I De grootste keus in alle bekende merken en... altijd vriendelijk geprijsd! JAN SCHUURMAN ff Judoka's naar Oldenzaal Jtk, Aquarius ■i—I lU €S8i> HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten SV Holten Resultaten Blauw Wit TU/TEUT De grootste Waterbeddenspeiialist van Twente Ifoor 2595,- Kom voor Pasen nog even gezellig winkelen bij Jan Schuurman en profiteer aan onze speciale-cuutbiedingen In onzjes winlcets vindt: tv alle- belcendn top+nevlce*v o.n. Kade/ff 4» neker %v- k DONDERDAG 1 APRIL 1999 DES B1 - Holten B1 Hoewel de eindstand het niet doet vermoeden, Holten speelde jén van de betere wedstrijden. Er was weer een stukje beleving te herkennen en de tactische op drachten werden met name in de eerste helft goed uitgevoerd. DES had duidelijk moeite met het goed gegroepeerde spel van onze verdediging. Een hoofdrol was daarin weggelegd voor Bart, die de zeer behendige spits van DES merendeels goed contro leerde. Ook de aanval werd niet vergeten en zo kwam het dat Henk Jan in de eerste helft, bij een 2-0 achterstand, tegen scoor de. Eindstand 5-1. Holten C2 - De Zweef C3 In een gelijkopgaande eerste helft kwamen er kansen voor bei de ploegen. Holten had geluk dat keeper Peter in zeer goede vorm was, zodat enkele fouten in de achterhoede geen tegendoel punten betekenden. Na rust kwam Holten goed uit de start blokken en opende de score door een prachtige lob door Mark. Ook het tweede doelpunt kwam op naam van Mark. Hierna dacht Holten de buit binnen te hebben en kwam de Zweef terug tot 2-1. Holten herstelde zich hierna goed en door een doelpunt van Sander werd de wedstrijd beslist in een 3-1 overwinning van Hol- Holten D2 - PH D7 Stonden we vorige week na 15 minuten reeds met 3-0 voor, van daag was het weer 3-0 maar nu voor PH. Door deze slappe start bleef Holten achter de feiten aan lopen. Door een doelpunt van Jeffrey kon Holten slechts de eer nog redden in deze met 1-6 verlo renwedstrijd. Holten E1 - Rijssen El In deze driepunten-wedstrijd pakte Holten het zeer goed op. Door een goed samenspel kon Jaap de openingstreffer scoren. Helaas werd er hierna even niet goed opgelet en Rijssen kon te gen scoren. Dit betekende een koude douche, maar holten was meteen wel goed wakker. Nog voor rust slaagde Holten erin weer op voorsprong te komen. Na rust ging Holten goed door en gaf Rijssen geen mogelijkheid meer om te scoren. Holten deed dit nog wel 2 keer, zodat de wed strijd uiteindelijk met 4-1 werd gewonnen. Enter vooruit E3 - Holten E2 In de achtertuin van Foldert Vil ten moest Holten, zonder peter, aantreden tegen Enter Vooruit. Al na een paar minuten opende Bram de score. EV liet het er niet bij zitten en slaagde erin om zelfs drie keer tegen te scoren. Hierna deden de leiders een tactische tegenzet, welke goed uitpakte. Koen bracht Holten weer terug in de wedstrijd. Met twee prachtige goals bracht hij Holten weer op gelijke hoogte. Nog voor rust kwam holten op voorsprong door een ingeschoten bal van Ruiger. Na rust ging Holten goed door, uit een goede pass van Er- win scoorde Bram zijn tweede treffer. Uit een corner bracht Ra men de stand op 3-6. Hierna werd het prijsschieten, door drie tref fers van Bram en een goal van Koen kwam Holten op een riante 3-10 voorsprong. Holten bleef goed doorgaan en Rudy, a la Ro nald Goeman, scoorde met een droge knal de elfde treffer. Door nogmaals Bram en een treffer van Daan werd de eindstand be paald op 3-13. Holten E3 - Blauw Wit ME Na de goede wedstrijd van vori ge week ging Holten goed van start tegen het meisjes team van BW. Ondanks dat de meisjes qua lengte er duidelijk bovenuit sta ken voetbalde Holten een puike wedstrijd. Blauw Wit kwam steeds met een doelpunt voor, maar Holten vocht steeds goed terug. Vooral in de eerste helft maakte Holten enkele prima doelpunten door Bart, Gijs en Mat <2x). De ruststand was 4-4. Na rust sloeg de vermoeidheid toe, Blauw Wit kwam op een 5-6 voorsprong. Holten kreeg nog wel kansjes maar B.W. liet geen doelpunt meertoe. SVV F2 - Holten F1 Een monsterscore was het ge volg van een te groot klassenver schil. Holten liet zich in deze wed strijd van de goede kant zien en wist de kansen goed te benutten. De rust werd bereikt met een 0-6 voorsprong. Na rust deed Holten er nog een schepje bij bovenop en liep uiteindelijk uit naar een 0-13overwinning. Enter F3 - Holten F2 Holten moest aantreden tegen de koploper. Enter, anvankelijk leken ze aardig tegen elkaar op gewassen te zijn, maar in de tweede helft bleek Enter de bete re ploeg te hebben. Mede door het goede verdedigende werk van Martijn en gastspeler Gloei en bieef de schade tot de rust beperkt tot 1-0. Na rust kwam Holten op gelijke hoogte door een doelpunt van Sjor. De fysieke kracht van Enter bleek hierna te groot en daardoor konden zij uit lopen tot een 4-1 overwinning, hetgeen een geflatteerde over winning was. Holten F3 - Excelsior F5 Een zeer goed gespeelde wed strijd. Het hele team had de belof te van de leiders niet vergeten. Indien de wedstrijd niet werd verloren zouden de leiders de jongens tracteren op pannenkoe ken. Holten speelde deze wed strijd gelijk met 2-2, zodat er heerlijk gesmuld kon worden. Blauw Wit 2 - Excelsior 5 I Blauw Wit verspeelde tegen het I eveneens hoog geklasseerde I Excelsior twee kostbare punten in I de race om de hoogste plaats. Hoewel de ploeg wel een overwicht had kon de ploeg geen kansen creè- ren. Verdedigend gaf de ploeg niets weg, waardoor er in deze wedstrijd - niet gescoord werd 0-0. SVZW 4 - Blauw Wit 3 Blauw Wit 3 begon in Wierden heel sterk aan de wedstrijd. Vanaf het begin werd er druk gezetEr kwa men hierdoor enkele goede moge lijkheden voor Martin en Bob. Uit een corner was het echter Henk Oolbekkink die fraai en hard raak kopte 0-1. Hierna kreeg Blauw Wit twee strafschoppen die beiden door Jan Paalman koel werden benut. Na rust drong de thuisploeg even fel aan, maar Blauw Wit kwam een kwartier ongeschonden door. Martin Kerkdijk forceerde hierna de beslissing. Met twee fraaie goals. S.V.Z.W. scoorde hierna nog twee maal tegen, voordat opnieuw Kerkdijk scoorde 2-6. In de slotfase scoorde eerst S.V.Z.W. nog een keer, voordat wederom Kerkdijk de eindstand op3-7 bepaalde. Juliana 10 - Blauw Wit 4 Het hernieuwde vierde kon geen vuist maken tegen Juliana. De thuis ploeg viel aan. De verdediging stond dan ookonderzware druk. Uit een fraaie counter scoorde Jan 0-1. Het werd echter al snel weer gelijk, i Uit een mooie vrije trap van Jan kwam de ploeg toch weer op voor sprong. Hierna was het echter ge daan. Juliana profiteerde van de ruimte en scoorde 5-2. Direct na rust kreeg Blauw Wit een strafschop die Richard benutte. Hierna was het over en uit. Juliana liep makkelijk weg tot 3-14. Blauw Wit B1 - Haarle B1 Blauw Wit had een redelijk mak kelijke middag. Haarle speelde sterk op buitenspel, waar de Blauw Wit aanval vaak in tuimel de. Echter, de ploeg speelde het ook diverse malen goed uit, waardoor er soms drie spelers vrij voor de keeper stonden Deze kansen werden fraai uitgespeeld en goed afgestraft. Haarle bood in die eerste helft goed tegenspel en scoorde twee maal. Rust 5-2. In de tweede helft werden de aanvallen goed doordacht opge zet. Dit resulteerde in prima doel punten Maarten 7x, Richard 3x, Jurrian 2x, Youri 1x en Martijn 1x. Eindstand 14-4. Blauw Wit C1 - Almelo C1 Blauw Wit begon goed aan de wedstrijd tegen Almelo. Uit een fraaie vrije trap scoorde Erwin Prins 1-0. Toch kon het doelpunt de goedkeuring van de scheids rechter niet wegdragen, waar door het 0-0 bleef. Blauw Wit was hierdoor toch wel wat aangesla gen en het goede spel vervaag de. In de laatste tien minuten voor rust wist Almelo te profite ren 0-2. Toen Na rust het al snel 0-3 werd was zo leek de wedstrijd gespeeld. Toch dacht C1 hier an ders over. Met veel inzet werd er verder gespeeld. Harald Bel- dman gaf Blauw Wit hoop met 1-3. Het werd helemaal weer spannend toen Jan Jullian Har- bers Erwin Prins in staat stelde 2-3 te maken. In de laatste minu ten wist Blauw Wit opnieuw uit een fraaie vrije trap te scoren 3-3. Opnieuw was de maker Erwin Prins die hiermee de niet toege- Nog maar net van start en nu al meedoen aan het regiotoemooi. De Holtense judo ka's van de SV Bato deden het toch maar even op zaterdag 27 maart. De individuele wedstrijden waren in sporthal Von- dersweijde te Oldenzaal. Een grote publie ke belangstelling zag hoe de deelnemer- tjes uit Holten het ervan afbrachten. De Holtense jeugd boekte goede resultaten tij dens de wedstrijden. Voorafgaand werden ze ingedeeld in poules op basis van gewicht en leeftijd. Ondanks de sterke bezetting van het toernooi hebben alle Holtense judoka's een ge deelte an hun wedstrijden winnend afgeslo ten. Verder zijn de volgende ereplaatsen be haald. Als eerste in de poule tot 27,5 kilogram is geëindigd Robbert van Ricl. Tweede plaat sen zijn behaald doorMarnique van der Duin (tot 25 kilogram) en Bas Hakken (tot 27,5 ki logram). In de poule tot 38 kilogram is Tom Hofman als derde geëindigd. kende openingsgoal deed verge ten 3-3. Holten E3 - Blauw Wit M1 De meisjes van Blauw Wit moes ten uit voetballen tegen Holten. De meiden begonnen goed en na vijf minuten scoorde Jeanine Beldman 0-1. Holten maakte al snel weer gelijk 1-1. Uit een cor ner van Marianne scoorde Irene een mooi doelpunt. Maar ook nu maakte Holten weer snel gelijk 2-2. Zo bleef het een leuke wed strijd om naar te kijken. Blauw Wit scoorde 2-3 via Jeanine en Holten maakte weer gelijk 3-3. Nog net voor rust werd het 3-4 door Dianne en ook nu wist Hol ten in de resterende tijd van de eerste helft 4-4 te maken. In de tweede helft kwam er voor het eerst een marge van twee. eerst scoorde Jeanine 4-5, waarna via een eigen goal de voorsprong op 4-6 kwam. In een leuke en spannende wedstrijd maakte Holten vlak voor het einde nog 5-6. Enter E2 - Blauw Wit E2 Vandaag moest er tegen de kop loper gespeeld worden. Blauw Wit begon goed aan de wedstrijd en liet door goed combinatiespel zien dat ze echt kunnen voetballen. Maar doordatdetegenstanderdecounter goed benutte kwamen ze al vroeg op voorsprong 1-0. Vlak daarna werd het 2-0 en zelfs 3-0 door een onge lukkige bal, waardoor het moeilijk werd om terug te komen. Marten maakte voor rust nog een mooi doelpunt waardoor de hoop nog niet opgegeven werd. Na de rust hetzelfde beeld Blauw Wit continu in de aanval, maar helaas ze konden het niet afronden. Enter wist nog twee doelpunten te maken zodat het een bekeken zaak was. Derren maakte nog wel een dot van een goal maardetegenstanderwistvlak voor tijd ook nog een keer te scoren zodat de eindstand 6-2 voor de thuisploeg was. Ondanks dat er ver loren werd lieten de boys van Blauw Wit mooi voetbal zien. Blauw Wit F1 - Excel sior F1 Tegen Excelsior moest Blauw Wit hard vechten. Excelsior zette F1 onder druk en Mike moest enkele goede reddingen verrichten. Na een snelle uitval wist Thijmen na een pass van Nick de 1-0 te scoren. Mike hield goed stand op afstandsscho ten en Stijn schoot aan de andere kant net naast. Vlak voor rust scoor de Robert uit een moeilijke hoek 2-0. Marcel scoorde ook, maar ongeluk kig in eigen doel. Na de rust een sterk aanvallend team uit Rijssen. Via snelle uitvallen van Jan Willem en via Justin bleef Blauw Wit gevaar lijk. Via twee goede uitvallen wist Thijmen de stand op 3-1 en 4-1 te brengen. Alweer een stap opweg naareen prima klassering. Blauw Wit F3 - Enter- Vooruit F2 In een gelijkopgaande strijd wist Blauw Wit a Is eerste te scoren. De in zet van Paul werd net achter de lijn gekeerd. De Entersen protesteer den en gingen hierna feller spelen. Hierdoor werd Blauw Wit terug ge drukt. Voor rust scoorde Enter 2x. Ruststand 1-2. In de tweede helft kwam Blauw Wit weer op gelijke hoogte door een prachtige com binatie van Glen en Paul. Enter scoorde kort daarop weer, door een corner direct hard in te knallen. Blauw Wit begon nog met een laat ste offensief en werd hiervoor be loond met de 3-3. Bij autoschade rechtstreeks naar: AUTOSCHADE Weustenweg 1, 7451 LG Holten Tel. 0548-36 25 14. Fax 058-36 50 89 Garantie-bedrijf Marnique van der Duin e elkaar omver te krijgen. Bart Wolbert proberen Foto: Jan Kienhuis De ruimste keuze - altijd voordelig - 3 maanden proehlapen Compleet Softside Waterbed: Met deelbare zijden (dus makkelijk opmaken) Met elektronisch verwarmingselement Met maximaal gestabiliseerd matras Met badstof tijk Met gratis plaatsing of inbouw in uw huidige ledikant Met textielpakket van 400,- voor 300,- Nu van 3150,- (exd. lexlielpakkel ochtermnd! E waterbedden Bornerbroeksestraat 33 Almelo Tel: 0546-455043 AANNEMERSBEDRIJF PAALMAN TEMPELMAN B.V. Maneschijnsweg 32 - 7451 LK - Holten Telefoon 0548-3613 87 Het adres voor algehele uitvoering von: NIEUWBOUW VERBOUW ONDERHOUD KEUKENS OPEN HAARDEN MEUBELINRICHTING Stoere jongens sandaal (sportmodel) ons volop keus In bruin en zwart Nu v.a Christian!, prachtige meisiesschoen rood en blauw Normaal 119,- Nhh*. Nu bij ons Rieker Anti-stress bruin en blauw ubuck leder Nu bij ons IJzersterke. zeer sportieve M ionaensschoen met leren binnenzolen j Normaal 99, Nu bij ons Prachtige Zierensc/ïoen Absolute topper. Kleur naturel. Hisa meisiesschoen Zeer modieus In zwart en blauw Nu bij ons Gmo Ventori Prac modieuze n Echt leder. In blauw Nu bij ons Normaal 119,95 Nu bij ons elefonten m helioform caifxzwtxi^ Gabor reztinuM. ClovJts wim.-Su.B- Bommel RgHDE BUNNIES BERKËLMANS "jJaUirnio «CCO BHDHX MEPHISTOÏS BURLEY' De beste s c h o e n e n m e r k e n in de mooiste winkels Grotestraat 38 - Rijssen - Tel. 0548-51 2447 - Dinsdag gesloten - donderdag koopavond Flora 115-117 - Colmschate - Tel. 0570-658366 - Maandagmorgen gesloten - vrijdag koopavond OOK GEVESTIGD IN: BORCULO (HOOFDVESTIGING) - AALTEN - DENEKAMP - ENSCHEDE - HAAKSBERGEN - WESTERVOORT EN WINTERSWIJK

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 13