Circa 400 danslustigen nemen deel aan danstest fa Sloop Ehag maakt weg voor woningbouw Schetsontwerp Kalfstermanswei vrij HOLTENS NIEUWSBLAD Reisje Bejaardensoos heeft nog plaats over OonkO Belangstelling in stijgende lijn 'Knallende' praise-avond JC De Schure Klootschieten met HoMa Eerste paal in juli de grond in Atletiek Rit MAC voor klassiekers Zwembad Twenhaarsveld start met nieuw seizoen Bergvliegers Belangrijke mededeling HOLTEN Leren gymschoenen van Bunnies b!j^ 79.95 Schoenmode kerkdiensten medische diensten Opbrengst collecte van dag tot dag DONDERDAG 2 MEI 1996 Dansen is nog steeds in. Het werd vorige week weer eens bewezen tijdens de jaarlijkse danstest voor jongeren in Het Bonte Paard en in de week ervoor door bejaarden en ver standelijk gehandicapten in De Poppe op hun afdansa- vond. Aan de test in Dijker- hoek namen ook cursisten van elders uit de regio deel. Er werd afgedanst voor brons, zilver, goud, goudster en topklasse III. Een aantal van hen nam deel aan de wed strijd in die categorieën. Het totaal aantal afdansers be droeg circa vierhonderd. „De belangstelling neemt ook nog altijd toe," liet Ben Vollen- broek trots weten. De Holtense dansleraar heeft niet alleen in de eigen gemeente een flink aantal mensen op les, ook voor de cursus in Harfsen loopt het storm. "Daar komen ook dans liefhebbers uit omliggende plaatsen als Zutphen, Lochem, Gorssel en Laren. Vollenbrock 1 wees op toenemend aantal ou deren dat zijn lessen in De Bosc hkamp en in Markelo bezoekt. De belangstelling onder die cva- tcgorie dansers is zelfs zo groot, f dat hij inmiddels via de ANBO ook al les geeft in Laren. „De j mensen beleven veel plezier aan het ballroom dansen. Ze leren vanzelfsprekend populaire dan- I sen als quickstep, Engelse wals enzovoorts, maar ook de cha- cha-cha doet het goed." In dat verband vertelt Vollenbrock dat juist deze Latijns-Amerikaanse dans volgens medici goed is voor de beweging. Nuttig voor hart en bloedvaten. Swingsoos Een andere categorie die al geruime tijd uitermate enthousiast de danslessen volgt van Ben Vollenbrock bij de Swingsoos, is een groep verstandelijk gehandi capten van de Lathmer-socio- woningen. Sommigen komen al diverse jaren achtereen op les en geven inmiddels blijk van rede lijke techniek. Drie van de deel nemers dansten ditmaal ook af voor een echt certificaat, de ove rigen ontvingen een algemene oorkonde. Vollenbrock geeft in middels al ettelijke jaren les aan de verstandelijk gehandicapten: „Vermoeiend, maar heel leuk vanwege de enorme spontani teit die er bij deze mensen van af Ben of voel je je jong, kom dan naar de 'knallende' praise-avond die vrijdag 10 mei gehouden wordt in gebouw Irene. Op de I klanken van gitaar, keyboard, drums en piano wordt samen gezongen. Het thema luidt 'Klas 2000'. De praise-avond begint om 21.00 uur. De Schure zoekt regionale bands die willen optreden in het jongcrencafé aan de Bcuseber- gerweg. Nederlandstalige en di- alcctbands hebben een streepje 1 voor. Voor informatie kan men kontakt opnemen met Erik Bouwhuis, tel. 0547-363425. Het derde optreden van de drie discjockey's van de Magic Light Music in De Schure staat vrijdag 3 mei op het programma: top 40, gouwe ouwe en housemu ziek. De eerste cd wordt er om ongeveer 20.30 uur ingeknald, de toegangsprijs bedraagt 5 gul den, inclusief twee consumptie- munten. Donderdag 16 mei houdt De Schure de traditionele Hemelvaartsfietstocht. Er zijn twee routes uitgezet: 40 en 60 kilometer. Onderweg is er voor iedere deelnemer koffie, een warme versnapering en fris drank. Deelname kost 7,50 gul den per persoon, kinderen t/m 12 jaar 4,50 gulden. Inschrijven tussen 6.00 en 9.00 uur. Waar de tocht heen leidt is een verras sing; wel kan worden gezegd dat de route langs veel molens voert. Zondag 5 mei houdt HoMa weer het jaarlijkse recreanten- klootschieten. Wie deze dag op een sportieve- wijze wil door brengen, kan zich om 13.00 uur melden bij café-restaurant De Poppe. Ieder team telt twee da mes en twee heren, maar ook alleen of met twee of drie perso nen is men welkom. Voor de jeugd is een aparte competitie opgezet. De kosten bedragen een tientje per team. Meer in- lirhtïrxren on tel 0573 - 221446. In Het Bonte Paard werd vorige week de jaarlijkse danstest voor jongeren gehouden. Een avond die bewees dat het gemiddelde niveau in stijgende lijn is. Foto: wv broer Erik Bemer en Kirsten Vogel op de vloer, die afdansten voor goudster. Eveneens een pittig niveau. Beide paren gle den echter stijlvol over de dans vloer en gaven blijk van durf, gratie en technische kwaliteit. Het resulteerde in een flinke dosis waardering bij jury en pu bliek, hetgeen later op de avond tot uitdrukking kwam in de hoge cijfers die werden toegekend. Hoewel geen wedstrijd, ontvin gen ook deze paren naast hun diploma en speldje een erken ning voor hun bijzondere pres tatie. Aan het eind van de avond schoot Ben Vollenbrock in de roos met het bekende liedje van Hennie Huisman 'Hier stond je dan vanavond...' Winnaar ener zijds, een goed verliezer ander zijds... straalt. Bovendien heeft de bc- weging voor hen een therapeuti sche waarde." Door de jaren heen heeft Ben een bijzondere vertrouwensrelatie met de ge handicapten opgebouwd, het geen in de loop der tijd goede resultaten heeft opgeleverd ten aanzien van de danstechniek. Bij deze specifieke danslessen wordt Ben Vollenbrock bijge staan door een aantal vrijwilli gers, die samen met de gehandi capten dansen. Stijlvol Aan de danstest voor jongeren in Het Bonte Paard nam als vanouds een aanzienlijk aantal paren deel, natuurlijk nauwlet tend gevolgd door (grootou ders en overige belangstellen den. Opvallend was dat de jon geren zich over het algemeen netjes aan de voorschriften had den gehouden: geen jeans, geen gympen of kistjes, geen kauw gom. De heren in nette broek of zelfs in pak, de dames met een rok aan en nette schoenen. Ver deeld in series gleden de meeste paren stijlvol over de vloer. Sommigen gespannen, anderen zeer ontspannen. De test betrof de quickstep, Engelse wals, slowfox en tango. Vollenbrock en ook het vaste jurylid Marcel Bake toonden zich tevreden over het gemiddelde niveau. Vollenbrock: „Ze deden het werkelijk prima. Een steuntje in de rug met het intellen was dit maal niet eens nodig. Alle paren pakten moeiteloos de draad op." Naast het afdansen voor het diploma met cijfers en speld je, was er de wedstrijd in de categorieën brons en zilver. Bij de laatste werden twee prijzen toegekend, daar er slechts vijf paren deelnamen. Zowel in de klasse goudster als topklasse 3 kwam slechts één paar op de vloer. Jeroen Bemer en Mirjan Meinsma toonden hun kunnen in de laatste klasse, een klasse voor duidelijk vergevorderden. Tegelijkertijd kwamen ook Met de sloop van de voorma lige Ehag-garage, de bijbe horende woning en de aan grenzende panden van voor heen meubelmaker Koop man en smederij Maats, is de voorbereiding voor de bouw van 48 seniorenwoningen aan de Dorpsstraat-west begon nen. De sloop wordt uitge voerd door de firm Pongers uit Rijssen, die ook het voor malige brandspuithuisje aan de Kerkhofsweg met de grond gelijk zal maken. Het gebouwtje, eigendom van de gemeente, deed enkel nog dienst voor opslag. De sloop moet deze week klaar zijn, omdat de Subat (Stichting Uitvoering Bodemsanering en Amovering Tankstations) be gint met de sanering van de grond onder het voormalige tankstadon. De oude tanks worden verwijderd en een deel van de grond wordt af gegraven. Nog voor de zomer vakantie wordt gestart met de fun dering voor de woningen, die me dio 1997 moeten worden opgele verd. In juli wordt de eerste paal gesla gen voor het zogeheten Ehag- plan, een gezamenlijk projekt van de woningbouwcorporatie Onze Woning, gemeente en bouwbedrijf Voordes. Het pro jekt omvat de bouw van 48 woningen, die speciaal bestemd Tijdens de Open Twentse Pu pillen Meerkamp op atletiek baan De Wesselerhock in En schede waren verschillende Holtense atleten succesvol. Rob Marissink werd bij de jongens pupillen C eerste en Floortjc van Eijk werd in dezelfde categorie bij de meisjes tweede. Het ver schil tusseYi de nummer één en twee bij de meisjes pupillen C was slechts 1 punt. Bij de jon gens pupillen A behaalde Gijs Marissink door zijn uitstekende 600 mtr. een derde plaats. Vin cent Scholman behaalde een ze vende en Carlos Baltus een elfde plaats. Trienke Ymkcr kwam bij de meisjes pupillen A op de viifde plaats terecht. zijn voor senioren. Aan de Dorpsstraat verrijzen twee bouwblokken met drie woonla gen. Dwars daarop in de richting van de Gaardcnstraat komen nog twee woningblokjes. Alle woningen zijn aanpasbaar: er is ruimte om met een rolstoel te draaien, lichtschakelaars zitten op een bereikbare plek, de me terkast is anders ingedeeld en drempels ontbreken. Alle woningen hebben een buiten ruimte; een klein terras of balkon. De bergingen worden geclusterd in twee blokken achter de Dorps straat. Bijna alle woningen liggen gelijkvloers of zijn per lift bereik baar. In het projekt komen vier Het jaarlijkse reisje van de Be jaardensociëteit is nog niet ge heel volgeboekt. De tocht voert ditmaal naar Hilversum, waar het Omroepmuseum wordt be zocht, gevolgd door een rondrit over de Utrechtse heuvelrug (met gids) en aansluitend een diner in Maartensdijk. De maandelijkse soosmiddag werd vorige weck bezocht door Albert Reinaardus, die een boekje open deed over de vishandel en de ver werking van vis. Volgens Reinaardus gaat van vis niets verloren. Vis is, behoudens de vetste soorten, zeer arm aan MAC De Holterberg houdt zondag 5 mei weer een Klassie- kerrit voor motoren rondom Holten. De ongeveer 90 kilom- ter lange rit is uitgezet door Ab vukkink en Jan Rcilink en start tussen 11.00 en 12.00 uur bij 't Stuurhuus, Beusebergerweg 3~. Vanaf 12.15 uur wordt gepau zeerd op de Smidsbelt, waar de klassieke motoren kunnen wor den bezichtigd. Nadere infor matie bij Dirk Schooien, 362528 of Ab Vukkink. tel. 361298 Het Zwolse stedebouwkundig worden voor de kermis," aldus bureau Witpaard en Partners Stegeman, die zelf vraagtekens heeft van de gemeente opdracht zet bij de vraag of de oppervlak- gekregen een offerte uit te bren gen voor een schetsontwerp in zake de toekomstige inrichting van de Kalfstermansweide. Ge meentesecretaris Jan Peter Ste geman laat weten dat B en W daarvoor wel enkele voorwaar den heeft gesteld. In de schets moet rekening worden gehou den met diverse gebruiksmoge lijkheden van het terrein, zoals het houden van een midden- standsbeurs, de Keuncfccsten en parkeergelegenheid. „Daar naast moet worden bekeken of het terrein wellicht gebruikt kan te van de weide voor dat gebruik toereikend is. In het plan moet naar zijn zeggen in elk geval rekening worden gehouden met de omgeving: woningen en be graafplaats. Op welke wijze de Kalfstermansweide (gedeelte lijk) verhard wordt, kon hij nog niets zeggen. Wethouder Eb van Schooten (GB) deed enige tijd geleden de suggestie om eens te kijken naar 'doorgroeitc- gels', opdat het groene beeld van het terrein gehandhaafd blijft. Bij het plan wordt ook een kos tenplaatje aangegeven. Na de veranderingen en uitbreidingen die zwembad Twenhaarsveld de laatste twee jaar heeft ondergaan en natuurlijk de fantastische zomer van 1995, staat het nieuwe seizoen voor de deur. Donderdag 16 mei opent het zwembad om 7.00 uur poorten voor het publiek. Zaterdag 18 mei is er open huis tussen 12.00 en 17.30 uur. Het badpersoneel nodigt iedereen uit om te komen kijken naar of mee te doen met een aantal demonstraties van de sportieve aktiviteiten die in de loop van het seizoen georganiseerd worden. Nieuwe speelma terialen zijn dit seizoen de loopbrug en de uitbreiding van de glijbaan. Verder ligt Pluto weer regelmatig in het water, is het zandstrandje weer omgebouwd tot beach volleyvbalvcld en worden weer zomervakantie-spelen georganiseerd. Tussen 16.00 en 18.00 is in die periode een spelleider aanwezig. Uitslagen wedstrijd jongeren: Brons - 1. Martijn Vaneman/Sandra Brons voort; 2. Arjan ter Stal/Rianne Arfman; 3. Niek Oosterhuis/Marjolein Vijver. Zilver - 1. Jan Martijn Zoet/Chantal Scholten; 2. Geert Rensen/Marlies van Aalst. portiek-etagewoningen, die enkel per trap bereikbaar zijn. Voor twee woningen moeten twee treden worden genomen, omdat het bouwterrein niet geheel vlak is. Het deel aan de Dorpsstraat is ruim 2 meter hoger dan het deel er achter. Ook aan de Dorpsstraat zelf is sprake van een hoogteverschil van 70 centimeter. De toewij zing van de woningen begint dit najaar. Er verschijnt een infor matiebrochure over het nieuwe complex en er komt een infor matiebijeenkomst. Belangstel lenden kunnen een inschrijffor mulier halen bij woon- en zorg centrum Diessenplas. calorieën en heel gezond, ook voor het cholesterolgehalte. Tot slot van de lezing liet Reinaardus de aanwezigen proeven van een kabeljauw-ovenschotel. Een leerzame middag, die met een drankje werd besloten, temeer daar de soos juist die dag haar 33ste verjaardag vierde. Seizoenabonnementen kunnen tot en met 10 mei worden aan gevraagd in het gemeentehuis, dat op werkdagen geopend is van 9.00-13.00 uur en van 14.00-16.00 uur. De afgelopen jaren is gebleken dat er veel misbruik wordt gemaakt van het persoonsgebonden abonne ment. In afwijking van voor gaande jaren moeten de abonne menten daarom weer voorzien worden van een pasfoto. Voor het aanschaffen van een abon nement moet de foto worden meegenomen. Het seizoena bonnement kan volgend jaar worden verlengd, zodat een nieuwe pasfoto niet telkens no dig is. Het abonnement wordt 'geseald', waardoor de kwaliteit ook beter is. Seizoenabonne menten zijn uitsluitend in de voorverkoop verkrijgbaar. De tarieven luiden dit jaar als volgt: .gezinsabonnement - eerste ou der 40 gulden, tweede ouder en kinderen vanaf 5 jaar 20 gulden; individueel seizoenabonnement - voor individuele personen vanaf 5 jaar 40 gulden; indivi dueel maandabonnement (30 dagen geldig) voor individuele personen vanaf 5 jaar (niet ver krijgbaar in de voorverkoop) 40 gulden; eenmalig bezoek voor personen vanaf 5 jaar 4,25 gul den - voor groepen vanaf 10 personen per persoon 3,25 gul den. Kinderen tot en met 4 jaar hebben gratis toegang. Wie niet in Holten woont of in de gele- De duiven van de Bergvliegers hebben er weer vluchten op zitten. De vluchten verliepen voor Henk J ansen zeer voorspoedig. Van Reu sel behaalde hij de eerste prijs in de vereniging, maar ook in het Rayon Berg en Dal bleef zijn'201' alle an dere deelnemers (bijna 5000) voor. Ook Jan van Werven deed het net als van de openingsvlucht prima. Met zes duiven bij de eerste twaalf, waaronder een tweede en derde prijs, kon hij tevreden zijn. Af gelopen zaterdag gingen de Hol tense duiven om 9.30 uur de in van uit Heverlee. Wederom was H.Jan sen de winnaar, met bovendien een vierde en een zevende prijs. De tweede prijs was evenals in de eer ste vlucht voor B.J. Pots. De com binatie Jurjens deed van beide vluchten goede zaken met res- pektievelijk de vierde en derde prijs. Ook GcrritJ ansen zat er goed bij met tweemaal de vijfde prijs. Wij willen Uw complete woninginrichter zijn. En als wij zeggen compleet, bedoelen wij ook compleet. Daarom hebben wij nu ook PARKET in onze kollektie opgenomen. U bent hartelijk welkom om onze presentatie Parket te bezichtigen. Tot ziens bij: N-*-# V**" Harmonie in beter wonen Stationsstraat 3-5. Tel. 0548-36 1223 Harmonie H 0 L beter wonen T E N Maten 24 t/m 31 geen 13^95" Grotestraat 75, Goor Tel. 0547-27 21 I Ji/M Ned. Herv. Kerk: Zondag 5 mei: 9.30 uur, ds. A. Sjollema, Apeldoorn. Nevendiensten. 19.00 uur, ds. S.M. Roozen boom. Collecte in dienst: Diaco nie. Uitgangscollccte: plaatselijk jeugdwerk. Dijkerhoek: 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: plaatselijk jeugdwerk. Espelo: 10.45 uur, ds. S.M. Roozenboom, m.m.v. het kerkkoor. Oppasdienst: me vrouw van Eijk, Maartje van Eijk. Diessenplas: Woensdag 8 mei: ds. S.M. Roozenboom. Geref. kerk: Zondag 28 april: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder, Openbare Geloofsbelijdenis. 19.00 uur, ds. H.P. Mulder, vit ring H.A. en nabetrachting. Col lecte in dienst: Kerk. Collecte H.A.: Diakonie. Tweede collec te: Rente en aflossing. Kinder- nevendienst groep 2 en 3 o.l.v. Rita v.d. Voet; groep 4 en 5 o.l.v. Joke Scheurwater; groep 6 en 8 o.l.v. Rob Meijcrink. Oppas dienst: 0-3 jaar: Marja Tromop, Jolanda Tromop, Gca Stam; 4-6 jaar: Anneke Scheurwater, Wen dy Rietman RK kerk: Zondag 5 mei: 10.00 uur, Woord en Communie vie ring, pastor H. Wiggers. Oppas dienst: mevrouw van Eijk, Maaartje van Eijk. Nieuw Hee- ten: Zaterdag 4 mei: 19.00 uur, heilige mis Zondag 5 mei: 8.00 uur, heilige mis 10 00 uur, gebedsdienst. Evangelie ge meente: HMV-gebouw, Dorpsstraat 24. 10.00 uur, Sa menkomst. 19.00 uur, Bid stond. Okkenbroek: Zondag 5 mei: 10.00 uur Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). genheid is om een abonnement af te (laten) halen, kan het ook toegezonden krijgen. Nadere in formatie daarover is verkrijg baar bij het gemeentehuis, afde ling WOP, tel. 373839. Het zwembad is van maandag tot en met vrijdag geopend tussen 7.00 en 20.00 uur; zaterdag, zondag en op feestdagen van 12.00 tot 17.30 uur. Zwembad Twenhaarsveld biedt een modern zwembprogramma, waarin kinderen driemaal per week zwemles krijgen van 20 minuten. De zwemgroepen zijn klein (acht leerlingen) en er wordt zoveel mogelijk door de zelfde zwemonderwijzer(es) les gegeven. Het zwemprogramma heeft vier niveaus, weike zijn eigen flipper heeft. Zo worden de kinderen voorbereid op her A-diploma (informatie daarover meer in de uitgebreide folder over zwemles). Ook dit jaar is er een kontaktavond, zodat men volledig op de hoogte gebracht kan worden van de zwemme- thode. De avond wordt gehou den op dinsdag 14 mei van 19.30-21.00 uur. De zwemles sen voor de diploma's A en B beginnen op 20 mei. Inschrij ving is mogelijke van kinderen die geboren zijn voor oktober 1991. Aanmelden is mogelijk tot en met 10 mei tussen 9.00 en 13.00 uur en 14.00 tot 16.00 uur in het gemeentehuis. Daarnaast biedt zwembad Twenhaarsveld verschillende mogelijkheden aan voor de hogere diploma's. Meer informatie daarover is ver krijgbaar tijdens de voorver koop en tijdens de open dag in het zwembad. Ook de 'turbo- 'zwemles voor volwassenen staat weer op het programma, evenals de zwemfan fittest, aquafit, aqua jogging en de zwemvierdaagse (19 t/m 23 au gustus). Terug van weggeweest zijn de lessen snorkelen. De les tijden worden nog nader beke ken. De Simavi-collecte die vorige maand gehouden werd, heeft in Holten 4486,50 gulden opge bracht. Gevers en collectanten worden hartelijk bedankt voor hun bijdrage. Arts: Weekenddienst: Hu<sart- senmaatschap Holten, Keizers- weg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). Apotheek: Vnjhcidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apo theek is. Tandarts: E. Bijlsma, Grote straat 86, Diepenheim. Tel. 0547-352010 Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencom binatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larense- weg 54, tel. 362835, bgg 0548- 521629. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. (0570) 686000, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde al leen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen- centrun: Gaardcnstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereik baar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaarden- straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. F. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 36 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrij dag van 8.30-10.00 uur en vol gens afspraak in het Kruisge bouw, Gaardcnstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor- ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nijver- dal, Kerkstraat 6, tel. 0548- 616465. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maan dag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Hol ten, Gaardcnstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat I, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 4910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572-360922. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00- II.00 uur in het politiebureau Raaltc. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 361972) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompcn, defecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storin gen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnum mer en aard van de klacht in spreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambte naar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. West hof, regio-inspecteur, tel. 0548- 517171. Energievoorziening: N Y. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570- 691100 tijdens kantooruren. Storingen aan gas/'electra (dag en nacht (06-899889). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: iedere le dinsdag van de maand 's mor gens van 10.15-12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00 17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Zaterdag 4 mei: v.a. 7.30 uur, start Holterbergtoer WVH bij sporthal 'tMossink Zondag 5 mei: volleybaltoer nooi Buurtvereniging School- kring Dijkerhoek; 11.00 uur, start Klassiekernt MAC bij 't Stuurhuus; 13.00 uur, start klootschieten met HoMa bij De Poppe Maandag 6 mei: hand- en voetbaltoernooi basisscholen. Dinsdag 7 mei: 18.30 uur, start Bevrijdingsloop bij Meermans kamp Donderdag 9 mei: 8.30 uur, vertrek dagtocht Bejaardenso ciëteit bij gebouw Irene; bloe- menactie HMK Vrijdag 10 mei: 21.00 uur, prai se-avond in gebouw Irene; jubi leumavond jeugd SV-atletiek op Meermanskamp Zaterdag 11 mei: 8.00 uur, start triathlontraining (zwemmen) in zwembad Twenhaarsveld; 12.00 uur, demonstratie narcotica- honden bij Stal De Eik; 15.00 uur, receptie 25 jaar SV Holten atletiek in clubgebouw Meer- manskamp; jubileumavond se nioren SV-atletiek op Meer manskamp Donderdag 16 mei: ponycon cours op paardesporttcrrcin De Borkcld Vrijdag 17 mei: Voorjaarsfccst in de Beuseberg Zaterdag 18 mei: Bloemen markt; 12.00-17.30 uur, open dag zwembad Twenhaarsveld; Voorjaarsfeest Beuseberg Donderdag 23 mei: 20.00 uur, bijeenkomst NBvP Holten in zaal Vosman; 20.00 uur, voor lichtingsbijeenkomst over BIB- rapport in De Wielen voor be langhebbenden/ belangstellen den Vrijdag 24 mei: ZPC Twen haarsveld dertig jaar/Polo vijf tien jaar Zaterdag 25 mei: 8.00 uur. start triathlontraining (hardlo pen) op Meermanskamp Zaterdag 1 juni: 8.00 uur, start triathlontraining (totaal) op sportpark 't Vletgoor; Konings- schicten hoek Markeloscwe- g/ Aalpolswcg; Fictspuzzclrit Buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek Woensdag 5 juni: 20.00 uur. zomcrconcQrt koor Amazing in Het Bonte Paard Vrijdag 7 juni: feestdag Bad mintonclub Holten (20 jaar); ju- bilcumweekeindc SV Holten voetbal (75 jaar) Zaterdag 8 juni: jubileumweck einde SV Holten voetbal (75 jaar; Zondag 9 juni: Koctscnrit Dc Bergrijdcrs; jubileumwcckcindc SV Holten vnerhnl ^5 rinr'

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 3