Laat je van je beste kant zien Autobedrijf Baltes Jos Verstappen poster Herfst- en wintermode onderstreept vrouwelijke elegantie NAN BUSSEL Finak onafhankelijk hypotheek advies FINAK Voor sfeer, kwaliteit en comfort in uw huis of kantoor is al meer dan 75 jaar hèt adres: van echt hout Luxaflex GRATIS bij een 10 was-beurten- kaart voor de Wasstraat van: larenseweg 78 - Holten - tel. 0548 36I625 Foto links: als u in het voorjaar wilt genietén van een kleurrijke tuin of bloeiend balkon, is het raad zaam om nu al na te denken over uw wensen. Voorjaarsbollen moe ten namelijk tussen september en november een plekje in de grond krijgen. Foto rechts: 'Special Effects' in de make-up lijn van Helena Rubin stein. Finak Hypotheken is een nieuw onafhankelijk kantoor dat zich be zighoudt op het gebied van hypotheken en assurantiën. De aan dacht richt zich vooral op service en het geven van totaaladvies. Wij bieden de klant de mogelijkheid uit verschillende hypotheekvor- men te kiezen. Zo is het mogelijk om een flexibele hypotheek sa men te stellen, waarin de persoonlijke wensen en omstandigheden van de klant centraal staan. Hierbij doen wij zaken met een aantal bekende hypotheekverstrekkers waaronder Bouwfonds Hypothe ken. Het is voor jonge mensen die nog geen eigen huis hebben maar dit op termijn wel van plan zijn, aantrekkelijk om nu al te gaan sparen voor een eigen woning. Op deze manier worden de fiscale en fi nanciële voordelen optimaal benut. Bent u op zoek naar de juiste hypotheek of heeft u vragen over het sparen voor een eigen woning, bel dan voor een afspraak. Wij zijn 6 dagen per week van 09.00 tot 21.00 uur bereikbaar op het tele foonnummer 0548-36 45 55 b.g.g. 06-52 62 61 46. minvloeden, met name in de vorm van details als dubbele knoopsluitingen, typische zakvormen en ceintuurs. Een belangrijk item is het mantel pakje. Het modebeeld voor vrouwen toont in herfst en winter 1996/97 interessante invalshoeken. Bepa lend zijn wederom stijlen en elementen uit het verleden. Bijvoorbeeld de sobere belijning uit de jaren zestig. En klassieke kledingstukken, zoals het mantelpak en het Dietrich-mannenkostuum, die sinds hun introductie overal en ten alle tijden kunnen worden gedragen. filmster-achtige uitstraling heeft. Eigenlijk staat eerder de vrouwelijke variant van het pak in de belangstelling, want het beeld toont uitermate ele gant. Vrouwen combineren op geraffineerde wijze ele menten uit de mannen- en de vrouwenmode. De gebruikte materialen zijn luxe: zuiver scheerwol, fluweel, zijde en satijn voor blouses, velours, suède en leer. Verder zien we veel rijk geornamenteerde couture stoffen. Ook met mat en glans wordt veelvuldig gespeeld. De kleuren zijn overwegend diep en donker: ondermeer rood, blauw en paars. Wat de diverse items betreft gaat de aandacht be halve naar smokingachtige broekpakken, mannen-bla zers en mantelpakjes uit naar lange jurkvormen, lange rok ken, pantalons met wijduitlo- pende pijpen en couture-ach- tige blouses. Het Landeweerd 103 7451 VD Hotten Tel. 0548-36 45 55. BLAZERS GLIMMEND Arnold Fincken Johri-Paui Akkerman Hypotheken Assurantiën Het mannenkostuum staat centraal bij een stijl die een Tot slot is er nog een mode lijn die gebaseerd is op de toekomst. High tech materia len spelen een belangrijke rol bij dit beeld. Behalve onder meer rubber, nylon, lycra, polyester en lakplastic zien we doorgestikte stoffen, leer en wolkwaliteiten, gecombi neerd met synthetische mate rialen. Doordat vaak volumi neuze stoffen zijn toegepast, kan het silhouet een wat ander aanzien krijgen dan slank en recht. Er wordt tevens ge speeld met kort en lang en strak en wijd. Van belang bij deze trend zijn tal van invloe den uit de sportwereld. Felle kleuren zijn actueel. Wat des sins betreft is veel mogelijk. Zowel klassieke motieven als folkloristische en op art pa tronen worden gesignaleerd. Maar de aandacht is ook ge richt op het heden en de toe komst. High tech materialen spelen een rol bij een con trastrijke modelijn die qua kledingvormen, kleuren en dessins duidelijk afwijkt van de rest. Wanneer we het totale mode beeld voor de vrouw bekijken, valt op dat de nadruk ligt op vrouwelijke elegantie. De be lijning is sluik. Jasjes hebben smalle schouders en zijn licht getailleerd, broeken vallen soepel en rokken en japonnen zijn nog voor het merendeel of recht of getailleerd. De lengte varieert, maar rondom de knie is toch wel favoriet. zoen verschillende trends uit gestippeld door de modema kers. Een ervan is een retro- stijl die als sober wordt om schreven, maar die toch een chique uitstraling heeft ge kregen met name door het materiaalgebruik. Er zijn veel luxe, klassieke kwaliteiten toegepast, zoals wol, vervilte wol, loden en tweeds, onder andere Donegal. Vaak zijn traditionele stoffen gemixt met moderne materialen, zo als nylon en lycra of ze heb ben een glans- of rubbercoa- ting gekregen. Qua kleur doen de donkere tinten het goed: grijzen, blauwen en bruinen. Het silhouet bij deze tendens is recht en ietwat streng. We zien veel unifor- woninginrichting Harmonie in beter wonen HOLTEN Stationsstraat 3-5, tel. 0548-36 12 23 Er zijn voor het nieuwe sei- De basis voor een chique wintergarde- robe is dit jaar weer het mantelpak. Er worden veelal luxe, klassieke stoffen toe gepast als wol, loden en tweeds. In veel gevallen worden ze gemixt met moder ne materialen. Donkere tinten, grij zen, bruinen en blauwen hebben de overhand. Het sil houet van broeken en rokken is binnen dit modethema recht. Sommigen Zullen zeggen: een beetje streng. woning- en meubelstoffeerderij Echt af maakt u uw garderobe uiteraard met accessoires. Hoeden en petten duiken regelmatig op in de collecties. Öok shawls in fraaie kleuren en texturen mogen natuurlijk niet ontbreken. Burg. v/d Borchstraat 47, Holten. Telefoon 0548-36 12 35 WONINGINRICHTING vloerbedekking, gordijnen/vitrage: zonwering, meubelen via toonkamer, slaapkamermeubelen- /textiel. Dekbedden: matrassen; ta felkleden. MEUBELSTOFFERING klassieke en moderne meubelen; losse kussens. TEVENS HET ADRES VOOR DE TOTALE INRICHTING/BEKLEDING VAN UW caravan - camper - boot - koets - auto - projecten. Foto: uit de collectie van Laura Ashley.

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 9