wedda 24.95 Irriraties aan tandvlees en mondsliimvlies nu snel te verhelpen Diarree is onschuldig..., maar kijk uit voor uitdroging Opgeblazen gevoel? Rennie Déflatine helpt Kyolic, de enige met de kracht van gefermenteerde knoflook Hoe zorg je voor een natuurlijke stoelgang wedda Nooit meer cellulite Rustig slapen zonder muggen Déflatine mm Een fluweelzachte huid met: DERMÉVIT SUPREME creme De ideale oplossing voor èlk huidtype door natuurlijke vitame E en thymusextrakt. Nu 5.- korting Tomisal Beauty, a cosmeceutical revolution DONDERDAG 27 JUNI 1996 HO 7 Klachten in en om de mond zijn meestal hinderlijk. Mondklachten vragen om een gerichte behandeling, die binnen korte tijd voor verlichting en herstel moet zorgen. Speciaal hiervoor is Multi-Oral ontwik keld, de eerste bio-actieve behandeling van tand vlees en mondslijmvlies. Acute diarree kan worden veroorzaakt door verschil lende bacteriën of virussen. In veel gevallen is echter de veroorzaker niet direct te achterhalen. Hoewel de klachten na enkele dagen meestal vanzelf weer .verdwijnen, gaan in het lichaam veel vocht en mineralen verloren. Niet alleen bij kinderen, maar Kisico's ook bij volwassenen kan dit leiden tot uitdroging en zelfs een bedreigende situatie ople veren. Dioralyte is een geneesmiddel dat, door de juiste samenstel ling van mineralen en gluco se gekombineerd met water, wordt opgenomen in de darmwand en zorgt dat tekorten direkt weer worden aangevuld. Uitdroging ontstaat door een te groot verlies aan water en zout naar aanleiding van diarree en/of braken. Het vochtverlies is een direkt gevolg van een verstoorde zoutopname door de darmen. In veel gevallen is de kwaal te wijten aan een ontsteking van de maag en darmen. Aan vulling van vocht is uiterma te belangrijk voor ons lichaam, omdat dit nodig is tmnmi nuHTHOomc wswmwk poswjs '5 wa-sowiw: Mensen met maagklachten hebben regelmatig last van brandend maagzuur en zure oprispingen. Soms gaan de klachten gepaard met een teveel aan lucht die als het ware opgesloten zit en druk veroorzaakt. Dat gevoel noemt men een opgeblazen gevoel. Irritaties in of rond onze mond, veroorzaken allerlei bijkomstige problemen. Bij geïrriteerd tandvlees wordt tandenpoetsen een vervelende handeling, terwijl pijnlijke kloofjes in de mondhoeken, eten en drinken kan bemoei lijken. En wie last heeft van blaasjes in de mond, zal 'voor zichtig' eten. Bijzondere eigenschappen Er is nu een bio-actieve behandeling die ervoor zorgt dat klachten in de mondholte en de mondhoeken snel en effectief verdwijnen. Multi- Oral is een geheel eigentijds produkt dat maar liefst zes unieke eigenschappen heeft. Het verzacht direct, activeert het natuurlijk afweersysteem en verbetert de conditie van het tandvlees en mondslijm vlies. Ook vermindert het de zwelling van het weefsel en remt de groei van schadelijke micro-organismen. Boven dien is Multi-Oral volstrekt onschadelijk en kan het pro bleemloos worden doorge slikt. Bio-actief Bio-actieve preparaten bevor deren de werking van het afweersysteem van het weef sel. Door activering van dit systeem zorgt het lichaam er zelf voor dat mondproblemen op natuurlijke wijze sneller en beter kunnen herstellen. Multi-Oral is uitgebreid onderzocht. Daarbij zijn geen schadelijke neveneffecten gevonden. Omdat het zonder meer kan worden doorgeslikt is het ook geschikt voor gebruik bij kinderen. Het bijzondere van Multi-Oral is dat het direct en doel treffend werkt, bij diverse veel voorkomende mond- klachten. Prettig is boven dien dat het direct verzacht en de zwelling doet verminde ren. Multi-Oral is ver krijgbaar bij apotheek en drogist. Er is een 50 ml spray, een 50 ml gel en een kleinver- pakking met 10 ml gel. Assortiment Naast Multi-Oral zijn er nog twee andere bio-actieve preparaten. Multi-Skin is een uit stekend middel bij de behandeling van huid problemen en jeuk. Multi-Gyn, dat pas vanaf september a.s. verkrijgbaar is, vormt de oplossing bij intie me vrouwelijke klach ten. Voor meer informatie: Imgroma B.V., tel. 06-91091015 (1 g/pm). Dat knoflook goed is voor de gezondheid is al uit vele onderzoeken duide lijk geworden. Knoflook heeft met name een gunstige invloed op de bloedsomloop, houdt de normale bloeddruk in stand en past in een cho lesterolverlagend dieet. Om van die positieve werking te kunnen profiteren zijn dagelijks echter grote hoe veelheden knoflook nodig. Dat geeft de bekende bezwa ren als de doordringende geur en hinderlijke oprispin gen, maar ook kan het irrita tie geven van maag- en darm- wand. Gefermenteerde knoflook is uniek Voor diegene die van het goede van knoflook willen profiteren zonder de nadelen ervan is er Kyolic. Dit is een sterk werkend knoflookpre- paraat doordat de gebruikte knoflook een koud rijpings proces (fermentatie) heeft ondergaan die al eeuwenlang in Azië wordt toegepast. Dit proces verwijdert de door dringende geur van knoflook om afvalstoffen af te voeren Acute diarree blijft wereld wijd een groot gezondheids probleem, voornamelijk in de derde wereld maar ook in de westerse landen. Per jaar sterven ongeveer vijf miljoen kinderen op een leeftijd jon ger dan vijf jaar aan de gevol gen van diarree, waarvan 60- 70% door uitdroging. Kinde ren kunnen namelijk snel uitdrogen door hun kleine waterreserves en snellere stofwisseling. Ook ouderen met een vermin derde weerstand en zwangere vrouwen behoren tot de risi cogroep. Voorkomen Dioralyte is een zogeheten en maakt het mild voor maag en darmen. Bovendien ont staan er tijdens dit 20 maan den durende rijpingsproces tal van waardevolle bestand delen die Kyolic juist sterk geconcentreerd maken. Dat is nu het bijzondere van Kyolic: de kracht van gefermenteer de knoflook. Verkrijgbaarheid Kyolic is verkrijgbaar in diverse varianten, bijvoor beeld Kyolic Original en Kyo lic Lecithine. Lecithine is een bouwstof voor het zenuwstel sel en past in een cholesterol- O.R.S. produkt (orale rehydratie solutie). Het kan helpen bij het voorkomen van uitdroging door bij water dunne diarree gelijk ermee te beginnen. Het zorgt ervoor dat de ont stane tekorten direkt in het lichaam weer worden aange vuld. Dioralyte is een poeder met een aangename sinaasap- pelsmaak dat opgelost moet worden in water. Lees voor gebruik de bijslui ter en mocht de diarree na vijf dagen niet zijn gestopt, waarschuw dan onmiddellijk de huisarts. Voor meer informatie: 020-5473944 PwmooO T PHAfiMAfOCO verlagend dieet. Dit bestand deel geeft Kyolic een extra krachtige werking. Kyolic is verkrijgbaar bij drogist, apo theek en reformhuis. Voor een proefpakket kunt u gratis de afdeling Consumen tenservice van Pharmafood bellen, tel: 06-0995522. Met de klacht opgeblazen gevoel wordt een veelvoud van klachten bedoeld Van 'een vol gevoel', 'teveel aan lucht in de maag', 'druk in de maag', 'alsof je te veel gege ten hebt', 'stenen op de maag' en 'krampen' tot 'alsof ik naar de WC moet'. Veel voorkomend Van alle mensen die weieens maagklachten hebben heeft ongeveer 1/3 wel eens last van een opgeblazen gevoel. De oorzaak van een teveel aan lucht in de maag of in de darm is meestal de normale spijsvertering, lucht happen tijdens eten of drinken, span ningen of verkeerde voeding. Veel mensen ervaren het als een lastig en soms zelfs pijn lijk gevoel. En omdat het vaak wordt ervaren als een klacht die samenhangt met onze maniey van leven, den ken velen dat er geen oplos sing voor is. De oplossing Dergelijke klachten zijn zo hinderlijk dat je er snel vanaf wilt komen. Rennie Déflatine biedt een oplossing voor deze problemen door de tweevou dige werking. Daarbij wordt maagzuur geneutraliseerd en verdwijnt het teveel aan lucht. Rennie Déflatine heeft de vertrouwde, snelle en effectieve werking waar Ren nie om bekend staat. Geen wonder dat het in zo veel huishoudens een plaats in de huisapotheek heeft gekre gen Makkelijk in gebruik Door de handige meeneem- verpakking is Rennie Déflati ne overal en altijd te gebrui ken Dat is voor velen ook het grote voordeel: ook in gezel schap kan men onopgemerkt de klacht opgeblazen gevoel verhelpen. Niet te gebruiken door nier patiënten of patiënten die aan nierstenen lijden. Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Voor meer informatie: Roche Nicholas, tel. 0497-381833. van 29.95 voor en gratis lipbalsem Dermévit Supreme vitamine E creme heeft een ongeëve naarde werking door de na tuurlijke vitamine E gekom bineerd met waardevolle plantenextrakten, de fijnste huidverwante plantenoliën, geneeskrachtige kruiden, vi- taminen'en kiemextrakten. Deze heerlijk verzorgende en voedende creme is geschikt voor elk huidtype, man en vrouw, 's Morgens bescher mend, 's avonds voedend. Vooral bij: - veroudering van de huid - huidstriemen door zwan gerschap - littekens na acné, verbran ding - een rimpelige huid - een sinaasappelhuid Dermévit Supreme creme is redelijk in prijs en zuinig in gebruik Dermévit Supreme creme is redelijk in prijs en zuinig in gebruik verkrijgbaar bij: Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 96, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal Door ons drukke leven eten we steeds vaker onregel matig. Lunches worden overgeslagen of vervangen door een snelle hamburger of snack. En 's avonds ook even eten dan weer naar een vergadering of naar de sportclub. Een enkele keer snel iets eten is niet erg, maar als dat vaker voorkomt kan dat leiden tot pro blemen met de stoelgang. Om de darmen goed te laten aan ballaststoffen, zoals verse functioneren is regelmaat en vruchten, goed gewassen gezond eten van groot rauwe groenten en volkoren- belang. Voedsel dat rijk is produkten, is goed voor een verkrijgbaar bij: Dorpsstraat 10. Holten Dorpsstraat 96. Enter Keizerserf 32a. Nijverdal I lur nnnw mnn nmlc tnl/nrf l/nmnn Uw baby mag niets tekort komen. Met Similar 2 opvolgmelk geeft u vonaf zes maanden alle voedingsstoffen die mede nodig zijn om gezond op te groeien. Het grootste merk ter wereld no verkrijgbaar bij uw drogist voor een wereldprijs. cellulite. Na ongeveer 10 dagen waren de bovenbenen 2 cm afgeslankt en na twee weken was de cellulite geheel verdwenen. Toepassing Door het werkingsprincipe van de crème is deze ook geschikt voor een aantal andere huidproblemen: striae (zwangerschapsstrepen), ver steviging van décolleté en hals, probleemhuid. De crème is niet vet, gemakkelijk af te spoelen en daardoor gebruiksvriendelijk Tomisal Beauty is verkrijgbaar bij apotheek en drogist. De prijs is 119.- (tube van 250 ml). Voor meer informatie: June Holland Inc.. tel. 070-3452453 (werkdagen 08.30 en 13.00 uur). Er is nu een cellulite crème die op resultaten van wetenschappelijk onderzoek gebaseerd is. Klinische studies, die een voorwaarde zijn voor de toelating van farmaceutica, hebben de werkzaamheid van Tomisal Beauty aangetoond: een ontwikkeling, die maatstaven zet voor andere crèmes. De laatste tijd zijn er legio cellulite crèmes op de markt gebracht. Talloze vrouwen hebben er reeds verschillende geprobeerd met wisselend resultaat. Daar is sinds kort verandering in gekomen Er is eindelijk een produkt ver krijgbaar dat radicaal met cellulite afrekent. Dit pro dukt. een crème ontwikkeld door de Italiaanse arts dr Tomic, kan als revolutionair bestempeld worden. De wer king van de crème berust op de in de huid aanwezige ionenkanalen, een ontdek king waarvoor in 1991 de Nobelprijs werd toegekend. Na het beschikbaar komen van de ionenkanalentheorie, volgde onderzoek naar de voor de bestrijding van cellu lite geschikte ionen. Dit onderzoek leidde tot de samenstelling van Tomisal Beauty, welke nu wereldwijd gepatenteerd is Ionenmengsel Het werkingsprincipe berust op het aanbieden van een hoogwaardig ionenmengsel aan de cel, gecombineerd met een verbeterde afvoer van afvalstoffen via lymfebanen. Alvorens Tomisal Beauty te introduceren, werden gedu rende een aantal jaren meer dan 200 vrouwen met de crème behandeld. De resulta ten waren sensationeel. Tij dens de behandeling vertoon de de huid na enkele dagen al een zichtbare afname van de flesje met een speciale vloei stof bevat. Door dit apparaat in het stopkontakt te steken wordt het verwarmingsele ment verhit. Hierdoor wordt een kleine hoeveelheid vloei stof met actieve stof verdampt, die de mug verdrijft en doodt. Gebruik de Vapona Elektrische Anti-Mug uitslui tend ter bestrijding van mug gen in verblijfruimtes. Het is praktisch voor in huis. maar ook in de caravan of boot. Te koop inkl navulling voor 14.99 bij supermarkt en drogist Vapona heeft een tij delijke aanbieding. 2 navul- lingen gratis elektrische verdamper voor 16.99. Voor meer informatie: Vapona, Consumentenservice, tel 0318-545100. De vrouwtjes-muggen gaan onmiddellijk op zoek naar de mannetjes om bevrucht te worden. Om eitjes te kunnen leggen hebben zij bloed nodig. Elk vrouwtje legt een paar dagen na de bloedmaal- tijd ongeveer 1.000 eitjes in stilstaand water. In hartje zomer komen steeds meer volwassen vrouwtjes-muggen uit het water tevoorschijn om op zoek te gaan naar een gezonde spijsver tering. Er ont staat dan een stu wende beweging die ervoor zorgt dat de darmin- houd in de endel darm komt en uit eindelijk tot het ontlastingsproces leidt. Op gewicht Wapiti Darmfunktie-dragees zorgen niet alleen voor een natuurlijke stoelgang, maar bevorderen ook de inwendige reiniging en werken tevens mee om uw ideale gewicht te bereiken. Ze zijn verkrijgbaar bij drogist, apotheek en reformhuis, waar ook proef monsters en folders beschik baar zijn. Voor meer informatie: Emonta B.V., tel. 0512-518085. in de lucht die we uitademen Bij het steken wordt een kleine hoeveelheid verdoven de en bloedstolling remmende vloeistof ingespoten, zodat de mug rustig haar gang kan gaan. Die vloeistof doet de huidirritatie ontstaan. Som mige mensen reageren hier zelfs allergisch op. Elektrisch De Vapona Elektrische Anti- Mug is een apparaatje dat een verwarmingselement en een Natuurlijke hulp Voor die mensen welke dage lijks een goede natuurlijke stoelgang willen hebben, is het raadzaam eet- en leefge woonten aan te passen. Als je toch nog 'iets extra's' nodig hebt dan is er nu een natuur lijk middel, Wapiti Darm funktie-dragees. Deze zijn samengesteld uit natuurlijke kruidenextracten. Om het gewenste resultaat te berei ken, hoeven ze slechts 1 maal per dag te worden ingeno- Muggen zijn voor ons in de zomer een bron van irri tatie. Dat hinderlijke gezoem en gesteek hoeft niet meer want er is een veilige manier om geen last meer te hebben van muggen: de Vapona Elektrische Anti-Mug. Eenvoudig in het stopkontakt en uw slaapkamer is vrij van muggen. Evenals vele andere dieren houden ook muggen een win terslaap. Maar zodra de voor jaarszon aan kracht wint, komt een klein aantal muggen dat de kou overleefd heeft, tevoorschijn. geschikte leverancier van bloed. Dit doen ze vooral 's avonds en 's nachts Steken Muggen worden aangetrok ken door de koolstofdioxide

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 7