Commissie heeft oog voor vandalisme Meermanskamp Dubbele beenbreuk leidt tot staking van duel Blauw Wit het Rad van Fortuin Tot 25% korting op Feesten met 6 miljoen! EEN NIEUWE VLOER NODIG? BEPAALT DE PRIJS! W Bloemenmarkt trekt voldoende publiek Onderhoud velden Vletgoor boven aan prioriteitenlijst Sportdag voor basisscholen Van Oijen verrassend kampioen Reisje bejaarden NIET WIJ, MAAR Van 15 t/m 31 mei kunt u uw korting bepalen door middel van PARKET KURK LAMINAAT GRIND KURK-VINYL PARKET-VINYL Postcode Loterij maakt drie straten miljonair Roadshow 25 mei 26 mei DE UITSLAGEN VAN 20 MEI 4 miljoen WIN-TOT-7-MILJOEN-BON I NATIONALE POSTCODE I DONDERDAG 23 MEI 1996 HO 7 De sportcommissie van Holten heeft oog voor het vandalisme op sportcomplex Meermanskamp. Dat blijkt uit de samenstelling van de prioriteitenlijst voor volgend jaar. Een extra onderhoud van velden op 't Vletgoor staat overigens boven aan de prioriteitenlijst. De kosten bedragen vijftien duizend gulden. Een zeer hoge plaats op de prioriteitenlijst nemen in de vervan- ging van sanitair van kleedruimten op het tenniscom- plex en de vervanging van de omheining van Meermans kamp. Met name deze laatste post is noodzakelijk ter voorkoming van vandalisme. Albert Boode, de voorzitter van de omni-vereniging SV Holten, die gebruik maakt van Meermanskamp, sprak tijdens de onlangs gehouden receptie van de zilveren adetiekclub zijn bezorgd heid it over de toename van het aantal inbraken op het complex. Over de uiteindelijke kosten van genoemde vervangen bestaat nog geen duidelijkheid. De overige volgorde van de priori teitenlijst, waarover de Sportcommissie zich afgelopen maandag uitsprak, is: vervanging van de sportvloer in de fitnessruimte (12.500); vervanging van de vloerbedek king van de bijruimten in de sporthal (23.000); gedeeltelijke vervanging van de scheidingswanden van de sport hal (14.000); vervanging van de tl-lampen in de sporthal; vernieuwing van het terras van de kantine van het zwembad (28.000); vernieuwing van de dakbedekking van kleedruimten Mcermanskamp (60.000); vernieuwing van de dakbedekking van kleedruimten van het tennis- complex (12.000); vernieuwing van de dakbedekking van kleedruimten van 't Vletgoor (26.000); vernieuwing van de dakbedekking van kleedruimten van het zwem- Denekamp-Blauw Wit werd zaterdag na zes minuten in de tweede helft wegens een dubbele beenbreuk van Denekamp spits Marco Meijer gestaakt. Afgelopen dinsdag moest de brigade van trainer Spikkert op herhaling naar Denekamp. Net als een week eerder begon ook de tweede wedstrijd van de nacompetitie pas om 17.00 uur. Ondanks het late aanvang- stijdstip hadden toch nog een respectabel aantal Holtenaren de weg naar Denekamp gevonden. Zij bleken niet voor niets te zijn gekomen. In een open wedstrijd nam Blauw Wit al snel de leiding. Hans Bekkernens wist met een lange uittrap johan Bosschers te bereiken. Johan brak door en alleen voor de keeper faalde hij niet 0-1. van Denekamp rammelde aan alle kanten. De doelverdediger straalde één en al onrust uit en ging volledig in de fout bij een makkelijk ogende kopbal van Leo Aanstoot. De voorsprong bleek echter geen lang leven beschoren. Denekamp kwam snel langszij. Met een goede voorzet vanaf de rechterkant werd de Blauw Wit de fensie in verlegenheid gebracht. De aarzeling werd afgestraft via een prachtige omhaal in de uiterste hoek 1-1. Denekamp zette even aan en in de tiende minuut mocht het even buiten de 16 meter een vrije trap nemen. Hans Bekkernens was echter op zijn plaats. In de te genaanval stond Leo Aanstoot bui tenspel, maar de onbesuisde aktie van de Denekamp verdediger die daarop volgde, op de achillespees van Leo bleef ongestraft. Leo moest hierdoor al vroeg in de wed strijd (23e minuut) de wedstrijd verlaten. In de 15e minuut nam Blauw Wit opnieuw de leiding. Na een hoge bal was het Johan Bolink die voor 1-2 zorgde. De defensie Reorganiseren Hierdoor stond Blauw Wit in de 17e minuut al op 1-3. Denekamp probeerde hierna het elftal te re organiseren en vanuit deze or ganisatie wat terug te doen. Een goed schot verdween net over het doel van Hans Bekkernens. Harrie Kolkman was de vervanger van Leo Aanstoot. Net binnen de lijnen nam hij een vrije trap vanaf de linkerkant. In plaats van de bal hoog in het straf schopgebied te gooien, plaatste hij de bal terug op de inkomende Hans Stam die vanaf 30 meter hard in de bovenhoek 1-4 binnenknalde langs de verbouwereerde goalie. Hans Bekkernens maakte het di- rekt hierna nog even spannend door een eenvoudige bal volledig verkeerd te raken, waarna Denckamp bijna nog een kans op 2-4 kreeg. Blauw Wit had in deze fa se de wedstrijd definitief kunnen beslissen. Dirk-Jan Beldman schoot net voor langs en Gcraldjansen zag een vrije trap gekeerd door de doelman. Het was echter Denekamp dat het vol gende doelpunt scoorde. Strafschop Over rechts werd een aanval opge zet die uiteindelijk in een straf schop voor Denekamp eindigde 2- 4. In 33 minuten waren toen al zes doelpunten gevallen. Het publiek had voldoende stof om over te praten. Blauw Wit zocht toch de mogelijkheden op meer en zag Gerald Jansen keihard naast schieten en Dirk-Jan Beldman schoot net over het doel. De rust werd gehaald met de 2-4 stand. Denekamp kreeg na rust direct en kele goede kansen. In de eerste mi nuut redde Hans Bekkernens, waar hij even later met behulp van enkele verdedigers ook de situatie meester bleef. Onder druk Blauw Wit stond even onder druk maar kwam er snel weer uit. Jacco Schuppert kreeg een goede moge lijkheid, maar in plaats van direct te schieten wachtte hij op een beter moment, waardoor de verdediger alsnog redding kon brengen. In de zesde minuut ging spits Marco Meijer door, maar Hans Bekkernens plukt de bal voor zijn voeten weg. Helaas was het vervolg voor de speler van Denekamp minder ge lukkig. In zijn poging om over doelman Bekkernens te springen brak hij zowel het scheen- als kuit been. De wedstrijd werd eerst een half uur stilgelegd, maar later definitief gestaakt. In overleg met alle betrokkenen werd besloten om de wedstrijd op dinsdag 21 mei uit te spelen. Hierdoor moest de wedstrijd Denekamp - s.v. Holten om de T.V.B. beker verschoven worden. bad (27.300); vervanging van de verwarmings- installatic van de sporthal en een gedeeltelijke vervanging van de beregeningsinstallatic van de sportvelden. De verwachting is dat B&W en de raad de prioriteitenlijst van de Sportcommissie zullen overne men en dat de meeste werken vol gend jaar ook worden uitgevoerd. De jaarlijkse sportdag voor de groepen 5 tot en met 8 van de Holtense basisscholen zal ge houden worden op vrijdag 31 mei op het sportpark Mcer manskamp. Het programma be staat uit vier onderdelen: slag ballen; lijnballen; achtkamp en een diploma gedeelte. De sport dag begint om 8.30 uur en om ongeveer 14.00 uur zal de afslui tende estafette gelopen worden. Hieraan doen van iedere school 1 jongen en 1 meisje mee uit de groepen 5 tot en met 8. Aanslui tend vindt de prijsuitreiking plaats. Ton van Oijen is verrassend kampioen geworden van de in terne competitie van de schaak vereniging Holten. Ben van de Griendt, die het het seizoen de lijstaanvoerder was, ging op het eind in de fout. H i j v erloor zijn voorsprong op Van Oijen door een onverwachte ne derlaag tegen Dick van der Knaap. En in de allerlaatste pertij van het seizoen speelde hij remise tegen Gerrit Stevens. Ton won de laatste partij van Eric Mondeel. Uitslagen laatste ronde: Ben van de Griendt-Gerrit Ste vens 1/2-1/2; Dinant van Beek- Joep Middelink l/2-l/2; Eric Mondeel-Ton van Oijen 0-1; Gerard van Calcar-Bertus van Beek 1/2-1/2; Cees Olij-Erik Bosman 1-0; Henk van Beek- Henk Jongman 1-0. De bloemenmarkt in Holten verliep zeer succesvol. Ondanks het feit dat de weergo den de bloemenmarkt niet zo gunstig gezind waren als vorig jaar, werd de markt goed be zocht. De themamarkt op Smidsbelt ging rustig van start, maar bleef gedurende de hele dag goed bezocht. Het aantal kramen was minder dan vorig jaar, hierdoor kwamen de bloe misten wel duidelijker naar vo ren. Midden op het plein stond Ten Dam met weer zeer bijzon dere planten. Een grote Acer Palatum met prachtig rood blad domineerde het midden evenals een in lagen opgesnoeide Taxus waar menig werkuur aan was besteed. De overige bloemisten: Marjo, City Fleur, Tuincentrum Mulder en Oxalis waren zeer goed voorzien van perkgoed, begonia's, fuchsia's en allerhan de tuingoed. Steunenberg (La- renseweg) bracht evenals vorig jaar tassen aan de man. Dick Zanting verfraaide het geheel met vijfers en vijver beplanting, terwijl bij bakkerij Nijkamp de inwendige mens gevuld kon worden met vlaai of zomerfruit. Novalux/v.d. Maat had een groot aantal tuinstoelen en tafels die probeerden de zon naar bui ten te lokken, het mocht niet baten. De klanken van de leer lingen van het Muziek Onder wijs Centrum Holten zorgden evenals het draaiorgel voor vro lijke noten op de markt. Het enige rustpunt was net als vorig jaar tussen de middag. Ook na de middag toen het weer steeds slechter werd bleef het publick komen. De organisatie kan dus opnieuw terugzien op een ge slaagd evenement. Het bejaardenrcisjc dat onlangs plaats vond viel in goede aarde. Rond half negen werd vertrok ken bij Irene. De reis ging naar naar Hilversum. Na een kop koffie in Voorschoten vervolg den zij hun weg en kwamen terecht bij het Omroepmuseum. Waar genoten werd van de rondleiding langs vroegere ra dio- en televisiegebruiksvoor- werpen. Ook de opnamekamcr van Zeg eens Aa was het be wonderen waard. De videopre sentatie over de omroephistoric, op het grote doek, gaf een aardi ge indruk van het omroepge- beuren. Onder leiding van een bekwame gids kreeg men 's mid dags een rondrit over de Utrechtse Heuvelrug. Een zeer mooie en leerzame tocht, door bos- en heidegebied. Na een bezoek aan de Pyramide van Austerlitz, gedenkteken Napo leon, ging het huiswaarts alwaar het gezelschap rond half zeven weer voet op Holtense bodem zette. De aktie loopt van 15 t/m 31 mei 1996 en geldt niet in combinatie met andere akties of aanbiedin gen. Uitlevering vóór 1 september 1996 (anders in ovedeg). Minimale afname 25 m2. w Trkend Sinds zaterdag is het in drie straten in Nederland groot feest Daar wonen de gelukki ge winnaars van de extra post- codepryzen van 1 èn 2 èn 3 miljoen gulden. U zag zelf het spektakel waarmee Reinout Oerlemans de winnaars in het zonnetje zette. Wat een fan tastische finale van de 1-2-3 Postcode Show! Dat kan al leen by de Postcode Lotery Tien weken lang leefden alle deelnemers van de Nationale Postcode Loterij naar deze za terdagavond toe. Één vraag hield iedereen bezig: "Waar zouden die drie extra miljoe- nenprijzen terechtkomen?" 1,2 en 3 miljoen 's Morgens vroeg stond Rei nout in Rotterdam om de win naars van het miljoen te veras sen met een ontbijtje en een fikse cheque, 's Middags kre gen de winnaars van de 2 mil joen in Amsterdam, tijdens een rondvlucht het goede nieuws te horen. En 's avonds bleef het in Oudenbosch, waar de winnaars van de 3 miljoen wonen, nog heel lang feest. Wijk bij Duurstede Sevenum En terwijl iedereen nageniet, gaat de Postcode Loterij alweer door. Volgende week is de be kendmaking van de 'gewone' trekking van deze maand met de Mega Jackpot van 4 miljoen, de hoofdprijs van een ton en de tienduizenden andere prijzen. Blijf de hoek van de straat dus in de gaten houden, want Rein out kan ook bij u nog langsko men. Als u tenminste meespeelt. Doet u dat nog niet? Neem dan vandaag een besluit en word lid van de grootste loterij voor mens en natuur. Vul vandaag nog de bon in en stuur hem op. De goede doelen zijn u er dank baar voor. Reinout had het afgelopen zaterdag druk met 6 miljoen aan prijzen. Staat hij volgende keer bij u Elke maandag 21 .OO uur op RTL 4: de Postcode Loterij Record Show Stand Mega Jackpot: De Bingocijfers: Getal 1 t/m 21 08 23 33 07 43 39 28 32 44 15 17 06 40 02 22 12 I 38 I 24 42 11 27 Heeft u met deze 21 getallen een volle kaart, dan wint u de Thuisbingo 25.000,- Zetfouten voorbehouden De overige Bingoprijzen: Getal 22t/m 36 34 10,000,- 45 1.000,- 35 500,- 01 100,- 37 50,- 30 40,- 10 ƒ30,- 31 25,- 18 20,- 20 10,- 05 9,- 36 8,- 14 ƒ7,- 09 6,- 29 5,- Straatprijs: [É'Ja, ik wil meedoen aan de Nationale Postcode Loterij inclusief de Bingoprijzen en de Mega Jackpot. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging eenmaal per maand het aangekruiste bedrag van onderstaande rekening af te schrijven. A.u.b. uw keuze aankruisen en verder invullen in blokletters. Deelname houdt in aanvaarding van het reglement, op aanvraag verkrijgbaar, tel. 020 - 677 68 68. 40,- (vier lotnummers) 30,- (drie lotnummers) 20,- (twee lotnummers) 10,- (één lotnummer) dhr. mevr. Adres: Postcode: Bel mij bij een prijs boven 10.000,- Tel. Postbanknummer: 3.000,- 3243 LA Keuze Prijs 3243 LA 031 Banknummer: Datum Handtekening 55 96 - De BMW: 7136 KM 001 in Zieuwert Bon uitknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar: - Nationale Postcode Loterij, I Antwoordnummer 19503, |^2501 ZV Den Haag. LOTERIJ!

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 7