andballers tiiet op dreef Sports in Holten Puike prestatie Pots Blauw Wit onderuit bij 'ysiek sterker Haarlo Sport Ea agenda Erik Davids pakt twee NK-titels Kranig verzet Twenhaarsveld H0LTEN5 NIEUWSBLAD Heren 3 als vanouds D. Nipt verlies schakers Zesde plaats Brenda Kappert SPORTHALTE Toernooi Mintonette Mooie prestaties Stal de Eik tegen De Esch Blauw Wit speelt DONDERDAG 28 NOVEMBI<R 1996 lauw Wit heeft afgelopen zaterdag in Haarlo één van de lindere wedstrijden in dit seizoen gespeeld. Op een lastig ein en hobbelig veld bleek de ploeg niet opgewassen tegen en fysiek sterk Sportclub Haarlo. Vooral in de eerste helft as de thuisploeg beter. Na rust mocht Blauw Wit het spel laken, maar bleef Haarlo makkelijk overeind. let de goede eerste helft te en Almen nog in het achter- oofd toog Blauw Wit zater- ag naar de laatste onbeken- tegenstander van de eerste elft van deze competitie. Iet opnieuw Edwin Aaftink i het doel voor de geschorste lans Bekkernens en met Jan rugteveen terug in de defen- e begon Blauw Wit aan het stige karwei. Leo Aanstoot eek in de eerste helft ook anaf de bank toe. anaf de eerste minuut werd al lidelijk dat Blauw Wit een oeilijke wedstrijd tegemoet m gaan. Het hobbelige en zwa- maar toch goed bespeelbare :ld was niet in. het voordeel van lauw Wit. De thuisploeg nam in ook direct het initiatief en [lauw Wit moest het in de on derlinge duels vaak afleggen. In de tiende minuut mocht Haarlo een hoekschop nemen en bij de tweede paal stond Henk Klumper volkomen vrij om 1-0 in te koppen. Na dit doelpunt mocht Blauw Wit nog een keer van geluk spreken dat Haarlo niet tot scoren kwam. De bezoekers trokken na de achterstand wel wat meer ten aanval, maar echte overtuiging was er onvoldoende. Verder dan enkele corners kwam Blauw Wit niet. De wedstrijd werd zelfs vroeg tijdig beslist toen na een buiten spel situatie de verdediging werd uitgespeeld en Rob Simmelink Aaftink voor de tweede keer het nakijken gaf. Vooral in de vol gende fase van de wedstrijd bleek dat Haarlo het spel con troleerde. De fysieke overmacht I Trainer Frits Stappenbeld kan nog lachen, maar zijn ploeg ■jing met 1-3 onderuit tegen Sportclub Almen. Foto: Wil Vogel i de competitie verloren zo el dames 1 als dames 2 hun edstrijden. Holten speelde luis tegen het op de derde laats staande Raalte. Holten, at door afwezigheid en blessu- :s drie basisspeelsters miste, >eelde een leuke wedstrijd. ia de brcak-outs wisten de gas- •n bij rust een 3-7 voorsprong te bouwen. Direct na de rust am Holten beter in het spel werd een 3-10 achterstand gelopen tot 7-10. In de laatste |en minuten nam Raalte het ft weer in handen en verloor Iten ondanks een goede inzet iet 8-13. Scores: Kristel Meer- lan en Wendy Wissink twee, lichclle den Bouwmeester, arjam Westcrveld, Bianca Smit Margot ter Schure één. 'ames 2 speelde een redelijke rstc helft tegen HHZD. Hol- n had echter weinig kijk op de irdc afstandsschoten van een in de opbouwsters van HZD. Deze speelsters was er )k verantwoordelijk voor dat jolten bij rust tegen een 4-9 :htcrstand aankeek. Na rust jeeldc Holten rommeliger, tede daardoor kon HHZD de oorsprong uitbouwen tot de 9-18 winst. Scores: Ellen Leef- tink vier, Annemarie Wijnberg twee, Petty Schoemaker, Marti Wuestman en Mar jon Jansen één. Bij de jeugd keek meisjes BI bij rust in Twello tegen een 5-1 achterstand aan. Na rust werd Holten wakker. Een ferme in haalrace was het gevolg. Helaas bleef die bij de 6-5 eindstand steken, jongens B leverde in een prima partij een stunt door kop loper Avanti met de eerste ne derlaag van het seizoen te con fronteren. Ondanks goed spel keek Holten bij rust nog tegen een 5-6 achterstand aan. In de tweede helft bleef Holten prima spelen en werd de verdiende 11-10 zege een feit. Meisjes B2 speelde een leuke wedstrijd tegen WSV. De gast vrouwen waren net iets sterker en wonnen via een 6-3 ruststand met 13-10. Meisjes C trof in Tvfoon een sterke tegenstander. Een zwakker eerste helft (3-8) werd gevolgd door een betere tweede. Meer dan de 4-10 ne derlaag zat er niet in. Meisjes. D deed het goed in Apeldoorn. Na winst op Voorwaarts (2-0) en Klarenbcek (4-0) werd tegen Achilles met 2-2 gelijk gespeeld. en de prima defensie gaven nau welijks kansen weg. Dit bracht voldoende rust in de ploeg en Blauw Wit kon hierop niet het juiste antwoord 'vinden. Vlak voor rust werd de wed strijd definitief beslist toen Aaf tink een bal verkeerd beoordeel de en Henk Klumper de bal op een presenteerblaadje aanbood. In de tijd van Sinterklaas wor den dit soort presentjes natuur lijk gaarne aanvaard: 3-0. Met Aanstoot voor Vrugteveen begon Blauw Wit aan de tweede helft. Hierin liet de ploeg een betere instelling zien. Ze toonde meer lef en al in de vijfde minuut na rust werd dit beloond. Marco Schuiterd ging het strafschopge bied in en vond Gerwin de Vel de Harsenhorst die op zijn beurt Johan Bolink vond die met een harde knal voor 3-1 wist te zor- gen. Na deze treffer werd met man en macht de aanval gezocht. Natuurlijk kon de ploeg hier door niet alle gaten in de defen sie meer dichtlopen, maar Aaf tink toonde zich een goede mee- voetballende doelman. Vooral door zijn optreden werd een grotere achterstand voorkomen. De tweede helft was ook voor het publiek veel leuker. De aan vallen van Blauw Wit werden door goede counters van de thuisploeg opgevolgd. Het spel ging op en neer. De doelman van Sportclub Haarlo kreeg deze tweede helft duidelijk meer werk te doen, maar de schoten van afstand wist hij telkens onschadelijk te maken en ook met de vrije trap pen had hij geen moeite. Het goede werk van de Haarlo doel wachter bezorgde Blauw Wit de meeste problemen. In voor gaande wedstrijden kon van af stand of via een vrije trap nog wel eens succes worden ge oogst. Dit keer zat er niet meer in dan die ene treffer vlak na rust. Toch kan Blauw Wit terug kij ken op een geslaagde eerste sei zoenshelft, waarbij vaak een goede indruk bij de tegenstan ders achterbleef. In de tweede helft van deze competitie zal de weerstand zeker groter zijn en ook is dan het verrassingsele ment minder. Eindstand: 3-1. Opstelling Blauw Wit: Ed win Aaftink, Dirk-Jan Bel- dman, Hans Stam, Jan Vrugteveen (Leo Aan stoot), Gerald Jansen, Ger win de Velde Harsenhorst, Marco Schuiterd, André Schuppert, Johan Bolink, Johan Bosschers en Jacco Schuppert. sr er ribe uur. Holten senioren: Zondag 1 decem- r: MVV - Holten 1. 14.30 uur (vertrek 15 uur); TVC 28 2 - Holten 2. 10.00 ir (vertrek 8.45 uur), Overwetermg 3 telll lolten 3, 10.00 uur (vertrek 8.30 uur); .O/olten 4 - PH 9, 10.00 uur; Holten 5 - nSjg iracles 2, 10 45 uur; Twenthe Goor 5 f\ (olten 6, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); alten 7, vrij; Holten 8 - Almelo 8, 9.00 ir; Holten 9 - Enter8, 10.45 uur; Hol- n 11 - Haarle 8. 9.30 uur; Wierden 6 - ||R alten 10, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); alten 12-Nijverdal4,9.00uur. inioren: Holten A1 GFC A1, aan- ing 14.30 uur; Holten A2 - PH A2, ng 13.00 uur; Heino B1 - Holten anvang 12.00 uur (Vertrek 10.45 ir); De Zweef B3 - Holten B 2, aan- ibei 'n9 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); OD Cl Holten C1, aanvang 14.30 ir (vertrek 13.00 uur); Holten C2 - /ZW C2, aanvang 13.00 uur. ipillen: Geen programma, auw Wit Senioren: De Esch 1 auw Wit 1, aanvang 14.30 uur (ver- ":k 12.45 uur); De Esch 2 - Blauw Wit aanvang 11 30 uur (vertrek 10.15 ir); Blauw Wit 3 - Excelsior 6, aan- ing 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Voor aarts 4. aanvang 14.30 uur; Excel- 13 - Blauw Wit 5, aanvang 14.30 (vertrek 13.30 uur), DOS'37 7 - w Wit 6, aanvang 12 45 uur (ver- ik 11.30 uur); DES 7 - Blauw Wit 7, <j nvang 12.45 uur (vertrek 11.45 uur), nioren: Eversberg BI Blauw Wit aanvang 11.00 uur (vertrek 10.00 r); Blauw Wit Cl - Vesos C1, aan- ng 10.00 uur; Rood Zwart C2 - iuw Wit C2, aanvang 13.00 uur (ver- !k12.00uur). ■pillen Geen programma, lal: Donderdag 28 november: 22.00 ir. Blauw Wit 1 -Excelsior'31 1. andhal: Zaterdag 30 november: Jeugdteams vrij. Zondag 1 december: Dames I uit tegen Zwolle, aanvang 12.10 uur (vertrek 11 00 uur) Heren uit tegen Actief/WSV 3, aanvang 13.10 uur (gewijzigde aanvangstijd', vertrek 12.15 uur). Dames 2 en A-jeugd vrij. Sporthal: Donderdag 28 november: 8.10-15.40 uur, SGW; 16.00-22.00 uur, SV Holten handbal; 22.00-23.00 uur. Blauw Wit zaal; 23.00-24.00 uur, SV Holten All Stars. Vrijdag 29 novem ber: 8.10-14 40 uur, SGW. Zaterdag 30 november: 12.00-17.30 uur, Jansen- -Dak BV Volleybal; 19.00-20.00 uur, Voetbal-team Stam; 20.00-21.00 uur, Buurtvereniging De Beuseberg. Za terdag 30 november: 12.00-17.30 uur, Janssen-Dak BV Volleybal; 19 00-20 00 uur, Voetbalteam Stam; 20.00-21.00 uur, Buurtvereniging Beuserberg. Zondag 1 december: 10.00-13 00 uur, Badmintonclub halve hal. Maandag 2 december: 8.10-15.40 uur, SG De Waerdenborch; 16.00-19 00 uur, Hockeyclub Holten; 19 00-23 00 uur, Badmintonclub Hol ten. Dinsdag 3 december: 8.10-13.50 uur, De Waerdenborch; 15 30-16.30 uur, Mintonette halve hal (mini's); 16.30-17.30 uur, SV Holten handbal; 17.30-22.00 uur, Mintonette trainin gen. Woensdag 4 december: 8.10-14.40 uur. De Waerdenborch; 16 00-19 00 uur. Hockeyclub Holten; 22 30-23 30 uur, J ten Wolthuis. Don derdag 5 december: 8.10-15.40 uur, SG De Waerdenborch. Vrijdag 6 de cember: 8.10-15.40 uur, SG De Waer denborch, 18.00-23.30 uur, Mintonet te competitie Zaterdag 7 december. 13.30-15.30 uur, NHVGorssel. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheer ders van de sporthal (tel. 36 31 80). Het eerste team van de Hol- tense schaakvereniging heeft vorige week dinsdag een klei ne nederlaag geleden tegen het sterke Dr. Max Euwe 1 uit Enschede. De minieme kam pioenskansen die het eerste team werden toegebracht zijn hiermee voorbij. Holten kwam al snel op een 4-0 achterstand. Ben van der Griendt, Joop Middelink, Henk van Beck en Karl Heinz Lcisten konden hun koning omkrijgen. Holten knokte echter sterk te rug door overwinningen van Gcrrit Luggenhorst, Ton van Oyen en Gerrit Stevens. Henk Jongman wist zijn materiële voordeel echter niet in winst om te zetten. 4,5-3,5 voor Max F.uwe was het gevolg. In de interne competie viel een behoorlijk aantal verrassingen te noteren. Van der Griendt kwam tegen Stevens niet verder dan een remise terwijl Bertus van Beek zijn broer Henk aan de zegekar bond. De grootste ver rassing was echter de remise van Van Oyen tegen zijn neef Rob Gcrvedink Nijhuis. Uitslagen: Gerrit Stevens-Ben van der Griendt 0,5-0,5; Ton van Oyen-Erik Bosman 1-0; Henk van Beek-Bertus van Beek 0-1; Dinant van Beek-Cees Olij 0-1, Henk Jongman-Karl Heinz Leister 0-1, Bas van Beek-Ton van Oyen 0-1; Alrik Baltus-Ton van Oyen 0-1 en Rob Gervedink Nijhuis-Ton van Oyen 0,5-0,5. Tijdens een dressuurwedstrijd in Hellendoorn heeft Brenda Kappert met haar paard Kama- ro een zesde plaats behaald in de B-dressuur met 158 punten. Ook ging Brenda naar Raalte waar ze achtste werd in het B-springen. Trots tonen de generaal kampioenen de door hun gewonnen wisselbokaal. Foto: Wil Vogel B.J. Pots is komend jaar de trotse eigenaar van de wisselbeker die hoort bij het generaal kampioenschap on aangewezen van Post duivenvereniging De Bergvlie- gers. Een uniek feit, want nog nooit eerder in de geschiedenis van de bijna 50-jarige vereniging kwam het voor dat een nieuw lid direct generaal kampioen werd. Pots meldde zich dit jaar aan als lid van De Bergvliegers. Voordien was hij lid van de collega-vereniging in Markelo. Naast generaal kampioen werd hij tweede in het super kampioenschap. Voor een eveneens zeer goede pres tatie tekende H.J.Jansen: tweede ge neraal onaagewezen en eerste gene raal aangewezen, hetgeen resulteer de in het superkampioenschap. Ook Jansen bezorgde De Bergvliegers af gelopen seizoen een unieke gebeur tenis door in één seizoen in de regio tweemaal als eerste te eindigen. „Dat komt zelden voor," aldus voorzitter Henk van Beek. De Combinatie Jurjens werd derde ge neraal onaangewezen en eveneens derde superkampioen. J.C. Jansen werd vierde, G.j. Koetsier vijfde. Daarnaast werd een groot aantal winnaars beloond met uiteen lopende prijzen als drank, planten bak of vleespakket. Volgens Van Beek had bijna tachtig procent van de léden wel een prijs in de wacht ge sleept (vitesse, midfond, fond, jonge duiven, natour). Een prima seizoen voor de Bergvliegers, in het bijzonder door de knappe prestatie van Jansen. Het verbeterde voer en verzorging, de Volleybalvereniging Mintonette houdt op vrij dag 3 januari vanaf 19.00 uur een recreatief volley baltoernooi in sporthal 't Mossink. De inschrijving hiervoor is geopend. Iedereen kan meedoen aan het toernooi, dus ook stra ten en bedrijven. Opgave is mogelijk voor 31 december bij Lennart Keulen, tel. 36 18 14. Per team moeten mi- naal twee dames worden in geschreven. In een team mogen maximaal twee com petitiespelers worden inge- sterk verbeterde transportmogelijk heden, het zijn allemaal factoren die ertoe bijdragen dat de kwaliteit van de duiven en dusookde snelheid, be langrijk toegenomen is. Voorzitter Van Beek liet weten dat de vereniging volgend jaar septem ber vijftig jaar bestaat Het gouden jubileum wordt gevierd met een re ceptie en gezellige bijeenkomst. Hoe het programma er precies uit gaat zien, is nog onbekend. Van Beek nam de voorzittershamer begin dit jaar over van Frits Meester, die het na ruim dertig bestuurlijke jaren wat rustiger aan is gaan doen. Wat dat be treft is Van Beek hard op weg om Meester 'te evenaren, want hij is al sinds 1968 aan het 'duivenbestuur' verbonden. Komend jaar wacht de postduiven vereniging een flinke verandering. .Tot nu toe maakt de vereniging deel uit van het rayon Berg en Dal, waar toe onder meer Nij verdal, Rijssen en Almelo horen. Door een landelijke re organisatie, waarbij alle subbonden worden opge heven, komt dit rayon te ver vallen en gaat met ingang van janua ri op in de Concourscombinatie West Twente, rayon negen, onder deel van de Nederlandse Bond van Postduivenvliegers. De dan nogenig overkoepelende organisatie. Het nieuwe rayon negen omvat vrij welgeheel Overijssel en een deel van Gelderland. „Er komen heel wat veranderingen op ons af, maar op dit moment zijn we nog lang niet van al les op de hoogte, bijvoorbeeld over het vervoer van de duiven," aldus Van Beek, die benadrukt dat De Bergvliegers in elk geval een zater dagvereniging blijft. In afwachting van alle ver anderingen, richt de club zich voor lopig op zaterdag 14 december, wan - neer de jaarlijkse (gratis) tentoon stelling in het clubgebouw wordt ge houden. Iedereen is welkom, ook niet-leden. De duiven zijn te bewon deren tussen 14.30 en 18.00 uur. MAC'er Erik Davids is afgelopen weekeinde tweemaal Ne derlands kampioen geworden. Zowel in de motocross klasse 500 cc viertakt als in navolging van vorig jaar in de klasse enduro 500 cc viertakt inters. Ook Patrick Isfordink, Henny Geerdink en Marco Eltingh reden zich naar goud. Isfordink werd nationaal kampioen in de klasse enduro 175 cc tweetakt inters, Geerdink in de klasse enduro 5001/m 1300 cc viertakt nationalen en Eltingh in de klasse 125 cc twee- takt inters. Dirkjan Schooien maakte het be kend tijdens de jaarlijkse feest avond van MAC De Holterberg in Het Bonte Paard, waar Jan Markvoort de clubkampioenen van 1996 in het zonnetje zetten: Henk Oolbekkink (puzzelritten klasse A), Gé Knobben (puzzelrit ten klasse B), Bert Baltus (Erwincross heren), Jenny Wevers (Erwincross dames), Jan Ulfman (Erwincross veteranen), Rick Zonneheld (motocross 60 cc), Henri Klein Kromhof (motocross 80 cc), Erwin Jansen (motocross 125 cc), Jan Poortman (motocross 250 cc), Freddy Bolderink (moto cross 500 cc), Dick Stam (enduro), Gerben Elbersen (bromfiets- klasse), Jan Bolink (toertochten), Joop Wiggers (vissen). De uitbreiding van het MAC- Stuurhuus aan de Beusebergerweg is inmiddels begonnen. De funde ring van de uitbreiding van de nieu we keuken is al klaar en ook aan de uitbereiding van de opslagruimte wordt gewerkt. Het eerste grote evenement dat de MAC in 1997 houdt is de enduro (voorjaarsrit). Het evenement staat gepland op 1 maart. Zondag2maartwordtde be kende toertocht rond het IJsselmeer gehouden. Zondag 4 mei staat een klassiekerrit op het programma, zondag 10 augustus de Holterbergrit (toertocht), zaterdag 13 september de tweede Keunerit. Tijdens de Keunefeesten in sep tember jongsdeden hield de MAC voor het eerst een Keunerit voor klassieke motoren. De tweede keer gaat het echter om een toer- en klassiekertocht. Het tijdperk dat de heren van Markel-Up met angst en beven het heren 3 team van Mintonette tegemoet traden is definitief afgesloten. Dat geldt ook voor de huif kar waarmee de heren naar de wedstrijd in Markelo togen. Dit om 'relaxed' bij de tegenstander aan/over te komen. Tegenwoordig spoeden ze zich met hun snelle bolides richting tegenstander. Markel-Up slaag de er eindelijk in om zich van 'angstgegner' Mintonette te ont doen. Na de eerste set nog ge wonnen te hebben en heftig verweer van heren 3 in de twee de set, die naar de Markeloërs ging, was het pleit snel beslecht. Met twee keer 15-9 was de eer ste winst op Mintonette een feit (1-3). Een week later waren de depres sies nog niet uit de lucht. WVC Volley maakte korte metten een wel heel tam en mat spelend Mintonette. Toegegeven, basis spelers Pim Gruyters en Pieter 'Harley' Jongbloed werden node gemist (0-3). In Albergen trad een herboren Mintonette aan. Aard Borghuis speelde als in zijn beste jaren net zijn 'curve-smachen' wist hij keer op keer de HVA'ers te verschalken. Het team wist vrij eenvoudig aan een 2-0 voor sprong te komen (15-11), 15-4) maar in de derde set kwam Al- bergen knap terug en knokte zich naar 13-14 en waande zich te vroeg winnaar van deze set. Heren 3 zette zich even schrap en won toch met 16-14 (3-0). Manege Stal de Eik heeft af gelopen zondag weer deelge nomen aan het jaarlijkse po nyconcours met manege Schalkhaar en manege Ma liënheem. In totaal hebben zo'n 72 kinderen deelgeno men onder wie tien van de Eik. Na de nederlaag tegen Sport club Haarlo wacht Blauw Wit opnieuw een lastige uitwed strijd. Deze keer is De Esch uit Oldenzaal de tegenstan der. Blauw Wit begint met deze wedstrijd aan de tweede helft van de competitie. De Esch maakte in de eerste competitiehclft weinig indruk. Toch bezit de ploeg voldoende talent om het in dc derde klasse menig tegenstander bijzonder lastig te maken. Met Hans Bek kernens terug in het doel zal ook de defensie weer compleet zijn. Of Blauw Wit in Oldenzaal zich zal revancheren voor de neder laag in Haarlo kunnen fans gaan zien in Oldenzaal. De wedstrijd begint om 14.30 en staat onder leiding van scheidsrechter A. Andrea. Alle clubkampioenen werden natuurlijk vereeuwigd. Het ochtendprogramma ver melde dressuur en V middags was gereserveerd voor het springen. Zeven kinderen uit Holten gingen met elf prijzen weg. Bij de dressuur in ring één werd Deborah van Zee eerste, gevolgd door Adrianneke Fon- teine (tweede), Mientje Elzinga (vijfde) en Jessica Zeijlmaker (zesde). In ring twee legde Suzan Krijsen beslag op de derde plaats en in ring één ging Mi chelle van Coeverden weg met de eerste plaats. Ook het springen verliep suc cesvol: in de leeftijd tot 12 jaar werd Michelle van Coeverden zevende, terwijl in de leeftijd boven twaalf jaar Mientje Elzin ga vijfde werd met een tijd van 43,43, Joyce Beumer vierde met een tijd van 42.18, Suzen Krijn- sen met een tijd van 42,08 een ook de eerste prijs was voor de Eik en werd gewonnen door Deborah van Zee. Het toernooi om de Druk- werkers-Bokaal werd ge zwommen in zwembad Het Ravijn te Nijverdal. Deze wedstrijd werd wederom suc cesvol gehouden door zwem en poloclub Damixa-Het Ra vijn uit Nijverdal. Aan dit recreanten-toernooi na men in totaal negen verenigin gen uit Overijssel deel, Z.P.C. Twenhaarsveld-Holten; De Whee-Goor; De Mors-Rijssen; V.Z.P.C.-Vriezenveen; Nieuw- leusen-Nieuwleusen; De Tippe- -Heino; De Oostdobbers-Raal- te; De Maarkel-Markelo en Da- mixa-Het Ravijn-Nijvcrdal. Z.P.C. Twenhaarsveld uit Hol ten was met een ploeg van twin tig kinderen afgereisd om op nieuw de eer van de club en de fraaie wisselbokaal te verdedi gen. Zowel in 1994 als ook in 1995 werd de bokaal verworven door kinderen van Z.P.C. Twenhaarsveld. Het beloofde dus een spannende strijd te wor den. De te zwemmen afstanden van het toernooi waren 25 en vijftig meter schoolslag, 25 en vijftig meter vrije slag en de stafette over vier keer 25 meter school slag. Er werd gezwommen over negentien programmaonderde len. De kinderen van Z.P.C. Twenhaarsveld weerden zich kranig, ondanks een sterk deel nemersveld. Even nog leek het er op dat een fout in het wedstrijdprogramma roet in het eten zou gooien. Er moest op het onderdeel 'estafet te' gezwommen worden op vier keer 25 meter schoolslag in plaats van dc aangekondigde vrije slag. Vooral door scherpe tijden neer te zetten, werd een klinkende overwinning behaald op de andere deelnemende vere- nigingen. Net als in voorgaande jaren werd er weer een verwoede strijd geleverd tegen sterke con currenten als De Oostdobbers uit Raalte en De Tippe uit Hei no. Voor de derde opeenvol gende keer werd de Drukwer- kers-Bokaal door Z.P.C. Twen haarsveld met een totaalstand van 151 punten in de wacht gesleept. Tweede werd dc ploeg van De Oostdobbers uit Raalte met 116 punten en derde Dc Tippe uit Heino met 99 punten. Uitslagen: Eerste prijzen: 25 meter schoolslag, José Reinaardus, 0.22.0. 25 meter vrije slag, Floortje van Eijk, 0.18.2; Irma Groteboer, 0.16.7; Sander Stoevenbelt, 0.17.1. 50 meter vrije- slag, Kim Kortlever, 0 32.8 Tweede prijzen: 25 meter schoolslag, Sander Stoevenbelt, 0.20.3 50 meter school slag, Maartje van Eijk, 0.48.2; Esme ralda Udink, 0.43 4. 25 meter vrijslag. Wouter Jansen, 0.19.2. 50 meter vrije- slag. Maarten Koopman, 0.36 1 Der de prijzen: 25 meter schoolslag. Sa brina Kolkman, 0.23.2. 50 meter schoolslag, Maarten Koopman. 0.44.9, Kim Kortlever, 0.44.9; Michel de Vries, 0.36 5. 50 meter vrije slag, Maartje van Eijk, 0.38.6. Eerste prijs estafette: 4 x 25 meter schoolslag onder 11 jaar, 1.30.5, José Reinaar- dus, Ruben Heusinkveld, Irma Grote boer en Sander Stoevenbelt. Tweede prijs estafette: 4 x 25 meter school slag onder 9 jaar, 1.44 2, Floortje van Eijk, Erik Agterkamp, Sabrina Kolk man en Wouter Jansen, 4 x 25 meter schoolslag dames/heren. 1.18.2, Es meralda Udink, Kim Kortlever, Jan Maneschijn, Michel de Vries. De leden van Z.P.C. Twenhaarsveld na afloop van de wedstrijden in Nijverdal waar ze de nodige tegenstand boden.

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 7