Sports in Holten 'Als ze maar niet verkouden worden' Blauw Wit stelt orde op zaken tegen B.Z.S.V.: 3-0 Zijspancrossers halen opgelucht adem na NK Sport 0 agenda TC Holten laat zich door regen niet van baan slaan Resultaten SV Holten Resultaten BlauwWit HOLTENS NIEUWSBLAD .Degradatie voor Meinders en Vincent nipt voorkomen Bergruiters SPORTHALTE De Poppe steekt Blauw Wit in een nieuw tenue KfWnCiNt DONDERDAG 3 OKTOBER 1996 In de tweede thuiswedstrijd is het Blauw Wit gelukt om de volle winst te behalen tegen de bijna-naamgenoot en tevens hekkesluiter B.Z.S.V.- de Blauwwitters uit Borne. Blauw Wit kwam gemotiveerd binnen de lijnen en wilde voor eigen publiek duidelijk iets recht zetten na de nederlaag in Rijssen. Blauw Wit moest het deze middag stellen zonder de ge blesseerden Eelco Jager en Dirk-Jan Beldman. Jager on dervond nog steeds teveel hinder van zijn liesblessure terwijl Beldman nog niet vol doende hersteld was van een in de wedstrijd tegen Sport club Rijssen opgelopen en kelblessure. Hierdoor speelde Jan Vrugte- veen als rechtsback en nam Wim Op den Dries zijn voor- Aanvoerder Stam stoppers plaats over. Blauw Wit begon goed aan dit duel waar door er direct al enkele kansjes ontstonden. Na een kwartier werd de goedspelende Jacco Schuppert binnen de beruchte lijnen, volgens scheidsrechter F.J. Beekhuis uit Apeldoorn, zo danig onderuit gehaald dat deze de bal op de stip deponeerde. De strafschop werd benut door Gerald Jansen, omdat het geen zware overtreding was kwam Blauw Wit dus ietwat gelukkig maar niet onverdiend aan deze voorsprong. In plaats dat deze voorsprong Blauw Wit wat meer vertrouwen gaf werd het spel onrustig en werd te veel de lange bal gehan teerd. Hierdoor begon B.Z.S.V. meer grip op het spel te krijgen en werd de ploeg uit Borne enkele malen gevaarlijk. Uit een hoekschop werd tegen de paal gekopt en via enkele afstand schoten waren ze gevaarlijker dan de thuisploeg. Toch was het de thuisploeg die vlak voor rust de stand naar 2-0 kon tillen. Leo Aanstoot ging alleen op de doelman van B.Z.S.V. af, via een snelle en goed opgezette coun ter. Aanstoot kon echter niet de rust bewaren om dit buitenkans je te verzilveren. Alleen voor de keeper schoot hij de bal naast het doel. In de tweede helft was een ander Blauw Wit te zien. Er werd ge concentreerd en scherper ge voetbald. Schoot Jansen binnen Blauw Wit-B.Z.S.V. 3-0 Opstelling: Hans Bekker- nens, Hans Stam, Wim Op den Dries, Gerald Jansen, Jan Vrugteveen, Marco Schuiterd, Gerben Beldman en Gerwin de Velde Har senhorst, Leo Aanstoot (Jo- han Bolink), Johan Bos- schers (André Schuppert) en Jacco Schuppert. vijf minuten uit een vrije trap nog net over het doel, na zeven minuten was het wel raak. Door een goede aanvallende aktie van wederom Jacco Schuppert werd de bal vanaf de achterlijn voor getrokken en eerst door Aan stoot en vervolgens door B. Bloemendal van B.Z.S.V. zoda- nig geraakt dat deze onhoud baar was voor de doelman 2-0. Even later was het bijna alweer raak toen Wim Op den Dries met een lange bal van achteruit de bal panklaar neerlegde voor Leo Aanstoot maar deze keer stond de doelman een score in de weg. Net toen Johan Bolink in het veld was gekomen voor de licht aangeslagen Aanstoot kreeg Blauw Wit een vrije trap nadat Johan Bosschers net bui ten de zestien onderuit was ge haald. Deze vrije trap werd on houdbaar ingeschoten door Hans Stam wat een 3-0 voor sprong betekende. Hierna kwam André Schuppert in het veld voor de moegestre den Johan Bosschers. De bezoe kers werden nog een keer ge vaarlijk, via een hoekschop werd er op de lat gekopt. Vervolgens speelde Blauw Wit de wedstrijd rustig uit, wat uiteindelijk dus een verdiende 3-0 zege oplever de. Door deze overwinning heeft Blauw Wit zeven punten uit vier wedstrijden, hetgeen een plaats in de subtop betekend. Om deze goede klassering te be houden mag er volgende week niet verloren worden in de uitwedstri jd tegen het op de gedeelde eerste plaats staande S.S.S.E. uit Eibergen. Onvoorstelbaar blij. Dat zijn i André Vincent en Björn Meinders, respectievelijk rij der en bakkenist op de zij- spanmotor. Met hun vijftien de plaats op het open Neder lands Kampioenschap senio ren in Lierop zijn ze afgelopen zondag op het laat ste moment verzekerd van Björn Meinders en André Vincent staan trots bij hun zijspan. Door in de laatste wedstrijd punten te scoren, wisten de twee degradatie te ontlopen. Foto: joke postcryeia SV Holten senioren:Zondag 6 okto ber: Holten 1 - Oldenzaal, 14.30 uur; Holten 2 - Wilhel. School 2, 10.00 uur; Lemelerveld 9 - Holten 3, 12.00 uur (vertrek 10.45 uur); Nijverdal 2 - Hol ten 4, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); De Zweef 6 - Holten 5, 10 45 uur (vertrek 9.45 uur); Holten 6 - PH 11, 10.00 uur; Holten 7 - WW 5, 9.30 uur; Holten 8 - PH 17, 9 00 uur; RKSV 2 - Holten 9, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten 10 - RKSV 3, 9 00 uur; SOS 8 - Holten 11, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Sportlust Vr. 4 - Holten 12, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur). Junioren:Zaterdag 5 oktober: Haaks bergen A1 - Holten Al, 14.30 uur (13.00 uur); Holten A2 - Markvogels A1, 13.00 uur; Holten B1 - Colmschate BI, 14.30 uur; Excelsior B4 - Holten B2, 9.00 uur (vertrek 8.00r uur); Holten C1 - Sp. Eibergen Cl, 13.00 uur; Holten C2 - SVVNC3,13.00 uur. Pupillen:Zaterdag 5 oktober: Holten D1 - Enter D1, 11.00 uur; DES D2 - Holten D2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); DES D3 - Holten D3, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Den Ham E1 - Hol ten E1, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten E2 - Hulzen E2, 10.00 uur; Sp. Rijssen E2 - Holten E3, 10.00 uur (ver trek 9.00 uur); Holten F1 - De Zweef, 11.00 uur; RKSV F1 - Holten F2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); SDOL F3 - Hol ten F3,11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Blauw Wit Senioren:Zaterdag 5 okto ber: SSSE 1 - Blauw Wit 1, 14 30 uur (vertrek 12.30 uur); AZSV 6 - Blauw Wit 2, 14.15 uur (vertrek 12.30 uur); Blauw Wit 3 - SVZW 5. 14.30 uur; Den Ham 4 - Blauw Wit 4, 12.30 uur (ver trek 11.15 uur),Blauw Wit 5 - DETO 10, 12.30 uur; SWN 9 - Blauw Wit 6, 14.30 uur (vertrek 1.3.30 uur); Enter V. 8 - Blauw Wit 7, 12.45 uur (vertrek 11 45 uur). Junioren:Zaterdag b oktober: Blauw Wit B1 - Helios B2, 11.00 uur; RKSV C1 - Blauw Wit Cl, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Blauw Wit C2 - Haarle C2, 10.00 uur. Pupillen:Zaterdag 5 oktober. PH D4 - Blauw Wit D1, 10 00 uur (vertrek 9 00 uur); Excelsior E5 Blauw Wit E1, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Enter V. F2 - Blauw Wit F1, 10.30 uur (vertrek 9.45 uur); Blauw Wit F2 - Omhoog F3, 11-OOuur. Dames:Maandag 7 oktober: Dames Blauw Wit - Dames MVV '69, 19.30 uur. HandbahZaterdag 5 oktober: Hosper stournooi, 9 00 - 10.30 uur D-jeugd; 10.30 - 12.05 uur, C-jeugd; 12.15 - 13.45 uur, B2-jeugd; 13.50 - 15.50 uur, B1-jeugd; 16.00 uur, recreanten Hol ten - Voorwaarts: 17.00 uur, A-jeugd - Boerhof/Heeten; 18 00 uur. Dames 2 - Boerhof/Heeten 3; 19.00 uur. Dames 1 - Lettele 1; 20.00 uur, Heren - Boerhof- /Heeten 2. Zondag 6 oktober: Heren - Actief/WSV 2, 12.00 uur; Jongens B - Erix, 14.50 uur (vertrek 13.15 uur). Badminton: Vrijdag 4 oktober: Kwiek 8 - BCH 5, 20.15 uur; Maandag 7 okto ber: BCH 3 - Genemuiden 2, 19.00 uur; Woensdag 9 oktober: BCH 4 - Reflex 1, 19.00 uur. SporthaLDonderdag 3 oktober: 8.10 14 40 uur, SGW; 16.00 -22.00 uur, SV Holten handbal; 22.00 -23.00 uur, Blauw Wit zaal; 23.00 - 24.00 uur, SV Holten All Stars Vrijdag 4 oktober: 8.10 - 14.40 uur, SGW; 18.00 - 23.00 uur, Mintonette. Zaterdag 5 oktober: 9.00 - 22.00 uur, SV Holten handbal. Zondag 6 oktober: 11.00 - 12.00 uur, Zaalhandbal Lettele; 12.00 - 13.30 uur, NVH Gorssel. Maandag 7 oktober: 8.10 - 15.40 uur, SGW; 19.00 - 23.00 uur, Badmintonclub Holten. Dinsdag 8 oktober: 8.10 - 13.50 uur, SGW; 16.30 - 17.30 uur, SV Holten handbal; 17.30 - 22.00 uur, Mintonette; 22.00 - 23.00 uur, Blauw Wit zaal. Woensdag 9 ok tober. 8.10 - 14.40 uur, SGW; 19.00 - 22 30 uur. Badmintonclub Holten; 22.30 - 23.30 uur. Dhr. J. ten Wolthuis; Donderdag 10 oktober: 8.10 - 14.40 uur, SGW; 16.00 - 22.00 uur. SV Holten handbal; 22.00 - 23.30 uur, SV Holten All Stars Mintonette:Vrijdag 4 oktober: 18.30 uur. Jongens Cl - Salvo 1, Jongens A1 - Arke Pollux 2; Meisjes Al - Medusa 1; Mix C2 - Time Out '75. 20.00 uur, Dames 1 - Salvo 1; Dames 2 - Tornado 4; Dames 3 - Herman Sans/Flash 6. 21.30 uur. Heren 1 - HVC 2; Heren 2 - Flash Stars 2; Heren 3 - Dynamiek4. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheer ders van de sporthal (tel. 6 31 80). klassebehoud. En denk nou niet dat die vijftiende plek weinig voorstelt want de hele (inter)nationale top gaf daar vol gas. Al twee jaar rijden Vincent en Meiders samen op de Honda 500 cc 2-takt. Na het eerste jaar samen nationaal te hebben gere den, ging het duo dit seizoen de competitie aan met internatio nale crossers. In Lierop moes ten ze punten* scoren anders volgde er degradatie. „In de vrije training ging het helemaal mis", zegt Meinders. „We zetten de laatste tijd neer en konden achteraan starten." Maar wonderwel pakte de wed strijd heel anders uit. Met een veertiende plaats werden in de eerste manche twee punten ge pakt, nog niet voldoende om in deze klasse te blijven. De tweede manche ging het nog beter voor de Holtense lefgo zers. Na de eerste ronde kwa men ze zelfs als twaalfde door. „We hebben toch niet te veel risico's genomen want wc gin gen puur voor de punten", maakt Vincent duidelijk. „De motor kon echter door een dcf- fect niet meer in de vierde ver snelling." Toch werd uiteinde lijk een achtste plek behaald en was klassebehoud veiliggesteld. Onvoorstelbare vreugdetaffcre- len moeten zich daar hebben afgespeeld. Bij het hele team overigens want naast de vele actieve helpers houden en bren gen de monteurs Martin Kamp man en Erwin Jansen de motor in een perfecte staat. De toekomst is in elk geval voor een jaar veiliggesteld. „Als we in het komende seizoen het resul taat kunnen verbeteren is het al geslaagd voor ons", aldus een opgeluchte Vincent. Enkele leden van LR Berg ruiters zijn afgelopen zater dag naar het concours van de Oosterhofruiters te Rijssen. Daar behaalde Zwennie Vin cent met Little Surprice in het B-springen een zevende prijs. Wendy Kraaneveld pakte met Favco een mooie tweede prijs in de L-dressuur met 165 punten. Gerrie van Lies ging naar het concours te Geesteren, daar be haalde zij met Juliét succes volle prijzen. Twee keer een eerste prijs in de M2-dressuur met 158 punten en 161 punten. Bijna tweehonderd motoren, stromende regen, champagne, val partijen, modder. Zo maar een paar grepen uit de finale van het Ne derlands Kampioen schap jeugdmotorcross op de Zuurberg. En natuurlijk veel fa milie langs de kant. Bij de start worden de meeste jongens door hun vader een parpaplu boven de waterdichte helm gehouden. „Als ze maar niet verkouden worden," is de uitleg. Even later geven de jongens, som migen niet ouder dan zes, zeven jaar, vol gas om door de regen en blubber hun snelle ronden te ril den. Na afloop is iedereen het er overeens: dit is echte topsport on der de uitstekende organisatie van MAC de Holterberg. „Het lijkt gevaarlijker dan het is", zegt waarnemend voorzitter van de MAC D.J. Schooien. „Er hebben zich vele valpartijen voorgedaan. Maar niemand is ernstig gewond geraakt. De gemiddelde snelheid mag ook nooit hoger dan vijfug ki - lometer per uur liggen. Anders worden er snelheidsremmcndc maatregelen genomen." De grote dag heeft afgelopen zon dagplaatsgevonden tijdens de fina le van het Nederlands Kampioen schap jeugdmotorcross. Aan de start verschenen vele klassen. Za terdag vond de uitwisselingscross plaats. Waarbij diverse motorclubs uit de regio meededen. MAC is blij dat ze deze belangrijke wedstrijd hebben mogen houden. Ook al zijn er alleen jeugdige cros ser actief. „We noemen dit een klei ne wedstrijd. Voor de zogenaamde grote wedstrijd was geen plaats op de kalender", legt Schooien uit. „Vandaag is het ook niet zo proffe- sioneel. Bij de grote wedstrijden moet je ook nog van alles regelen op het ge bied van sponsoringen VIP's.Toch crossen de rijders op een echt wed strijdcircuit. Dat maakt de combinaue zo mooi." Dat ouders (lees vaders) eractiefbij betrokken zijn, is wel duidelijk. Een vader gaat zover dat hij bij el ke ronde die zijn zoontje op de zes tig cc machine aflegt met de nodige gebaren duidelijk maakt dat hij toch beter een ander stuk baan moet nemen. Midden op de baan staand kan de vader vaak ternau- werdnood aan de kant voor andere Volgens Schooien is het niet meer zo dat vaders hun pupillen na af loop een draai om de oren geven zoals dat vroeger weieens het geval was. „Nu zie je ouders af en toe bij de jurvwagen hun beklag doen. Maar daar is alles mee gezegd." De regionale topper in de tachtig cc grote wielen, Arjan Markvoort, eindigde uiteindelijk een 25e plaats. Tijdens de Clubkampioenschappen van TC Holten van maandag 16 september tot en met zondag 29 september hebben de leden van TC Holten in de onderdelen DE, HE, DD, HD en GD in verschillende speelsterkten gestreden om de eerste plaats. Aan de dubbels deden veertig dames en 48 heren mee; aan het enkelspel twintig dames en 31 heren. In de eerste week werden de dubbels gespeeld en in de twee de week de enkelspelen. Beide weken was het alle dagen droog weer behalve op de finale-da gen (zondag 22 en 29 septem ber). De eerste zondag viel het nog wel mee, af en toe een buit je, maar de tweede zondag bleef het de hele dag een beetje rege nen en zelfs een keer zo hard, dat alles een uur moest stoppen, omdat er plassen op de banen stonden. De grote pechvogel bij de dubbel- finales was Anton Beuwer, die in twee final.es stond, maar in zijn eer ste finale een zweepslag opliep en daardoor niet meer kon strijden om de eerste plaats in deze finales De clubhuiscommissie had voor de tweede zondag om 12.00 uur een brunch geregeld voor alle deel nemers en belangstellenden, waar dankbaar gebruik van werd ge maakt. In beide weken werd er weer eerst gespeeld in poules, zo dat iedereen minimaal twee keer kon spelen en daarna gingen de nummers een of twee door naar de halve finale of finale. De prijzen van de dubbels werden uitgereikt door voorzitter Hans Tutert. Rob Jaap Martens, voor zitter van de wedstrijdcommissic, reikte samen met Vim Mevcr de tweede zondag de prijzen van de enkelspelen uit, maar eerst werden Sinie de V ries en Arie Westerik uit geroepen tot de speelster en speler van het jaar. Degenen die eerste zijn geworden in de C-stcrktc van alle onderdelen zijn de club kampioenen 1996; dat zijn dit jaar Erik Hovingh in alle drie de onder delen voor heren (mix met Corinc van Iperen, dubbel met Rutgcr \X esterik en voor de derde keer op rij het enkelspel) clubkampioen 1996 geworden; Van Iperen, die vorig jaar niet mee kon doen, werd dit jaar in twee onderdelen (mix met Erik en in het enkelspel) club kampioene; Annemieke en Rencc Klijnsma pakten de titel bij de da- mesdubbel. Na de prijsuitreiking was er een verloting voor de deelnemers die aanwezig waren; de prijzen waren beschikbaar gesteld door Wehkamp en het tennisracket door firma Beltman. De hoofd prijs, het tennisracket won Jeanet Nijland. Iedereen die meegeholpen heeft om deze clubkampioenschappen tot een goed einde te brengen wer den ook nu weer bedankt, in het bijzonder Wim Meyer die het grootste deel van het werk hier voor gedaan heeft, Frans Kuster die bijna elke dag van de deel nemers video-opnames maakte en dat in de kantine afdraaide, de clubhuis-commissie die zorgde dat er iets te eten en te drinken was en dan natuurlijk de deelne- Ruim dertig jaar geleden werd de z.v.v. Blauw Wit '66 opgericht bij 'De Poppe'. Vanaf de oprichting is dit be drijf al betrokken bij Blauw Wit. Het bedrijf heeft in die dertig jaar een enorme ont wikkeling doorgemaakt. Het huidige Zalencentrum en de prachtige ernaast gelegen cam ping voldoen aan alle eisen die deze tijd stelt. Ook Blauw Wit heeft in de afgelopen dertig jaar het een en ander meegemaakt. Begonnen op het veld bij de- camping van 'De Poppe' en na vele omzwervingen uiteindelijk op het huidige Vletgoor de vaste stek gevonden te hebben. Na dertig jaar zijn Blauw Wit en 'Zalencentrum De Poppe' nog steeds bij elkaar. De gebroeders Aanstoot onderstreepten dit on langs nog eens door het eerste elftal van Blauw Wit een com pleet nieuwe outfit aan te bie den. De Blauw-W itters waren met de fraaie kleding bijzonder in hun nopjes. Excelsior D2 - Holten Dl Holten begon zeer sterk aan de wed strijd. Echter de vele kansen werden onbenut gelaten. Remon bracht Hol ten op een verdiende voorsprong. Na rust ging Holten goed door en wisten Ruud (twee keer) en Remon de voor sprong te vergroten naar 0-4. Hierna dacht Holten op zijn lauweren te kun nen gaan rusten, mooi niet. Excelsior kwam terug in de wedstrijd en wist twee keer te scoren. Holten kreeg het nog zwaar te verduren, maar de ver dediging met Arjan aan het hoofd hield stand. Holten D2-MVV'69 Holten speelde een goede eerste helft. Door Bas (twee keer) en Matthijs werd een 3-0 voorsprong behaald. Na rust leek men wel in slaap gesukkeld en kwam daardoor in de moeilijkhe den. Ondanks dat Gerrit Jan nog wist te scoren, mochten we blij zijn met een 4-4 gelijkspel MVV was zo vrien delijk om vlak voor tijd een niet te missen kans te missen. Holten El - Vesos El Holten kon het tegen Vesos niet bol werken. Het gemis van Pim op het middenveld was duidelijk merkbaar. Vesos nam in de eerste minuut de leiding en schudde Holten wakker. Nadat Vesos op 0-3 was gekomen wist Holten, middels een prachtig doelpunt van Arno, tegen te scoren Holten kwam nog terug door een goal van Thijs. Uiteindelijk bepaalde Vesos de eindstand op 2-4. Excelsior E4 - Holten E2. Ondanks een goed begin was het Ex celsior die de score opende Hierna nam Holten het initiatief in handen wat resulteerde in een goal van Mike Excelsior wist vlak voor rust weer op voorsprong te komen. Na rust gooide Holten alles op de aanval. Er werd prima gevoetbald en gevochten voor elke meter met een hoofdrol voor Tim. oals zo vaak werden de doelpun ten aan de andere kant gescoord. De leiders houden er echter volop ver trouwen in dat dit elftal goed zal eindi gen inde competitie. Eindstand 5-1. Holten E3 -De Zweef EC Holten was de eerste helft duideljk de betere ploeg. Het veldoverwicht werd echter niet in doelpunten uitgedrukt. Uit een goede voorzet van Joost wist Jeffrey te scoren. Hierna volgden nog vele kansen maar paal, lat en doelman stonden in de weg. Na rust weer een sterk beginnend Holten Jeffrey scoorde 2-0. Hierna kwam de Zweef sterk terug. Ondanks het goede verde digende werk van Martijn en Olivier, het uitstekende keeperswerk van Erik, werd het 2-2. In een spannende slotfa se bracht Niek met een prachtig schot de beslissing. Een doelpunt dat de leiders en de ouders in extase bracht. SDOL F1-Holten F1. SDOL bleek duidelijk te zwak. Holten wist niet goed hoe het hiermee om moest gaan. Na enkele taktische om zettingen kregen de jongens meer ruimte en werd de ruststand bepaald op 0-6 Na rust werd er goed gevoet bald en liep de score gelijkmatig op naar een 0-13 eindstand. Holten F3 - Hulzense Boys F4. Dit was pas de tweede wedstrijd van de jongste voetballertjes. Het gebrek aan wedstrijdritme brak ze duidelijk op Hulzen speelde al voor het tweede jaar met elkaar, wat ook duidelijk te zien was in het veld. Bij Holten viel vooral op het enthou siasme, de goede inzet en het plezier Helaas stonden ze niet altijd op de goede plek Na afloop bij het penaltyschieten werd er al diverse keren gescoord. Vlak voor de start richting blubber en in de regen houden vaders hun zoontjes de paraplu boven het hoofd om er voor te zorgen 'dat ze niet verkouden worden.' Foto: wn Vogel Rietvogels 6 - Blauw Wit 3 Ook tegen het Almelose Rietvogels heeft Blauw Wit 3 de ongeslagen sta tus gehandhaafd. Na een zenuwach tig begin trok Blauw Wit het iniatief naar zich toe en creëerde zich kansen De beste was voor gastspeler Dirk- -Jan van Zon. Hij had pech toen hij de bal langs de keeper, maar ook net naast het doel schoof. Doordat een Holtense treffer werd geannuleerd bleef de ruststand 0-0. Na de hervat ting deed Blauw Wit 3 wat het eerst had vergeten: scoren. In de 52e mi nuut kopte Kasper Hanewinkel on houdbaar de 1-0 tegen de touwen en nog geen 10 minuten later leek de wedstrijd beslist Met een wonder schone lob van de zijkant verschalkte (wederom) Kasper Hanewinkel de Al melose keeper (2-0) Rietvogels gooi de nu alles op de aanval. Miste eerst nog een penalty maar scoorde uit de tweede (2-1) Het offensief barstte nu eerst goed los, maar de Blauw Wit defensie bleek zeer hecht. Weliswaar moest Henk Aanstoot twee keer op de doellijn redden maar gescoord werd er niet Dat gebeurde in de 87e minuut aan de andere kant toen Kasper Hane winkel voorde 1-3eindstand zorgde. Blauw Wit 4 - Bergentheim 2 Tegen koploper Bergentheim begon de thuisploeg goed. Er werd in deze wedstrijd wel met de nodige inzet gespeeld. Hoewel de gasten duidelijk beter ingespeeld waren, kreeg de ploeg nauwelijks kansen. Vooral de verdediging van de gasten maakte een onzekere indruk. Blauw Wit kon hier echter niet van profiteren, omdat de aanval te weinig ondersteund kon worden. Na ruim een half uur kwam Bergentheim uit een corner op voor sprong Deze stand bleef ook in de tweede helft lang op het bord. Pas in de slotfase kwam Blauw Wit na op nieuw een goede aanval op gelijke hoogte en bezorgde daarmee de mede koploper het eerste puntverlies 1-1. Blauw Wit 6 - S.V.Z.W. 7 Het zesde kende een moeilijke partij tegen het Wierdense S.V Z.W De gas ten speelden de bal vlotter rond en kregen meer kansen. Blauw Wit kwam enkele malen gevaarlijk voor het doel van de tegenstander, maar kon het net niet zovaak vinden als de gasten 2-6. Blauw Wit7-ON. 13 In een slechte wedstrijd van het ze vende heeft men weer de punten la gen liggen. Al vroeg werd het 0-2 en gingen bij sommigen de kopjes al weer omlaag. Hierdoor werden ook andere gedemotiveerd wat natuurlijk niet mag gebeuren Rust 0-2 Na rust ging het als in de eerste helft verder. Met uitzondering van Jan Meloen die de juiste instelling toonde Indien een ieder die inzet toonde was de 0-5 niet nodig geweest Vesos B1-Blauw Wit B1 Na de keurige resultaten van de afge lopen weken bleek Vesos duidelijk een maatje te groot. Ondanks de inzet bleek Blauw Wit het niveau van Vesos niet te kunnen halen en moest zes treffers toestaan. Dat de groep de zege niet cadeau wilde doen bleek wel uit de twee treffers die Vesos moest incasseren 6-2. Blauw Wit C1 - Excelsior C4 Blauw Wit begon aanvallend tegen het zwakke Excelsior. Wilco onze spits scoorde al snel 1-0 Jurrian scoorde hierna 2-0. waarna Wilco er nog drie maakte. Via een eigen goal werd het 6-0 en Gerhard scoorde fraai 7-0 Na rust ging het veel minder goed. De opstelling was op diverse plaatsen gewijzigd, waarna de combinaties niet meer vlot verliepen Via Arnoud en Maarten werd het 9-0 De laatste treffer kwam op naam van de gasten, maar opnieuw aan de verkeerde kant 10-0. De Zweef C3 - Blauw Wit C2 Blauw Wit C2 was in Nijverdal goed op dreef. De ploeg kwam al snel op 0-1 door een fraai doelpunt van spits Jur- gen Kolkman. Deze speler tekende ook voor de 0-2. Het mooiste doelpunt kwam op naam van Bennie Schoema ker. De supersnelle Gert-Jan Vell- kamp maakte 0-4 en opnieuw Bennie tekende voor de ruststand 0-5. Na rust ?ing het allemaal veel moeilijker och scoorde Gert-Jan 0-6. Hierna kwam de tegentreffer van De Zweef, maar Bennie bepaalde de eindstand op 1-7. Blauw Wit Dl - Omhoog D2 Dl had het moeilijk met Omhoog D2. Dit kwam vooral omdat de posities met goed bezet werden gehouden Hierdoor liep iedereen door elkaar en kon Omhoog makkelijk vier keer sco ren. na rust werd het allemaal beter en kreeg de ploeg kansen Lars schoot op de paal, maar even later wist Stefan toch het net te vinden Hierna kwam Omhoog toch nog even sterk opzetten en scoorde nog twee maal. Eindstand 1-6. BlauwWitEI -NijverdalEI Vanaf het begin een gelijkopgaande wedstrijd met kansen over en weer Toch was het Blauw Wit dat na onge veer tien minuten op voorsprong kwam via een schitterende knal van uitblinker Marco van Dijk. Blauw Wit ging goed door en via een mooie combinatie scoorde Rik Stoevenbelt 2-0. Hierna werd Blauw Wit nalatig in de verdediging en Nijverdal profiteer de goed. Geheel onnodig werd het binnen vijf minuten 2-2. Nog voor rust wist Kuba Kladzinsky Blauw Wit weer op voorsprong te zetten. De rust kwam precies op tijd. De ploeg had geleerd van de fouten in de eerste helft De verdediging functioneerde goed en gaf nauwelijks kansen meer weg. Blauw Wit had aan de andere kant nog mooie kansen om de score uit te bouwen, maar was onfortuinlijk in de afwerking. Een verdiende maar zwaar bevochten zege 3-2 Blauw Wit F1 - Hulzense Boys F2 Op één of twee jongens na bestaat F1 uit eerste jaars F-spelers en daarom niet vertrouwt zijn met oudere en har dere tegenstanders die al echt voor de bal gaan. Gelukkig hadden we nu eens een tegenstander die zonder d:e grote jongens speelde. Zou er dus nu voor het eerst een overwinning inzit ten? We begonnen goed maar moes ten toch weer buigen Keeper Kahou Wong deed wat hij kon, stopte zelfs een bal op de lijn, maar kon de treffers niet voorkomen. Met name de tweede een lob uit een onmogelijk hoek was onhoudbaar, maar wel heel fraai. In de rust de koppen bij elkaar gestoken en besloten met een yell a la Voet En warempel ze hadden de moed nog niet verloren. Kjell van Zon speelde net als vorige week weer de sterren van de hemel en maakte een prachtig doelpunt. Andere spelers haalden echter niet hun niveau. Frank Brugge- man en Bart Aanstoot trappen met steeds meer durf tegen een bal en als ook de andere hun dag hebben dan moet het toch een keer lukken. Vesos F2 - Blauw Wit F2 Blauw Wit speelde in Hellendoorn geen geweldige wedstrijd, maar kon het zich deze wedstrijd permitteren om minder scherp te spelen. Via Der- ren werd het al snel 0-1. Ook hierna ging het niet echt goed, maar Blauw Wit bleef toch veel sterker. Uit een strafschop scoorde Thijmen 0-2 Na rust bleef Blauw Wit doorgaan. Mar ten kwam zoals gewoonlijk in de tweede helft goed op dreef en scoor de 0-3. Blauw Wit kreeg hierna nog heel veel kansen, maar scoorde hier uit niet. Het was wederom Marten die met twee treffers de eindstand op 0-5 bepaalde. Blauw Wit F3-M.V V '69 F1 In onze eerste echte wedstrijd moest volgens de jongens een grote over winning worden behaald. Echter, niet alles verliep volgens plan. De tegen stander werkte niet mee en scoorde met regelmaat. In de tweede helft leek er even een opleving te komen. Na een prachtige voorzet van Ruben wist Gijs te scoren. De uiteindelijke stand was 1-8. Volgende keer gaat het vast al beter De gebroeders Aanstoot van zalencentrum tussen voorzitter Kolkman en trainer Stappenbelt van Blauw Wit in. Poppe staan Fotojohan Bolink Meinders Euro Service !- BLOEMENDAL

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 7