Met Personal Care Card altijd 5% tot 50% korting! I GEZONDHEID .Jl ,-Zl Lekker slapen en fit weer op met Zwitserse wonderpil Vrijer ademen en lekker slapen met Dam po Goodnight "Binnen diïe weken soepele spieren en gewrichten!" Houd spieren en gewrichten soepel met Adrufyt Vinding Engelsman helpt tegen vermoeidheid en versterkt weerstand Alles over incontinentie nu op GezondheidsNet www.gezondheidsnet.nl Verlichting bij stijve spieren en gewrichten Gezond en fit afslanken Hoe zorg je voor een natuurlijke stoelgang? Rigoletten verhelpt brandend maagzuur met beleid Natuurlijk middel speciaal voor de prostaat! Deze maand wordt de Personal Care Card in randeren tot uxnetdekStbij I mmmmmoom6:msw,m-roms?6?.37mc em Nederland geïntroduceerd. Een persoonlijke kaart I Nederland geïntroduceerd. Een persoonlijke kaart voor iedereen die van het leven en extra kortingen wil genieten. De kaart kent een aantal unieke faci liteiten (FitCare en FunCare), geheel afgestemd op de eigen persoonlijke wensen van de kaarthouder. Met de FitCare faciliteit kan men gebruik maken van een groot aanbod van kortingen en interessante aanbiedingen bij duizenden sportfaciliteiten in heel Nederland en bij vele sport- en vrijetijds winkels. De FunCare faciliteit voorziet in aantrekkelijke mogelijkheden en kortingen op het gebied van reizen en andere vormen van ontspanning. De FitCare faciliteit Voordeelaanbie dingen en kortin gen van 10% - 50% bij sportfacilitei ten zoals fitnesscentra, zwemba den, maneges, squashcentra, dansscholen, sauna's, etc. Vitamines en voedingssupple menten zijn verkrijgbaar met kortingen tot 20% en bij sport en spelartikelenwinkels krijgt de kaarthouder altijd 5% a 10% korting. Tijdens actieperiodes en the- maweken zijn er aanbiedingen die nog veel voordeliger zijn. Fit Care kortingen bij 12.000 sportfaciliteiten kortingen op voedings supplementen en vitamines standaard sport- ongevallenverzekering kortingen op sport artikelen Elke kaarthouder is ook nog eens geheel gratis verzekerd tegen de blijvende gevolgen van sportongevallen. De FunCare faciliteit Door eenvoudig eerder een reis te boeken verzekert de houder van een Personal Care Card zich niet alleen van de beste plaats in het vliegtuig en het hotel, maar tevens van een stevige korting op de reissom. Door vroeg te boeken kan de korting oplopen tot wel 15%! Ook krijgt elke kaarthouder 25% korting op de annuleringsverzekering. Fun Care vroegboek korting reizen tot 15% 25% korting op annuleringsverze kering kortingen bij hotels/restaurants musea/theaters cd's/boeken evenementen Nog meer kortingen In de loop van het komend jaar zal het pakket van kortingen en aanbiedingen worden uitgebreid met musea, theaters, culturele en muzikale evenementen, res taurants, boeken, CD's, etc. De Personal Care Card betaalt zich direct terug! Onze onafhankelijkheid en het grote aantal kaarthouders ga randeren dat u met de kaart bij de aangesloten winkels en in stellingen hoge kortingen kunt verkrijgen. De Personal Care Card met de FitCare faciliteit kost 35,00 per jaar en de kaart met de Fun Care faciliteit 85,00. De kos ten voor beide faciliteiten op één kaart zijn 120,00 per jaar. Zo bespaart u met één of twee faciliteiten al snel honderden guldens per jaar Gezinnen die meerdere kaarten willen bestellen kunnen bij de aanschaf rekenen op een extra korting op de kaartprijs. Informatie Bel voor een gratis informatie pakket: tel. 0900-202 51 03. Melatomatine verovert Nederland Wie problemen heeft met slapen moet zeker het volgende eens zorgvuldig doorlezen. Sinds anderhalf jaar is Melatomatine ook in ons land verkrijgbaar. Een 100% na tuurlijk product uit Zwitserland dat inmiddels al door 60.000 landgenoten wordt gebruikt om makkelijker in slaap te vallen. Melatomatine is ook voor u de oplossing voor een goede, regelmatige en gezonde nachtrust. Melatomatine wordt gemaakt uit verse tomaten. Deze groen te bevat immers de stof melato- nine in haar meest natuurlijke vorm. Een hormoon dat ook door de pijnappelklier van de mens wordt aangemaakt op het moment dat het tijd wordt om naar bed te gaan. Door tal van oorzaken kan de lichaams eigen productie van melatoni- nen ontoereikend zijn om een slaperig gevoel op te wekken. Het Zwitserse wonderproduct Melatomatine brengt het mela- tonine-niveau weer op peil, zo dat u toch kunt genieten van een volledige nachtrust. Verstoorde nachtrust Melatomatine kent geen bij werkingen en veroorzaakt geen duf gevoel bij het op staan. Bovendien bevat dit pro duct ook de vitaminen Bèta- caroteen, C en E, die ervoor zorgen dat de werkzame be standdelen beter door het li chaam worden opgenomen. Het wordt aanbevolen voor een goede en gezonde nachtrust, •Voor na,uuriijk dag; nachtritlT)e voor meer geestelijke span kracht en voor het stabiliseren van een verstoorde nachtrust (ploegendienst en jet-lag). Overal te koop Melatomatine is nu overal in Nederland verkrijgbaar in ver pakkingen met 60 tabletten (goed voor 30 nachten lekker slapen). Te koop bij apotheek, drogist en reformhuis. Voor meer informatie kunt u bellen met tel. (013) 528 49 76 Naarmate de herfst vordert en de winter nadert krijgt u weer dagelijks te maken met de ongemakken die door kou, wind en regen worden veroorzaakt. Dan wilt u voor al vrijer kunnen ademen en lekker kunnen slapen. Van een goede nachtrust knapt u namelijk snel weer op. Dampo Goodnight is een unieke stroop die u vrijer laat ademen, waardoor u kunt genieten van een ge zonde nachtrust. De plan tenextracten zoals eucalyp tus- en pepermuntolie zor gen er voor dat u direct vrij er kunt ademen. De tijm verzacht de keel en de vale riaan en passiebloem zorgen voor een goede nachtrust, zodat u er de volgende dag weer tegenaan kimt. Waar smaakt het naar? In Dampo Goodnight proeft u een mix van eucalyptus, tijm en drop. Dampo Good night is aangenaam sterk. U ervaart meteen de directe werkzaamheid. Wanneer kunt u resultaat verwachten? Dampo Goodnight helpt snel. Vrijwel direct na het innemen kunt u weer vrijer ademen. In combinatie met de rustgevende ingrediën ten zorgt dat al snel voor een heerlijke nachtrust. Dampo Goodnight is ver krijgbaar bij drogist en apo theek. Voor meer informatie kunt u bellen met Roche Nicholas B.V., tel. (0497) 38 18 33. Liesbeth List: Het zal je maar gebeuren. Dat je spieren en gewrich ten je drie weken voor een belangrijk theaterconcert in de steek laten. Bij Liesbeth List bewees Chien Pu Wan dat deze opzienbarende kruidenformule voor soepe le ledematen de beste in haar soort is. "Een paar dagen voor mijn optreden voelde mijn lichaam weer als elastiek aan. Je moet me nu eens over het toneel zien rennen en springen...". De Zwitserse kruidenexpert Junghans staat niet versteld van het snelle effect, dat Chien Pu Wan op spieren en gewrich ten heeft. "Deze kruidentablet ten bevatten een combinatie van maar liefst 20 natuurlijke extracten. In combinatie met elkaar hebben zij een zeer krachtige uitwerking op het bewegingsapparaat. De spie ren worden soepel en de ge wrichten gezond." Smering gewrichten Junghans wil graag een tipje van de sluier oplichten over het geheim van Chien Pu Wan. "Chien Pu Wan heeft drie we ken nodig om alle onderdelen van het bewegingsapparaat te reinigen, te versterken en te stimuleren. Gedurende deze periode zorgen de kruidenta bletten o.a. voor een betere doorbloeding van het spier weefsel en een betere smering van de gewrichten. Bovendien zorgt het voor een versnelde af voer van afvalstoffen, waaron der Herstelproces Dat er aan Chien Pu Wan ook Ginseng is toegevoegd, vindt hij een regelrechte vondst. Deze Oosterse 'wonderwortel' Staat bekend om haar sterk vi- taliserende uitwerking op li chaam en geest. "Dit versnelt het herstelproces aanzienlijk. Binnen drie weken zorgt Chien Pu Wan al voor zeer goede re sultaten", meent Junghans. Bewegingsvrijheid Liesbeth List blijft Chien Pu Wan dagelijks gebruiken. "Ik wil die maximale bewegings vrijheid nooit meer kwijt. Het is de beste kruidenformule om tot op latere leeftijd zo lenig mogelijk te blijven. Chien Pu Wan geeft mij die zekerheid." Te koop bij drogist, apotheek en reformhuis. Voor meer in formatie: tel. (013) 528 49 76. De spieren en gewrichten krijgen het dagelijks zwaai' te verduren, vooral nu het weer wat kouder wordt. Denk maar eens aan op staan, bukken of simpelweg iemand een hand geven. Gelukkig zijn er in de natuur stoffen te vinden die de spieren elastisch houden en de ge wrichten soepel en beweeglijk. Bional heeft al deze stoffen ge combineerd in het middel Adrufyt. Adrufyt bevat plantaardige ex tracten die de doorbloeding in de spieren bevorderen en hel pen bij gevoeligheid. Adrufyt pakt stijve, stramme spieren aan en zorgt voor soepele ge wrichten. Wilt u meer informatie? Bel dan: 0800 - 020 20 20 (gratis). De Engelse voedingsdeskundige dr. Brian Welsby is er in geslaagd een speciaal voedingssupplement te ontwikkelen dat helpt tegen vermoeidheid en gelijk tijdig de natuurlijke weerstand versterkt. Zeer posi tieve resultaten bij Europese topsporters en in Engelse ziekenhuizen (o.a. Bristol Cancer Hospital) tonen de opmerkelijke werking aan. Dit staat in de nieuwste uitgave van de Vitality Life Nieuwsbrief, waarin uitgebreid aandacht wordt besteed aan hoe we een betere weerstand kunnen krijgen. Het door Welsby ontwikkelde voe dingssupplement. dat hij "Immune Action' noemt, is het gevolg van jarenlang onderzoek in samenwer king met Europese topsporters. Een aantal Europese kampioenen, o.a. Europees atletiekkampioene Denise Lewis, maakt gebruik van het. product. Welsby: "Als gevolg van deze samenwerking zijn we ons gaan verdiepen in de wer king van het immuunsysteem Al in de testfase bleek Immune Action bij iedereen die het gebruikte, vooral ook bij mensen die regelmatig ziek zijn. een enorm succes. Gebruikers voel den zich al na enkele dagen fitter, sterker en actiever Activeert Het bijzondere van het nieuwe voedingssupplement is volgens Welsby dat het het natuurlijke afweersysteem ondersteunt en vooral activeert. Het bevat een uitgekiende mix van vitaminen, mineralen, anti-oxydanten en soja-isoflavonen. Dit verhoogt de weerstand, bevordert herstel na ziekte en helpt effectief bij (chronische) vermoeidheid. Immune Action is een poeder met een lekkere sinaasappel- smaak dat snel oplost in water. Een glas per dag is veelal vol doende. De nieuwe Vitality Life Nieuwsbrief kan men tijdelijk gratis aanvragen bij: Vitality Life, tel. 035 548 05 40 (fax 035 548 05 45). Ook voor abonnementen. IVcirmte-isolerende bodyprotectors van Medima Primeur ran Bloem Xaiuurprodukten Gezond en slank blijven is nu ook in Nederland mogelijk met Bloem SuperSlank, een krachtige afslankkuur voor een gracieus figuur. Een nieuwe formule voor gewichts beheersing die werkt. De belangrijkste pijler hiervan is Bloem SuperSlank. Gezien de natuurlijke aard van de in grediënten, diverse kruidenextracten en o.a. het mineraal chroom picolinaat, kan men met de nieuwste afslankkuur normaal en gezond blijven eten terwijl men toch gewicht verliest. Speciaal voor mensen die last hebben van stijve spieren of gewrichten heeft Medima een uitgebreid assortiment warmte-isolerende bodyprotectors, zoals schouderwar- mers, rugwarmers, kniewarmers en bedsokken. Als ba sismateriaal gebruikt Medima angorawol, een zachte, huidvriendelijke wolsoort. Angorawol bestaat uit 'lucht- kamertjes'. die samen met het angoradons zorgen voor een zeer hoog warmte-isolerend vermogen. Daardoor wordt li chaamstemperatuur vastge houden en (transpiratie)vocht snel opgenomen en afgevoerd. Zo blijft het lichaam altijd droog en vat de drager van een bodyprotector geen kou. Therapeutisch effect Bodyprotectors zorgen voor een verzachtende en weldadige warmtewerking op die plek waar dat nodig is. Uit onder zoek is gebleken dat ook veel reumapatiënten baat hebben bij een bodyprotector. Dat geldt echter niet in het geval van ontstekingen. Bij alle soorten ontstekingen wordt warmte- therapie afgeraden. Bodypro- tectors kunnen 24 uur per dag worden gedragen, zolang als nodig is. Angorahaar Angorahaar is afkomstig van het angorakonijn. Medima heeft een eigen professionele konijnenfarm in Argentinië. De dieren worden drie- tot vier- Een sclioiidermÈmér helpt bij stijre spieren of gewrichten. Hodyprotectors kunnen on opvallend trorden gedragen onder gewone kleding. maal per jaar met de hand ge schoren. Dat gebeurt op een absoluut diervriendelijke manier. Om de konijnen te beschermen wordt altijd een restvacht gerespec teerd. Ze krijgen een zeer goe de verzorging en worden uit stekend gevoed. Juiste materiaalmix De voordelen van angorawol komen volledig tot hun recht in de juiste materiaalmix. Behalve angorawol bestaat die mix uit schapenscheerwol en synthetische vezels. Scheerwol houdt de gladde angoraharen vast en zorgt voor de vezelvast heid van de protector. Synthe tische vezels zijn onverslijtbaar en houden de vorm van de bo dyprotector vast. ook na veel vuldig wassen (30 graden). Elastische delen garanderen een uitstekende pasvorm en aangenaam draagcomfort. Voor meer informatie of uw dichtstbijzijnde Medima-ver- koopadres: Imgroma Consumenten Service, tel. 0900 -101 10 15 (55 cfpm). Het opmerkelijke van Bloem SuperSlank is dat men zich al snel fitter gaat voelen en meer energie krijgt Men krijgt geen last van humeurige of depres sieve buien, het bekende hon gergevoel blijft achterwege en de behoefte aan zoetigheid neemt af. Dat maakt afslanken een stuk eenvoudiger! Bij Bloem is men erg overtuigd van de werking van haar pro duct SuperSlank- Bloem ga randeert dat, als men niet te vreden is, men het aankoop bedrag weer in contanten te rugkrijgt. De consument loopt dus niet het risico om geld te verliezen, terwijl men wel de kans maakt om gewicht te ver liezen. En dat is mooi meege nomen! Geen moeilijk dieet Bloem SuperSlank i.s zeer mak kelijk in het gebruik en boven dien hoeft u geen moeilijk dieet te volgen. Slechts 2 maal per dag ('s morgens en "s mid dags) een half uur voor het eten 1 capsule innemen. SuperSlank Exclusief verkrijgbaar Bloem SuperSlank is exclusief verkrijgbaar bij door Bloem ge selecteerde drogisterijen en re formhuizen. Wilt u weten waar het bij u in de buurt verkrijg baar is? Bel gratis naar de Gouden Gidslijn: 0800 - 0345 of naar de Bloem Infolijn: (0597) 47 14 70. Introductie Aanbieding Bloem SuperSlank a 100 cap sules, voldoende voor 50 da gen ter introductie nu van 59.95 voor 49,95. Uw in troductie voordeel 10,00. Door ons drukke leven eten we steeds vaker onregelmatig, geen kan leiden tot problemen met de stoelgang. Om de darmen goed te laten func tioneren is regel maat en gezond eten van groot be lang. Voedsel dat rijk is aan ballaststoffen, zoals verse vruchten en volkorenpro ducten, is goed voor een gezon de spijsvertering. Natuurlijke hulp Als je toch nog iets extra's' no dig hebt dan is er nu een na tuurlijk middel, Wapiti Darm- funktie dragees. Deze zijn sa mengesteld uit natuurlijke kruidenextracten. Om het ge wenste resultaat te bereiken, hoeven ze slechts 1 maal per dag te worden ingenomen. Verkrijgbaar Wapiti Darmfunktie dragees zijn verkrijgbaar bij drogist, apotheek en reformhuis, waar ook proefmonsters en folders beschikbaar zijn. Voor meer in formatie: Emonta B V., tel. (0512) 51 80 85. Brandend maagzuur is het gevolg van een te hoge concen tratie maagzuur. Het verhelpen ervan vraagt een behoed zame aanpak. Middelen die te sterk werken, zorgen voor een tegengesteld effect omdat de maag versneld nieuw maag zuur gaat aanmaken. Rigoletten werkt op een bijzon dere wijze aan de bestrijding van maagklachten. Het bevat een maagzuurbindend middel dat het maagzuur snel en lang durig neutraliseert en extra explosies van maagzuur voor komt. Lees voor gebruik de bijsluiter. Niet. gebruiken bij ernstige nierfunctiestoornissen of een verminderd zuurgehalte van de maag. Rigoletten is ver krijgbaar bij apotheek en dro gist. Voor meer informatie: Tfendem, tel. (038) 421 77 47. Nu ook in Nederland: De grootste Amerikaanse fabrikant op het gebied van natuurlijke producten, de Life Extension Foundation, heeft een natuurlijk middel ontwikkeld dat goed is voor de prostaat. Dit nieuwe mid del is nu ook in Nederland verkrijgbaar. Na het 35-ste jaar verandert het mannenlichaam, waardoor de pros taat kan groeien. Vreemd genoeg weten maar weinig mannen wat de bijbehorende verschijnselen zijn. Naar schatting moet 20% van de mannen boven de vijftig jaar vooral 's nachts regelmatig naar het toi let Men heeft het gevoel te moeten plassen, maar meestal blijft het bij dat gevoel. Natural Prostate Formula Natural Prostate Formula is een nieuw compleet natuurlijk middel dat goed is voor de prostaat. Het product bestaat uit de unieke combinatie van gestan daardiseerde extracten van dwergpalmbes, pygeum en urtica dioica. Vele honderdduizenden mannen in Amerika gebruiken dit middel nu met succes. Meer informatie Meer informatie over de prostaat en Natural Prostate Formula leest u in de Vitality Life Nieuwsbrief. Vraag een gratis exemplaar aan op telefoonnummer (035) 548 05 40 of fax (035) 548 05 45

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 11