1 Henk Schorfhaar erelid OKIA I Hector zoekt goed tehuis Holtens Nieuwsblad HOLTENS NIEUWSBLAD Uit het politierapport medische diensten Geslaagde dag HVG dames ring Holten WV breidt assortiment uit met Gran Dorado kerkdiensten van dag tot dag burgerlijke stand DONDERDAG 13 MAART 3 Touwtrekvereniging OKIA In de nacht van maandag 3 op dinsdag 4 maart werd een inwo ner van Deventer bij het station aangehouden terzake inbraak en 'poging tot inbraak in verschil lende Holtensc bedrijven. De iman heeft inmiddels een en an- j der bekend. j Op woensdag 5 maart deed een inwoner van Holten aangifte van mishandeling en bedreiging, j Aanleiding was een geschil over betaling van een bepaald karwei Iwat door een dorpsgenoot was I verricht. Een en ander liep in eerste instantie uit in een hand- i gemeen en eindigde met bedrei gingen aan het adres van de aangever. De zaak is in onder- zoek. Ook op woensdag 5 maart werd I een aangifte opgenomen over diefstal van een handtas uit een woning. Er was sprake van in- j sluiping. De dader kwam ovcr- j dag via een schuifpui binnen en wist de tas met inhoud weg te Op donderdag 6 maart werd op de Holtcrbcrg weer een auto opengebroken. Men had het rechter portier geforceerd en ge opend waarna men een fotoca mera heeft weggenomen. I Op vrijdag 7 maart vond op de i Keizersweg een aanrijding plaats tussen een bestelauto en een personenauto. Eerstge noemde auto reed over de Kei- j zersweg komende vanuit de richting Aaltinksweg. De tcgen- i parti) kwam vanuit tegenoverge- i stelde richting. De bestuurder I van de bestelbus sloeg op een I gegeven moment linksaf een in rit in en zag kennelijk de tcgen- ligger over het hoofd. I Uiteraard hebben afgelopen week een aantal verkccrscontro- les plaatsgevonden. Op woens- dag 5 maart werd op de Rijssen- j seweg gecontroleerd op rijge drag. Vier bestuurders kregen een proces-verbaal vanwege I hun gedrag op de weg. i Op maandag 10 maart werd op de Deventcrweg op snelheid gc- j controlcerd. Binnen de bc- j bouwde kom wordt daar veel te I hard gereden. In totaal werden zestien bestuurders (waaronder twee motoren) bekeurd vanwe ge te hard rijden. De hoogst genoteerde snelheid was 82 kilo meter per uur. De komende tijd zal de politie controles blijven uitvoeren, dus een gewaar- schuwd man telt voor twee. Gevonden voorwerpen: Eén jaar oud katje (tijgcrkleur). Verloren voorwerpen: Vier sleutels aan ring met minia tuur druklampje, OV-jaarkaart, vuilnisbak 'Otto' kleur grijs en twee sleutels aan zwart hoesje. Ook is sinds afgelopen maandag een hangoor konijn, lichtbruin met wit, vermist in de omgeving j Verzctstraat. Mocht iemand het i konijn vinden dan graag melden I bij de politie. heeft sinds vorige week woensdag een tweede erelid binnen de gelederen. Tijdens de ledenvergadering in het clubhuis op 't Vletgoor, werd Henk Schorfhaar door voor zitter Marietje Jansen als zo danig in het zonnetje gezet. Schorfhaar is al twinitig jaar lid van OKIA en heeft zich de afgelopen twee decennia op uiteenlopende wijze en naar eigen zeggen met heel veel plezier ingezet voor de vereni ging. „Nu wordt het tijd voor de jongere garde met een frisse kijk op de zaken", aldus de Markeloër. Voor zijn bijzondere verdienste werd Schorfhaar verrast met een presentje en bovenal de titel erelid, die enige tijd geleden ook toege kend werd aan Aliard Wansink. Voor echtgenote Jannie, achter de schermen eveneens actief voor OKIA, waren er bloemen. Schorfhaar, die tijdens de verga dering afscheid nam als pen ningmeester, toonde zich aange naam verrast: „OKIA is een prachtclub, ik heb altijd graag tussen de groep gestaan en zal dat ook vast blijven doen. Ik heb de vereniging zien groeien, de prestaties liegen er niet om en ik hoop dat dat zo door blijft gaan.". Ofschoon bestuurslid af, ver wacht Schorfhaar toch nog eni ge tijd de OKIA-pcnningen te beheren, aangezien de vereni ging (nog) geen opvolger voor hem heeft. Het bestuur is echter versterkt met twee nieuwe, jon ge leden, zodat de vacature waarschijnlijk binnen het be stuur zal worden ingevuld. In het seizoen 1974/75 werd Holtens Nieuwsblad is een uil- gave van Oostelijke Weekblad pers BV, behorende tol Wegener NV.insamenwerkingmetdestich- ting 'Holtens Nieuwsblad'. Stich tingsbestuur: W.H. Beyers, secre taris, Kollingserf 4, 7451 XC Hol ten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J.V. Munsterman Advertenties: Getfertsingel 41, 7513GA,Enschede,tel.053-4 84 24 50. Orders worden afgesloten en uit gevoerd overeenkomstig onze al gemene voorwaarden, gedepo neerd bij de Kamer van Koophan del en Fabrieken te Enschede. Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG, Holten. Tel. 0548- 3638 03, Fax. 0548-36 64 97: Openingstijden redactie: Elke maandag van 9.00 tot 12.30 uur Eindredactie: Peter Koehorst, tel.0570 - 630691,tel.mobiel06 - 52 71 30 69. e-mail: peter.koehorst@tip.nl Redactionele medewerkers: Wil Vogel, tel. 0548 - 36 42 01 Joke Oosterveld, tel. 0548 -36 11 Advertentie-adviseurs: H. Schotterl, tel. privé 074 - 2 42 86 06. O. IJspeert, tel, privé 074 - 2 77 20 58. Advertenties kunt u in Holten op geven bij: G.W. Knapen. Larense- weg 3. tel 0548- 36 12 24 tot dinsdag 12.00uur. In Bathmen: H Voogsgeerd, De- venterweg 34, tel.0570 - 54 16 65 tot dinsdag 12.00 uur. Abonnementen en klachten be zorging: Fam. Bouwhuis. Aal- polsweg 6. 7451 HK Holten, tel. 0548 - 36 18 49 Volkstuintjes Met het voorjaar in aantocht zoeken veel hobbytuinders hun tuintjes op het volkstuin complex weer op, om na de nodige bewerking weer te zorgen voor een goede oogst. Wie ook eens het genoegen wil proeven eigen geteelde groente te oogsten en te eten kan voor een tuintje terecht bij De Volks tuinvereniging Holten die op dit moment nog vijf tuintjes ter beschikking heeft. Voor opgave en nadere inlichting omtrent huurprijs en andere vragen kan men bellen met J. Bollee, telefoon 36 35 97. Majoretten concours Een majoretten-kwartet van de Holtense Muziekvereni ging heeft afgelopen zater dag deelgenomen aan een landelijk majorettenconcours in het Drentse Westerbork. In een groot deelnemersveld kwamen Sonja Bult, Ilse en Lian Reijlink en Samanthika Ulfman uit in de derde divi- Een strenge jury beoordeelde hun prestatie met 45,7 punten, hiermee legden zij beslag op een tweede prijs. Aanstaande zater dag zal dit kwartet vanaf 14.00 uur haar kunnen kunnen tonen in het HMV-gebouw tijdens de majorettendemonstratie onder leiding van instructrice Jeannet Kicftenbelt. Uitslag puzzelrit OKI A-voorzitter Marietje Jansen feliciteert Henk Schorfhaar, nadat benoemd. hem tot erelid heeft Henk Schorfhaar lid van OKIA. „Toen alleen als actief touwtrek ken Ik deed op dat moment niets aan sport en wilde iets gaan doen. Kennissen van ons deden aan touwtrekken, zodoende. Ik herinner me nog dat wc getraind werden door een Battumse fy siotherapeut. Holten trainde toen samen met Bathmen..." Totaal zeven jaar was Henk Schorfhaar trainer van de OKIA- plocgen, week een paar jaar uit naar Bathmen ('ik zocht een nieuwe uitdaging'), maar keerde maar wat graag terug op het Holtense nest. Zes jaar lang maakte hij deel uit van het OKIA- bcstuur (voorzitter en pen ningmeester), legde contacten met spoi en maakte zich bovendien verdienstelijk op ge westelijk en landelijk niveau bij de Nederlandse Touwtrek Bond. Dat OKIA thans over een eigen onderkomen, 'Het Pullhuus' be schikt, is mede te danken aan zijn inzet. Hoewel het bestuurs- werk er straks op zit, blijft Henk Schorfhaar achter de schermen de handen uit de mouwen ste ken. Ruim twintig puzzelliefheb bers hebben afgelopen zon dag deelgenomen aan de maandelijkse puzzelrit van MAC De Holterberg. Een route van ongeveer veertig ki lometer rondom Holten. Terug in 't Stuurhuus aan de Beusebergerwcg konden de winnaars in twee klassementen worden vastgesteld: A-klasse: 1. H. Vrielink, lthenen 63 strfp. (betere eerste tijdcontrole); 2. J. Paalman, Haarlc 63 strfp.; 3. G. Disselhorst, Raalte 64 strfp. B-klasse: G. Knobbcn, Haarlc 92 strfp.; 2. W.J. van Gerwcn, Holten 100 strfp.; 3. V'. Wagen- voort, Deventer 131 strpf. De poedelprijs was ditmaal be stemd voor B. IJspeerd uit Hol ten, hij scoorde 401 strafpunten. De volgende rit wordt gehou den op zondagmiddag 13 april. Paasmiddagen De paasmiddagen voor oude ren vanaf 70 jaar worden dit jaar gehouden op maandag 24 maart (HVD oost) en donder dag 27 maart (HVD zuid) om 14.30 uur in gebouw Irene. Op woensdag 26 maart (HVD west) wordt de middag om 14.30 uur in Het Bonte Paard gehouden. Met zo'n tachtig vrouwen van vijf verschillende groepen uit de regio zijn de dames van de HVG samengekomen in ge bouw Irene. De presidente, mevrouw R. Broekmaat, hield een inleiding over kleurrijke verdraagzaam heid. „Men moet zich instellen op pluriformiteit; maatschappelijk en kerkelijk, zelfs binnen een gezin. Dat is vermoeiend maar ook boeiend en verrijkend. Het probleem zit niet in de verschillen, maar in de manier waar op we met die verschillen om gaan", aldus Broekmaat. Hierna was het woord aan ds. Haasnoot uit Colmschate, die een boeiend en beeldend verslag gaf van zijn tijd als predikant op Curacao. Zijn gemeente be stond uit mensen die oorspron kelijk van de Bovenwindse ei landen kwamen, een soort gast arbeiders. Het was dan ook een arme gemeente die bestond naast twee rijke protestante ker ken. Zijn werk bestond de eerste tijd uit luisteren, luisteren en nog eens luisteren. Zo kwam hij er onder meer achtc-r dat van hem als predikant gevraagd werd aan fondswerving te doen. Verder ontdekte hij dat de mensen enorm van zingen hielden. Zo werd er een catechisantenkoor, een jongerenkoor en een man nenkoor opgericht. Een vrou wenkoor was er al. „Zo arm als de mensen waren, zo blijdmocdig stonden ze in het leven, ondanks alle ellende van alcoholisme, drugsverslaving en werkloosheid. Het zingen hield hen op de been", aldus Haas noot. Hij gaf verschillende voorbeelden van mensen, die ondanks hun karig bestaan, ro\ - aal gaven voor hun kerk. Aan het eind van zijn verhaal liet hij videobeelden zien van onder meer het mannenkoor Fisher of men. Voor het middagprogramma was het Agrarisch Orkest uit Eisen (Markelo) uitgenodigd. De groep bestaat uit 25 dames, Dat je bij een VW meer dan alleen informatie over de eigen om geving kan krijgen is bij de meeste mensen inmiddels wel bekend. De WV's gaan zich steeds meer als binnenlands reisbureau profi leren. Zo ook de VW Holten. Bij de VW kunnen vakanties in Nederland worden geboekt in hotel, bungalow, appartement, stacaravan, tent of zelfs op een boot. Er zijn diverse gidsen verkrijgbaar waar leuke arrangementen in staan zoals fiets-, wandel-, culinaire en beauty-arrangementen. Bij de fiets- en wandelvakanties wordt de bagage van het ene naar het andere overnachtingsadres nagebracht. die in een boerenkiel getooid, instrumenten bespelen die vroe ger en nu worden gebruikt op en rond de boerderij. Zo werd er onder meer met een garde in een emmer geklopt, een zig ge scherpt en hout gezaagd. De melodie van de bekende volks liedjes zoals 'Daar bij die mo len', '0 Susanna' en 'Varia' werd geproduceerd door drie accor dions. Het geheel werd heel smeuig aan elkaar gepraat en er werden ook nog enkele gedich ten in het dialect voorgelezen. Ook het middaggedeelte viel zeer in de smaak bij de aanwezi gen- Verlies schakers tegen Enschede Het eerste team verloor vori ge week maandag zijn voor laatste wedstrijd tegen Dr. Max Euwe I met 5.5-2.5. De- tegenstander uit Enschede werd door dit resultaat kam pioen met slechts één verlies- punt, dat curieus genoeg werd opgelopen tegen Kijk Uit I, dat onderaan staat. In deze thuiswedstrijd werd vooral aan de eerste borden ver loren. Ton van Oyen, Ben van de Griendt en Gerrit Luggcn- horst konden het niet "bolwer ken. Ook Henk Jongman aan het zesde bord moest zijn Ko ning omleggen. Alleen Dick van der Knaap (vijfde bord) wist van de Holtcnaren een partij op zijn naam te schrijven. De eindstand werd met drie remises (joep Middclink, Cees Olij en invaller Dinant van Beek) bepaald op 5.5-2.5 voor de gasten. Volgen de weck speelt het eerste zijn laatste externe wedstrijd thuis tegen Almelo 3. De jeugdleden schaakten afge lopen zaterdagmiddag in Bath men op het jaarlijkse Jan Leijc- naartoernooi. Alrik Baltus, Bas van Beek en Rob Gcrvedink Nijhuis schaakten zoals ge woonlijk met veel plezier maar speelden tevens voor Sinter klaas. Het resultaat was dan ook De hond Hector lieve en aanhalige kruising flat-coated-retriever van veer tien maanden oud. Op dit ogenblik zit hij bij een op- vangadres van de dierenbe scherming in Holten omdat hij in het asiel niet kon aarden en steeds magerder werd. Hector is gek op kinderen en vriendelijk tegen iedereen. Voor hem is het erg belangrijk dat hij in een gezin wordt geplaatst die weet met honden om te gaan. Andere honden zijn geen pro bleem, behalve reuen die hij niet zo mag. Voor meer informatie kan men contact opnemen met de familie Esmcijer, telefoon 36 41 03. De VW -vakanties staan in de bro chures 'Gastvrij Verblijf en 'Gast vrij Aktief en in de speciale Wad denreisgids met diverse overnach- tingsmogelijkhcdc-n op de wad deneilanden. Deze brochures zijn gratis af te halen bij de VW. Dit is een belangrijke service richting de lokale bevolking van Holten. De laatste jaren is er een duidelijke toe name waar te nemen in het aantal binnenlandse vakanties dat bij de VW Holten wordt gereserveerd. Sinds kort is er een samenwerking tot stand gekomen tussen Gran Dorado Leisure N.V. en de Alge mene Nederlandse Vereniging voor VW's met als resultaat een speciale VW/G ran Dorado-bro chure waaruit de VW's boekingen kunnen doen. Daarnaast was de VW reeds het adres voor de boe kingen van bungalows van Center- Pares, Hoogeboom Rccrcade, Eu ro Relais en de Zilverberk-parken. Verder kan men bij de VW's mid dels dc- 'Logies Informatie Dienst' hotelovernachtingen door heel Nederland boeken en ook voor de hotelketens Best-Western, Bilder- berg Postiljon. Voor meer informatie en dc gratis reisgidsen kan men zich wenden totdeVW-Holtcn, telefoon 36 15 33. niet denderend. Alrik behaalde drie uit zeven. Bas die twee en een half uit zeven haalde gaf drie maal een dame weg en Rob scoorde helaas wel erg mager met één uit zeven. In de interne competitie verste vigde Ton van Oyen zijn leiden de positie door een overwinning op zijn naaste belager Ben van de Griendt. Uitslagen: Cees Oli| - Bas van Beek. 1-0; Rob Gervedink Nijhuis - Cees Olij, 0-1; Alrik Baltus - Jorn de Lange, 1-0; Ton van Oyen - Ben van de Griendt, 1-0; Joep Middelink - Dick van der Knaap. 0-1, Gerrit Luggenhorst - Henk van Beek, 0.5-0.5; Gerrit Stevens - Bertus van Beek, 0.5-0.5; Erik Bosman -HenkJongman,0-1. Kaarten VW Bij de WV in Holten zijn kaarten verkrijgbaar voor de volgende concerten; Tractor Pulling in Rotter dam (15 maart), Seabottom Jazzfestival in Lelystad (22 maart). Camel in Groningen (28 maart), James Last in Arnhem (21 april), BZN in Barneveld (10 mei), Dyna mo Open Air in Eindhoven (16 tot en met 18 mei), Pinkpop in Landgraaf (17 tot en met 19 mei), Festival in Torhöut/Werchter (4 en 5 juli) en het Schlagerfcsti- val in Kerkrade (5 en 6 sep tember). Verder zijn kaarten verkrijgbaar voor onder meer De Lantaarn in Hel- lendoorn, Carré in Amster dam en voor het evenement 'Eigen huis en tuin' in Bid dinghuizen. Paasmanden Omdat dc bloemschikcur sus vol zit, worden in de Boschkamp extra avonden gehouden. Op donderdag 20 maart van 14.00 tot 16.00 uur kunnen geïnteresseer den paasmanden maken. En op dezelfde dag van 19.30 tot 21.30 is er de mo gelijkheid om deurmanden te maken. Middag ANBO De Algemene Neder landse Bond voor Ouderen houdt op donderdag 20 maart in de Boschkamp de jaarvergadering van de afdeling. De middag begint om 14.30 uur. Op de agenda staat onder meer de dagtocht op 10 juni naar Amsterdam om een bezoek te brengen aan het Koninklijk Paleis op dé Dam. Verder stelt het be stuur een rondvaart door de grachten voor en als afslui ting een diner in Holten. Na de pauze zal de heer D. van Maurik het tweede deel van zijn film over Vietnam vertonen en over deze reis vertellen. Dit gedeelte gaat over het voormalige Noord-Vietnam en dc Bergvolken. Concert HMV De Holtense Muziekver eniging HMV houdt op vrijdag 14 maart haar tradi tionele voorjaarsconcert in het kerkelijk centrum de Kandelaar. De avond wordt geopend door het jeugdor kest onder leiding van Jan Pinkert. Het orkest brengt onder meer het thema uit Finlandia ten ge hore. Het grote orkest gaat verder met Rondo in oen ar rangement van Jan de Haan, Wells, een arrangement van oud-plaatsgenoot WimDolle- kamp en Condacum van Jan van dc Roost. Onder leiding van dirigent Bert Fransen heeft het orkest ook Colors of thewind van Man Menken in gestudeerd. Na de pauze zal de drumband onder leiding van Erik Brocke van zich laten horen met Vi sions from Voronêz van Jo Conjaerts en een improvisatie van de instructeur zelf ge naamd Percussion around the world. Het concert begint om 20.00 uur en de toegangsprijs be draagt vijf gulden. Op vertoon van hun uitnodiging hebben de donateurs vrij toegang. Viering Zoals gebruikelijk, zal ook dit jaar de viering van Ko ninginnedag weer begin nen met de traditionele au bade op Smidsbelt. En aan sluitend vinden daar weer diverse activiteiten plaats waaraan verenigingen kun nen deelnemen. Dc mogelijkheden zijn als volgt: Men kan als vereniging met een kraam plaatsnemen op Smidsbelt. Hiervoor is geen statiegeld verschuldigd. Wel moet men zelf voor een kraam zorgen en moet men zelf een plekje op Smidsbelt opzoeken. Het ochtendprogramma be gint om 9.00 uur met de auba de en duuurt tot ongeveer 12.30 uur. Naast de kraampjes van de verenigingen is er ook de jaarlijkse rommelmarkt voor de jeugd. Wanneer men aan deze activiteiten wilt deel nemen, wordt verzocht dat voor 25 april telefonisch of schriftelijk mede te delen aan Margriet Hanewmkcl, Abjan- senstraat 1, 7451 EA Holten, telefoon 36 27 77 of Hans Wissink, Nagelhoutstraat 35, 7451 ED Holten, telefoon 36 30 28. Arts: Weekenddienst: Huisari senmaatschap Holten, Keizers weg 32, tel. 36 35 53. Spreeku ren uitsluitend voor spoedgeval len: 11.00 en 16.00 uur, zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apo theek is. Tandarts: Weekenddienst: J. Koppert, Tacts van Ameron- genstraat 25, Markelo. Telefoon 0547-36 2200. Behandeling na telefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencom binatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minncma, Larense- weg 54, tel. 36 28 35, bgg 521629. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. 0570 - 68 60 00, ma t/m vr. be reikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het week einde alleen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen centrum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereik baar ma t/m vr. van 9.00-12.00 Ziekenvervoer: Alarmnum mer 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, .Gaarden straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 36 42 51. Be handeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrij dag van 8.30-10.00 uur en vol gens afspraak in het Kruisge- bouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nijver- dal, Kerkstraat 6, tel. 61 64 65. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag van 9.00-10.00 uur, donderdag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 49 10. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebu reau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: Dc storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, defecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storin gen, Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnum mer en aard van de klacht in spreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambte naar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. West hof, regio-inspecteur, tel. 51 71 71. Energievoorziening: N.V. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570 - 69 11 00 tijdens kantooruren. Storingen aan gas/electra (dag en nacht (06-89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: elke maan dagmiddag van 15.30 tot 16.30 uur. Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 8". Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Ned. Herv. Kerk: Zondag 16 maart: 10.00 uur, ds. A.J. Lecrink. Nevendiensten. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom met medewerking van Campanella. Collecte in dienst: diaconie. Uitgangscollecte: orgelfonds. Oppasdienst: mevrouw Barvelink, Nienke Scholten. Dijkerhoek: Zondag 16 maart: 10.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Geref. kerk: Zondag 16 maart: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. H.P. Mulder. Collecte in dienst: Zending. Tweede collecte: Rente en aflossing. Kindernevcndienst groep 2 en 3 O.I.V. Jeannette Aanstoot, groc-p 4 cn 5 o.Lv. Rita v.d. Voet; groep 8 o.l.Y. Hans Stam. Oppasdienst- 0-3 jaar: Karin Hulsman, Loes Meijerink, Hester Hulsman; 4-6 jaar: Anneke Jansen, Jeannette Aanstoot. Diessenplas: Woensdag 19 maart: pastor H. Wiggers. RK kerk: Zondag 16 maart: 10.00 uur, pastoor Rademaker, Eucharistieviering met medewerking van het dameskoor. Oppasdienst: mevrouw Barvelink, Nienke Scholten. Nieuw Heeten zaterdag 15 maart: 19.00 uur, pastor Hogenelst, Eucharistieviering. Zondag 16 maart: 9.00 uur, Communieviering, werkgroep Liturgie. Evangelie gemeente: HMY- gebouvDorpsstraat 24. 10.00 uur, Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 16 maart: 10.00 uur, ds H. Nijcboer uit Hellendoorn. Uitgangscollecte: Pror Inrerk. Thuisfront. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). Tot en met 27 april: Expo Waerdenborch. Donderdag 13 maart: 16.00 uur. Introductieles Cello in Boschkamp. Vrijdag 14 maart: 20.00 uur, Voorjaarsconcert HMV in Dc Kandelaar. Zaterdag 15 maart: 14.00 - 16.30 uur, demonstratie marjo- retten IIMV in verenigingsge bouw. Maandag 17 maart: 20.00 uur, Voorjaarsvergadering HHV va kantiepark dc Lindenberg. Dinsdag 18 maart: 20.00 uur. Kunst en Cultuur in De Bosc hkamp. Workshop bloemschik ken in dc Boschkamp. 19.00 uur, Belastinginvulzitting CNV. Woensdag 19 maart: Work shop bloemschikken in de Bosc hkamp. Donderdag 20 maart: 14.30 uur, Jaarvergadering ANBO in De Boschkamp. 16.00 uur, in troductieles Cello in Bosc hkamp. 19.45 uur, Hervormde Vrouwengroep, paaswijding. Afdelingsavond NBvP. 20.00 uur. Algemene Ledenvergade ring VW in zaal Vosman. Vrijdag 21 maart: 19.30 uur, Openbaar schoolonderzoek muziek in 'Dörpschöol'. Uitzen ding van Gewest tot Gewest over cottagebouw. Vrijdag 21 en zaterdag 22 maart: 19.30 uur opvoering to neelstuk Engeltje tijdens jaar feest CJ V de Vnendcnschaar. Zaterdag 22 maart: 14.00 uur opvoering toneelstuk Engeltje voor bejaarden en gehandicap ten. Feestavond buurtvereni ging Schoolknng Dijkerhoek. Maandag 24 maart: 14.30 uur, Paasmiddag voor ouderen in ge bouw Irene (HVD Oost). Plat telandsvrouwen F.spelo naar I VN afdeling Deventer. Geboren: Stefan zv E.J. Lub-bers en G. Bergmcestcr, Fleur Madeion dv R.E. Blocmendaal en M.J. Kromdijk. Overleden: J. Maats- Reilink, oud 97 jaar. Ondertrouwd: C.N. de Boer en A.R. Kiewiet.

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 3