Alternatief; niet wereldvreemd 'M Veneman wint reisje naar Leeds Holtens Nieuwsblad HOITENS NIEUWSBLAD Zakelijk BEKEKEN Ruwvoerwinning Gemeente Te lange, Van Velzen en Agterkamp slaan handen ineen en openen nieuwe praktijk Globe Reisburo in nieuwe behuizing Encko Restaurant Uitslagen St.Nicolaasactie DONDERDAG 28 NOVEMBER .Patiënten moeten eerst naar Ie huisarts voordat ze bij ons mnnen komen", maakt René an Velzen direct duidelijk, lij is dan wel paranormaal herapeut, de reguliere ge- ieeskunst wordt door hem bsoluut niet afgewezen. We- eldvreemd is hij dus abso- uut niet. Afgelopen zaterdag leeft de officiële opening ilaatsgevonden van de nieu- re groepspraktijk van para- ormaal therapeut René van relzen, Edukinesiologe Su- an de Lange en sportmas- euse Jolanda Agterkamp. amen hebben ze de handen ïeen geslagen en hebben een rachtig pand gebouwd aan de astoriestraat 12. De nieuwe raktijk heeft twee behandelka- lers, een ruime wachtkamer en en kelder waar ruimte is voor roepsactiviteiten. 'an Velzen zit al zes jaar in loken en heeft in de jaren veel ïeegcmaakt. Hij krijgt mensen p bezoek die het hele reguliere rcuit al hebben doorlopen Vaak ben ik de laatste hoop oor ze. Maar ook is mijn werk en aanvulling op de reguliere eneeskunst en zeker geen sub- ituut", zegt Van Velzen. )e drie vinden het jammer dat lormale' doktoren patiënten reinig doorsturen naar hun (raktijk. „Het is vaak onbekend fcrrein voor ze", legt Van Vel len uit. lij Van Velzen zijn extra zintui- jen ontwikkeld. „Ik kan beter angeven wat een oorzaak van jen probleem is. Als ik iemand én hand geef, voel ik al waar de lijn is. Dan vertellen ze mij het erhaal en ga ik controleren of lijn eerste bevindingen klop- en. Dan ga ik handopleggen; iet mijn handen ga ik het li- riaam af en voel ik knooppun- :n en blokkades die ik probeer p te heffen. Let wel, ik ben een pijnbestrijder, maar je loet weten hoe een probleem nstaat. Lichaam en geest zijn fen." (an Velzen werkt niet met eigen pergie maar is een soort door- jeefluik. Bekend is dat bij kleine inderen, dieren en planten goe ie resultaten te behalen zijn. lieruit blijkt dat 'suggestie' als crklaring kan worden afgewe- Pn' [en breed scala aan ziekten en andoeningen kunnen geheel of pdeeltelijk worden genezen. Pit betreft lichamelijke en/of feestelijke kwalen. Er worden cle patiënten met chronische n acute klachten behandeld. [erslaving Pp het kaartje van Susan de angc staat Edukinesiologie, touch For Health en Bachrc- ledic. Zij legt 'in normaal Ne- prlands' uit wat daar mee wordt edoeld. „Wij helpen mensen prder door meer structuur in pt leven aan te brengen. Men en kunnen met veel zaken pro- lemen hebben zoals verslaving, prdriet, angst en fobieën. Maar Holtens Nieuwsblad is een uit- jgave van Oostelijke Weekblad pers BV, behorende tot Wegener iNV, in samenwerking met de stich ting 'Holtens Nieuwsblad'. Stich tingsbestuur: W.H. Beyers, secre taris, Kollingserf 4, 7451 XC Hol- 'ten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J.V. Munsterman Advertenties: Getfertsingel 41. j7513GA.Enschede.tel.053-4 84 24 50. Orders worden afgesloten en uit gevoerd overeenkomstig onze al gemene voorwaarden, gedepo neerd bij de Kamer van Koophan del en Fabrieken te Enschede. Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BGHoltenTel0548 - 36 38 03, Fax. 0548-36 64 97. Openingstijden redactie: Elke (maandag van 9.00 tot 12.30 uur. Eindredactie: Peter Koehorst, jtel.0570 - 630691,tel.mobiel06 - 62 71 30 69, je-mail: peter.koehorst@tip.nl Redactionele medewerkers: il Vogel, tel. 0548 - 36 42 01. loke Oosterveld, tel. 0548 -36 11 Advertentie-adviseurs: H. Schottert, tel. privé 074 - 2 42 86 06. IJspeert, tel. privé 074 - 2 77 20 58. lAdvertenties kunt u in Holten op- beven bij: GW. Knapen, Larense- toeg 3, tel. 0548 - 36 12 24 tot dinsdag 12.00 uur. n Bathmen: H. Voogsgeerd, De venterweg 34, tel.0570 - 54 16 65 t dinsdag 12.00 uur. bonnementen en klachten be- orging: Fam. Bouwhuis, Aal- olsweg 6, 7451 HK Holten, tel. 548-36 18 49 Suzan de Lange, René van Velzen en Jolanda Agterkamp voor de ingang van de nieuwe praktijk aan de Pastoriestraat. Foto: Peter Koehorst ook tegen gewone pijn komen ze bij ons." Edukineiologie is een samen stelling van edu(educatie is vor ming, opvoeding) en kinesiolo- gie (de leer der beweging). Het is bedoeld voor kinderen en vol wassenen die moeilijkheden on dervinden bij leren, lezen en schrijven. De samenwerking tussen de beide hersenhelften zorgt ervoor, dat we overzicht houden over alles wat zich in ons leven afspeelt. Door allerlei omstandigheden kan deze sa menwerking zijn verstoord. In de Edukinesiologie wordt door middel van spiertesten uitge zocht hoe, waar en wanneer en onder welke omstandigheden die samenwerking er wel is en wanneer niet. De uitslag van deze testen geeft aan welke soort oefening het meest ge schikt is om hierin verandering te brengen. De methode richt zich op een betere samenwer king tussen de hersenhelften door middel van lichamelijke oefeningen om zo te proberen de voorwaarden om beter te kunnen leren (functioneren) te bewerkstelligen. Letterlijk betekent Touch for health 'aanraking voor gezond heid', maar wordt in het Neder lands 'toets van gezondheid' ge noemd. Het is bedoeld voor voor kinderen en volwassenen die door allerlei oorzaken zoals stress, angst, verdriet, niet ge schikte voeding, gebruik van medicijnen en verkeerde hou ding uit balans zijn; zich niet wel bevinden. Door middel van spiertesten wordt met deze me thode de blokkades opgezocht die de klachten veroorzaken. Vervolgens wordt geprobeerd deze blokkades op te heften door aanraking van bepaalde punten, acupressuur en meridi aanmassage. Soms zullen voe- dings- en houdingsadviezen aan bod komen. Bach bloesem remedies is ont dekt door de Engelse Dr. Ed ward Bach. Het is voor kinderen en volwassenen, die in een nega tieve gemoedstoestand verkeren zoals vrees, onzekerheid en be sluiteloosheid, eenzaamheid, onvoldoende interesse in tegen woordige omstandigheden, overgevoeligheid voor ideeën en invloeden van buitenaf, moe deloosheid en wanhoop en overbezorgdheid om anderen. Dr. Bach ontwikkelde een grote gevoeligheid zowel van geest als van lichaam. Als hij zijn hand boven een bloeiende plant hield, kon hij in zichzelf de eigen schappen van de plant voelen. Zo vond hij 38 bloesems, die in aanmerking komen voor alle be kende negatieve gemoedstoe standen waaraan men kan lijden. De krachten van de bloesems helpen om de in de mens gele gen krachten en deugden te ver sterken, waardoor men weer in harmonie komt en levenskracht wordt herwonnen. De tincturen zijn zonder risico geschikt voor kinderen en volwassenen, er is geen gevaar voor een overdosis of bijwerkingen en mochten een verkeerde keuze worden ge- Kostprijsbeheersing is in vele bedrijfstakken van groot belang en dat geldt zeker ook voor de melkveehouderij. Om dc kosten zo laag mogelijk te houden is goed eigen gewonnen ruwvoer zeer belangrijk. Over de laatste ontwikkelingen op dit gebied geeft Fella, één van de toonaangevende merken op het gebied van de ruwvoederwinning op 5 december om 9.30 en 13.30 uur een indoor demonstratie in manege 't Ruiterkamp (bij de molen) in Bathmen. Voor deze demonstratie in de Bathemse manege wordt iedereen van harte uitgenodigd door de Fella dealers Firma Broekhuis uit Dijkerhoek en Flierman Techniek b.v. uit Colmschate. Fella is gespecialiseerd in ruwvoerwinning, profileert zich duidelijk als blijver op de groenvoerwinningsmarkt en heeft deze keer gekozen voor een bijzondere vorm van demonstratie: twaalf machines (maaiers, schudders en harken) worden één voor één de nieuwe, grote manege ingereden, waarna een Fella-specialist in ongeveer tien minuten de werking, bedieding en voordelen van de machine zal tonen. Als alle machines op die manier de revue hebben gepasseerd, komen alle apparaten opnieuw de manege in en is er gelegenheid de maaiers, schudders en harken onder het genot van een kop snert nog eens rustig te bekijken of met de specialisten van Fella van gedachten wisselen. De demomstratie vindt plaats op 5 december. Of Sinter klaas de demonstratie zal bezoeken is nog niet bekend. Wel is zeker dat Fella geen Sinterklaas is, maar... toch heeft men voor de snelle beslissers een bijzondere verras sing, waarvan iedereen kan profiteren, die in december besluit tot de aanschaf van een Fella-maaier, schudder of hark. De levering vindt dan in 1997 (op afroep) plaats. maakt, dan is dit niet nadelig. De tincturen beïnvloeden geen en kel geneesmiddel (inclusief ho meopathische), noch worden ze er zelf door beïnvloed. De tinc turen zijn niet verslavend. Ook dieren kunnen voordeel hebben van deze behandeling. Houding Jolanda Agterkamp houdt zich bezig met massage, sportmassa ge en in februari begint ze met babymassage. „De massage is bedoeld ter ontspanning. De klachten worden door de massa ge verlicht. Onder sportmassage valt niet alleen sport. Het gaat vooral om dc houding van men sen zoals een foute zithouding bij het werk." Agterkamp be handelt niet alleen sportblessu res maar geeft ook advies over zaken als bondage en beweging. „Als ik merk dat mensen aan een verkeerde sport doen, zeg ik dat ook. Vaak' hebben ze ook een verkeerde training. Maar de grootste fout is dat mensen vaak te veel willen, daar komen vaak problemen door." In februari begint Agterkamp met de cursus babymassage. „Samen met de ouders", zegt ze duidelijk. Het gaat hierbij om de 'Shantale' massage. „Ik masseer de baby niet, maar leg de ouders uit hoe ze hun baby kunnen masseren. Het gaat vooral er om om het emotioneel contact met het kind op te bouwen." Door massage, waarbij gebruik wordt gemaakt van olie, worden spanningen losgemaakt door middel van strijkingen en diepe knedingen. Het inlevingsvermo gen van de masseur en beheer sing van diverse lichaamsgerich te technieken vormen de basis voor een deskundige, indivi dueel gerichte en intuitieve be nadering. Massage kan helpen om spieren en weefsels soepeler te maken en spanningen te ver lichten. Het 'ontspannen' kan samengaan met het doorvoelen en loslaten van vastgehouden emoties. Als het lichaam dieper ontspant, zal ook het denken ontspannen. Als de stilte, die dan ontstaat, bewust ervaren kan worden, kan dat een rustpunt geven. Vanuit deze innerlijke rust kan men het eigen voelen en denken ervaren. Dat geeft in het dagelijks leven meer onafhankelijkheid, stabili teit en bewustzijn. Binnen de tijdsduur van de massage is er ruimte om datgene wat loskomt aan emoties, te uiten en be spreekbaar te maken. Dit is ech ter geen 'moeten', de massage kan heel ondersteunend werken voor de behandeling die bij an dere therepeuten wordt ge volgd. Het ligt dan voor de hand dat men datgene, wat loskomt tijdens de massage, bespreek baar wil maken bij de behande lend therapeut, ledereen heeft hierin zijn eigen vrijheid. Een massage kan gewoon een lekker ontspannen gevoel geven waar door men na of tijdens een drukke of gespannen periode in het leven zichzelf een rustpuntje gunt. Groot was de verrassing voor de familie J.E. Veneman, toen Birgit van Zon van Glo be Reisburo Holten opbelde met de mededeling dat ze een driedaagse Christmas Shop ping Tour voor twee perso nen naar het Engelse Leeds hadden gewonnen. „Jaren geleden hebben we eens een badhanddoek gewonnen, maar dit is werkelijk gewéldig!", aldus Veneman, die de prijs vo rige week vrijdag samen met zijn echtgenote in het gloednieuwe reisburo aan de Burgemeester van der Borchstraat in ont vangst nam. Het echtpaar vertrekt 10 decem ber. Tijdens de medio septem ber gehouden Middenstands- beurs namen de Venemans deel aan de landelijke wedstrijd die ook Globe Holten in samenwer king met North Sea Ferries hield. Driehonderd reisbureau's deden mee en bij elk reisbureau werd één winnaar aangewezen. Op de Middenstandsbeurs was Globe Reisburo met een stand vertegenwoordigd. Volgens Bir git nam een flink aantal bezoe kers deel aan de wedstrijd. Daar voor moesten ze aan de hand van een folder drie vragen be antwoorden. Uit de inzendingen werd de familie Veneman als winnaar getrokken. Per schip van North Sea Ferries reist het echtpaar naar Huil, vanwaar ze per bus naar Leeds worden ge bracht, bekend om zijn Victori aans architectuur. De stad wordt momenteel uitbundig opgeluis terd met kerstverlichting. Met de ingebruikneming van het nieuwe reisbureau aan de voor zijde van het Oad-hoofdkan- toor, is de eerste stap in de verbouw/ nieuwbouw van het pand een feit. Vorige week maandag opende het reisbureau de deuren van de nieuwe behui zing, woensdag 18 december wordt tussen 14.30 en 20.00 uur open huis gehouden. Tot voor kort was het gehuis vest in het Oad-gebouw, waar de eerste fase van de verbou wing vrijwel klaar is. De grote verbouwing, waarbij twee ver diepingen op het voormalige reisburo, directieruimte en di rectiesecretariaat worden aange bracht, start omstreeks februari. OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN 1. Bouwvergunning is verleend voor: - bouwen kap op een garage Erve Lukensveld 8; - bouwen carport/garage op een perceel gelegen in de gemeente Holten, plaatselijk bekend Koerselmans- weg 8 te Diepenveen: - bouwen schuur Oude Deventerweg 6; 2. Toestemming is verleend voor de volgende meldingplichtige bouwwerken: - bouwen tuin-kweekkastje Beusebergerweg 68, - bouwen carport Churchillstraat 77; 3. Kapvergunning is verleend voor: - 1 berk Kwintenweg 5; - 2 berken Oude Diepenveenseweg 9. - 5 dennen en 1 berk Ericaweg 8; - 4 dennen en 2 Amerikaanse eiken Heideweg 28, - 5 dennen, 1 berk, 1 lariks en 1 Amerikaanse eik Postweg 98: - 3 dennen Vianenweg 230; - 1 douglasspar en 2 lariksen Vianenweg 5, - 2 berken Churchillstraat 39; - 3 essen Beusebergerweg 76; 4. Voorts is vergunning, ontheffing, toestemming e.d. verleend voor: - uitvoeren werkzaamheden aan bijgebouw Motieweg 4; - speculaasactie Ponyclub „de Bergruitertjes" (28 november 1996); - kerstmarkt Holtense Handelsvereniging (14 december 1996). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenver melde besluiten een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7450 AA Holten. Over de uiterste indieningsdatum van een bezwaarschrift kunt u inlichtingen inwinnen bij de af deling algemene zaken, tel. 37 38 39. BEKENDMAKING VERGUNNING WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Holten hebben vergunning Wet milieubeheer verleend aan de heer H. J Veneklaas, Vijfhuizenweg 5 te Holten voor het uitbreiden van het constructie- en landbouwmechanisatiebedrijf aan de Vijfhuizenweg 5 te Holten. De uitbreiding waarvoor vergunning is verleend, is het houden van edelher ten, dam- en sikaherten en Walibi's op een perceel grasland aan de Vijfhuizenweg 5 te Holten. Tevens is ver gunning verleend voor het oprichten van twee dieselolietanks en het bijplaatsen van enkele machines en werk tuigen in de opslaghal van het landbouwmechanisatiebedrijf aan de Vijfhuizenweg 5 te Holten Aan de verleende vergunning Wet milieubeheer worden voorschriften verbonden met betrekking tot de opslag van de dieselolie. De voorschriften van de nu van kracht zijnde vergunning Wet milieubeheer voor het land bouwmechanisatiebedrijf blijven onverminderd van kracht. Bij naleving van de aan de verleende vergunningen verbonden voorschriften is geen onaanvaardbare schade aan het milieu te verwachten. De vergunning Wet milieubeheer en daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 29 november 1996 tot 10 januari 1997 op werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur ter inzage op de Afdeling algemene zaken van de ge meentesecretarie Holten Beroep tegen de vergunning kan worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning: b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp- vergunning; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van de ontwerp-vergunning zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs met kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het moet in tweevoud worden ingediend bij deze Afdeling, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. (vóór 10 januari 1997). Voor de behandeling van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Indien onverwijlde spoed dat vereist, is het mogelijk een voorlopige voorziening te vragen bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State te 's-Gravenhage. In dat geval is extra griffierecht verschuldigd. Voorwaarde is dat een beroep schrift is ingediend. Een niet terstond van kracht verklaarde beschikking wordt pas van kracht als op het ver zoek tot voorlopige voorziening door de Raad van State is beslist. Holten, 28 november 1996 VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLANNEN „SPORTCOMPLEX MEER MANSKAMP" EN „DE BORKELD, HERZIENING 1990" De burgemeester van Holten maakt ingevolge het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend, dat met ingang van 2 december 1996 gedurende twee weken voor een ieder ter ge meentesecretarie. afdeling algemene zaken, ter inzage zal liggen een tweetal verzoeken om vrijstelling van de bestemmingsplannen „Sportcomplex Meermanskamp" en „De Borkeld, herziening 1990". Deze verzoeken hebben betrekking op het bouwen van een sirenemast op: - het perceel kadastraal bekend gemeente Holten, sectie B, 4454, plaatselijk bekend als Valkenweg (ongen.) te Holten; en - het perceel kadastraal bekend gemeente Holten, sectie B, nr. 3934, plaatselijk bekend als Pannenweg (on gen.) te Holten. Aangezien de ingediende bouwplannen niet in overeenstemming zijn met de ingevolge de bestemmingsplan nen „Sportcomplex Meermanskamp" en „De Borkeld, herziening 1990" voor genoemde percelen geldende be stemming „spel- en sportvelden" respectievelijk „verblijfsrecreatieve doeleinden'" kunnen de aanvragen om bouwvergunning slechts worden ingewilligd na verlening van een vrijstelling als bedoeld in artikel 19 WRO. Daar de bouwplannen in overeenstemming zijn met een in voorbereiding zijnde herziening van de bestem mingsplannen, zijn burgemeester en wethouders voornemens bedoelde vrijstellingen, alsmede de gevraagde bouwvergunningen met toepassing van artikel 50, lid 5, Woningwet te verlenen. Gedurende genoemde termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk bedenkingen tegen het verlenen van vrijstelling naar voren bren gen bij burgemeester en wethouders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. Holten, 28 november 1996 De burgemeester, D. J. Verhoeven VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN „BUITENGEBIED" De burgemeester van de gemeente Holten geeft ingevolge het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kennis van een verzoek om verlenging van een vrijstelling van het bestemmingsplan „Bui tengebied", dat met het concept-besluit tot het verlenen (verlengen) van de vrijstelling met ingang van 2 decem ber 1996 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage zal liggen op de gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken. Dit verzoek heeft betrekking op een koelcel op het perceel Pasmansweg 10 te Holten. Gedurende genoemde termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk bedenkingen naar voren brengen tegen het verlenen (verlengen) van de vrijstelling. De in te brengen bedenkingen dienen te worden ingediend bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7450 AA Holten. De burgemeester voornoemd, Holten, 28 november 1996 d. J. Verhoeven Vervolg van voorpagina Ook vertegenwoordigers van Enkco-grossiers komen gere geld naar Holten. Behalve het restaurant, dat naar alle waar schijnlijkheid wordt voorzien van een veranda, is daarom eveneens sprake van een proef- keuken. De professionele kok en vleestechnoloog van Enkco ontwikkelen en verbeteren er straks (nieuwe) produkten. F.kkel laat weten dat het pand letterlijk los komt te staan van het bedrijf, hetgeen tevens ver band houdt met ^eigendomsver houdingen. Als het horecapand over enige tijd in gebruik is ge nomen, wil Enkco net als enkele jaren terug open huis houden in het hele bedrijf. De bezoekers kunnen dan tevens een kijkje nemen in het nieuwe restaurant/ proefkeuken. Enkco heef ove rigens vergevorderde plannen tot uitbreiding aan de noordzij de van het bedrijf (XX'aagweg). Daarbij gaat het om uitbreiding van de diepvriescel bi) de docks- helters waar de vrachtwagens worden geladen. Eerste trekking St.Nicolaasactie 22 november 1996: J. Giessen, Schuttersweg 5 (10057); H. Stoevenbelt, Pastoriestraat 6 (rc?u- nummer 09829), A.G. Vorkink, H.J. Wansinkstraat 19 (03643); H. Paalman, Burg. v.d. Borchstraat 41 (09699); G.J. Krikkink, Boerendanssteeg 17 (09415); Willemink, Willeminksweg 2a Lettele (00624); Stanley Muller, Kolweg 42 (06101); C.J. van Zon, Van Holtenserf 47 (03785); Vincent Brandtner, Vianenweg 83 (10214); S. Faher, Kolweg 76 (10480), H Stam, Vixseboxsestraat 31 (03635); D.W. Schoneveld (Burg. Korthals Altesl. 23 Markelo (25013); H.J. Hietberink, Rijssenseweg 5 (06200); S. Theijn, A.J. Goldsteinstraat 21 (06969); Laagland, Stevenssteeg 1 (03894); S. Klooster, Kozakkenstraat 14 (02355); J. Wille v.d. Brink, Enkweg 2 (07078); Ligten- berg, Veeneslagen 10 Rijsscn (00006); K.W. Pots-Veeningen, Larenseweg 10-23 (09212); Fam. H. Paalman, Mossinkserf8 (06256); Tweede trekking St. Nicolaasactie 25 november N. Wicnbelt, Hessenweg 2 Dijkerhoek (24031); Anouk Vlogtman, Raalterweg 26 (03121); Ten Dam, B. v.d. Bordstr. 37 (09862); G. Teeselink, Dijker- hoekseweg 10 (26532); Elly Groot Koerkamp, Wetermansweg 12 Diepenveen (25060); T. Haagland, Stevenssteeg 1 (00185); G.H. van Coeverden, Oude Stationsweg la (24009); L. Bronsvoort, Oude Deventerweg 55 (24093); T. Koop man, Deventerweg 37 (04001); G. Agterkamp, B. v.d. Borchstraat 24 (00614); H. Jansen, Hakkertsweg 20 (24010); R. Leonhart, Korhoenderweg 17 (03164); J.W. Gjaltema, Schou tenstraat 18 (06827): M. Lichtenberg, Erve VC iegmannink 10 (02655); Mevr. C. Schuppert, Diessenplasstraat 3 (03452); A. Schuppert, Dorpsstraat 23 f (09910); G.H. Meukkast, Vianenweg 133 (09152); J. van Putten, Berg mansstraat 10 (04266); Warning, Larenseweg 24 (02730); M. Kappert- Kolluman, Hoffcstraat 13 (00625); Hendriët Dam Wicckcrs, Indus triestraat 10 (02192); Willy van Ferresheim, Hakkertsweg 12 (00604); G.A. Brands, Bergmansstraat 4 (07466). Prijswinnaars kunnen hun prijs tegen inlevering van het juiste re^u afhalen bij Steunenberg Schoenen aan de Larenseweg 23. Birgit van Zon (links) van Globe Reisburo overhandigt bloemen en de tickets aan het echtpaar Veneman. Foto: Wil Vogel

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 5