Energiek SV Holten pakt kostbaar punt SportS in Holten Coureur Erik Davids grossiert in NK-titels Onfortuinlijke nederlaag Blauw Wit tegen Harfsen Sport Eg agenda Handbaldames verliezen nipt HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten SV Holten Resultaten BlauwWit Hoofdprijs SV Holten gaat richting Markelo —Mi Borne komt niet verder dan 1-1 gelijkspel SPORTHALTE,, pSRHi DONDERDAG 12 DECEMBER 1996 Onder een stralend zonnetje werd onder leiding van scheids- rechter Esman uit Didam afgelopen zondag de wedstrijd SV Holten tegen Borne gespeeld. Borne kwam gelijk goed uit de startblokken en drong SV Holten terug op eigen helft. Door communicatiestoornis in de vijfde minuut in de verdediging van Holten kreeg een aanvaller van Borne een opgelegde kans die echter schitterend werd gestopt door Erwin Stukker. Even later werd een gevaarli j-ke aanval onderschept door weder om Stukker, die in deze fase Holten behoedde voor een ach terstand. Een incidentele aan val van Holten werd door de keeper van Borne goed ver werkt. Uit deze corner werd de bal door MarkNijland rakelings naast geschoten. 1 Even later was er wederom een aanval van Holten waarbij een schot van Geert Brands goed werd gepareerd door de keeper van Borne. In deze fase kwam er toch enige lijn in de speelwijze van Holten. Het spel golfde op en neer waarbij aan beide kanten kleine kansen ontstonden die echter niet werden benut. In de dertigste minuut werd een afstandsschot van Gerrit Klaas- ses van richting veranderd door een verdediger van Borne waar door Holten op een 1-0 voor sprong kwam. Naarmate de wedstrijd vorderde kwam Hol ten toch wat beter in het wed strijdritme waarbij enkele kan sen door Jan Traanman en Jan Herman ten Velde door de Bornse goalie goed werden ver werkt. Een overtreding van Marco Jansen leverde hem een gele kaart op. Bij een aanval van Holten werd Geert Brands onderuit gehaald in het strafschopgebied. Tot ie ders verbazing gaf de warrig leidende scheidsrechter echter een vrije trap aan Borne. Vlak voor rust werd een Holter-cor- ner door Marco Jansen rakelings overgekopt. Conclusie van de eerste helft: een echt degradatie duel waarbij Holten met een 1-0 voorsprong ging rusten. SV Holten ging in de tweede helft meteen energiek van start en zette Borne direct onder druk. Holten bleef in deze fase de betere ploeg en bij een cor nerbal werd de bal door Ten De thuiswedstrijd tegen Harf sen, alweer de eerste wedstrijd van de tweede competitiehelft, is voor Blauw Wit op een teleur stellende 1-3 nederlaag uitgelo pen. De beide op de aanval spe lende ploegen schotelden het publiek een aardige wedstrijd voor, waarin de bezoekers uit eindelijk de meest gelukkige waren. De Holtenaren zat het in deze wed strijd bepaald niet mee. Liefst drie keer hield de lat een treffer tegen en één keer stond de paal succes in de weg. In de eerste helft was sprake van een vrijwel gelijk opgaande wed strijd waarbij echter van de aan vallen van de Harfscnarcn wat meer dreiging uitging. De af ronding was echter bij de bezoe kers bepaald slecht verzorgd. De na zijn schorsing weer terug zijnde doelman Hans Bckkernens kreeg dan ook weinig moeilijk werk te verrichten. Een goed ingeschoten vrije trap wist hij fraai onschadelijk te maken. De betere kansen waren zelfs voor de thuisclub. Jacco Schuppert schoot uit een afgemeten voorzet van Gerald Jansen hard op de bui tenkantvan de paal. Even later kon Johan Bosschers uit vrije posiüe in koppen na goed voorbereidend werd van Dirk-Jan Beldman, doch hij zocht het doel veel te hoog. De beste kans was kort voor rust voor Johan Bolink na te zacht terug spelen van de Harfsen-stopper. Alleen voor de doelman wist Bolink deze echter, ook in tweede SV Holten senioren: Zondag 15 de cember: La Prem 1 - Holten 1, 14.00 uur (vertrek 12.30 uur; Berghuizen 3 - Holten 2, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur); Holten 3 - Rhoda Raalte 11, 10.45 uur; Holten 4 - SDOL3,10.00 uur; Holten 5-SDOL4,9.30 uur; Markelo 7-Holten 6,9.30 uur (vertrek 8.30 uur); HSC7- Holten 7,10.45 uur (ver trek 9.30 uur); Omhoog 5 - Holten 8, 9 00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 9 - PH 19, 9.00 uur, Holten 11 - Holten 10, 9.30 uur; Holten 12-Ommen 5,9.00 uur. Zondag 22 december: Inhaalwedstrijden: UD.W 2 - Holten 2, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Bornebroek 3 - Holten 6, 10 00 uur (ver trek 9.00 uur); La Prem 7 - Holten 8. 9.00 uur (vertrek8.00 uur); Holten 12-Haarle6, 9.00 uur. Junioren: Zaterdag 14 december: Holten A1 - HSC A1, 14.30 uur; Deto A2 - Holten A2,10 45 uur (vertrek9 45 uur); Ruurlo BI - Holten B1,14.30 uur (vertrek 13.30uur); Holten B2 - Haarle B1, 13.00 uur; Doetinchem C1 - Holten C1, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Holten C2 - Eversberg C1,13 00 uur. Pupillen: Zaterdag 14 december: Luctor Dl HoltenD1,9.30uur(vertrek8.30uur); HoltenD2-DeZweefD4,11.00uur; Holten D3 - Eversberg D1,11.00 uur; Holten E1 - DES El, 10.00 uur; Holten E2, vrij; Holten E3 - Haarle E2, 10.00 uur; Hulzen F1 - Holten F1, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten F2 - Sp. Rijssen F1, 11.00 uur; Holten F3 - SVVN F4,11.00 uur. Blauw Wit Senioren: Zaterdag 14 decem ber Blauw Wit 1 - Sp. Rijssen 1,14.30 uur: BlauwWit2-O.N.4,12.30uur;Hulz. Boys 3 - Blauw Wit 3, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 4,'vrij; Blauw Wit 5, vrij; Blauw Wit 6 - Sp Daarle 5, 12.30 uur; Blauw Wit7-O.N. 10,14.30uur. Junioren: Zaterdag 14 december: Blauw Wit B1 - Sp. Rijssen B111.00 uur; SOS C1 Blauw Wit C1, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur), Bornerbroek Cl - Blauw Wit C2, 13.00 uur (vertrek 12 00 uur) Pupillen: Zaterdag 14 december: Blauw Wit D1 - Hulz. Boys D2, 10 00 uur; Blauw Wit E1 -EnterV. E2,10.00 uur; Blauw Wit F1 - De Zweef F2, 11.00 uur; Haarle F2 - Blauw Wit F2,10.00 uur (vertrek 9.15 uur). Zaal: Donderdag 12 december: Blauw Wit 1 - Oranje Boys 1,22.00 uur. Handbal: Donderdag 12 december: Jongens thuis tegen Blauw Wit om 18.00 uur. Zaterdag 14 december: Meisjes B1 thuis tegen C.V.O., 13.00 uur; Meisjes B2 uit tegen Lettele, 10.45 uur (vertrek 10.00 uur). Meisjes C uit tegen Overwetering, 8.30 uur (vertrek 7.30 uur); Meisjes D uit tegen DSC, 13.35 uur (vertrek 12.30 uur); Dames 1 uittegen Boerhof/Heeten, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur). Zondag 15 de cember: Heren uittegen C.V. ).2,14.15 uur (vertrek 13.00 uur); Dames 2, vrij; Meisjes A, vrij. Sporthal: Donderdag 12december:8.10- 15.40 uur, SGW; 16.00 - 22.00 uur, SV Holten handbal; 22.00 - 23.00 uur. Blauw Wit zaal; 23.00 - 24.00 uur, SV Holten All Stars. Vrijdag 13 december: 8.10 - 14.40 uur, SGW; 18.30 - 23.00 uur, Mintonette recreanten. Zaterdag 14 december: 9.00- 12.00 uur. Blauw Wit pupillen; 12.00 - 14.00 uur, NHV Gorssel; 19.00 -20 00 uur. Voetbal-team Stam; 20.00 - 21.00 uur, Buurtvereniging De Beuseberg. Zondag 15 december: 10.00 - 13.00 uur, Badmintonclub Holten. Maandag 16 de cember: 8.10 - 15.40 uur, SGW; 16.00 - 19.00 uur. Hockeyclub Holten; 19.00 - 22.30 uur, Badmintonclub Holten, Dinsdag 17 december: 8.10 - 13.50 uur, SGW; 15.30-16.30 uur, Mintonette; 16.30 - 17.30 uur, SV Holten handbal; 17.30 - 22.00 uur, Mintonette; 22.00 - 23.00 uur, Blauw Wit zaalWoensdag 18 december: 8.10 - 14.40 uur, SGW; 17.00 - 18.30 uur. Hockeyclub Holten; 19.00 - 22.30 uur, Badmintonclub Holten; 22.30 - 23.30 uur. Dhr. J, ten Wolthuis. Donderdag 19 de cember: 8.10 - 15.40 uur, SGW; 16.00 - 22 00 uur, SV Holten handbal; 22.00 - 23.3Q uur. SV Holten All Stars. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheerders van de sporthal (tel. 36 31 80). instantie, niet te passeren, zodat de rust met een dubbelblanke stand aanbrak. In de tweede helft ging Blauw Wit meteen voortvarend van start en drong het Harfsen in de ver dediging. Schuppert kwam een neuslengte te kort om een voorzet van Leo Aanstoot in te kunnen koppen. Hans Stam knalde van twintigmeter hard op de lat. Enkele minuten later herhaalde Gerald Jansen van nog grotere afstand dit kunststukje. Harfsen kreeg daarna uit een coun ter een vrije mogelijkheid doch Dirk-Jan kon de geroutineerde spits Erwin jimmink (ex-Rohda Raalte en Colmschate) op het laat ste moment nog net iets uit zijn evenwicht brengen, waarna de bal naast ging. Na ruim een kwartier in de tweede helft kwam Blauw Wit dan toch op voorsprong. In een scrimmage vloog de bal na een in zet van de ook deze wedstrijd weer nuttig spelende Marco Schuitcrd weer tegen de lat. Schuppert rea geerde attent en tikte de terug springende bal in het doel (1-0). Het leek er dus goed uit gaan zien voor de thuisclub doch hoe anders pakte het uit. Blauw Wit bleef de aanval zoeken op zoek naar meer treffers. De ploeg had ge waarschuwd moeten zijn toen Hans Bekkernens de alleen voor het opduikende Jimmink nog van scoren wist af te houden. Dat bleek echter niet het geval, want even la ter was Bekkernens kansloos toen de bekeken spelende Eddv Leunk na een voorzet van Jimmink vol komen vrij kon inkoppen. De Blauwwitters waren even het spoor bijster en moesten enkele minuten later al tegen een achter stand aankijken toen het duo Leunk - Jimmimk weer door de verdediging kon wandelen. Nu was Leunk de aangever en Jimmink de afronder. Trainer Stappenbclt bracht daarna Gert-Jan Ulfman in voor Johan Bolink en even later Gerald Meijerink voor Leo Aanstoot. Door deze wissel kon aanvoerder Stam zich nadrukkelijk met de aanval gaan bemoeien. Dat resulteerde opnieuw in een keihard schot van hem op de lat. Geen greintje geluk derhalve voor de Blauw Witters. Met veel inzet en gesteund door het publiek bleef de ploeg strijden voor de verdiende gelijkmaker, doch de Harfsen-ver- dedigingwist van geen wijken. Ook enkele hoekschoppen en afstand schoten van Ulfman leverden geen succes op. Terwijl de gelijkmaker in de lucht hing, viel in de slotfase het alles beslissende doelpunt aan de andere kant. Doelman Bekkernens wilde een op hem teruggespeelde bal weer door spelen waarbij hij echter uitgleed. Hij kwam daarna in duel met een Harfsen-speler, waarna tot ver bazing van vriend en vijand scheidsrechter Hachmang de be zoekers een strafschop toekende die vervolgens beheerst werd be nut (1-3). Schuppert wond zich daarover zo op dat hij zijn tweede gele kaart in deze wedstrijd te zien kreeg en dus vroegtijdig kon gaan douchen. Al met al een geflatteerde nederlaag voor de Blauw Witters tegen een goede en vooral gerouti neerde tegenstander die echter in deze wedstrijd bepaald niet over geluk te klagen had. Velde rakelings overgekopt. De ploeg van Gerard Heck bleef gedisciplineerd voetballen waar door de tegenstander weinig vat op het spel kreeg. Een door Borne genomen cor ner werd door Stukker schitte rend tot corner verwerkt. In de laatste fase van de wedstrijd kwam Holten toch wat meer onder druk te staan. Bij een scrimmage voor het doel van Holten werd uit deze onover zichtelijke situatie de gelijkma ker gescoord door Borne. Hol ten gooide er nog een schepje bovenop maar dit mocht niet meer baten. Bij de stand van 1-1 werd na 45 minuten het eindsig naal gegeven. Conclusie is dat er door Holten hard en energiek werd gewerkt waarbij een aantal jonge spelers goed overeind bleven door hun vertoonde spel. De man of the match was ongetwijfeld de Hol- tens keeper Erwin Stukker. Een verdienstelijk gelijkspel voor Holten echter gezien de stand in de competitie geen stijging op de ranglijst. Komende zondag de uitwedstrijd in Almelo tegen LAP. Een zware klus maar bij gezamelijke inzet van het gehele elftal is er zonder meer resultaat te bereiken. Erik Davids behaalde onlangs zijn tweede en derde NK-titel van het jaar. Met recht dus hulde aan de kampioen. Foto: Edwin Winkel Het kan dit jaar niet op voor de motorcrosser Erik Davids. De 26-ja- rige Holtenaar sleepte onlangs namelijk zijn tweede en derde natio nale titel in de wacht. Zegevier de hij in oktober nog in de klas se 4-takt senior internationaal, onlangs hij de beste Nederlan der in de categorie enduro 4- takt boven 500 cc internatio naal. En daarbovenop legden Erik en zijn teammakkers ook nog eens be slag op de ploegentitel. Opnieuw een feestje dus in huize Davids aan de Denneboomstraat te Holten. De eindoverwinning in de enduro- klasse kwam voor Erik Davids niet als een volslagen verrassing. Het lag eigenlijk een beetje in de lijn der verwachtingen. Erik zelf hierover: „Ik had voor de beslissende twee daagse in Harfsen zeventien pun ten voorsprong op mijn naaste be lager, de Fries Simon Schram. Het was voor mij dan ook zaak om de twee wedstrijden bekeken uit te rij den. Daardoor kon ik mijn motor fiets sparen en in alle waarschijn lijkheid dus ook het Nederlands kampioenschap veiligstellen." Erik had zijn riante uitgangspositie voor de race te danken aan zijn in spanningen in het begin van het seizoen. „Kijk, het enduroseizoen loopt van januari tot april. In die periode heb ik zo hard mogelijk ge reden in de hoop om uit te lopen in het klassement. En dat lukte. In de eerste maanden wist ik vier wed strijden op mijn naam te schrijven', zegt de sportman. Maar in april stoppen de endur- oproeven en begint de gewone mo torcrosscompetitie, En deze titel strijd loopt dan door tot eind okto ber en daar zit hem nou net de moeilijkheid. Erik licht dat toe: „Want, in september begint name lijk het vervolg van het enduro seizoen. Je rijdt dan twee maanden lang in twee heel zware klassen en dan komen de enduropunten uit het voorjaar mij van pas. Ik hoef dan in de endurowedstrijden geen risico rheer te nemen, terwijl ik tij dens de motorcross gewoon voluit kan gaan."De titelconcurrcnten van Erik konden het er niet van ne men twee weken geleden in het Gelderse Harfsen. Ze moesten vol aan de bak op het door wind en sneeuw geteisterde loodzware par cours. Erik: „De eerste dag reden we twee ronden van zestig ki lometer. De vier proeven zaten kort op elkaar dus het was afzien. Tijdens de tweede dag hadden we tussen de proeven meer rijd om te herstellen, maar toen waren de weers- en terreinomstandigheden weer extreem. Van de 260 rijders kwamen er uiteindelijk maar 102 over de finish."Ook runner up Simon Schram slaagde er niet in om demeetheelhuidstehalen. Hij reed zijn machine kapot en dit kostte hem zelfs een plaats op het podi um. De 'grootste concurrent qua rijden', de Ulftenaar Frank Lach, was letterlijk en figuurlijk de la chende derde. Hij nam de tweede plaats van Schram over. Maar de Holten C1 VarsseveldCI Na een aftasten van eikaars krachten kreeg Holten steeds meer vat op de wedstrijd. Duels werden steeds vaker gewonnen en de wedstrijd speelde zich dan ook grotendeels af op de helft van Varsseveld. Door twee doelpun ten van Freek werd de rust bereikt met een 2-0 voorsprong. Varsseveld nam na rust het heft in handen. Door drie keer te scoren kwamen ze zelfs op voorsprong Holten werd gelukkig op tijd wakker geschud en door een der de treffer van Freek werd de eind stand bepaald op 3-3 HoltenDI -deTukkersDI Vanaf de aftrap zette Holten de tegen stander onder druk Dit resulteerde in vele kansen die helaas met werden benut door de aanvallers. Na rust was het helemaal éénrichtingsverkeer. Re mon knalde hard op de lat en de terugspringende bal werd door een tegenstander in zijn eigen doel ge werkt. Hierna was het hek van de dam, Remon scoorde twee keer en het was D3-speler Sander die met een fantas tische knal de eindstand op 4-0 bracht. Vesos D2 - Holten D2 Na een goede start kwam Holten ver diend op voorsprong. Matthijs scoor de op schitterende wijze de openings treffer Vesos kon niet achterblijven en wist nog voor rust op gelijke hoog te te komen. De tweede helft kwam Holten meer onder druk te staan, des ondanks slaagde Matthijs erin om uit een snelle tegenaanval de stand op 1-2 te brengen Hierna was voor Hol ten de koek op en slaagde Vesos erin nog drie keer de verdediging te passe ren zodat een eindstand op het score bord kwam van 4-2. Voorwaarts E1 Holten El Voor Holten stond de zware uitwed strijd tegen Voorwaarts op het pro gramma. Door een groot aantal afwp zigen moest de strijd worden begon nen met enkele gastspelers Ondanks hun goede inzet kon niet worden voorkomen dat Voorwaarts op 10 kwam. Holten leek wakker geschud wat resulteerde in de gelijkmaker van Roelf Jan. Na rust bleek al snel dat Holten al zijn krachten in de eerste helft had gegeven. Voorwaarts was heer en meester op het veld. Toen de scheidsrechter voor de laatste maal Holten F1 - Excelsior F1 De wedstrijd werd al beslist in de eerste helft. Holten liet er met goed combinatiespel en veel inzet geen twijfel over bestaan wat de bedoeling was Vandaag moest er gewonnen worden» In hoog tempo werd de te Senstander volledig zoek gespeeld oor doelpunten van Tom en Merijn werd de rust bereikt met een voorsprong van 4-0 Na rust bleek dat bij de jongens de vermoeidheid toesloeg. Excelsior slaagde erin om te scoren maar onze ver dediging ging hierna op slot zodat een 4 1 overwinning werd behaald. Excelsior F4 - Holten F3 Holten leek goed hersteld te zijn van de nederlaag tegen Blauw Wit. Tegen het al tijd lastige Excelsior bleek dat de jonger, steeds Beter gaan voetballen. De op bouw wordt steeds beter en ook worden er steeds mooiere combinaties opde m j gelegd. Doorvolledigop de aanval te spe len waren de jongens veel in balbezit Dit resulteerde in een 3-0 voorsprong met de rust. Na rust kwam Excelsior iets meer in balbezit, echter onder aanvoering van Glen werd de bal steeds weer heroverd De aanvallers wisten goed met de kansen om te gaan De einduitslag werd uit eindelijk bepaald op 0-7. Niet alleen de uitslag stemde de leiders tevreden, ook het vertoonde spel wordt steeds beter In de thuiswedstrijd tegen Lettele 1 bleken de eerste tien minuten achteraf beslissend. Door het missen van een aan tal goede kansen kwamen de handbalstersvan Holten in die fase al op een 1-5 achter stand. In de leuke partij kwam Holten tot de rust nog tot 4-7 terug. Ook na rust bleef Holten goed spelen en kwam het met nog vijf minuten te spelen op 7-9. Door in de slotminuten één op één te gaan spelen wist Holten zelfs de 8-9 nog op het bord te zetten, maar meer zat er niet in. Scores: Michelle den Bouwmeester vier, Kristel Meerman, Annemarie v.d. Maat twee. Dames 2 speelde tegen de rode lantaarndrager Lettele 2. De spanning rond deze wedstrijd, de verliezer zou op de laatste plaats komen te staan, was dui delijk merkbaar. In een romme lige wedstrijd trok Holten het initiatief naar zich toe en leidde het ook verdiend bij rust met 3-2. Na rust speelde Holten te ge haast in de aanval en werd ver dedigend te afwachtend gehan deld. Mede daardoor gaf Holten de winst alsnog uit handen en eindigde het duel in een 4-4 gelijk spel. Scores: Joke Brum- melman twee; Pettv Schoema- ker, Gerda Busschers één. Meisjes A speelde een overtui gende wedstrijd tegen KS/Kwiek. Bij rust leidde Hol ten met 5-4, maar na rust drukte Holten het overwicht goed door en won verdiend met 12-8. Meisjes B2 speelde een puike wedstrijd tegen Voorwaarts. Zowel technisch als conditio neel was Holten veel sterker. Met mooie aanvallen en goed veld spel werden de gasten via een 7-1 ruststand naar een 18-5 nederlaag gespeeld. Meisjes C won keurig van Nijhof/Broek- land. In Raalte won Holten via een 1-3 stand bij rust, met 3-8. Meisjes D speelde haar eerste competitie wedstrijd. Huys- man/LHC was echter een maat je te groot voor Holten. Meer dan de 4-12 nederlaag zat er niet nationale titel, en daar gaat het uiteindelijk toch om, ging naar de Erik Davids.En alsof dat nog niet mooi genoeg was werd de Holtenaar, sa men met zijn teamgenoten, ook nog eens Nederlands kampioen in het ploegenklassement. „En dat is een mooie opsteker voor het KTM-merkenteam. Het was na melijk lang geleden dat KTM be slag legde op de ploegentitel. De laatste jaren waren het telkens de J appanse machines die de cross do mineerden", aldus Erik. De behaalde titels werden in de Denneboomstraat dan ook fees telijk kracht bij gezet. Erik kreeg tal van bezoekjes en leuke reacties en de buren plaatsten zelfs een heuse boog voor hem. Erik was van al die oprechte aandacht zelfs een beetje stil geworden. Hij verklaart dat: „Ik ben in Friesland geboren en daar zouden ze een kampioenschap nooit zo gevierd hebben als hier. Friezen reageren namelijk veel koeler op zo iets. Maar in Twente leeft dat allemaal veel anders." Erik heeft echter niet veel tijd meer om achter uit te kijken, want het nieuwe seizoen dient zich al weer aan. „De winterstop van de cross duurt maar een maand. Het is voor mij dus zaak om nu een beetje uit te rusten en wat andere leuke dingen te gaan doen. Maar ik moet ook zien dat ik het budget voor volgend jaar weer rond krijg en een paar nieuwe sponsors kan ik daarbij nog wel gebruiken. Daarna is het dan weer tijd om me op te peppen voor het nieuwe seizoen, want ik ga de gehaalde titels uiteraard wel met man en macht verdedigen." Onlangs vond de trekking plaats, van de ten bate van de voetbaljeugd van de SV Hol ten gehouden verloting. Onder toeziend oog van politie man Gé Oberink werden de prijswinnaars bekend ge maakt. Blauw Wit - Drienerlo 3 Het tweede van Blauw Wit had het toch niet echt makkelijk tegen het ge havende Drienerlo. Ondanks een vlot te 2-0 voorsprong bleef het stroef lo pen bij de thuisploeg Uiteindelijk werd de overmacht situatie toch ook in de stand tot uitdrukking gebracht 5-1. Juliana 4 - BlauwWit 3 Blauw Wit kon in Hengelo niet de reputatie van de laatste weken waar maken. Werd tot nu toe bijna elke uitwedstrijd in winst omgezet, deze keer had de ploeg weinig succes in de aanval. De gastheren hielden hun de fensie goed gesloten en wisten aan de andere klant twee keer tot scoren te komen 2-0. DOS'37 4-Blauw Wit 4 De twee weken verplichte rust hebben het vierde geen goed gedaan. Al vroeg in de wedstrijd stond het 2-0 voor DOS. De thuisploeg had het be tere van het spel en scoorde voor rust nog een keer Na rust was het al snel weer raak. Hierna nam de thuisploeg gas terug en kon Blauw Wit wat meer in aanvallend opzicht doen. Pas in de laatste minuten werd het betere spel van na rust beloond met een fraaie treffer van Richard Beldman. 4-1 Blauw Wit 5 -O.N. 9 Het vijfde heeft in een aantrekkelijke wedstrijd de punten aan O.N. moeten laten. Hoewel het er lang naar uitzag dat de thuisploeg tegen deze tegen stander toch een punt zou halen De nipte nederlaag geeft echter vertrou wen voor de toekomst 3-4 Blauw Wit 6 - Excelsior 13 Blauw Wit kon het niet redden tegen de veel sterkere Rijssenaren. Ondanks de goede inzet bleef het overwicht van de gasten te hoog. Dit kwam ook inde score tot uitdrukking 1-7. Blauw Wit 7 - Markvogels 3 Het zevende wacht nog steeds op de eerste punten. Tegen Markvogels was het krachtsverschil echter nog te groot. Ondanks de goede inzet was Markvogels te sterk 0-6. MarkvogelsCI -Blauw Wit Cl Tegen koploper Markvogels speelde Blauw Wit zenuwachtig Markvogels kreeg al snel enkele kansen. Door goed keeperswerk en door een portie geluk kwam er maar één treffer op het bord. Aan de andere kant deed Blauw Wit voorin goede zaken. Via Jurrian kwam Blauw Wit op gelijke hoogte en vlak voor rust mocht Wilco een straf schop nemen 1-2. Na rust een zelfde spelbeeld. De Blauw Wit defensie was vaak te onrustig en speelde romme lig Hiervan kon de thuisploeg profite ren 2-2. Toen het hierna ook 3-2 en 4-2 werd leek de wedstrijd gespeeld. Blauw Wit probeerde het nog wel en via Wilbert werd het 4-3. In de slotfase werd het nog moeilijk voor Markvo gels, maar de koploper bleef met 4-3 aan de goede kant van de score. Blauw Wit C2 - Achilles C3 Blauw Wit beleefde een moeilijke wedstrijd tegen Achilles Na een sne' Ie 0-1 kon Frank Veltkamp voor de mooie gelijkmaker zorgen. Hierna be paalden de bezoekers de wedstrijd en scoorden nog twee keer Rust 1-3. Na rust was Achilles ook sterker en scoor de nog drie keer Met Jurgen Kolkman in de spits ging er meer dreiging uit van BlauwWit. maar het bleef bij 1-6 Blauw Wit D1 - Sportclub Rijssen D1 Tegen het op de tweede plaats staan de Sportclub Rijssen mocht Blauw Wit een moeilijke wedstrijd verwach ten Blauw Wit begon echter goed aan de wedstrijd en liet keurige combina ties zien. Uit een voorzet was het Mau rits die 1-0 scoorde. Rijssen kwam hierna sterk terug en wist gebruik te maken van de omzettingen in de Blauw Wit defensie 1-1. Tot de rust waren de gasten beter, maar ze kwa men niet tot scoren. Na rust kwam Rijssen op voorsprong. Met Rutger in het doel en zonder de geblesseerd uitgevallen Bror ging Blauw Wit op zoek naar de gelijkmaker. De thuis ploeg toonde veel inzet en het was Lars die deze inzet bekroonde met een prachtig doelpunt. Een compliment voor de voorbeeldige inzet: 2-2. De Zweef E4 - Blauw Wit E1 Blauw Wit begon goed aan de wed strijd en kwam al snel op 0-1 via Kuba Kladzinsky. Blauw Wit combineerde goed en ook Robbert Hulleman kor, profiteren Hij tekende 0-2 en 0-3 aan. Toen Dennis Bolink er 0-4 van had gemaakt liet de ploeg het hoofd har gen. Geheel onnodig liet de ploeg de gastheren weer terug komen tot 2-4 Na rust was er weinig te genieten op het veld. Alleen Robbert Hulleman wist met een doelpunt de score nog te verhogen tot 2-5. De hoofdprijs, een bedrag aan reischeques ter waarde van 750 gulden, te besteden bij de Globe Reisbureau's, ging deze keer naar Markelo. De gelukkige win nares werd Leonie de Heer, scholiere van de Waerdenborch. De opbrengst van de verloting komt geheel ten goede aan de voetballende jeugd van de SV Holten. Mocht men dit keer niet tot de prijswinnaars behoren, de ver eniging bedankt een ieder voor deelname en uiteraard heeft men volgend jaar weer kans op de meest fantastische prijzen. Prijswinnaars: 1. Reischeques, lotnr. 0272, L. de Heer, Markelo; 2. Keuken machine, lotnr. 5867, H. ten Berge, Hengelo; 3. Pannenset, lotnr. 5346, J Nijhuis, Holten; 4 Electr. Oven, lotnr 1744, M. Scholman, Holten, 5. Perso nenweegschaal. lotnr. 5765, S. Wig- gers, Twello; 6. Mini-crêpe, lotnr 0003, A. Reijlink, Holten; 7. Kruimel dief, lotnr. 1052, J. Brinkman, Holten 8. Telefoonbeantwoorder, lotnr. 1707, J. van Doorninck, Holten; 9. Gourmet- -stel. lotnr 2020, A. KI Velderman Holten; 10. Staafmixer, lotnr. 5423, H Eshuis, Markelo; 11. Doos wijn, lotnr 3742, J. Olde Bijvank, Wierden; 12 Doos wijn, lotnr. 1621, J.G. Nijland. Holten. 13. Doos wijn, lotnr. 2491, 8 Nieman, Almelo; 14. Spiegel, lotnr 1054, S. Huisman, Holten; 15. Water koker, lotnr. 2421, B. Knapen, Holten; 16. Crèpemaker, lotnr. 3006, Café Maats, Holten; 17. Citruspers, lotnr 3021, J. Kalfsterman, Holten. Inmid dels zijn alle prijzen thuis bezorgd. Voorzitter Jan Aanstoot overhandigt de hoofdprijs aan een verraste Leonie de Heer. Foto: H. Mulder De spelers van Blauw Wit zijn het er niet helemaal over eens hoe de muur moet worden neergezet. Foto: w» Vogel mm

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 7