sfes Va x SPIERPIJN? wedcfa Frisheid verzekerd: de hele dag door met een exclusief magneetsysteem 0 0 lit Nieuwe Silan Balsam, huidvriendelijk zacht GEZOND 'AN TOP TOT TEEN Grij ze haarkleur in vijf minuten verdwenen Vitamine Complex voor gestyled en verzorgd haar Individuele verzorgingslij op natuurlijke basis Schupp: de allereerste milieubewuste deodorant 5.3 Vernieuwde Fa con Kies uw eigen kleur Nieuwe Taft Styling n afslankende shorts voorkomen en elimineren cellulitis WEG IN 5 MINUTEN? VROUWEN (83%) HEBBEN VAKER DAN MANNEN (62%) LAST VAN HOOFDPIJN. m 18 TP105 tot 11 ns tot /illard ikypld e Rei- Beek e slag De meeste mensen begin nen de dag met een uitge breide lichaamsverzor ging. Onder de douche worden de laatste restjes e N'j" slaap weggespoeld, om Vries! en verkwikt de dag te /ierde beginnen. i2i'6 Douchen is vaak een kwestie van enkele minu- ten. Zo'n klaterende wa terval reinigt niet alleen, maar verfrist en ver sterkt tegelijkertijd het huid weefsel. Omdat we soms wel twee keer per dag een douche nemen, zijn de eisen wat douche- produkten betreft aan merkelijk hoger gewor den. Een lekker geurtje t heel en een handige verpak- wil ik king alleen zijn niet ge- zeker noeg. Een steeds vaker er de voorkomende eis is dat gaat. het produkt ook zacht al moet zijn voor de huid. lang, steekt L over Een van de bekendste series j-jc huidverzorgingsprodukten is feitjes douche- en badproduk- :ours. erfde voorkomt. Dat bete- ^reikt ^ent ^^d na een dou- phe dus soepel en zacht blijft. Om voor elk wat wils te bie- ten bevatten het Hydro-Balan ce System dat uitdrogen van den, zijn varianten ontwik keld die een verfrissende, sti- rtjerM s ook f te een QQ mulerende, ontspannende, vi- taliserende, verzachtende of minu- pochtmbrengende werking bieden. In al deze verschillen- lie soorten zijn natuurlijke in grediënten verwerkt. Wie een droge huid heeft, heeft het meeste baat bij de vochtin- brengende Fa. Wie na een drukke dag een douche neemt, zal eerder voor de ontspannende Fa kiezen. Dit doucheprodukt is kal merend en natuurlijk ontspannend. Op deze manier is er voor iedereen het juiste produkt. Fa Douche Shampoo is een nieuw produkt dat speciaal bedoeld is voor de sportieve man of vrouw. Het geeft het haar een schitterende glans en volume en beschermt de huid optimaal tegen uitdro gen. Na het sporten is dit vooral ideaal. Bad Fa Bad werkt ontspannend en kalmerend. Vaak voelt de huid na een bad strak en droog aan, maar door het speciale Hy dro-Balance System wordt de huid juist verzorgd tijdens het baden. Alle Fa bad- en douche produkten zijn pH- neutraal en derma tologisch getest. En na tuurlijk is het parfum zacht, subtiel en heer lijk fris.Fa Bad is verkrijg baar in vijf ver schillende varian ten. Deodorant De zomer is in aantocht. Dat betekent dat iedereen zich zal willen beschermen tegen hin derlijke transpiratie-luchtjes. Zelfs voordat de zomerse tem peraturen ons bereiken is het van groot belang om zweet- lucht tegen te gaan. Want transpireren doen we ook als het koud is. Een deodorant is dan een goede oplossing. Met Fa deodorant voelt u zich de door O Dolle- o ME r een 164 deel- van Veel vrouwen die regelmatig oogschaduw opbrengen, gebruiken slechts enkele tinten. Vaak zitten die favo- t haar :iete kleurtjes in één doosje met andere kleuren die liet of nauwelijks worden gebruikt. In de doosjes van e prijs föhn van G's make-up collectie zult u geen overbodige ssuur. sleuren aantreffen. U kunt elk doosje namelijk zelf ar uit- irullen met de kleuren die u mooi vindt en vaak ge- :weck jruikt. de M2 derde föhn van G ontwikkelde dit inieke en vooral praktische hagneetsysteem voor eyesha- lows en blushers. De kleur- jlokjes zijn onderling uitwis- lelbaar zodat u dagelijks kunt ifwisselen met de kleuren die jassen bij uw stemming, de gelegenheid of uw kleding. Sr zijn vijf verschillende uit- 'oeringen verkrijgbaar waar nee u uw persoonlijke make up collectie op elk moment en bij elke gelegenheid perfect kunt bijhouden. Daarnaast vindt u een verscheidenheid aan kajalpotloden, lipliners en -styIers, terwijl ook van mascara's en foundations het nodige aanwezig is. Verkrijg baar in een groot aantal ge raffineerde kleurschakerin gen. Verkrijgbaar bij parfumerie. ?./r t drogisterij en schoonheids specialisten. Voor verkoopadressen: Cosinta, tel. 010-5215522. hele dag door fris en weet u zeker dat zweetluchtjes weg blijven. Alle Fa deodoranten hebben namelijk het Deo-Aoti- ve System. Onlangs werd de werking van Fa deodorant verder geoptimaliseerd, waar door de 24 uurs-werking nog beter wordt gegarandeerd Het nieuwe ingrediënt Sensi- va zorgt er bovendien voor dat de okselhuid met zachtheid wordt behandeld. De deodo ranten zijn erg mild en zacht voor de huid. Ze zijn dermato logisch getest en respecteren het natuurlijk evenwicht van de huid. Fa deodoranten zijn te koop in verschillende geu ren: de groene Fresh Lemon heeft een frisse limoengeur, de blauwe Wild Ocean heeft een frisse, heldere geur, ter wijl de zacht oranje variant Exotic Fruit voorzien is van een fris, fruitig parfum. De witte variant Natural Mild heeft een fris, mild parfum. Speciale varianten Naast de bekende deodoran ten zijn er nu ook twee specia le varianten: Fa Dry en Fa Deo Balsam. De lichtgroene Fa Dry helpt effectief en lang durig tegen transpiratievocht zonder het natuurlijk proces van transpireren te blokke ren. De oksels blijven merk baar droger, waardoor de kans op transpiratievlekken een stuk minder wordt. Zeker in de zomer is dat een gerust stellend idee. De Deo Balsam van Fa is zo zacht dat deze zelfs direct na het ontharen kan worden gebruikt, zonder dat de okselhuid geïrriteerd raakt. De Fa Deo Balsam is duidelijk te herkennen aan de zachte gele kleur. Fa is verkrijgbaar in de su permarkt en bij de drogist. Voor meer informatie: Henkei Cosmetic, tel.: 030-6073215. Veel consumenten verwachten van een wasverzach- ter méér dan alleen tedere zachtheid en een heerlijke frisheid voor hun wasgoed. Namelijk steeds belang rijker wordt, dat een wasverzachter ook huidvriende lijk is. Steeds meer mensen hebben een gevoelige huid en zijn dus extra vatbaar voor huidirritaties en allergische reacties. Gevoelige huid Speciaal voor de consument met een gevoelige huid intro duceert Silan nu een nieuwe huid vriendelijke wasverzach ter: Silan Balsam. Een gecon centreerde witte wasverzach ter (zonder kleurstoffen) met een bijzonder mild en fris par fum, die tevens dermatolo gisch getest en hypoallergeen is. De speciale formule is zó samengesteld, dat de kans op huidirritaties en allergische reacties tot het minimum be perkt blijft. Hierdoor is deze wasverwachter zélfs geschikt voor de meest gevoelige huid, namelijk die van babies en kleine kinderen. En wat is er nu zachter op de droge en ge voelige babyhuid dan een veertje... 4 Minder slijtage Vanzelfsprekend verzorgt Si lan Balsam ook het wasgoed zélf, want naast de zachtheid en frisheid, heeft het tal van andere voordelen. Het textiel wordt anti-statisch, wat het dragen aangenamer maakt. Ook is het wasgoed makkelij ker te strijken, terwijl de ve zels van de stof door de was verzachter beter beschermd worden tegen dagelijkse slij tage. De kleding blijft hier door langer mooi. Introductiekorting Silan Balsam is extra gecon centreerd en gaat daardoor even lang mee als twee liter normale Silan. Het is te koop in de supermarkt in een han dige halve liter fles en een na- vulpak. Speciaal ter kennis making geldt er een tijdelijke afprijzing.Voor meer infor matie, bel gratis: Henkei Consumer Service, tel 06-0228182 (10-12 uur en 14-16 uur). w tlOMVG ammit Yiuxtwoomc nmts mm isw n s mvtum Naarmate de leeftijd vordert maakt de natuurlijke haarkleur plaats voor een grijze haardos. Alhoewel grijs haar een volkomen normaal proces is, zijn er veel mensen die hun eigen haarkleur het liefst zo lang mogelijk willen behouden, met name mannen, omdat zij niet gewend zijn het haar te kleuren. Om grijze haren onzichtbaar te ma ken, kunt u het haar in elke ge wenste kleur ver ven. Tegenwoordig kan dat met diver se kleuringspro- dukten die het op zachte wijze een andere tint geven. Het nadeel van sommige haar kleurmiddelen is de lange in werk tijd plus het egale effekt Just for Men zorgt er nu voor dat de grijze haarkleur in 5 mi nuten verdwijnt en de natuurlijke kleurschakeringen worden behouden. Natuurlijke kleur De kleur van ons haar is opgebouwd uit ver- resultaat is dat de grijze haar- schillende tinten. kleur in 5 minuten is verdwe- Die schakeringen worden met nen Just for Men werkt spe- dit nieuwe produkt op geraffi- cifiek in op de grijze haren en neerde wijze gebruikt om brengt daar de originele grijs haar volkomen aan het oog te onttrekken. Een simpe le kleuring, die net zo eenvou dig is als het wassen van haar, maakt dit mogelijk. Het De buitenlaag van jns haar bestaat uit schubben, die als kleine dakpannetjes over elkaar liggen. Door de warmte van de zon of föhn en het gebruik van een ver keerde borstel kan de haarstructuur worden bescha digd. Het haar voelt dan droog en stug aan, ziet er dof uit en klit makkelijk. Vanuit deze gedachte ontwik kelde Schwarzkopf Taft Sty ling met Vitamine Complex. De verzorgende werkstoffen dringen door tot in de haar- )e natuur biedt waardevolle werkstoffen voor de ver- lorging van de huid. Plantenextracten, kruiden, bloe- temoliën, kiemextracten en vitaminen vormen de lasis van de BioKosmetika van Dr. R.A. Eckstein. )eze huidverzorgende pro- lukten zijn een zorgvuldige ombinatie van natuurlijke, aologische grond- en werk- toffen. Voor deze complete osmeticalijn, die is afge- temd op de individuele huid, .eorden alleen bestanddelen an de fijnste kwaliteit ge- ruikt. Verantwoord )p basis van de vanuit de kosmetologie ontdekte en door research verkregen we tenschappelijke kennis, heeft Dr. R.A. Eckstein zijn BioKos metika systemen opgebouwd en zodanig aangepast, dat deze aan alle eisen voldoen. Als uw huid normaal, ouder wordend, gevoelig, droog of vet is of grove poriën heeft, dan wel gekombineerd on rein, zal de BioKosmetika met doelgerichte preparaten voor een verantwoorde en zorgvul dige verzor ging van uw huidtype zorg dragen. Het assorti ment bevat produkten voor de och tend- en avond verzorging. Daarnaast is er voor elk huid type een spe ciale ampullen- kuur therapie, die ter onder steuning kan bruikt. Verkrijgbaar bij de erkende ïduaccn :.>;IK r- h.'prb# V v- worden ge- schoonheidsspecialisten. Voor verkoopadressen: Cosinta, tel. 010-5215522. schacht en geven het haar be scherming van binnen uit. Dit Vitamine Complex is hygro- scopisch, dat wil zeggen dat het water aantrekt. Vocht is ook noodzakelijk om haar ge zond en glanzend te houden. De vochtbalans van het haar wordt optimaal gereguleerd, zodat het haar sterker wordt en meer vitaliteit en veer kracht krijgt. Het resultaat is dat het haar zijn natuurlijke glans terugkrijgt, makkelijk kambaar is en de haarpunten minder snel splijten. Assortiment Deze nieuwe serie bestaat uit vier verzorgende stylingpro- dukten. De Verzorgende Hairspray vernevelt microfijn over het kapsel en is daardoor makkelijk uitkambaar. De Verzorgende Mousse heeft een unieke formule zonder al cohol en droogt daardoor het haar niet uit. Ideaal voor de versteviging van haarlokken en kuifjes is de sneldrogende Verzorgende Pomphairspray. Dè nieuwste sty- lingtrend is de Verzorgende Gel Wax, die on willig en pluizig haar onder con trole houdt. Net zo makkelijk aan te brengen als een gel en de natuurlijke glans van een wax. Kortom, de nieuwe Taft Sty ling produkten met Vitamine Complex houden het haar de hele dag in model en verzor gen het voelbaar. Styling tips Meer volume: buig voorover zodat het haar vrij hangt. Breng de Verzorgende Hairspray vanaf de haaraan- zet tot aan de haarpunten aan. Ga weer rechtop staan en breng het haar in het gewens te model. Bescherming en verzorging van haarpunten: verdeel een beetje Verzorgende Gel Wax over de handen en breng die aan op de haarpunten. Deze worden nu beschermd tegen splijten en tegelijkertijd ver zorgd door het Vitamine Com plex. De verzorgende Taft Styling produkten zijn verkrijgbaar bij drogist, supermarkt en warenhuis. kleur weer terug. Dit gebeurt zo subtiel dat na de behande ling niet meer kan worden verteld welke haren grijs wa ren. Razendsnel Wie er niet over peinst om zijn haar te verven kan met Just for Men op andere gedachten worden gebracht. Het werkt namelijk volgens de al eerder genoemde '5-minuten formu le' Tijdens het haarwassen masseert u het in, en laat het 5 minuten intrekken. Precies de tijd die u nodig heeft ofn zich te scheren of te douchen. Zodra het is uitgespoeld zijn de grijze haren verdwenen. De ingebouwde conditioners zorgen ervoor dat het haar be ter in model blijft. Een behan deling houdt ongeveer 6 we ken. In die tijd kunt u uw haar zo vaak wassen als u wilt, zelfs elke dag. Just for Men is natuurüjk ook te ge bruiken door vrouwen. Die zullen het snelle kleurings proces ongetwijfeld een ver ademing vinden. Verkrijgbaar bij drogist en parfumerie. Voor meer informatie: Tende'm, tel. 038-421 77 47. laat sinaasappelhuid verdwijnen door constante micromassage na 2 maanden gebruik verliest •95% van de gebruikers tot 9cm of zelfs meer in omvang bij het dragen van Turbo sport line (8 uren per dag gedragen) voelbaar en zichtbaar afslanken verkrijgbaar bij: Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 96, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal Bij de dagelijkse lichaamsverzorging neemt de deodorant een vaste plaats in. Een goede deodo rant zorgt ervoor dat zweetluchtjes geen kans krijgen. Op zichzelf is zweet geurloos. Dat geldt echter niet voor de bacteriën die altijd op de huid aanwezig zijn. De kombinatie van zweet en de bacteriën veroorzaakt een onprettige geur. Tegenwoordig zijn deodo rants verkrijgbaar in rollers, sticks, sprays en verstuivers. Ruim twintig jaar geleden maakten we voor het eerst kennis met de Schupp deodo rant. Het was de eerste deodo rant met een pompverstuiver. Het idee dat hieraan ten grondslag lag, was het mi lieuaspect dat toen al een be langrijke rol speelde bij de ontwikkeling van deodorants van Schupp. De pompverstui ver kwam als tegenhanger van de spuitbus die, zeker destijds, milieu-onvriendelij ke drijfgassen bevatte. Ook de spuitbus zelf was een ex tra last voor het kwetsba re milieu. Modern Door de jaren heen is 'Sjoepen' in Nederland een begrip geworden. Schupp zit tegenwoordig in een vernieuwde mo derne verpakking. De L speciale pompverstuiver is natuurlijk gebleven. De vernieuwde deodorant is hygiënisch, gemakkelijk in gebruik, zuinig en dus voor delig. s> Milieu De zorg om het milieu is er bij Schupp niet minder op gewor den. Het pompje, dat op luchtdruk werkt, kan eenvoudig worden over gezet op een voordelige navulling en de flacon kan na gebruik gewoon in de glasbak. Het pompje is dus speciaal ontworpen voor herge bruik met de navulling. De Schupp deodorants zijn er in drie verschil lende geuren: wave, spring en charm. De deodorant is fris van geur maar neutraal ge- noèg om een eau de toi lette de boverttoon te la ten voeren. Het beste kan de deodorant wor den aangebracht na het douchen. Een keer 'pompen' betekent de hele dag door fris Schupp deodorant is verkrijgbaar bij de drogist Voor meer informatie: Tendem, tel 038-421 77 47 Dankzij de unieke samenstelling van SHANGHAN-LUN SPIEROUE heeft het een snelle en effektieve werking bij spier-, nek-, en rugklachten en geeft het zelfs verlichting bij reumaklachten. geeft onmiddellijk resultaat heeft een betere dieptewerking verwijdert afvalstoffen (melkzuur) herstelt rekbaarheid spierweefsel Ook in handige sprayflacon te verkrijgen. SHANGHAN-LUN hoort thuis in ieder medicijnkastje en verzorgingspakket. In 23% van alle gevallen wordt spanning of stress als hoofdzaak genoemd. hoofddepper is een natuur product vervaardigt uü etherische oliën welke ieder op zien verlichting geven aan deze hootdklachten. Aanbrengen langs haargrens van nek tot voorhoofd en u zult versteld staan van het snelle resultaat. Infolijn: 078 - 64 12 817 Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 96, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 9