MTV-kapsel? Geen probleem Prima toneelspel in De Kandelaar HOLTENS NIEUWSBLAD Vele interessante onderwerpen NBvP Uit het politierapport Kapsalon Wander Drent al halve eeuw in Holten kerkdiensten medische diensten van dag tot dag burgerlijke stand DRIES WILLEMS holten T eken-knutsel wedstrijd Cocon DONDERDAG 28 NOVEMBER 3 Kapper Drent viert maandag 16 december zijn 50-jarige be staan. En denk niet de jon gens van Drent in al die jaren stil hebben gezeten. Integen deel. Wander Drent junior (47) is zelfs een fervent kijker naar MTV. Want de haarmo de van tegenwoordig komt uit de hele wereld. De tijd van 'even knippen en scheren' is voorbij. „In 1946 is mijn vader Wander Drent begonnen", begint Wan der junior bij het begin. „Ko mende uit Drente is hij in de oorlog naar Holten getrokken. De zaak heeft hij overgenomen van Faber." Ned. Herv. Kerk: Zondag 1 de- cember-eerste van Advent: 10.00 uur, ds. A.J. Ixcrink. Nevendiensten. 19.00 uur, ds. S.M. RoozenboomA.J. Leerink. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: gebouw Irene. Oppasdienst: mevrouw Nijhuis, Marloes Wolters. Dijkerhoek: Zondag 1 december: 10.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Diessenplas: Woensdag 4 decem ber: drs. Wiegers. Geref. kerk: Zondag 1 december-le Adventszondag: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 15.00 uur, ds. R.F. Blaauw, Wierden. Collecte in dienst: Kerk. Tweede collecte: Kerkelijke ac tiviteiten. Kindcrncvendienst groep 2 en 3 O.I.V. Ria Kolkman; groep 4 en 5 O.I.V. Ria Jansen; groep 6, 7 en 8 o.Lv. Hans Stam. Oppas-dienst: 0-3 |aar: Truus Hulsman, Erna Nijkamp, Riet Schuppcrt; 4-6 jaar: Anneke Scheurwater, Wendy Rietman. RK kcrk:Zondag 24 november: 10.00 uur, Pastor Hogcnclst, Eucha ristievicring tevens Kinderwoord dienst. Nieuw Heeten: Zaterdag 23 no vember: 19.00 uur, heilige mis. Zondag 24 november: 10.00 uur, ge bedsdienst. Evangelie gemeente: HMV-gebouw, Dorpsstraat 24. 10.00 uur. Samenkomst-19.00 uur, Bidstond Okkenbroek: Zondag 1 december: 10.00 uur, ds. L. Flier, Nijverdal. Uitgangscollecte: Oecumenische arbeid. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laat stc vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). Keizersweg 68-70, ind.ler. De Haar Holten. Tel. 0548-36 19 00 Bij Cocon kinderkleding aan de Dorpstraat kunnen kinde ren van 1 tot en met 12 jaar een tekening of zelfgemaakte Sint of Piet inleveren. Het werkstuk dient te worden voorzien van: leeftijd, naam, adres en telefoonnummer. Het inleveren van tekening of werkstuk kan tot en met 4 de cember voor de jonge kunste naars in de dop is er dan een kleine attentie. Natuurlijk zijn er ook leuke prijzen te winnen, die te bewonderen zijn in de etalage van Cocon. Als je een prijs ge wonnen hebt krijg je voor 5 december bericht. Op 19 november kwam bij de politie de melding binnen dat een zeug (varken) was aangetroffen op de Borkelds- weg. Men had geen idee waar het dier vandaan kwam. Na een paar uur meldde de eigenaar zich. Het dier had een wandelin getje gemaakt van ongeveer twee kilometer. Op 20 november vond een aan rijding plaats op de kruising Markcloseweg-Pannenweg. Een bestuurder van een per sonenauto verleende geen vrije doorgang aan een tegemoetko mende auto toen hij linksaf sloeg. Materiële schade was het gevolg. De personenauto die vorige week werd ontvreemd van het erf van een woning aan Het Kollingserf, werd terug- j gevonden in een parkeergarage in de Bijlmer in Amsterdam. Het I voertuig was inmiddels voor- zien van Duitse kentekenplaten. De Nederlandse kenteken platen lagen nog in de auto. De eigenaar heeft zijn auto, die lich te schade vertoonde, terug. Uit j de auto werden enkele goederen i ontvreemd. Op 22 november te omstreeks 22.45 uur, werd door een be woner van de Beusebergerweg geconstateerd dat een vreemde man achter de woning liep. De man, gekleed in een lange lichte jas, was bij de komst van de po litie in geen velden of wegen meer te bekennen. Wat de be doelingen van deze man is ge weest, kan de politie derhalve al leen maar naar gissen. Eveneens op 22 november, te gen 12.30 uur, werd op de Postweg openbare schennis der eerbaarheid gepleegd tegenover een jonge vrouw. De man ver plaatste zich in een blauwe Opel Kadett, oud model. Ondanks een speurtocht van de politie in de omgeving, werd de persoon niet meer aangetroffen. In de avond of nacht van zater dag op zondag, 23 op 24 novem ber, werd er ingebroken in een woning aan de Kolweg. De da ders kwamen binnen door een achterdeur te forceren. Ofschoon de woning goed werd doorzocht, was er kennelijk wei nig voor de gading van de 'he ren' te vinden. Er werd een foto toestel weggenomen. Afgelopen week heeft de politic intensief gecontroleerd op het verkeersgedrag van de school jeugd, vooral op de verlichting van de fietsen. Diverse jongelui liepen helaas tegen een bon op. Wel heeft de politie de indruk dat de verlichting van de jeugdi- ge fietsers de laatste weken aan zienlijk is verbeterd, dankzij de- ze controles. Jammer dat het kennelijk eerst geld moet kos ten. In de komende (donkere) tijden zullen deze controles in tensief worden voortgezet. Maandag, 25 november werd een snelheidscontrole uit gevoerd binnen de bebouwde kom op de Deventerweg van i 9.45 uur tot 12.00 uur. Er pas seerden 353 motorvoertuigen. Daarvan reed maar liefst ruim twintig procent te snel, namelijk 75 stuks. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 97 kilometer 1 per uur. Diverse bestuurders 1 werden ter plaatse staande ge houden, doch vele andere be- I stuurders zijn op kenteken be keurd en zullen daarvan binnen- kort een acceptgirokaart in de bus kunnen verwachten. Gelet op dit slechte resultaat zal de po litie de snelheidscontroles gaan opvoeren, ook op andere wegen in de gemeente Holten. U bent dus gewaarschuwd. Oudere Holtenaren kennen hoogstwaarschijnlijk de bedien de van senior nog wel. G. Aaf- ünk - beter bekend als 'Spier' - heeft een kwart eeuw in de kap salon van senior gewerkt. In de tijd was senior meer dan alleen een kapper. „Hij was ook heel actief in het grimeren, vooral de toneelvereniging maakte daar dankbaar gebruik van. Echter door een ziekte moest hij enkele jaren geleden zijn werk als kap per neerleggen", aldus junior. Wander Drent junior is nadat zijn vader 25 jaar de zaak be stierde in de zaak gekomen. „Ik heb eerst een paar jaar buiten de deur gewerkt. Toch heb ik later voor Holten gekozen omdat mijn vader een goede zaak had die steeds verder groeide." Personeel In 1977 is het oude pand afge broken en heeft nieuwbouw plaatsgevonden. Van twee plaat sen is Drent naar vier stoelen gegaan. Omdat dat niet genoeg bleek te zijn, werden er in 1982 twee stoelen bijgeplaatst. Ook is er veel meer personeel bijgeko men. Twee jaar later had Wan der het naastgelegen pand ge kocht en hadden de dames nu een eigen kapperszaak. Daarna vonden er nog enkele verbou wingen plaats en zijn twee jaar geleden de heren en de dames zaak bij elkaar getrokken. Op dit moment werken zeven mensen in de salon. De dameszaak wordt al negen jaar lang geleid door Nicole Geelen. Kapalon Wander is in vijftig jaar uitgegroeid tot een gerenomeerd salon waar op dit moment zeven mensen werken. V.l.n.r. Nicole Geelen, Mirjam Goorman, Mark Wander Drent, Wander Drent junior, Karin Mijerman en Diana Scheperman. Zittend: Wander Drent senior. Niet aanwezig is Susan Colsult. Vroeger was naast het knippen, het scheren heel belangrijk. Dat is niet meer. Dat komt volgens Wander vooral door de opkomst van de elektrische apparaten. „Mijn vader werd vroe ger nog wel eens 's nachts uit zijn bed gehaald om een over ledene te scheren. De tijd gaat ook veel sneller dan vroeger. Toch is de gezelligheid niet verlo ren gegaan. De binding met de klant is heel sterk. Het grootste deel is dan ook vaste klant." Nieuwste mode „Het kappersvak is een echt creatief vak, het is een vak in beweging", zegt junior. „Je hebt er veel creativiteit voor nodig. Wij gaan steeds met de nieuwste mode mee. Als je een tijdje niet knipt, verleer je het heel snel. Je moet met de nieuwste mode meegaan om je zaak actueel te houden. Ik heb vroeger veel wedstrijdwerk gedaan, heb zelfs in de nationale selectie gezeten. Je wordt er creatief en snel van. Op dit moment jureer ik vaak bij wedstrijden." Wander is dan al 47 (of nog maar 47), MTV behoort tot zijn favoriete tv-stations. „In de tijd van Take That wilden velen een kapsel als van die jongens. Vaak komen ze ook met een foto van hun idool. Maar als ik denk dat een kapsel ze niet staat zeg ik dat ook." De huidige mode is volgens ju nior heel kort haar met een korte pony naar voren. Bij de dames is het groffe permanent. Ook wor den er veel meer kleuren ge bruikt als vroeger. Vooral rood is in. Voor opvolging hoeft junior niet bang te zijn. De 20-jarige Mark Wander staat al in de start blokken. Vier dagen werkt hij in Twello en in dag in de weck is hij in de zaak van zijn vader te vinden. In vijftig jaar maak je als kapsalon natuurlijk veel mee. Een van de mooiste anekdotes is de volgende: Op een dag voor oude jaarsdag kwam eens een klant bij Wander senior in de salon. Het was vrese lijk koud en in de salon stond een kleine kachel. Een klant kwam binnen en ging bijna op de ka chel zitten, zo koud had hij het. Hij had de hele dag gewerkt en was be hoorlijk verkleumd de kapsalon binnengeko men. Na ongeveer een minuut tegen de kachel Foto: Peter Koehorst te hebben gestaan, zei Wander senior tegen de klant dat als hij dit nog vijf minuten volhoudt hij het hele jaar gratis kon knippen en scheren. De klanten lachten en moe digden hem aan. De klant werd steeds roder en de zaak begon steeds harder te stinken naar de man chester broek van de klant. Hij hield hij wel vijf minuten vol. „Zo", zei de klant tegen senior, „dat heb ik gered." „Ja", zei senior, „dat heb je, maar jammer dat morgen het jaar om is." Heel wat Holtenaren hebben afgelopen weekeinde genoten van het boeiende toneelstuk 'Snelverkeer' van R. Feenstra, dat de Christelijke Ontspanningsclub zowel vrijdag- als zaterdagavond met veel verve ten tonele bracht. Dit gebeur de in de kleine zaal van De Kandelaar. Een negen man sterke cast die zeer zeker een compli ment verdient voor de voor treffelijke wijze waarop de di verse personnages werden neergezet. Wat dat betreft hulde aan regisseur Erik Zandvliet, die als meneer Donker ook zelf een duit in het zakje deed. Zijn bezielende leiding tijdens de repetities resulteerde in uit stekend toneelspel, dat wel voor een belangrijk deel werd gedra gen door ervaren acteurs als Diederik Kruimelaar en Jan Wil lem Manenschijn. Beiden speel den vol zelfvertrouwen en vie len ook op door hun uitstekende dictie. Na een verrassende start, waar bij het doek opging en het toneel stukje bij beetje werd verlicht, werd het publick meegenomen naar de huiskamer van zaken man Pierre Marocq (Diederik Kruimelaar) en zijn vrouw Mar- got (Sonja Rietman). Het bleek dat Pierre die avond een jonge vrouw had aangereden, maar na het ongeval was doorgereden. Een hachelijke kwestie met evenzeer dramatische als tegen het eind ook verrassende gevol gen. Met de beschadigde auto maakte zoon Dennis (Gerard Stam) diezelfde avond eveneens brokken en belandde in het zie kenhuis. Ten tonele verschenen ook de vermakelijke oom Arie Qan Wil lem Manenschijn), mevrouw Walstra (Annie Rensen), doch ter Kim Marocq (Joke Paalman), politieagent Johan Abbink en Monique (Erika Dangere- mond). Het ongeval brengt Ma rocq in het tweede bedrijf in de gevangenis. Enkele maanden la ter en enkele intriges verder, besluit het gezin Marocq uitein delijk te emigreren. Het waren niet alleen de acteurs die het toneelstuk tot een succes maakten, ook de crew achter de schermen droeg een-belangrijk steentje bij: Mannes Kruithof (souffleur en decor), Henk Aan stoot (decor), Freddy Paalman (techniek). De decoraankleding berustte bij Joke Paalman, Erik Zandvliet en Annie Rensen zorgden dat de spelers perfect gegrimeerd waren. Het is zeker niet de laatste keer geweest dat de Christelijke Ont- spannings Club het toneelstuk voor het voetlicht bracht. Hoe wel nog niet bekend wanneer en waar, zal de vereniging er zeker mee op toernee gaan in de regio. De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Holten heeft afgelopen woensdag haar maandelijkse bijeenkomst gehouden in zaal Vosman. Voorzitter Everdien Spakman kon drie nieuwe leden verwelkomen en tevens één introducé. Willy Beldman van de Agrari sche Commissie gaf een verslag van de Boerinnedag, die plaats heeft gevonden in de Leeren Lampe in Raalte. Het thema was 'Primago' wat staat voor p.r. en imago. Ook heeft er een themadag plaatsgevonden met als onder werp Kleding en Milieu, gehou den door de Commissie Maat schappelijk Veld, deze commis sie beslaat een breed terrein en denkt actief mee wat er in de samenleving gebeurt. De Plattelandsvrouwen schoten hun doel letterlijk niet voorbij en veroverden de derde plaats bij de schietwedstrijden van de Zaagmolen. Hierna een oproep van de voorzitter om deel te nemen aan een samenwerkings verband met de Duitse plaats Telgter, om gezamenlijk het boek De Tweeling geschreven door Tessa de Loo te bespreken. Deze ontmoeting vindt plaats in februari volgend jaar. Ook over boeken ging het ver haal van Marjan ter Borg, zij vertelde over het functioneren van de leeskringen. Per seizoen wordt een aantal boeken gele zen en besproken. De Holtense leeskring bestaat al 25 jaar en een deelneemster van het eerste uur is Fenny Schutte. Morgen is er een toneelavond in het Bonte Paard in Dijkerhoek, gehouden door de gezamenlijke Plattelandsvrouwen en de Ge westelijke Land- en Tuinbouw organisatie Holten. De gastsprekers van deze avond waren Henk en Siny Grotens uit Raalte, met als onderwerp Afa sie, een taalstoornis waardoor mensen niet meer gewoon kun nen spreken en begrijpen. Het onstaat door hersenletsel en grijpt diep in op het func tioneren in het dagelijks bestaan. Het echtpaar Grotens vertelde op aangrijpende wijze iedere hun eigen verhaal over hun er varingen nadat de heer Grotens werd getroffen door een hersen bloeding, die bij hem onder meer een afasiestoornis veroor zaakte. Ook was er een indringende videofilm te zien van de Afasie Vereniging waaruit bleek dat be geleiding en voorlichting er be langrijk zijn. De volgende bij- eekomst is op 19 december met een Kerstviering. Arts: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 11 11 Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon-en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assisten te in de apotheek is. Tandarts: T. Lafeber, Henn Dunant- straatl,Rijsscn.Tclefoon0548 - 51 83 83. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dicrenartsencombmaue Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 36 28 35, bgg 0548-52 16 29. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzorging en verpleging. Tel. 0570-68 60 00, ma t/m vr. be reikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde alleen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelencentrum: Gaardenstraat 31, uideen ma t/m vr. i3.00-13.30 uur. Vrijwillige thuis zorg: informauc- en aanmcldpunt be reikbaar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnummer: 06 - 11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiothe rapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29- 31, tel. 3614 36. Thuiszorg Midden Overijssel: Thuiszorg/gezinsverzorging en alge meen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerktraat 6, tel. 0548 - 61 64 65. Tijdens kantoor uren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaarden straat 29, tel. 36 27 84 Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag van 9.00- 10.00 uur, donderdag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaar denstraat 29. Inlichtingen: 36 49 10. Slachtofferhulp: 24 uur per dag be reikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag9.00-11.00 uur in het politie bureau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06 - 11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 36 44 44 Brandweer: Alarmnummer: 06 - 11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De stonngdienst gemeentewerken is 24 uur per dag be reikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte nolenngspompen, de fecte straatverlichting, gaten in het weg dek of andere storingen. Buiten kantoor uren kan men naam, adres, telefoon nummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: F.. Westhof, regio-inspecteur, tel. 0548 - 51 71 71. Energievoorziening: NV. Regionaal Energiebedrijf IJsselmi| Salland, Deventer, tel. 0570 - 69 11 00 tijdens kantooruren. Storingen aan gas/elec- tra (dag en nacht (06 - 89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Holten in ge meentehuis: elke maandagmiddag van 15.30 tot 16.30 uur. Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, za terdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorps straat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. t/m 5 december en 17 t/m 24 december Winkelactie Holtense Handelsvereniging. Donderdag 28 november: Hervormde vrouwengroep jaar vergadering. Vrijdag 29 november: 19.30 uur, to neelavond met OCH ('Een neie weg") voor GLTO Holten in Het Bonte Paard. Zaterdag 30 november 10.00-20.00 uur. Vogel tentoonstelling Vereniging Holten-Bathmen in zaal De Brink Bathmen. Zondag 1 december: 10.00-20.00 uur, Vogeltentoonstelling Vereniging Holten-Bathmen in zaal De Brink Bathmen. Maandag 2 december: Extra koop avond. Dinsdag 3 december. Extra koop avond. Woensdag 4 december Extra koop avond. Donderdag 5 december: Winkels sluiten om 17.00 uur. Vrijdag 6 december: MLM Discoshow Zondag 8 december Bierbrouwen bi] De Schure Woensdag 11 december 20.00 uur, Kunst en Cultuur in De Boschkamp. Donderdag 12, vrijdag 13 en zater dag 14 december: Winkelactie Holtense Handelsvereniging 'kerst kandelaars kado'. Vrijdag 13 december: Leerlingenconcert MOC in De Dorpskerk. Zaterdag 14 december: 10.00 tot 16.00 uur. Kerstmarkt rond de Dorpskerk. Open huis MOC. Zondag 15 december Kerstmarkt in De Boschkamp. Maandag 16 december: Kerstviering NBvP Espelo. Dinsdag 17 december: 14.30 uur. Kerstmiddag Bejaardensocictcit in De Kandelaar. Donderdag 19 december 20.00 uur, kerstviering CPB Holten in De Kandelaar; Hervormde vrouwen groep, kerstwijding. Zondag 22 december: Live Höllenboer, Schure. Maandag 23 december Extra koop avond. Dinsdag 24 december: Winkels slui ten om 17.00 uur. ApArTe Kerstavond bij de Schure Donderdag 26 december: Kerstpuzzclwandeltocht. Dinsdag 31 december: Winkels slui ten om 16.00 uur. Vrijdag 3 januari: 19.00 uur recreadef volleybaltournooi Woensdag 8 januari: Nieuwjaarsbijeenkomst buurtver eniging Schoolknng Di)kerhoeL Donderdag 9 januari: 9.30 uur. Hervormde vrouwengroep, N ieuwj aarsreceptie Zondag 12 januari: Gewichttouwtrekken in Het Bonte Paard Woensdag 22 januari: 20.00 uur. Kunst en Cultuur in De Boschkamp. Zaterdag 25 januari: Pnnsenbal CV de Fienpreuvers Donderdag 30 januari: 20.00 uur, Jaarvergadering CPB Holten in De Kandelaar. Vrijdag 31 januari: Winkels sluiten om 17.00 uur. Woensdag 12 februari: 20.00 uur. Kunst en Cultuur in De Boschkamp. Donderdag 27 februari: 20.00 uur. Bijeenkomst CPB Holten in De Kandelaar overjohanna van Buren. Vrijdag 14 maart: Voorjaarsconcert HMV in De Kandelaar. Dinsdag 18 maart: 20.00"bur, Kunst en Cultuur in De Boschkamp. Donderdag 27 maart: 20.00 uur, Paasbakjes maken CPB Holten in De Kandelaar. Maandag 21 april: 20.00 uur. Kunst en Cultuur in De Boschkamp. Donderdag 8 mei: Hemelvaartsfietstocht De Schure Zondag 11 mei: Wereldwinkeldag met deelname wereldwinkel Holten. Vrijdag 11 juli: Schure-Oamd met De Kast Vrijdag 8 augustus: Triathlon Ballooning Zaterdag 9 augustus: Triathlon Ballooning De uitstekend gegrimeerde acteurs bezorgden hun publiek op beide avonden mooi toneelspel. Foio:WUVogci Geboren: Johannes zv J.H. Be- verdam en F. Pekkeriet. Onder trouwd: P.H.R. Nij Bijvank en M.H.C. Vloedgraven.

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 3