Berger loopt parcoursrecord met fraaie zege aan flarden Holtens Nieuwsblad HOLTENS NIEUWSBLAD Voedselaktie Dorkas voor T sjetsjenië Uit het politierapport Holterbergloop ondanks afwezigheid Holtenaar Veeneklaas groot succes Verkoop van kinderpostzegels jy§L^ De Waerdenborch heeft Oogstdienst veel muzikaal talent Winnaars kleurwedstrijd Klaverjassen bij Blauw Wit Examen voor jurylid KNAU DONDERDAG 31 OKTOBER 1996 Op 22 oktober constateerde een bewoner van de Wheeme dat was geprobeerd in te breken in zijn woning. Men trachtte door middel van gaatjes te boren in het kozijn het sluitwerk te ope nen. Dit lukte niet want de be woner had zijn huis voorzien goed hang- en sluitwerk. Een echtpaar met een aangelijn de hond werd op de Helhuizer- weg aangevallen door twee an dere honden. Zowel de hond an het echtpaar als de betref fende man liepen daarbij beten op. De man moest zich onder doktersbehandeling laten stel len. De eigenaar van de loslo pende honden is bij de politic bekend. De politie zal, na over leg met deze eigenaar, passende maatregelen treffen. Op 23 oktober werd door een bestuurder van een trekker met oplegger schade aangericht op de rotonde van de Larenseweg. De man nam de bocht naar rechts te nauw, waardoor vier paaltjes het moesten ontgelden. Ook werden diverse trottoirte- vernield. De bestuurder reed door alsof zijn neus bloed de. Een getuige kon de politie echter op het spoor brengen van de veroorzaker. Tussen maandag 21 oktober en woensdag 23 oktober werd er ingebroken in een woning aan de Houtweg. De bewoners wa ren met vakantie. Men kwam binnen door een raam te verbre ken. Weggenomen werden on der mee een videocamera, een kleurentelevisie en sieraden. Op 24 oktober werd geconsta teerd dat er was ingebroken in de voormalige school Het Kom pas aan de Hoffesstraat. De Holtense Muziekvereniging heeft daar tweedehands goede ren opgeslagen voor de ver koop. Een weegschaaltje werd weggenomen. Deze werd echter in de omgeving teruggevonden. Dc politie denkt in dit geval dat de jeugd debet is aan dit voorval. Bij het binnenkomen van het schoolgebouw werd een ruit in- gen, waarbij de dader zich verwonde. Misschien dat bij een ouder nu een lichtje gaat bran den. De politie zou graag nadere informatie over deze inbraak (baldadigheid) willen hebben. Op 25 oktober werd geconsta teerd dat er was ingebroken in een recreatiebungalow. De da ders hadden kennelijk een uitzet nodig. Ontvreemd werden na melijk dagelijkse gebruiksgoede ren, zoals bestek, borden, een bedhoes, een staande schemer lamp en een kleurentelevisie. pp 27 oktober vond een aanrij ding plaats op de Markeloseweg ter hoogte van de Pannenweg. [Twee personenauto's kwamen elkaar tegemoet gereden. Eén an de bestuurders sloeg linksaf, aardoor de andere bestuurder ijn doorgang zag belemmerd, 'eide auto's liepen behoorlijke chade op, doch persoonlijke ngelukken deden zich niet oor. In de avonduren werden vernie- Holtens Nieuwsblad is een uit gave van Oostelijke Weekblad pers BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stich ting 'Holtens Nieuwsblad'. Stich tingsbestuur: W.H. Beyers, secre taris, Kollingserf 4, 7451 XC Hol ten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J.V. Munsterman Advertenties: Getfertsingel 41, 7513GA,Enschede,tel.053-4 84 24 50. Orders worden afgesloten en uit gevoerd overeenkomstig onze al gemene voorwaarden, gedepo neerd bij de Kamer van Koophan del en Fabrieken te Enschede. Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG, Holten. Tel. 0548-36 38 03, Fax. 0548-36 64 97. Openingstijden redactie: Elke maandag van 9.00 tot 12.30 uur. Eindredactie: Peter Koehorst, tel. 0541 - 35 12 48, tel.mobiel 06 - 52 71 30 69, e-mail: peter.koehorst@tip.nl Redactionele medewerkers: Wil Vogel, tel. 0548 - 36 42 01. Joke Oosterveld, tel. 0548 -36 11 82. Advertentie-adviseurs: H. Schottert, tel. privé 074 - 2 42 86 06. O. IJspeert, tel. privé 074 - 2 77 20 58. Advertenties kunt u in Holten op geven bij: G.W. Knapen, Larense weg 3, tel. 0548 - 36 12 24 tot dinsdag 12.00 uur. In Bathmen: H. Voogsgeerd, De- venterweg34,tel.0570 - 54 16 65 tot dinsdag 12.00 uur. Abonnementen en klachten be zorging: Fam. Bouwhuis, Aal- polsweg 6, 7451 HK Holten, tel. 0548-36 18 49 De Diepe Hel Holterbergloop bevestigde afgelopen zaterdagmiddag weer eens dat het tot een van de mooiste wegwedstrijden in deze regio mag worden gerekend. Op het glooiende parcours van de fraaie toeristenweg tussen Nijverdal en Holten ontpopte zich een finale om van te lik kebaarden. Na tien Engelse mijl was het uiteindelijk de Groninger Ber- thold Berger die als eerste de finishstreep passeerde in een nieuw parcoursrecord van 47 minuten en 42 seconden. Met deze prestatie ging de blonde atleet van Start'78 uit Steenwijk met 250 gulden de beloning voor verbreken van de record tijd, aan de haal. Voor velen was het een grote verrassing dat het oude par coursrecord met twintig secon den aan flarden werd gelopen. Afgelopen jaar had de Ethiopiër Tadesse Woldemeskel immers het record al met zijn tijd van 48.03 meer dan een minuut aan gescherpt. Dat er snel gelopen werd lag naast het fraaie weer mede aan het feit dat het deelnemersveld op de wedstrijddag werd ver sterkt met adeten als Edo Baart en Marti ten Kate. Dit duo maakte zich samen met de latere winnaar Berger al snel los van de rest van de groep en zou het verloop van de wedstrijd dicte ren. De Groninger wist zich uiteindelijk te ontdoen van dit tweetal en liep naar de uitzon derlijk snelle eindtijd ruim onder de 48 minuten. Marti ten Kate finishte negentien seconden la ter met een tijd van 48 minuten en een seconde als tweede. Voor de Enschedeër was deze negende editie van de Diepe Heiloop de laatste test voor de marathon van Amsterdam. Als derde eindigde Edo Baart uit Diemen die Ten Kate enkele kilometers voor de streep moest laten gaan. De atleet uit de voor stad van Amsterdam liet de tel ler op 48.25 stoppen. Bij de vrouwen maakte Marian Freriks ondanks haar recentelijk blessureleed de favorietenrol meer dan waar. De loopster uit Hellendoorn kwam als eerste vrouw over de meet en zette met 57 minuten en 27 seconden een meer dan acceptabele tijd neer. Het talrijke publiek zag Marcel Nijhof (32e) van een dertigtal Holtenaren als eerste uit deze plaats de streep passeren. Hij bleef met een tijd van 57.02 als enige loper uit Holten onder het uur. De andere Holtenaar, Egbert Veeneklaas die doorgaans met lingen aangericht in een trein van Deventer naar Holten. Een groep jongelui had een voetbal wedstrijd bezocht van Go Ahe ad in Deventer. Onder invloed van drank werd er diverse keren aan de noodrem getrokken, werd een stoel en een toilet vernield en moesten reclame borden het ontgelden. Toen de trein omstreeks 22.10 uur aan kwam op het station, kon de politie twee inwoners van ons dorp aanhouden. Andere kna pen wisten echter te ontkomen. De politie zou graag in contact komen met treinpassagiers die van deze vernielingen getuige zijn geweest. Ongeveer zes vrijwilligers be ginnen 6 november met de verkoop van de nieuwe serie kinderpostzegels. Daarnaast verkopen zij ook een uitge breide collectie kerst- en nieuwjaarskaarten. De opbrengst van de Kinder postzegelactie is bestemd voor kinderen in binnen- en buiten land die in moeilijke omstandig heden verkeren. Bijvoorbeeld kinderen met een handicap, straat- en zwerfkinderen, wer kende kinderen, kinderen die zijn aangewezen op jeugdhulp verlening en kinderen die het slachtoffer zijn van geweld, uit buiting of discriminatie. Dankzij de Kinderpostzegelac tie van 1995 kan dc Stichting Kinderpostzegels Nederland dit jaar 14,5 miljoen gulden aan projecten voor deze kinderen bijdragen. De verkoopstand van het plaatselijk comité is 's mid dags van 13.30 tot 17.00 uur te vinden op het postkantoor aan de Gaardcnstraat. Hier zijn van af 6 november de Kinderpost zegels ook aan het loket ver krijgbaar. de regionale toppers meeloopt, was voor het thuispubliek de grote afwezige. Hij moest door een lichte spierscheuring in de kuit verstek laten gaan (zie Sporthalte). Ook afwezig was de Belgische favoriet Geert 'de Ruddere. Deze specialist op de tien Engelse Mijl had zich wel ingeschreven maar was niet ko men opdagen. Voor de organi satie was de teleurstelling even wel niet groot. „Misschien heeft het te maken met het feit dat we geen startgel- den betalen. Maar het niet offi cieel uitnodigen van toppers heeft ook zijn voordelen. Zo zagen die Pool Cichocki, Ten Kate en Baart ineens aan de start verschijnen. En geheel tegen mijn verwachting in werd het parcoursrecord met meer dan een minuut aangescherpt", al dus Johan Huis in't Veld na mens de organisatie. Huis in't Veld keek achteraf met tevredenheid op de negende versie van de Diepe Hel terug: „Er hebben in totaal ruim 1,200 atleten op de drie afstanden meegelopen. Daarmee blijft het deelnemersveld van deze wed strijd stabiel. De deelname van Holtense atleten was vrij groot. Bij de twee Engelse Mijl waren van de 81 deelnemers er dertig uit Holten afkomstig." Niet minder dag 120 leerlin gen van De Waerdenborch hebben op maandagavond 28 oktober hun muzikale talent gedemonstreerd in een tot de laatste plaats bezette aula van de school in Holten. Zowel vocaal als instrumentaal, solo of in groepen, lieten de leerlingen het enthousiaste pu bliek genieten. Soms waren het klassieke werken van Vivaldi of Mozert, dan weer hedendaagse toppers als Elton John, Metalli- ca of Billy Joel. Steeds met overgave gebracht, hetgeen terecht veel applaus op leverde. Dat de bezielende lei ding van de muziekleraren Jan Kuipers en Ruud te Velthuis de muzikale ontwikkeling van de leerlingen zeer heeft gestimu leerd, bleek ook uit een opmer king van een der aanwezigen: „Ik wou dat wij vroeger zulke enthousiaste muziekleraren hadden gehad." Twee jonge dames laten horen hoe muziek moet klinken. Foto: Joke Oosterveld Een aanzienlijk aantal kinde ren nam onlangs deel aan de kleurplaatactie van Dieren speciaalzaak Dick Zanting. Daarvoor moesten ze de kleurplaat vol met feestende huisdieren ophalen in de win kel aan de Smidsbelt om hem thuis zo mooi mogelijk te kleuren. De prijzen werden toegekend in verschillende leeftijdgroepen: tot vier jaar - Marjolein Jansen (4), Horstweg 3, Laren; van 5-7 jaar - Jette Wielaard (5), Ab Jansenstraat 14; 8 en 9 jaat - Anouk Zeeuw (8), Looërmark 13; t/m 12 jaar - Mark Dene kamp (12), Rörikstraat 2. De prijswinnaars hebben de keus uit een walkman en een knuffel dier. Ze kunnen worden afge haald in de winkel. Daar ligt bovendien voor alle deelnemers ,een leuke attentie klaar. Als onderdeel van de Natio nale Voedselaktie van Dorkas Hulp Internationaal ten bate van Oost-Europa, hoopt ook de werkgroep Holten op 6 november, dankdag voor ge was en arbeid, een inzame- lingsaktie te houden. Alle werkgroepen in Overijssel en Drente zetten zich gezame- lijk in voor Tsjetsjenië. De aktie wordt op dezelfde ma nier gevoerd als voorgaande ja ren, dat houdt in dat de inmid dels bekende voedselbonnen zondag 3 november in de ker ken worden uitgdeeld. Op elke bon staat één van dc volgende artikelen vermeld: macaroni, rijst, soep, vlees in blik, koffie, thee, suiker, bloem, zonne bloemolie en groente in blik. De goederen kunnen op dank dag 6 november tussen 14.00 en 16.00 uur gebracht worden op de volgende adressen: Gebouw Irene, Gereformeerde kerk de Kandelaar, Bethanië in Dijker- hoek, Het Trefpunt in Espelo en de Nederlands Hervormde kerk in Okkenbroek. Ook 's avonds kan men terecht, een hal uur voor aanvang van de dienst, in de Kandelaar te Holten. Naast levensmiddelen blijven goede kleding en schoeisel nodig. Deze kunt u, in verband met opslag en transport bij voorkeur verpakt in gesloten plastic zak ken, ten allen tijde brengen bij de Fam. van Doorn, Burge meester van de Borchstraat 19, Holten. N aast hardlopers waren ook rolstoelers actief tijdens de Diepe Hel Holterbergloop.Foto: joke Oosterveld De prestatie van Jan Manen- schijn sprak op deze afstand van alle deelnemers uit Holten het meest tot de verbeelding. De vijftienjarige atleet van SV Hol ten eindigde in. totaal als vierde achter onder meer de zegevie rende Reini de Olde uit Vriezen- veen. De vijf Engelse Mijl werd een prooi voor de Nijverdaller Udo Zwijnenberg. Met zijn eindtijd van 26.38 bleef hij achtervolger Jan Paalman uit Rijssen zestien seconden voor. Ans Meijerink uit Holten eindigde na 35.04 als derde bij de dames en was daar mee sneller dan al haar mannelij ke collega's uit deze plaats. In de Nederlands Hervorm de Kerk wordt komende zon dag, 3 november, weer een feestelijke gezinsoogstdienst gehouden. Tijdens deze vie- ring, waarin ds. S.M. Roozen- boom zal voorgaan, zullen ook enkele kinderen worden gedoopt. Het Interkerkelijk kinderkoor Mozaïek zal enkeleHiedjes zin gen. De dienst begint om 10.00 uur en na afloop is iedereen welkom in Irene voor koffie, thee of limonade. Kinderen van de zondagsschool worden om 9.40 uur bij de Boschkamp ver wacht om zo samen naar de kerk te gaan. Er is op 3 november dus geen zondagsschool. De activiteitencommissie van Blauw Wit hoiudt ook dit seizoen weer een aantal kla- verjasavonden voor leden en donateurs. Op vrijdag 1 no vember is de eerste kaart avond. De avond begint om 20.00 uur. Voor dit tijdstip kunnen de 'jas- sers' zich aanmelden bij de wed strijdleiding. De activiteitencommissie rekent op een groot aantal deelnemers. In het clubblad 'De Blauw-Witter' zijn alle speeldata opgenomen. De të volgen spelregels zullen op de bewuste avond worden kenbaar gemaakt. Zes mensen van de SV Hol ten afdeling atletiek hebben donderdag 23 oktober examen gedaan voor de cursus jurylid algemeen van de K.N.A.U. bij atletiekvereniging Daventria in Deventer. Ria Udink, Esmeralda Udink, Henriëtte Schipper, Bernadette Ongema, Jochem Ymker en Arie Ongena hebben allemaal met goed gevol het examen doorstaan. De volgende cursus, tijdwaarne ming van de K.N.A.U., wordt gehouden op 5 en 6 november in de kantine van de SV Holten op Meermanskamp. Hieraan kunnen ongeveer zestien mensen deelnemen, waarvan tien uit Holten de andere deelnemers komen van verschillende ver enigingen uit de regio. Mensen van de SV Holten die al wel het diploma jurylid algemeen in hun bezit hebben maar nog geen bericht hebben ontvangen van Rob van Zoelen worden verzocht hem even te bellen als ze aan de cur sus wensen mee te doen. OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN 1 Bouwvergunning is verleend voor: - bouwen woonhuis Erve Teeselink 64 - bouwen garage Raalterweg 29a; - bouwen/vervangen schuur Sangeldijk 18; 2. Van rechtswege is bouwvergunning verleend voor: - uitvoeren meerwerk 8 woningen Erve Lukensveld 26 t/m 40 (even); 3. Kapvergunning is verleend voor: - 2 eiken, 1 Amerikaanse eik, 2 berken, 1 grove den Vianenweg 128; - 1 lijsterbes Hoffesstraat 23; - 5 dennen Fazantenweg 26; - 2 dennen en dunning Postweg 44; 4. Voorts is vergunning, ontheffing e.d: verleend voor: - plaatsen collectebus en flessenactie Dorkas Hulp Nederland (2 november 1996); - actie Prinsraden en „streetparade" C V. „De Fienpreuvers" (27-10 -16-11-1996); - verkoopactie kerstgebak Supportersvereniging sv Holten (16-18 december 1996); - Oliebollencross sv Holten (5 januari 1997). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7450 AA Holten. Over de uiterste indieningsdatum van een bezwaarschrift kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling algemene zaken, tel. 37 38 39. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat op de daarbij aan gegeven data aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend voor: - verbouwen noodwoning tot schuur Hommelteweg 1 (17-10-1996); - verbouwen kantoor/berging Maneschijnsweg 21 (17-10-1996); - verbouwen garage Kïeftenbelt 9 (17-10-1996). Bouwaanvragen liggen tijdens de openingsuren (van 9.00 tot 12.30 uur) ter inzage bij het bureau bouw- en woningtoe zicht van de afdeling gemeentewerken, Smidsbelt 6 te Holten. OPENBARE COMMISSIEVERGADERINGEN De eerstvolgende vergadering van de commissie I vindt plaats op woensdag 6 november 1996 om 16.30 uur in ka mer 9 van het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a,: voorstel tot vaststelling Sociaal Statuut gemeente Holten en Leidraad bij veranderingsprocessen. De eerstvolgende vergadering van de commissie II vindt plaats op maandag 4 november 1996 om 16.30 uur in ka mer 1 van het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.: voorstel inzake handreiking bepaling verplaatsbare ammoniakproductieruimte. De eerstvolgende vergadering van de commissie III vindt plaats op dinsdag 5 november 1996 om 16.00 uur in kamer 9 van het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.: herzien prijsbeleid t.a.v. verkoop perceelsgedeelten gemeentegrond en delegatie bevoegdheid tot verkoop van de grond; jaarverslagen 1995 van de Stichting Sociaal Cultureel Werk Holten; verkoop perceel bouwterrein (kavel 4) in bestemmingsplan „Look 1990". De eerstvolgende vergadering van de commissie Onderwijs vindt plaats op maandag 4 november 1996 om 19.30 uur in kamer 9 van het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a. concept-raadsvoorstel inzake wijziging artikel 3 van het „Besluit tot instelling van vaste commissies", concept-raadsvoorstel inzake vaststelling van de verordening „Procedure overleg huisvesting onderwijs". De agenda's met bijbehorende voorstellen liggen op de gebruikelijke wijze voor een ieder ter gemeentesecretarie, ka mer 6 (leeszaal/bibliotheek) ter inzage. Degenen die van het spreekrecht gebruik wensen te maken, kunnen dat tct uiterlijk 4 uur vóór de aanvang van de vergadering opgeven bij de secretaris van de commissie. VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN „DE HAAR, PARTIEEL PLAN 1976" De burgemeester van Holten maakt ingevolge het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend, dat met ingang van 4 november 1996 gedurende twee weken voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, ter inzage zal liggen een verzoek om vrijstelling van het bestemmingsplan „De Haar, partieel plan 1976", Dit verzoek heeft betrekking op het uitbreiden van een sociowonmg op het perceel kadastraal bekend gemeente Hol ten, sectie F, nr. 4410. plaatselijk bekend als Haarstraat 29 te Holten. Aangezien het ingediende bouwplan niet in overeenstemming is met de ingevolge, het bestemmingsplan „De Haar, par tieel plan 1976" voor genoemd perceel geldende bestemming „gronden bestemd voor woondoeleinden, categorie EO-c (ééngezinshuizen, open bebouwing)", kan een aanvraag om bouwvergunning slechts worden ingewilligd na verlening van een vrijstelling als bedoeld in artikel 19 WRO. Daar het bouwplan in overeenstemming is met een in voorbereiding zijnde herziening van het bestemmingsplan, zijn burgemeester en wethouders voornemens bedoelde vrijstelling, alsmede de gevraagde bouwvergunning met toepas sing van artikel 50, lid 5, Woningwet te verlenen. Gedurende genoemde termijn van terïnzagelegging kan een ieder schriftelijk bedenkingen tegen het verlenen van vrij stelling naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. Holten, 31 oktober 1996. De burgemeester, D. J. Verhoeven. VRIJSTELLING ARTIKEL 18a WRO TEN BEHOEVE VAN BOUWEN CARPORT BIJ CHURCHILLSTRAAT 77 De burgemeester van Holten maakt bekend, dat bij burgemeester en wethouders van die gemeente door de heer C. L. Tromop, Churchillstraat 77 te Holten, een melding tot bouwvoornemen is gedaan voor het bouwen van een carport op het perceel kadastraal bekend gemeente Holten, sectie F, nummer 4719. plaatselijk bekend als Churchillstraat 77 Het ingediende bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan „De Haar", omdat de oppervlakte van de bij de woning behorende bijgebouwen gezamenlijk niet meer mag bedragen dan 16 m2, alsmede vanwege het feit dat de carport gedeeltelijk zal worden gebouwd op een strook grond die de bestemming heeft van voetpad, wat betekent dat daarop niet gebouwd mag worden. De melding om bouwvoornemen kan daarom slechts worden ingewilligd na verlening van een vrijstelling als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO), voorg zgn. kruimelgevallen. Krachtens artikel 42, lid 5, van de Woningwet wordt een melding mede aangemerkt als een verzoek om een zodanige vrijstelling. Bij besluit van 22 ok tober 1996 hebben burgemeester en wethouders besloten ten aanzien van dit verzoek toepassing te geven aan artikel 19a, derde tot en met elfde lid, van de WRO. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling (de melding tot bouwvoornemen) vanaf 4 november 1996 gedu rende twee weken voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, ter inzage. Gedurende genoemde termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk bedenkingen tegen het verlenen van vrij stelling naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Holten, Smidsbelt 6. 7451 BL Holten. Holten, 31 oktober 1996. De burgemeester, D. J. Verhoeven BEKENDMAKING VOORNEMEN TOT INTREKKING VERGUNNING WET MILIEUBEHEER M.B.T. DE INRICHTING AAN DE WAAGWEG 1 TE HOLTEN Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om de vergunning Wet milieubeheer, d.d. 3 ja nuari 1995 onder kenmerk 83/Vi verleend aan de heer J, ,4. Tuitert voor het oprichten en in werking hebben van een discotheek met live-muziek en bar-dancing aan de Waagweg 1 te Holten, in te trekken. De bevoegdheid tot intrekking is gebaseerd op artikel 8.25, eerste lid onder c van de Wet milieubeheer, op basis waar van een vergunning Wet milieubeheer kan worden ingetrokken door het bevoegd gezag indien de inrichting geheel of gedeeltelijk is verwoest. De inrichting aan de Waagweg 1 is door brand nagenoeg geheel verwoest. Derhalve is ons college voornemens om de op het perceel Waagweg 1 te Holten rustende vergunning Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een discotheek met live-muziek en een bar-dancing in te trekken. Alvorens tot intrekking over te gaan stellen wij een ieder ingevolge artikel 3.32, eerste lid van de Algemene wet be stuursrecht in de gelegenheid om binnen twee weken na publicatie van deze bekendmaking schriftelijke bedenkingen in te brengen tegen het voornemen tot intrekking. Degene die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoonlijke gegevens niet worden vermeld. Het ontwerp-besluit tot intrekking van de vergunning Wet miliebeheer en de overige op deze zaak betrekking hebbende stukken liggen gedurende twee weken na publicatie van deze bekendmaking ter inzage in het gemeentehuis (Smids belt 6) op de afdeling Algemene zaken. Holten, 31 oktober 1996. Burgemeester en wethouders van Holten, de secretaris, de burgemeester, J. P. Stegeman. D. J. Verhoeven. Wie wordt op 2 januari aanstaande als vrijwilliger in het zonnetje gezet??? Kandidaten kunnen worden voorgedragen bij het College van Burgemeester en Wethouders vóór 15 november 1996 Gelieve hierbij de reden(en) van de voordracht te vermelden. Kandidaten moeten woonachtig zijn in Holten en moeten kunnen bogen op bijzondere verdiensten voor de Holtense samenleving op verschillende terreinen gedurende een reeks van jaren. Bekendmaking zal plaatsvinden tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst van donderdag 2 januari 1997.

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 5