Negentig jaar christelijk basisonderwijs in Holten Éi HOLTENS NIEUWSBLAD Zakelijk BEKEKEN Uit het politierapport medische diensten Verjaardag op 28 december, feest in april 1997 DRIES WILLEMS holten Drieluik crosscompetitie Holten, Rijssen en Goor kerkdiensten van dag tot dag burgerlijke stand DONDERDAG 12 DECEMBER 1996 3 lp dinsdag 3 december vond :n aanrijding plaats op de krui- ng Dorpsstraat-Keizersweg. wee personenauto's reden :hter elkaar richting Deventer, oen de voorste auto afremde [Ti linksaf te slaan, botste de eede auto op de voorligger, m de auto's van elkaar te heiden, (de achterste auto was de trekhaak van de voorste ito 'geklommen') moest een iragcbedrijf er aan te pas ko- <e politie van Deventer kon :n verdachte aanhouden, die ider meer de inbraak bekende 3 november bij electrozaak an Bruggen aan de Kerkstraat, c man had meerdere inbraken de regio op zijn geweten. p 3 december werd een vrouw haar handtasje beroofd IcDonalds aan de Al. De ouw begaf zich naar het toilet zette de tas voor haar voeten, e onbekende dader zag kans m onder de deur door deze tas eg te grissen. In de tas bevond ch enig geld en enkele chc- ïes. De dader is tot op heden (oorloos. ■eneens op 3 december te om- reeks 15.30 uur zijn op de ijssenseweg en op de Veenweg ikele kinderen aangesproken oor een onbekende man. Hij ■oeg de kinderen de weg naar lmelo. De man streelde daarbij kinderen over hun lichaam, e man was in het bezit van een :rsonenauto, kleur grijs of lauw. Na enkele minuten vcr- >een deze man van ongeveer jaar oud in zijn auto. [it de kleedkamer van de sport- 1 werd in de avonduren van de ierde december, uit een kleed- pmer een portemonnee ont- recmd. In de portemonnee zat fder meer ongeveer 175 gul- n en een bankpas. Benadeelde (id haar portemonnee in de jas fh tergelaten. Ivencens op 4 december vond 1 de Oranjestraat een niet aller- aags ongeval plaats. Een vrouw ieek uit een rijdende auto te jn gevallen. Deze vrouw had gewoonte af en toe te spugen daarbij het portier te openen, de Oranjestraat ging het dus lis en viel uit de auto. De touw werd voor observatie Vergebracht naar een zieken- pis te Deventer. Haar verwon ingen bleken mee te vallen. h de vroege ochtenduren van vijfde december werd een Dnd doodgereden op de Laren- hvcg. Het betreft hier een Bas il hond. De eigenaar kan zich Iverbinding stellen met de poli ep 5 december vond een aanrij- ng plaats tussen een fietster en fcn personenauto op kruising [orpsstraat-Keizersweg. Zowel t bestuurster van de fiets als de pstuurder van de personenauto fvamen vanaf de Keizersweg. oen de fietster de weg overstak erd zij aangereden door de prsonenauto, die linksaf sloeg, [e wielrijdster liep daarbij een ebroken been op en werd per jnbulance overgebracht naar pn ziekenhuis te Deventer. nige paniek ontstond er op rijdag 6 december op het Mos- Inkscrf, toen een bewoonster abij een drukstation van het isbedrijf een metershoge vlam >g en tevens gaslucht rook. Zij armccrdc onmiddellijk de poli- cn brandweer. Deze hulpver- nende instanties behoefden :hter niet op te treden. Een mede erker van hetgasbedrijf was bezig :weest de gasleiding te ont- ichten, waarbij enig gas 'ij kwam dat werd aangesto- :n. De meidster kreeg de com- limenten van de politie voor lar kordate optreden. i de avonduren van de achtste' :cember werd openbare Het protestants-christelijke basisonderwijs in Holten bestaat op zaterdag 28 december negentig jaar. Een bijzondere mijlpaal, die pas komend voorjaar luister wordt bijgezet met een groots feest. De eigenlijke verjaardag valt precies in de kerstvakantie en bovendien leent de tijd van het jaar zich minder goed voor een openlucht programma. Negentig jaar protestant-s- christelijk onderwijs in Holten. Wellicht herinneren ouderen zich de vroegere School met de Bijbel aan de Stationsstraat (toen Grintweg). De school stond tegenover de huidige Kandelaar en werd na veel strijd, offers en gebed op 28 december 1906 in gebruik genomen. De lessen startten begin januari 1907. Toch begint de geschiede nis van de school in maart 1893, toen vijf heren zich 's avonds bij de pastorie van de toenmalige ds. A. Voogel meldden: de broe ders G.W. Breukink (Brink Gaits Gaitoom), H. Zwiers (Zwiers Dieksoom), A. Huzen (van de Rinkelder), J.C. Crollius, J. Jeurlink Dzn. (Schepers Jan). Onder leiding van ds. Voogel besloten de zes de gezinnen in het dorp en de buurtschappen te bezoeken om te vernemen welk bedrag men jaarlijks wilde af staan om het christelijk onder wijs te kunnen financieren. Het uiteindelijke schoolgeld be droeg veertig cent per maand voor één kind, zeventig cent voor twee kinderen, negentig cent voor drie kinderen en een gulden voor vier kinderen- schennis gepleegd aan de Lage- weg. Een aldaar fietsende vrouw werd plotseling geconfronteerd met een half naakte man die uit de bosjes sprong. De vrouw fietste onmiddellijk verder, waarna de man weer verdween. Het feit vond tegen 22.30 uur plaats. Eventuele getuigen die in de omgeving iets verdachts heb ben waargenomen, wordt ver zocht dit bij de politie te melden. In de avonduren werden drie auto's opengebroken langs de Al. Uit een van de auto's wer den twee tennisrackets wegge nomen. Uit een tweede auto verdween een kostbare accor deon en uit de derde auto twee tassen een jas en videobanden. Op maandagmorgen, 9 decem ber, werd geconstateerd dat een ruit bij de hoofdingang van het gemeentehuis was vernield door intrappen of inslaan. De schade bedraagt vele honderden gul dens. De politie zoekt de dader onder de jongelui die aldaar veel verblijven. Ook hier zou de politie graag in contact komen van personen die hier meer van weten. In de vroege ochtend van de achtste december werd een in woner van Okkenbroek mis handeld in de Boerendanssteeg te Dijkerhoek. De man zou een flinke klap hebben gehad van een inzittende van een perso nenauto, waarna hij met zijn ongelukkig tegen het wegdek smakte. De man liep daarbij di verse verwondingen op aan zijn gelaat en ook geraakten enkele tanden los. De man werd door de politie over gebracht naar een ziekenhuis te Deventer. Wat er precies heeft plaatsgevonden, is de politie niet duidelijk, daar het slachtoffer ken nelijk even buiten bewustzijn is ge weest en zich daardoor niet alles meer kan herinneren. Ook hier weer zou de politie graag getuigen willen horen. Ps- 1 O, Erkend Schadeher6tel Bedrijf Keizersweg 68-70, ind.ter. De Haar Hollen. Tel. 0548-36 19 00 Waarom christelijk onderwijs? Schooldirecteur Rik Aangeen- brug: „Al enige tijd was er open baar onderwijs in Holten, maar langzamerhand ontstond de wens om ook christelijk onder wijs te gaan geven als een soort verlengstuk van de opvoeding. Bij het christelijk onderwijs wordt vanuit een verenigings- vorm gewerkt en de Bijbel is uitgangspunt. We besteden er aandacht aan tijdens de dagope ning, er wordt veel gezongen, verteld en natuurlijk zijn er de regelmatige vieringen, zoals straks met kerst. Ook de levens houding speelt een rol, want behalve het bijbrengen van ken nis is het belangrijk om kinderen te vormen. Zo zijn we met het team bezig geweest met de soci aal-emotionele ontwikkeling van kinderen, waarden en nor men. Denk aan zaken als taalge bruik, hoe ga je met elkaar om en de zorg voor je medemens. Het verschil met het openbaar onderwijs is dat dat open staat voor alle richtingen." De eerste voorzitter van het toenmalige Locaal Comité van de Unie (nu de Vereniging voor Protestants Christelijk Onder wijs in Holten) was ds. Voogel. In april 1895 nam J. Meijer de voorzittershamer ter hand. Hij zou uitgroeien tot een ware pio nier van de school, bleef bijna ■vijftig jaar bestuurslid. Het eerste schoolhoofd werd H. Rutgers en amper anderhalve maand nadat de school haar deuren had geopend, bleek het noodzakelijk om een lokaal bij te bouwen en een derde onder wijzer te benoemen. De School met de Bijbel telde toen enkele tientallen leerlingen. Iri 1910 werd Rutgers opgevolgd door P. Kenemans. Een loopbaan die Bestuursfoto (1944) bij het afscheid van J. Meijer. Staand v.l.n.r. Gerhard Landeweerd en Gerhard Beldman. Zittend v.l.n.r. Derk Jan Schuppert, Jan Meijer, Mans Teeselink en Jan Aaltink. zou duren tot aan zijn pensione ring, waardoor Kenemans, evenals later zijn opvolgers J. Kroon en H. Ch. Vogelv, een belangrijke stempel op het christelijk onderwijs in Holten heeft gedrukt. Weliswaar geen schoolhoofd, maar wel een bi) velen bekende leerkracht die ja renlang voor de klas stond, was wijlen Chr. Knijff. Rik Aangeen- brug is sedert januari 1990 direc teur van de school. Vele jaren stond de protestant s-christelijke school bekend als de School met de Bijbel. Meer dere malen was uitbreiding aan de orde, maar uiteindelijk werd een nieuwe school gebouwd aan de Schoolstraat die op 28 febru ari 1956 officieel geopend werd. Schooldirecteur Rik Aangeenbrug (links) en voorzitter van het schoolbestuur Bert Beldman bereiden zich met vele anderen voor op het grootse feest in april. Foto: wu Vogel Door het toenemende aantal leerlingen, ook al door uitbrei ding van De Kol, werd ruim tien jaar later de roep om een tweede school steeds groter. De naam School met de Bijbel werd losgelaten en in 1971 werd de school omgedoopt tot De Schakel. In mei 1975 werd op De Kol Het Kompas in gebruik genomen, de tweede protestant s-christelijke school in Holten. De Wet op het Kleuteronder wijs (1956) leidde datzelfde jaar tot de komst van de tweeklassi- ge christelijke kleuterschool Re pelsteeltje, ressorterend onder een aparte vereniging. Pas bij de invoering van de Wet op het Basisonderwijs (1985), waarbij kleuter- en lager onderwijs in elkaar smolten, ging deze op in de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs. Repel steeltje werd in de beginjaren negentig afgebroken om plaats te maken voor de sociowonin- De negentigste verjaardag van de school wordtgevierd op don derdag 17 en vrijdag 18 apni. Die hele week is er echter al aandach t voor in de vorm van het thema 'Onderwijs vroeger en nu'. Hoeweihetprogramma nog niet geheel bekend is, staat de uit voering van een musical al vast. Er wordt aan meegewerkt door (oud-)leerlingen, (oud-heer krachten, ouders, (oud-)be- stuursleden enzovoorts. De re petities starten in januari. Op school wordt een expositie in- Foio: Archief schoolbestuur gen. De geschiedenis van De Schakel en Het Kompas ligt nog vers in het geheugen. Door de nieuwe bekostigingstrend van het mi nisterie, is schaalvergroting in het onderwijs aan de orde van de dag, ook in het christelijk onder wijs. In 1993 fuseerden Schakel en Kompas tot De Regenboog, de school op De Kol kwam leeg te staan. Door de fusie kon De Regenboog worden uitgebreid met een negende leslokaal en bovendien werd een overblijf- en handenarbeidruimte onder de hal aangebracht. Daarop volgde het groot onderhoud met onder meer een volledige renovatie van dé cv en het schoolplein, kunststof kozijnen met dubbele beglazing en speel toestellen voor en achter op het plein. Vervolg op pagina 11 gericht met foto's, dia's en vide ofilms. Voor de donderdag wordt een aangepast onderwijs programma voorbereid, uiter aard in het teken van de negen tigste verjaardag en vrijdag volgt een feestprogramma met bui- tcnactïvïteiten en en culturele bijdrage. Het feest wordt besloten met een gezamenlijke maaltijd op school. Wellicht dat de kinderen in het kader van deze bijzondere mijlpaal tijdens de feestdagen in klederdracht naar school ko- In samenwerking met de at letiekverenigingen Rijssen en Goor houdt de afdeling atletiek van de SV Holten een cross competitie. De eerste van de drie recreatieve lopen heeft plaats op zaterdag 21 december in Rijssen, de bekende Schwarzwaldcross. Het initiatief voor dit drieluik komt van Rijssen. Dat de drie vereni gingen in de nabije omgeving be schikken over een fraai, pittig, bos rijk en geaccidenteerd parcours en het gegeven dat veel leden van de drie clubs deelnemen aan eikaars crosslopen, bracht Rijssen ertoe Holten en Goor te benaderen. „We willen eens zien hoe dit aanslaat. Eerder namen we deel aan de Twentse crosscompetitie, maar dat bracht uiteindelijk niet dat wat we ervan verwachtten. Daarom waren we wel toe aan een nieuwe uit daging," aldus Egbert Veneklaas. Veneklaas is in Holten betrokken Egbert Veneklaas bij de organisatie van de jaarlijkse zHoltbcrbergcross, die voor zater dag 25 januari op het programma staat. De laatste van de drie cross lopen is op zaterdag 1 maart in Goor, de Herikerbergloop.De drie crosslopen staan elk op zichzelf. Per loop zijn er voor de eerst aan komenden in iedere categorie prij zen in natura te verdienen en ook voor de jeugd ligt in de verschillen de leeftijdsgroepen een aantal ere prijzen klaar. Bij deelname aan de drie wedstrijden wordt men opge nomen in het eindklassement en zijn er tevens geldprijzen in de di verse categorieën. Na afloop van de Herikerbergloop in maart worden deze prijzen uitgereikt.De inschrij- vings- en starttijden zijn evenals de afstand en prijzen bij elke crossloop gelijk. De inschrijving begint om 12.00 uur, de starttijden zijn als volgt: 13.00 uur, 1,5 km (jeugd t/m 12 jaar); 13.30 uur, vij f km; 14.15 uur, tien km. De kosten per loop bedra gen: 2,50gulden (1,5 km), zes gulden (vij f km en tien km). Deelnemers aan het crosscircuit, de drie lopen dus, betalen respectievelijk zes gulden en vijftien gulden.Degenen die aan het gehele crosscircuit willen deel nemen, kunnen zich volgende week inschrijven bij de Schwarzwald cross, restaurant Schwarzwald, Marke-loseweg 115, Rijssen (tel. 51 29 63). Per wedstrijd ontvangt iede re deelnemer een fraaie herinnering. Bij deelname aan het gehele cross circuit ontvangt men tevens een fraai T-shirt. Na afloop van elke loop zij uitslagenlijsten verkrijgbaar. Ruimer, overzichtelijker, meer privacy voor de klant - superlatieven genoeg voor de nieuwe behuizing van Globe Reisburo Holten. Maandag 18 november opende het reisburo de deuren van het nieuwe kantoor aan de voorzijde van het hoofdkantoor in Holten. Een modern, eigentijds ingericht kantoor, dat de voor bijganger opvalt en zich derhalve veel beter als reisburo profi leert. „De drempel om binnen te komen is duidelijk lager ge worden," vindt office manager Diesje Lievendag. „Omdat de klanten voorheen het Oad-kantoor in moesten lopen, zag men toch nog teveel koppeling daarmee. We opereren echter geheel zelfstandig." Het nieuwe reisburo is stilzwijgend geopend voor publiek. De kerstgroet die Globe Holten jaarlijks aan alle klanten stuurt, wordt dit jaar wel vergezeld varreen uitnodi ging: het kantoor houdt woensdag 18 december tussen 14.30 en 20.00 uur open huis.Globe Reisburo Holten is voorzien van een geheel nieuwe, frisse en eigentijdse inrichting. Het heeft totaal vijfwerkplekken, waaronder een aparte balie voor de office ma nager. De nieuwe opstelling biedt de klant meer privacy. Met de overstap naar het nieuwe onderkomen is tegelijkertijd be sloten voor de aanschaf van een nieuw uniform. Het bekende O ad-geel wordt vervangen door een fraai tenue van geel met donkerblauw. De groei van Oad heeft Globe Holten geen wind eieren gelegd. „Eigenlijk kun je stellen dat onze groei een af spiegeling is van de groei van het moederbedrijf," aldus office manager Diesje Lievendag. Foto: wu Vogel Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 1111. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feest dagen van 11.00 tot 1130 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de ope ningstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: L. Mees ten Oever, Noordachtereschweg 8a, Markelo. Telefoon 0547-36 29 92. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Mmnema, Larcnseweg 54, tel. 36 28 35, bgg 0548-52 16 29. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: voor kraamzorg, ouder- en kind- zorg, persoonlijke verzorging en verpleging. Tel. 0570 - 68 60 00, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde alleen voor spoed eisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen centrum: Gaardenstraat 31uitleen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: informatie- en aanmeldpunt bereikbaar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00- 17.30 uur. Behandeling volgens af spraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens af spraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29-31tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijssel. Thuiszorg/gezinsverzorging en al gemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerkstraat 6, tel. 0548 - 61 64 65. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag tm vrijdag 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag van 9.00-10.00 uur, donderdag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 4910. Slachtofferhulp: 24uur per dag be reikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt door geschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebureau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 36 44 44. Brandweer Alarmnummer. 06-11 (dagen nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte rio- leringspompen, defecte straat- verlichung, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantoor uren kan men naam, adres, te lefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waar na de dienstdoende storings ambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. Westhof, regio-inspecteur, tel. 0548 - 51 71 71. Energievoorziening: N.V. Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570-691100 tijdens kantooruren. Storingen aan gas/elcctra (dag en nacht (06 - 89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Holten in ge meentehuis: elke maandagmiddag van 15.30 tot 16.30 uur. Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00- 17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maan dag, dinsdag en zaterdag van 13.30- 16.00 uur. Ned. Herv. Kerk: Zondag 15 de- cember-derde van Advent: 10.00 uur, ds. S.M. Roozenboom, dienst van Schrift en Tafel. Nevendiensten. 19.00 uur, da. J.W. den Hertog. Collecte in dienst: Solidaridad. Uitgangscollecte: kerkvoogdij. Oppasdienst: mevrouw Steunenberg, Erny Dikkers Woensdag 18 december 19.00 uur, ds. H.P. Mulder Volkskerstzang in De Kandelaar Dijkerhoek: Zondag 15 december 10.00 uur, da.J.W. den Hertog. Diessenplas: Woensdag 18 decem ber ds. Israël, kerstwijding. Geref. kerk: Zondag 15 december-3e Adventszondag: 9.30 uur, ds. J.J. van Dijken. 19.00 uur, da. J.W. den Hertog, Cantatedienst m de Dorpskerk. Collecte in dienst: Diaconie. Tweede collecte: Rente en aflossing. Kindemevendienst groep 2 en 3 o.Lv. Jetty Tromop; groep 4 en 5 o.Lv. Trijnct Ovcrkcmpc; groep 6, 7 en 8 o.l.v. Rob Meijerink. Oppasdienst: 0-3 jaar Karin Hulsman, Locs Mcijennk, Hester Hulsman; 4-6 jaar Erna Kolkman, Ans Meijerink. RK kerk: Zondag 15 december 10.00 uur, Werkgroep, Communieviering Oppasdienst: mevrouw Steunenberg, Erny Dikkers. Nieuw Heeten: Zaterdag 14 decem ber 19.00 uur, Eucharistieviering Zondag 15 december 9.00 uur, Eucharistieviering. Evangelie gemeente: HM V-gebouw, Dorpsstraat 24. 10.00 uur. Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 15 december- 3e zondag van advent: 10.00 uur, ds J.F. Scheffer. Uitgangscollecte: Werelddiakonaat Latijns-Amerika. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laat ste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). Tot en met 16 januari: Tentoon stelling leeshulpmiddelen en ge sproken lectuur in de Bibliotheek. Donderdag 12 december: 14.30 uur, bijeenkomst PCOB Kandelaar. Donderdag 12, vrijdag 13 en za terdag 14 december: Winkelactie Holtense Handelsvereniging (kerst kandelaars kado'. Vrijdag 13 december: Leerlingen concert MOC in De Dorpskerk. 17.00 tot 21.00 uur, Kerstmarkt kin- derdagverblijf Kakelbont Zaterdag 14 december: 10.00 tot 16.00 uur, Kerstmarkt rond de Dorpskerk. Open huis MOC. Zondag 15 december: 14.00- 17.00 uur, Kerstmarkt voor het he le gezin m De Boschkamp. Maandag 16 december: 13.30 uur, Kerstmand maken in De Bosch kamp; Kerstviering NBvP Espelo; 19.00 uur, Guirlande maken in De Boschkamp; 19.30 uur, Talent enshow SG De Waerdenborch 171/m 24 decemberWinkelactie Holtense Handelsvereniging. Dinsdag 17 december: 14.30 uur, Kerstmiddag Bejaardensociëteit in De Kandelaar; 15.30 uur, creatieve kerstmarkt voor kinderen in De Boschkamp Woensdag 18 december: 14.00 uur, Kerstbakjes maken voor oude ren (door kinderen) in De Boschkamp; 18.30 uur, kerst- kinderfilm in De Boschkamp; crea tieve avond o.Lv. mevrouw Leerink in De Boschkamp; 19.00 uur, volks kerstzang in De Kandelaar, 19.30 uur, cabaret in SG De Wardenborch (leerjaar 1 en 2). Donderdag 19 december: Themadag SG De Waerdenborch; 14.00 uur, creatieve doe-middag in De Boschkamp; 19.30 uur, cabaret SG De Waerdenborch (derde en hogere klassen); 20.00 uur, kerst viering CPB Holten in De Kandelaar; Hervormde vrouwen groep, kerstwijding. Vrijdag 20 december: kerstbal jongerensoos So What in de kelder van De Boschkamp Zaterdag 21 december: v.a. 13.00 uur, Schwarzwaldcross Rijssen (on derdeel can crosscompetitie met Holten en Goor); 20.00 uur, The Foolhouse Jazzband in De Boschkamp Zondag 22 december: Live Höllenboer, Schure. Maandag 23 december: Extra koopavond. Dinsdag 24 december: Winkels sluiten om 17.00 uur. Aparte Kerstavond bij de Schure. 3b Geboren: Yannick zv E. Ho- vingh en A.J. den Heijer; Sabine dv DJ. Kolkman en G. Wessel- dijk.

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 3