Omgeving Holterberg leeft in museum Bos SHi HOLTENS NIEUWSBLAD Uit het politierapport WELZIJN OUDEREN Zakelijk BEKEKEN Waerdenborch geeft geld aan Columbine f.HJ.lUJ.lJ.lf-J Nieuw diorama van twintig meter Rode Kruis scoort met bootreisje Speciale mededeling! Italiaanse week Elke dag leuke attrakties en spetterende aanbiedingen. HOLTEN kerkdiensten van dag tot dag DONDERDAG 23 MEI 1996 Het natuurmuseum Bos Dierenwereld krijgt een nieuw diorama. Exploitant Kees Bos verzorgt de inrichting van het diorama geheel zelf. Op dit moment is hij iedere dag aan het schilderen. Begin mei is hij begonnen met het in beeld brengen van een landschap op de Holterberg over een lengte van liefst twintig meter. Iedere dag werkt Bos aan het landschap, dat hij eind volgende maand hoopt klaar te hebben. De schilder maakt gebruik van tal van kleurenfoto's, die zijn gemaakt ter hoogte van de voor malige parkeerplaats op de Holterberg. Op 13 mei vond een verkeers ongeval plaats op de SI4. Een vrachtwagencombinatie reed de rijbaan van de S14 op. Een twee de vrachtwagen, komende uit de richting Raalte, moest vervol gens afremmen. Doordat ver moedelijk de remmen van laatst genoemde vrachtwagen niet goed werkten, begon de combi natie te scharen, waarna het in een bermsloot tot stilstand kwam. Het duurde enkele uren voordat deze vrachtwagen weer op de weg was en kon worden afgevoerd. Persoonlijke onge lukken deden zich niet voor. Op maandagavond werden twee fietsen vernield, die ston den op de parkeerplaats in de Dorpsstraat nabij de Hout- beurs. De fietsen zijn kennelijk moedwillig in elkaar getrapt. De schade bedraagt enkele honder den guldens. Op 15 mei werd geconstateerd dat de telefooncel aan de Kei- zersweg was opengebroken. Het betrof hier overigens een telefooncel die alleen bediend kan worden met een telefoon kaart, zodat geld niet aanwezig was. De daders hebben dit ver moedelijk niet geweten. Hemelvaartsdag is dit jaar rustig verlopen. Op de Holterberg was het gezellig druk. Enkele kleine incidenten deden zich voor. Een vuilnisbak werd in elkaar getrapt. De dader kon worden aangehouden. Hij behoorde tot een groepje jongelui die ook diverse flesjes alcohol (bier) bij zich had. Deze drank werd inbe- slaggenomen. Tevens werd tegen een jonge man proces-verbaal opgemaakt, die een zogenaamde "Rambo" mes bij zich had. Ook dit mes werd inbeslaggenomcn. Op 17 mei kwam een wielrenner te yallen toen hij zijn fiets afrem de op de kruising Koninginnc- laan-Burch.v.der Borchstraat. Zijn voorwiel sloeg dubbel, waarna de bestuurder met zijn hoofd op de grond terecht kwam. De man geraakte enige tijd buiten bewustzijn en werd voor onderzoek per ambulance vervoerd naar een ziekenhuis. Na behandeling kon hij huis waarts keren. De man droeg een wielrennershelm, hetgeen hem vermoedelijk voor zwaarder let sel heeft behoed. Op 17 mei werd er aangifte gedaan van diefstal van een bromfiets. De bromfiets werd ontvreemd uit de stalling van het NS station. In de nacht van 17 op 18 mei werd een personenauto aange troffen op de parkeerplaats bij het station. Enkele sloten waren vernield. De auto bleek gestolen te zijn in Apeldoorn op 13 mei j.l. De eigenaar heeft inmiddels zijn voertuig terug. Eveneens op 17 mei vond een eenzijdig verkeersongeval plaats op de Larenseweg. Een perso nenauto botste tegen een boom. De drie inzittenden, een in woonster uit Holten met haar twee kinderen, werden per am bulances vervoerd naar een zie kenhuis in Deventer. Na onderzoek bleken de ver wondingen relatief gezien nogal mee te vallen en konden be trokkenen naar huis worden ver voerd. De auto werd zwaar bescha digd. De oorzaak van het ongeval is nog niet geheel duidelijk. Op 18 mei werd er ingebroken in een vakantiewoning aan de Landuwerweg. De woning werd wel doorzocht, dpch de dader heeft niets van zijn gading kun nen vinden. Een aantal "voetbalsupporters" van FC Den Bosch, die een wedstrijd vin hun club had be zocht bij Heracles in Almelo, maakte problemen bij een pompstation aan de Al. Er zou den diverse goederen zijn weg genomen. Inde omgeving van Deventer kon den vijf auto's tot stoppen worden gedwongen. Daarbij werd assisten tie verleend door de politie van Deventer en Apeldoorn. De bege leiders van de groep konden later enkele spullen teruggeven. Niet juist kon worden aangege ven wat er nu precies vermist werd. De politie heeft deze zaak nog verder in onderzoek. Op 19 mei werd aangifte gedaan van enkele vernielingen nabij de Canadese begraafplaats. Van een opslagplaats werden twee ruiten vernield, alsmede een bankje. Twee registerboeken werden uit de kapel weggenomen. Deze feiten moeten zijn gepleegd tussen 16 en Informatieve telefoon nummers Gezondheid en gezondheids zorg is een onderwerp waar mensen steeds weer met vragen zitten. Dat betreft deels het ver loop van hun ziekte waarover zij hun arts vragen stellen. Er zijn ook vragen over de ziekte in het algemeen, adressen waar men moet zijn, regelingen waar mo gelijk een beroep op gedaan kan worden, speciale voorzieningen etc. Deze vragen leven vooral aan het begin van een ziektever loop. Zij bestaan niet alleen bij ziekte zelf, maar veelal ook bij familieleden. Rond veel voorkomende ziekte beelden hebben patiënten zich ver enigd in zgn. 'patiëntenver enigingen'. Er zijn hele bekende verenigingen van rhcumapatiën- ten, patiënten met hart- en vaat ziekten, kankerpatiënten en Carapatiënten. Er zijn er echter veel meer en er komen er steeds meer bij. Er is altijd een landelijk informatiepunt, soms zijn er plaatselijke afdelingen. Om te weten waar u dezevereni gingen kunt vinden, kunt u in formatie vragen bij uw huisarts. U kunt ook bellen naar de 'Ge zondheidstelefoon'. Hier be schikt men over alle adressen van deze verenigingen. U kunt daar ook terecht met vragen naar aanleiding van uw ziekte naar aanleiding van uw ziekte, bijvoorbeeld op het terrein van uw inkomen of problemen met een juridisch karakter. Heel be langrijk is de mogelijkheid via flit telofnnnnummer Het nieuwe diorama, dat een waarheidsgetrouw beeld geeft van de Holterbergomgeving komt in de plaats, waar voor heen het nachtlandsschap van de Veluwe in beeld was ge bracht. "De mensen, die hier vaker komen, willen wel eens iets nieuws zien. Met dit nieuwe diorama hoop ik aan deze wens te voldoen", legt Kees Bos uit. Drie jaren heeft hij zich op het inrichten van het nieuwe diora ma voorbereid door her en der dode dieren te sparen en te pre pareren. Ook het prepareren van de beesten doet Bos hele maal zelf. In het diorama zijn straks onder meer reeën, vos sen, kraaien en korhoenders te Kijkdoos Bij een diorama gaat het volgens Kees Bos om andere details dan bij een panorama. "Diorama betekent letterlijk kijk doos. De zaken op de voorgrond, in dit geval de dieren, zijn belang rijker dan de achtergrond. Uiteraard wordt wel in beeld ge bracht in welke omgevingdeze die ren leven. Bij een panorama gaat het vooral om de achtergrond." Kees Bos heeft de vakken schil deren van landschappen, prepa reren van dieren en decoreren geleerd onder aansporing van zijn vader Piet Bos, die het be kende Holtense museum in 1938 oprichtte. Vader Piet, die in 1963 overleed, stimuleerde de nu 56 jarige Kees op achttien jarige leeftijd om te leren schilderen op ronde muren. "Dat vereist een hele aparte techniek van schilderen, die je alleen kunt leren door ervaring op te doen. Wil een landschap op een ronde muur recht lijken, dan moet je krom schilde- V ader Piet was zelf niet bedreven in de schilderkunst. Dat liet hij in de beginjaren van het bestaan van het museum over aan de kunstenaar Kees Bos schildert de Holterberg over twintig meter. Foto: wv Herman Berends. Wilde varkens De beesten, die te zien waren in het nachtlandschap van de Ve luwe zijn voor een deel opgesla gen en voor een ander deel el ders in het museum onderge bracht. Zo hebben onder meer de wilde varkens een nieuwe stek in het 1100 vierkante meter grootte museum gevonden. Het museum is overigens on danks de werkzaamheden ge woon geopend. "Het is juist leuk dat de mensen komen kijken terwijl ik aan het werk ben. Ze tonen oprechte belangstelling voor hetgeen ik aan het doen ben. Als straks alles klaar is, kan ik hier ter plaatse de mensen laten zien, wat er hier in de omgeving allemaal te zien is in de natuur. Zo brengen we onder meer in beeld hoe hier de heide wordt geplacht en hoe de bos sen worden onderhouden. Ik kan hier m'n verhaal kwijt zon der met de mensen naar buiten te moeten gaan." Kees Bos hoopt dat met het voltooien van de nieuwe attrac tie het natuurmuseum weer wat meer bezoekers gaat trekken. De laatste drie jaren bleef de belangstelling achter bij vroege re jaren. Volgens Bos komt dat met name door het mooie zo merweer. "Maar ook wordt er steeds meer georganiseerd voor de mensen. Er komen steeds nieuwe activiteiten bij, terwijl we vroeger alleen het Avonturen- park en ons museum als de publiekstrekkers hadden." Kees Bos, die het natuurmu seum sinds 1963 rundde, ver kocht zijn bezit aan een particu lier in 1978. De exploitatie werd sindsdien ondergebracht in een stichting, waarbij Kees Bos in vaste dienst werkt. Samen met drie anderen is hij dagelijks aan wezig om de toch altijd nog vele bezoekers de weg te wijzen. „De mensen waren vol lof over de trip. Niet alleen over de nieu we en ruimere boot, ook het weer heeft bepaald meegeze ten." Rikie Aaltink toonde zich maandagavond na terugkeer van het bootreisje van het plaatselij ke Rode Kruis uitermate tevre den. Met honderd man reden twee volle Oad-bussen, een rol stoelbus en een gratis door Taxi Aanstoot beschikbaar gestelde taxi 's ochtends naar Zwolle, v aar ingescheept werd in het ms Hanzestad van de Zwolse rede rij Keur. Eenmaal aan boord werd koers gezet richting IJsselmcer en volgde een 'rondje' Kampereiland. Aan boord genoten de passagiers van een voortreffelijke lunch en di to warme maaltijd. De Holtense groep werd vergezeld door vier EHBO'ers en een arts. Het boot reisje van het Holtense Rode Kruis staat jaarlijks op het programma en is specifiek bedoeld voor minder valide mensen en degenen die moeilijk op eigen gelegenheid een uitstapje kunnen maken. door te geven die u heeft over de behandeling door een fysiothe rapeut, of door de ontvangen thuiszorg. Deze klachten wor den samen met elders ontvan gen klachten gebundeld en doorgegeven naar de instanties die ze doorgeven naar de over heid of bespreken met de betref fende instellingen. Het nummer van de 'Gezondheidstelefoon' is 06.8212.183. U kunt op werkda gen bellen tussen 9.30 - 12.30 uur. De kosten zijn 20 cent per minuut. Vorige week werd in deze rubriek de 'Alzheimertele- foon' genoemd. Hier kunt u terecht met al uw vragen over dementie, de verzorging van de menterende huisgenoten en voorzieningen. Bovendien kunt u er een luisterend oor vinden voor uw angst, emoties en ver driet, tel. 030.656.7511. Natuur lijk kunt u ook terecht bij de SWOH. Sociale raadslieden Behalve per telefoon kunt u ook met uw vragen, problemen en klachten terecht bij een sociaal raadsman of -vrouw is in dienst bij een instelling voor thuiszorg. Die instellingen voor thuiszorg omvatten tegenwoordig een veelheid aan taken op het gebied van de verzorging, verpleging en advisering en begeleiding. Wilt u met een sociale raadsman/- vrouw praten dan kunt u een afspraak maken via het tele foonnummer van de instelling voor thuiszorg. Voor Holten is dat het nummer van de instel ling in Nijverdal, namelijk *-'0548)616465. De nieuwe opzet van AH lijkt zeer succesvol. De familie Wansink krijgt van klanten de nodige complimentjes over de nieuwe inrichting. De winkel werd niet alleen voorzien van een grotere koellijn maar kreeg er ook nog eens zo'n 1500 artikelen bij. Alles wat vernieuwd moest worden werd vernieuwd en alles wat verbeterd kon worden werd verbe terd. De servicecounter is terug van weggeweest en ook het verplaatsen van tabakswaar en bloemen leverde in de winkel zelf extra ruimte op. De stellingen zijn niet meer zo breed en hoog wat het geheel een overzichtelijke aanblik geeft. De opzet van het vernieuwde interieur waarbij gewerkt wordt met 'eilandjes' zorgt ervoor dat het oog te zien krijgt wat het wil. De familie Wansink vindt kwaliteit en plezierig winkelen zeer belangrijk. Bert vertelt dat hij graag op een moderne manier terug wil naar de gemoede lijkheid van de ouderwetse kruidenier. Verder streeft de familie naar grotere parkeerruimte. En zal er in de toekomst nog meer te koop zijn bij AH aan de Dorpsstraat 17 in Holten. Foto: wv r-epnetzcnioo^apH Schuppert mode zorgde afgelopen week wel voor een zeer speciaal winkelinterieur. Van 14 tot en met 18 mei stonden er in de winkel liefst acht auto's tentoongesteld. Het idee ontstond volgens Johan Schuppert na levering van werk kleding aan verschillende autobedrijven. In overleg met Rouwenhorst Holten, A.S.M. Markelo en Willems Holten werd het idee gestalte gegeven. Telkens iets nieuws bedenken om er toch weer even uit te springen is niet gemakkelijk. Schuppert mode trekt niet alleen klanten uit Holten maar ook uit de regio en heeft bovendien vaste klanten onder de toeristen. De herenmode bestaat uit een zeer ruime collektie waarbij kwaliteit hoog in het vaandel staat. Truien van Blue Willi's die welliswaar niet voor elke portemonnaie zijn weggelegd vormen hier een onderdeel van. Ook ondergoed, sokken en allerhande accessoires om een outfit, klassiek of modern, compleet te maken zijn bij Schuppert te koop. In de 650 vierkante meter die de winkel beslaat neemt de dameskleding een grote plaats in naast lingerie en accessoires vindt 11 keer per jaar een gedeeltelijke collectiewisseling plaats. De merken Cecil en Street One brengen een modische collectie voor een hele brede leeftijdsgroep en zijn net als de andere merken van topkwaliteit. Naast de klantvriendelijke ontvangst, wie niets kan vinden hoeft niets te kopen, is er tegenwoor dig voor een ieder bij Schuppert wel iets in zijn of haar prijsklasse te vinden. Jan Bosscher laat weten dat er binnenkort weer een verrassend iets komt en bovendien 'Schuppert is altijd bezig'. Yvonne Hoefs neemt de cheque in ontvangst uit handen van Marloes Kempers. Op de achtergrond staat een aantal leerlin gen, die bij de activiteiten betrokken waren. Geheel links: rector L.G.M. van Minderhout. Namens de stichting Columbine nam Yvonne Hoefs onlangs dinsdag een symbolische che que in ontvangst van Marloes Kempers. De cheque vertegen woordigt een waarde van 5000 gulden. Het geld is bijeen ge bracht door leerlingen van de Scholengemeenschap De Wear- denborch in Holten en Goor. Marloes Kempers en Jeroen Sie- gerink hadden cmd vorig jaar de coördinatie in handen van tal van activiteiten, die de school hield om gelden in te zamelen voor twee doelen: de stichting Columbine en een middelbare school in Praag. Ieder jaar houdt de school onder meer een the madag'in combinatie met activi teiten, waarbij geld wordt inge zameld voor een goed doel. Voor de school in Praag werd vorig jaar onder meer een ge dichtenbundel door leerlingen samengesteld, die ook in het Tsjechisch werd vertaald. Afgelopen week was het de beurt aan Yvonne Hoefs om namens Columbine de gelden in ontvangst te nemen, die diverse acties opleverden. Columbine werd in 1977 opgericht door Herman van Veen, die nog steeds beschermheer van de stichting is. Columbine maakt zich sterk voor diverse projec ten voor kinderen in de hele wereld. In Nederland wil de stichting nabij Biddinghuizen een wereldhuis bouwen, waar zieke en gezonde kinderen geza menlijk een vakantie kunnen doorbrengen. Voor dit doel wordt de 5000 gulden van De Waerdenborch gebruikt 15 t/m 22 juni 1996 Tot ziens bij: Harmonie in beter wonen H 0 L TE N Harmonie in beter wonen Stationsstraai 3-5. Tel. 0548-36 12 23 Ned. Herv. Kerk: Zondag 26 mei: 9.30 uur, da. J.W. den Hertog, m.m.v Campanella, openbare geloofsbelijdenis. Ne- vcndienstcn. Dijkerhoek: 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom. Collecte in dienst: Pinksterzen- dingsweek. Uitgangscollectc: Kerkvoogdij. Oppasdienst: Me vrouw Bieleman, Gerriane Kolkman. Maandag 27 mei: 9.30 uur, ds. S.M. Roozen boom, SOW-gezinsdienst. Col lecte in de ^jienst: Pinksterzen- dingsweek. Uitgangscollectc: Kerkvoogdij. Oppasdienst: Me vrouw de Koning, Nienke Scholtcn. Diessenplas: Woensdag 29 mei: ds. D. Hertog. Geref. kerk: Zondag 26 mei: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. L. Kramer, Daarle. Col lecte in dienst: Zending. Tweede- collecte: Rente en aflossing. Kindernevendienst groep 2 en 3 o.l.v. Jetty Tromop; groep 4 en 5 o.l.v. Greetje Schutter; groep 6 en 7 o.l.v. Hans Stam. Oppas dienst: 0-3 jaar: Karin Hulsman, Loes Meijerink, Hester Huls- Arts: Weekenddienst: Huisart- senmaatschap Holten, Keizers- weg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apo theek is. Tandarts: K. van Aken, Kei- zersweg 28, Holten. Tel. 0548- 361787. 27 mei: E. Houch, Pas toriestraat 42, Holten. Tel. 0548-361433. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencom binatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larense weg 54, tel. 362835, bgg 0548- 521629. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. (0570) 686000, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde al leen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen- centrun: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereik baar ma r/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaarden straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 36 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrij dag van 8.30-10.00 uur en vol gens afspraak in het Kruisge- bouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 3614 36. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nijver dal, Kerkstraat 6, tel. 0548- man; 4-6 jaar: janita Tromop, Jctty Tromop. Maandag 27 mei: 9.30 uur, ds. S.M. Roozen boom, SOW-gezinsdienst in Dorpskerk. Oppasdienst: 0-3 jaar: Diana Aanstoot, Krin Stam, Hetty Nijkamp. 4-6 jaar: geen oppas. RK kerk: Zondag 26 mei: 10.00 uur, Eucharistieviering, Pinksteren, kinderwoorddienst, Pastoor A. Rademakcr. Oppas dienst: Mevrouw Bielman, Ger riane Kolkman. Nieuw Hee- ten: Zaterdag 25 mei: 19.00 uur, Heilige Mis Zondag 26 mei: 9.00 uur, gebedsdienst. Okkenbroek: Zondag 26 mei: 9.30 uur, ds J.F. Scheffer, doop- dienst m.m.v. de zanggroep. U i tgangscollecte: Pi n k sterze n - dingsweek. Evangelie ge meente: HMV-gebouw, Dorpsstraat 24. 10.00 uur, Sa menkomst. 19.00 uur, Bid stond. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). 616465. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maan dag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Hol ten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat I, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 49 10. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572-360922 Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00- II.00 uur in het politiebureau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 361972) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, defecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storin gen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnum mer en aard van de klacht in spreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambte naar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. West hof, regio-inspecteur, tel. 0548- 517171. Energievoorziening: NA'. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570- 691100 tijdens kantooruren Storingen aan gas/electra (dag en nacht (06-899889). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: iedere le dinsdag van de maand 's mor gens van 10.15-12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Zaterdag 29 juni: 9.00 uur, boeldag HMV; Open NK touw trekken op 't Vletgoor Zondag 30 juni: NK touwtrek ken op 't Vletgoor Donderdag 4 juli: Folklorefes tival; mini-survival op 't Vlet- goor Vrijdag 5 juli: Folklorefestival: Zum Hoolter Bock in de feest tent; senioren-touwtrektoer- nooi op 't Vletgoor Zaterdag 6 juli: Folklorefesti val: optocht door Holten; Schu- reoamd met Boh Foi Toch Zondag 7 juli: Folklorefestival Maandag 8 juli: Folklorefesti val Dinsdag 9 juli: Folklorefestival Dinsdag 23 juli: start dorps feest/kermis Woensdag 24 juli: dorpsfeest Donderdag 25 juli: dorpsfeest Vrijdag 26 juli: dorpsfeest Zaterdag 27 juli: dorpsfeest Donderdag 1 augustus: Dagje de Boer op (route bij WV) Vrijdag 9 augustus: Triathlon Ballooning Zaterdag 10 augustus: Triath lon Holten Maandag 19 augustus: Zwemvierdaagse Dinsdag 20 augustus: Zwem vierdaagse; Holtens songfestival (Zum Hoolter Bock) Woensdag 21 augustus: Zwemvierdaagse Donderdag 22 augustus: Zwemvierdaagse Vrijdag 23 augustus: Zwem vierdaagse Zaterdag 24 augustus: Fok- veedag en eindkeuring Kalver Gpfokclub in Espelo Dinsdag 10 september: 20.00 uur, bijeenkomst NBvP Holten met toneel en sketches in zaal Vosman Donderdag 12 september: Keunefeesten Vrijdag 13 september: Keune feesten Zaterdag 14 september: Keu nefeesten: 9.00 uur, vrijmarkt Smidsbelt; Overijsselse Molen- dag Zondag 15 september: slot Keunefeesten Donderdag 19 september: middenstandsbeurs Kalfster- mansweide

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 3