Sport 13 agenda IÈ Blauw Wit kansloos tegen Juliana'32:1-5 Wordt Mintonette dames 3 kampioen? Hockeymeisjes gaan onderuit HOLTENS NIEUWSBLAD Blauw Wit vs Al men Resultaten BlauwWit Resultaten SV Holten DONDERDAG 17 APRIL 1997 Blauw Wit wacht zater dag een zware uitwed strijd. In en tegen Almen zal de ploeg van trainer Frits Stappenbelt moeten bewijzen wat het waard Almen kwam zaterdag bij De Esch tot een 1-1 gelijk spel. Almen moet winnen om nog een kleine kans te houden om degradatie te ontlopen. Blauw Wit heeft ook nog een punt nodig om zich definitief in veiligheid te brengen. In de wedstrijd kan Blauw Wit weer beschikken over Johan Bolink en Jan Vrugte- veen. De ploeg zal veel inzet moeten tonen om de nega tieve reeks te doorbreken en de competitie positief af te sluiten. De wedstrijd in Al men staat onder leiding van F. Bekker en begint om 14.30 uur. Eversberg 2-Blauw Wit 4 I In Nijverdal begon Blauw Wit veel te I slap aan de wedstrijd. Met de felle I wind tegen stond de ploeg enorm onder druk. De thuisploeg wist enkele keren dreigend voor invaller doelman Gerrit Bronsvoort te verschijnen, maar tot scoren kwam de ploeg niet. 1 Toch wist de thuisploeg de leiding te I nemen. Uiteencornerdraaidede bal in eens in het doel. De scheidsrechter die zag dat de doelman van Blauw Wit binnen de vijf meter werd weggezet, waardoor hij kansloos werd om de bal te pakken keurde de treffertoch goed. Blauw Wit pakte hierna de wedstrijd goed op en kreeg ook enkele goede mogelijkheden. In de tweede helft met de wind mee had Blauw Wit al snel kunnen scoren, maar alleen voor de Eversberg doelman werd niet gescoord. Hoe meer druk BlauwWit maakte, hoe meer ruimte de thuisclub voor de counter kreeg. Hieruit scoorde Eversberg twee maal. Uiteenvrijetrap wistGerben Meijerinknogfraai raakte koppen: 3-1. De Zweef C2 - Blau w Wit Cl Het werd voor Blauw Wit de wedstrijd van de gemiste kansen. Al vanaf de aftrap kreeg Blauw Wit een enorme kans die echter gemist werd. De Zweef liet hierna zien hoe het wel moet. Uit drie kansen scoorde de ploeg ook drie keer. Dit betekende dat de Holtense ploeg al na tien minuten met 3-0 achter stond. Hierna dicteerde Blauw Wit de wedstrijd en kreeg veel kansen, waar Merijn er één van benutte: 3-1. In de tweede helft had Blauw Wit de stand al snel gelijkkunnen trekken, maargeluk en zelfvertrouwen ontbraken. De thuisclub kwam aanvallend niet meer in de wedstrijd en had ook ve rdedigend de zaak niet op orde, maar BlauwWit kon zelfsde mooiste kansen niet verzilveren, waardoor De Zweef onverwacht de zege opeiste: 3-1 Blauw Wit C2-Sp. Rijssen C2 Blauw Wit was deze wedstrijd duidelijk sterker dan de tegen-stander uit Rijssen. Middenvelder Frank wist in de eerste helft het overwicht in de score tot uit-drukking te brengen 1-0. In de tweede helft ging BlauwWit door met het betere spel op de mat te leggen. Het waswederom Frankdie na een kwartier spelen de stand op 2-0 zette. BlauwWit combineerde hierna goed door. Het balbezit was groot en de tegenstander moest ver terug. De uitblinkende Frank bepaalde met zijn derdetrefferdeeindstand op3-0. Blauw Wit E1 - Enter E2 BlauwWit kreeg het zwaarte verduren tegen kampioenskandi-daat Enter. Blauw Wit bood zo goed als het kon tegenstand. De ploeg kon niet voorkomen dat Enter aan de leiding kwam. Enter wist de betere ploeg te blijven en liep uit naar 0-3. Vlak voor rust kon Blauw Wit iets terug doen en via Robbert Hulleman werd het 1-3. Na rust een zelfde spelbeeld. Enter bepaalde de wedstrijd en kwam drie maal tot scoren. Vlak voor tijd was het wederom Robbert Hulleman die voor 2-6 wist te zorgen. SVVN- Blauw Wit F1 De tegenstanders waren wel een kop groter, maar al snel bleek dat Blauw Wit er niet van onder de indruk was. Er werd samengespeeld dat het een lust voor het oog was. De voorhoede met Kjell van Zon op links, Jurgen van de Voet in de spits en Kahou Wong op rechts veroverden bal na bal. En waar de bal bij de middenlijn kwam werd hij door anderen teruggeschopt. Jurgen kon net als beide vorige keren een doelpunt maken. Het overwicht van BlauwWitwaszo groot datSVVN maar twee keer voor het doel van de tegenstander kwam. De laatste keer ging de bal in het doel. Vanaf de aftrap aan het begin van de twee helft ging SWN direct naar het doel en zonder dat er een Blauw Witter aan de pas kwam, werd er gescoord. In de resterende tijd werd alles op alles gezet, maar dat ging veel te gehaast waardoor het samenspel niet meer lukte. Einstand: 2-1. BlauwWit F2 - Hulzense Boys F4 Blauw Wit begon enthousiast aan de wedstrijd. In het begin ging het mooi gelijk op. Blauw Wit werd hierna iets sterker en kwam al snel op 1-0 door Jordy. Hulzen viel hierna sterk aan maar keeper Sander stond hen elke keer in de weg. Toch kwamen de gasten op 1-1. Enige tijd later scoorde Jacco een pracht doelpunt en Marten maakte er 3-1 van. Hulzen kwam nog even terug tot 3-2 maar Noél scoorde 4-2 wat ook de ruststand was. Na rust zette BlauwWit goeddooren kwam via Derren op 5-2, Marten scoorde ook nog 6-2. In de periode hierna was Hulzen de toonaangevende ploeg en had bepaald pech toen keeper Sander met goede reddingen doelpunten voorkwam. De doelman van Blauw Wit had hier wel een paar keer de hulp van paal en lat voor nodig. In de slot-fase ging Blauw Wit weer meer naar voren en scoorde na een schot van Derren bijna. Marten was echter ter plaatse om de vrije bal alsnog in te tikken en de eindstand op 7-2 te bepalen. De Zweef F4 - Blau w Wit F3 Blauw Wit ging na het fluitsignaal van de scheidsrechter direct in dp aanval en zette De Zweef gelijk onder druk. Met goed combina-tiespel kon Jurgen twee keer tot scoren komen. De Zweef kon niet uit de verdediging komen en Blauw Wit voerde de druk nog meer op. Voor rust werd de score nog 0-3 na weereengoeduitgevoerdeaanval.Na rust ging Blauw Wit door met het goede aanvallende voetbal. Gijs kon scoren na een goed opgezette aanval via Ruben. Uit de enige tegen aanval kwam De Zweef in tweede instantie tot scoren. Doelman Kevin wist eerst de bal nog goed tegen te houden maar was even later toch kansloos. Gijs wist zijn productie deze wedstrijd nog naardriedoelpunten op te voeren en terwijl via een eigen doelpuntvanDeZweefdestandnog 1- 6 werd. BlauwWitF4-De Zweef F5 Tegen de koploper speelde BlauwWit een hele goede wedstrijd. Voor elke bal werd geknokt en de tegenstander kwam haast niet over de helft. Een uitval leverde een snelle aanval op, waarbij Thijmen na een pass van Justin 1-0 scoorde. Keeper Mike hield zijn doel schoon en na rust was het nog beter. Jan-Willem en Nick verde digden goed en via Thijmen werd het al snel 2-0. Daarna scoorde Mike 3-0 zodat de wedstrijd gelopen was. Stijn en invaller Jurgen hielden met harde schoten de keeper warm en Marcel was dicht bij een treffer en ook Nick die de paal teisterde. Via nog twee keer Thijmen werd de eindstand 5-0, zodat de jongens weer een plaatsje stijgen op de competitieladder. Holten C1 - Angerlo Cl Een zeer gemotiveerd Holten trad nen de lijnen. Met goede combina en veel aanvalsdrift werd Angerlo on der druk gezet. Dit resulteerde voor rust in drie doelpunten van Laurens, Freek en Jan. De gevaarlijke spits van Angerlo werd door Bas volledig uit de wedstrijd gespeeld. De vele aanwezi ge toeschouwers konden genieten van een heerlijke pot voetbal. Na rust ging Holten goed verder. Door een doelpunt van Freek werd de score op 4-0 gebracht. Hierna namen de jon gens gas terug en kon Angerlo probe ren iets terug te doen. De verdediging stond echter geen tegendoelpunt toe zodat de einduitslag werd bepaald op Holten D2-SWN D2 Tegen deze zwakke tegenstander liet Holten veel kansen onbenut. Het was Matthijs die de score opende. Het spel speelde zich hoofdzakelijk af op de helft van SVVN. Na tien minuten ke gelde Matthijs vanaf de rand van het zestienmetergebied nummer twee te gen de touwen. Vlak voor rust wist Gerrit Jan, via een derde doelpunt, Holten op een veilige voorsprong te brengen Na rust hetzelfde beeld en werd de score vergroot naar 5-0 door twee keer Gerrit Jan. SVVN slaagde erin om uit één van hun spaarzame •ren. Hierna kreeg Hol- isen maar alleen Wou- jr het eindsignaal nog n. Einduitslag: 6-1. aanvallen te sc ten nog vele k; Holten E2-RKSV El Holten startte zeer aanvallend en wist door twee kanonskogels van Tim een 2-0 voorsprong te nemen. Holten bleef hierna de betere ploeg maar wist de vele kansen niet te benutten. Tom en Merijn slaagden er voor rust nog in om te scoren zodat de rust werd bereikt met een 4-0 stand. Na rust bracht Holten een sterk gewijzigd team in het veld. SVVN kreeg hierdoor toch enkele kansjes en wist hieruit één keer te scoren. Enkele minuten voor het laatste fluitsignaal bracht Tjeerd de eindstand op 5-1. Zaterdag wacht de belangrijke wedstrijd tegen Enter Vooruit. Excelsior E8 - Holten E3 Vol goede moed werd aan de wed strijd begonnen. Gezien de stand op de ranglijst kon een score met grote cijfers worden verwacht. Ondanks een rommelig begin zette Holten de tegenstander compleet vast. Timo Blauw Wit kon het niet bolwerken tegen Juliana'32 en ging zwaar onderuit. o: Joke Oostervelt Ook de thuiswedstrijd tegen het op de derde plaats staande Hengelose Juliana'32 is voor Blauw Wit op een teleurstelling uitgelopen. De gasten lieten de gehele wedstrijd duidelijk zien dat ze over écn van de hetere ploegen uit de afdeling beschikken. Met vlot combinatiespel werd Blauw Wit naar een kansloze 1-5 nederlaag gespeeld. De eerste kans in de wedstrijd was nog wel voor de thuisclub, maar Gerwin de Velde Harsenhorst zag zijn schuiver door de Juliana-goalie tot hoekschop verwerkt. De gasten trokken daarna het initiatief naar zich en de Blauw Wit- verdediging, waarin deze wedstrijd naast de geblesseerde Gerald Jansen wegens een schorsing ook voorstopper Jan Vrugteveen ontbrak, moest alle zeilen bijzetten om een vroege achterstand te voorkomen. Met vlotte combinaties, uitge voerd in een hoog tempo, werd aan Blauw Wit haar wil opgelegd en leek de openingstreffer een kwestie van tijd. Na een kwartier was het raak toen doelman Ed win Aaftink met een fraai boog- bal werd verschalkt door de be weeglijke spits Ten Doeschate. Blauw Wit probeer wel wat te rug te doen, maar moest vooral het ook in fysiek opzicht afleg gen tegen de bezoekers. In de aanval, waarin Johan Bo link op het laatste moment we gens gezinsuitbreiding verstek moest laten gaan, kon de bal onvoldoende worden vastge houden, zodat de verdediging in feite continu onder druk kwam te staan. Meer dan enkele hoek schoppen leverde dat veldover- wicht van de Hengcloërs voors hands niet op. Net toen Blauw Wit wat meer grip op de tegenstanders leek te gaan krijgen werd het echter na ongeveer een half uur spelen binnen enkele minuten op een kansloze achterstand gezet. Eerst was het de snelle Segcrink die tot zijn eigen verrasssing een houdbaar schot toch in het doel zal verdwijnen (0-2). Enkele mi nuten later verschalkte dezelfde speler aan de zijlijn zijn tegen speler, Leo Aanstoot, waarna het voor de behendige spits Ali Ibrahim (geen familie van...) een koud kunstje was Edwin op nieuw te passeren (0-3). Trainer Stappenbelt bracht in de rust wat wijzigingen aan in zijn ploeg. Vrije verdediger Hans Stam en de zijn come-back ma kende middenvelder Johan Stam wisselden van positie, Marco Schuiterd ging voorin spelen en Gerben Smid nam de plaats in van Jacco Schuppert. Dit had wel een meeraanvallcnd Blauw Wit tot gevolg maar meer dan enkele hoekschoppen lever de dat niet op. De beste kansen waren uit counters vöor de be zoekers. Edwin wist eerst met een fraaie redding nog een gro tere achterstand te voorkomen, doch in de 55e minuut was hi) kansloos na een snel uitgevoer de counter (0-4). Het sierde de Blauwwitters dat zij ondanks deze grote achter stand inzet bleven tonen en ble ven strijden voor een beter re sultaat. André Schuppert kwam na een kwartier in de tweede helft de deze wedstrijd in de voorhoede spelende Dirk-Jan Beldman vervangen. Vanaf links zette hij enkele goede aan vallen op, maar de solide Hen gelose verdediging wist de situa tie steeds meester te blijven. De hard werkende Marco Schuiterd probeerde het enkele keren met een solo maar strandde steeds op het laatste moment. Ondertussen moest de Blauw Wit-verdediging constant alert zijn op de snelle juliana-coun- ters. De gasten wilden voor hun doelsaldo in de derde periode een nog hogere score. In de zeventigste minuut leverde dat een treffer. Wim op den Dries deed nog een poging de bal van de lijn te halen, maar via zijn voet belandde de bal toch in het net (0-4). Even later was Wim wel succesvol met een reddings- poging op de doellijn. Edwin voorkwam daarna met enkele goede reddingen nog meer te gentreffers. Enkele minuten voor afloop wist Gerwin de Velde Harsen horst uit een goede pass van johan Stam nog de eer te redden (1-5), zodat de goed leidende scheidsrechter Brunsveld uit Rijssen met een 'auch in dieser höhe' verdiende zege voor de Hengcloërs deze zeer sportieve wedstrijd (geen kaarten) af floot en Blauw Wit de vierde neder laag op rij moest incasseren. (drie keer) en Niek zorgden voor een 0-4 ruststand. Ook in de tweede helft was Holten sterker, maar werd het verdedigen nog wel eens vergeten. Excelsior wist de kleine kansjes die zij kregen niet te benutten. De Holtense aanvallers scoorden er lustig op los. Jeffrey (twee keer), Niek, Rene en Timo zorgden met hun score voor een 0-9 eindstand. Holten F1 - De Zweef F1 Zoals vorige week reeds werd ge schreven begint Holten F1 steeds be ter te draaien. Tegen een sterke tegen stander als De Zweef werd heel goed gevoetbald. Slechts door enkele on gelukkige momenten kon de Zweef gaan rusten met een 0-3 voorsprong. De tweede helft ging als een nacht kaars uit. Wederom door misver standjes en ongelukkige tegendoel punten (eigen doelpunt, onhoudbare, van richting veranderde schoten) lie pen de jongens uit Nijverdal uit naar een 0-11 overwinning. Een duidelijk lichtpunt is toch het goede positiespel dat de jongens laten zien. Ook het goede keeperswerk van Wouter heeft ervoor gezorgd dat de nederlaag niet nog groter werd. Holten F3 - SDOL F2 Holten had zich opgemaakt voor een moeilijke wedstrijd, want de uitwed strijd was verloren met 8-1. Het bleek duidelijk dat Holten steeds beter is gaan voetballen. Het is een gelijkop- gaande wedstrijd geworden. SDOL bleek in de eerste helft door twee keer te scoren trefzekerder. Na rust begon Holten met een sterk offensief. SDOL werd volledig van de mat gespeeld en dit resulteerde dan ook in een 2-2 stand. Vermoedelijk door vermoeid heidsverschijnselen bij enkele spelers kwam SDOL weer terug in de wed strijd en wist een onverdiend doel punt te scoren. Al met al een onver diende nederlaag, een gelijkspel was zeker verdiend geweest. Holten F4 - Eversberg F1 Holten F4 groeit nog wekelijks, niet alleen in spelniveau maar ook in aan tal spelers. Deze wedstrijd werd aan getreden met een selectie van tien spelers. De tegenstander was duide lijk een maatje te groot voor de Holte naren, hetgeen ook in de uitslag tot uitdrukking kwam. Zowel Koen V. als Coen Z. speelden een goede wed strijd. Keeper Martijn kreeg er uitein- delijkv J Het derde damesteam van Min tonette kan morgen kampioen worden. In het team spelen vrij wel allemaal 'oude Mintonette- bekenden'. Met een gemiddelde ervaring van zo'n twinitig vollcybaljaren en een gemiddelde leeftijd van pakweg 35 jaar zijn ze niet meer de jongsten, maar volleyballen kunnen ze nog als de besten. Om verschillende redenen is een aantal speelsters er een paar jaar tussenuit geweest, maar dit jaar zijn ze weer opnieuw begonnen. Gc- zeiiig vollcvballcn staat voorop; maarwinncn vinden ze ook nogbe- langrijk. En dat de 'ouwetjes het nog best doen', moge blijken uit het feit dat een kampioenschap vrijdag in het verschiet ligt. Tot nu toe heeft het team naast écn gelijkspel (tegen de nummer twee van de ranglijst) al leen maar 3-0 overwinningen be haald. Dat ziet er dus goed uit voor de laatste competitiewedstrijd die morgen in sporthal 't Mossink wordt gespeeld. Het team heeft er zin in en wil ou de volleybaltijden doen herleven door er ook voor de toeschouwers op de tribune een gezellige boel van tc maken. Voor iedereen ligt een programmaboekje klaar. Gezorgd wordt voor een muziekje. De jeugdwedstrijden van Minto nette beginnen om 18.30. De da meswedstrijden (waaronder dus de kampioenswedstrijd van dames 3) volgen dan om 20.00 uur. Vanaf 21.30 uur zijn de heren t:c bewon deren. kon Holten de tegenstander Ondanks goede ii verslaan. De meisjes C van de Holten se hockeyclub zijn onderuit gegaan tegen Hengelo. Daar zag het echter in het begin niet De wedstrijd ging in het begin gelijk op en Holten maakte het eerste doelpunt na een mooie pass van Jo-Anne door het middenveld richting Josselyne die bal aannam en op de keeper afging. Ze wachtc heel even alvorens de bal links in het doel tc schieten. Hengelo had binnen een kwartier antwoord. Charlotte scoorde het tweede doelpunt. Hengelo was wel sterker en scoorde nog twee doelpunten maar vlak voor de rust maakte Charlotte nog een doelpunt en ging het met 3-3 rusten.Na de rust kwam Hengelo sterk terug. Pauline scoorde nog een keer voor Holten maar intussen hadden de meiden uit Hengelo er al twee gescoord. Keepster Doris had veel tc doen en heeft hard moeten werken om de schade te beperken. De meiden van Holten hebben hard gewerkt maar Hengelo was de terechte winnaar met een eindstand van 6- 4. OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN 1. Bouwvergunning is verleend voor: - vergroten woonhuis Ab Jansenstraat 25; - bouwen bedrijfsgebouw Keizersweg 59; - verbouwen woonhuis/boerderij Raalterweg 54; 2. Sloopvergunning is verleend voor: - woonhuis Raalterweg 13; 3. Voorts is vergunning, ontheffing, toestemming e.d. verleend voor: - regelmatigheidswedstrijd M.A.C. De Holterberg (30 april 1997); - pony-concours Ponyclub „De Bergruitertjes" (8 mei 1997); - wielerwedstrijd Politie Sport en Ontspanningsvereniging Twente (28 mei 1997). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7450 AA Holten. Over de uiterste indieningsdatum van een bezwaarschrift kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling algemene zaken, tel. 37 38 39. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat op de daarbij aangegeven data aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend voor: - bouwen garage Erve Lukensveld 1 (3 april 1997); - bouwen woonhuis Buizerdweg 10 (3 april 1997). Bouwaanvragen liggen gedurende de openingstijden van het gemeentehuis ter inzage bij het bureau bouw- en woningtoezicht van de afdeling gemeentewerken, Smidsbelt 6 te Holten. SPREEKUUR BURGEMEESTER Het spreekuur van de burgemeester op maandag 21 april 1997 vervalt. Indien gewenst kan na telefonische afspraak met een wethouder worden gesproken. VOORVERKOOP SEIZOENABONNEMENTEN RECREATIEBAD TWENHAARSVELD 1997 Seizoenabonnementen voor recreatiebad Twenhaarsveld kunnen dit jaar worden aangevraagd over twee periodes en start de eerste week in het gemeentehuis waarna wordt verder gegaan in het zwembad. Voorverkoop: Voorverkoop gemeentehuis: maandag 12 t/m vrijdag 16 mei van 09.00 tot 17.00 uur. Voorverkoop zwembad: zaterdag 17 t/m zondag 25 mei weekend/feestdag van 12.00 tot 16.00 uur werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur Het seizoenabonnement kan dit jaar verlengd worden. Voor verlenging het „oude" abonnement (1996) meenemen. Wanneer u het abonnement van 1996 niet meer heeft, neemt u dan een recente pasfoto mee zodat een nieuw abonnement gemaakt kan worden! Klaar terwijl u wacht! Schriftelijk aanvragen is óók mogelijk voor diegenen die niet in Holten woonachtig zijn: stuur uw brief met persoonlijke gegevens met een bankcheque of girobetaalkaart (geen overschrijvingsformulier!) naar het gemeentehuis afd. W.O.P.. Postbus 13. 7450 AA Holten. Verhoog het verschuldigde bedrag met f 0.80 voor de portokosten en de abonnementen worden u toegezonden. De tarieven voor 1997 zijn als volgt: gezinsabonnement a. 1e ouder f40.00 b. 2e ouder en kinderen vanaf 5 jaar f 20.00 individueel seizoenabonnement voor individuele personen vanaf 5 jaar f 40.00 voor personen van 60 jaar en ouder f 20.00 individueel maandabonnement (30 dagen geldig) voor individuele personen vanaf 5 jaar f 20.00 (niet in de voorverkoop verkrijgbaar) eenmalig bezoek voor personen vanaf 5 jaar f 4.25 voor groepen vanaf 10 personen, per pers. f 3.25 Kinderen tot en met 4 jaar hebben gratis toegang. ATTENTIE: seizoenabonnementen zijn alleen in de voorverkoop verkrijgbaar! Let u goed op de voorverkoopdagen en tijden. Hiervan kan helaas niet worden afgeweken!!! AANMELDINGSPERIODE ZWEMLESSEN: Aanmelden voor alle zwemlessen is mogelijk op woensdag 30 april (Koninginnedag, er staat een stand bij het gemeentehuis van 09.30 tot 12.30 uur) en verder telefonisch in het zwembad op 1 -2-6-7 mei van 09.00 tot 11.00 uur, tel. 36 16 55. De openingstijden ingaande 17 mei a.s. zijn: maandag t/m vrijdag zaterdag/zondag/feestdagen 07.00-20.00 uur 12.00-17.30 uur OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS EN GEMEENTEWERF Het gemeentehuis is van maandag tot en met vrijdag geopend van 8.30 tot 12.30 uur. 's Middags van 13.30 tot 18.00 uur is bezoek op afspraak mogelijk. Op de vrijdagmiddagen van de even weken is het gemeentehuis gesloten. Voor de komende maand houdt dit in, dat het gemeentehuis op de vrijdagmiddagen 18 april en 2 mei gesloten is. De gemeentewerf is van maandag tot en met vrijdag geopend van 13.00 tot 15.30 uur en op zaterdag van 13.00 tot 15.00 uur. Blauw Wit Senioren: Zaterdag 19 april: Almen 1 - Blauw Wit 1, 14.30 uur (vertrek 12.45 uur); DZSV 4 - BlauwWit 2,13.00 uur (vertrek 11.15 uur); Blauw Wit 3, vrij; BlauwWit 4 - Kloosterhaar3,14.30 uur; BlauwWit 5 - SVVN 9,12.30 uur; DES 6 - Blauw Wit 6,12.45 uur (vertrek 11.30 uur); Vesos 7 - Blauw Wit 7, 14.30 uur (vertrek 13.15uur), Junioren:Sp.Rijssen B1 -BlauwWit B1, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit C1 - SOS Cl, 11.15 uur. Blauw Wit C2 - Bornerbroek C1. 10.00 uur; Pupillen: BlauwWit D1 - DES D2, 10.00 uur; Excelsior E4 - Blauw Wit E1,9.00uur(vertrek8.15uur);Blauw WitF1-EnterV.F2,10.0Q.uur;SVVN F3 - Blauw Wit F2, 9.00 uur (vertrek 8.15 uur); Blauw Wit F3 - Excelsior F4,10.00 uur; Hulz. Boys F7 - Blauw Wit F4,9.00 uur (vertrek 8.15 uur). Zaal: geen wedstrijden SV Holten Senioren: Woensdag 16 april: Twenthe 5-Holten 6,18.45 uur (vertrek 17.45 uur); Holten 11 - Haarle 8, 18.45 uur. Donderdag 17 april: Holten 4 - PH 9, 18.45 uur; Holten 5 - Heracles 2, 18.45 uur; Holten 8 - Almelo 8, 18.45 uur; Holten 9 - Enter8,18.45 uur; Holten 12-Nijverdal4,18.45uur.Zondag20 april: Holten 1 - RSC, 14.30 uur; MVV 29 3 - Holten 2, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur); Voor-waartsT4- Holten 3, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Holten 4, vrij; Holten 5 - Omhoog 4,9.30 uur; Borne 4 - Holten 6,9.00 uur (vertrek 8.00 uur); BWO 6 - Holten 7,9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Holten 8 - Rietvogels 5, 9.00 uur; Holten 9 - Omhoog 6,9.00 uur; SOS 8 - Holten 10, 9 30 uur (vertrek 8.30 uur); Holten 11 - Enter 10,9.30 uur; Holten 12-SOS9,9.00uur. Junioren: Zaterdag 19 april: Holten A1 - Barbaros A1,14.30 uur; Holten A2, vrij; Overwetering B1 - Holten B1, 13.30 uur (vertrek 12.00 uur); Haarle B1 - Holten B2. 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Sp. Neede C1 - Holten C1, 13.00 uur (vertrek 11.30 uur); Eversberg C1 - Holten C2,11.00 uur(vertrek 10.00uur). Pupillen: PH D2 - Holten Dl, 10,00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten D2 - Vesos D2, 11.00 uur; Holten D3 - Enter Vooruit D3, 11.00 uur; Den Ham E1 - Holten El, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Enter Vooruit E2 - Holten E2, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur);Holten E3 - Excelsior E9, 10.00 uur; Hulzense Boys F1 - Holten F1, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten F2 - Enter F2, 11.00 uur; Enter Vooruit F3 - Holten F3,10.30 uur (vertrek9.30 uur); De Zweef F4 - Holten F4, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur). Handbal: Zaterdag 19 april: Meisjes B uit tegen WSV '38. 10.50 uur (vertrek 9.50 uur); Meisjes Cl uit tegen Boerhof/Heeten, 10.20 uur (vertrek 9.30 uur); Meisjes C2 uit tegen DSC, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Zondag 20 april: Dames 1 uit tegen Zwolle 2, 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Heren uit tegen Goosen/Wijhe, 14.15 uur (vertrek j 13.15 uur); Dames 2 uit tegen Voorwaarts 2, 12.00 uur (vertrek i 11 00 uur). Meisjes A uit tegen Over wetering, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Jongens A uit tegen Achilles. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Sporthal: Donderdag 17 april: 8.10- 15.40uur,SGW;20.30-22.00uur,SV j Holten All Stars; 22.00-23.00 uur, Blauw Wit zaalvoetbal. Vrijdag 18 j april: 8.10 - 14.40 uur. SGW; 18.00 - 23.30 uur, Mintonette. Zaterdag 19 april: 19.00 - 20.00 uur. Voetbal team Stam; 20.00 - 21.00 uur. Buurtvereniging De Beuseberg. Maandag 21 april: 8 10 - 15.40 uur, SGW; 19.00 - 22.30 uur, Badmintonclub Holten. Dinsdag 22 april: 8.10 - 13.50 uur, SGW; 15.30 - 16.30 uur, Mintonette halve hal. mini's; 16.30 - 17.30 uur, SV Holten handbal; 17.30 - 22.00 uur. Mintonette;22.00-23 00 uur. Blauw Wit zaal. Woensdag 23 april: 8.10 - 14.40 uur, SGW; 18.00 - 19.00 uur. Enkco b.v., dhr. S. Lohuis; 19.00 - 22.30 uur, Badmintonclub Holten; 22.30 - 23.30 uur, dhr. J. ten Wolthuis. Donderdag 24april:8.10- 15.40uur,SGW;20.30-22.00uur,SV Holten All Stars; 22 00 - 23.00 uurm Blauw Witzaal. Weekendreserveringen vanaf vrijdagmiddag 12 30 uur bij de beheerders van sporthal't Mossink. Reserveringen uiterlijk regelen voor vrijdagavond 20.00 uur. (tel. 36 31 80).

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 5