dli» 'Speciaal Pastoraat verstandelijk gehandicapten is dankbaar werk' Van Zon: afscheid van Globe Reisburo Holtens Nieuwsblad Verhuur appartementen Berg-hofvan start Tienersoos op zoek naar vrijwilligers KONINGS HOLTENS NIEUWSBLAD Bewoners van sociowoningen in Holten blij met kandelaarbijeenkomsten medische diensten FNV hulp voorleden kerkdiensten van dag tot dag 3 DAGEN RESTANTEN 100.-75.- 50.- 25.- Üf burgerlijke stand DONDERDAG 20 FEBRUARI 1997 Opl 1 februari werd een inwo ner uit Lochem bekeurd om dat hij in een auto reed die niet was verzekerd en niet APK was gekeurd. De auto werd in beslag genomen. Op 12 februari reed een jeug dige fietser het trottoir at" van de Dorpsstraat en botste ver volgens tegen een personen auto die juist kwam aange reden. Hetbleefbij enige scha de aan auto en fiets. Eveneens op 12 februari werd een geparkeerde auto aange reden in de Schoolstraat. De veroorzaakster reed echter door zonder haar identiteit bekend te maken, ofschoon de aanrijding van dien aard was dat de politie van mening is dat ze de aanrijding wel op gemerkt moet hebben. Aan de hand van getuigenverkla ringen kon de veroorzaakster snel worden achterhaald. De vrouw verklaarde dat ze niet gemerkt had dat ze een ver keersongeval had veroor zaakt. In de vroege ochtend van de 14e februari werd er weer een snelkraak gepleegd bij foto Ten Velde aan de Dorps- De daders hadden eerst een auto gestolen van een bewo ner aan de Gaardenstraat. Met deze auto werd de voor deur van de fotozaak geramd, waarna men zeer snel te werk ging. Ontvreemd werden di verse camera's, enkele video recorders en lenzen. De be treffende auto werd terug gevonden op een parkeer plaats langs de Al. De achterzijde daarvan was behoorlijk beschadigd. De politic stelt een diepgaand onderzoek in. Twee eigenaren van com puterbedrijven uit Holten de den de afgelopen week aangif te van oplichting c.q. flessen trekkerij. Een man uit Eerbeek deed voor duizenden guldens inkopen, doch van afrekenen was geen sprake. De gekochte computers werden veelal on middellijk weer doorverkocht aan derden. De politic heeft deze zaak nog in onderzoek. Op 14 februari werden uit de huisartsenpraktijk aan de Kcizcrsweg twee geldkistjes weggenomen. In een onbe waakt ogenblik wist een tot nu toe onbekende dader de geld kistjes weg te nemen met daar in enkele honderden guldens. Deze geldkistjes werden enke le dagen (leeg) teruggevonden langs de Markcloseweg, Op 16 februari werden twee auto's van de weg gehaald. Beide voertuigen reden met zeer hoge snelheid over de A1 De snelheid werd opgevoerd tot ruim tweehonderd kilome ter per uur. Een onopvallende politicauto nam de rijstijl met de video op. Beide auto's werden in beslag genomen. Holtens Nieuwsblad is een uit gave van Oostelijke Weekblad pers BV, behorende tot Wegener NV. in samenwerking met de stich ting 'Holtens Nieuwsblad'. Stich tingsbestuur: W:H. Beyers, secre taris, Kollmgserf 4.7451 XC Hol ten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J.V. Munsterman Advertenties: Getfertsingel 41. 7513GA,Enschede,tel.053-4 84 24 50. Orders worden afgesloten en uit gevoerd overeenkomstig onze al gemene voorwaarden, gedepo neerd bij de Kamer van Koophan del en Fabrieken te Enschede. Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG, Holten. Tel. 0548 -36 38 03. Fax. 0548-366497. Openingstijden redactie: Elke maandag van 9.00 tot 12.30 uur. Eindredactie: Peter Koehorst, tel.0570 - 630691,tel.mobiel06 - 52 71 30 69, e-mail: peler.koehorst@tip.nl Redactionele medewerkers: Wil Vogel, tel. 0548 - 36 42 01 Joke Oosterveld, tel. 0548 -36 11 82. Advertentie-adviseurs: H. Schottert, tel. privé 074 - 2 42 86 06. O. IJspeert, tel, privé 074 - 2 77 20 58. Advertenties kunt u in Holten op geven bij: GW. Knapen, Larense- weg 3, tel. 0548 - 36 12 24 tot dinsdag 12.00 uur. In Bathmen- H. Voogsgeerd. De- venterweg34,tel.0570 - 54 16 65 tot dinsdag 12.00 uur. Abonnementen en klachten be zorging: Fam. Bouwhuis, Aal- polsweg 6. 7451 HK Holten, tel. 0548-361849. Vroeger heette het de Lath- mercommissie, maar die naam willen Francis Fluttert en Willy Stam uit Holten niet meer horen. De commissie heet nu Commissie Speciaal Pastoraat. Een actieve groep van ongeveer tien Holtena ren, die zich inzetten voor kerkelijke activiteiten voor en met verstandelijk gehandi capte dorpsgenoten. In de praktijk komt het er op neer dat de Commissie zich in zet voor de ongeveer 35 bewo ners van de twee sociowoningen van de Lathmer in Holten. De Lathmer is een instelling voor verstandelijk gehandicapten in Wilp bij Deventer. Het ontstaan van de toenmalige Lathmcrcommissie ligt een jaar of zes, zeven terug. De Holtense predikant R. Visser opperde het idee om Lathmer-bcwoners te gaan betrekken bij het kerkelijk werk. De leiding van de socio woningen stelde zich al snel ach ter het idee. Hoewel de activitei ten van de Commissie Speciaal Pastoraat grotendeels plaatsvin den in de Gereformeerde Kerk De Kandelaar in Holten, zijn van het begin af aan ook de rk parochie in Holten en de Neder landse Hervormde kerk in het dorp bij het werk betrokken. Minimaal zes keer per jaar, zo vertellen Willy Stam en Francis Fluttert, houdt de Commissie zogenaamde Kandelaarbijeen komsten in de Gereformeerde kerk. „De eerste bijeenkomst wordt altijd gehouden op de Borkeld, in een grote tent. De andere bijeenkomsten zijn in De Kandelaar. We starten dan altijd met koffie en daarna .wordt een thema uitgewerkt", zo doen de beide woordvoersters van de Commissie uit de doeken. „We hebben het afgelopen jaar bij- I Beeld van de zangavond in één van de sociowoningen. voorbeeld het thema doodgaan behandeld, maar ook hebben we De Ark van Noach centraal ge steld tijdens écn van de bijeen komsten. Dat laatstgenoemde thema hebben we uitgewerkt door de bewoners van de socio woningen ondermeer een aantal dieren uit de ark te laten naspe len. Maar we behandelen ook wel luchtiger thema's, het is niet allemaal zo zwaar. Hoewel het natuurlijk uiteindelijk gaat om de kerkelijke achtergrond van waaruit je dit werk doet." Willy Stam: „Ik ben van huis uit Gereformeerd maar het is niet zo dat ik een speciale Gerefor meerde inbreng heb in de com missie. Maar ik doe dit werk voor de verstandelijk gehandi capten natuurlijk wel vanuit mij eigen achtergrond." Francis Fluttert, van huis uit katholiek opgevoed, denkt er net zo over. De Commissie Speciaal Pasto raat kan bij haar werk altijd te rugvallen op het deskundige ad vies van de dominees van de Hervormde of Gereformeerde kerk of op het advies van de pastor van de rk parochie in Holten. Of op de inbreng van Laurens Brenninkmcijer, pastor van de Lathmer. De heren pas tores waren aanvankelijk aanwe zig bij de bijeenkomsten in de Kandelaar, maar hun rol is nu meer naar de achtergrond ver schoven. „Voor vragen of tips kunnen we altijd bij hen te recht", zo zegt Willy Stam. De Kandelaarbijcenkomsten vin den in drie groepen plaats, ana loog aan het verstandelijk ni veau van de bewoners van de sociowoningen. Naast de Kandelaarbijcenkom sten worden drie keer per jaar de- muziekavonden gehouden. Niet in de Kandelaar maar in de so ciowoningen zelf. De dominees of pastoor komen daar wel kij ken en luisteren wanneer de tamboerijn en andere instru menten tevoorschijn worden gehaald. „Heel belangrijk dat dc ouders of verzorgers van de be woners elkaar treffen, want er is duidelijk behoefte aan onderling contact. We hebben pasgeleden de Nieuwjaarsreceptie gehou den in de Kandelaar, mede voor ouders en verzorgers en dat was een groot succes", zo stellen Willy Stam en Francis Fluttert tevreden vast. Drie keer per jaar is er verder een aangepaste kerk dienst, in elke kerk die binnen de Commissie Speciaal Pastoraat is vertegenwoordigd." De voorbereidingen voor de diensten worden gehouden met deelname van de dominees en dc pastoor en voor deze dien sten worden de Lathmer-bcwo ners 'uitgenodigd samen met hun ouders en verzorgers. De 'Commissie Speciaal Pastoraat wordt behalve door de dames Stam en Fluttert en Laurens Brenninkmcijer gevormd door Ria Nijland, Erika Koopman, Kees van Bruggen, Tineke Knol, Anja van Leeuwen, Ans Pannekoek en Elsbeth Stielstra, de sociowoningen. Eens per jaar nemen leden van de Commissie deel aan een lan delijke studiedag voor mensen die kerkelijk werk voor verstan delijk gehandicapten verrichten. „Heel leuk werk om te doen", promoten Willy Stam en Francis Fluttert. „je hebt altijd eer van je werk, je krijgt veel respons. Het is dankbaar werk om te doen." Ze refereren tot slot nog aan de Kerstzangdienst in dc Kande laar, waarbij plaatsen werden ge reserveerd voor de bewoners van de sociowoningen en waar bij later koffie werd geschonken voor dc Lathmer-bewoners. Een nieuwe ontwikkeling is dat catechesegroepen van dc Hol tense kerken uitgenodigd wor den voor de zangavonden in de sociowoningen, midden tussen de bewoners dus. Op 12 maart is er weer een Kandclaarbijeen- komst en het thema zal Pasen zijn. De bouw van de 48 seniore n-appartementen aan de Abraham Berg-hof in Holten is inmiddels gestart. Dit is een project van Stichting Onze Woning, mede op initi atief van de gemeente Holten en bouwbedrijf Voordes en sluit volgens Onze Woning aan bij de groeiende vraag naar ouderenhuisvesting in Holten. De appartementen worden vol gens dc planning van Bouwbe drijf Voordes omstreeks augus tus 1997 aan de eerste bewoners opgeleverd. Het nieuwbouw project omvat 48 huurappane- menten, die speciaal bestemd zijn voor mensen van 55 jaar en ouder. Vrijwel alle appartemen ten krijgen twee slaapkamers. Zes Appartementen krijgen één slaapkamer. Aan dc Dorpsstraat komen twee bouwblokken met drie woonlagen. Dwars daarop in de richting van de Gaarden straat komen nog twee woning blokjes. De gemiddelde huur prijs van de appartementen ligt rond de f758,- per maand. Dit is exclusief de servicekosten. Dc appartementen zijn aanpas baar gebouwd zodat ze op een voudige wijze geschikt te maken zijn voor mensen met ean han dicap. 44 Appartementen liggen gelijkvloers of zijn brcikbaar met een lift. In het appartemen tengebouw zijn vier portick-eta- geappartementen die per trap bereikbaar zijn. Inmiddels is er een informatie brochure beschikbaar en wordt er een informatiemiddag gehou den. Alle woningzoekenden van 55 jaar en ouder die ingeschre ven staan bij de gemeente Hol ten krijgen een informatiebro chure toegestuurd. Andere geïn teresseerden kunnen de infor matiebrochure afbalen bij dc gemeente Holten, het Woon zorgcentrum de Diessenpias of telefonisch bestellen bij Stich ting Onze Woning. De informa tiebrochure bevat uitgebreide informatie over de nieuwbou- w-appartementen, dc platte gronden en de techniscbe gege- Bovcndicn is bij deze informa tiebrochure een aanmeldings formulier bijgevoegd. Door dit aanmeldingsformulier in te vul len en terug te sturen naar Stich ting Onze Woning meldt men zich aan als gegadigde voor het nieuwbouwproject. De uiterlij ke inleverdatum van bet aan meldingsformulier is 14 maart 1997. Voor belangstellenden die aan vullende informatie willen wordt er op woensdag 5 maart 1997 om 13.30 uur bij restaurant Vosman een informatiemiddag over deze nieuwbouw-appane- gebouden. Voor meer informatie kan men terecht bij Stichting Onze Wo ning, Laan van Borgele 15 te Deventer, telefoon 0570 - 63 12 12. ledereen is welkom op het we kelijks spreekuur in Holten: elke maandagmiddag van 15.30 tot 16.30 uur in het gemeentehuis te Holten. Ook dit jaar kunnen FNV-leden weer profite ren van de FNV-belas- tinghulp. Zij worden gra tis geholpen bij het invul len van het aan hen toege zonden aangiftebiljet voor de inkomstenbelas ting (P- of E-biljet) of ver mogensbelasting (B-bil jet). Ook voor een T- of Tj-biljet kan men terecht. Dat invullen is voor vele mensen een groot probleem, want de belasting bepalingen veranderen voort durend. De FNV-leden in Holten, die- van deze service gebruik wil len maken, kunnen zich voor het maken van een afspraak, tot 1 maart, aanmelden bij K. Reitsema, telefoon 36 28 06. Jarenlang was ze het gezicht van het Globe Reisburo aan de Burgemeester van der Borchstraat. En ondanks de bewuste keuze nam office manager Birgit van Zon on langs na bijna tien jaar met flink wat pijn in haar hart afscheid van Globe en Oad. Maandag is ze begonnen als ba- Iicassistente van orthondiste Van Aken aan dc Keizersweg. Een moeilijk, maar weloverwo gen besluit. „Al die jaren heb ik met veel plezier voor Oad en Globe (de laatste acht jaar, red.) gewerkt, zag de zaak groeien en voel me er nog altijd bij betrokken. Dat zal ik nog wel even blijven, maar toch verlang ik naar een regelmatiger bestaan. Bij Globe was dat bepaald anders. Vaak liep je jezelf voorbij, kwam je vrijwel nergens anders aan toe, laat staan aan het schoonhouden van je huis. Wat dat betreft ben ik veel dank verschuldigd aan mijn moe derdie veel meehielp. Straks heb ik geregelder tijden, werk vier dagen per week en hoop op meer rust in dc tent." Een telefoontje van Van Aken bracht dc zaak aan het rollen. „Een klant van ons, bij wie ik bovendien als patiënt over de vloer kom. 't Verraste mij zeer en hoewel ik geen plannen had, zette het me toch aan het den ken. Maar geloof me: 't heeft héél wat wikken en wegen ge kost." Birgit, die over enkele maan den in het huwelijksbootje stapt, begon in september 1987 bij Oad als receptioniste, tevens assis tente op het reisburo. Met dc toenemende drukte op het reis buro, werd ze er twee jaar later volledig ingezet. Dc laatste vier jaar was ze office manager. Daarnaast was ze actief binnen dc personeelsvereniging en voor het personeelsblad van Oad Rei zen. Als geboren en getogen Holten- se had Birgit prima contacten met de plaatselijke clientèle: „Vooral dc wat oudere Holtcna- ren vinden het prettig als je dialect spreekt, 't verlaagt de drempel. Sommigen ervaren een reisburobezock nog als iets spannends, een beetje eng. Veel Holtcnarcn die me ook kennen, zeker als ze m'n naambordje zagen. Begonnen dan voorzich tig van - 'zeg, ben jij een dochter van...' - Dan was het ijs gebro ken en kwamen er ook allerhan de dorpse aangelegenheden ter sprake. Ik ben ervan overtuigd dat er straks eenzelfde sfeer komt bij Van Aken. 't Zal echter in het begin wel wennen gebla zen zijn." Birgit van Zon is in middels opgevolgd door Gert de Vries, ook al enige tijd werk zaam voor Globe Reisburo Hol- De Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk Holten is op zoek naar mensen die willen helpen bij de begeleiding van het tienerwerk in dorpshuis De Boschkamp. Elke vrij dagavond staat voor de tie ners in de leeftijd van 12 tot 16 jaar de kelder open. Tijdens deze soosavond staat de disco centraal, hiernaast worden er vaak leuke activiteiten gehou den in het kader van bijvoor beeld Valentijnsdag, een biljart wedstrijd, een house partv, een spannende speurtocht of een barbecue. Dc tieners kunnen zelf aangeven waar hun interes- ses liggen. Dc leiding van de soos ligt in handen van een groepje enthousiaste vrijwilli gers. De werkgroep wordt on dersteund door één van de be roepskrachten van dc Sdchting. De Stichting zoekt nu naar men sen die het leuk vinden om met Oad-directeur J.G.J. ter Haar kwam Birgit persoonlijk be danken voor haar jarenlange inzet en collegialiteit. Foto: Wil Vogel te gaan, om samen met hun activiteiten te organise ren. Tieners worden vaak nogal eens als een moeilijke groen be schouwd, waar weinig mee te beginnen is. Socewe dent van niet, juist de veranderingen die de tienerleeftijd met zich mee brengt maakt het niet makkelijk maar juist wel aantrekkelijk om met deze groc-p te werken. Socu- we nomet het een uitdaging om met tieners te gaan werken. Luisteren naar tieners en hen Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Kcizcrs weg 32, tel. 36 35 53. Spreeku ren uitsluitend voor spoedgeval len: 11.00 en 16.00 uur, zonder afspraak). Apotheek: Vrijhcidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in dc apo theek is. Tandarts: Weekenddienst: G. van V ijk, Wilhelminastraat 22a, Rijssen. Tel. 52 03 20. Behande ling na telefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencom binatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larense- weg 54, tel. 36 28 35, bgg 52 16 29. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. 0570 - 68 60 00, ma t/m vr. be reikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het week einde alleen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelencen trum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m \r. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereik baar ma t/m vr. van 9.00-12.00 Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 06 - 11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaarden straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Ycrsnel-Graaff, Oran jestraat ~3a, tel. 36 42 51. Be handeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: ri j - dag van 8.30-10.00 uur en vol gens afspraak in het Kruisge- bouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijs sel: Th uiszorg/gezin sverzor- ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nij\ er- dal, Kerkstraat 6, tel. 61 64 65. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrij- Ned. Here-. Kerk: Zondag 23 fe bruari: 10.00 uur, ds. A.J. Leerink. gezinsdienst van Schrift en Tafel. Xevendienstcn. 19.00 uur, ds. O.G. Haasnoot uit Colmschatc, open deurdienst met medewerking van R.K. jongerenkoor Nieuw Hectcn. Collecte in dienst: Voorjaarszen- dingsweek. Uitgangscollecte: Kerk voogdij. Oppasdienst: mevrouw Koopman-Ophof, Gerrianne Kolkman. Dijkerhoek: Zondag 23 februari: 9.30 uur, ds S.M. Roozenboom, gezinsdienst van Schrift en Tafel. Espeio: Zondag 23 februari: 10.45 uur, ds. S.M. Roozenboom. gezinsdienst an Schrift en Tafel. Geref. kerk: Zondag 23 februari: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. O.G. Haasnoot uit Colm schatc, Open Deurdienst in de Ne derlands Hervormde Kerk. Collecte in dienst: Kerk. Tweede collecte: Kerkelijke activiteiten. Kinderne- vendiensc groep 2 en 3 o.l.v. Hcrma Hulsman; groep 4 en 5 o.l.v. Janny Beltman; groep 8 o.l.v; Tonny Heu- sinkveld. Oppasdienst: 0-3 jaar dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dagvan 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 49 10. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst- Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebu reau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06 - 11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06 - 11 (dag en nacht bereik baar). Gemeentewerken: Dc storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, defecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storin gen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnum mer en aard van dc klachr in spreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambte naar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: F. West hof, regio-inspecteur, tel. 51 71 71. Energievoorziening: N.V, Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570 - 69 11 00 tijdens kantoor uren. Storingen aan gas/clectra (dag en nacht (06 - 89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: elke maan dagmiddag van 15.30 tot 16.30 Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag, vrijdag en za terdag van 13.30-16.00 uur. Marja Tromop. Jolanda Tromop, Gea Stam; 4-6 jaar: Ans Valste-, Inge Smit. Diessenpias: Woensdag 26 fe bruari: ds. H.P.Mulder. RK kerk: Zondag 23 februari: 10.00 uur, Woord- en communie dienst met medewerking van het vrouwenkoor, tevens kinderwoord dienst. Oppasdienst mevrouw Koopman-Ophof, Gerrianne Kolkman. Nieuw Heeten zaterdag 22 fe bruari: 19.00 uur, Communievie ring werkgroep. Zondag 23 febru ari: 9.00 uur, Eucharistieviering, pastor Rademaker. Evangelie gemeente: HMY-ge- bouw. Dorpsstraat 24. 10.00 uur. Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 23 februa ri: 10.00 uur, ds. J.F. Schcffer. Kerktelefoon: 'Citzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). betrekken bij de organisatie is daarom een basisprincipe. Maar ook: aandacht voor sfeer, ver- rouwen, regels en samenwer king. Geinteresseerden kunnen contact opnemen met dc Stich ting voor Sociaal cn Cultureel Werk (Inge Scharrenbcrg) tele foon 36 27 55. Natuurlijk is ie dereen welkom om keertje langs te komen op vrijdagavond. jacks pantalons blazers pullovers rokken gilets pakjes blouses Pr. Julianaplein Goor. Tel. 0547-27 22 33 Tot 3 maart: Expo Quilten en patchwork in Dc Boschkamp. Tot en met 27 april: Expo aerdcnborch. Donderdag 20 februari: 19.45 uur, Hervormde Vrouwen groep, da. J.W. den Hertog. Zaterdag 22 februari: 10.30 uur, Ledenvergadering Eigena- renvereniging De Borkeld in restaurant Dc Poppc. Zondag 23 februari: 10.00 uur, Gezinsdienst in de Dorpskerk. 19.00 uur. Open Deurdienst in de Dorpskerk. Maandag 24 februari: Alge mene ledenvergadering MAC. Afdelingsavond NBvP. Woensdag 26 februari: 20.30 uur, openbare vergadering Ge meentebelang in zaal Vosman. Donderdag 27 februari: 9.00 - 17.45 uur, Handbalinstuif in de sporthal. 20.00 uur. Bijeen komst CPB Holten in De Kan delaar over Johanna van Buren. 20.00 uur, Oudheidkamer PJoolt'n begunstigersbijeen komst in zaal Vosman. 20.00 uur, thema-avond 'wat geloof ik nu' gebouw Irene. 19.30 uur, Belevingstochten VVV vertrek Zaterdag 1 maart: Enduro voorjaarsrit MAC. Postzegel- ruilbeurs in de aula Scholenge meenschap. Dinsdag 4 maart: 19.00 uur. Workshop pottenbakken en ke ramische vorming in De Bosc hkamp. Hervormde Wouwen- groep, ringdag. 's Morgens ds. Haasdoor uit Colmschate ver telt over curacao. 's Middags komt er een agrarisch orkest uit Markelo. 18.30 - 21.00 uur. Bloeddonoravond sporthaL Donderdag 6 maart: 1600 uur, introductieles Cello in Boschkamp. 20.00 uur. Bingo Nierstichting in zaal Vosman. Vrijdag 7 maart: 19.30 uur. Playbackshow in 't Trefpunt- Donderdag 13 maart: 16.00 uur, introductieles Cello in Boschkamp Geboren: Ilse Dianne dv H. Kolkman cn A.A.J.M. Over- mars; Lisanne Sofie dv G.|. Ho nig en A. Rietman; Albertus Al berto zv M.H. van Lies en A. Kleinhaarhuis. Overleden: L R. de Vries, oud 85 |aar. Onder trouwd: G.|. Mcijlink en H.G.I. Hobert; R.|. Cornelissen en M.J.S. Hoek. Gehuwd: L.C. Bekkerncns en F.M.R. Hoogc- wind.

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 3