Sport Si in i Holten Af Af]. Drieluik volgend jaar met vier verenigingen Corruptus wint toernooi Sport 0 agenda Snorrewind-bokaal voor Annelies Drost HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten SV Holten Resultaten Blauw Wit 'ft 1 A 1 i Gemeente KASSAMEDEWERK(ST)ERS DONDERDAG 13 MAART 1997 Holten Cl-DZC Cl In deze wedstrijd tegen de koploper speelde Holten een goede eerste helft. De voorwaartsen slaagden er helaas niet in de kansen die men kreeg te verzilveren. Na rust slaagde een beter spelend DZC erin te score te openen. Holten probeerde nog wel om de gelijkmaker te maken. Nadat de tegenstander de stand op 0-2 bracht was de weerstand gebroken. DZC scoorde nog één keer en nam de ver diende punten mee naar Doetinchem. Holten D1 - Nijverdal D1 Een veel sterker Holten dicteerde de gehele wedstrijd. De tegenstander was duidelijk een maatje te klein. De doelpuntenmachine liep gesmeerd en door goals van Maarten twee keer, Bas twee keer, Remon twee keer, Rick, Kevin en de tegenstander stond aan het eind van de wedstrijd een 9-0 uitslag op het scorebord. SWND2- Holten D2 Holten kwam door een doelpunt van Matthijs al snel op voorsprong maar aangezien de meeste jongens niet ge heel wakker waren kon SVVN voor rust nog terugkomen tot 1-1 Een don- derspeech in de rust van de leiders deed wonderen. Een prachtig af standsschot van Harm bracht Holten op voorsprong en was SVVN de ge slagen ploeg. De voorwaartsen Gerrit Jan twee keer en Matthijs verhoog den de uitslag naar 1-5 Ondanks de slechte start een verdiende overwin ning. Enter E1 - Holten E1 Wedstrijden tussen Enter en Holten zijn over het algemeen krachtmetin gen van de eerste orde. Ook deze wedstrijd stonden er twee gemoti veerde teams tegenover elkaar. Hol ten speelde duidelijk op de counter, terwijl Enter met massale aanvallen probeerde de vesting te breken. De verdediging, met de zeer goed spe lende Pim, gaf echter geen krimp. Uit een goed opgezette aanval via Roelf Jan wist Thijs met een prachtig doel punt te scoren. Enter slaagde erin om de (verdiende) gelijkmaker te scoren. Uitslag 1-1. RKSVE1-Holten E2 Na het goede spel van vorige week waren de verwachtingen voor deze wedstrijd hooggespannen. Holten be gon zeer goed en door doelpunten van Tom en Frank stond Holten al snel op voorsprong. Door niet opletten in dé verdediging wist RKSV terug te komen tot 2-2. Na rust werd er beter gevoetbald en was iedereeen goed bij de les. Door doelpunten van Frank en Thijs behaalde Holten een verdiende 2-4 overwinning. Holten E3 - Excelsior E8 Het begin van de wedstrijd was gelijk- opgaand. Ondanks het betere spel van Holten slaagden de aanvallers er niet in te scoren. Het was Timo die erin slaagde de score te openen. Ex celsior slaagde erin, middels een schitterend doelpunt, de uitstekend keepende Eric te verrassen. Niek mocht uit een strafschop de stand op 2-1 brengen. De tegenstand van Ex celsior werd hierdoor gebroken. Er was nog maar één ploeg die speelde en dat was Holten. Jeffrey maakte vlak voor rust het derde doelpunt. Na rust kreeg Holten vele kansen maar deze werden helaas niet benut. Uit een prima voorzet van Timo, scoorde Joost de vierde treffer. De verdedi ging met aan het hoofd de man van de wedstrijd, Richard, gaf geen krimp zodat de eindstand werd bepaald op De Zweef F1 - Holten F1 Ondanks het goede spel van Holten was al snel duidelijk dat de Zweef een maatje te groot was voor onze jon gens. Door pech in de achterhoede, vele klutsballen die verkeerd uitvielen slaagde de Zweef erin veel doelpun ten te maken. Ook Holten kreeg nog wel enkele kansen. Jaap en Youri had den echter niet dat kleine beetje geluk dat nodig is om te scoren. De inzet van de jongens was goed en mede daar om houden zij moed voor de toe komst, SDOLF2-Holten F3 Holten heeft, ondanks de te hoog uitgevallen uitslag, een goede wedstrijd gespeeld. De jongens waren lekker fanatiek bezig en er werd alweer beter gespeeld dan vorige week. Helaaskregen ze voor rust drie ongelukkige doelpunten tegen. Na rust ging Holten goed van start en het lichte veldoverwicht werd uitgedrukt in het eerste doelpunt. Tot tien minuten voor het eindsignaal ging het goed, daarna kwam de klad erin. De jongens werden moe en kregen meer aandacht voor elkaar en de omgeving dan voor de bal. SDOL maakte hier dankbaar gebruik van en wist de eindstand uiteindelijk op 8-1 te brengen. Indien de aandacht tot het eind kan worden behouden zullen de resultaten vanzelfkomen. Eversberg F1 - Holten F4 Holten kan het nog met goed bolwerken in een competitie waarin de meeste tegenstanders al een half jaar 'ervaring' hebben. Ookditkeerwerder verloren van een veel sterkere tegenstander. De teamgeest blijft echter uitstekend. Door goede trainingsarbeid kan dit team uiteindelijk nog ver komen. Man van de wedstrijd was dit keer Kevin. Hij blonk uit door zijn goede traptechniek. De uitslag werd 19-0. Achilles Enschede 2 - Blauw Wit 2 De nummers drie en vier van de ranglijst troffen elkaar in Enschede. Al vroeg in de wedstrijd moest EelcoJagerde wedstrijd met een knieblessure verlaten, Henk Bolink kwam hem vervangen. John Paul Akkerman had in de openingsfase twee keer kunnen scoren, maar het lukte hem t de bal lijn t Langzamerhand nam de veel te hard spelende thuisploeg het initiatief. De ploeg kreeg enkele goede kansen en één hiervan werd benut 1-0. Vlak voor rust had Blauw Wit bepaald geluk toen de spits van Achilles de bal niet achter de goed keepende Gert-Jan Bril kon schieten. Na rust was Blauw Wit de veel sterkere ploeg. Wel waren de counters van de thuisploeg in het begin nog gevaarlijk, maar de aanvoer werd door Blauw Wit telkensgoed onderbroken. Na een afgeslagen aanval nam de jarige Gerald Meyerinkdebalineensuit de lucht op de schoen en scoorde fraai achter de kansloze keeper 1-1. In de slotfase probeerde de Holtense ploeg nog de volle winst te halen, maar het bleef bij 1-1 Blauw Wit 3 - Enter Vooruit 5 Blauw Wit 3 speelde een slechte eerste helft. Weinig goede aanvalsopzetten waren er te ontdekken. Enter Vooruit dat een minder seizoen doormaakt had het vooral moeiüjk.met helgrote veld. Na rust was er meer te genieten. Niet alleen waren de aanvalsopzetten beter verzorgd, ook de kansen waren talrijker. Erik-Jan Stam opende de score met een fraaie knal van ruim twintig meter. Enter Vooruit kon hier in de tweede helft maar weinig tegenover zetten De ploeg kwam door een enorme fout bij Blauw Wit achterin nog wel op 1-1. maar dit doelpunt mag Blauw Wit zich zelf aanrekenen. Erik-Jan knalde vlak hierna Blauw Wit opnieuw naar een voorsprong 2-1. Na een goede aanval over links bracht Henk Oolbekkink de eindstand op 3-1 Blauw Wit 5-Dos "37 7 Het vijfde heeft tegen het hooggeplaatste Dos een goede wedstrijd gespeeld. De eerste helft ging gelijkopen eindigde in 0- 0. Vlok voor rust kreeg BlauwWitnogeen enorme kans, maardeinzet verdween net naast het verlaten doel. In de tweede helft toonde Dos meer inhoud en kwam drie maal tot scoren. Eindstand: 0-3. A.S. V. '57 5 - Blauw Wit 6 Het zesde speelde in Aadorp een goede partij voetbal. Met veel inzet werd het hooggeplaatste A.S.V. bestreden. Van de kant van de Aadorpers liep het de gehele wedstrijd niet De ploeg liep meer tegen zichzelf dan tegen Blauw Wit te voetballen. Toch kwam de thuisploeg op voorsprong en scoorde hierna nog twee keer Eindstand: 3-0. Hulzense Boys 6 - Blauw Wit 7 Was de eerste partij in Holten nog op een ruime overwinning voor de Hulzenaren uitgelopen. Dit keer had de ploeg te maken met een duidelijke onderschatting. Blauw Wit 7 speelde na het gelijke spel van vorige week opnieuw bijzonder sterk. Goede aanvalsopzetten en een scherpe spits Hans Aanstoot gaven de thuisploeg vaak het nakijken. Het was Hans die Blauw Wit op voorsprong zette. Hierna werd de 0-2 afgekeurd. Dit leverde veel commotie op. De zeer zwakke scheidsrechter liet zich na aanvankelijk het doelpunt goedgekeurd te hebben alsnog ompraten Blauw Wit was hierdoor even van slag en dat betekende 1-1. Na rust pakte Blauw Wit het spel opnieuw goed aan en Hans scoorde zijn tweede treffer 1-2. Nadat Richard 1-3 had gescoord was de buit binnen en kon Hans voor 1-4 en 1-5 zorgen. De eerste zege van het seizoen en waarschijnlijk niet de laatstel Eindstand: 1-5. R.K.S.V. BI - Blauw Wit B1 Blauw Wit speelde in Rijssen een moeilijke partij voetbal De tegenstander was feller en de ploeg beheerste het spel. Af en toe kwam Blauw Wit gevaarlijk opzetten, maar tot doelpunten leidde dit niet. Nadat de thuisploeg op 1-0 was gekomen kon het spel nog meer worden gedicteerd. De tweede en derde treffer bleven niet uit. Eindstand 3-0. Blauw WitC1 -VoorwaartsCI Tegen Voorwaarts startte Blauw Wit onzeker. De achterhoede die de vorige week nog sterk stond te spelen liet nu enkele steekjes vallen. Voorwaarts profiteerde hier één keer van 0-1Hierna pakte Blauw Wit de wedstrijd goed open zette do gasten onder druk. Gijsbrecht scoorde van afstand de verdiende gelijkmaker. De wedstrijd ging hierna op en neer en door een foutje achterin bij Blauw Witwerd het 1-2. Na rust een sterk enfanatiekspelend BlauwWit. Aanval na aanval rolde op het Voorwaarts doel af. Blauw Wit kreeg vele kansen. Merijn maakte 2-2 en Wouter die steeds beter begon te spelen scoorde 3-2. Een verdiende overwinning na een vooral goed gespeelde tweede helft 3-2. B.Z.S.V.C1 -Blauw Wit C2 In een spannende wedstrijd moest C2 de punten aan de Blauwwitters laten. De Holtense ploeg wist enkele keren zeer gevaarlijk te worden en scoorde uit de kansen twee maal. De thuisploeg wist in deze wedstrijd één maal vaker het net te Blauw Wit D1 - Vesos D2 D1 begon goed aan de wedstrijd tegen Vesos D2. Het was na ongeveer tien minuten na een goede aanval dat Jasper Lahuis Voor 1-0 kon zorgen. Vesos scoorde direkt hierna 1-1. na slecht uitverdedigen bij Blauw Wit. Blauw Wit kwam hierna opnieuw via Jasper op voorsprong, maar ook dit keer kwam Vesos sterk terug en scoorde twee keer Rust: 2-3. Na de pauze viel keeper Bror uit en dit bleek de omslag in de wedstrijd. Di kwam niet meer aan aanvallen toe en moest zich tot verdedigen beperken. De verdediging zat echter niet goed in elkaar en dit betekende tegendoelpunten. Vesos liep uit tot 7-2. Leon scoorde vlak voor tijd nog een keer voor Blauw Wit zodat de eindstand 7-3 werd. Enter E2-Blauw Wit E1 In een zeer boeiend duel was hetEnterdat het initiatief pakte in het begin van de wedstrijd. Het was dan ook verrassend dat Blauw Wit via de eerste de beste uitval via Rik Stoevenbelt 0-1 wist te scoren. Blauw Wit bleef uitstekend verzet bieddenendepositiesblevenooktelkens goed bezet. Toch kon niet worden voorkomen dat Enter de verdiende gelijkmaker wist te scoren. Kort na de gelijkmaker kreeg Enter een strafschop aangereikt 2-1 Blauw Wit was hier met van onder de indruk en vanaf de aftrap combineerde de ploeg naar het Enterse doel en Robbert Hulleman scoorde 2-2 Na rusteen prima spelend BlauwWit De combinaties waren prima verzorgd. Na tien minuten in de tweede helft werd het goede spel beloond. Rik Stoevenbelt scoorde met een hoge inzet vanaf de zijlijn 2-3. Hierna nam Enter weer het initiatief en BlauwWit moest terug. De 3- .3 bleef dan ook niet uit. Een prachtige wedstrijd en een compliment aan alle spelers: 3-3. Blauw Wit F1 -S.V.V.N.F1 Vorige keer speelden ze met zeven tegen acht een gelijkspel. Sander Beldman viel na zijn doelpunt geblesseerd uit. Bart Aanstoot speelde echter voor twee en F1 pakte het eerste punt. Deze keer was Jurgen van de Voet terug in de spits Het samenspel met Kjell van Zon en Maarten Brilman lukte uitstekend. Na een dieptepass van Jort Wildenborg kon Jurgen de bal oppikken en met een strak schot in de rechterhoek de keeper passeren. Frank Bruggeman op doel was uitstekend opdreef, maarverkeekzich op een verdwaalde stuiterbal, die hoog over hem in ons doel zeilde Rust: 1-1 Gaandeweg werd het samenspel minder. Er kwam geen aansluiting meer van achteren. Spits Sander moest veel alleen opknappen want Jurgen stond in het doel. Toch lukte het hem om via een solo alleen voorde keeperte komen en te scoren. Nick zweers met Erik Groot en Bart Aanstoot als hardwerkende voorstopper, moesten daarna een paar hoekschoppen weggeven. Bij één hiervan kon de S.V.V.N. spits tot scoren komen omdat hij volledig vrij stond. Vlak voor tijd had Sander Beldman bijna de overwinning op zijn schoen, maar het werd - moe als hij geweest zal zijn - een enorme afzwaaier Bart Aanstoot mocht terecht als eerste onder de douche. Geweldig zoals hij zich inzet de laatste weken. Eindstand: 2-2. Hulzense Boys F4 - Blauw Wit F2 Door de vroege aanvangstijd was Blauw Wit nog niet helemaal wakker. Daardoor kwam de ploeg al heel snel achter, door een goede aanval van Hulzen Hierna ging de wedstrijd gelijk op. Aan beide kanten waren er kansen te noteren. BlauwWit benutte deze kansen beter dan Hulzen. Blauw Wit scoorde drie keer door Derren, Jordy en Noèl. Vlak voor rust wist Hulzen nog een keer te scoren 2-3. Na rust kreeg Blauw Wit meer kansen dan Hulzen, De kansen voor Hulzen werden teniet gedaan door goed keeperswerk van Sander. In de voorhoede van Blauw Wit werd goed samengespeeld, waardoor do ploeg drie maal tot scoren kwam via Marten twee keer en Jordy. De uitslag had nog veel hoger kunnen zijn, maar de Hulzen doelman bleekeen prima keeper Eindstand: 2-6. Blauw Wit F3 - De Zweef F4 BlauwWit begon de eerste helft gelijk de tegenstander vast te zetten op hun helft. De keeper en de paal konden voorkomen dat Blauw Wit tot scoren kwam. Uit een corner van Jurgen scoorde de tegenstander in eigen doel. Gezien het spel verdiende Blauw Wit dit doelpunt wel. Rust: 1-0. Na rust wist Blauw Wit de defensie van De Zweef beter te bespelen. Alle roodzwarte atleten die zich in de hoogste prijzen liepen bij de eerste en direct geslaagde drieluikcompetitic. Foto; wil v°gcl Een geslaagd initiatief, waarvan nu reeds vaststaat dat het een de tijd, eenmaal de tweede. Bij jaarlijks karakter krijgt. Egbert Veneklaas, één van de organi- de |ongens in die leeftijdsklasse satoren van de drieluikcompetitie die de afdeling atletiek van werd Rob Manssink, die ditmaal de £V Holten dit jaar voor het eerst hield in samenwerking Jarno te Raa uit Goor voor zich met collega-verenigingen uit Rijssen en Goor, laat weten dat moest dulden, tweede, de recreatieve competitie in 1998 zelfs uitgebreid wordt met Q Sc een vierde partner: AV Atlet.es mt Nijverdal. ie nu wilde g.,Jmlncl in de meedingen om de hoogste eer, moest aan alle lopen deelne men. Dan wordt het drie van de vier." Dat de drie verenigingen in de nabije omgeving beschik ken over een fraai, pittig, bos rijk en heuvelachtig parcours en het gegeven dat veel leden van de drie clubs deelnemen aan eikaars crosslopen, bracht Rijssen er enige tijd geleden toe om Holten en Goor te benaderen. Aanvan kelijk werd daar ook Nijver dal bij betrokken, maar de SV Atletics zag op dat moment van deelname af omdat ze bezig waren met een eigen competitie. Nu Nijverdal voor de komende editie van de competitie deelna me heeft toegezegd, staat vast dat de eerste cross in november in die omgeving plaatsheeft. Evenals de andere verenigingen nam de SV Holten atletiek voor heen deel aan de Twentse cross competitie. „Maar dat bracht uiteindelijk niet dat wat wc er van verwachtten," aldus Vcnck- laas, die verklaart dat de compe titie komend jaar een hoofd sponsor krijgt. Wellicht dat de competitie vernoemd wordt naar dat bedrijf. De drielüikcompedtie werd kort voor kerst gestart met de Schwarzwaldcross in Rijssen - de Holterbergcross'was in janu ari de tweede en vorige week zaterdag werd de compcütie af gesloten met de Herikcrber- gloop. Ongeveer 130 adeten na men aan alle drie de lopen deel (onder hen 26 rood-zwarten) en werden daardoor geregistreerd in het eindklassement. Daarnaast deed een flink aantal atleten eenmalig, dus aan één of wellicht twee ervan mee. Elke cross had de keus uit dezelfde afstanden: vijftienhonderd meter voor de jeugd (in twee leeftijdsklassen), vijf en tien kilometer. Bi) de laatste twee afstanden werd onderscheid gemaakt in een klassement voor dames, heren Van dc- ongeveer 26 deelnemen de SV-atletcn, grepen er maar liefst elf een ereplaats. Een pres tatie waarmee de afdeling atle tiek zich zeer zeker tevreden mag stellen. Bij de jeugd tot en met 9 jaar eindigde Floortje van Eijk als eerste bij de meisjes. Tweemaal klokte ze de winnen- strak In dc gezellige ambiance van manege Snorrewind werd zondag 2 maart gestreden om de Snorrewind-bokaal. Voor deze onderlinge springwed- strijd tussen leden van pony club de Bergruitertjes uit Holten en Ponyclub Markelo hadden zich ongeveer 35 combinaties ingeschreven. Uiteindelijk werd aan Annelies Drost, rijdend voor ponyclub de Bergruitertjes de vclbcgeerde wisselbokaal uitgereikt door Ri- kus Bronsvoort. Annelies wist met pony Mark het parcours in de snelste tijd af te leggen. Dc overige prijswinnaars: Klas se BB, cat. AB/C: 1Linda Sanderman met Knsta, 2. Sebas tian Anderson met Saskia. Klas se BB, cat. O/B: I. Jennifer Pasop met Flame, 2. Miriam Potman met Daisy. Klasse B, cat. AB/CD: 1. Annelies Drost met Mark, 2. Anncmiek Prcuter met Oosth. Vonne. Klasse L, cat. C/D/E: 1. Lisette- Paal man met Shadow, 2. Angclique van Wanrooy met Queenie, 3. Mickc Lccftink met Amlngo. Klasse M/ZZ, cat C/D: 1 Sabine dc Roos met King Ka- danz. Dat op dit onderlinge treffen btj manege Snorrewind niet alle Holtense amazones aanwezig waren had een reden. Dezelfde dag werd namelijk een concours gehouden in Luttenberg. Lia Verhoeven schitterde op dat concours door met de pony Bi- anca de tweede plaats op te eisen bij het springen in de klasse M, cal. DE. Met de wedstrijden op 2 maart zijn ook de belangrijke indoor- wedstrijden bijna afgesloten. In Genemuiden is 8 maart nog ge streden voor het Overijssels kampioenschap indoor. On danks de goede prestaties van dc Holtense combinaties kon er dit jaar geen Overijssels kampioen uit Holten worden gehuldigd. Voor dc liefhebbers van ponysport beginnen de trainingen per 8 maart weer op de zaterdagoch tenden op het paardensportcen trum op dc Borkeld. ne meisjes tot en met jaar res pectievelijk eerste en tweede. Beiden waren in een ware con currentieslag met elkaar verwik keld, waarbij Daphne uiteinde lijk de langste adem had. Bij de jongens werden Vincent Schol man en Gijs Marissink eerste en tweede. De eerste twee wedstrij den gaf Gijs zeer goed partij aan Vincent, de derde werd een af getekende overwinning voor Op de vijf kilometer werd de eindoverwinning bij de vrou wen met drie afstandsoverwin ningen opgeëist door Ans Meij- erink en op de tien kilometer werden Manneke van der Spek en Hennie Markvoort-Baltcs respectievelijk tweede en derde. Bij de heren eindigde Egbert Veneklaas op deze afstand ach ter Rijssenaar Gerrit Voortman op de tweede plek in het eind klassement. Driemaal kwam hij als tweede over de finish, een resultaat dat hem dik tevreden stemde. Voortman: „Vorig jaar stond ik een tijdje buitenspel na een spierscheuring in mi|n kuit. Ik merk nu dat de vorm geleidelijk aan steeds beter wordt, werk er ook aan door zoveel kilometers te maken. Na deze competitie doe ik zeker mee aan wegwed strijden in dc regio en ja, de Diepe Hel Holtcrbergloop staat dit najaar eveneens op het pro gramma." Op dc den kilometer bij de vete ranen toonde Chris Offringa zich niet echt veteraan. Met drie afgetekende tweede plaatsen nestelde hij zich vast op de twee de plek in de eindrangschikking. De overige eindklasseringen luidden: Meisjes tot en met 12 jaar: 8. Karlijn Smit, 9. Karin Meilink, 12. Anita Arfman Vijf kilometer heren: 93. T. Hof man. Vijf kilometer veterna- nen: 6. H. Stam, 8. R. Schipper, 10. J. Nijland. Tien kilometer dames: 4. J. Wolters, 5. C. Gen tenaar, 6. R. Udink-Podt. Tien kilometer heren: 10, H. Hof man, 11 K. de Koning. Tien kilometer heren veteranen: 9 R. van Zoelen, 13. M. Baltus, 18. A. Koetsier, 19. L. Bos. OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN Bouwvergunning is verleend voor: - bouw erker Noordenbergstraat 28; 2. Kapvergunning is verleend voor: 1 eik Beusebergerweg 21; 1 berk Beusebergerweg 52; 2 eiken Brenderweg 2, 5 elzen aan de Russendijk en afzetten hakhout en houtwallen nabij Brenderweg 2 en de Kwintenweg; - 2 berken nabij de Flisweg. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7450 AA Holten. Over de uiterste indieningsdatum van een bezwaarschrift kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling zaken, tel. 37 38 39. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat op de daarbij aangegeven data aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend voor: - gedeeltelijk vernieuwen, veranderen en vergroten zomerhuis Vianenweg 83 (03-03-1997) Bouwaanvragen liggen gedurende de openingstijden van het gemeentehuis ter inzage bij het bureau bouw- en woningtoezicht van de afdeling gemeentewerken, Smidsbelt 6 te Holten. OPENBARE COMMISSIEVERGADERINGEN De eerstvolgende vergadering van de commissie Onderwijs vindt plaats op maandag 17 maart 1997 om 19.00 uur in kamer 9 van het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.: intentieverklaring bestuurlijke schaalvergroting openbaar voortgezet onderwijs in Oost-Nederland (De Waerdenborch). De agenda met bijbehorende voorstellen ligt op de gebruikelijke wijze voor een ieder ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek), ter inzage Degenen die van het spreekrecht gebruik wensen te maken kunnen dat tot uitertijk 4 uur vóór de aanvang van de vergadering opgeven bij de secretaris van de commissie. Bij het verwarmde gemeentelijke openluchtrecreatiebad „Twenhaarsveld" is voor de duur van het seizoen 1997 (17 mei t/m 31 augustus) plaats voor enkele enthousiaste voor een in overleg vast te stellen aantal uren per week; gemiddeld 17 uur. Algemene informatie: De personele bezetting van het openluchtrecreatiebad „Twenhaarsveld" bestaat voor het overgrote deel uit seizoenmedewerk(st)ers. Zij worden ingeroosterd voor een gemiddeld aantal uren per week en zijn daarnaast flexibel inzetbaar voor een aantal uren per week. Functie-informatie: De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: alle voorkomende kassawerkzaamheden het mede organiseren en begeleiden van activiteiten het schoonhouden van de accommodatie al datgene dat redelijkenwijs tot de taakuitvoering gerekend kan worden. Functie-eisen: bezit van of gevorderde studie voor Mavo of een gelijkwaardige administratieve opleiding de bereidheid om onregelmatige diensten te verrichten, weekenddiensten inbegrepen een flexibele en klantvriendelijke instelling. Salaris: Het salaris is afhankelijk van opleiding, kennis, ervaring en leeftijd. Nadere informatie/sollicitatie: Deze baan is uitermate geschikt voor scholieren die in mei eindexamen gaan doen. Plaatsing geschiedt via een overeenkomst met Randstad Uitzendbureau b.v. Nadere informatie over de functie-inhoud kan u worden verstrekt door mevrouw J. F. Raggers, telnr. 0548-37 38 67. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, en woonachtig bent in Holten of directe omgeving dan kunt u tot 31 maart 1997 een handgeschreven sollicitatie sturen aan de Sportcommissie van de Gemeente Holten. Postbus 13, 7450 AA Holten onder vermelding van „sollicitatie openluchtrecreatiebad Twenhaarsveld." OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS EN GEMEENTEWERF Het gemeentehuis is van maandag tot en met vrijdag geopend van 8.30 tot 12.30 uur. 's Middags van 13.30 tot 18.00 uur is bezoek op afspraak mogelijk. Op de vrijdagmiddagen van de even weken is het gemeentehuis gesloten. Voor de komende maand houdt dit in, dat het gemeentehuis op de vrijdagmiddagen 21 maart en 4 april gesloten is. De gemeentewerf is van maandag tot en met vrijdag geopend van 13.00 tot 15.30 uur en op zaterdag van 13.00 tot 15,00 uur. Het jaarlijkse zaalvoetbal-toer nooi is afgelopen zaterdag weer in de Sporthal 't Mossink ge houden. Tien teams streden fa natiek om de wisselbokaal maar sportiviteit en gezelligheid ble ven voorop staan. Door een iets andere opzet dit jaar moest men eerste in de poule wor den om in de finale uit te kunnen komen. De nummers twee in de poule speelden om de derde en vierde plaats. F.venals vorig jaar sta ken een paar ploegen duidelijk bo ven de andere ploegen uit en waren er weinig verrassingen in dc eind standen van de twee poules. De winnaar van vorig jaar PACO en nieuwkomer BOCA Seniors speel den uiteindelijk om de derde plaats. PACO won met 4-0 en behaalde zodoende de derde plaats.In de fi nale stonden de teams van Suffen- do en Club Corruptus tegenover el kaar. In een mooie wedstrijd moest Suffende de meerdere erkennen in Club Corruptus al bleef het tot het eind spannend. Het werd 3-2 en Club Corruptus mocht zich win naar van het toernooi noemen. F.én van dc andere teams, Boercn- geweld, een team dat voetbald on der het motto 'een klein doel, een kleine keeper', verdiende eigenlijk een aanmoedigingsprijs. Vorig kre gen ze bijna dertig doelpunten te gen, dit jaar maar twaalf. Misschien dat ze in de toekomst ook nog eens gaan scoren. Het toernooi werd wederom goed afgesloten in dc kantine van de sporthal waarbij al le ploegen nog lang na bleven zit ten. Lütslag: 1. Club Corruptus, 2. Suffendo, 3. PACO, 4. BOCA Se niors, 5. SV de Zaagmolen, 6. PV Gemeente, 7. Dc Kloeke Leute, 8. Canadastraat, 9. Larenscweg, 10. Boerengewtild. Door beter voetbal wist Blauw Wit de voorsprong uit te bouwen door doelpunten van twee keer Gijs en één keer Ruben en nog een eigen doelpunt. Hiermee was de zege veilig gesteld. Uit eencounter kwam De Zweef nog een keer tot scoren. Eindstand: 5-1 De Zweef F5 - Blauw Wit F4 In een gelijkopgaande wedstrijd trok De Zweef net aan het langste eind. Na een goed begin, waarbij aanvallend goed gespeeld werd, nam Blauw Wit een 0-2 voorsprong doorThijmen. Vlak voor rust kwam De Zweef terug tot 1-2. waarna Thijmen weer voor 1-3 zorgde na een keurige pass van Nick. Na rust kwam De Zweef terug tot 3-3, maar opnieuw Thijmen zorgde voor de voorsprongnagoed voorbereidend werk van Justin. Helaaswastoen de koekopen ondanks goed spel van Stijn. Marcel en Jan-Wiliemwerdtoch net verloren met 6- Sportiviteit heerste op het zaalvoetbaltoernooi. Club Cor ruptus en Suffendo feliciteren elkaar na de gespeelde finale. Blauw Wit Senioren: Zaterdag 15 maart: De Esch 1 - Blauw Wit 1, 14 30 uur (vertrek 12.45 uur); De Esch 2 - Blauw Wit 2, 12.00 uur (vertrek 10.30 uurj; Blauw Wit 3 - Excelsior 6, 14.30 uur, Blauw Wit 4 - Voorwaarts V.4, 14.30 uur; Excelsior 13 - Blauw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); DOS '37 7 - Blauw Wit 6, 12.45 uur (vertrek 11.30 uurl; DES 7 - BlauwWit 7, 12 45 uur(vertrek 11.45 uur). Junioren: Zaterdag 15 maart: Evers- berg BI - Blauw Wit 01, 11 00 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit Cl - VESOS C1. 10.00 uur; Rood Zwart C2 - Blauw Wit C2, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur) Pupillen Zaterdag 15 maart: DES D2 - Blauw Wit Dl. 10.00 uur (vertrek 9 00 uur); Blauw Wit El - Excelsior E4, 10.00 uur; Enter V F2 - Blauw Wit F1. 10.30 uur (vertrek 9.45 uur); Blauw Wit F2 - SVVN F3, 11.00 uur; Excelsior F4 - Blauw Wit F3, 11.00 uur (vertrek 10 15 uur); Blauw Wit F4 - Hulz Boys F7, n.OOuur SV Holten Senioren: Zondag 16 maart MVV - Holten 1, 14,30 uur (ver trek 12.15 uur); TVC 28 2 - Holten 2, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Overwe- tering 3 - Holten 3. 10.00 uur (vertrek 8.30 uur); Holten 4 - PH 9, 10.00 uur; Holten 5 - Heracles 2, 10.45 uur; Twen- the Goor 5 - Holten 6, 10.45 uur (ver trek 9.45 uur); Holten 7, vrij; Holten 8 - Almelo 8, 9.00 uur; Holten 9 - Enter 8. 10 45 uur; Holten 11 Haarle 8, 9.30 uur; Wierden 6 - Holten 10, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten 12 - Nijver dal 4,9.00 uur. Junioren: Zaterdag 15 maart: Holten Al - GFC Al, 14 30 uur, Holten A2 - PH A2, 13.00 uur; Heino B1 - Holten BI. 12.15 uur (vertrek 11.00 uur); De Zweef B3 - Holten B2. 14 30 uur (ver trek 13.30 uur); VIOD Cl - Holten Cl, 14 30 uur (vertrek 13.00 uur); Holten C2-SVZWC2,13.00 uur. Pupillen: Zaterdag 15 maart: Holten Dl - PH D2. 10.00 uur; VESOS D2 - Holten D2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Enter V.D3 - Holten 03. 10.30 uur (vertrek 9.3Ó uur); Holten El - Den Ham D1, 10.00 uur; Holten E2 - Enter V.E2, 10 00 uur; Excelsior E9 - Holten E3, 12.30 uur (vertrek 11.45 uur); Hol ten F1 - Hulz. Boys F1. 11.00 uur, Enter F2 - Holten F2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten F3 - Enter V. F3, 11.00 uur, Holten F4 - De Zweef F4,12.00 uur. Handbal: Zaterdag 15 maart: Meisjes B1 thuis tegen Swift 64, 14.25 uur, Meisjes B2 thuis tegen Lettele, 13.30 uur: Meisjes C thuis tegen Voorwaarts 3. 12.00 uur; Meisjes D thuis tegen AHV Achilles. 12 45 uur. Zondag 16 maart" Jongens B uit tegen Blauw Wit, 14.50 uur (vertrek 13.45 uur); Dames bekerwedstrijden eerste ronde. Hol ten Poule F: tegen Voorwaarts. 12.35 uur, tegen DSC, 13.45 uur; tegen Let tele, 14.55 uur, tegen Ktarenbeek. 16.05 uur. Sporthal: Donderdag 13 maart: 8.10 - 14.40 uur. SGW; 16.00 - 22.00 uur, SV Holten Handbal; 22.00 - 23.30 uur. SV Holten All Stars. Vrijdag 14 maart: 8.10 - 14 40 uur, SGW; 18 00 - 23.30 uur, Mintonette. Zaterdag 15 maart: 12.00 - 15.30 uur, NHV Gorssel; 19.00 - 20.00 uur. Voetbal-team Stam; 20 00 - 21.00 uur. Buurtvereniging De Beuse- berg. Zondag 16 maart' 12.00 - 17.30 uur, NHV Gorssel. Maandag 17 maart" 8.10 - 15.40 uur. SGW; 19.00 - 23.00 uur, Badmintonclub Holten. Dinsdag 18 maart: 8.10 - 13.50 uur, SGW; 15.30 - 16.30 uur, Mintonette," 16.30 - 17.30 uur, SV Holten Handbal, 17.30 - 22.00 uur, Mintonette," 22.00 - 22.30 uur. Blauw Wit zaal. Woensdag 19 maart: 8.10 - 14.40 uur, SGW; 19,00 - 22 30 uur. Badmintonclub Holten. 22.30 - 23.30 uur, J. ten Wofthuis. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheer ders van sporthal t Mossink. Reser veringen uiterlijk regelen voor vrij dagavond 20.00 uur. (tel. 36 31 80).

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 5