BCH onverslaanbaar Sport Sin Holten asiH tl Trekkersiep laat publiek genieten Sport agenda Holterbergloop met sterke internationale deelnemers HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten SV Holten Resultaten BlauwWit X v 57J Eerste team Pluumke maakt geen kans VOOR EENGE20NDRES.." SPORTHALTE Weg Holten-Nijverdal wordt afgesloten voor verkeer Blauw Wit naar Winterswijk PJO-boeldag voor manege Mintonette pakt weer punt moons Dames handbal verprutsen opening van zaalcompetitie DONDERDAG 17 OKTOBER 1996 Ook in zijn vierde wedstrijd bleef het eerste team van Badmintonclub Holten ongeslagen. Deze keer was het 't Pluumke 1 uit Haaksbergen, dat in Haaksbergen aan de zegekar werd gebonden. Gezien de resultaten van dit team, (twee keer verlies, een keer winst) leek winst op voorhand ook vel mogelijk. Holtenaar André Stam deed buiten mededinging mee in de superstandaardklasse. Hij wilde zijn Ford 7610 enkel testen. Foto: wil Vogel Prachtig najaarsweer, een perfect terrein en vooral zondag veel pu bliek. MAC De Holter- berg kon afgelopen weekeinde tevreden zijn. Dit keer geen soppig parcours en af gelasting, maar een volop zon nig en geslaagde Trekkersiep en Erwincross. De eerste op za terdag, de tweede op zondag - beide op hetzelfde terrein van Eb van Schooten aan de Raal- terweg. Winnaar van de altijd spectacu laire superstandaardklasse bij de Trekkersiep werd Ferdie Roe- terdink uit Lochem. De afvalra ce van de Erwincross kwam welverdiend op naam van Jan Willem Kevelam. Het fenomeen Trekkersiep scoort nog steeds hoog bi) een select publiek. Niet alleen de deelnemers, ook de toeschou wers zijn voornamelijk van agra rische komaf. Van de 95 deelne mers die zich hadden ingeschre ven, lieten enkelen het zaterdag afweten. Toch, waren er nog ruim zeventig trekkerbezitters die elkaar bestreden in verschil lende gewichtsklassen. De wedstrijd telde zoals gebrui kelijk mee voor de grote finale tijdens het Stöppelhaenefeest in Raalte. Opvallend was dat onder meer in de superstandaardklas se, de klasse waarin uitsluitend opgevoerde landbouwtrekkers aan de start verschijnen, boek ten vrijwél alle deelnemers een zogeheten 'full pull'. In dat geval trokken ze de sleepwagen met A.V. Atletics en S.V. Holten houden zaterdag 26 oktober voor de negende keer de Diephel Holterbergloop. In verband met het verdwijnen van de parkeerplaats bij het oude bezoekerscentrum is de start en finish vijfhonderd meter richting Hotel Dalzicht verplaatst. daarop een trekker Oover de maximale af stand van negentig meter achter zich mee. Degenen die in deze klasse door middel van een grotere pijp zijn trekker donkere en indrukwekken de rookpluimen liet produceren, bood natuurlijk een prachtig schouwspel. Temeer als dat ge paard ging met een 'wheely', waar- bi j de trekker in een uiterste po ging het gewicht zo lang mogelijk in beweging te houden op de ach terwielen kwam te staan. Toch leverde het geweld in de su perstandaardklasse hier en daar motorische problemen op. Het geratel in sommige motoren voor spelde niet veel goeds. Aan het be gin van de middag bood Anton Müller het publiek een extra at tractie door met zijn racetruck in de baan te komen. Spektakel ver zekerd. Van alle partijen werd alleen het tweede herenenkel en het eerste gemengddubbel verloren; hier bij moet wel aangetekend wor den, dat 't Pluumke met maar liefst drie invallers aantrad. On- jdanks, of dankzij, dit gegeven (wisten Brenda Lucassen, Ber- (linda Michels, Mark Roelofs en Frank Fridrichs alle overige par tijen in winst om te zetten, zodat ;BCH 1 met deze toch wel rede lijk gemakkelijke 6-2 overwin ning aan kop blijft in de vierde Idasse. Het tweede team had het in Deventer aanzienlijk moeilijker fcgen BC Deventer 3. _Na de enkelspelen stond er al 3-1 tus senstand in het voordeel van Deventer, op het scorebord, om- Iet dames 1 team van Holten startte de zaalcompetitie met een nederlaag tegen SDOL 2. Het uit de eerste klasse gede gradeerde team was vooral fysiek sterker. In de eerste (ïelft bood Holten prima te genstand en keek het bij rust Hechts tegen een 3-2 achter stand aan. n de tweede helft gingen de astvrouwen goed door en ont- irak bij Holten de overtuiging >i| goede scoringsmogelijkhe- len. Mede daardoor kon SDOL le wedstrijd met een 9-4 winst leéindigcn. icores: YCendv Meerman, Mar- pt ter Schurc twee. De heren epen uit tegen DSC 2 tegen een mnodige nederlaag aan. Voor ust hield Holten - met vijf jonge pelers in de basis - DSC goed in icdwang en nam het een vcr- liende 7-9 voorsprong bij rust. n het begin van de tweede helft ^as dc organisatie even weg. )SG maakte daar goed gebruik an en scoorde zes keer op rij 14-9). loken miste in deze fase twee trafworpen en een handvol oede kansen. Irr de slotfase wam Holten mede door goede teaks nog sterk terug. Helaas reeg men net geen loon naar erken en ging de wedstrijd met 6-15 verloren. Scores: Meino an Beek zeven; Rob Vos vier; tefan Jansen, Tristan Dorlas, :rik Kraan en Mark Wander )rcnt één. Dames 2 speelde met V Holten senioren.Zondag 20 okto- sr: Holten 1 - Bornebroek, 14.30 uur; olten 2 - RSC, 10.00 uur; Lettele 2 - olten 3, 10.00 uur (vertrek 8 45 uur); ardenberg 4 - Holten 4, 11.00 uur 'ertrek 9.30 uur); Haarle 5 - Holten 5, 0 45 uur (vertrek 9.45 uur); Holten 6 - EO 8, 10.00 uur; Haaksbergen 5 - olten 7, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); olten 8 - Wierden 4, 9.00 uur; Holten vrij; Holten 10 - De Zweef 9, 9 00 uur; 'ierden 6 - Holten 11, 10.00 uur (ver- ek 9.00 uur); De Zweef 10 - Holten 12, 00 uur (vertrek 8.00 uur). anioren:Zaterdag 19 oktober: Holten 1 Bon. Boys A1, 14.30 uur; Holten 2, vrij; Holten B1 - Heeten B1, 14.30 ar; Holten B2, vrij; Holten C1 - Grol 1,13.00 uur; Holten C2, vrij. upillen Zaterdag 19 oktober:SOS D1 Holten D1, 11.00 uur (vertrek 10.00 ar); Holten D2 - De Zweef D3, 11.00 ar. Holten D3 - Markvogels D2, 11.00 ar; Holten El - Enter Vooruit El. 1.00 uur; De Zweef E3 - Holten E2, 1.00 uur (vertrek 9.00 uur); Excelsior 1 - Holten E3, 10.00 uur (vertrek 9.15 ar); Holten F1 - DES F1, 11.00 uur; De veef F2 - Holten F2, 11.00 uur (ver- ek 10.00 uur); Haarle F2 - Holten F3, I.00 uur (vertrek 9.00 uur), auw Wit senioren:Zaterdag 19 okto- Sr: SKVW 1 - Blauw Wit 1. 14 30 uur ertrek 12 15 uur); SKVW 4 - Blauw it 2, 14.30 uur (vertrek 12.15 uur); auw Wit 3 - Sp. Lemele 2, 14.30 uur; auw Wit 4 - Hulz. Boys 4, 14 30 uur; auw Wit 5 - Blauw Wit 6, 12.30 uur; 'ersberg 4 - Blauw Wit 7, 12.30 uur ertrek 11.30 uur), inioren: B1vrij; C1vrij; C2, vrij. ipillen:Zaterdag 19 oktober Diepen- iim Dl - Blauw Wit D1, 10.00 uur ertrek 9.00 uur); Blauw Wit E1 - DES 10.00 uur; Omhoog F2 - Blauw Wit I, 11.15 uur (vertrek 10.15 uur); auw Wit F2 - Hulz. Boys F4, 11.00 ir. ames:Maandag 21 oktober: Blauw it dames-DETO dames, 19.30 uur dat alleen Yvonne Beuker haar single wist te winnen. Helaas zette deze trend zich door in de dubbelspelen, want ook daar konden Hermanna Boodc, Yvonne, Pieter Aarsen en Harry Peters echt potten breken, waar door de eindstand op 7-1 voor BC Deventer 3 werd bepaald. Tegen het eerste team van Ref lex uit Nijverdal was het vooral voor de heren van het vierde team hard werken geblazen. Harry Knuiman en John Matti hadden in hun enkelspel weinig in te brengen, ondanks hun in zet. Gelukkig trokken Marijke Offenberg en Karin Langkamp de stand weer recht. Harrie Menkorst en Harry Knuiman moesten vervolgens ook het he- Foto: Wil Vogel veel inzet, maar moest toch toe zien hoe Nijhof/Broekland een 7-2 voorsprong nam. Na rust liep het allemaal beter maar Hol ten zag geen kans de opgelopen achterstand te verkleinen. Eind stand 10-4. Meisjes BI won in een spannen de partij van SDOL 2. Na een 4-4 ruststand werd verdiend met 10.-9 gewonnen. Meisjes B2 speelden een goede wedstrijd thuis tegen WSV. Holten kwam echter net iets te kort en verloor met 9-11. Jongens B speelde tegen Minerva - een team dat door de leeftijd buiten mededin ging meedoet - een keurige par tij. Tot de rust ging het gelijk op (rust 6-7). Na rust drukte Miner va met veel fysieke kracht door en kwarp de 11-17 eindstand op het bord. Meisjes C begon goed en stond bij rust in Twello al met 1-6 voor tegen Voorwaarts. Na rust liep het wat minder, maar Holten hield met 4-6 toch beide punten vast. Ook meisjes D speelde goed. In de tournooiwedstrijden in Haarle werd drie maal gewon nen. Door winst op WSV (4-1); Nijhof/Broekland (5-1) en SDOL (12-2) werd Holten win naar. De recreanten speelden in de weekcompetitic tegen Wijhe. Bij rust keek men tegen een 4-2 achterstand aan. Na rust, met door een blessure slechts één wissel, ging het toch beter. Meer dan de 7-5 nederlaaag zat er niet Zaal:Donderdag 17 oktober: Blauw Wit 2 - SVVN 2, 22.00 uur Maandag 21 oktober: De Zweef 2 - Blauw Wit 2, 20 00uur(vertrek 19.15uur). HandbahZaterdag 19 oktober: Meis jes B1 uit tegen Voorwaarts, 14.10 uur (vertrek 13.00 uur); Meisjes B2 uit te gen Voorwaarts, 13.15 uur (vertrek 12.00 uur); Jongens B thuis tegen Do- nar, 14.00 uur; Meisjes C thuis tegen Achilles, 14.55 uur; Meisjes D thuis- tournooi van 12.00 - 14.00 uur. Zon dag 20 oktober: Dames 1 thuis tegen Goossen/Wijhe, 15.10 uur; Heren, vrij; Dames 2 thuis tegen Huysman/LHC, 14.05 uur; Meisjes A thuis tegen Nij hof/Broekland, 13.00 uur. BadmintomZaterdag 19 oktober: BC Deventer 4 - Bc Holten 2, 10.00 uur; BC Holten Jeugd - Trefzeker 1, 9.00 uur. Zondag 20 oktober: Hanze '83 - BC Holten 5,13.00 uur. SporthaLDonderdag 17 oktober: 14.00- 15.30 uur, Mintonette; 16.00 - 22.00 uur, SV Holten handbal; 22 00 - 23.00 uur, Blauw Wit zaal; 23.00 - 24.00 uur, SV Holten All Stars. Vrijdag 18oktober: 18.00 -23.00uur, Mintonette. Zaterdag 19okto- ber. 9.00 - 12.00 uur, Badmintonclub Holten; 12.00 - 16 00 uur, NHV Gorssel; 19.00 - 20.00 uur. Voetbal-team Stam. Zondag 20oktober: 12.00-16.30 uur, NHV Gorssel Maandag21 oktober:8.10-15.40 uur. SGW; 19.00 - 22.30 uur, Badmintonclub Holten. Dinsdag 22 okto ber. 8.10 - 13.50 uur, SGW; 15 30 - 16.30 uur, Mintonette; 16 30 - 17.30 uur, SV Holten handbal; 17 30 - 22.00 uur, Mintonette; 22.00 - 23.00 uur, Blauw Wit zaal. Woensdag 23 oktober: 8.10 - 14.40 uur, SGW; 19.00 22.30 uur, Badmintonclub Holten; 22.30 - 23.30 uur dhr. J ten Wolthuis. Donderdag 24 okto ber: 8.10 - 15.40 uur, SGW; 16.00 - 22.00 uur, SV Holten handbal; 22.00 - 23.30 uur, SV Holten All Stars. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheerders van de sporthal (tel. 36 31 80). rendubbel aan de mannen uit Nijverdal laten, waarna Marijke en Karin korte metten maakten met hun tegenstandsters (15-2, 15-1). John en Marijke konden het in hun gemengddubbel met bol werken, zodat alle druk om nog een gelijkspel te halen bij Karin en Harrie kwam te liggen. Na een slechte eerste game herstel den zij zich op tijd, waardoor de tweede en de derde game winst opleverden en het gelijke spel in de knip zat. Het vijfde team speelde uit te gen het derde team van ABS uit Ëathmen. Na de enkelspelen stond het door winst van Gerard Wijen- berg, Rinske Keulen en Janny Karkdijk en verlies van Ronald Wissink al 3-1 voor BCH 5. Het herendubbel van Gerard en Will Visscher werd vervolgens in twee games ook een winstpunt voor Holten, terwijl de dames in drie games het onderspit dol ven. Bij de gemengddubbels werd door Rinske en Ronald het vijfde en winnende punt voor Holten gescoord, waardoor Jan ny en Will zich konden veroor loven in drie games te verliezen, zonder daarmee de twee wed- strijdpunten in gevaar te bren gen. Eindstand derhalve 5-3 voor BCH 5. Zaterdag staat voor Blauw Wit de verre uitwedstrijd naar S.K.V.W. op het programma. Deze ploeg heeft inmiddels de tweede plek in de compe titie voor zich opgeëist en zal er alles aan willen doen om in het spoor van Drienerlo te blijven. Indien de ploeg van Blauw Wit weet te winnen zal S.K.V.W. zich via het inhaalweekend naast Drienerlo op de eerste plaats kunnen nestelen. Zover is het echter nog lang niet. Blauw Wit zal er alles aangelegen zijn om ook in Winterswijk te stunten. Dat de ploeg voetballend mee kan heeft het al bewezen. Of ook op de beslissende momen ten de rust bewaard kan worden is iets anders. Ervaring en geluk spelen dan ook mee. De wed strijd begint om 14.30 uur en staat onderleiding van scheids rechter A. Slijkhuis. De landelijk bekend gewor den boeldag van de P.J.O.-af deling Bathmen wordt dit jaar gehouden op zaterdag 26 okto ber in manege Ruiterkamp in Bathmen. De opbrengst van deze vier entwintigste boeldag wordt ge schonken aan Manege Ruiterkamp, Concertcommissie Bathmen en Culturele Commissie Bathmen. Omdat Ruiterkamp de beschikking krijgt over de ver nieuwde grote manege zal alles be ter en overzichtelijker uitgestald kunnen worden. Evenals voorgaande jaren begint men 's morgens om 10.00 uur met de rommelmarkt en kijkmorgen van de veilingstukken. Tevens zul len de leden van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen af deling Bathmen weer oliebollen bakken en verkopen. Ook zal er weer naar hartelust ge speeld worden met het Rad van Avontuur. De veiling begint 's mid dags 13.30 uurenwordtzoalsvoor- gaande jaren weer verzorgd door medewerkers van notariskantoor Smalbraak/Kostering en Prinsen uit Deventer. Mintonette heren 1 moest af gelopen vrijdag naar Vrieze- veen. Na een zeer slecht be gin in de eerste set met een achterstand van 5-0 begon de wedstrijd pas echt voor Min tonette. Ze kwamen terug tot een stand 6-10 en liepen door naar een voorsprong van 14-7. Maar toen kwam Vrivo op zetten cn won de set met 16-14. Ook de tweede set werd verloren (15-3). Dc derde set bleek de ommekeer in de wedstrijd, die Vrivo al ge wonnen dacht te hebben. Met opnieuw een slecht begin konden de heren deze set naar zich toe trekken (8-15). Ook de vierde set werd gewonnen door Mintonette en wel met 3-15. Dit gelijkspel betekent dus weer een punt voor Mintonette heren 1 Inschrijving en afhalen van de startnummers vindt plaats in de jeugdherberg aan de Duiven- breeweg 43. Vandaar is de loop afstand naar de start rijf minu ten. Door het geringe aantal parkeerplaatsen bij de jeugd herberg vraagt de organisatie deelnemers en bezoekers zo veel mogelijk op de fiets te ko men. De weg Holten-Nijverdal is vanaf 12.00 uur afgesloten voor al het verkeer. Deelnemers vanuit Holten kunnen dan via Rijssen Nijverdal bereiken. Winnaars vorig jaar: 10 E.M.: Mannen: Tadesse Woldemeskel, Ethiopië 48.03 min. Vrouwen: Marjan Freriks, Hellendoorn 58.19 min. 5 E.M.: Mannen: Jeroen Machielsen, Nijverdal 26.46 min. Vrouwen: Tekla Franken, Almelo 33.48. 2 E.m. Jongens: Dieter Stroobants, België 11.30 min. Meisjes: Ma- rije te Raa, Markelo 12.44 min. Parcoursrecords: 10 E.m. Man nen: Tadesse Woldemeskel, 48.03 min. 1995. Vrouwen: Marjan Freriks, 58.38 min 1988. De prijzen die de KNAL' be schikbaar stelt is in totaal 5.500 gulden over de verschillende ca tegories De verbetenng van het parcoursrecord levert 250 gul den (zowel mannen als vrou wen). De sponsor van de par coursrecords is Dierenspeciaal zaak Frans Ernst. Prestatielo pen: In totaal 550 gulden in dc vorm van waardebonnen be schikbaar gesteld door Run- ningcenter Enschede. Dus ook voor de twee mijl zijn er prijzen voor de jeugd. Als herinnering wordt een uniek Diepehel Hol terbergloop drinkglas geleverd door Ter Steege bv Glas en Porcelein decoratie. Vanwege 't feit dat de organisa tie van de Diepehel Holterber gloop geen startgelden aan de deelnemers betaald, is het vaak op het laatste moment pas be kend welke sterke lopers er aan de start komen. Zo werden ze vorig jaar verrast met de deelna me van de latere winnaar Tades se Woldemeskel.Op dit moment hebben zich toch al de volgende sterke lopers aangemeld: Leonid Isaev, Moskou (reeds diverse ma len bij de eerste drie) Geert de Rud- dere, België (debuteert) Bertold Berger, Start '78 (tweede in 1993) Peter Visse, PEC1910 (reeds diverse malen bij de eerste drie) Marjan Freriks, Hellendoorn (reeds diverse malen winnares en houdster van het parcoursrecord bij de dames. Verder verwachten ze aan de start diverse regionale toppers zoals de oud Nijverdaller Richard van de Weijden en de Holtenaar Egbert Veeneklaas. Holten C2 - Blauw Wit C2 In het 'estadio Meermanscampo' speel de zich afgelopen zaterdag een heuse topper af. In een onvervalste derby werd medekoploper Blauw Wit ontvangen. Vooral door hard werken wonnen de jon gens met 3-1 van de grote rivaal. De doel punten werden gemaakt door Mathijs (twee keer) en Mark. Niet onvermeld mag blijven het sublieme keeperswerk van Michiel en het debuut van Bart op het middenveld. ON D2-Holten D1 Holten was vanaf de aftrap de betere ploeg. Nadat vele kansen onbenut werden gelaten opende Rick L. de score. Door goed veldspel en prima combinatievoetbal werd de score ver hoogd naar 0-4. Doelpunten werden gescoord door Rick S en Arjan (twee keer). Na rust ging Holten goed door met prima verzorgd spel Hoewel uit de vele kansen nog maar 2x werd gescoord kan van een goede wed strijd worden gesproken. Doordat Jeroen een vervelende schop kreeg van een tegenstander was achterin even de concentratie verloren met als gevolg een doelpunt van ON. Eindstand 1 -6. Holten D2-SVZWD3 n deze wedstrijd liet Holten zien het scoren nog niet verleerd te zijn. Al in de eerste minuut opende Matthijs de score. SVZW had niets in te brengen. Nadat Maikel had gescoord, presteer de Matthijs een huzarenstukje. Hij scoorde in een minuut twee keer. De ruststand werd door een doelpunt van Wouter bepaald op 5-0. Topsco-rer Bas kwam pas de tweede helft in het veld en liet zien het scoren nog niet verleerd te zijn. Het huzarenstukje van Matthijs in de eerste helft herhaal de hij in de tweede helft nogmaals Door goed geconcentreerd te blijyen voetballen en ook te blijven scoren kwam uiteindelijk een eindstand van 12-0 op het scorebord. Holten E1 - Hulzense Boys E1 Holten kwam goed uit de startblokken en slaagde erin om binnen tien minu ten te scoren. Deze stand bleef staan tot de rust. De jongens uit Hulzen hadden de thee in de rust beter ver werkt dan Holten want zij namen het heft steeds vaster in handen. Dit resul teerde al snel tot de gelijkmaker. Hol ten kreeg het steeds zwaarder te ver duren en ondanks goed keeperswerk van Ruud en rots in de verdediging Marijn wist Hulzen toch te winnen met 1-3. Blauw Wit 2 - Achilles Enschede 2 De wedstrijd begon ruim twintig minu ten te laat, omdat de ploeg uit Enschede zich gestrand zag door een file op de A1 Blauw Wit begon de wedstrijd niet goed. Vooral verdedigend was het vaak onvoldoende. Een corner werd niet goed uitverdedigd en de gasten profi teerden 0-1. Na dit doelpunt wist de thuisploeg wathet doen moest. Er wer den veel aanvallen opgezet, hieruit kwamen ook goede kansen, maar tel kens was er een onvoldoende af ronding Vlak voor rust kwam toch de gelijkmaker. Na opnieuw een goede aanval kon André Schuppert scoren. Ook na rust probeerde de thuisploeg de druk op de gasten te houden. Dit lukte redelijk. BlauwWit kreeg kansen, maar scoorde niet. Achilles kon door het ma tige verdedigen bij Blauw Wit ook nog enkele malen gevaarlijk worden, maar kwam net als Blauw Wit niet meer tot scoren Enter Vooruit 5 - Blauw Wit 3 In een matige partij voetbal heeft Blauw Wit3een ruime zege behaald op hekkesluiter Enter Vooruit 5 Bij de Holtenaren ontbraken Henk Aanstoot en Kasper Hanewinkel hetgeen de rust in het spel niet ten goede kwam. Desondanks was Blauw Wit vanaf het begin de betere ploeg en drukte dit al snel uit in een 0-1 voorsprong toen Harry Kolkman na een solo scoorde. Enter Vooruit, met good-old Bennie Nijland in de spits, bleef goed partij ge ven en scoorde na een goede aanval 1- 1. Toch gingen de Holtenaren met een 1-2 voorsprong rusten door een treffer van Ton Veldhuis. Na de hervatting trok Enter Vooruit het iniatief naar zich toe en scoorde zelfs de gelijkmaker. Blauw Wit kon zich geen puntverlies tegen de hekkesluiter veroorloven en trok mas saal ten aanval. In de laatste vijftien mi nuten waren de gastheren conditioneel gesloopt. Via doelpunten van Remon Jager, opnieuw Harry Kolkman en Maarten Beldman werd toch nog een ruime overwinning behaald. Door dit resultaat blijft Blauw Wit 3 meedraaien in de sub-top van hun klasse 2-5. Blauw Wit 4 - Deto 6 Het vierde trof in Deto een tegen stander die duidelijk te zwaar is inge deeld. In de openingsfase bleek dit al. Doelpunten bleven echter eerst uit. Na ongeveer twintig minuten was het via Wim Klein Nagelvoort toch raak. Via twee treffers van Harry Paalman werd het 3-0. Erik Bemer kon na een prachti ge actie zelfs de vierde treffer maken. Henk Oolbekkink wist binnen een mi nuut aan beide kanten het doel te vin den 5-1. Opnieuw Erik Bemer scoorde 6-1 Vlak voor rust was het Deto dat nog 6-2 maakte. Na rustwasal snel duidelijk dat de wedstrijd gespeeld was. Wim scoorde 7-2 en later ook nog 8-2 Blauw Wit 6 - A.S.V. '57 5 Tussen Blauw Wit 6 en A.S.V. uit Aadorp ontspon zich een stevige maar Sp. Rijssen E1 - Holten E2 Ondanks dat de leiders hun stemban den volop gebruikten waren een aan tal spelers niet wakker te krijgen. Een wedstrijd kun je winnen als iedereen goed bij de les is. Vandaag was dit duidelijk niet het geval. Het leek soms wel op slaapwandelen. Volgende week zal, met een volledige inzet van iedere speler, het echte Holten E2 te zien zijn Einduitslag 7-0. Holten E3-SDOL E3 Door enkele omschakelingen binnen het team was Holterv duidelijk het spoor bijster. SDOL kwam al snel op een 0-1 voorsprong, waarna er weer in de oude opstelling werd gespeeld Het ging echter niet veel beter en kon SDOL uitlopen naar een 0-4 ruststand In de tweede helft werd, na een don- derspeech van de leiders, er beter gespeeld. Door doelpunten van Jeffrey. Niek en Frank werd het nog spannend. Een ge lijkspel hing in de lucht, maar als zo vaak was het SDOL die 3-5 wist te sco ren. Enter F1 - Holten F1 Zoals gewoonlijk ging Holten met goed combinatiespel van start. Na een snelle goal van Frank leek het wel of de jongens vleugels hadden gekre gen. Enter wist niet wat hun over kwam. Voor rust scoorde Marijn een onvervalste hattrick en wist Enter vond twee keer het doel van Holten. Ruststand 2-4 Enter proefde dat er meer inzat en ging na rust door met te scoren. De wedstrijd werd steeds spannender. Door twee keer te scoren werd het zelfs 4-4 Holten leek wakker te worden. Uit een goed genomen corner van Tom scoorde Timo de win nende treffer. Holten ging naar huis met drie verdiende punten. Holten F3 - SVVN F3 Na de successen van de afgelopen weken was de verwachting hoog ge spannen. Zou Holten de zegereeks voortzetten of kwam er een eind aan. In een gelijkopgaande strijd was het Youri die twee keer wist te scoren zonder dat SVVN hier iets tegenover wist te zetten. Na rust kwam SVVN goed terug en moest onze verdedi ging veel werk verzetten. Vooral het goede spel van Tom viel op. Door goed werk van de SWN-keeper luk te het Holten niet meer te scoren. Ook de ze wedstrijd werden uiteindelijk de drie punten weer binnengehaald, jongens ga zo door. leuke partij voetbal met veel doel punten. A.S.V. wist twee maal vaker het net te vinden. Het zesde had duidelijk kansen op meer doelpunten, maar de goede kansen werden te vaak om zeep geholpen 3-5. BlauwWit 7 - Hulzense Boys 6 Het zevende trof opnieuw een zware te genstander. Hoewel ook de inzet dit maal nietal tehoog was, bleekde ploeg uit Hulsen toch duidelijk beter Het overwicht werd naarmate de wedstrijd vorderde steeds groter net als de score 0-12. Blauw Wit BI - Colmschate B2 BlauwWit B1 was duidelijk te sterk voor de bezoekers uit Nieuw-Deventer. Met goede combinaties werd gevaarlijk aangevallen en konden diverse treffers genoteerd worden 10-0. Blauw Wit C1 - Excelsior C3 Blauw Wit miste enkele basisspelers, maar het spel was net als een week eer der bijzonder goed Merijn maakte 1-0, Excelsior maakte de 2-0. Marnix die an ders nooit scoort, maakte 3-0 Via Maarten die als linksbuiten duidelijk minder presteerde scoorde 4-0 en via Wilbert werd het 5-0. Erwin uit C2 speelde een prima partij. Na rust een zelfde spelbeeld met een aanvallend Blauw Wit. Ook de score werd niet ver geten. Uit een voorzet van Mark uit C2 scooide Merijn 6-0. Jurrian scoorde fraai 7-0 en later ook 8-0 Merijn scoor de het laatste doelpunt voor Blauw Wit voordat Excelsior9-1 scoorde. Holten C2 -Blauw Wit C2 De plaatselijke derby leverde dit keer een overwinning op voor Holten. Doordat enkele vaste krachten van daag bij C1 moesten aantreden moest Blauw Wit de opstelling iets wijzigin gen. Holten profiteerde hier goed en scoorde drie keer. Blauw Wit wist één maal het net te vinden 3-1. Blauw Wit D1 - Markelo D3 Blauw Wit moest aantreden tegen Markelo D3 en wist via William Kolkman al na enkele minuten de score te openen. Dit maakte het enthou siasme alleen maar groter en de score werd door Lars Kolkman, Rutger Grootewal en harald Beldman uit gebouwd tot een 4-0 ruststand. Na rust werd het combineren steeds beter Dit leverde via Stefan Aanstoot 5-0 op Leon Scheurwater, Lars Kolkman en Jasper Lahuis brachten de stand op 8-0 Ondanks een gemiste strafschop werd het via Harald Beldman alsnog 9-0. Blauw Wit El - Hulzense Boys E3 Blauw Wit opende sterk en al snel te kende Robbert Hulleman 1-0 aan. Blauw Wit dacht dat het allemaal hierna heel makkelijk zou gaan. Dit gaf de gas ten weer moed. Zelfs zoveel dat het bin nen enkele minuten 1-2 stond. Bij Blauw Wit liep het hierna niet meer en dus was het rustsignaal een prima mo mentom het elftal weer in positie te krij gen. De inzet in de tweede helft was veel beter. Er werd voor iedere bal ge streden en RikStoevenbelttikte 2-2 bin nen Blauw Wit bleef aandringen en uit een hoekschop pegelde Gerko Potman 3-2 binnen Blauw Wit F1 - Sp Rijssen F1 Vorige week kwamen ze terug van een 0-2 achterstand. Een ferme trap van Erik Groot en een koelbloedig ge nomen strafschop van Jurgen van de Voet leverden het eerste competitie- punt op. Ook deze week speelden ze weer prima samen. Het vele wisselen zorgde echter voor veel onrust in ons spel Ondanks vele goede reddingen van doelman Sander Beldman, kon ook hij een 0-4 achterstand bij rust niet voorkomen Volgende week dus een ander systeem van wisselen Na rust bleven ze goed samenspelen Nick Zweers en Frank Bruggeman zijn echt van die spelers die de bal zo snel moge lijk doorspelen naar de vrijstaande man. Erik Groot had zichzelf iets in gefluisterd en speelde als nooit tevo ren. Hij veroverde de bal. ging er mee aan de haal en speelde ook nog eens goed af. Ook Kahou Wong, Jurgen, Maarten Brilman en Kjell van Zon doen heel veel werk en maken lange rushes naar het doel. Soms zo mooi dat de an deren ademloos staan te kijken De te genstander echter niet, het lukte hen echter maar één keer om Jort te ver slaan De andere keren was Jort echter de baas en schopte hij de bal zo ver weg dal hij nu nog met spierpijn moet rond lopen 0-5. Excelsior F4 - Blauw Wit F2 Blauw Wit speelde eindelijk weer eens een goede wedstrijd. De tegenstander van vandaag was duidelijk minder en nadat het eerste doelpunt gevallen was, scoorde F2 aan de lopende band. Het ging zelfs zo hard dat het bij rust al 0-10 was. Na rust was Excelsior beter ingesteld op F2 en nadat Marten Blauw Wit weer de weg had gewezen werd het uiteindelijkO-14. EL De Diephel Holterbergloop wordt waarschijnlijk weer een spannende wedstrijd. BCH wint opnieuw. Deze keer van Pluumke

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 7