Z wemclub Twenhaarsveld "spartelt" reeds dertig jaar HOLTENS NIEUWSBLAD Uit het politierapport Handbalmeisjes geen kampioen Veilig op vakantie Zakelijk BEKEKEN What's in a name "Athok"? Vijftienjarige polotak viert feest NBvP Dijkerhoek Verloting T andemvakanties voor blinden en slechtzienden burgerlijke stand kerkdiensten medische diensten Samenwerking Nido en VW van dag tot dag DONDERDAG 30MEI 1996 De naam "Adhok" is niet de nieuwe naam voor de com plete accommodatie van de atletiektak van SV Holten. Maar "Athok" is de naam voor slechts een deel van de accommodatie. Het betreft de unit, die de materiaal ber ging, de juryruimtc en het toilethok omvat. Ter afsluiting van het seizoen is er woensdag 5 juni voor de plat telandsvrouwen Dijkerhoek een fietstocht, uitgezet door de he ren J. Hoekman, B. Hollegien en Stevens. Gestart kan worden van 18.45 - 19.30 uur bij 't Bonte Paard. Na het fietsen is er nog gelegenheid zich op te geven voor de cursussen: textielbewer- ken; handwerken; bijscholings cursus verkeersregels; kerstbak jes maken; kussens maken en yoga, in het nieuwe seizoen. De zwem- en poloclub, (ZPC) Twenhaarsveld bestaat deze maand precies dertig jaar. Afgelopen weekend vierde de polotak van de ze club, die vijftien jaar geleden werd opgericht, een extra feest. Dat vond plaats bij het Trefpunt in Es- pelo en verliep bijzonder plezierig. ZPC Twenhaarsveld is een bloeiende club met ongeveer 200 leden. Volgens secretaris Anton van Beek onderscheidt de club zich met name vanwege de sterke onderlinge band. De zwemmers, die in leeftijd varië ren van vijf tot en met achttien jaar, trekken als een grote groep met elkaar op tijdens wedstrij- Op 21 mei vond op de Beuse- bergerweg een verkeersongeval plaats tussen een personenauto en een motorrijder. De bestuur der van de personenauto sloeg linksaf, terwijl de motorrijder hem tegemoet kwam. Laatstge noemde moest een noodstop maken en kwam daarbij ten val. Beide voertuigen kwamen niet met elkaar in aanraking. De mo tor werd beschadigd, doch per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. Surveillerende politiemensen in een onopvallende politieauto met een videocamera aan boord constateerden op 22 mei dat een auto- bestuurder op de SI4 tus sen Holten en Lochem tijdens het rijden constant een boek zat te lezen. Daarbij reed hij slinge rend- over de rijbaan. De man werd met de beelden van zijn eigen rijgedrag geconfronteerd en kreeg een proces-verbaal aan zijn broek. Op 21 of 22 mei werd een aanhangwagen ontvreemd. Het voertuig stond achter een wo ning aan de Langstraat. Aanvan kelijk werd gedacht dat iemand deze aanhangwagen even had geleend, doch daar was geen sprake van. Op 22 mei vond een aanrijding plaats op de kruising Landmans- weg-Winkelbcrgweg tussen een personenauto en een bestelauto. De aanrijding kon plaats vinden doordat er geen voorrang werd verleend door een van de be stuurders, terwijl de andere be stuurder bij het maken van de bocht naar links, de binnen- bocht nam. Beide voertuigen werden zwaar beschadigd. Er waren geen persoonlijke onge lukken. Dezelfde dag vond een aanrij ding plaats tussen twee perso nenauto's op de kruising Kol- weg-Noordenbergstraat tussen twee personenauto's. Ook hier werd geen voorrang verleend. Een bestuurder geraakte daarbij licht gewond. Ook hier werden beide voertuigen zwaar- bescha- digd. Op 23 mei werd een plantenbak ontvreemd vanaf de Canadese begraafplaats. Een van de hove niers zag het gebeuren en reed de dader achterna. De man werd aangetroffen op de Toeristen- weg, doch ontkende de diefstal te hebben gepleegd. De planten bak stond echter wel in de auto. Er werd aangifte gedaan en aan gezien het kenteken werd opge nomen, kon de dader, een inwo ner uit Arnhem, gemakkelijk worden achterhaald. De plaatse lijke politie aldaar zal een nader onderzoek instellen. Op 25 mei vond een verkeers ongeval plaats op de kruising Markeloseweg- R i j ssenseweg. Ook hier werd door een van de bestuurder een voorrangsfout gemaakt. Beide personenauto's werden zwaar beschadigd en moesten door een bergings maatschappij worden wegge sleept. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. De politie van Lichtenvoorde kon een vrouw uit Enschede aanhouden, die diverse winkel diefstallen op haar geweten heelt. Zo bekende zij dat ze ook in Holten actief was geweest en wel bij Cl000 en Albert Hein. Aldaar werden o.a. scheermes jes en koffiemelk weggenomen. De politie heeft alsnog een aan gifte opgenomen. De politie van Lichtenvoorde zet het onder zoek voort. Het afgelopen weekeinde was spannend voor de handbal- jeugd. Meisjes A was bij winst op Achilles zeker van het kam pioenschap. In de stromende regen keek Holten bij rust tegen een 1-4 achterstand aan. Na rust waren de teams aan elkaar ge waagd, maar zag Holten geen kans de achterstand ongedaan te maken. Eindstand 2-5. Bij winst op Wcscpe kan Holten het kam pioenschaap komend weekeind nog binnenhalen. Jongens B pakte het officieuze kampioen schap bij de B jeugd. Door de uitwedstrijd tegen Apel doorn '80 met 8-10 te winnen, be haalde het Holtense team het hoogste aantal punten. Aangezien men buiten mecdedinging mee speelde moeten Apeldoorn '80 en Achilles uitmaken wie officieel kampioen wordt. Meisjes B dat twee weken geleden al kampioen werd verloor uit van Nijhof/Broekland. De thuisploeg was net iets sterker en won via een 5-3 stand bij rust, met 12-9. Welpen 1 kon bij winst thuis tegen Apel doorn '80 op gelijke hoogte ko men. Ondanks een grote inzet luk te het niet. Er werd met 4-7 verlo ren waardoor Apeldoorn kam pioen werd. Dc vakantieperiode breekt aan. De plannen zijn gemaakt, de voorbereidingen in volle gang. Bent u al in gedachten op uw vakantieadres? Niet iedereen kanspreken van een zorgeloze vakantie en een behouden te rugkomst. leder jaar weer wor- j Dc grote verloting van Blauw Wit heeft dc volgende winnende nummers opgeleverd: 1357, 2833, 0763, 1436, 1421, 0143, 2882, 0741, 1541, 1604, 0381, 0060, 1549, 0595, 1561, 1472, 2030,1332,0046. I Alle lotenkopers worden hartelijk bedankt en ook de verkopers die dc loten aan dc man/'vrouw bracht bedankt. Alle prijswinnaars heb ben inmiddels hun nriis in bezit den auto's opengebroken, tasjes met kostbare spullen geroofd en wordt er ingebroken in wonin gen. Buro Slachtofferhulp Zwolle heeft een aantal tips tcr- bcvciliging van uw eigendom men. Daarnaast zijn er op ieder politiebureau folders die infor matie geven over inbraakpre ventie. Haal deze folders in huis en doe er wat mee! Vakantictips voor thuis: Controleer voor u gaat of alle ramen en deuren goed zijn afgesloten. Vooral w.c.-raampjes en ramen van schuur, garage en kelder worden nog al eens vergeten. Laat geen sleutels aan dc binnenzijde in sloten zitten. Sluit binnendeu ren en kostbaar meubilair niet af (extra schade wordt voorko men). Veel mensen halen hun planten uit de vensterbank. Doe dit niet, want inbrekers zien dit als eén teken van afwezigheid, /et ook ladders en andere Hin den en evenementen. "Er is sprake van een hele hechte band, dat horen we van veel mensen." De enige "zorg", die dc club op dit moment kent, is het gebrek aan jongens, die willen zwem men. Twee van de drie leden bij ZPC Twenhaarsveld is lid van het vrouwelijk geslacht. "We kunnen dus nog best een paar jongens gebruiken", aldus Van Beek. Geschiedenis ZPC Twenhaarsveld werd op gericht op 24 mei 1966. De club was vanaf het begin nauw ver bonden met het zwembad, dat in 1961 werd aangelegd. Deze aanleg kent een aardige geschie denis. Ooit was de gemeente Enschede van plan het Twen haarsveld aan te leggen als wa terwingebied. Daartoe werd grond aangekocht van Twen- haars Jan Aaltink. Omdat de Enschedese plannen niet door gingen, kocht de gemeente Hol ten de voormalige grond van Huize Twenhaar weer aan en legde er het zwembad aan. 't Aardige is, dat er nu twee achter kleinkinderen \an Twenhaars- Jan lid zijn van de zwemvereni ging: Willeke en Wim Aaltink. "En dat zijn twee echte water ratten", zegt Van Beek. Overigens kende Holten al sinds 1934 een zwemvereniging. Het gaat om Xeptunus. Deze club beschikte over een aantal badhokjes aan de Holterse kant van de Schipbeek in de buurt van 't Wippert. Veel oude Hol- ternaren hebben vanwege dit feit het zwemmen geleerd in de Schipbeek. Toen in 1961 het zwembad kwam, gingen er nog maar weinig mensen in de Schipbeek zwemmen. Het be staan van Xeptunus kwam daar door aan een zijden draad te hangen. Xeptunus heeft in de begin jaren zestig geprobeerd als club in het zwembad voet aan dc grond te krijgen, maar op de een of andere manier is de club daar- De Stichting TWIN-travel is een landelijke stichting die vakanties organiseert voor blinden en slechtzienden. Dit jaar worden onder meer tan demvakanties in Haarle (Ho tel De Haarlerberg van zon dag 7 juli t/m vrijdag 12/7) en Raalte (Hotel De Zwaan van zondag 28 juli t/m vrij dag 2/8) gehouden. Voor deze vakantie zoekt TWIN- travel mensen die écn of meerdere dag(en) met de rei zigers willen 'tandemmen'. Het is niet noodzakelijk dat men een hele week komt, één dag mag ook. Er wordt verza meld om 9.00 uur bij het ho tel, daarna wordt in kleine groepjes een mooie tocht ge fietst van 40 tot 50 kilometer. Fietsroutes zijn aanwezig, maar men mag ook een eigen route fietsen. Doorgaans keert men tussen 16.00 en 17.00 uur terug in het hotel. Iedereen die het leuk vindt om te fietsen is van harte welkom. Tandemervaring is niet noodzakelijk! Ook erva ring met blinden of slecht zienden is niet vereist. Inte resse in andere mensen, in de natuur en dergelijk, is veel belangrijker. Wie meer infor matie wil kan kontakt opne men met TWIN-travel, tel. 050-3094455. gen die inklimming vergemak kelijken weg. Vraag familie of kennissen uw brievenbus dage lijks te legen en geef hun uw vakantieadres zodat men u altijd kan bereiken. Zc-t dure spullen nooit zo neer dat ze vanaf de straat makkelijk te zien zijn. Voor uw bezittingen die voor u van bi|zondcre waarde zijn kunt u op het politicbureau registra tieformulieren halen. Zorg daar naast dat uw bezittingen zijn gemerkt. Dieven zijn vaak uit op dure, makkelijk te vervoeren voorwerpen, zoals sieraden, t.v.'s, -audio- en videoappara tuur, schilderijen, gereedschap etcetera. Al deze goederen zijn goed te merken, bijvoorbeeld via postcode of huisnummer. Dit kan bij\oorbeeld met een gravccrpcn of met onuitwisbare inkt die onder andere te koop zijn bij ijzerwinkels en waren huizen. Gemerkte en geregis treerde artikelen zijn door de politic makkelijker op te sporen en teruig te bezo rijen. Het zwemkamp vormt een jaarlijks hoogtepunt in niet geslaagd. Toen een ande re groep het initiatief nam de ZPC Twenhaarsveld op te rich ten, werd dit initiatief door Xep tunus gesteund. Het resterende clubgeld van Xeptunus beland de in de kas van de nieuwe zwemclub. Dc historische band tussen beide Holtense club wordt in ere gehouden door middel van dc naam van het clubblad van ZPC Twenhaars veld, dat Xeptunus heet. Eerste bestuur Het eerste bestuur van Twen-' haarsveld werd geleid door H. Arendshorst. Tijdens de oprich tingsvergadering in café Kalfs- terman werd mejuffrouw Lcn- sink (thans H.G. Beltman-Len- sink) gekozen tot secretaresse. De eerste penningmeester was G. Slotman. Verder zaten in het bestuur C. Karmelk en F,. Voor des, die tevens fungeerde als badmeester. Toekomst De club kent een rijke geschie denis, maar richt zich volgens Van Beek toch voornamelijk op de toekomst. "We houden veel acties om nieuwe leden te wer ven, zowel voor de zwem- als mede dc polotak. Dc leden van de zwemafdeling variëren, zoals geschreven, van vijf tot achttien jaar. De leden van de polo-afde ling zi)n ouder. "Veel zwemmers stappen op een bepaald mo ment over naar de polo-afde ling", vertelt Van Beek. Twen haarsveld kent veertig polospe lers. Er zijn twee herenteams, een team voor dames en een jeugdtcam. Twenhaarsveld houdt ieder jaar clubkampioenschappen en neemt deel aan diverse wedstrij den in de regio. Dc trainingen vinden door de week plaats. In In een bal ran de firma Aleinders werden afgelopen vrijdag en saterdag de eerste serie tmnsets, ligbedden en stape/stoe/en, die via een aktie van C. 1000 bij elkaar gespaard konden worden, opgehaald. \/oor een klein bedrag konden de stoelen Zelfs door de Scouting thuisbezorgd worden, foto JO. Overleden: H Podt (81); E. Antonisse-van Veen (92). Ondertrouwd: F.. Does en M. Tuitcrt; J. Ghazarian en A. Agoub; H. Tempelman en X. Menalda van Schouwenburg. Gehuwd: A. Steenbergen en H.J. Mulder; G.J.H. Broekmaat en E.M.C. Bruins; Derksen en W.H. Pekkeriet. Ned. Herv. Kerk: Zondag 2 juni: 9.30 uur, da. J.W. den Hertog, met jongeren uit Telgte. Nevendiensten. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom, Schrift en Tafel. Dijkerhoek: Zondag 2 juni: 9.30 uur, ds. S.M. Roozen boom, Schrift en Tafel. Collecte in dienst: Diaconie L'itgangs collecte: Kerkinterieur. Oppas dienst: Mevrouw v. Ricl, Agncs Lichtenberg. Diessenplas: Woensdag 5 juni: ds. Israel. Geref. kerk: Zondag 2 juni: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder, vie ring H.Avondmaal 19.00 uur, ds H.P. Mulder, viering H.A. en nabetrachting. Collecte in dienst: Kerk. Tweede collecte: Kerkelijke activiteiten. Col lecte H.A.: Diaconie. Kinder nevendienst groep 2 en 3 o.l.v. Jeannette Aanstoot; groep 4 en 5 o.l.v. Cisca Mijsters; groep 6 en 8 o.l.v. Chris Offringa. Op pasdienst: 0-3 jaar: Henriëtte Saalmink, Susan Rietman, Hanneke Baerends; 4-6 jaar: Joke Beldman, Janny Lande- weerd. RK kerk: Zondag 2 juni: 10.00 uur, Woord- en communie dienst met samenzang, pas tor H. Wiggers. Oppasdienst: Mevrouw v. Riel, Agnes Lich tenberg. Nieuw Heeten: Za terdag 1 juni: 19.00 uur, Heili ge Mis Zondag 2 juni: 9.00 uur, gebedsdienst. Okken- broek: Zondag 2 juni: 9.30 uur, dsJ.F. Scheffer. Evangelie gemeente: HM V-gcbouw, Dorpsstraat 24. 10.00 uur. Sa menkomst. 19.00 uur, Bid stond. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). Eigen foto de winter wijkt men daarvoor uit naar het overdekte bad in Mar- kclo. Dc leden rijden er geza menlijk met een bus naar toe. Uitcrraard trainen de leden van Twenhaarsveld in de zomer maanden in het eigen bad. Huidige bestuur Het huidige bestuur wordt ge leid door Gcrrit van Coeverden, penningmeester is Wim Mooi- weer en lid van het bestuur zijn: Erik Bekkernens, Jannckc Dan- gremond-Bronsvoort en Ali Nijhuis-Kolkman. Volgens secretaris Anton van Beek wordt het bestuur ge steund door tal van vrijwilligers, die onder meer als commissiele den opereren. "We zijn een hele actieve club. We zijn onder meer betrokken bij de jaarlijkse zwemvierdaagsc en het jaarlijkse hoogtepunt vormt het zwem kamp. Daar doen alle leden aan mee. Van vrijdag tot en met zondagmiddag camperen we dan gezamenlijk op het zwem bad, waar tal van activiteiten plaatsvinden. Leden, die er niet bij zijn, hebben echt een bijzon dere reden. Xiemand wil dit Het jubileum wil het bestuur niet echt vieren, maar ook niet ongemerkt voorbij laten gaan. Daarom krijgen alle leden van ZPC Twenhaarsveld een verras sing. Groot feest wordt echter pas gevierd bij het veertig jarig bestaan. "Dat stelt pas weer echt iets voor", vindt Van Beek. Voor meer informatie kan men met hem contact opnemen: 363799. Het bedrijf Xido Universal Machi nes B. V. gaat in samenwerking met de VW Holten werken aan de pro motic van Holten. Aangezien het bedrijf vele bezoekers ontvangt is het plan gerezen om in dc wacht ruimte een speciaal hoekje in te richten met folders en dergelijke van Holten en omgeving. Op die manier worden gasten op de toe ristische mogelijkheden geatten deerd. Dc VVV waardeert het ini tiatief enorm en hoopt dat meerde re bedrijven dit idee willen overne men. Hiervoor kan men telefonisch kontakt opnemen met dc VVV tel. 0548-361533. Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Kcizerswcg 32, tel. 36 35 53.. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak;. Apotheek: Vrijhcidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apo theek is. Tandarts: J. Koppert, Taets v. Amerongenstraat 25, Marke- lo. Tel. 0548-361787 Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Diercnartsencom- binatic Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minncma, Larensc- weg 54, tel. 362835, bgg 0548- 521629. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. (0570) 686000, ma tm vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde al leen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen- centrun: Gaardcnstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereik baar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardcn straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 36 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrij dag van 8.30-10.00 uur en vol gens afspraak in het Kruisge- bouw, Gaardcnstraat 29-31, tel. 3614 36. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor- ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Xijver dal, Kerkstraat 6, tel. 0548- 616465. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maan dag tm vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Hol ten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag tm vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat I, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dagvan 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 4910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572-360922. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00- II.00 uur in het politiebureau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: Dc storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 361972) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, defecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storin gen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnum mer en aard van de klacht in spreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambte naar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. West hof, regio-inspecteur, tel. 0548- 51717L Energievoorziening: X.Y. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570- 691100 tijdens kantooruren. Storingen aan gas/electra (dag en nacht (06-899889). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: iedere le dinsdag van de maand 's mor gens van 10.15-12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Zorgelooos op vakantie Tref wel de nodige maatregelen vooraf... Zaterdag 1 juni: 8.00 uur, start triathlontraining (totaal) op sportpark 't Vletgoor; 9.00 uur, start Klassiekerrit motoren naar Zwolle bij MAC-Stuur- huus; Straatvoctbal op sport park Meermanskamp; 18.00 uur (start kaartverkoop) Konings- schietcn hoek Markcloscwc g/Aalpolsweg; Fictspuzzclrit Buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek Maandag 3 juni: 20.00 uur, clubkampioenschappen tafel- tennisclub Holten in gymzaal Vrijhcidslaan Woensdag 5 juni: 20.00 uur, zomcrconcert koor Amazing in Het Bonte Paard Donderdag 6 juni: 20.00 uur, voorlichtingsavond LTO Hol ten in zaal Vosman Vrijdag 7 juni: feestdag Bad mintonclub Holten (20 jaar); ju- bilcumwcckeindc SV Holten voetbal (75 jaar) Zaterdag 8 juni: jubileum weekeinde SY Holten voetbal (75 jaar) Zondag 9 juni: Koctsenrit De Bergrijdcrs; jubilcumweekcinde SY 1 loltcn voetbal (75 jaar) Maandag 10 juni: 20.00 uur, clubkampioenschappen tafel tennisclub Holten in gvmzaal Vrijhcidslaan Dinsdag 11 juni: 18.30 uur, avondfietsvierdaagse (start bij de sporthal) Donderdag 13 juni: 18.30 uur, avondfietsvierdaagse (start sporthal) Zaterdag 15 juni: Rocfcl(rnid- )dag voor basisschooljeugd; Koningsschictcn Dijkerhoek Maandag 17 juni: 18.30 uur, avondfietsvierdaagse (start sporthal) Woensdag 19 juni: Rocfclmid- dag voor basisschooljeugd; Schoolzwemwedstri|dcn; 18.30 uur, avondfietsvierdaagse (start sporthal) Vrijdag 21 juni: Dijkerhocks fccst; 20.00 uur, Midzomcra- vondconccrt op de Holterberg; 18.30 uur, slot avondfietsvier daagse (start sporthal) Zaterdag 22 juni: Dijkerhocks feest Zondag 23 juni: Dijkerhocks feest Zaterdag 29 juni: 9.00 uur boeldag HMY; Open XK touw trekken op 't Vletgoor Zondag 30 juni: XK touwtrek ken op 't Vletgoor

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 3