Blauw Wit blijft in derde klasse Sports in Holten Hulde voor SV Holten E2 fl Blauw Wit winnaar van eerste gemeentebokaal Sport EB agenda Winst handbalsters tegen SDOL: 5-8 mmm HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten SV Holten Resultaten Blauw Wit Holtense tennisteams maken weinig indruk - _J VRIJDAG 9 MEI 1997 DZSV in Dinxperlo met 0-2 verslagen Door de uitwedstrijd tegen D.Z.S.V. in Dinxperlo met 0-2 te vinnen heeft Blauw Wit op eigen kracht het derde klasser- ichap veilig gesteld. Door deze nederlaag kunnen de Dinx- serloërs degradatie haast niet meer ontlopen. Maximaal is voor hen nog een beslissingswedstrijd haalbaar als aanstaande zaterdag wordt gewonnen bij S.S.S.E. en De Blauwwitters uit Borne thuis van Juliana '32 verliezen. Almen is door de nederlaag tegen Sportclub Haarlo de eerste degradant. S.K.V.W. behaalde het kampioenschap door Sportclub Rijs- sen te verslaan met 4-1 schop te tikken. Even later mik te Leo rakelings over. Ook Ger- win zag zijn inzet overgaan. Kort voor rust had Blauw Wit niet over geluk te klagen toen de bal na een bekeken schot van de gevaarlijke Veerbeek via de on derkant van de lat het veld weer instuitte. Na rust kwam D.Z.S.V. furieus uit de start- In Dinxperlo kwam de thuis club, die in feite alleen gebaat was bij de volle winst, met veel inzet uit de startblokken. Al snel was duidelijk dat er strijd geleverd moest worden en dat van een mooie wed strijd geen sprake zou zijn. Dat was trouwens sowieso onmogelijk op het zeer hob belige veld. I Dc thuisclub toonde weliswaar j meer inzet doch het was Blauw Wit dat in de eerste helft voor namelijk het spelbecld bepaalde 1 en ook technisch het betere van het spel had. Bij D.Z.S.V. moest uit counters het gevaar komen van hun zeer behendige aan voerder André Veerbeek. Blauw Wit, waarbij Jan Vrugteveen en Johan Bolink wegens een bles sure en schorsing ontbraken - André Schuppert en de jeugdige Kiek Kuipers waren de vervan- j gers - kreeg via aanvallen over de vleugels enkele goede kansen l via Johan Bosschers en Leo Aanstoot, maar hun schoten waren te onzuiver of strandden I op dc doelman. Ook was enkele keren (door het hobbelige veld) de laatste pass onzuiver waardoor goede mo gelijkheden verloren gingen. Halverwege dc eerste helft kwa- niet onverdiend aan de leiding. Dirk-Jan Beldman, ook deze ij wedstrijd in de spits, werd on- i deruit gelopen. Gerald Jansen ontfermde zich over dc vrije J trap en schoot op de hem be kende wijze raak. De doelman raakte dc iets van richting veran derde bal nog wel, maar kon een doelpunt niet voorkomen (0-1). Een mooie opsteker voor Blauw Wit, dat daarna echter in dc verdediging werd gedrongen en een aantal hoekschoppen moest Uit écn van die hoek schoppen kwamen de Holtcna- ren goed weg toen een kopbal onbereikbaar voor de in de competitie debuterende jeugdi ge doelman Arjan Aanstoot in het zijnel belandde. Even later kon dc D.Z.S.V.-goalie een kei harde vrije trap van weer Gerald Jansen vanaf ruim veertig meter niet in één keer onder controle krijgen en leek Leo Aanstoot te gaan scoren. Met een uiterste krachtinspanning wist de doel man echter de bal nog net voor dc instormende Leo tot hoek- Blauw Wit tegen Haarlo De laatste wedstrijd van dit seizoen moet Blauw Wit het thuis opnemen tegen Sportclub Haarlo. Een tegenstander zoals Blauw Wit ze niet graag heeft. Dit bleek al wel in de uit wedstrijd voor de winter stop. In 45 minuten had de thuisploeg toen voldoende om Blauw Wit op een 3-0 achterstand tc zetten. Dc fysiek sterke ploeg van Haarlo neemt een plaats net boven Blauw Wit in op de ranglijst. Voor beiden staat er dus weinig meer op* het spel. Na dc winst in de gemeente bokaal en de winst op D.Z.S.V. heeft Blauw Wit echter het goede ritme weer te pakken: Of dit kan wor den doorgetrokken zien we zaterdag vanaf 14.30 uur op 't Vletgoor. blokken. Direct na de aftrap wist Arjan door snel uitkomen met dc voet de gelijkmaker te voorkomen. Dc thuisclub gooi de alles op dc aanval, forceerde enkele hoekschoppen, doch de Blauw Wit-verdediging, die de gehele wedstrijd een betrouw bare indruk maakte, kon de situ- Mixtoernooi SV Holten Het seizoen voor SV Holten is weer voorbij. Dus wordt op moederdag 11 mei om 9.00 uur weer het Mixtoernooi ge houden. Er zijn wel enkele veranderin gen gekomen in dc deelnemers lijst voor het Mixtoernooi. De indeling hangt op het prikbord in de kantine Meermanskamp en in het kastje bij Beldman Sport en Mode. De organisatie veizoekt dc deelnemers wel om ecu rood en wit shirt mee tc De moeders zijn natuurlijk op deze voor hun speciale dag van htrte welkom op Meermans- ktmp. Ook zal een verloting worden gehouden door dc sup portersvereniging. Het was een vriendelijke, sportieve wedstrijd van Da mes 2 uit tegen SDOL 4 waar in de scheidsrechter het soms moeilijk vond duidelijk te fluiten. Niettemin speelden de Holtense dames goed en namen een verdiende winst mee naar huis. Dc eindstand was 5-8. Scores: Ger- da Busschcrs 3, Marieke Grave, Marti Wucstman, Christel Hend riks, Rinka Knapen en Nathalie Bult 1. Dames 1 speelde ook uit tegen SDOL maar helaas was het resul taat minder dan bij dames 2. De eerste helft was goed (2-3 voor Holten). Vooral in het begin van de tweede hclftgavcn de Holtense da mes de wedstrijd nogal eens uit handen. Het technisch betere SDOL profiteerde goed van de ge boden kansen, zodat Holten verl oor met 10-4. Scores: Margot ter Schure 2, Gcrda Buschcrs en Bian- ca Smit 1 Dc heren speelde uit tegen DSC 2. Holten nam meteen een voor sprong, maar moest die al snel weer uit handen geven. DSC stond met dc rust op 9-8 voor. Holten kon atie redelijk meester blijven. Door de aanvallende speelwijze van de thuisclub kreeg Blauw Wit goede countermogclijkhe- den. Bi) één van die counters werd Johan Bosschers onderuit gelopen in het strafschopgebied maar de zeer zwak leidende in valler-scheidsrechter zag er geen strafschop in. Ook trad de scheidsrechter onvoldoende op tegen het steeds hardere spel van de zijde van de thuisclub. Een kwartier na rust kwam Jac- co Schuppert de moegestreden Dirk-Jan Beldman vervangen. Even later leek Blauw Wit de wedstrijd in haar voordeel te beslissen, maar Johan Bosschers mikte uit vrije posiüe op de paal. Uit de tegenaanval werd aan D.Z.S.V. een vrije trap op de rand van het strafschopgebied toegekend die rakelings naast werd geschoten. Blauw Wit kwam steeds meer onder druk en kreeg twintig minuten voor afloop ook nog de tegenslag te verwerken doordat aanvoerder Hans Stam geblesseerd moest uitvallen. Wim op den Dries kwam hem vervangen. André Schuppert nam de positie van vrije verdediger over. Dc thuis club ging alles of niets spelen. Arjan wist enkele schoten be kwaam tot hoekschop te ver werken. Verder waren de aan vallen veelal te gehaast waar door een Blauw Witter steeds weer storend kon optreden. In feite waren de beste kansen uit counters voor de Holtcnaren. Gerald Jansen zag een vrije trap door de keeper gestopt, ook Jacco strandde op de doelman. In de tachstigste minuut kwam echter toch de bevrijdende tweede treffer. Na een goede aanval over rechts wist Leo, op aangeven van Marco Schuiterd, hoog en onhoudbaar raak tc schieten (0-2). De thuisclub bleef het daarna nog wel proberen, doch geloof de niet echt meer in een goed resultaat. In dc slotfase kwam de voorsprong dan ook niet meer in gevaar en konden de Blauw-Witters na het eindsignaal een zwaar bevochten zege en behoud van het derde klasserschap gaan vieren. Sportlust Vroomshoop 2- Holten 5 De wedstrijd tegen Vroomshoop was or Holten 5 waarschijnlijk de wed- ijd van het seizoen. Juist het feit t een laatste wedstrijd gaf de moti- om nog een keer te schitteren. De helft bepaalde Holten het spel. desondanks wist Vroomshoop iren. De sterke Holtense voor hoede wist enkele keren goed gebruik te maken van de ruimte die de tegen stander gaf. Hierdoor wisten Winand, Harald en nogmaals Winand te sco ren Na rust zorgde Mark met een schot met links O voor een grotere score van Holtense zijde. In de slotmi nuten wist Vroomshoop nog een keer te scoren zodat een eindstand van 2-4 werd bereikt. Holten sluit daarmee de competitie af met een uitstekende vijf- DOS'37 Dl-Holten D1 Holten kwam tegen DOS goed uit de startblokken en stond na tien minu ten, door doelpunten van Remon en Maarten, al voor met 0-2 Hierna dacht Holten een gewonnen wedstrijd te spelen, DOS dacht hier anders over eri deed er een schepje bij bovenop. Dit resulteerde in een 2-2 ruststand. Hol ten pakte na rust de draad weer goed op en zette DOS weer onder druk. Helaas lukte het de aanvallers niet te De I; e tie Holten B2 - De Zweef B3 De eerste helft kon Holten geen vuist maken tegen de jongens uit Nijverdai. Door Jeroen (twee keer) wist Holten een voorsprong te nemen van 2-0. De tweede helft ging het tempo omhoog en dat was te veel voor de Zweef Door doelpunten van Arjan, Jan Maarten en Jeroen (vijf keer) werd de eindstand bepaald op 9 2. Holten C1-HSC Cl HSC was de betere ploeg. Zij drukten dit uit door voor rust drie keer te scoren Nadat de Holtense spelers in de rust door de trainer waren wakker geschud, werd het spel in de tweede helft beter. Holten wist door twee keer te scoren terug te komen tot een 2-4 stand. HSC wist uiteindelijk door een dubieuze beslissing van de scheids rechter te winnen met 2-5. DOS alles op alles e eens zo gelukkig t treffer te - - Holten El - Enter Vooruit El Een super gemotiveerd Holten in de wei, want er moest tegen de koploper worden gespeeld. Het was al na vier minuten dat Thijs de score opende met een heel slim balletje in de uiter ste hoek. Vanaf dat moment nam Hol ten het heft volledig in handen. Goede combinaties resulteerden in doelpun ten van Thijs V. In de tweede helft bleef Holten de betere ploeg en een schitterende pegel van Marijn besliste de wedstrijd in een eindstand van 5-1 SOS F1-Holten F2 Holten ging op bezoek bij de kam pioen SOS. Holten ging goed van start maar de doelpunten bleven helaas uit SOS wist voor rust wel te scorer en bepaalde de ruststand op 4-0. Na rust een goede start van Holten vrat resulteerde in een prachtig doelpun: van Bas. Maar SOS liet daarna zien dat zij de terechte kampioen is en door vijf keer te scoren werd de eindstand bepaald op 9-1. gemeentebokaal werd na een leuke wedstrijd gewonnen door Blauw Wit door SV Holten met 3-2 te verslaan. Foto: Wil Vogel de goed volgen maar kwam, vooral enkele geroutineerde spelers te kortom DSC bij te kunnen blijven. Ook fysiek was DSC sterker. Eind stand: 23-15. Scores: Andy de Jong 5, Nico Vorst 4, Rob Vos 2, Stefan Jansen, Erik Kraan, Menno Koer- se en Mark Wander Drent 1 De B jeugd verloor met 10-13 tegen V en K, terwijl de C jeugd met 10 - 7 won van LHC. Op Koninginnedag werd door Blauw Wit en SV Holten voor de eerste keer gestreden om dc door wethouder Rensen instelde Gemeente-bokaal. In een aantrekkelijke en sportieve wedstrijd won Blauw Wit uiteindelijk met 3-2. In de zestiendt SV Holten aan de leiding. Erik Rcijlink kwam vanuit het middenveld met de bal aan de voet naar het strafschopgebied van Blauw Wit. Erik kon vrij aanleggen schot. De bal verdween in hoek voor de kansloze Edwin Aaftink. Dc ban was gebroken. Voor beide ploegen het sein om het talrijke publiek met aantrekkelijk voetbal te vermaken. In dc negentiende minuut kwam Blauw Wit op gelijke hoogte. Een lange pass op de op links opduikende Johan Bosschers leek verdacht veel op een buitenspel positie. Zowel grens- als scheidsrechter gaven aan dat er doorgespeeld moest worden en hiervan profiteerde Johan door dc bal zelf hard in te schieten in plaats van voor tc zetten op de vri j staande Johan Bolink: 1-1. Zowel Blauw Wit als Holten kregen tot de rust nog enkele kansen, de verdedigingen hadden hun zaakjes goed voor elkaar, waardoor treffers voorkomen konden worden. De rust werd dan ook met de 1 -1 stand bereikt. In de pauze werd nogmaals de aandacht gevestigd op de verloting voor het voetbalinternaat in Mcdillin Colombia. De uiteindelijk opbrengst was ruim zevenhonderd gulden. Een prima resultaat de verkopers van Holten en Blauw Wit. In de tweede helft hadden beide trainers diverse wijzigingen in het elftal aangebracht. Bij Blauw Wit waren maar liefst vijf spelers vervangen en bij Holten drie. De opstellingen van voor rust en die van na de pauze geven een aardige indicatie van hoe de ploegen het volgende seizoen willen ingaan. De tweede helft zou een helft van de vrije trappen worden. In dc twaalfde minuut mocht Blauw Wit een vrije trap nemen net buiten het zestien-meter gebied schuin voor het doel. De bal werd keihard ingeschoten, maar doelman Erwin Stukker wist de dwarrelende bal in eerste instantie nog te keren. Dirk- Jan Beldman was er snel bij om de bal in tweede instantie in te koppen: 2-1. Aan de andere kant was het in de 14c minuut uit een vrije trap ook raak. Erik Reijlink nam op ongeveer een zelfde plaats waar Blauw W it uit scoorde een perfecte vrije trap. De bal verdween langs doelman Arjan Aanstoot van Blauw Wit 2-2. De thuisploeg probeerde hierna dc wedstrijd naar zich toe te trekken, maar Holten wist de met goede aanvallen ook voorgevaar te zorgen. In het laatste kwartier van deze aantrekkelijke wedstrijd was er nog veel te beleven. In de 29c minuut moest Hans Wissink het veld met een rode kaart verlaten. Dirk-Jan Beldman dacht alleen op doelman Stukker af te gaan, maar werd door Wissink vast gegrepen. Scheidsrechter toonde direct de rode kaart, in deze toch sportief verlopen wedstrijd.Iedereen dacht toen dat Blauw Wit de wedstrijd kon beheersen. Even leek het ook hierop. Dc ploeg drong aan, maar verkeek zich op de veerkracht van Holten. Uit een tegenaanval ontstond een situatie waaruit Holten een strafschop kreeg toegewezen. HennyJalving schoot dc bal goed in, maar Blauw Wit doelman Arjan Aanstoot wist met een schitterende reflex dc bal te keren. Holten was hierna niet van slag, maar juist Blauw W;it. Doelman Aanstoot sleepte Blauw Wit hierna met enkele prachtige reddingen erdoor. Enkele minuten later viel aan de andere kant dc beslissing. Dirk-Jan Beldman nam op de achterlijn een vrije trap die net voorbij de tweede paal kwam. Gerald Jansen toonde zich sterk in de lucht en kopte de winnende treffer binnen. De laatste minuten speelde de ploeg goed uit. Na het laatste fluitsignaal kreeg Blauw Wit dc Gemeente-bokaal door burgemeester Verhoeven op de middenstip uitgereikt. In dien het competitieprogramma van beide verenigingen het toe laat zal volgend jaar op 't meer manskamp opnieuw om deze beker gestreden worden. Enter Vooruit 3- Blauw Wit 2 Beide teams hadden weinig meer te winnen of te verliezen. Dit was aan het spel ook duidelijk merkbaar De 1-1 eindstand was dan ook een goede afspiegeling van de krachtsverhou- Blauw Wit 3 - A.S.V. '57 2 Het derde leek zich een veilige mid denmoter te mogen noemen. Gelet op de sterke eerste helft van de com petitie en de plaats op de ranglijst was dit ook zo. Na de winterstop ging het echter mis. Tegen A.S.V hield de ploeg lang stand, maar moest uitein delijk toch een ruime 1-5 nederlaag incasseren, waardoor de ploeg van anderen afhankelijk is voor klassebe- houd. Blauw Wit 4 - Daarle 3 Tegen het al gedegradeerde Daarle kwam Blauw Wit goed uit de start blokken en Dirk-Jan scoorde al snel op prachtige wijze 1-0. Daarle kwam hierna terug en leek te scoren via een vreemde afzwaaier De scheidsrech ter had echter al gefloten, waardoor het 1-0 bleef. In de tweede helft had Blauw Wit de zaak goed op een rij en Daarle kreeg nauwelijks kansen. Al snel scoorde Marcel uit een vrije trap 2-0. De wedstrijd leek beslist en Blauw Wit liet de bal goed rond gaan. Daarle kon weinig anders dan fysieke kracht in de strijd gooien, maar dit leverde geen succes op. In de laatste minuut scoorde marcel opnieuw uit een vrije trap net buiten de zestien meter. Door dit resultaat ontloopt het vierde de versterkte degradatie in haar klasse 3-0. Blauw Wit 5 - Sportclub Daarle 5 Blauw Wit boekte opnieuw een over winning in een thuiswedstrijd. In een gelijkopgaande match wist Henk Smit met een prachtig doelpunt (volgens Rikus Kremer moet dit doelpunt wor den ingelijst) de score te openen. Bei de keepers hielden verder hun doel schoon, waardoor de treffer van Henk de beslissende bleek 1 -0. O.N. 9-Blauw Wit 6 Tegen O.N. speelde Blauw Wit een sterke partij. Het werd een levendige wedstrijd met kansen over en weer Toen de scheidsrechter de negentig minuten op de klok vol had. stond het scorebord op 4-3 en kwam Blauw Wit net een goal te kort vooreen punt Excelsior 14- Blauw Wit 7 Het zevende bleek zaterdag voetbal moe. Excelsior kon alles doen waarte gen het zevende geen verweer kon opbrengen. De 11-0 eindstand zegt alles. Na afloop van de wedstrijd werd met taart nog een bezoek gebracht aan Sportclub Rijssen dat kampioen was geworden in de klassen van het zevende. VesosCI-BlauwWitC1 Het onderaanstaande Vesos was de tegenstander van Blauw Wit. Al uit de eerste de beste aanval scoorde Wil- bert 0-1. Ondanks het ongekend mooie weer bleef Blauw Wit komer. en Alfred maakte 0-2. Gijsbrech: maakte 0-3 en. Amoud 0-4. Martijn haH de kans op 0-5, maar schoot de straf schop naast Na rust bleef Blauw Wit de betere ploeg, maar scoorde te wei nig. Maarten maakte het vijfde doel punt, voordat Arnoud de 0-6 eind stand liet noteren. Blauw Wit Dl - S. V.V.N. D2 Blauw Wit begon matig aan dit duei en al gauw werd het door slecht ver dedigen 0-1. Al snel hierna werd he: opnieuw door slecht verdedigen 0-2. De ploeg was toen wakker geschud en nog voor rust was het Stefan die 1-2 scoorde. Na rust kwam Blauw Wit prima uit de startblokken en na een prima aanval was het Jasper die 2-2 scoorde. Dezelfde speler scoorde vijf minuten na de gelijkmaker, na eer. paar leuke schijnbewegingen: 3-2. uit eindelijk was het Leon die met eer. fraai schot van afstand voor de 4-2 winsttekende Eversberg F1 - Blauw Wit F3 Deze wedstrijd was beslissend voor het kampioenschap in de klasse. Bei de partijen waren bijzonder zenuw achtig. Het was een gelijkopgaande wedstrijd zonder dat er echte kansen werden gecreëerd. Toch wist Evers- berg dat fysiek veel sterker was dan r Wit rust t komen. Rust: 1-0 Na rust toonde Blauw Wit toch veel respect voor ce grotere tegenstander. Binnen enkeie minuten liep Eversberg uit naar 4-0. Hierna kwam Blauw Wit sterk terug in de wedstrijd. Via Gijs, Kevin en Jur- gen werd het weer een echte wed strijd De tijd was echter te kort om nog gelijk te komen wat voldoende- was geweest voor het kampioen schap. Toch kan F3 terugzien op een zeer goed verlopen competitie, waa1- in men heel succesvol bleek: 4-3. Nijverdal F2 - Blauw Wit F4 De laatste wedstrijd van deze compe titie was een zeer gelijkopgaande strijd. Via mooi combinatiespel nam t-4 via Justin een 0-1 voorsprong. En hoewel Thijmen, Stijn, Jan Willem en Nick wel kansen kregen op 0-2 was he: Nijverdal dat uit de counter 1-1 maak te Na rust een sterker Blauw Wit da; via Stijn 1-2 wist te scoren. De vaste supporter gingen bijna uit hun dak, maar ondanks goed keepen van Mike en Robert wist Nijverdal toch gelijk te maken. Marcel was nog dicht bij de 2-3, maar de Nijverdalse keeper stond op de juiste plek. F4 is door dit resul taat als derde geëindigd in de compe titie. Een prima resultaat: 2-2. Blauw Wit Senioren: Zaterdag 10 mei: Blauw Wit 1 - Sp. Haarlo, 14.30 uur; Blauw Wit 2 - Blauw Wit 3, 12.30 uur; Dinsdag 13 mei: Blauw Wit 1 - Mark vogels 1.19 30 uur. Junioren: Zaterdag 10 mei: Vesos Bi - Blauw Wit BI. 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Blauw Wit C1 - De Zweef C2, 13.00 uur, Sp. Rijssen 02 - Blauw Wit C2. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Dins dag 13 mei: Blauw Wit B1 - SDOL BI, 18.45 uur. SV Holten Junioren: Zaterdag 10 mei: Holten A1, vrij; Holten A2, Toernooi Broekiand, aanvang eerste wedstrijd 14.25 uur (vertrek 13.30 uur); Holten 1 B1. vrij; Omhoog B2 - Holten B2, 13.00 uu (vertrek 12.00 uur); Holten Cl, vrij; Holten C2 Hulzense Boys C1, 13.00 uur. Dinsdag 13 mei: Holten B2 - Ex celsior B5.19.00 uur. Pupillen: Zaterdag 10 mei: Toernooi Broekland: Holten Dl, vertrek 10.45 uur. Zondag 11 mei; Toernooi Broek land; Holten El. vertrek 7.45 uur; Hol ten E2, vertrek 8.00 uur; Holten E3. vertrek 12.30 uur; Holten Fl, vertrek 9 45 uur; Holten F2. vertrek 8.00 uur. Holten F3, vertrek 12.00 uur. Sporthal: Donderdag 8 mei tot en met donderdag 15 mei: Examens SGW. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheer ders van sporthal 't Mossink. Reser veringen uiterlijk regelen voor vrij dagavond 20.C0 uur. (tel. 36 31 80). Deze week hebben negentien teams gespeeld, waarvan acht teams wonnen en elf ver loren. Nog steeds zijn er vier teams die alles nog gewon nen hebben en nog zeven teams die alles verloren. De woensdag jeugd was vrij, zij spelen totaal zes keer en zitten met vier teams in een poule en spelen tegen elk één keer thuis en één keer uit, zc hebben nu tegen elk één keer gespeeld. Het woensdag mixteam (Marlot, Jolien, Pim, Alex cn Roelf-Jan) hebben één keer gewonnen en staan nu derde. De woensdag jongens (Victor, Frederik, Leon en Rcns) hebben drie keer ge wonnen met 5-0 cn staan bo venaan. Het woensdag meisjes- team (Caricn, Vienna, Yvctte cn Mciissa) hebben twee keer ge wonnen cn staan nu tweede. Van de dinsdagdames na vier keer spelen staat Holten-1 (klas se 2) op de tweede plaats, zij moeten op 13 mei thuis tegen de koploper, die vorig jaar degra deerde uit de eerste klas. Hol- t:en-2 (klasse 5) staat nu op de zesde plaats, zij moeten onder meer nog tegen de wee teams die onder hen staan en hebben goede kans om zich te handha- ven.De senioren zaterdag (mix-1, mix-2) hebben één keer verloren en drie keer gewonnen met 5-0 cn staan bovenaan wat punten betreft, bij mix-1 heeft ieder een keer verloren, maar bij mix-2 zijn er nog twee teams die niet verloren hebben, daar moeten ze nog tegen spelen. Het team zaterdag heren-2, dat van Hoog Holten met 5-0 won heeft de meeste punten en is de enige in de poule die vier keer heeft gewonnen. Bij de zondagteams staat junioren mix-1 bovenaan, maar zij moeten nog tegen twee teams, die ook nog niet hebben verloren. Aankomende weck (week 19) spelen dc teams van de vrijdag, zaterdag en zondag hun vijfde wedstrijd, dc andere teams spelen dc vijfde keer in week 20. De uitslagen van de vierde week (week 18) zijn als volgi: Dinsdag da mes: Holten 1-Denekamp 1 5-0, Hol ten 2-Schapekolk 2 4-1. Donderdag dames: Holten 1-Bathmen 1 0-5. Hol ten 2-Slagvaardig 1 1-4, Holten 3-Bathmen 3 0-5, Holten 4-MTV65 1 1-4. Vrijdag heren: Holten 1-Molen- hoek 1 1-4, Holten 2- Dev.LTC 1 3-2. Zaterdag jeugd mix 15jr: Holten 1-Bathmen 1 2-3, Holten 2 vrij. Meisjes 15jr: Holten 1-Stouwe 1 3-2. Zaterdag senioren mix: Holten 1-Hasselt 1 5-0, Holten 2-Dev.LTC 4 5-0, Holten 3-Sal- land 2 2-3. Heren: Holten 1-Dedems- vaart 1 0-5, Holten 2-Hoog Holten 1 5-0. Zondag mix junioren: Holten 1-Gorssel 3 8-0. Holten 2-De Maten 1 2-6. MIX 35+" Holten 1-Schapekolk 2 1-4. Heren 35+: Holten 1-Elden 1 0-6 LviY- .vL -:-UUUU: ..--U' g|P*mim Zoals vorige week al werd gemeld in het wedstrijdverslag is SV Holten E2 deze voorjaarscompetitie kampioen geworden in haar klasse. Na afloop van de wedstrijd werden de kampioenen gehuldigd in de kantine op het sportpark Meermanskamp. Door diverse sprekers werden zij toegesproken en voorzien van voetballen, petten en natuurlijk de kampioensfoto. Ook werden zij toegesproken door de sponsor van de E-jeugd van de S.V. Holten, de heer A. van de Maat van Novalux-van de Maat, die ook niet met lege handen kwam. Hierna werden de kampioenen nog voorzien van diverse tractaties en kon worden teruggezien op een zeer geslaagde competitie. Op de foto van van links naar rechts: Wout Jan Bekkemens, Jan ten Velde (leider), Frank Egberts, Sander Hietbrink, Tjeerd van der Laan, Mark van de Bos, Tom Hofman, Rinus Bekkemens (leider), Thijs Huisman, Tim Wissink, Ismo ten Velde en Merijn Bekkemens.

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 7