gingen mee naarTwello. Uitslag: 3-4 Holten 12-Raalte7 Holten twaalf speelde een puike partij dat dan ook resulteerde in mooie overwinning voor de RoodZwarten. De stand op de ranglijst is er ook na de Rood Zwarten staan tweede op de rang lijst er moest dus wel gewonnen worden. Willen ze nog een kans maa- ken op een kampioenschap. Uitslag:3-1 Overwetering 8 - Holten 8 Holten begon de wedstrijd tegen kop loper Overwetering met een potje voetbal waar Coen Moelljn jaloers op zal zijn. De jongens lieten de (ex)ko- ploper even zien wat scoringsvermo- gen is. Albert scoorde met zijn Hoofd de 1 - 0. Overwetering liet zich echter niet uit het veld slaan en scoorde de tegengoal. rust, In de 2e helft voerde Holten het tempo hoog op en scoorde via sen penaltie de 2 - 1. Weer scoorde Overwetering gelijk. Toch was het Holten weer die de winst naar zich toe trok. Met de uitblinkende A.Wechsta- pel wist Holten de tegenstander te overtroeven door middel van 2 super goals. Jongens ga zo door, want nu begint het kampioensbloed te krui- wist Gerrit Jan de gelijkmaker te sco ren. Nog geen drie minuten later stond Holten reeds op voorsprong. Sander strafte op sublieme wijze een fout van de tegenstander af met een prachtige lob van zeker 35 meter, In de tweede helft drong WHCZ sterk aan maar de Holtense verdediging onder aanvoering van de sterk spelende Luuk gaf geen kans weg. Uit een snel Ie counter scoorde Gerrit Jan zijn tweede treffer. Ook hierna bleef de tegenstander sterk aandringen maar Holten gaf geen krimp. Het midden veld werd beheerst door de subliem spelende Diederik. WHCZ slaagde er nog wel in om op 2-3 te komen maar de verdiende winst ging mee naar Holten. Holten D2 - Excelsior D7 Na het zwakke spel van vorige week wilde Holten in deze wedstrijd iets recht zetten. Vanaf het eerste fluitsig naal werd Excelsior onder druk gezet en kreeg daardoor geen enkele kan Holten bereikte daardoor een rust stand van 5-0 door goals van Timo (2x), Eric, Jeffrey en Frank. Na rust zakte net niveau van de wedstrijd en slaagde Excelsior er in de eer te red den. Uiteindelijk werd de eindstand bepaald op 7-1 door twee doelpunten van Jeffrey. Excelsior E1 - Holten E1 Door vanaf het eerste fluitsignaal meteen agressief van start te gaan en goed combinatiespel te tonen stond Holten reeds na 10 minuten op een 0-3 voorsprong. Holten ging hierna goo i door en de rust werd dan ook bereiki met een 1-6 tussenstand. Na rust zak te het niveau en kreeg Excelsior ook kansen waarvan zij er slechts één wis ten te benutten. Holten scoorde na rust nog twee keer zodat er een eind stand van 2-8 op het scorebord stond vermeld. De doelpunten werden ge maakt door Jaap, Frank en Nick, ieder twee keer. De overige twee werden gescoord door een speler van Excel Uitslag: 2-4 Holten A1 - Heeten A1 Holten begon goed aan de wedstrijd. Door een mooi afstandsschot van Rob opende Holten de score. Een goed genomen vrije trap van Bas kwam terecht bij Thomas die goed achter zijn man vandaan kwam. Zijn voorzet stelde Jeroen in staat Holten op een 2-0 voorsprong te brengen. Uit een hoekschop slaagde Heeten er in een frommel-goal te maken. Direct hierna vergrootte Holten de voorsprong weer naar twee doelpunten door Jeroen. De tweede helft kreeg Heeten meer kansen en uit een corner verdween de bal ineens in het doel (3-2). Hierna moest er weer een schepje bij bovenop worden ge daan. Tot ieders opluchting slaagde Jeroen er in de eindstand te bepalen op 4-2. WHCZ C3-Holten C2 Holten zorgde voor een daverende verrassing door koploper WHCZ thuis te verslaan. De Zutphenaren kwamen goed uit de startblokken en wisten door slecht uitverdedigen onzerzijds op voorsprong te komen. Hierna wer den bij ons de mouwen opgestroopt en daardoor kwam holten steeds be ter in het spel. Na goed doorzetten Holten E2 - Rijssen E3 Holten ging zeer goed van start en stond door twee doelpunten van Bram na 3 minuten al met 2-0 voor. De eerste helft ging hierna gelijk op met kansen voor beide ploegen. Helaas belandde een schitterend schot van Rudi op de lat. Rijssen slaagde er in dichterbij te komen (2-11 maar Bram wist nog voor rust de voorsprong weer te vergrootten naar twee doel punten. Na rust werd Rijssen steeds sterker maar de man van de wedstrijd werd Bart die met goed keeperswerk een bijna onneembare vesting leek. Helaas kon ook hij niet voorkomen dat Rijssen in de laatste 10 minuten de wedstrijd geheel naar zich toe trok. Uiteindelijk werd het een onverdien de 3-6 nederlaag voor onze jongens. SVZWE3-Holten E3 Holten zet de opgaande lijn goed door. Werd vlak na de winterstop nog met 10-0 verloren van SVZW, in deze uitwedstrijd werd een verdiend gelijk spel behaald. Holten begon zeer aan vallend en slaagde er in om uit goede combinaties te scoren. De score werd geopend door Robin die zeer fraai 0-1 liet aantekenen. SVZW was ook sterk en had enkele spelers die individueel beter waren en wisten daardoor steeds weer op gelijke hoogte te ko men. Uiteindelijk werd het 3-3. Bart zette het goede keeperswerk door In de afsluitende penalty-reeks. Hierbij wist hij er meer te stoppen dan zijn Wierdense collega. Al met al een pri- ma prestatie van onze jongens. Excelsior F3 - Holten F2 Holten was in deze wedstrijd goed cr. dreef en slaagde er in om de tegen stander volledig vast te zetten op e; gen helft. Onze keeper heeft deze wedstrijd niet veel te doen gehad, terwijl onze aanvallers er lustig op los schoten. De score werd uiteindelijk gebracht op een 0-12 overwinning. Holten F4 - Markvogels F1 Na een paar nederlagen werd deze wedstrijd verdiend gewonnen. De te genstanders waren qua leeftijd gelijk aan de onzen, dit in tegenstelling tot eerdere wedstrijden. Onze keeper Mark S. speelde een zeer goede wed strijd. Ook de jongens die pas lid zijn van de vereniging ontwikkelen zich zeer positief. De rust werd bereikt met een 1-1 tussenstand. Het Holtense doelpunt werd gemaakt door Guus V.. Na rust ging Holten goed door en door drie doelpunten van Glenn H. werd de eindstand uiteindelijk 4-2 in het voordeel van Holten. Een prachtig schot van Mark B. Ging helaas net naast. Tot man van de wedstrijd werd uitgeroepen Mickey D. Die aanvallend en spelverdelend een zeer goede wedstrijd speelde. wijzigingen in de opstelling liep het beter en werd alsnog een vijfde plaats behaald waarmee het op di; moment in de middenmoot staat. In dc 680 A klasse zijn veel tcani> dit seizoen. Op deze eerste dag sta ken er drie bovenuit. OKIA, Bisons en Eibergen wonnen vrij gemakkelijk van de andere teams. Onderling waren er zwaardere wedstrijden. OKIA wist wel te win nen van de Bisons, Eibergen was vandaagiets tc sterk en won van z< wel Eibergen als van dc Bisons. Een tweede plek was voor OKI A vandaag het resultaat. Ook bij de damesklasse meer teams als vorig jaar. OKIA deed voor het eerste weer mee met een compleet eigen damesteam. Dit team kent echter veel nieuwe touw trekkers en kwam dus ook tegen dc meer ervaren ploegen tekort. Na wat meer trainingen zal dit vanzelf beter worden. In de middagklasse de 640 teams. Het 640 B-tcam deed het goed. eliswaar werd verloren van TTV Bekveld, dit team trok vorig jaar nog in de 640 A klasse, maar dit team was voor ieder team te sterk. Van TTY Oelc werd ook verloren maar dit ging moeizaam. Met iets meer samenhang in het team kan ook hier nog wel van gewonnen worden. Uiteindelijk werd een der de plek behaald. De zomercompetitie voor de touwtrekkers is op zondag 11 April weer begonnen. OKIA doet dit seizoen mee met vijf teams namelijk een 680 A en B team een 640 A en B team en een damesteam. Begon nen werd bij TTV Heurc in Borculo waar gestart werd met de 680 en dames klasse in het ochtendprogramma. Het 680 B team liet in het begin wat onnodige punten liggen, na wat Uitslagen duivensport Voor de derde wedvlucht vanaf Heverlee werden door de Bcrgvliegers 207 duiven ingekorfd. Glorieuze winnaar werd G. Kwintenberg, die tevens de tweede tot en met de vierde plaats opeiste. Volledige uitslag G. Kwintenberg: I,2,3,4,14,38,42; G. Jurjens; 5,8,12,13,19,26,33,35,36;" H. Jansen: 6,7,9,22; M. Lodcweges; 10,15,18,46; H. v. Beek: II,25,30,45.50; W. Aaftink: 16.28; G. Jansen: 17,24,27,29,48,49; R. Bannink: 20,34,37; E. Veneklaas: 21.23,39,41; J. v. Werven: 31,40,51,52; a. ten Dam II: 32,43,44,4".

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 7