CADEAUMAAND BOERHOF Oktober WOONMAAND Gratis punten voor kostbare geschenken füootschietmiddag Dijkerhoek vreet energie Nieuwe veegmachine Cadeau s MIDDELDORPBATHMEN veri|ssei Timing! f nr e e t e ni Oktober is uitgeroepen tot woonmaand. Boerhof heeft Molenstraat 4, Hengelo tel: (074) 250 0018 Schouwburgplein 35, Almelo tel: (0546) 8156 66 Korte Haaksbergerstr. 7a, Enschede tel: (053) 432 85 55 Uw specialist in: tuinplanken sierbestrating schermen zand/grind palen enz. Ook ruime keus in tuinmeubelen Koekendiik 10. Tel. 0570-54 25 07 HO maar het plezier stond bovenaan bij het klootschieten. Door de buurtvereniging Dijkerhoek is afgelopen zondg de jaarlijkse ldoot- schietmiddag gehouden. Gewapend met harken zijn achttien groepen ver trokken vanaf Henk Veneklaas aan de Vijfhuizenveg. Een rondje van zo'n dnc kilometerging over de Beerdijk, Meilinkswcg, Weustenweg en weer terug over de Vijfhuizenveg. Bij de laat ste worp aangekomen moest men proberen om deze zo dicht mogelijk overde lijn te wer pen, daar deze afstand telt bij eventuele zelf de aantal worpen die er zijn gegooid. Na de koffie met krentenwegge volgde de prijsuitreiking. Eerste met 69 worpen en ze ven meter werd de groep met Johan Wiers- ma, Wim Wijnberg, Maarten Korterink en Vera Eek. Tweede met 69 worpen maar met 8.30 meter over de li jn was de groep met Gcr- dien Aaftink, Ineke Xoteboom, Ma en Pa ten Wolthuis. Derde met 71 worpen werd de groep met Bcrtus Bronsvoort, Ap Wechsta- pel, Willy en GerritBeldman en Henny Klaa- ses. Na deze energie verslindende bezigheid ontvingen zij voor hun prestaties een over heerlijke slagroomtaart om toch weer op krachten te komen. Een nieuwe veegmachine is deze week officieel in gebruik in genomen bij de gemeenteloods. Het Holtense bedrijf Nido had de eer de machine te leveren. foio. joke Oosicm.it Utfc" Winkel alleen open di. en do. v. 9 tot 12 uur en van 2 tot 6 uur. Bekendmaking Conceptnotitie 'Grip op teerhoudend asfalt in Overijssel' Gedeputeerde Staten van Overijssel hebben de conceptnotitie 'Grip op teerhoudend asfalt in Overijssel' vastgesteld. In de notitie wordt aangegeven hoe de provincie een lekvrije verwijdering van teerhoudend asfalt wil realiseren. Gedeputeerde Staten vindt dat een zogenaamde 'teerbank' uitkomst kan bieden voor de gesignaleerde knelpunten bij het toepassen van teerhoudend asfalt. Fysiek bestaat een 'teerbank' uit een beperkt aantal regionale depots voor het tijdelijk opslaan van teerhoudend asfalt, in afwachting van hergebruik. Administratief is een "teerbank' een organisatie die vraag en aanbod van teerhoudend asfalt op elkaar afstemt. Gedeputeerde Staten wil met alle partijen in de grond-, weg- en waterbouwsector (wegbeheerders, aannemers, puinbrekers) tot de ondertekening van een samenwerkingsovereenkomst komen, waarin ook voorzien wordt in de oprichting van een teerbank. In deze samenwerkingsovereenkomst zullen minimaal de volgende aspecten aan de orde komen: doelstelling van 'teerbank', taken 'teerbank', randvoorwaarden 'teerbank'. De daadwerkelijke oprichting en exploitatie van de 'teerbank' wil Gedeputeerde Staten overlaten aan de marktpartijen. Plaats van terinzagelegging De conceptnotitie 'Grip op teerhoudend asfalt in Overijssel' is op werkdagen voor een ieder in te zien in de provinciale bibliotheek, provinciehuis, Luttenbergstraat 2 te Zwolle. Het naar voren brengen van een zienswijze Op grond var. de Algemene wet bestuursrecht hebben Gedeputeerde Staten besloten een open bare voorbereidingsprocedure te volgen. Vanaf 10 oktober 1997 tot en met 21 november 1997 kunnen belanghebbenden hun zienswijze schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden ingebracht bij Gedeputeerde Staten van Overijssel, Postbus 10078, 8000 GB Zwolle. Met inachtneming van de zienswijzen zullen Gedeputeerde Staten de conceptnotitie 'Grip' op teerhoudend asfalt in Overijssel' vaststellen. Beroep tegen het vastgestelde beleid is op grond van artikel S:2, lid b, van de Algemene wet bestuursrecht, niet mogelijk. Indien u een fotokopie wenst van de ter inzage gelegde stukken, kunt u contact opnemen met mevrouw G. Buit, tel. 038 4251889. Kosten bedragen 5,35 exclusief portokosten. Nadere informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met afdeling Milieu, Afval en Bedrijven, de heer O.M.L. Jansen, tel. 038 4252416. 4 parttime schoonmakers m/v Wij zoeken 3 mannen en één vrouw voor schoonmaakwerkzaam heden in Holten. De werkzaamheden moeten worden verricht van 16.00 tot 20.00 uur op maandag t/m vrijdag. Het betreft industriële schoonmaak Een vaste aanstelling ligt in het ve-schiet. Informatie bij Stian Vogelsang, tel. (0S48) 36 62 45. Holten, Stationsstraat 6. Technische produktie- medewerkers m/v Voor een aantal bedrijven in Holten zijn we op zoek naar gemoti veerde kandidaten, die voor lange tijd aan de slag willen. Geen technische opleiding? Dan bieden wij je een opleiding aan, met een baangarantie. Informatie bij Stian Vogelsang, tel. (0548) 36 62 45, Holten, Stationsstraat 6. Leerling industrieel spuiter m/v Wij zoeken iemand die het vak zou willen leren. Ligt je i de schilderswereld en ben je op zoek naar een functie vc tijd? Bel ons voor meer informatie. Informatie bij Stephanie Schwering, tel. (0548) 36 62 45, Holten, Stati Studenten/scholieren m/v Studie weer begonnen en een chronisch geldgebrek? Wij hebben regelmatig klussen voor één of meerdere dagen in Holten of direkte omgeving. Dus als je geld wilt verdienen en zitten er gaten in je rooster, kom gerust even langs. Informatie bij Jan Ligtenberg, tel. (0S48) 36 62 45, Holten, Stationsstraat 6. ~ir randstad uitzendbureau Kassière m/v Voor een van onze relaties zijn wij op zoek naar ervaren kassières die parttime of fulltime beschikbaar zijn. Inte resse? Timing Enschede. Chauffeurs m/v Timing heeft regelmatig werk voor chauffeurs. Ben je in het bezit van CCVB. ADR en heb je de vakrijproef voor aanhanger met goed gevolg afgelegd, neem dan snel contact met ons op. Info: Enschede. Productiemedewerkers m/v Voor enkele relaties in de regio zijn wij met spoed naar echte bikkels met een technische achtergrond die graag in ploegen willen werken. Ben jij beschikbaar en op zoek naar een baan voor langere tijd, meld je dan snel. Info: Enschede. Inpakkers/snijders m/v Timing is op zoek naar medewerkers die voor een half jaar aan de slag willen in drie ploegen bij een bedrijf in Borne. Werktijden: 06.00-14.00. 14.00-22.00 en 22 00- 06.00 uur. Het gaat om het inpakken van spekblokjes en het snijden van het vlees met behulp van een snijmachi ne. Info: Hengelo. Schoonmakers m/v Voor diverse relaties in Hengelo zoeken wij aanpakkers die voor langere tijd aan de slag willen. De objecten zijn zeer divers, van afvalverbranding tot het schoonmaken van een groot kantorenpand. Ben jij niet bang voor vieze handen, meld je dan snel bij Timing Hengelo. Medewerkers modelmakerij m/v Timing Almelo is op zoek naar kandidaten die bij een pro ducent van wieken voor windmolens gaan werken op de afdeling modelmakerij. Opleiding LTS Schilderen is een pré. Het werk is voor langere tijd in dagdienst Info: Alme lo. De TIMING vestigingen in Twente zijn ook de 1e donderdagavond van de maand geopend tot 21.00 uur!! Een kwestie van HiHiiiimm-ii tW Maandag 13.30 -17.30 uu Dinsdag t/m donderdag 9.00-12.30 ui en 13.30-17.30 ui Vrijdag (koopavond) 9.00 12 30 en 13 30-21.00 uur Zaterdag 9.30 - 16.00 uu Aantal punten Kleuren t.v. 55 cm 32 Videorecorder 16 5ÖOOM!WOONIDEEËN Hademanstraat 6a, 8111 AK Heeten, telefoon: (0572) 38 1 2 66 dan een speciale cadeau-actie voor u in petto. Bij iedere ƒ250,- die u bij Boerhof besteedt, ontvangt u een gratis punt. Daarmee kunt u sparen voor kostbare geschenken, 'zoals prachtig serviesgoed high-tech TV- en video- apparatuur en nog veel meer. Grijp die kans! Personal Hifi Systeem 14 Stereo radio/cassetterecorder 6 Elektrische Multi Wok fondue 6 Elektrische barbecue 8 Keukenweegschaal 3 Broodrooster 2 6 Platte, diepe, ontbijtborden, 6 kop en schotels 4 6 Mokken 1 Glasservies 24 delig 2 Sfeerlight (setje 3 stuks) 1 Windlight 1 Wijnset gegraveerd 2 Dame met hoed (keramisch gips) 2 Verliefd stel (keramisch gips) 1 Of de helft van de winkelwaarde in contanten Geldt alleen bij aankoop in de actie-maand oktober! II Exclusief aanbiedingen. Levéring voor later mogelijk. Voor reparatie van klokken (spec, oud en antiek) een halve eeuw vakervaring u belt 0573-40 14 31

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 9