Nieuw theatertje heet ook 'De Theaterfiets' Estafette weer slot van zwem vierdaagse 'M Autopoetsbedrijf Salland/Twente HOLTENS NIEUWSBLAD Uit het politierapport Zakelijk BEKEKEN 3i Nieuw in Holten Voor autobedrijven en partikulier. Laat kwalitatief cleanen maar aan ons over! Tel. 06-53 33 66 29 - Privé 0548-36 52 57. Amazones Bergruiters in de prijzen Aanmelden nu al mogelijk Gemeente Lucinda Anderson 'ster' in Heeten medische diensten Interkerkelijk Recreatiewerk Druk open huis Broekhuis kerkdiensten Enko sloopt loodsen Kerkhofsweg DONDERDAG 27 J UN I 1996 'Het is niet zomaar wat!....Een nieuw theatertje in Nederland' deze regel geeft een klein beetje weer wat Dolf Moed voelt. Aan de Pannenbakkerstraat is het theatertje, waarin Dolf zoals hij zelf zegtr'een stukje cultuur wil opstarten, dat hopelijk blijft en groeit', gevestigd. Met zijn The aterfiets', ook de naam van het theatertje, brengt hij voorstellin gen in binnen- en buitenland. Onlangs nog was de theaterman in Damascus waar hij een voor stelling voor Engelse en Neder landse kinderen verzorgde. Na enige tijd in de administratieve molen te hebben gezeten is het nu eindelijk zover komende za terdag wordt het theatertje ge opend. De hele inrichting van het pand is door het echtpaar Moed zelf bedacht en voor een groot deel ook zelf uitgevoerd. 'Het is echt noodzakelijk dat je hier met z'n allen achterstaat' zegt Dolf 'en natuurlijk is de hulp van buren, zoals Nido, Ho- geslag en Udema evenals van vrienden bij het ten uitvoer brengen onontbeerlijk. Het theatertje is echter niet voor voorstellingen alleen. De klein kunstenaar heeft gekozen voor een brede opzet en aanpak. Voor elke portemonee en voor elke leeftijd is er wel iets. Naast de vier thcmafecstcn die jaarlijks gehouden zullen worden kan een ieder die belangstelling heeft voor:drama, theater, video, beeldende kunst, dans of andere creatieve projekten m 'De Thea terfiets' terecht. Ook voor ver gaderingen of verjaarspartijtjes kan men aankloppen. Het pro gramma van 'De Theaterfiets' staat nog niet vast, maar zal zeker de volgende onderdelen „r w.v L vr Dolf Moed is er klaar voor. Zaterdag opent hij de deuren Pannebakkerstraat. bevatten: Toneelcursussen, waarvoor een lerares uit Zwolle is aangetrokken, voor kinderen in de leeftijdsgroepen 8 tot en met 12 jaar, 12 tot en met 16 jaar en volwassenen, bovendien zal er ook aan vervolgcursussen worden gedacht; een kindercir cus, door Dolf zelf begeleidt; eendaagse creatieve projekten; theatervoorstellingen en vele andere activiteiten. Ook hoopt Dolf met het boekje 'De Sage van de Dikke Steen' dat hij sa men met Dick Voortman uit Markelo maakte een stuk op te zetten voor en door de gemeen schap. Dit boekje is op de dag Woensdag 12 juni werd gemeld ,,dat bij installatiebedrijf van Zon (voorheen Lammcrs) een fiets stond, deze was kennelijk in het week-end daar achtergelaten. Het betreft hier een goed onder houden herenfiets, merk Sparta, kleur bruin met de postcode 7451 LJ. De fiets hoort dus thuis op de Maneschijnsweg. Omdat het huisnummer achter de post code ontbrak kon de eigenaar niet achterhaald worden. De ei genaar kan zich melden aan het politiebureau te Holten op werkdagen tussen 13.00 uur en 16.30 uur. In de nacht van donderdag 13 juni op vrijdag 14 juni en op 17 juni hield de politie een alcohol controle in ons dorp. Er werden geen overtredingen gesigna leerd. De politie blij ft bijna da gelijks steekproeven houden om het rijden onder invloed binnen de perken te houden. Eveneens op vrijdag 14 juni hield de politie bij wijze van steekproef een controle op de toeristenweg in de Holtcrbcrg. Dit in verband met geslotenvcrklaringen van deze weg. In totaal werden 6 personen bekeurd terzake het negeren van dc verklaringen. Dc toeristenweg is van 21.00 uur tot 09.00 uur verboden terrein voor motorvt >crtuigcn Van 15 op 16 juni werd er weer eens ingebroken in dc horecage legenheid van zwembad Twcn- haarsvcld. Er werden diverse dozen met snoepgoed, chips en frisdrank weggenomen alsmede een kleuren televisie. Men is op het terrein gekomen door het hek aan dc zijde van het spoor te forceren. Op 17 juni werd geconstateerd dat de scholengemeenschap dc Waerdcnborch het weer eens moest ontgelden. Een thermop- hanc-ruit werd vermoedelijk in het week-end ingegooid. Ook op 20juni werd bijdezelfde school een ruit ingegooid. Mocht u iets verdachts gezien hebben bij de school of bij ande re objecten schroom niet maar bel direct de politie. Zaterdag 22 juni rukte de brand weer uit naar een woning aan de Bergmanstraat in verband met een schoorsteenbrandje. Oplet tende buren zagen dat er meer dan normale rookontwikkeling uit de schoorsteen kwam. De brandweer heeft de schoorsteen schoongemaakt. Dc schade was nihil. Op 21 juni vond een verkeers ongeval plaats op de noordbaan van de Rijksweg Al. De be stuurder van een personenauto kreeg kennelijk te laat in de gaten dat het verkeer voor hem nagenoeg stilstond. Hierdoor moest hij krachtig remmen en raakte in een slip. Het gevolg was dat deze tegen dc vangrail in de middenberm botste en op zijn kop tot stilstand kwam. De auto is door een bergingsbedrijf weggesleept. Op 23 juni stond een personen auto met daarachter een caravan op de parkeerplaats Bolder (bij Mac.Donalds). Dc bestuurder had de auto keurig afgesloten doch kennelijk vergeten de auto in dc versnelling of op dc hand rem te zetten. Het gevolg kunt u raden. De auto ging langzaam rijden en kwam tot stilstand in de aldaar gelegen sloot. Op deze manier kan uw vakantie dus let terlijk en figuurlijk in het water vallen. Opening bureau Holten: Gedu rende de schoolvakantie en een week erna is het politiebureau geopend van 13.00 uur tot 16.00 uur in plaats van tot 16.30 uur. Uiteraard kunt u na die tijd voor zaken die niet tot dc volgende dag kunnen wachten terecht bij de politic Salland. U wordt dan wel doorgckoppeld naar de cen trale meldkamer te Zwolle die dan een surveillanccauto bij u langs stuurt. Uw politie wenst u een prettige vakantie en behou den en gezonde thuiskomst. van de opening, zaterdag 29 juni, te koop bij Boekhandel Heusinkveld voor de prijs van tien gulden, hierna kost het boekje veertien gulden vijfenne gentig. Voor inlichtingen over ■an zijn nieuwe theater aan de Foto W.V de cursussen of het gebruik van 'De Theaterfiets' kan men bel len met Dolf en Jet Moed, tel.: 0548-361843. Samen hopen zi] dat het theatertje zeker ook in de regio een belangrijke functie zal vervullen. Tijdens het concours in Haaksbergen werden er door de dressuuramazones Gerne van Lies en Marie Elise Dollekamp goede resultaten geboekt. Gerrie van Lies be haalde met haar paard J uliette de eerste prijs in dc Ml dres suur, met maar liefst 167 pun ten. Marie Elise Dollekamp reed haar paard Jethro ME naar een tweede plaats in de M2 dres suur met 161 punten. Een aantal andere bergruiters nam met succes deel aan het concours in Heeten. Erik Vincent behaalde hier de eer ste plaats in het B-springen met 53 punten voor de stijl. Marleen de Roos behaalde de zesde prijs in de B dressuur met 158 punten en tevens plaatste zij zich als vijfde iri het progressief springen klasse B. In deze rubriek behaalde Zwennie Vincent een tweede prijs met Kwynv Keliska. In het twee fasen parcours voor de klasse Z/zz behaalde zij met haar andere paard Everest de eerste prijs. Eef Oude Hampsen wist zich vijfde te plaatsen in de Ldressuur met 160 punten. OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN 1. Bouwvergunning is verleend voor: - bouwen materiaalberging Larenseweg (ongen - bouwen kassa-hokje Dorperdijk 1-3; - bouwen carport/bergmg Oude Hellendoornseweg 6; - bouwen varkensstal Schuppertsweg 4; - bouwen dakkapel Larenseweg 108: - verbouwen woonhuis Dijkerhoekseweg 3, - verbouwen woonhuis Raalterweg 30; - verbouwen/uitbreiden woning Markollenweg 10, - uitbreiden woonhuis Fazantenweg 8; - vernieuwen schuur Hommelteweg 2; 2. Sloopvergunning is verleend voor: - zij- en achtergevel voormalige boerderij Beumersteeg 10; 3. Voorts is vergunning, ontheffing e.d. verleend voor: - diverse activiteiten T.T.V. Okia. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7450 AA Holten. Over de uiterste indieningsdatum van een bezwaarschrift kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling algemene zaken, tel. 37 38 39. VRIJSTELLING ARTIKEL 18a WR0 TEN BEHOEVE VAN HET PLAATSEN VAN EEN TUINHUISJE BIJ RIJSSENSEWEG 2. De burgemeester van Holten maakt bekend, dat bij burgemeester en wethouders van die gemeente door de heer J. J. Breunissen, Rijssenseweg 2 te Holten, een melding tot bouwvoornemen is gedaan voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel kadastraal bekend gemeente Holten, sectie G, nummer 3368, plaatselijk bekend als Rijssenseweg 2. Het ingediende bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan „Holten 1968", omdat vrijstaande gebouwen niet zijn toegestaan. De melding om bouwvoornemen kan daarom slechts worden ingewilligd na verlening van een vrijstelling als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO). voor zgn kruimelgevallen. Krachtens artikel 42, lid 5, van de Woningwet wordt een melding mede aangemerkt als een verzoek om een zodanige vrijstelling. Bij besluit van 17 juni 1996 hebben burgemeester en wethouders besloten ten aanzien van dit verzoek toepassing te geven aan artikel 19a, derde tot en met elfde lid. van de WRO. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling (de melding tot bouwvoornemen) vanaf 1 juli 1996 gedurende twee weken voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, ter inzage. Gedurende genoemde termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk bedenkingen tegen het verlenen van vrijstelling naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. Holten, 27 juni 1996. De burgemeester, D. J. Verhoeven. In navolging van vorig jaar wordt de zwemvierdaagse (19-23 augustus) op dc laatste avond afgesloten met spannen de estafettewedstrijden voor Holtensc bedrijven, campings, clubs, groepen en/of verenigin gen. Het bestuur van ZPC Twenhaarsveld tekent weer voor de organisatie van dit spek takel. In tegenstelling tot 1995 wordt nu al om 19.00 uur be gonnen. Op deze avond worden tevens de medailles uitgereikt aan dc deelnemers van de zwemvierdaagse. Bovendien krijgen de jongste en oudste deelnemers een prachtig boeket bloemen uitgereikt. De teams van de estafette-zwemwedstrijd bestaan uit vier personen. Per persoon hoeft slechts een af stand van 25 meter te worden gezwommen. Literaard mogen meerdere teams worden inge schreven. Aan de deelname zijn geen kosten verbonden en ook de entree tot het zwembad is gratis. Voor dc winnaars is een fraaie wisselbokaal beschikbaar gesteld. ZPC Twenhaarsveld tracht van deze bijzondere wed strijden een jaarlijks weerkerend evenement te maken. Op deze wijze hoopt men nog meer men sen naar het zwembad te trek ken. De club rekent op een grotere deelname dan vorig jaar, toen er al veertien ploegen te water gingen, toegejuicht door een grote schare supporters en overige toeschouwers. Op dit moment staan reeds enkele teams genoteerd. Het belooft al met al een spectaculair gebeuren te worden. Ter opluistering van de wedstrijden zal dweilorkest De Braandhcultjes het geheel muzikaal omlijsten. Speciaal voor de jeugd is het springkus sen van de supportersvereniging van de SV Holten aanwezig. In het zwembad zijn bovendien drankjes verkrijgbaar en is een barbecue aanwezig ter verster king van de inwendige mens. Voor zover mogeljik zijn inmid dels alle plaatselijke verenigin gen en clubs aangeschreven. In dien ook anderen (bedrijf, straat enzovoorts) belangstelling heb ben, of indien de uitnodiging niet is ontvangen, is inschrijven nog mogelijk tot 12 augustus bij Ali Nijhuis-Kolkman, Canada straat 56, 7451 ZN Holten, tel. 363876. Bij aanmelding g1"22!? naam van het team, de kontakt- persoon, adres en telefoonnum mer melden. Met twee eerste prijzen voor dressuur was Lucinda Anderson zaterdag jl. de 'ster' van het ponyconcours Heeten. Zij be haalde deze prestatie met pony Saskia in de klasse L, categorie C. Maar er waren nog meer Bergruitertjes die de sterren van de hemel reden. Bij de groeps- dressuur wist het eerste viertal zijn inzet beloond met een ver diende eerste plaats. Prijzen waren er voorts voor Renske Deijk, Lia Verhoeven, Karlijn Zuethof, Joanna Spakman, Esther Lammers en Renske de Jong. Tijdens het Championship Arnhem behaalde Claudia Vosselman met Vaya Con Dios een verdienstelijke vijfde prijs bij de dressuur klasse L. VtLKCT, Boven alle verwachting was het bezoekersaantal tijdens het eetfestijn bij Chinees restaurant De Lange Muur. De zoon van dc eigenaar Yin Cheng zit dc volgende ochtend nog na te .puffen van het festijn. "Mijn vader en ik hadden wel veel gasten verwacht zei hij, maar dit was wel erg veel. Door het kille en gure weer zocht iedereen binnen een plekje. Hen enkeling verliet voor de prijsuitreiking het restaurant het grootste gedeelte bleel echter geduldig wachten tot wethouder van Schooten geholpen door Lammie Wink, secretaresse van B en W, overging tot dc bekendmaking. (Dm dc spanning voor de- hoofdprijs op te voeren had G.F. Cheng voor een groot aantal troostprijzen gezorgd. Sommigen vielen zelfs meerdere malen in dc prijzen. Bij de ingeleverde antwoorden en slagzinnen zaten volgens Yin zeer mooie exemplaren. Jammer was dat de winnaars van de derde prijs, een kleurentelevisie en de tweede prijs, een computer niet aanwezig waren. De eerste prijswinnaar was tot grote verassing een buurman van De Lange Muur. De familie A. van dc Bos won de vliegreis naar China. Aan het eind van het lustrumfeest bedankte Yin mede namens zijn vader alle aanwezigen die ervoor zorgden dat het een gezellig feest was. Het muzikale gedeelte werd verzorgd door de B Brothers, winnaars \an het laatste songfestival, die het aanwezige publiek lieten weten hun titel dit jaar te zullen verdedigen. Het open huis dat Broekhuis Automatisering afgelopen vrijdag hield werd goed bezocht Menigeen wist het nieuw betrokken pand te vinden. 'W c zijn uitermate tevreden'zegt I .rik Broekhuis. Voor dc aanwezigen was het mogelijk op een supersnelle com puter een kijkje te nemen bij Internet. Bovendien was er toch weer een aantal klanten dat verbaast was over wat we zoal in huis heb ben zegt Broekhuis. Het bedrijf van Broekhuis, sinds kort geves tigd aan de Dorpstraat, heeft op automatisering dan ook echt van alles in huis: van complete computers, softwarepakketten en op maat gemaakte programmatuur tot alle bijbehorende accessoires. Zaterdag 29 juni gaat de eerste week van het recreatiewerk van start. Het earn dat deze week zal or ganiseren, bestaat uit de volgende personen: Annet Norde (contact persoon), Stefan Hiemstra, René van den Hoogen, Wilco Pinkert en Berthien Markvoort. Zoals elk jaar zijn er weer een aantal activiteiten die op elke werkdag plaatsvinden. Zo ook de kindermogens die deze eerste week in het thema van sprookjes staan. Deze morgens zijn bedoelt voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar, begonnen wordt om 10.00 uur en gestopt om 12.00 uur De kosten bedragen één gulden per kind. Een andere dagelijkse activi teit is het kleuterkwartier. Dit pro grammaonderdeel begint om 18.45 uur en is er speciaal voor kin- 'deren tot en met zes jaar. Natuur lijk worden er ook vele andere pro gramma's georganiseerd, daarvan volgt hieronder een kort overzicht. De zaterdag gaat van start met de Olympische spclmiddag. Dit pro gramma begint om 14.00 uur en is gratis, 's Avonds om 20.00 uur is het traditionele kampvuur. Zon dag volgt om 10.00 uur een kamp dienst. Op maandag wordt er voor de kinderen een bosspel georgani seerd. Dit spel begint om 14.oo uur en kost 1,50 gulden. Ook dinsdag middag staat een spel op het pro gramma, dit keer levend ganze- bord. Aanvang 14.00 uur, kosten 1,50 gulden. Dinsdagavond is er een programma voor jong en oud, Karaoke. Voor volwassenen en kinderen is de toegangs- deel nameprijs 2,50 gulden. Voor wie van hamburgers en stokbrood houdt is er woensdag om 19.00 uur een barbecue-avond. Hiervoor zijn de kosten per kind vijf gulden en voor volwassenen zeven gulden vijftig. Donderdag begint om 14.00 uur het textielver ven, kosten vanaf vijf gulden. "Wie is dc dader?" Dat is de vraag op donderdag bij de moordavond. Aanvang 20.00 uur, kosten 1,50 gulden per persoon. Deze eerste week word t afgesloten met een zes kamp. Dit programma begint om 14.00 uur en prijs is 1,50 gulden per kind. Ned. Herv. Kerk: Zondag 30 juni: 9.30 uur, ds. S.M. Roozen- boom, jeugddienst. Nevendiensten. 19.00 uur, da. J.Wden Hertog. Collecte in dienst: Diaconie, l it- gangscollecte: Orgelfonds. Dijker- hoek: 9.30 uur, da. J.W. den Her tog. Collecte in dienst: Diaconie. L itgangscollecte: Orgelfonds. Op pasdienst: mevrouw Stoevenbelt, Jctske Markvoort. Diessenplas: Woensdag 3 juli: pastor H. Wiggcrs. Geref. kerk: Zondag30 juni: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. F. v.d. Weij, Rijsscn. Collecte in dienst: Kerk. Tweede collecte: Ren te en aflossing. Kindcrnevcndicnst groep 2 en 3 o.l.v. Ciska Mijstcrs; grocp4en5o.l.v. Hcrma Hulsman; groep 6 en 8 o l.v. Alie Bcldman. Oppasdienst: 0-3 jaar: Erna Huls man, Lianne Meijerink, Anke Aan stoot; 4-6 jaar: Janneke Lubberdink, Dinckc Manenschijn. RK kerk: Zondag 30 juni: 10.00 uur, Pastor Hogenelst, Eucharistie viering met "medewerking van het vrouwenkoor. Oppasdienst: me vrouw Stoevenbelt, Jctske Mark voort. Nieuw Jdeeten: Zaterdag 29 juni: 19.00 uur, heilige mis Zon dag 30 juni: 9.00 uur, heilige mis 10.00 uur, gebedsdienst. Evangelie gemeente: HMV-ge- bouw. Dorpsstraat 24. 10.00 uur. Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 30 juni: 10.00 uur, Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). Arts: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitslui tend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openings tijden eerst bellen om af te spreken wanneer dc assistente in de apotheek is. Tandarts: J. Webbink, Hut- tenwal 40, Rijssen. Tel. 0548-514140. Behandeling na telefonische afspraak. Dierenarts: Diercnartsencom binatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zater dag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsen praktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 362835, bgg 0548-521629. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. (0570) 686000, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde alleen voor spoedeisende za ken. Thuiszorg-hulpmiddelencen trum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: in formatie- en aanmeldpunt be reikbaar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaar denstraat 31tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Ver- snel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling vol gens afspraak (ook voor zie kenfondspatiënten). Zieken fonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens af spraak in het Kruisgcbouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor ging en algemeen maatschap pelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerkstraat 6, tel. 0548-616465. Tijdens kantoor uren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kan toor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag van 9.00-10.00 uur, donderdag van 13,00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtin gen: 364910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572-360922. Buiten de spreekuren wordt doorgescha keld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebureau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar;; ove rigens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereik baar). Gemeentewerken: De sto ringdienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 361972) voor klachten over o.m. dcfcctc riolcringspom- pen, defecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, tele foonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende sto ringsambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: F.. West hof, regio-inspecteur, tel. 0548-517171. Energievoorziening: N.V. Regionaal Energiebedrijf IJs- selmij Salland, Deventer, tel. 0570-691100 tijdens kantooru ren. Storingen aan gas/electra (dag en nacht (06-899889). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Holten in gemeentehuis: iedere lc dinsdag van de maand 's mor gens van 10.15-12.15 uur; iede re 3c dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00 12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie ge opend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Ylecsvcrwcrkingsbcdrijf Hnk- co heeft twee, aan elkaar ge koppelde loodsen aan dc Kerk hofsweg met dc grond gelijk gemaakt ten behoeve van de- aanleg van parkeerplaatsen. Hen derde deel van het terrein wordt verhuurd aan Nido Uni versal, dat met parkeerruimte kampt.

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 3