Programma Dijkerhoeks school- en volksfeest GB: ja tegen Bathmen en Diepenveen-oost HOLTENS NIEUWSBLAD Schutterskoning en Schuttersprinses Goed concours hippique voor 'De Bergruiters' Tweede Schure Oamd met Boh Foi Toch Afscheid voorzitter Wim Bannink Ronduit nee tegen komst provincie Twente Jaaragenda DONDERDAG 20 J UN 11996 Vorige week berichtten wij reeds over het 103e Diekerhoeks school- en volksfeest, dat zondag traditiegetrouw ingeluid werd met het Koningsschieten en vooral komend weekeinde de gemoederen in de Holtense buurtschap volop zal bezig houden. Met het oog op het feest verrijst op het terrein naast Het Bonte Paard een grote feesttent. „Buurten, vrienden, verenigin gen en kinderen zijn alweer ge ruime tijd bezig met de voorbe reidingen in de vorm van het versieren van een wagen, een fiets of andere creatie voor de optocht," aldus voorzitter Wim Bannink van de feestcommissie in zijn voorwoord van het pro grammaboekje. Bannink wijst daarin ook op het Dijkerhoeks Amateur Toneel, dat al ruim een half jaar bezig is met de voorbe reidingen voor de nieuwe revue. „We zijn DAT er zeer dankbaar voor. Optredens uit eigen kring spreekt een ieder toch het mees te aan." Omdat de publieke be langstelling de laatste jaren is toegenomen, zijn de kermisat- trakties op het feestterein voor het eerst uitgebreid met botsau to's. Voorzitter af Na negen jaar met de voorzit tershamer van de feestcommis sie te hebben gezwaaid, treedt Wim Bannink binnenkort trou wens af. Hij acht de tijd rijp dat een ander de kar gaat trekken. Wie zijn opvolger wordt, wordt dit weekeinde bekend gemaakt. Ook Wim Stevens neemt af scheid. Hij was twintig jaar ver bonden aan de feestcommissie en beheerde onder meer de pen ningen. Het volledige programma van het feestweekeinde luidt als volgt: Vrijdag 21 juni: 13.00 uur, jeugdvariété voor de Dijker- hoekse schooljeugd door Rico Entertainment; 20.00 uur, DA- T-revue 'Zo gaat DAT!' met een gastoptreden van duo Höllen- boer. Na afloop is er dansen met muzikale medewerking van de Cherry's. Zaterdag 22 juni: 8.30 uur, opstellen optocht in de wei de van de familie Veneklaas. Er is een publieksprijs beschikbaar, ook voor de schooljeugd. De optocht bevat ongeveer hetzelf de aantal wagens (25) als vorig jaar, die ongetwijfeld een humo ristische kijk bieden op actuele zaken in Holten; 9.00 uur, ver trek optocht; 10.30 uur, klein vee- en rommelmarkt; 11.00 uur, spelletjes voor de school jeugd en kinderzeskamp. Op het feestterrein staan kermisattrak- ties, een draaimolen en een luchtkussen; 14.00 uur, zes- ner Muzikanten uit Twente, die het Jaar 1996 door de Dijker- Esther Zandvoort en Herman Boode schoten zich zondag in Dijkerhoek naar respectievelijk de titel Schutterskoning van Dijkerhoek en Schuttersprinses van Dijkerhoek 1996. kamp met onder meer een mod der- en waterspel; 20.00 uur, Groot Dickerhooks feest met muzikale medewerking van 'So cial Heat' en een gastoptreden van 'Gedraegt oe'. Zondag 23 juni: 11.00 uur, Frühschoppen met medewerking van de Gla- een mix brengen van volksmu ziek uit Tirol, Zwitserland, Tsje chië en Nederland in een 'Ober- krainer-blaasmuziek-sound. Marianne Weber verzorgt een gastoptreden; 11.50 uur, be kendmaking van de Tuin van Dijkerhoek heeft een nieu we Schutterskoning en Schuttersprinses. Op de .zonnige weide naast Het Bonte Paard schoten Her man Boode en Esther Zandvoort zich zondag middag naar de respectieve lijke titels voor 1996. Sail lant detail daarbij was dat Boode zich als allerlaatste die middag op de weide aan meldde. De verrassing was groot, niet in de laatste plaats bij hem zelf. Boode, aktief lid van de plaatselijke schietvereniging De Zaag molen stak de loftrompet over het feit dat met het Koningsschieten een Dijk- erhoekse traditie in ere wordt gehouden. De nieu we Schutterskoning doet al jaren mee. „Hoe ik de winst ervaar? Een leuke bijkom stigheid natuurlijk." De 14-jarige Esther Zandvoort was één van de eenentwin tig deelnemers bij de jeugd (tot 18 jaar) die doel moes ten treffen op een piep schuim vogel, gezeten op een circa drie meter hoge paal. Esther moest hevig slikken toen ze zich naar de titel had geschoten: „Dii is nou net wat ik eigenlijk niet wilde. Al die aandacht in eens..." Zowel Esther, hoe wel geen lid van De Zaag molen wel genoemd als 'aanstormend talent' voor die vereniging, als Herman werd direct na afloop gehul digd in Het Bonte Paard. Beiden werden gekroond, kregen een keten omgehan gen en keerden huiswaarts met een beker. Zaterdag ochtend tronen de kersver se Schutterskoning en Schuttersprinses elk op een wagen in de optocht. Aan het Koningsschieten in Dijkerhoek namen 88 se nioren deel, onder wie 20 dames. Iets meer in totaal dan de 75 van vorig jaar. Wethouder Bertus Rcnscn ontfermde zich over de kop (31e schot). De linkervleu gel had aanvankelijk de no dige voeten in de aarde, want een deel bleef achter de 12 meter hoge paal han gen. Toen de zaak eenmaal verholpen was, schoot Wil- co Paalman deze met het 120ste schot naar beneden. De rechtervleugel was voor Henderi Rensen (166e schot), de staart voor Jan ten Wolthhuis (195e schot). Onder luid applaus gelukte het Herman Boode om de romp na het 354ste schot te laten vallen. Bij de jeugd werden de prijzen als volgt verdeeld: al bij het 3e schot ontfermde Erwin Stevens zich over de kop. De staart rolde bij het 109e schot door Tim Wiersma, de lin kervleugel was voor Anita Bronsvoort (205e schot). Tim Wiersma nam ook de rechtervleugel voor zijn re kening (256e schot). Kort daarop schoot Esther Zandvoort zich naar de titel (262e schot). hoekse Garden Club. Een des kundige jury beoordeelt de deel nemende tuinen op elementen als tuintype, onderhoud, keuze van de vegetatie, bemestings toestand en milieu/overgang naar de omgeving; 12.00 uur, hoogtepunt: demonstratie mini- truckers, die met hun zeer fraaie, op schaal nagemaakte vrachtau to's naar Diekerhoek komen. Op een nagebootst wegennet is het een druk verkeer van radio grafisch bestuurde miniatuur vrachtauto's. zio'n vijftien chauffeurs manoeuvreren de 'gevaartes' door de straten en over industriepleinen. De door electromotoren aangedreven wagens vormen een prachtig schouwspel voor jong en oud. Menigeen zal verbaasd zijn van de toch in perfectie nagebootste uitvoering en werking van de voertuigen, waarvan enkele zelfs met op- en afzetsysteem van containers, waaraan geen hand te pas komt. Ook grondverzetmachines zijn echt aan het werk om bergen te ver zetten. 14.00 uur, skeltersiep, een alternatieve trekkersiep, voor de jeugd; 15.00 uur, dialectmuek met Kas Bendjen, een 'stamppotrock band' uit Vorden. Naar aanleiding van de her- indelingsvoorstellen van de provincie en het (meerder- heids)standpunt van het col lege van B en W, heeft Ge meentebelang in haar laatste Nieuwsbrief duidelijk ge maakt wel degelijk heil te zien in het samenvoegen van Holten met Bathmen en Die penveen-oost. Samengaan met Rijssen, Hellendoorn of Deventer is voor GB geen op tie, evenmin de vorming van een provincie Twente. „Holten (8650 inwoners) is een plattelandsgemeente en dat ka rakter mag niet verloren gaan. Als Holten door de provincie gedwongen wordt zijn zelfstan digheid op te geven en dus moet samengaan met een andere ge meente of delen daarvan, dan zouden wij graag in de buurt van 18.000 inwoners komen," aldus de partij, die er op wijst dat die gemeente dan dubbel zo groot is als Holten nu en daardoor de beschikt over een groter aantal ambtenaren en dus minder kwetsbaar is voor bijvoorbeeld ziekte op kleinere afdelingen. Ook kunnen twee fulltime wet houders worden benoemd. „Holtenaren dienen een redelij ke invloed op de gemeentelijke Nnoliaigte en het beleid te hebben. Daarom moet de nieuwe ge meente niet veel groter zijn dan 21.000 inwoners. Als Holten onderdeel wordt van een ge meente van zo'n 40.000 inwo ners en meer, dan zijn we ner gens meer," constateert GB. De vorming van een nieuwe plattelandsgemeente Holten- Bathmen/Diepenveen-oost (Lettele, Okkenbrock, Oude Molen) levert een inwonertal van ongeveer 16.000 op. Een duidelijke plattelandsgemeente met volgens GB voldoende in vloed van Holtcnaren, maar een gemeente die eigenlijk net iets te klein is voor twee fulltime wet houders. „Als Markelo zich hierbij zou willen en kunnen aansluiten, komen we op 21.000 inwoners. Zo niet, dan zou Nieuw Heeten een logische aan sluiting kunnen zijn. Wat ons betreft is dit in elk geval de beste uit de voorgestelde combina ties." Samenvoeging van Holten bij Goor/Ambt Deldcn/Diepen- heim/Markelo tot een gemeen te van 36.000 inwoners heeft niet de voorkeur. „Een te grote gemeente," meent GB, dat wel aangeeft dat deze gemeente vol doende plattelandskaratker heeft, omdat het stedelijk ele ment Goor met 12.000 van de 36.000 inwoners niet teveel overheerst. De varianten De venter/ Bathmen/Diepenvee- n/Olst/Holten (103.000 inwo ners) - Hellendoorn/Holten (42.000 inwoners) - Rijssen/En- ter (40.000 inwoners) scoren geen van drieën: „Die nieuwe gemeenten hebben zeker niet het karakter van een plattelands gemeente en de invloed van Holten is veel te gering!," aldus GB. Geen provincie De partij is evenmin gechar meerd van de vorming van de provincie Twente. „We zijn van het gewest Midden-IJssel over gestapt naar de Regio (gewest) en dat bevalt ons nog steeds goed. Nu wil Twente een stap verder gaan en provincie wor den, hetgeen betekent dat de provincie Overijssel gesplitst wordt in de provincie Twente (600.000 inwoners) met extra bevoegdheden en de provincie 'Klein' Overijssel (400.000 in woners). En dat zonder dat we nader geïnformeerd worden over bijvoorbeeld wie de over tollige ambtenaren in Zwolle dan zal moeten betalen." Een ronduit nee dus tegen een pro vincie Twente. Volgens GB hebben alle plattelandsgemeen ten in Twente moeite om ja tegen de provincievorming. „In de voorstellen wordt zeer veel aandacht besteed aan de proble men van de steden en te weinig aan de plattelandsproblematiek. Het belang en de macht van de steden in de nieuwe provincie is groot en de gemeenten leveren veel bevoegdheden in. Het is maar de vraag hoe we als Holten er vanaf komen met bijvoor beeld woningbouw, grondbe leid, milieu en financiën. De invloed van Holtenaren op deze zaken zal uiterst gering zijn, hoe mooi de beloften ook zijn." Juni 21 juni: slot avondfiets- vierdaagse WVH 21 t/m 23 juni: Dijkerhoeks school- en volksfeest 24 juni: Gemeenteraad 29 juni: Boeldag HMV; NK touwttrekken op 't Vletgoor 30 juni: NK touwtrekken op 't Vletgoor Juli 11/m 4 juli: Kindervakantieweek 4 juli: mini-survival (OKI A) op 't Vletgoor 5 juli: senioren-touwtrek- toernooi op 't Vletgoor 4 t/m 9 juli: Folklorefesöval 5 juli: Folklorefesöval: Zum Hoolter Bock in feesttent 6 juli: SchureOamd met Boh Foi Toch; Optocht deelnemers folk- lorefestival 23 t/m 27 juli: Dorpsfeest/ker mis Augustus I augustus: Dagje de Boer op 9 augustus; Triathlon Ballooning 10 augustus: Triathlon Holten 161/m 18 augustus: Volksfeest Espelo 19 t/m 23 augustus: Zwem vierdaagse 20 augustus: Hoitens Songfestival 24 augustus: Fokveedagen eind- keuring Kalver Opfokclub September: 12 t/m 15 september: Keunefeesten 14 september: vrijmarkt; O v crijsselsc molendag 21 september: Hölterbcrgherfsttoer WVH Oktober 19 oktober: jubileumconcert HGK in De Kandelaar 25 oktober: Chr. Ontsp. Club met toneelstuk 'Snelverkeer' in De Kandelaar 26 oktober: Chr. Ontsp. Club met toneelstuk 'Snelverkeer' in De Kandelaar November: 2 november: Najaarsconcert HMV/sporthal 15 november: jubileumconcert HMK in De Kandelaar December 18 december: 19.30 uur, volks- kerstzang in De Kandelaar Maart 22 maart: show SV Bato OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN 1. Bouwvergunning is verleend voor: - vernieuwen/vergroten jongveestal Beusebergerweg 74: - bouwen woonhuis/garage Oranjestraat 49; - bouwen jongveestal Rutgersweg 4; - bouwen zomerhuis Heideweg 61 - uitbreiden restaurant, keuken en snackbar Landuwerweg 17; - plaatsen dakkapel Mossmkserf 30; - plaatsen twee dakkapellen Mossinkserf 32; 2. Sloopvergunning is verleend voor: - woonboerderij met bijbehorende opstallen Oranjestraat 49: - enkele oude schuren Rutgersweg 4. - loods Waagweg 5, 3. Kapvergunning is verleend voor: - 6 lijsterbessen Stationsstraat 2; - 1 spar, 1 berk, 3 dennen, 2 eiken Postweg 85; 4. Voorts is vergunning, ontheffing e.d. verleend voor: - endurance-rit voor ruiters (14 september 1996). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7450 AA Holten. Over de uiterste indieningsdatum van een bezwaarschrift kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling algemene zaken, tel. 37 38 39. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat op de daarbij aangegeven data aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend voor - bouwen garage/berging Rijssenseweg 16 (23-05-1996), - bouwen berging Larenseweg (ongen (06-05-1996); - verbouwen boerderij Markeloseweg 23 (17-06-1996): - verbouwen woning Churchillstraat 77 (17-06-1996). - verbouwen schuur Borkeldsweg 13 (17-06-1996). Bouwaanvragen liggen tijdens de openingsuren (van 9.00 tot 12.30 uur) ter inzage bij het bureau bouw- en woningtoezicht van de afdeling gemeentewerken, Smidsbelt 6 te Holten, OPENBARE RAADSVERGADERING De raad van de gemeente Holten vergadert op maandag 24 juni 1996 om 19.30 uur in het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.: voorstel inzake uitvoering stimuleringsregeling duurzaam bouwen: voorstel inzake buitenschilderwerk Dorpshuis: voorstel inzake nota ouderenbeleid: voorstel inzake aanwijzing bestuurslid Stichting Perspectief: voorstel inzake verbouwing administratieve ruimten en directievertrekken in het hoofdgebouw van Scholengemeenschap De Waerdenborch; voorstel inzake vaststellen meerjarenprogramma restauratie monumenten (budgetjaar 2002); voorstel inzake aankoop gronden in gebied toekomstig bedrijventerrein Vletgaarsmaten voorstel inzake verkoop gedeelte groenstroken langs de Keizersweg; voorstel inzake verkoop bouwterrein in bestemmingsplan „Dijkerhoek": voorstel inzake bestuurlijke vernieuwing, Regio-provincie Twente. Ahri-procedures Deventer en Twente. De agenda met bijbehorende voorstellen ligt ter gemeentesecretane, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) voor een ieder ter inzage. BEKENDMAKING KENNISGEVING BESLUIT GASDRUKREGEL- EN MEETSTATIONS Burgemeester en wethouders maken bekend, dat op 4 juni ji. bij hen is ingekomen een kennisgeving ingevolge het Besluit gasdrukregel- en meetstations milieubeheer van de NV EDON voor het oprichten van een gasdrukregel- en meetstation op de hoek van de Oude Hellendoornseweg en de Forthaarsweg De kennisgeving houdt in, dat het betreffende gasdrukregel- en meetstation onder de werkingssfeer van het Besluit gasdrukregel- en meetstations milieubeheer valt De voorschriften, behorende bij het Besluit gasdrukregel- en meetstations milieubeheer zijn van toepassing op het gasdrukregel- en meetstation. De kennisgeving en de hierop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 21 juni 1996 tot 19 juli 1996 ter inzage op de afdeling Algemene zaken van het gemeentehuis in Holten. Holten. 20 juni 1996 Afgelopen zondag hield de Landelijke Rijvereniging 'de Bergruiters' weer haar jaar lijkse concours Hippique op 'de Borkeld'. De organisatie besloot dit jaar het evene ment enkele weken in het 'outdoor'-seizoen naar voren te schuiven. De aanleiding hiervoor was het door de ja ren overvuld raken met hippi sche activiteiten van het 'or- ginel' eerste weekend in juli. De verschuiving naar 16 juni lijkt niet helemaal ten gunste van de deelname in de hogere springklassen te zijn gewest, wat te merken was aan het geringere aantal starts in bij voorbeeld het springen klas se Z en ZZ. Niettemin was de deelname over de hele dag goed te noemen, met in totaal zo'n driehonderd starts in de diverse rubrieken. Van de Bergruiters deden maar liefst vijfentwintig combinaties mee in de dressuur- en spring klassen. Dit geeft wel aan dat de wedstrijdsport leeft binnen de vereniging, met name bij de jon ge garde. Van negen uur 's och tends tot vijf uur in de middag waren de dressuurringen gevuld met combinaties. In de B dres suur won Brenda Kappert een eerste prijs met Kamaro, met 177 punten. Silke Hesse behaal de met Amber een eerste prijs, 171 punten en een tweede prijst met 170 punten. Ook Marleen de Roos, met Karlien behaalde in deze rubriek een tweede prijs met 168 punten. Mieke Heuvel man reed met Diva 160 punten, goed voor een vierde prijs. In de Ml dressuur behaalde Erna Bronsvoort met haar paard Jim my een derde prijs en 165 pun ten. Marie Elise Dollekamp reed met Jethro in de M2 dressuur naar de derde prijs met 160 punten. In de permanente springtuin ontwierp parcours- bouwer Henk Ekkclenkamp voor het tweede jaar de spring- parcoursen. In de ochtend wer den de klassieke parcoursen in de klassen B en L afgewerkt. Bergruiterlid Willy van Coever- den met haar paard Mihalie ein digde in de klasse L op een mooie vijfde plaats. In het aan sluitende progressief springen behaalde zij nog; eens een twee de prijs. In de zware rubrieken M, Z en ZZ deden ook enkele Bergruiters mee. Zwennie Vin cent werd met Little Chance vierde in het M springen en met haar paard Everest eerste in het ZZ springen. Als afsluiting van het springen werd een jachtpar- cours gebouwd voor de klassen M, Z cn ZZ. De parcoursbou- wer maakte goed gebruik van de vaste natuurlijke hindernissen in de springtuin, wat te samen met het tempo weer voor een span nende afsluiting zorgde. Uitslagen: B dressuur, eerste proef ring 1: 1. Ingrid Reekers, Juriels; 2. Silke Hesse, Amber; 3. Carien van Linge, Kilian Ring 2: 1 Brenda Kappert, Kamaro; 2. Els Rijsdijk, Elvita, 3. Saskia Meyer, Ruby Ring 3: 1 Kira Veltmaat, Dud ley; 2. Marleen de Roos, Karlien; Gea Rietman, Jasmijn; 4. Jolanda Bendijk. Kimbeerley. Tweede proef ring 4: 1. Ingrid Reekers, Juriels, 2. Ester Bosch, Gironef; 3. Els Rijsdijk, Elvita. Ring 5: 1. Silke Hesse, Amber, 2. Saskia Mey er, Ruby; 3. Jacqueline Meyer, Bjoris. Ml dressuur eerste proef ring 1: 1. Gelmar Gosselink, Hurricane; Greta van Beek, Hannibal. 3. Anneke Velle- koop, James Blond. Ml tweede proef ring 7: 1. Anneke Vellekoop, James Blond; 2. Joyce Kropholler, Hiola; 3. Erna Bronsvoort, Jimmy. L dressuur eerste proef ring 11Yvet van Heu- ven, Karian; 2. Martine Veenhuis, Kyli- an; 3. Christine Ubels, Jiri Ring 2; 1. Lisa Dijkman, Jagermeister; Ingrid Kemper, Gigolo; 3. Saskia Boeve, Per- dy. Tweede proef ring 3: 1 Edwin Langevoort, Jirnels; 2. Saskia Boeve, Perdy; 3. Christine Ubels, Jiri Z1 dres suur eerste proef: 1. Esther Achter straat, Donnovan; 2. Gea Rietman, Hot Boy. Z2 dressuur eerste proef: 1 Sanna van Voorst, Jade; 2. Jennie Lenters, Eldorado; 3. Monique ten Ha ken, Balance. Z1 tweede proef: 1. Wil- ma Kooymans, Good Luck. Z2 tweede proef: 1 Monique ten Haken, Balance, 2. Sanne van Voorst, Walerno, 3. Bei- ke Imming, Euro Commerce Ion. M2 dressuur eerste proef: 1 Edwin Lan gevoort, Jaranels. 2. Zwennie Roeke- visch, Cawenier, Marie Elise Dolle kamp, Jethro M E. M2 tweede proef: 1. Edwin Langevoort, Jaranels; 2 Bi- anca Krijgsman, Gajoutie; Inge Mei) er, Loro X's Bobo. Springen klasse B: 1. Sabine Wilmink, Kasper; Heleen Breeschoten, Kanza; Willy Berendijk, Just Special. Springen klasse L: 1. Danny Schaper, N.N.; 2. Angela van Elshof, Coup David: 3 Mieke Bokma, Mister Ross. Springen klasse M: 1. Danny Schaper. Laruso. 2. Joffra Gre ve. Happydine; 3. Ferdinant Smelt. Gilio Springen Z: 1. Madelein Brug man. That's Gold; 2. Angela van Els hof. Grasshopper ZZ springen 1. Zwennie Vincent, Everest. Jachtsprin gen klasse M: 1. H. Stegeman, Impul sion; 2. D Schaper, Garuso Jacht springen klasse Z/ZZ: 1 A. ten Elshof, Hey Joe. Progressief klasse B: 1 Ha rold Haarman, Kamcorde. Klasse L: 1. Dannie Schaper. Joy Ride; 2 Willy van Coeverden, Mihalie; 3. Mieke Bok ma, Inspiration M. Ongetwijfeld zorgt Boh Foi Toch tijdens de tweede Schure Oamd opnieuw voor een gedenkwaardige dialect-rockavond in de Beuseberg. Archief Na het eclatante succes van vorig jaar hebben de Schure- -vrijwilligers zich voor zater dag 6 juli opnieuw verzekerd van het optreden Boh Foi Toch tijdens de tweede Schu re Oamd op het veld bij Jon- gerencafé De Schure aan de Beusebergerweg. Aan deze echte dialect-rockavond wordt tevens meegewerkt door de groep Kas Bendjen. Een zeer veelbelovende band uit de regio, die eveneens in het dialect zingt. Opvallend was dat de eerste Schure Oamd door liefhebbers van sterk uiteenlopende leeftijd bezocht werd: van tien tot zestig, alles zong, danste en haakte spontaan mee in de polonaise of walste vrolijk mee op de walsen die Jan Manschot, Hans Keuper, Ferdy Joly en Willem te Mol- der vanaf de podiumwagen door de Beuseberg lieten schallen. Boh Foi Toch behoeft voor de meesten nauwelijks nadere in troductie: de band heeft inmiddels landelijke bekendheid veroverd met zijn dialectrock. Kaarten voor deze bijzondere avond zijn in de voorverkoop voor 12,50 gulden verkrijgbaar bj De Schure (Beusebergerweg 35), de WV en eetcafé 't Klavier. Aan de kassa kost het optreden 17,50 gul den. Vorig jaar werden vrijwel alle kaarten in de voorverkoop ver kocht. Wie dus niets missen wil van het spektakel, wordt geadviseerd de kaart(en) tijdig aan te schaffen. Telefonisch reserveren bij Dc Schure is eveneens mogelijk, tel. 364121. Het optreden in de Beuseberg be gint om 20.30 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 5