'De mensen die het aangaat gillen erom!' Hoolter Daansers weer terug uit Rusland Formaties in openbaar basisonderwijs ingevuld Familie Keulen wint 1000 bij ABNAmro Bergrijders houden 16e Holterbergrit Triathlon Ballooning op vrijdag 9 augustus HOITENS NIEUWSBLAD 'Fantastische belevenis!' Gastgezinnen gezocht Uit het politierapport kerkdiensten Verbouwing administratie/directie kost kleine ton 'Roken uit den boze' Opbrengst collecte Open huis SV-atleten 'Roken op school uit den boze' medische diensten van dag tot dag DONDERDAG 6JUNI1996 Op uitnodiging van de Folk en Choir Group Alexandrov- sky, die vorig jaar een aantal dagen te gast was in Holten, brachten drieentwintig leden inclusief muzikanten van De Hoolter Daansers onlangs een uitermate geslaagd zes daags bezoek aan Ryazan, dat zo'n 200 kilometer ten zuiden van Moskou ligt. „Een fantastische belevenis!," laat secretaresse Els Hofman weten. Het Holtense gezelschap vloog naar Moskou en verbleef ter plekke in een soort kost school, een opleidingsschool voor leraren. Eenvoudig, maar schoon. „We hebben veel aparte dingen meegemaakt. Al kijk je alleen maar naar de levensstan daard daar. Je waant je gewoon ettelijke jaren terug." De groep I Alexandrovsky bestaat naar haar zeggen voor een groot deel uit werknemers van een kippen- boerderij. Dat bedrijf onder- houdt kontakten met het Ne- I derlandse Eurobrid. Els bekent dat de Holtenaren geen idee hadden wat hen te wachten stond. „Het begon echter al met een meer dan hartelijke ont- vangst. Ook het programma i was goed geregeld. Iedere dag traden we ongeveer drie keer op en daar omheen had men het voortreffelijk voor elkaar. Hap jes, officiële ontvangst, muziek, noem maar op. We werden be handeld als VIP's. Ook de maal tijden waren prima - van restau rant tot picknick." Zoals enkele I weken geleden bericht hadden Voor de Filippijnse groep die begin volgende maand deelneemt aan het vijfde In ternationaal Folklore Festi val, is begeleidster Rita Bcl- dman naarstig op zoek naar nog zeven gastgezinnen. De buitenlandse gasten arrive ren woensdag 3 juli en ver blijven in Holten tot en met woensdag 10 juli. Acht nachten, waarbij ze in elk geval dagelijks ontbijten in het gastgezin. Afhankelijk van het programma worden ook de lunch en de avond maaltijd in het gezin genut tigd. De meeste dagen zijn echter gevuld met een pro gramma. Wie bereid is om ruim een week van zeer na bij kennis te maken met Fi lippijnen en hun cultuur, wordt gevraagd zo spoedig mogelijk kontakt op te ne men met Rita Beldman, tel. 364181 (overdag). Het zesdaagse bezoek aan Ryazan omvatte tevens een SCOfCn P'OCQ uitstapje naar Moskou, waar vanzelfsprekend het wereldbe roemde Rode Plein werd bezocht. Eigen foto de Holtenaren met het oog op góed bewonderd en stond na het bezoek een tweetal Russi sche liedjes ingestudeerd: Avondklokken en Kalinka. Een gewaardeerd slot aan het eind van de optredens. Tijdens het bezoek aan Ryazan werd het vorig jaar meegegeven plant- tuurlijk een gedenkwaardig uit stapje naar Moskou met het we reldberoemde Rode Plein op het programma. Voor de meeste Hoolter Daansers was het de eerste keer dat ze Rusland be zochten. Na de benoeming van Wim Dalhuisen en Reind Brouwer tot bovenschoolse directie van het openbaar basisonder wijs en aansluitend de benoe ming van de schoolleiders op de vier lokaties in Holten, is nu ook de totale formatie in het openbaar basisonderwijs ingevuld. In de voorberei dingsfase is aan alle perso neelsleden gevraagd of zij be reid waren om eventueel op een andere, dan hun hun hui dige school werkzaam te zijn, of dat misschien zelfs graag wilden. „Na overleg met zowel betrok kenen als de schoolleiders mag worden gesteld dat het beoogde beleid inzake de gewenste mobi liteit in Holten in belangrijke mate wordt gerealiseerd," aldus de schooldirectie. „Het is een algemeen bekend gegeven in onderwijsland, dat er behoefte bestaat aan mobiliteit, omdat daaruit zowel voor de onder wijsgevenden zelf als voor de teams nieuwe uitdagingen en impulsen voortvloeien. Dat is bevorderlijk voor de kwali teit van het onderwijs van onze leerlingen." Dalhuisen en Brouwer tonen zich gelukkig met de uit komst, temeer omdat dit in goed onderling overleg en door een constructieve opsteling van een ieder heeft plaatsgevonden, waarbij aan nagenoeg alle wen sen van de betrokkenen kon worden tegemoetgekopien. „Met inachtneming van onder wijskundige aspecten, organisa torische beperkingen, vast staand rijksbeleid, creativiteit en ontwikkelingskansen van on derwijsmensen, is een formatie plan opgesteld waarvan mag worden gesteld dat men daar mee op iedere lokatie goed uit de voeten kan." Op de verschil lende lokaties wordt de komen de maanden aan de hand van de nieuwe gegevens hard gewerkt aan de nadere uitwerking per school. Formaties De toekomstige formaties in het openbaar basisonderwijs zien er met ingang van het nieuwe schooljaar als volgt uit (tussen haakjes de oude functie). Bos- school: Gert Jan van 't Holt, schoolleider (was Haarschool), Yvonne Veltkamp (was direc teur Haarschool), Ellen de Jong parttime (was deels Haarschool, deels Bosschool). Dijkerhoek: Jan Victor Dorlas, schoolleider (nieuw als schoolleider), Gerrie Slotman, Gerrie Bolte, Hannie van de Kolk (was Bosschool), Lydia Nieuwenhuis, Lenie Lan- gendoen, Hettie van Dijk (was Holterenk), Ineke Kempers, Gerrit te Winkel, Wicher Oort, Coen Kranen parttime (was Dij kerhoek). Holterenk: Jan Die- mer, schoolleider, Tjallie Dor las, Jannie Wansink, Riekje Gor- kink, Dini Spithoeven, Suzan de Lange, Arno Otten, Johan Plan- tinga, Ab Waakop Rcijers (was directeur Bosschool). Hendri Bronsvoort en Jacco Camphens blijven vakleerkracht, respectie velijke lichamelijke opvoeding en muziek. Inmiddels hebben de beide bo venschoolse directeuren ook onderling de functies verdeeld: Wim Dalhuisen, voormalige leerkracht aan de basisschool in Dijkerhoek bekommert zich om de financiën, beheerszaken en het algemeen beleid, terwijl Reind Brouwer, voormalig di recteur van de Holtercnkschool, zich bezighoudt met het perso neel en het onderwijskundig be leid. j,,De mensen die het aangaan gillen erom!" Rector Leon van Minderhout liet de raads commissie onderwijs maan dag in onverbloemde taal we ten dat de verbouwing van de administratie en directievert- rekken van scholengemee- schap De Waerdenborch dringend noodzakelijk is. ,Het voornemen leeft al twee KlshetaanDick vanderTorrc(D66)ligt, is roken op schcxjl uit den boze. Van der (Torre merkte het maandag op in de Raadscommissie onderwijs Rector -eon van Minderhout van scho- cngemccnschap De Wacrdcn- )orch verklaarde dat alcohol en na- Irugs zonder meer verboden zijn n school. Roken op school wordt ivenmin getolereerd. Door voor- 'jgg5 ichtingsprojecten probeert men üe leerlingen er op te attenderen >n pat het gebruik de gezondheid i. Aal- Schaadt. Jonge leerlingen (eerste en tweede leerjaar) worden er zelfs op iangesproken.„We hopen natuur- ijk dat dat effect heeft, maar in locverre het werkelijk aanslaat valt jaar. Toen is al besloten om deze verbouwing in te passen in het grote project." Met de verbouwing, die deze zomer wordt uitgevoerd, is 80- tot 100.000 gulden gemoeid. Het wordt gefinancierd uit de vijf ton die het ministerie van on derwijs, cultuur en weten schappen Holten inmiddels heeft doen toekomen. Het college heeft bewust ge wacht met toestemming, om zeker te zijn over de goedkeu ring van Den Haag voor het grote verbouwingsprojekt (waarover vorige week be richt, red.) dat zo'n 10 miljoen gulden gaat kosten. Het mi nisterie heeft inmiddels inge stemd met het bestek, de fi nanciering is vrijwel rond. Dat de administratie en directie- vertrekken moeten worden aan gepakt, is het gevolg van de fusie tussen de scholengemeenschap Holten en het Thomas Ains- worth College in Goor. Burge meester D.J. Verhoeven legde nog eens uit dat de administratie sinds de fusie gecentraliseerd is in de hoofdvestiging van de srhr.nl in Hnlfrn Gevnlo is ,1-u teveel mensen in één ruimte werken. Een onwerkbare situa tie, die volgens de rector boven dien tot irritaties en inefficiënt werken leidt. De burgemeester voegde daar aan toe dat de Arbo-wetgeving (ar beidsomstandigheden) dat niet toelaat. Hij benadrukte dat de ver bouwing dusdanig noodzakelijk is, dat deze eveneens zou zijn gerea liseerd indien de school niet aan de vooravond stond van een omvang rijk verbouwings/vernieuwings project. Het geld voor de ver bouwing van de administratie en directieruimten is reeds binnen. In het kader van de fusie heeft het mi nisterie van ocw vorig jaar vijf ton beschikbaar gesteld. Geen geld voor de nieuwbouw, maar geld dat besteed mag worden voor ver bouw als gevolg van de fusie, zon der daarbij het grote project tekort te doen. Daar past de aanpak van de administratie en directie- vertrekken geheel in. De verbouwing heeft geen invloed op het bestek van het grote pro jekt. Verhoeven verzoekerdc de com missie dat noch college noch raad daar enige invloed op kunnen uit oefenen. Een zaak van het mi- dienst. „Aan ons restslechts de taak om de zaak uit te voeren en te be talen." Omdat De Waerdenborch tij dens de verbouwing met ruimte gebrek te maken krijgt, wordt mo menteel onderzocht of het moge lijk is gedurende die tijd een aantal lokalen van de leegstaande Dorpsschool in gebruik kan wor den genomen. Burgemeester Verhoeven vertelde dat definitief vaststaat dat de voormalige basis school niet verbouwd wordt voor huisvestingsdoeleinden en dat het gebouw tegen de vlakte gaat. Wanneer het gesloopt wordt is nog niet duidelijk. De ontwikkeling van woningbouw op die lokatie en nu ook de tijdelijke behoefte aan loka len door de scholengemeenschap, houdt daar mede verband mee. De onlangs gehouden college voor het Astma Fonds heeft in Holten 5675,65 gulden opge bracht. Gevers en collectanten worden hartelijk bedankt voor hun inzet en KiirWe Op 28 mei werd geconstateerd dat er was ingebroken in een leegstaande woning aan de Pan nenbakkersstraat. Getracht werd een inbouwkeuken weg te nemen. Men had deze reeds bui ten gezet, doch verder niet mee genomen. Waarom de diefstal niet is voltooid weet alleen de dader. In de ochtenduren van de 29ste mei werd er op de Toeristenweg gecontroleerd of automobilis ten zich hielden aan de gesloten- verklaring van deze weg van 21.00 uur tot 09.00 uur. Acht automobilisten hielden zich niet aan deze regel en werden be keurd. Op 30 mei vond een verkeers ongeval plaats tussen twee per sonenauto's op de kruising Aal- tinksweg-Kcizersweg. Er werd geen voorrang verleend. Ge volg: twee auto's total loss. De voertuigen moesten worden weggesleept. Persoonlijke onge lukken deden zich niet voor. In de nacht van 31 mei op 1 juni werd een automobilist op de Provinciale weg Lochem-Hol- tcn aangehouden. De man had te veel alcohol gedronken. Het percentage alcohol was zo hoog, dat zijn rijbewijs onmiddellijk werd ingenomen. Op 3 juni werd aangifte gedaan van diefstal van een aanhangwa gen. De diefstal moet zijn ge pleegd tussen 26 en 29 mei jl. De aanhangwagen had gestaan op het erf van een woning aan de Bcusebergerweg. Administratiekantoor Busink- Leferink houdt vrijdag 14 juni van 16.00-20.00 uur open huis in het nieuwe kantoor aan de Oranjestraat 7a. Twee atleten van de SV Holten namen onlangs deel aan de 1000 meter voor pupillen bij de Adri- aan Paulen Memorial. Trienke Ymker werd vijfde bij de meis jes, hetgeen een zeer goede pres tatie was. Gijs Marissink was een goede kanshebber voor de eer ste plaats, maar door toedoen van een ander kwam hij ten val. Om dan nog een eerste plaats uit het vuur te slepen moet je wel van wereldklasse zijn... Bij avondwedstrijden in Haaksber gen namen vier SV-atleten deel. Ondanks het slechte weer wer den goede prestaties neergezet op de werp driekamp: Truus Ongena (veteraan) - kogel 7.69 m; discus 23.98 m; speer 18.82 m. Hannie Kolk (senior) - kogel 7.32 m; discus 19.18 m; speer 17.72 m. Esmeralda Udink (meisjes jun. B) kogel 9.67 m; discus 20.62 m; speer 17.66 m. Bcrnadettc Ongena (meisjes jun. B) kogel 9.20 m; discus 21 m; speer 24.24 m. Als het aan Dick van der Torre (D66) ligt, is roken op school uit den boze. Van der Torre merkte het maandag op in de raadscom missie onderwijs en vond dit zelfs 'belangrijker dan alcohol en druggebruik;. Rector Leon van Minderhout van scholenge meenschap De Waerdenborch verklaarde dat alcohol en drugs zonder meer verboden zijn in school. Roken op school wordt evenmin getolereerd. Door voorlichtingsprojecten probeert men de leerlingen er op te atten deren dat het gebruik de ge zondheid schaadt. Jonge leerlin gen (eerste en tweede leerjaar) worden er zelfs op aangespro ken.„We hopen natuurlijk dat dat effect heeft, maar in hoever re het werkelijk aanslaat valt Uit handen van kantoorbeheerder Gerrit Jan Honing ontvin gen Ada en Kest Keulen symbolisch een cheque van 1000 gulden en een bos bloemen. Foto: wv „Ik sta er versteld van! Kenne lijk heb ik even 't licht gezien..!" Ada Keulen is nog steeds be duusd van het feit dat zij met haar Kest 1000 gulden heeft gewonnen in een door de cen trale ABNAmro-bank uitge schreven wedstrijd in het kader van de landelijke Actie voor Le nen. Uit handen van Gerrit Jan Honig, beheerder van het AB- NAmro-kantoor in Holten, ont vingen Ada en Kest symbolisch een cheque. Het bedrag wordt binnenkort bijgeschreven op de rekening.*.Het echtpaar Keulen behoort tot de tien landelijke winnaars. Allen ontvangen 1000 gulden. Eind vorig jaar ontvin gen alle relaties van de AN- BAmro bij de bankafschriften een foldertje waarin ze werden uitgenodigd voor deelname aan de wedstrijd. Om te kunnen meedingen naar de hoofdprijs moest een slagzin op zo origi neel mogelijke wijze worden af gemaakt. „Toen ik dat binnen kreeg, besloot ik gelijk om mee te doen. Het leek me wel leuk," vertelt Ada, die verzekert niet tot de echte raspuzzelaars te horen. Lang hoefde ze echter niet na te denken: „Integendeel, het vloeide eigenlijk zo uit mijn pen." De deelnemers hadden de opdracht om een droom in te vullen. De winnende slagzin van Ada Keulen luidde als volgt: 'Mijn droom is'... en zo rijk te worden dat ik niet meer bij de bank hoef te lenen, maar de bank bij mij'. Ada's slagzin werd door een speciale jury uit dui zenden inzendingen gekozen. „Een welkom geschenk," oor delen de Keulens. Binnenkort betrekken ze een nieuwe wo ning in Lukensveld. De Vereniging van het Aange spannen Paard De Bergrijders houdt zondag 9 juni de jaarlijkse Holterbergrit. De zestiende edi tie van de rit, waar traditiege trouw een flink aantal fraaie aan spanningen aan deelneemt, be gint om 8.30 uur met de jurering voor de klassementsrijders op de weide bij de familie Aaltink aan de Rijssenseweg. Om 10.00 wordt vertrokken, waarna een uur later de eerste sherrystop zich aandient bij de familie Ste- geman aan de Lichtenberger- weg. Om 12.30 uur wordt aan de Helhuizerweg een middagstop gehouden bij de familie Lubber- sen. Daar worden onder meer de rpijzen uitgereikt. Het geheel wordt opgefleurd door muziek van de boerenkapel 'Loarns Ple- zeer'. Om 15.00 uur volgt een tweede sherrystop bij de familie Krikkink-Volkerink aan de Lie- zenweg, waarna de stoet rond 15.30 uur in défilé door het dorpscentrum trekt op weg naar het eindpunt bij de familie Aal- tink. De route: Rijssenseweg, landuwer- weg, Velddijk, Raatakkerweg, Schreursweg, Borkeldsweg, Borkeld, Vonderweg, Veendijk, Drostendijk, Wildweg, Geskesdijk, Rijssenseweg (parallelweg), Lichtenbergerweg (sherrystop op circa 8 km); Plaggen- weg, Sprokkelweg, Nijverdalseweg, 'v'ossenweg. Panoramaweg, Heihui- zerweg (middagstop op circa 16 km), Koeweideweg. Rutgersweg, Haal- mansweg, Flisweg, Raalterweg, Kat- tensteeg. Oude Deventerweg, Jeur- linksweg, Aaltinksweg, Larenseweg, Het Landeweerd, Liezenweg (sherrys top op circa 22 km); Liezenweg, Het Landeweerd, Larenseweg, Aaltinks weg, Kon Wilhelminalaan, Diessen- plasstraat. Vrijheidslaan, Keizersweg, Gaardenstraat, Haarstraat, Larense weg, Dorpsstraat, Oranjestraat, Noor denbergstraat, Waardenborchstraat, H.J. Wansinkstraat, Kolweg, Rijssen seweg (eindpunt bij de familie Aaltink op circa 27 km). In samenwerking met de VW en Blauw Wit organiseert de Stichting Triathlon Holten ook dit jaar de populaire Triathlon Ballooning. Flet kleurrijke bal- lonnenspcktakel vindt plaats op vrijdagavond 9 augustus, de avond voor de Triathlon Hol ten. De voorbereidingen voor het vertrek beginnen rond 19.00 uur op sportpark 't Vletgoor, het vertrek is rond 20.00 uur. De ballonvaarten staan wederom onder auspiciën van Rien Jurg Promotions uit Hengelo. Net als verleden |aar gaan een Cl 000- ballon en een 'special shape'- ballon via Foto Ten Velde de lucht in. Nieuw is een Rabo- bank-ballon. Wie eens iets anders beleven wil en Holton en omgeving vanuit hoger sferen wil bewonderen, kan voor 350 gulden (inclusief verzekering en champagne) per persoon deelnemen aan de circa anderhalf uur durende vaart. Waar men uiteindelijk landt is afhankelijk van de wind. De mi nimum leeftijd voor deelname is 14 iaar. Vriietiidskledim* en ste vig schoeisel (laarzen) wordt ge adviseerd. In één van de volgau to's keert men na de landing terug naar Holten voor de zoge noemde 'après-ballon' in de kantine van het sportcomplex. De deelnemers krijgen daar een glas champagne aangeboden en ontvangen een stijlvol diploma van deze unieke luchtdoop. Een ballonvaart is een origineel cadeau voor familieleden, vrien den of collega's. Ook bedrijven grijpen steeds vaker de kans om op deze manier hun medewer kers of relaties te verrassen en hen een onvergetelijke belevenis te bezorgen.'Indien de ballon nen vanwege de weersomstan digheden op genoemde datum niet kunnen opstijgen, krijgen de ballonvaardcrs hun geld ge restitueerd of wordt in overleg een andere datum gekozen. Wie er meer over weten wil of zich wil aanmelden kan zich wenden tot de VVV, tel. 361533. Aan melding voor individuele lucht reizigers is in principe mogelijk tot een dag voor vertrek. Voor groepen geldt uiterlijk vier da- Ned. Herv. Kerk: Zondag 9 juni: 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom, feest van de H. Doop. Nevendien sten. 19.00 uur, da. J.W. den Hertog, m.m.v. Campanella. Collecte in dienst: Diaconie. L'itgangscollcctc: Kerkvoogdij. Dijkerhoek: 9 30 uur, da. J.VC'. den Hertog. Collecte in dienst: Diaconie, l'itgangscollcctc Kerkvoogdij. Oppasdienst: me vrouw Koopman-Ophof, Sandra Mensink. Dicssenplas: Woensdag 12 juni: ds. H.P. Mulder. Geref. kerk: Zondag 9 juni: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. A.A. v.d. Spek, Enter. Collecte in dienst: Kerk. Tweede collecte: Ren te en aflossing. Kindcrncvcndicnst groep 2 en 3 o.l.v. Rita v.d. Voet, groep 4 en 5 o.l.v. Ria Kolkman; groep 6 en 7 o.l.v. Hans Paalman. Oppasdienst: 0-3 jaar: Anita Bolink, Gcry de Bic, Evclvn Hulsman; 4-6 jaar: Rita v.d. Voct.Trudi Schuppcrt RK kerk: Zondag 9 juni: 10.00 uur. Woord- en communiedienst m.m.v. het vrouwenkoor. Werkgroep Li turgie. Oppasdienst: mevrouw Koopman-Ophof, Sandra Men sink. Nieuw Hccten: Zaterdag 8 juni: 19.00 uur, heilige mis Zondag 9 juni: 9.00 uur, heilige mis 10.00 uur, gebedsdienst. Evangelie ge meente: HMV-gcbouw, Dorps straat 24. 10.00 uur. Samenkomst. 19.00 uur. Bidstond. Okkenbroek: Zondag 9 juni 10.00 Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizers weg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder af spraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apo theek is. Tandarts: W. Pot, Bilderdijk straat 3, Goor. Tel. 0547- 272279. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencom binatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8,00-9.00 uur. Daarbuiten: tel 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larense weg 54, tel. 362835, bgg 0548- 521629. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. (0570) 686000, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde al leen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen- centrum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereik baar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaarden straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel- Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens af spraak (ook voor ziekenfond spatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor- ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nijver- dal, Kerkstraat 6, tel. 0548- 616465. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maan dag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Hol ten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat I, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 364910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572-360922. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00- II.00 uur in het politiebureau Raaltc. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 361972) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, defecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storin gen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnum mer en aard van de klacht in spreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambte naar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. West- hof, regio-inspecteur, tel. 0548- 517171. Energievoorziening: N.V. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570- 691100 tijdens kantooruren. Storingen aan gas/electra (dag en nacht (06-899889). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: iedere le dinsdag van de maand 's mor gens van 10.15-12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-1 Z00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie ge opend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 Donderdag 6 juni: 20.00 uur, voorlichtingsavond LTO Hol ten in zaal Vosman Vrijdag 7 juni: feestdag Bad mintonclub Flolten (20 jaar); ju- bileumweekeinde SV Holten voetbal (75 jaar) Zaterdag 8 juni: 9.30 uur, Blauw Wit Totaaldag op sport park 't Vletgoor; jubileumweek- einde SV Holten voetbal (75 jaar) op Meermanskamp: 10.00 uur, clown Snabbel in de feest tent; 13.00 uur, Ajax-aktiviteiten rondom de kantine; 13.00 uur, start finale penalty-bokaal met Oscar Moens; 13.00 uur, start finale tafelvoetbal; 15.15 uur, levend tafelvoetbal; 19.30-24.00 uur, bcachparty; 20.00 uur, fina le tafelvoetbal/bcachvoervol- ley; 21.00 uur, demonstratie be- achvoetvolley. Zondag 9 juni: 10.00 uur, start Koetsenrit De Bergrijders Rijs senseweg (défilé door Holten omstreeks 15.30 uur); jubileum- weekeinde SV Holten voetbal (75 jaar): 12.00 uur, levend tafel voetbal (vanaf 16 jaar). Maandag 10 juni: 20.00 uur, clubkampioenschappen tafel tennisclub Holten in gymzaal Vrijhcidslaan Dinsdag 11 juni: 18.30 uur, avondfietsvierdaagsc (start bij de sporthal) DnnHorH-jfr 11 inni- 1 8 "W nnr avond fietsvierdaagse (start sporthal) Zaterdag 15 juni: Rocfel(mid )dag voor basisschooljeugd; Ko- ningsschictcn Dijkerhoek Maandag 17 juni: 18.30 uur, avondfietsvierdaagsc (start sporthal) Woensdag 19 juni: Roefelmid- dag voor basisschooljeugd; Schoolzwcmwedstrijden; 18.30 uur, avondfietsvierdaagsc (start sporthal) Vrijdag 21 juni: Dijkcrhoeks feest; 18.30 uur, slot avondfiets vierdaagsc (start sporthal) Zaterdag 22 juni: Dijkcrhoeks feest; Midzomernachtfecst in JC De Schure Zondag 23 juni: Dijkcrhoeks feest Zaterdag 29 juni: 9.00 uur, boeldag HMV; Open NK touw trekken op 't Vletgoor Zondag 30 juni: NK touwtrek ken (540, 640, 720, jeugd) op 't Vletgoor Donderdag 4 juli: Folklorcfcs rival: 14.00 uur, officiële ope ning in feesttent; 14.15-17.00 uur, Folklorcshow voor 65- plusscrs en degenen die verhin derd zijn voor de show op zater dagavond; 20.00-24.00 uur, In- terncontincntalc avond met show door groepen uit Afrika en •\zie:

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 3